U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 16:59   #1111
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

kliknelam ampulke i gel sue.

Odstawilam bebiki na rzecz mineralow i jesst o niebo lepiej. Jednak na cieple dni bebiki u mnie sie nie sprawdzaja. Wroce tradycyjnie do bb na pozna jesien i zime
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:25   #1112
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Mam aloesowa, bardzo zadowolona jestem - dobrze czysci, nie wysusza. Mega wydajna, az za wydajna, bo mecze ja od listopada przynajmniej raz dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:28   #1113
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Mam aloesowa, bardzo zadowolona jestem - dobrze czysci, nie wysusza. Mega wydajna, az za wydajna, bo mecze ja od listopada przynajmniej raz dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pianke? ale jakiej firmy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:48   #1114
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Odstawilam bebiki na rzecz mineralow i jesst o niebo lepiej. Jednak na cieple dni bebiki u mnie sie nie sprawdzaja. Wroce tradycyjnie do bb na pozna jesien i zime
Też myślę o minerałach na lato, bo jednak przy wyższej temp. BB zaczynają mi się ważyć, szczególnie na nosie . Tylko ja na minerałach kompletnie się nie znam. Jakich Ty używasz?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pianke? ale jakiej firmy?
Zapewne SkinFood
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:56   #1115
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pianke? ale jakiej firmy?
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

Zapewne SkinFood
Nigdy w zyciu! Ktos pytal o pianki z Face Shop, na ten post odpowiadalam, ale widze, ze nie zacytowalo pytania

Edit: aardbei pytala, znalazlam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2013-05-01 o 17:57
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:59   #1116
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Też myślę o minerałach na lato, bo jednak przy wyższej temp. BB zaczynają mi się ważyć, szczególnie na nosie . Tylko ja na minerałach kompletnie się nie znam. Jakich Ty używasz?



Zapewne SkinFood
Lumiere to moje ulubione minerały w wersji Cashmere
a przetestowalam chyba wiekszosc znanych na wizazu firm.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Nigdy w zyciu! Ktos pytal o pianki z Face Shop, na ten post odpowiadalam, ale widze, ze nie zacytowalo pytania

Edit: aardbei pytala, znalazlam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej skad to "nigdy w zyciu"? tak skinfooda nie lubisz?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:01   #1117
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Nigdy w zyciu! Ktos pytal o pianki z Face Shop, na ten post odpowiadalam, ale widze, ze nie zacytowalo pytania

Edit: aardbei pytala, znalazlam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki Właśnie TŻtowi kliknęłam.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 18:38   #1118
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ojej skad to "nigdy w zyciu"? tak skinfooda nie lubisz?
Nie lubie to za duzo powiedziane Wiekszosc to po prostu takie zwyklaki dla mnie. Te najpopularniejsze marki znudzily mnie juz dawno temu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:05   #1119
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie moge znalezc tego sleeping packa wpisuje i sulwhasoo i vitalazing i nic.
dziwne mi wychdzi cała masa wyników.. ale widzę, że chiao już pomogła

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Waw, dzieki za opinie Do mnie leca 2 opakowania po 3.5ml kremu pod oczy Sulwhasoo z tej samej linii Essential, zobaczymy na ile starcza. Wlasnie sie zastanawialam nad tymi probkami od haarajuku, o ktorych mowisz i teraz je na pewno kupie Jak dobrze, ze sa probki !! Bo pierunsko drogie te kosmetyki


http://www.sulwhasoo.com/util/sitemap/sitemap.jsp
nie ma sprawy ja jestem naprawdę zachwycona jak skoncze kuracje tanaka, to pomysle o zamowieniu wiekszej ilosci z ebaya

