Mamy sierpniowe 2019 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 13:37   #1141
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Dzięki dziewczyny za odp
Gratulacje wizyt i witam nowe sierpniowki
Ja dziś jestem zmęczona. Późno poszliśmy spać A potem jeszcze synek się obudził więc popołudniowa drzemkę mieliśmy wspólną jak na perfekcyjną Panią domu przystało zamiast ogarniac przed Świętami spalam z moim Małym

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:06   #1142
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odp
Gratulacje wizyt i witam nowe sierpniowki
Ja dziś jestem zmęczona. Późno poszliśmy spać A potem jeszcze synek się obudził więc popołudniowa drzemkę mieliśmy wspólną jak na perfekcyjną Panią domu przystało zamiast ogarniac przed Świętami spalam z moim Małym

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
A moja mała dzisiaj przewalała się 2h (!) zanim zasnęła na drzemkę, to jej się nie zdarza! Normalnie kładzie się i za kilka-kilkanaście minut już śpi. Nie wołała, nie płakała, więc jej nie ruszałam, tylko podgladalam na kamerze

Karmelku, mówiąc po świętach, miałam na myśli po Nowym Roku. Wizytę mam 4.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jeszcze nie wiem, czy mogę do Was oficjalnie dołączyć. Okaże się za tydzień na wizycie u gina.

Dokładnie tydzień temu rano, zaspana, zrobiłam test, który dał mocny pozytywny wynik. Ja wielce zaskoczona, mój partner jeszcze bardziej.
Nie planowaliśmy dziecka, ba, nawet nie wiemy, kiedy mogło do tego dojść. :P:
Winy szukałam w wadliwym teście, w moim pcos, w torbielach, bo się naczytałam, że one tez mogą dać pozytywny test.
Powtórzone testy dawały to samo, dwie grube krechy.
Beta z ostatniego piątku pokazała 75 tyś mlU/ml.
Beta z poniedziałku 113 tyś.
Ostatnia miesiączka była 24 października.

Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim sądzić i czekam na tą wizytę już jak na szpilkach.
Nie mam bladego pojęcia w którym tygodniu mogę być :P:


Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że w zeszły piątek miałam wigilię firmową suto zakrapianą, to do głowy by mi nie przyszło nawet, żeby zrobić test!
Jestem przyzwyczajona do spóźniających się miesiączek od czasu do czasu, a dodatkowo na początku grudnia miałam sporo stresów. Nieraz robiłam już testy „dla formalności” przed jakąś imprezą, ale zawsze wychodziły negatywy.

No szok :P:

Pozdrawiam
Witamy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:09   #1143
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

intense2013 o to mój też potrafi czasem z godzinę zasypiac. A najgorsze ze muszę z nim siedzieć. Jak do roku zasypial pięknie sam tak teraz jak ma 2 to wiecznie tylko mamusia i mamusia.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:20   #1144
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja dziś byłam na badaniach, wynik na hiv do 7 dni, mam nadzieję że na wizytę 27go będzie.
Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jeszcze nie wiem, czy mogę do Was oficjalnie dołączyć. Okaże się za tydzień na wizycie u gina.

Dokładnie tydzień temu rano, zaspana, zrobiłam test, który dał mocny pozytywny wynik. Ja wielce zaskoczona, mój partner jeszcze bardziej.
Nie planowaliśmy dziecka, ba, nawet nie wiemy, kiedy mogło do tego dojść. :P:
Winy szukałam w wadliwym teście, w moim pcos, w torbielach, bo się naczytałam, że one tez mogą dać pozytywny test.
Powtórzone testy dawały to samo, dwie grube krechy.
Beta z ostatniego piątku pokazała 75 tyś mlU/ml.
Beta z poniedziałku 113 tyś.
Ostatnia miesiączka była 24 października.

Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim sądzić i czekam na tą wizytę już jak na szpilkach.
Nie mam bladego pojęcia w którym tygodniu mogę być :P:


Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że w zeszły piątek miałam wigilię firmową suto zakrapianą, to do głowy by mi nie przyszło nawet, żeby zrobić test!
Jestem przyzwyczajona do spóźniających się miesiączek od czasu do czasu, a dodatkowo na początku grudnia miałam sporo stresów. Nieraz robiłam już testy „dla formalności” przed jakąś imprezą, ale zawsze wychodziły negatywy.

