Aparaty ortodontyczne cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 21:24   #1141
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez czarna180 Pokaż wiadomość
a ja musze wyrwac dwa zęby u gory bo mam za wąską szczene ;/
ja tez wyrywalam i zyje hehhee teraz po jednym zabku zostala mi 2mm szparka, a po drugim 4mm. wiec nie jest tak zle i sie nie boj
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:33   #1142
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
hah goniu- ja liczyłam,ze jelsi za wypracowanie będę miec 15 pkt to mam 88% więc jedziemy na tym samym wózku
JA odwaliłam babola z wypracowaniem!! wyszlo mi 339 słów i musialam skracac,, teraz nie jestem pewna czy nie przekroczyłam 300 ,bo jesli tak to cale wypracowanie do kosza idzie;]

Następna matura w piatek , zaczynam uczyc się geografii (ble)
No to ty jesteś jednak w lepszej sytuacji, bo u mnie 88% wyszło tylko w wypadku napisania wypracowania na 18pkt , na co raczej nie liczę, ale to się jeszcze zobaczy

Ja też piszę gegre i tego się najbardziej obawiam, bo muszę mieć co najmniej 70% żeby dostać się na studia, a jak do tej pory mój najlepszy wynik z geografii to ok 60%
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:42   #1143
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

a ja jutro wos a w piątek gera na rozszerzeniu akurat nia się nie przejmuje bo to dodatkowy przedmiot... hm i szczerze powiedziawszy czarno to widzę, ponieważ gery nie małam rok a te 2 lata co miałam to ehh szkoda gadać Ja się strasznie obawiam wosu jutrzejszego
znów mnie ząb boli i zrobiło mi sie przy dziąsle coś;/ i boli jak myje...
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:46   #1144
tulipek
Raczkowanie
 
Avatar tulipek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez czarna180 Pokaż wiadomość
a ja musze wyrwac dwa zęby u gory bo mam za wąską szczene ;/
ja zamiast wyrywania mialam stripping. spilowali mi zeby od 3 do 3 na gorze :/ ale minimalnie. (2-3 milimetry na calosci)
a poprzedni ortodonta 10 lat temu chcial mi wyrwac dwa zeby dlatego zrezygnowalam i aparat na dwa lata a ten orto na rok. technika idzie do przodu

Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
no to jak orientuje sie ktoras czy moge nosic jeszcze aparat ruchomy?? wiek: 15 lat. Chyba jestem za stara, ale na staly nigdy sie nie zdecyduje
tez w Twoim wieku na staly sie nie zdecydowalam ze wzgledow estetycznych. Potrzeba bylo mi 10 lat aby dorosnac i dojrzec do tej decyzji. jedyne co moge zalowac ze nie zalozylam jak mialam 15 lat :P
Najlepiej przejdz sie do kilku ortodontow i poradz sie czy ruchomy aparat cos by zdzialal. moze masz taka wade ze by to cos dalo , choc watpie.
tulipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:29   #1145
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

a właśnie, dziewczyny jeszcze mam pytanko odnośnie matury z ang: jak to jest z tym limitem słów? Jeżeli mam to wypracowanie na 253 słowa to już mi odejmą punkt za kompozycję?
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:06   #1146
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

niestety spadasz do kategorii oceniania B;/
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:18   #1147
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Hey dziewczyny
Właśnie wróciłam od ortodony
Stałam się szczęśliwą posiadaczką łuku podniebiennego Mam strasznie wązki ale także jednocześnei strasznie wysokie podniebienie i na wszelkie sposoby wkładała mi ten łuk Aż w końcu otrzymałam najmniejszy z możliwych, ale tak go wygiełą,że pasuje Trochu mi dziwnie, bo łuk ostatnio nosiłam 5 lat temu hehe, ale nie seplenie, więc będzie gucio

Ortka podkleiła mi tez na szynę zameczki, do których będę zchaczać gumeczki, aby górne zęby ciągnąć do tyłu

Nastepna wizyta 2.06.08
Koszt wizyty : 50 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg łuk.jpg (54,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gumki na zamkach.jpg (53,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luk+płytka.jpg (47,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łu+płytka.jpg (55,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe gumczasy.jpg (53,5 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg płytka z zamkami.jpg (47,8 KB, 49 załadowań)
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 12:17   #1148
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
Właśnie wróciłam od ortodony
Stałam się szczęśliwą posiadaczką łuku podniebiennego Mam strasznie wązki ale także jednocześnei strasznie wysokie podniebienie i na wszelkie sposoby wkładała mi ten łuk Aż w końcu otrzymałam najmniejszy z możliwych, ale tak go wygiełą,że pasuje Trochu mi dziwnie, bo łuk ostatnio nosiłam 5 lat temu hehe, ale nie seplenie, więc będzie gucio