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
metice to kładź Tanakę solo
no niestety będę musiała tak robić... niestety bo potrzebuję silnego nawilżenia przez noc, a tanaka tego nie daje no ale nic, jakoś się przemęczę do końca tubki
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:03   #1120
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Nigdy w zyciu! Ktos pytal o pianki z Face Shop, na ten post odpowiadalam, ale widze, ze nie zacytowalo pytania
Hihi ... Ja z TFS testowałam tylko Blackhead EX. Fajna była, nawet polecam, ale pianka Egg White Pore ze SF jest rewelacyjna, moja ulubiona tak na marginesie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:22   #1121
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Chyba zostanę przy swoim Skin79 Vip Gold Super Plus bo każdy kolejny bb który testuję do niczego się nie nadaje ostatnio zamówiłam próbki różnych bb i narazie przetestowałam dwa. Skin79 Snail Nutritio nadał mojej cerze strasznie ziemisty trupi odcień, poza tym cały dzień czułam go na twarzy no i ten zapach dla mnie nie do zniesienia kojarzy mi się z moją ciotką nauczycielką a Etude House Precious Mineral Bright Fit w odcieniu w13 byłby nawet ok bo zapach fajny, efekt na twarzy naprawdę ok, nie kleił się ale.. był mega pomarańczowy pomalowałam się nim chwilkę poprzeglądałam w lustrze i niestety musiałam zmyć, łudziłam się że może za chwilkę się dopasuje ale niestety nie. Ale nadal mnie on kusi i chciałabym wypróbować wersję najjaśniejszą. Jeszcze czeka na mnie Skin79 Orange ale aż boję się otwierać próbkę
odada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 11:23   #1122
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jak się sprawuje ten z wit C?
z ampułką Ci nie poradzę, bo nie mam
ciezko mi chyba ocenic na razie bo mam go 2 tygodnie. raczej nie zapycha. Czy rozjasnia - teraz chyba za szybko to ocenic. Minusem dla mnie za to jest (czego nie bylo na stronie chyba napisane) serum ma 2 miesiace waznosci i trzeba je trzymac w lodowce (czego nie robie ) wchlania sie dobrze choc zaraz po nalozeniu jest takie uczucie lepkosci. Inna sprawa ze nie wiem czy do konca ufac skladom tych kosmetykow. Z tego co wiem to skladniki powinno sie podawac w kolejnosci ich ilosci wystaepowania w produkcie a jak tam patrze to np. skladniki plynne sa w srodu lub pod koniec skladu i to w takiej ilosci ze nie wiem jak to mam rozumiec...
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 11:26   #1123
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No nie wierzę. Listonosz przyniósł mi dziś mój żel ślimaczany z Mizona Jednak poczta się postarała
Mam się czym maziać
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 11:29   #1124
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Asmen, dzięki za paczkę - mogłaś mówić, że mi wrzucasz Aloe, to bym nie zamawiała próbek u sing Co to jest to krzaczkowe?

Więc dzisiaj testuję Lioele Dollish Green
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 12:27   #1125
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny z Londynu:
Jesli szukacie pojemniczkow na odlewki idzcie do stoiska Origins (np w John Lewis Oxford St) zrobic recycling pustych opakowan kosmetycznych. Dostaniecie w zamian probki w bardzo przydatnych, trwalych plastikowych sloiczkach. Pojemnosc na oko moje 5 ml.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:32   #1126
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie stosowania żelu ślimaczanego z Mizona.
Kiedy mam go nakładać ? Rano, wieczorem, 2 razy dziennie można czy lepiej nie?

Rano przemywam twarz płynem micelarnym i nakładam Floslek, Krem nawilżający do skóry wrażliwej (krem jest świetny, choć zupełnie nie dedykowany do mojej normalnej lub mieszanej w kierunku normalnej cery bez żadnych skłonności do podrażnień).
Wieczorem myję twarz albo olejkiem myjącym, albo czasem mydłem siarkowym lub pianką do ekhm.. higieny intymnej z Green Pharmacy (dziwnie brzmi, ale super myje i nie powoduje nadmiernego wydzielania sebum). Potem jak mi się chce to zwilżam twarz tonikiem lub płynem micelarnym i na to od razu wsmarowuję odrobinę czystego żelu hialuronowego. Na to daję wspominany już krem z Flosleku.

To gdzie ja bidna mam tego ślimaka wkręcić, żeby było ok? Pomóżcie sierocie, coby sobie krzywdy nie zrobiła
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-05-02 o 13:34
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:34   #1127
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie stosowania żelu ślimaczanego z Mizona.
Kiedy mam go nakładać ? Rano, wieczorem, 2 razy dziennie można czy lepiej nie?
Wieczorem myję twarz albo olejkiem myjącym, albo czasem mydłem siarkowym lub pianką do ekhm.. higieny intymnej z Green Pharmacy (dziwnie brzmi, ale super myje i nie powoduje nadmiernego wydzielania sebum). Potem jak mi się chce to zwilżam twarz tonikiem lub płynem micelarnym i na to od razu wsmarowuję odrobinę czystego żelu hialuronowego. Na to daję Floslek, Krem nawilżający do skóry wrażliwej (krem jest świetny, choć zupełnie nie dedykowany do mojej normalnej lub mieszanej w kierunku normalnej cery bez żadnych skłonności do podrażnień).