No szok :P:

Pozdrawiam
Hej gratulacje.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Mój synuś teraz w dzień zasypia tylko w wózku albo aucie. Więc biorę go na spacer i później przenoszę.
Jeszcze tydzień temu zasypiał przy cycusiu
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:14   #1145
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mnie brzuch trochę pobolewa a ciągłe noszenie 10 miesięcznego dziecka nie pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

A co to nikogo tutaj dziś nie ma? Wszystkie gotują na święta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:21   #1146
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja zdycham. Nie mam sily na nic i jeszcze w pracy jestem. Jak wroce mam do ogarniecia pranie i pokoj ehhh
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:23   #1147
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Ja zdycham. Nie mam sily na nic i jeszcze w pracy jestem. Jak wroce mam do ogarniecia pranie i pokoj ehhh
Ja od rana coś robię. Dom to jedno wielkie pobojowisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 16:25   #1148
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

O gotowaniu na swieta nie mowie. Dzis musze na bierzaco ogarnac a poznoej we wtorek juz na gotowo.
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:35   #1149
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja idę do teściów więc chociaż tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:56   #1150
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jeszcze nie wiem, czy mogę do Was oficjalnie dołączyć. Okaże się za tydzień na wizycie u gina.

Dokładnie tydzień temu rano, zaspana, zrobiłam test, który dał mocny pozytywny wynik. Ja wielce zaskoczona, mój partner jeszcze bardziej.
Nie planowaliśmy dziecka, ba, nawet nie wiemy, kiedy mogło do tego dojść. :P:
Winy szukałam w wadliwym teście, w moim pcos, w torbielach, bo się naczytałam, że one tez mogą dać pozytywny test.
Powtórzone testy dawały to samo, dwie grube krechy.
Beta z ostatniego piątku pokazała 75 tyś mlU/ml.
Beta z poniedziałku 113 tyś.
Ostatnia miesiączka była 24 października.

Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim sądzić i czekam na tą wizytę już jak na szpilkach.
Nie mam bladego pojęcia w którym tygodniu mogę być :P:


Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że w zeszły piątek miałam wigilię firmową suto zakrapianą, to do głowy by mi nie przyszło nawet, żeby zrobić test!
Jestem przyzwyczajona do spóźniających się miesiączek od czasu do czasu, a dodatkowo na początku grudnia miałam sporo stresów. Nieraz robiłam już testy „dla formalności” przed jakąś imprezą, ale zawsze wychodziły negatywy.

No szok :P:

Pozdrawiam
Hej ! Bardzo ładna beta ,to już napewno nie wczesna ciąża
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 17:06   #1151
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Delice1992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam umowę akurat do sierpnia więc luz owszem muszą mi przedłużyć, wszystko co i jak to wiem because I'm a lawyer hehe.

Dzisiaj zauważyłam że strasznie mam wilgotną bieliznę. Słyszałam o uciekających wodach ale to chyba byłoby za wcześnie na takie rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

No to super ' wiem jaka to ulga... Dopiero jak lekarz powie, że ciąża to uwierzyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delice ja mam umowe do 31.08 a tp13.08 wiec z tego co wiem pracodawca moze ale nie musi przedłuzać umowy na czas macierzyńskiego. Ja mam zamiar powiedzieć po prenatalnych w 13tc i zobaczymy jaka będzie reakcja..
Cytat:
Napisane przez hey there Delilah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie oddzywałam się kilka dni bo miałam trochę stresu. Wczoraj miałam egzamin na prawo jazdy i oblałam. Bardzo się stresowałam egzaminem ale też tym by nie zaszkodzić fasolce. Masakra, do wieczora mnie nerwy trzymały. Muszę odpuścić na razie.

Witam nowe dziewczyny i gratuluję wszystkich udanych wizyt. Tych już serduszkowych i jeszcze nie.

Ja jutro idę na wizytę. Bardzo proszę o kciuki

Co do płci to nie mam preferencji raczej. Natomiast czuję, że będzie 2ga córa, zobaczymy

Byliśmy dzisiaj z TŻ na zakupach świątecznych. Miałam ochotę uciec, co się dzieje Na szczęście udało nam się wszystko kupić także mamy już z głowy. Jutro zaczynamy porządkować dom, choinkę będziemy ubierać. Śniegu dalej sporo jest, oby wytrwał do świąt

Miłego wieczoru



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też czuje 2 córe
Kobito odpuść sobie teraz to prawko!

Cytat:
Napisane przez czerwiec2017 Pokaż wiadomość
Nie wiem pęcherzyk 2,11cm. CRL płodu 7mm
To chyba podobnie jak dziewczyny pisały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brawo. Mamy ten sam termin porodu

Cytat:
Napisane przez siuxwawa Pokaż wiadomość
Tez mam wrazenie, ze czuje jakbym cos miala w srodku. Czesem pojawiaja sie klucia a teraz rozpieranie.