Ortka podkleiła mi tez na szynę zameczki, do których będę zchaczać gumeczki, aby górne zęby ciągnąć do tyłu

Nastepna wizyta 2.06.08
Koszt wizyty : 50 zł
no to dobrze, że nie seplenisz) Nic tylko się cieszyć
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 12:55   #1149
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
a właśnie, dziewczyny jeszcze mam pytanko odnośnie matury z ang: jak to jest z tym limitem słów? Jeżeli mam to wypracowanie na 253 słowa to już mi odejmą punkt za kompozycję?
Jak ja pisalam mature to mozna bylo miec +/- 10% od 250 slow.
Mam pytanko bo dziura po wyrwanym zebie sie goi ale zauwazlam w niej cos co jest bialozolte i nie jest na bank jedzeniem ktore tam wpadlo. Co to moze byc?
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:35   #1150
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Jak ja pisalam mature to mozna bylo miec +/- 10% od 250 slow.
Mam pytanko bo dziura po wyrwanym zebie sie goi ale zauwazlam w niej cos co jest bialozolte i nie jest na bank jedzeniem ktore tam wpadlo. Co to moze byc?
trudno powiedzieć, może być to jedzonko, które się skumulowało możesz bardzo bardzo delikatnie wyjąć to coś patyczkiem do ucha, ale ja takie kwestie zostawiałam i nic się nie działo. Pewnie dostałaś antybiotyk po wyrwaniu, więc nic Ci nie będzie

A ja mam pytanko odnośnie szkliwa: mam fatalne, cienkie szkliwo, a dzisiaj rano zauważyłam, że się znów kawalątek odłupał na jedynce. Rozpacz czy stosujecie coś, żeby szkliwo wzmocnić? Taki płyn jak był w szkole do fluoryzacji? Ogarnia mnie rozpacz, bo się boję, że ściągnę aparat razem z zębami
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:53   #1151
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

ja na szkliwo nie biore nic. mam chyba mocne
wow Ekaterina dajesz dajes niezle masz ustrojstwo

co do liczenia wypracowania-nie przesadzajcie nikt normalny nie liczy słow, patrzy sie ogolnie, jak ma byc 1,5 strony to jak bedzie mniej to sie czepia a nbie liczny słow haha:P takze nic sie nie martwcie..

wiecie co sie dzis doiwedzialam: moj wykladowca ktorego nigdy nie lubiłam dzis do skzoly nie przyszedl okazalo sie ze zmarl dzis w nocy mial niecale 35 lat-szokk:-( AMimo ze go nie trawilam to jednak kurcze...strasznie mi przykro ze go juz nie ma. a egzamin z lit am za pasem, ciekawe jak to bedzie (
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 14:22   #1152
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
co do liczenia wypracowania-nie przesadzajcie nikt normalny nie liczy słow, patrzy sie ogolnie, jak ma byc 1,5 strony to jak bedzie mniej to sie czepia a nbie liczny słow haha:P takze nic sie nie martwcie..
I właśnie tu się mylisz Każda praca maturalna jest liczona przez co najmniej 2 osoby
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:51   #1153
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

papryka85 przed kursem nie jeździłam, dlatego przed pierwszą jazdą umierałam z nerwów. Teraz jeździ mi się dobrze ale jak pierwszy raz wyjechałam na ulicę to był koszmar, przerażały mnie te wszystkie skrzyżowania ronda...
Zapraszam do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246140

Właśnie wróciłam z wizyty separacyjnej, na szczęście tym razem mam tylko 2 gumki więc liczę, że nie będzie bolało
Zastanawia mnie czy aparat na dole utrudnia jedzenie bo póki co nie wyobrażam sobie tego.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:58   #1154
czarna180
Raczkowanie
 
Avatar czarna180
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 248
GG do czarna180
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja tez wyrywalam i zyje hehhee teraz po jednym zabku zostala mi 2mm szparka, a po drugim 4mm. wiec nie jest tak zle i sie nie boj

boje się ze bedzie to widac bo mam do wyrwania 4 po lewej i 5 po prawej . Bd wygladala jak szczerbata ;d a na dodatek na wakacje do Grecji cisne wiec kurde..wstyd troszke ;d
__________________
metal góra - 09.06.08
************************* ********************
24.05.08 ...




czarna180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:00   #1155
czarna180
Raczkowanie
 
Avatar czarna180
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 248
GG do czarna180
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez tulipek Pokaż wiadomość
ja zamiast wyrywania mialam stripping. spilowali mi zeby od 3 do 3 na gorze :/ ale minimalnie. (2-3 milimetry na calosci)
a poprzedni ortodonta 10 lat temu chcial mi wyrwac dwa zeby dlatego zrezygnowalam i aparat na dwa lata a ten orto na rok. technika idzie do przodu .

