Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 11:56   #1141
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja robiłam tą paste niedawno... i niby wszystko ok, ale wyrywało mi tylko pojedyńcze włoski
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:00   #1142
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mi już się w końcu tę pastę udało zagnieść, ale też mi tylko kilka włosków to wyrwało i po chwili już się zrobiła taka lejąca, że jej się nie da od skóry oderwać. Nie wiem co z tym robię nie tak. Czuję się już zniechęcona - chyba sobie dam spokój z tą pastą Idę sprzątać...
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:14   #1143
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja dzis zrobiłam tą pastę ale nie dam rady tego urobić bo jak zrobiłąm kulke to praktycznie zaraz zrobiła się twarda, że można by było palce przy tym urabianiu połamać
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:53   #1144
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny to już jest trochę męczące...

Wystarczy przeczytać wątek, nawet nie cały... Mnóstwo dziewczyn miało podobne problemy a odpowiedzi są tutaj i bardzo żmudne jest odpowiadać każdej na to samo pytanie. Dla przykładu na poprzedniej stronie jest filmik i tam pokazane jest co się robi jak masa jest za twarda...

CZYTAJCIE WĄTEK!!!

Edytowane przez 9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Czas edycji: 2009-06-18 o 18:55
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:48   #1145
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

spoko czytam i rozumiem Twoje oburzenie ale jednak jets tego dużo a ja wczoraj dopiero zaczełam o tym czytać więc jescze do tej strony nie doszłam ( ale dzięki za informacje, obejrzę ) i od razu dziś się za to wziąłam i to wszytsko tak w trakcie napisałam

przepraszam

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

ale ja jednak chyba coś źle robię bo w ogóle nie jestem w stanie urobić tego gdy to ogrzałam to było za gorące aby to wyjąć ( mam poparzone place) a gdy ju zmogłam i wyjełam to praktycznie gdy zaczełąm urabaić to momentalnie twardniało i mogłam to łamać na kawałki przepraszam, że tak męczę, nie wiem moze to jest za gęste choć za drugim razem dodawałam do tego wody i nie pomogło....
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:51   #1146
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

nillka88, mnie się wydaje, że im więcej wody tym pasta robi się bardziej klejąca, a tym samym nie spełniająca swoich powinności . Moja pasta miała prawidłowy kolor i konsystencję, jednak po urobieniu i przyklejeniu jej na nogę nie zebrała ani jednego włoska. Później zrobiła się twarda jak kamień - jak w Twoim przypadku. Dodałam więc troszkę wody i gotowałam dalej. Po tym zrobiła się klejąca i miękka. Kompletny niewypał.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:53   #1147
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
nillka88, mnie się wydaje, że im więcej wody tym pasta robi się bardziej klejąca, a tym samym nie spełniająca swoich powinności . Moja pasta miała prawidłowy kolor i konsystencję, jednak po urobieniu i przyklejeniu jej na nogę nie zebrała ani jednego włoska. Później zrobiła się twarda jak kamień - jak w Twoim przypadku. Dodałam więc troszkę wody i gotowałam dalej. Po tym zrobiła się klejąca i miękka. Kompletny niewypał.
To dodałaś za dużo wody lub za krótko gotowałaś.
W filmiku jest CO ROBIĆ JAK JEST ZA TWARDA
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 20:52   #1148
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej właśnie weszłam na Wizaż na ten wątek, wiem że to było już kilka razy napewno mówione, więc przepraszam ale ile nie wyrastają włosy na łydce po takim zabiegu ?! Muszę znać szybko odpowiedz. A jutro zabiorę się do czytania wątku (39 stron) Dziękuję i przepraszam!
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 08:10   #1149
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja moją zakupiona pastę na Allegro użyłam wczoraj do depilacji okolic bikini. Paste kupiłam z myślą o wąsiku, ale trudno mi go wyrywać. Jakoś sobie nie umiem poradzić. Ale nie poddam się! Co do bikini to rewelacja!! Szybko, mało boli a zaczerwienienia mniejsze niz przy depilatorze. Jestem bardzo zadowolona. Pasta jest dużo lepsza od wosku, bo sie nie klei i łatwo ja usunąć ze skóry.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:09   #1150
malka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