Ja po wizycie. Ciaza mlodsza o dwa dni czyli dokladnie tyle ile w piwrwszej ciazy. Wg usg 6+2 wg OM 6+4. Bylo serduszko zarodek 6mm a pecherzyk 20mm. Serduszko 121 ud. Na minute.

moje ma dopiero 3.8mm w 6+1
I tez mamy podobny tp
Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
8+0
Cytat:
Napisane przez Delice1992 Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam dzisiaj w pracy o ciąży. Mam umowę na czas określony. Reakcja szefa - miły był. Mówił, że spodziewał się tego, ale nie jest w stanie mi jeszcze powiedzieć co dalej z umową będzie. Na wiosnę dostanę informację zwrotną... Ale ważne, że przynajmniej mam to już z głowy.

Też mam dzisiaj 8+0. W sumie to w szoku jestem jak to szybko zleciało. Dzisiaj jedziemy do moich dziadków im powiedzieć, bo w święta się nie zobaczymy. Ciekawa jestem ich reakcji Pierwszy prawnuk

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



witamy w klubie
Do tp umowa przedłuza sie automatycznie
Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Ja się melduję ,ze ciąża w macicy i jest pęcherzyk 8mm troszke ulżyło, teraz czekamy na serducho

Czerwiec2017 gratulacje !
super

Ja tez dzis byłam znowu u gina na NFZ. Usg dalej zepsute więc dobrze ze we wtorek zrobiłam prywatnie to usg .. dostałam skierowanie na wszystkie badania i mam zrobić zaraz po Nowym Roku a 11.01 kolejna wizyta
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2018-12-21 o 17:21
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 17:10   #1152
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Już zapomniałam ile to kłuć igłami w ciąży. Zaczyna się, chociaż u nas tylko na bete, potem w 12 tygodniu i morfolofia, raz jeden przy glukozie z żelazem za jednym zamachem i chyba tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 17:52   #1153
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Rany dziewczyny nogi mi już w cztery litery chcą wejść... do 21 w pracy... ruch jak na dworcu! Zero energii, jestem jak zombie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:19   #1154
hey there Delilah
Raczkowanie
 
Avatar hey there Delilah
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 153
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cześć dziewczyny

Byłam rano na wizycie. Dzisiaj jest 5t2d dokładnie czyli ciąża młodsza o tydzień. Był widoczny pęcherzyk. Za trzy tygodnie sprawdzimy czy bije . Pani doktor bardzo fajna, wszystko mi wytłumaczyła. Na następna wizytę mam zrobić badania i będziemy zakładać kartę ciąży. Wcześniej mam jeszcze termin na NFZ ale czuje, że zostanę przy tej prywatnie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Mnie dość długo bolał brzuch jak na okres, teraz raczej czuję takie rozpieranie, czasem też coś zakłuje. Gratulacje!

Dziewczyny, ja jestem trochę spokojniejsza. Poszłam do nowego lekarza (bo tamta nie prowadzi ciąży), na NFZ. Lekarka - bardzo miła starsza pani, stwierdziła, żebym się absolutnie nie denerwowała tym, że ciąża jest młodsza. Zdarza się to bardzo często. Dodatkowo powiedziała, że w jej karierze miała pacjentkę, która zaszła w ciążę podczas miesiączki , bo miała akurat podwójne jajeczkowanie.
Potwierdziła też to, co już sama myślałam - usg tak wczesnej ciąży jest ok, ale często tylko przysparza nerwów, tak jak u mnie. Czasem warto poczekać dłużej (jak nie ma niepokojących objawów), niż się potem stresować.
Zbadała mnie palpacyjnie i oceniła ciążę na 6 tydzień (nawet nie wiedziałam, że tak się da). Dostałam też komplet badań do zrobienia, Po świętach założymy kartę ciąży i będę miała kolejne usg . Powiem Wam, że cieszę się, że tam poszłam. Babeczka spokojna, przemiła, a co najważniejsze widać, że bardzo doświadczona.

Co do prawa jazdy, też się ogromnie stresowałam. Chyba mocniej, niż przed obroną magisterki . Na szczęście zdałam za drugim razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję udanej wizyty. Fajnie, że Cię uspokoiła. Teraz tylko pozostało cierpliwie czekać na dobre wieści ☺
Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jeszcze nie wiem, czy mogę do Was oficjalnie dołączyć. Okaże się za tydzień na wizycie u gina.