no wlasnie.. mam miec na dwa lata. Ale moj zgryz jest tragiczny. Nie widać tego jak sie usmiecham ..ale jak stane bokiem i sie usmiechne...aaajc ;/
__________________
metal góra - 09.06.08
************************* ********************
24.05.08 ...




czarna180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:27   #1156
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

a to dziwne bo moi nauczyciele z liceum zawsze nas zapewnializ epatrzy sie ilosciowo nie liczbowo..ale moze sie myle
w kazdym badz razie jak sie ma chyba 3 slowka za duzo to nic sie nie dzieje

ja pisałam jako 1 mature, napisalam na podst o wiele za duzo a i tak uzyskalam extra wynik;] wiec.,..wszytsko zalezy od komisji taka prawda;]
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:01   #1157
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

wszystko zalezy od ezaminującego. jak sie trafi na chama to policzy słowa a jak na jakiegoś normalnego to oleje to.
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:08   #1158
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez czarna180 Pokaż wiadomość
boje się ze bedzie to widac bo mam do wyrwania 4 po lewej i 5 po prawej . Bd wygladala jak szczerbata ;d a na dodatek na wakacje do Grecji cisne wiec kurde..wstyd troszke ;d
ja też dopiero jak wyrwałam zęby i załozyłam aparat (jeszcze jak się strasznie śliniłam i w ogóle) to pojechałam do Grecji na wczasy . Ale ja się tam nie przejmowałam że jestem szczerbata... Przeżywałam przed faktem a nie po. Pomyśl sobie że prawie po roku noszenia dalej mam giga szczerby i pewnie jeszcze przez 4 miechy będę je miała.

Cytat:
Napisane przez czarna180 Pokaż wiadomość
no wlasnie.. mam miec na dwa lata. Ale moj zgryz jest tragiczny. Nie widać tego jak sie usmiecham ..ale jak stane bokiem i sie usmiechne...aaajc ;/
też tak miałam Ale jakie było zdziwienie jak nagle odkryłam że już mi szczęka jak koniowi nie wystaje bezcenne
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:08   #1159
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

czy stripping jest wykonywany tylko przy niewielkiej wadzie zgryzu? juz kiedys mialam wyrywane piatki,ale wada zgryzu została,boje się,ze jeśli będę musiała usunąc kolejny raz 4-ki to zostana bardzo duze szpary..
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 17:38   #1160
czarna180
Raczkowanie
 
Avatar czarna180
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 248
GG do czarna180
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez zlosnica85 Pokaż wiadomość
ja też dopiero jak wyrwałam zęby i załozyłam aparat (jeszcze jak się strasznie śliniłam i w ogóle) to pojechałam do Grecji na wczasy . Ale ja się tam nie przejmowałam że jestem szczerbata... Przeżywałam przed faktem a nie po. Pomyśl sobie że prawie po roku noszenia dalej mam giga szczerby i pewnie jeszcze przez 4 miechy będę je miała.



też tak miałam Ale jakie było zdziwienie jak nagle odkryłam że już mi szczęka jak koniowi nie wystaje bezcenne


Kurde rozejdą mi sie zęby ?
to ja nie chceee
__________________
metal góra - 09.06.08
************************* ********************
24.05.08 ...




czarna180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:59   #1161
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez aluchelek Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć, może być to jedzonko, które się skumulowało możesz bardzo bardzo delikatnie wyjąć to coś patyczkiem do ucha, ale ja takie kwestie zostawiałam i nic się nie działo. Pewnie dostałaś antybiotyk po wyrwaniu, więc nic Ci nie będzie
Antybiotyk Pierwsze slysze. Czy to zle ze go nie dostalam?
Hmm, probowalam wczoraj i dzis czubkiem szczoteczki to jakby wyczyscic i nie chce, jakby pochodzilo ze srodka... A swoja droga to w ile sie ta dziura w dziasle skleja w jedno? Bo jedzenie owszem mi tam wchodzi ale wydlubuje od razu
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:14   #1162
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
papryka85 przed kursem nie jeździłam, dlatego przed pierwszą jazdą umierałam z nerwów. Teraz jeździ mi się dobrze ale jak pierwszy raz wyjechałam na ulicę to był koszmar, przerażały mnie te wszystkie skrzyżowania ronda...
Zapraszam do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246140

Właśnie wróciłam z wizyty separacyjnej, na szczęście tym razem mam tylko 2 gumki więc liczę, że nie będzie bolało
Zastanawia mnie czy aparat na dole utrudnia jedzenie bo póki co nie wyobrażam sobie tego.
ooo dzięki za link, już się "zainstalowałam" w nowym wątku będziesz miała okazję poczytać o moich "pierwszych krokach"...dramat i masakra...

