Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 20:25   #1141
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

OMG co on jej zrobił
http://www.youtube.com/watch?v=JncFDONaacc
hahaha ta szminka no i malowanie cieniem po brodzie "wait! wheres your eyeball?!"
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:27   #1142
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że nie pije tutaj do Karoliny. Akurat to co jemy ma wpływ na to jak wyglądamy, zasadniczy I cery to się też tyczy.
Z tym się zgadzam. Pierwsze co cierpi na złym odżywianiu to skóra, włosy, paznokcie to jest to akurat najmniej wartościowe z punktu widzenia organizmu. Jakbym miała problem z trądzikiem czy nawet pryszczami i byłabym w jej wieku to starałabym sie wszelkimi sposobami to zwalczyć- nawet jeśli oznaczałoby to dietę bez glutaminianu sodu i spółki. Ktoś ma tendencję do powstawania pryszczy po kremach z gliceryną to na jego miejscu nie kupowałabym ich, a nie brnęła w to dalej. Ktoś nie ma problemów z cerą po śmieciowym żarciu, więc nie przywiązuje do tego takiej wagi i sobie pozwala na więcej. Pewnie częste jedzenie "syfów" wpływa źle, ale nie oszukujmy się- wysyp pryszczy jest widoczniejszy, a przynajmniej namacalny.

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Tą naturą z tendencją do tycia to też zazwyczaj tłumaczą się śmierdzące lenie kanapowe. Nie mówię tutaj o ludziach chorych, których jest tak naprawdę mały odsetek.
Ale to nawet po dzieciakach widać- szczególnie jak np. rodzina matki jest pampuszkami, a u taty same patyczaki (albo rodzice grubsi, ale babcia czy dziadek szczupli)- i potem rodzą sie dzieciaki i jedno od dziecka jest po prostu okrąglejsze, a drugie ma inny typ budowy. Jedzą to samo, ruszają sie mniej więcej tyle samo, a jednak jedno dziecko ma bardziej opływowe kształty, a drugiemu można liczyć żebra.

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-02-22 o 20:49
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:36   #1143
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Heheh, wiecie, ja też miałam problemy z cerą, które zniknęły nie po zdrowej diecie, tylko po tym jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Może u Karoliny też w dużej mierze ma to podłoże w nieuregulowanych hormonach. Ja też jak zjem coś śmieciowego, to mi jakaś krostka wyskoczy, ale tak naprawdę to stan mojej cery poprawił się o 99% właśnie dzięki hormonom, a nie zdrowemu żywieniu. Co oczywiście nie znaczy, że jem śmieci. Jem zdrowo, ale nie ma to aż tak wielkiego wpływu na moją cerę, jakiego bym oczekiwała. Tak samo włosy- też nie ma na nie wpływu moja dieta. Jedynie dbam o to, żeby mieć dobry poziom czerwonych krwinek, żeby mi włosy nie wypadały garściami. Mam dobre geny jeśli chodzi o włosy i choćbym jadła pierdyliard kiełków i chleb orkiszowy, to nie będą ładniejsze.

Ale i tak zdrowe żywienie jest spoko, żeby nie było. Bo to, że nie widać na zewnątrz wielkich efektów (przynajmniej u mnie), to na samopoczucie wpływa to baaardzo.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-02-22 o 20:38
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:50   #1144
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Świetny filmik u Megi- Zostań świadomym dawcą. Jako dawca krwi w pełni ją popieram i mam nadzieję, że może chociaż jedna osoba po tym filmiku się zastanowi i pójdzie do RCKiK

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2013-02-22 o 20:53
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:00   #1145
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Heheh, wiecie, ja też miałam problemy z cerą, które zniknęły nie po zdrowej diecie, tylko po tym jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Może u Karoliny też w dużej mierze ma to podłoże w nieuregulowanych hormonach. Ja też jak zjem coś śmieciowego, to mi jakaś krostka wyskoczy, ale tak naprawdę to stan mojej cery poprawił się o 99% właśnie dzięki hormonom, a nie zdrowemu żywieniu. Co oczywiście nie znaczy, że jem śmieci. Jem zdrowo, ale nie ma to aż tak wielkiego wpływu na moją cerę, jakiego bym oczekiwała. Tak samo włosy- też nie ma na nie wpływu moja dieta. Jedynie dbam o to, żeby mieć dobry poziom czerwonych krwinek, żeby mi włosy nie wypadały garściami. Mam dobre geny jeśli chodzi o włosy i choćbym jadła pierdyliard kiełków i chleb orkiszowy, to nie będą ładniejsze.