Dokładnie tydzień temu rano, zaspana, zrobiłam test, który dał mocny pozytywny wynik. Ja wielce zaskoczona, mój partner jeszcze bardziej.
Nie planowaliśmy dziecka, ba, nawet nie wiemy, kiedy mogło do tego dojść. :P:
Winy szukałam w wadliwym teście, w moim pcos, w torbielach, bo się naczytałam, że one tez mogą dać pozytywny test.
Powtórzone testy dawały to samo, dwie grube krechy.
Beta z ostatniego piątku pokazała 75 tyś mlU/ml.
Beta z poniedziałku 113 tyś.
Ostatnia miesiączka była 24 października.

Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim sądzić i czekam na tą wizytę już jak na szpilkach.
Nie mam bladego pojęcia w którym tygodniu mogę być :P:


Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że w zeszły piątek miałam wigilię firmową suto zakrapianą, to do głowy by mi nie przyszło nawet, żeby zrobić test!
Jestem przyzwyczajona do spóźniających się miesiączek od czasu do czasu, a dodatkowo na początku grudnia miałam sporo stresów. Nieraz robiłam już testy „dla formalności” przed jakąś imprezą, ale zawsze wychodziły negatywy.

No szok :P:

Pozdrawiam
Witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów."
hey there Delilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:08   #1155
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Mnie brzuch trochę pobolewa a ciągłe noszenie 10 miesięcznego dziecka nie pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

A co to nikogo tutaj dziś nie ma? Wszystkie gotują na święta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak to faktycznie nie za fajnie. Ale miejmy nadzieję, że będzie lepiej !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Już zapomniałam ile to kłuć igłami w ciąży. Zaczyna się, chociaż u nas tylko na bete, potem w 12 tygodniu i morfolofia, raz jeden przy glukozie z żelazem za jednym zamachem i chyba tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to jeszcze na cukier, toksoplazmoze bo mam kota ( kota też badamy, dopiero po nowym roku będą wyniki) i będę musiała okuliste odwiedzić ze względu na spora wadę wzroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:37   #1156
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
No tak to faktycznie nie za fajnie. Ale miejmy nadzieję, że będzie lepiej !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Ja to jeszcze na cukier, toksoplazmoze bo mam kota ( kota też badamy, dopiero po nowym roku będą wyniki) i będę musiała okuliste odwiedzić ze względu na spora wadę wzroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam kota, ale nie wiem czy sprawdzą na tokso. Chyba tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:40   #1157
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja mialam kota w pierwszej ciazy. Nie badalam sie na toxo bo w szpitalu nie zlecili. Tak czy inaczej bylam pewna, ze tego noe mam.
Nie tak latwo sie zarazic. Kuwete od zawsze wymienialam w rekawiczkach, nastepnie myjac rece wiec ryzyko praktycznie zerowe a owoce i warzywa zawsze dokladnie myje, wiec ta droga, tez ciezko by bylo sie zarazic.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:04   #1158
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

A mi w 1 ciąży wyszło ze mam przechorowana toxo. Ale stresu się trochę najadlam bo gin mnie skierował do lekarza chorób zakaźnych i miałam dodatkowe badania. Na szczęście okazało się ze przechorowana. Kiedy? Nie mam pojęcia ani jak się mogłam zarazić. Pamiętam tylko że lekarz od chorób zakaźnych mówił ze szybciej się człowiek zarazi od owoców i mięsa niż od kota.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:31   #1159
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Po raz pierwszy mnie mdli od kilku dni wieczorem czułam tylko taki nieprzyjemny ucisk brzucha, a dziś doszły te mdłości. A ja mam się pakować, jutro wyjeżdżamy na święta!
Moi rodzice kartony wina na ten wyjazd zabierają, nie wiem, jak ja ukryję przed wszystkimi mój stan. Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero po świętach, a w domu nie chciałam za wcześnie mówić. Chyba jednak trzeba będzie.