co do dolnego aparatu-no ja na początku noszenia stwierdziłam optymistycznie, że...z tym się nie da jeść!NIE! oczywiście da się i to całkiem normalnie, szybko się przyzwyczaisz
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:31   #1163
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

mini8700 wczoraj o 19 usuwałam ząb, a dziś rano już jest dziąsło ładnie sklejone i się goi. Ale np. po usunięciu górnej 5 jeszcze kilka dni po usunięciu zdarzało się, że coś mi w nią wpadało. Tak więc wszystko zależy od zęba.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:58   #1164
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Mam nadzieje ze sie szybko sklei. Wyrywalam 8dni temu. Chyba mi tak nie zostanie bo porazka.... Tym bardziej ze raczej bede zakladac aparat dopiero we wrzesniu A mialam juz miec zalozony, eh:/
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:03   #1165
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
papryka85 przed kursem nie jeździłam, dlatego przed pierwszą jazdą umierałam z nerwów. Teraz jeździ mi się dobrze ale jak pierwszy raz wyjechałam na ulicę to był koszmar, przerażały mnie te wszystkie skrzyżowania ronda...
Zapraszam do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246140

Właśnie wróciłam z wizyty separacyjnej, na szczęście tym razem mam tylko 2 gumki więc liczę, że nie będzie bolało
Zastanawia mnie czy aparat na dole utrudnia jedzenie bo póki co nie wyobrażam sobie tego.

Mnie separacja bolała bardziej niż po zalozeniu aparatu Tak,ze nie moglam jesc.
Ja też robie prawo jazdy Zostalo mi jeszcze jakies 16 godzin do wyjezdzenia Przed pierwsza jazda jezdzilam jeden raz ale znacznie lepiej jest jak wytlumaczy to instruktor. Mam problem z rondami:/ Ja sie juz teraz boje ze nie zdam prawka
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:09   #1166
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Nie obejrzysz się a po dziurze nie będzie śladu. Ja nie mogę doczekać się przyszłego tyg i zakładania aparatu oraz zmiany wstrętnegoi łańcuszka który od ketchupu mi zżółkł
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:48   #1167
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

A mi tak ząbki napierdzielają, że poezja

Skumulowany ból- nowy łuk plus łuk podniebienny pierwszy raz : Massakren
Ale już to przeżywałam kiedyś, więc wiem, że to tylko kwestia czasu

A jutro: niemiecki - maturzystki
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:59   #1168
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

88Ekaterina88 na 5 zdjeciu tak wyglada twoj zgryz bo zacisnieciu zebow?? jesli tak to dlaczego zeby gorne sa pod dolnymi?? w kazdym razie to wyglada na spora wade zgryzu ;]

ja jutro mam wizyte co prawda nie chce mi sie isc taki kawal drogi, boli mnie krzyz jak jasna cholernica przez moje magiczne " kobiece dni" ale w sumie na gorze zostala tyci szparka gdziestam z tylu i juz zabki sa ladne ;] te u gory na dole cos z ta jedynka jest nie teges a ona sie w ogole nie chce ruszyc, ale cos na to poradzimy to na pewno hehe ale w koncu czuje ze juz blizej konca
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:02   #1169
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

No włąśnie górne są lekko z tyłu niż dolne Ale na tej fotce mam jeszcze szynę na dolnych i efekt jest bardziej widoczny Ale dwa lata temu jak ściągłam aparat stały, to miałam idealne zęby, góra była z przodu, a nie tak jak teraz, ale z czasem zaczęły się cofać i tak teraz to wygląda, mimo, że ogólnie sa proste I dlatego tyle tego ustrojstwa muszę nosić na raz a i jeszcze funda się szyje;/
Tylko 4 miechy noszenia i po sprawie
A nosiłyście kiedyś Hedgera ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:42   #1170
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Antybiotyk Pierwsze slysze. Czy to zle ze go nie dostalam?
Hmm, probowalam wczoraj i dzis czubkiem szczoteczki to jakby wyczyscic i nie chce, jakby pochodzilo ze srodka... A swoja droga to w ile sie ta dziura w dziasle skleja w jedno? Bo jedzenie owszem mi tam wchodzi ale wydlubuje od razu
A czemu źle? Ja dostałam antybiotyk ale to nie znaczy że każdy go dostaje myślę że nie masz się czym martwić. A rana goi rio tak do tygodnia myślę ja dzisiaj miałam zakładany pierścień i zmieniane luki i mam dużo cementu na zębach ech słodkich snów!
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.