pierwszy raz dzis slysze o tej metodziei brzmi to rewelacyjenie!-jak ratunek dla mnie-po maszynce po kilku godzinach wloski juz czuc i widacsa grube ciemnebo depilatorze tak sie wrastajaze do dzis mam bliznywoskiem raz probowalam i zerwal sie plat skory razem z plastrem
troche to wszystko skomplikowane...ale szukam jakiegos salonu (jestem w angli)gdzie moze moglabym to przetestowac..
hmm dodam link i powiedzcie czy tak to wlasnie robicie?http://www.youtube.com/watch?v=Dn2J1...eature=related

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1

dodaje jescze jeden
hmm naprawde wyglada to na latwizne
tylko zastanawiam sie dlaczego to niby mniej boli niz wosk czy depilator?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=zUbhg...eature=related

ten filmik bardzo mi sie podoba bo naaaprawde widac efekty

hmm coraz bardziej mi sie to podoba...tylko ten bol:/
malka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:25   #1151
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez malka85 Pokaż wiadomość
pierwszy raz dzis slysze o tej metodziei brzmi to rewelacyjenie!-jak ratunek dla mnie-po maszynce po kilku godzinach wloski juz czuc i widacsa grube ciemnebo depilatorze tak sie wrastajaze do dzis mam bliznywoskiem raz probowalam i zerwal sie plat skory razem z plastrem
troche to wszystko skomplikowane...ale szukam jakiegos salonu (jestem w angli)gdzie moze moglabym to przetestowac..
hmm dodam link i powiedzcie czy tak to wlasnie robicie?http://www.youtube.com/watch?v=Dn2J1...eature=related

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1

dodaje jescze jeden
hmm naprawde wyglada to na latwizne
tylko zastanawiam sie dlaczego to niby mniej boli niz wosk czy depilator?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=zUbhg...eature=related

ten filmik bardzo mi sie podoba bo naaaprawde widac efekty

hmm coraz bardziej mi sie to podoba...tylko ten bol:/
Na tym ostatnim filmiku, to faktycznie widać efekty, ale mi się jakoś nie udało z tą pastą. Moja zakupiona na allegro się klei do skóry :/ No i tak a propos, podobno nie odrywa się jej pod włos, tak jak to jest na tym filmie pokazane.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 09:21   #1152
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Na tym ostatnim filmiku, to faktycznie widać efekty, ale mi się jakoś nie udało z tą pastą. Moja zakupiona na allegro się klei do skóry :/ No i tak a propos, podobno nie odrywa się jej pod włos, tak jak to jest na tym filmie pokazane.
Ja też mam paste z Allegro i nie klei się do skóry tak jak wosk. Pewnie dlatego depilacja jest mniej bolesna. Ja wyrywam pod włos, tak jak jest napisane w instrukcji. Czerwone kropeczki były, ale już zeszły ( 2 dni po depilacji) całkowicie i skóra jest gładka. Musze napisać, że ze względu na straszne problemy po depilacji okolic bikini,troszkę się zapuściłam. Moje włosy były bardzo mocne i dość długie, a pasta sobie z nimi świetnie poradziła. Jedno wiem napewno, sama bym się nie bawiła w jej robienie. Jestem leniwa i nie mam talentu do tego typu rzeczy
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:02   #1153
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Ja też mam paste z Allegro i nie klei się do skóry tak jak wosk. Pewnie dlatego depilacja jest mniej bolesna. Ja wyrywam pod włos, tak jak jest napisane w instrukcji. Czerwone kropeczki były, ale już zeszły ( 2 dni po depilacji) całkowicie i skóra jest gładka. Musze napisać, że ze względu na straszne problemy po depilacji okolic bikini,troszkę się zapuściłam. Moje włosy były bardzo mocne i dość długie, a pasta sobie z nimi świetnie poradziła. Jedno wiem napewno, sama bym się nie bawiła w jej robienie. Jestem leniwa i nie mam talentu do tego typu rzeczy
A mogę prosić o radę co robiłaś z tą pastą? Bo tej mojej się nie dało w ogóle wydziabać z pudełka Podgrzałam je i nawet wtedy z trudem coś wydobyłam. Za to jak ją później rozrobiłam mokrymi palcami, to nie dało się tego ze skóry tak ładnie zdjąć jak na tych filmach pokazane - musiałam ją po prostu zmyć. I oczywiście niczego mi to nie usunęło
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:03   #1154
akilegna05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