Ale i tak zdrowe żywienie jest spoko, żeby nie było. Bo to, że nie widać na zewnątrz wielkich efektów (przynajmniej u mnie), to na samopoczucie wpływa to baaardzo.
A odstawiałaś je już? Niestety w wielu przypadkach po ich odstawieniu problem wraca. Mój obecny dermatolog jak i ginekolog twierdzą, że to nie jest lekarstwo, nio chyba że masz zaburzenia hormonalne i Ci je lekarz leczy.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:02   #1146
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Świetny filmik u Megi- Zostań świadomym dawcą. Jako dawca krwi w pełni ją popieram i mam nadzieję, że może chociaż jedna osoba po tym filmiku się zastanowi i pójdzie do RCKiK
Ja niestety nie mogę być dawcą krwi, ale co do narządów, to jak najbardziej. Bardzo fajny filmik.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:10   #1147
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę być dawcą krwi, ale co do narządów, to jak najbardziej. Bardzo fajny filmik.
Ja już w końcu mogę i chodzę na Rzeźniczą(btw., przy fajnej nazwie ulicy jest RCKiK w Krakowie ) kiedy tylko upłynie odpowiedni czas pomiędzy donacjami Teraz minął miesiąc od ostatniego 450 ml pełnej krwi, dlatego zamierzam oddać osocze
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 21:34   #1148
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę być dawcą krwi, ale co do narządów, to jak najbardziej. Bardzo fajny filmik.

Albo szpiku
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:34   #1149
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
A odstawiałaś je już? Niestety w wielu przypadkach po ich odstawieniu problem wraca. Mój obecny dermatolog jak i ginekolog twierdzą, że to nie jest lekarstwo, nio chyba że masz zaburzenia hormonalne i Ci je lekarz leczy.
nie jest powiedziane, że każdą to czeka,ale z wielu relacji wiem,że jest masakra:-d organizm musi przejść do normy po odstawieniu takiej bomby hormonów, to normalne. ale z czasem wszystko się stabilizuje
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:35   #1150
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
hahaha ta szminka no i malowanie cieniem po brodzie "wait! wheres your eyeball?!"
Fantastyczni są hahaha , takie filmiki są fajne na YT ale szkoda że ich tak mało .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:44   #1151
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Świetny filmik u Megi- Zostań świadomym dawcą. Jako dawca krwi w pełni ją popieram i mam nadzieję, że może chociaż jedna osoba po tym filmiku się zastanowi i pójdzie do RCKiK
Za ten filmik Megi u mnie ma +500!
Można nagrać filmik o nie-żarciu pączków,
można zrobić kolejny haul z Biedronki,
można zrobić projekt denko,
cokolwiek,
ale taki filmik TO JEST COŚ! To jest z pełną świadomością pozytywne "wykorzystywanie widzów". Mam nadzieję, że choć jedna osoba zastanowi się nad tą kwestią. Mam nadzieję, że inne youtuberki zrozumieją, że nie tylko bicie hajsu się liczy. Popularność yt można wykorzystać nie tylko w aspekcie materialnym, ale właśnie w takim pro-społecznym wydźwięku. Nie jestem zaskoczona, widzę podejście Karoliny w innych sprawach i powiem Wam, że mam do niej ogromny szacunek - myślę, że to jedna z najbardziej pozytywnych, niewciągniętych w youtubowe bicie hajsu dziewczyn.

A Wy oddajecie krew? Ja za kilka dni wybieram się z kilkoma koleżankami. Warto pogadać nieraz w gronie swoich znajomych, serio można komuś pomóc. Jeśli szukacie "celu" dla swojej krwi to znajdziecie go w moim (irytującym) podpisie.

Kiediska nagrała kolejny filmik Będzie co oglądać dziś

--

Co do dyskusji o jedzeniu. Ja też mam cerę trądzikową. Po odstawieniu większości drażniących rzeczy, przejściu na mega-lekkostrawną dietę moja cera się bardzo poprawiła. Pozwalałam sobie oczywiście od czasu do czasu na jakiś fast-food czy słodkości. Tak było z 8 miesięcy temu. Z kolei w ciągu ostatnich 3 miesięcy po raz kolejny walczę z trądzikiem, strasznie wolno mi się goją wszelkie zmiany (3-5 tygodni!). Moja dermatolog rozkłada ręce i chce mi zaproponować słynny lek, jednak jakoś nie jestem do niego przekonana. Stosuję więc na zmianę maści i kremy, które w miarę się sprawdzają - szczególnie jeśli chodzi o "spłycenie" i zmniejszenie się zmian. Całkowite gojenie jednak trwa bardzo długo...