To gdzie ja bidna mam tego ślimaka wkręcić, żeby było ok? Pomóżcie sierocie, coby sobie krzywdy nie zrobiła
Myślę, że możesz go spokojnie stosować 2 razy dziennie Przy pierwszej tubce tak miałam.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:37   #1128
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

....
Dziewczynki,mam szybkie pytanko,bo muszę praktycznie zadecydować..miałyście może ampułki z bergamo??? interesuje mnie jedna z kawiorem a druga slimakowa,macie może porównanie do slimakowej z mizona>????
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:46   #1129
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz go spokojnie stosować 2 razy dziennie Przy pierwszej tubce tak miałam.
Super. A myślisz, że lepiej przed kremem nawilżającym czy po nim?
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 13:53   #1130
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Super. A myślisz, że lepiej przed kremem nawilżającym czy po nim?
Zazwyczaj stosuje się zasadę nakładania od mniej do bardziej treściwych
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:55   #1131
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj stosuje się zasadę nakładania od mniej do bardziej treściwych
Ok. Tak myślałam, ale wolałam się upewnić To będę maziać ślimaka przed kremikiem
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:57   #1132
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ok. Tak myślałam, ale wolałam się upewnić To będę maziać ślimaka przed kremikiem
Miłego maziania
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:00   #1133
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Miłego maziania
Dziękować
To teraz tylko czekam na maskę z TFS, próbki z rozbiórek jak będą gotowe i będę szaleć na całego
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:09   #1134
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
BB mają słabe krycie? Niektóre na pewno, ale nie wszystkie.
Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
To zależny od założonego poziomu krycia.
Bebiki są w różnych wariantach, od jedynie lekko rozświetlających po super kryjące tak jak to jest przy tradycyjnych podkładach.
Ja np. mam obecnie Misshę Perfect Cover bo chciałam coś z mocniejszym kryciem. I u mnie okazała się nawet troszkę za mocno kryjąca. No i sobie teraz leży, a ja próbuje zabrać się do Holik.
ja niestety za każdym razem muszę korzystać z korektowa, żeby zakryć cienie pod oczami i naczynka.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:11   #1135
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Czym się różni Lioele Dollish Green od Purple? Bo ja nie widzę żadnej różnicy

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Dziękować
To teraz tylko czekam na maskę z TFS, próbki z rozbiórek jak będą gotowe i będę szaleć na całego
I tu się mylisz - to dopiero początek szaleństw

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja niestety za każdym razem muszę korzystać z korektowa, żeby zakryć cienie pod oczami i naczynka.
Ja pod oczy zazwyczaj nakładam dodatkową warstewkę BB, a wszystkie zaczerwienienia mam ładnie pokryte od razu.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:22   #1136
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
I tu się mylisz - to dopiero początek szaleństw
Ja wiem. Zaczęłam od 2 próbek bebików od Skin79 jakoś rok temu. Teraz nawet maskę na blackheady i whiteheady zamawiam z Korei
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:36   #1137
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja wiem. Zaczęłam od 2 próbek bebików od Skin79 jakoś rok temu. Teraz nawet maskę na blackheady i whiteheady zamawiam z Korei
Ja już praktycznie całkowicie opanowałam swoje kosmetyki do pielęgnacji Azją
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:43   #1138
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, ma któraś z Was porównanie bebików holika holika petit bb cream? Na zdjęciach wszystkie wyglądają tak samo, a szukam czegoś z żółtymi podtonami lub ewentualnie w czysto beżowym odcieniu
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:45   #1139
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was porównanie bebików holika holika petit bb cream? Na zdjęciach wszystkie wyglądają tak samo, a szukam czegoś z żółtymi podtonami lub ewentualnie w czysto beżowym odcieniu
Nie są takie same... Clearing jest dość ciemnawy, beżowy. Watery jest jaśniejszy, też beżowy.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:52   #1140
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nie są takie same... Clearing jest dość ciemnawy, beżowy. Watery jest jaśniejszy, też beżowy.
Tak, wiem, ale np. tutaj wszystkie wyglądają identycznie Chyba, że to mój laptop przekłamuje tak kolory
Dzięki za trop, popatrzę Watery chociaż najbardziej zależy mi na czymś z żółtymi podtonami
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.