haha ja dzis tez postanowilam sporzadzic ta magiczna miksture i cosik mi nie wyszlo bo nawet nie zdazyla wystygnac a juz byla twarda jak skala ale nie poddaje sie i probuje nadal ;p
akilegna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:48   #1155
nieobecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja niedawno postanowiłam zaryzykować zabawę z pastą cukrową. Każdy przepis na pastę jaki znalazłam brzmiał inaczej, dziewczyny pisały, że im nie wychodzi, więc z dużą dozą obawy kupiłam gotową pastę z Allegro i...

EUREKA.

Przy depilacji woskiem albo depilatorem niemal płakałam z bólu, pęseta pochłaniała długie godziny a pasta... W pół godziny wydepilowałam bikini niemal bezboleśnie, zostały tylko nieliczne słabsze włoski... Zero podrażnień i krostek, zaczerwienienie zeszło w dwie godziny, no i oczywiście resztki pasty można zmyć ciepłą wodą.

Konsystencja pasty może początkowo sprawiać kłopot, bardzo cieżko wyjąć ją z opakowania i odpowiednio ugnieść, ale co tam jakiś cukier dla moich zniszczonych gliną i modeliną rączek

Dziewczyny! Naprawdę warto nie zrażać się niepowodzeniami w samodzielnym przygotowaniu czy użytkowaniu pasty, na początek kupić gotową, starczy na dłuuugo - na depilację bikini wystarczy JEDNA kulka pasty wielkości trzech centymetrów...
nieobecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:56   #1156
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja tam próbowałam robić, ale po 15 min. nadal mniałam gęstą (jak syrop) zwykłą wodę. Wogóle się nie zabarwiło. Nie wiem czy mniałam dalej gotować czy jak.
__________________
"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

~Erica Spindler
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:58   #1157
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, którą pastę z Allegro polecacie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:06   #1158
akilegna05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dzis "ugotowałam" juz druga pasete... nie wiem co z tego wyniknie ale cheba nic bo znowu zbyt dlugo chyba trzymalam na ogniu
akilegna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:09   #1159
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja znów chyba za krótko ;//
__________________
"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

~Erica Spindler
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 15:25   #1160
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dziewczyny, nie zniechęcajcie się mi się udała chyba za 4 czy 5 razem
albo kupcie na allegro, ja nie kupowałam ale też powinny tam być dobre
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:39   #1161
akilegna05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja sie nie zniechecam ta druga poszla znowu do kosza czy mozecie mi podac IDEALNY przepis na to cudo? wiem ze juz sie pojawily ale kazdy inny ( 2 juz probowalam i mi nie wyszly ;/)
akilegna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:14   #1162
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja też nie wiem jak dodwać. Jak ja robiłam to dałam: pół szklanki wody, 1 szklankę cukru i sok z połowy cytryny. I po 15 min. gdy już cukier mi się rozpuścił to nic się nie działo. Był dość gęsty a koloru to wogóle nie nabrało. Wylałam to potem bo się zdenerwowałam i nie mniałam siły próbować dalej.
__________________
"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