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-02-22 o 21:48
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 22:10   #1152
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Smutne (
http://www.youtube.com/watch?v=QYZYniD0PWI

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Oneilowa
http://www.youtube.com/watch?v=qPZ8KzK8HFo
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:25   #1153
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
A odstawiałaś je już? Niestety w wielu przypadkach po ich odstawieniu problem wraca. Mój obecny dermatolog jak i ginekolog twierdzą, że to nie jest lekarstwo, nio chyba że masz zaburzenia hormonalne i Ci je lekarz leczy.
Nie odstawiałam jeszcze, ale skoro cera się poprawiła, to znaczy, że problemy wynikały ze złego stężenia hormonów, także jak kiedyś odstawię tabletki i zacznę mieć problemy z cerą, to w tym kierunku będę szukać pomocy. Chociaż liczę po cichu, że trochę geny mamy mi dopomogą i że nie będzie tak źle. Ogólnie to tabletek nie zaczynałam brać w celu poprawy stanu cery, tylko samo z siebie wynikło.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-02-22 o 22:26
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:41   #1154
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Ale duzo do czytania Nadrobie jutro,ale teraz napisze Wam cos ciekawego.Jesli ktorac o tym pisala,to sorki.
Nie wiem czy slyszalyscie o leczeniu tradzika wlasna krwia - pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie domiesniowe,w pupe. Zaczyna sie od jednego mililitra i codziennie jeden ml wiecej,az do dziesieciu ml i pozniej dawki malejace.Znam kilka osob,ktorym to pomoglo.Trzeba tylko pojsc do lekarza,ktory to zleci.
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:43   #1155
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
ona jest ten sam rocznik co Karolina za Stylizacji
i ten sam co ja
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:46   #1156
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Na prawdę przykre.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:49   #1157
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Co do filmiku Kiediski - obejrzałam go w całości, bo bardzo ją lubię. Nie wiem, o co się ludzie mogli czepiać, bo filmik był bardzo fajny, pozytywny, a oni dali się poznać jako bardzo sympatyczni ludzie. Dużo śmiechu, śmiesznych (ale na poziomie) komentarzy. Widać, że się naprawdę bardzo lubią.

Co to za maniera youtubowa, że jak ktoś się nie zachowuje ą ę, tylko naturalnie to musi być % ... Chłopak mówił z sensem, nic mu się nie mieszało, był wesoły i naturalny.


A Megi bardzo ją lubię od samego początku.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:59   #1158
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;39404417]Co do filmiku Kiediski - obejrzałam go w całości, bo bardzo ją lubię. Nie wiem, o co się ludzie mogli czepiać, bo filmik był bardzo fajny, pozytywny, a oni dali się poznać jako bardzo sympatyczni ludzie. Dużo śmiechu, śmiesznych (ale na poziomie) komentarzy. Widać, że się naprawdę bardzo lubią.

Co to za maniera youtubowa, że jak ktoś się nie zachowuje ą ę, tylko naturalnie to musi być % ... Chłopak mówił z sensem, nic mu się nie mieszało, był wesoły i naturalny.


A Megi bardzo ją lubię od samego początku.[/QUOTE]

O właśnie, nie można obejrzeć A specjalnie czekałam na wieczór, żeby ogarnąć pracę i sobie spokojnie obejrzeć.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:04   #1159
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Albo szpiku
Skoro ktoś nie może być dawcą krwi, to szpiku tym bardziej
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 23:09   #1160
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
O właśnie, nie można obejrzeć A specjalnie czekałam na wieczór, żeby ogarnąć pracę i sobie spokojnie obejrzeć.
Ja też wchodzę na youtube, a tu zonk Jak zwykle jakiś debil musiał napisać coś głupiego i doopa, cała reszta już filmiku nie może obejrzeć
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:09   #1161
Iraa
Raczkowanie
 
Avatar Iraa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja od dluuuuugiego juz czasu myśle o tym, bardzo chciałabym oddać krew, ale dobić do tych 50kg to po prostu jest awykonalne ;(

I nie ogarniam co tym ludziom nie pasowało w Tagu Kiediski. Na mnie wywarł super wrazenie! Fu ludzie - fu!
Iraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:25   #1162
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Ale duzo do czytania Nadrobie jutro,ale teraz napisze Wam cos ciekawego.Jesli ktorac o tym pisala,to sorki.
Nie wiem czy slyszalyscie o leczeniu tradzika wlasna krwia - pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie domiesniowe,w pupe. Zaczyna sie od jednego mililitra i codziennie jeden ml wiecej,az do dziesieciu ml i pozniej dawki malejace.Znam kilka osob,ktorym to pomoglo.Trzeba tylko pojsc do lekarza,ktory to zleci.
Brzmi strasznie O.o Nie chcę wnikać, jak dokładnie to działa...
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:35   #1163
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;39404417]Co do filmiku Kiediski - obejrzałam go w całości, bo bardzo ją lubię. Nie wiem, o co się ludzie mogli czepiać, bo filmik był bardzo fajny, pozytywny, a oni dali się poznać jako bardzo sympatyczni ludzie. Dużo śmiechu, śmiesznych (ale na poziomie) komentarzy. Widać, że się naprawdę bardzo lubią. [/QUOTE]
obawiam się, że ludzie się czepili, że ów przyjaciel wyglądał na troszkę nawianego no i popijał piwko... stąd do hejtu już nie daleko...