A dziś rano TŻ do mnie "Śniło mi się, że jednak będzie chłopak"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 21:56   #1160
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

A ja właśnie chciałam zameldować, że dziś minął dzień bez mdłości i wymiotów. Jest jednak szansa na normalne spędzenie świąt, cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:07   #1161
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Czerwiec, widzę, że u nas niemal tak samo! Ja co prawda kiepsko się czuje, ale dziś pierwszy dzień w tym tygodniu bez wymiotów Jesteśmy już u teściów, więc siedzę zielona, ale twardo się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:08   #1162
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Czerwiec, widzę, że u nas niemal tak samo! Ja co prawda kiepsko się czuje, ale dziś pierwszy dzień w tym tygodniu bez wymiotów Jesteśmy już u teściów, więc siedzę zielona, ale twardo się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakim sensie źle się czujesz?
I na kiedy Ty masz tp?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:30   #1163
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez czerwiec2017 Pokaż wiadomość
W jakim sensie źle się czujesz?
I na kiedy Ty masz tp?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie jakas snieta jestem, ciśnienie slabe, no i na żołądku kiepsko, ale brak wymiotów to już coś chociaż jak tak zaczynam rozmyślać, to mnie to jednak trochę stresuje... Dziś też czułam lekkie kłucie w podbrzuszu i zaczynam się martwić.

Orientacyjnie 9.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:40   #1164
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej , odebrałam dziś betę po 48 h i wynik jest 2063,5 a w środę było 478 co daje 330% przyrostu i tak się zastanawiam czy to nie za dużo. Nie dałam rady jeszcze przeczytać wątku od początku a większość z Was jest na wyższym levelu z ciążą niż ja więc może któraś z Was która badała betę też miała wysoki przyrost ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:42   #1165
hey there Delilah
Raczkowanie
 
Avatar hey there Delilah
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 153
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez czerwiec2017 Pokaż wiadomość
A ja właśnie chciałam zameldować, że dziś minął dzień bez mdłości i wymiotów. Jest jednak szansa na normalne spędzenie świąt, cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, oby tak zostało. Ja mam nadzieję, że i mnie ominą, chociaż na święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów."
hey there Delilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:44   #1166
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej , odebrałam dziś betę po 48 h i wynik jest 2063,5 a w środę było 478 co daje 330% przyrostu i tak się zastanawiam czy to nie za dużo. Nie dałam rady jeszcze przeczytać wątku od początku a większość z Was jest na wyższym levelu z ciążą niż ja więc może któraś z Was która badała betę też miała wysoki przyrost ?
U mnie było 230% a u Ciebie może bliźnięta? albo po prostu tak sobie rośnie dynamicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:56   #1167
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
U mnie było 230% a u Ciebie może bliźnięta? albo po prostu tak sobie rośnie dynamicznie
Dziękuję , pewnie jak zwykle niepotrzebnie się nakręcam bo już się naczytałam dziwnych rzeczy w necie. Bliźniąt bym nie chciała , ale jeśli tak jest to biorę to na klatę już oświadczyłam mężowi że jak bliźniaki to musimy się przeprowadzić bo z trójką dzieci na 50 metrach to ciężko, a mąż już planuje zmianę auta
także czy jedno czy dwoje ważne żeby zdrowe
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 23:06   #1168
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej , odebrałam dziś betę po 48 h i wynik jest 2063,5 a w środę było 478 co daje 330% przyrostu i tak się zastanawiam czy to nie za dużo. Nie dałam rady jeszcze przeczytać wątku od początku a większość z Was jest na wyższym levelu z ciążą niż ja więc może któraś z Was która badała betę też miała wysoki przyrost ?
Ja tez tak miałam, pierwsza beta 576 a po 48h 1946. Czy jakos tak. I też był przyrost ponad 300 % a narazie wszystko ok
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 02:39   #1169
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziękuję , pewnie jak zwykle niepotrzebnie się nakręcam bo już się naczytałam dziwnych rzeczy w necie. Bliźniąt bym nie chciała , ale jeśli tak jest to biorę to na klatę już oświadczyłam mężowi że jak bliźniaki to musimy się przeprowadzić bo z trójką dzieci na 50 metrach to ciężko, a mąż już planuje zmianę auta
także czy jedno czy dwoje ważne żeby zdrowe
Ja też bym bliźniąt nie chciała bo bym chyba nie dała rady. Ale nie tylko dlatego. Pewnie urodziły by się maleńkie i poród też trudniejszy a ja nie chce cc . No ale.... jak są dwa to niech rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 08:11   #1170
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej



Jeszcze tutaj nie ogarniam wszystkich

A piszac na tele to mi cięzko cytowac tyle postow



Ja nadal chora, mam nadZieje ze to zle na Kropka nie wplynie.



U mnie drugi dzien bez wymiotow i wiekszych mdlosci. Moze dlatego ze nie chodze glodna spac i nie budze sie z burczeniem w brzuchu. Nie wiem. Ogolnie czytalam ze na mdlosci pomaga tez wlasnie czeste jedzenie w mniejszych porcjach i może coś w tym jest
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.