~Erica Spindler
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:16   #1163
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Kornella Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem jak dodwać. Jak ja robiłam to dałam: pół szklanki wody, 1 szklankę cukru i sok z połowy cytryny. I po 15 min. gdy już cukier mi się rozpuścił to nic się nie działo. Był dość gęsty a koloru to wogóle nie nabrało. Wylałam to potem bo się zdenerwowałam i nie mniałam siły próbować dalej.
Musisz dłużej gotować, to nie jest tak, że się w moment zrobi, z czasem gotowania kolor się zmienia i jak bąble zmienią kolor na bursztyn trzeba wyłączyć i na 100% będzie ok, bo przepis jest dobry i sama z niego korzystam
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:44   #1164
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny ile nie wyrastają włosy po takim "zabiegu".
Dodam to wszystkich poczakujących - WŁOSY MUSZĄ być zapuszczone, lekko długawe żeby wszystkie wyszły. Jak są małe to ta pasta ich nie chce złapać.
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:02   #1165
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
A mogę prosić o radę co robiłaś z tą pastą? Bo tej mojej się nie dało w ogóle wydziabać z pudełka Podgrzałam je i nawet wtedy z trudem coś wydobyłam. Za to jak ją później rozrobiłam mokrymi palcami, to nie dało się tego ze skóry tak ładnie zdjąć jak na tych filmach pokazane - musiałam ją po prostu zmyć. I oczywiście niczego mi to nie usunęło
Moją paste podgrzewam w pudełeczku. Wkładam do garnuszka z woda i gotuję. Jak jest troszkę lejąca to szpatułką nakładam na włoski i przykładam bawełniany pasek. Jedno silne szarpnięcie pod włos i włoski wyrwane!! Właśnie widziałam na tych filmikach inny sposób i chyba jest on trudniejszy niz przy uzyciu paseczków.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:37   #1166
nieobecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Maaja - mnie osobiście po tygodniu idealnej gładkości pojawiają się paskudne "kropki". I tu moje pytanie - co robicie, gdy włoski odrastają i są widoczne, a jeszcze za krótkie na wyrwanie? To wygląda naprawdę brzydko
nieobecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:06   #1167
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Witam wszystkie zdeterminowane cukrowniczki
...u mnie to było jakoś tak...
wydepilowałam nóżki maminym depilatorem... włoski częściowo poodrastały, a akurat do depilatora dostępu nie mam więc postanowiłam spróbować z tą rewelacją, i tak:

próba 1. zastygło nim ostygło i to tak, że łyżeczka utknęła i aż wszystko strzelało jak usiłowałam ją wyrwać => mój wniosek: za długo gotowałam i zbyt dużo wody odparowało;

próba 2. dolałam do w/w mikstury wody, rozpuściłam całość i gotowałam ponownie, ale krócej => stygło długo, zrobiło się dosyć twarde, ale na tyle elastyczne, że wydłubałam z pudełka i nawet urobiłam do "białości"...z tym, że kleiło się do skóry niemiłosiernie i musiałam zmywać wodą = kolejne fiasko; wniosek: za krótko gotowałam.

próba 3. podgotowałam odrobinkę dłużej, zastygło do trudniej wydłubywalnej formy... wydziabałam, ugniotłam, pięknie odchodziło od palców...iście "filmikowo" rozciągnęłam na kawałku skóry, zdarłam... podejrzanie łatwo...wszystko pięknie, ale włoski jak były tak zostały... pougniatałam dłużej, przykleiłam - tym razem wypróbowałam pokazany w filmiku sposób odrywania przyklajstrowanej na amen do skóry pasty, bo za bardzo się rozpuściła... podziałało, oderwała się pięknie...a włoski jak były tak zostały...

próby 4 nie będzie, chyba, że ktoś mi powie do robię nie tak, bo ja już mam dosyć. Niby wszystko ok, ale jednak coś jest nie halo. Pojutrze będę nad morzem...trudno chwilowo wrócę do golareczek ale po powrocie chciałabym albo zrobić tą pastę, albo będę musiała wycyganić depilator. Ehh...
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:21   #1168
akilegna05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

buuu... ja wczoraj po raz 3 zrobilam paste, dzis ja tylko odgrzalam i pachy wygladaja rewelecyjnie ale co z tego skoro na nogi nie dziala zauwazylam jeszcze ze im dluzej mam ja w palcach tym bardziej robi sie klejaca i rozciagliwa :/ nie wiem co robie nie tak bo juz w sumie na wszystkie spospby probowalam
akilegna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:38   #1169
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

powiem tak: czy ktora z Was ma przepis na zrobienie i uzycie tej pasty taki w 100% sprawdzony?
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:03   #1170
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzięki Reeva.

Następnym razem będe gotować aż nabierze bursztynowego koloru.
__________________
"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

~Erica Spindler
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.