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Skoro ktoś nie może być dawcą krwi, to szpiku tym bardziej
dokładnie, ja jestem zdyskwalifikowana jako dawca krwi i automatycznie jako dawca szpiku... bynajmniej takie są procedury tu, gdzie mieszkam...
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 23:53   #1164
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ja już w końcu mogę i chodzę na Rzeźniczą(btw., przy fajnej nazwie ulicy jest RCKiK w Krakowie )
Rzeczywiście nazwa ulicy porażająca.

Co do szpiku, to też słyszałam, że jesli nie można być dawcą krwi, to szpiku również.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-02-22 o 23:54
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 00:57   #1165
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Ciekawe czemu przestali nagrywać I love original z Szusz...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 06:32   #1166
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Ale duzo do czytania Nadrobie jutro,ale teraz napisze Wam cos ciekawego.Jesli ktorac o tym pisala,to sorki.
Nie wiem czy slyszalyscie o leczeniu tradzika wlasna krwia - pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie domiesniowe,w pupe. Zaczyna sie od jednego mililitra i codziennie jeden ml wiecej,az do dziesieciu ml i pozniej dawki malejace.Znam kilka osob,ktorym to pomoglo.Trzeba tylko pojsc do lekarza,ktory to zleci.
Słyszałam , o leczeniu własnym moczem. Jakkolwiek to brzmi , ponoć pomaga o ile słyszy się o dobrym działaniu mocznika w różnych maściach itp to raczej nigdy nie przemyłabym swojej twarzy porannym moczem
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 08:06   #1167
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Słyszałam , o leczeniu własnym moczem. Jakkolwiek to brzmi , ponoć pomaga o ile słyszy się o dobrym działaniu mocznika w różnych maściach itp to raczej nigdy nie przemyłabym swojej twarzy porannym moczem
a ja bym przemyla, ale musialabym widziec mega efekt

ale wypic bym nie dala rady
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 08:36   #1168
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
obawiam się, że ludzie się czepili, że ów przyjaciel wyglądał na troszkę nawianego no i popijał piwko... stąd do hejtu już nie daleko...


dokładnie, ja jestem zdyskwalifikowana jako dawca krwi i automatycznie jako dawca szpiku... bynajmniej takie są procedury tu, gdzie mieszkam...
*przynajmniej Nie żebym się czepiała, ale ten błąd mnie osobiście strasznie razi w oczy...
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 08:47   #1169
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a ja bym przemyla, ale musialabym widziec mega efekt

ale wypic bym nie dala rady
Ja cały czas się przymierzam do wymoczenia stóp, ponoć dobrze można zmiękczyć pięty.

A picie to raczej nie jest zdrowie, z uwagi na skład moczu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 09:17   #1170
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Widziałyście ten komentarz pod filmem Megi?

"NIE NOŚ TAKIEGO OŚWIADCZENIA ! ....
koleżanka miała zajęcia z osobą która pracuje w pogotowiu ratunkowym i gdy zobaczyła u niej takie oświadczenie od razu kazała jej to podrzeć ... ponoć jeśli u osoby znajdzie się takie oświadczenie to się jej NIE RATUJE ! dziewczyny oddawajcie krew, zostawajcie dawcami szpiku ale nie noście takich oświadczeń o byciu dawcą narządów po śmierci !"

ktoś odpowiedział:
Też o tym słyszałam, ale mimo to noszę oświadczenie. W szpitalu mają obowiązek ratować osobę żyjącą, nie mają prawa nie ratować, tylko dlatego, że ma oświadczenie. Myślę, że gdzieś tak się zdarzyło, ale nie jest to nagminne, Nie powinno niszczyć się pięknej idei przez informacje, ze gdzieś kiedyś w szpitalu złamano prawo.

Na to riposta pierwszej osoby:
właśnie ta osoba mówiła że to nie było "gdzieś kiedyś" tylko to jest nagminna praktyka ... przyjedzie pogotowie znajdzie takie oświadczenie i po prostu zostawia się taką osobę... i powiedziała to osoba która nie pracowała w pogotowiu miesiąc czy 2 tylko lata... Bo tutaj właśnie nie było mowy że takie coś sie dzieje w szpitalu tylko pogotowie ratunkowe tak podobno postępuje. Idea jest piękna tylko oczywiście w Polsce musi być coś nie tak ...


Szczerze mówiąc, brzmi to trochę jak "czarna wołga z łowcami narządów", ale w sumie...
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.