Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać... - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 20:31   #1141
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Nie ogarniam tego, serio. Prośba PM o kasę, prośba PM o zamiennik kwiatów, prośba o nie zakładanie białych, ecru sukienek ( dla mnie dziwne, że w ogóle trzeba niektórym to tłumaczyć), ale wymaganie od gości by dostosowali się do wizji młodych i ubrali w takich i takich kolorach? No już ludziom za przeproszeniem w pustych głowach się przewraca. Cyrki ze ślubu robią nic więcej, a za parę lat będzie to kiczem. Masakra jakaś:-/
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 21:14   #1142
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorszym pomysłem jest niezmiennie branie ślubu tylko z powodu wpadki.

Ale co sądzicie na temat mówienia gościom, w jakim kolorze mogą przyjść?
Spotkałam się z tym na jakimś amerykańskim blogu, nie pomnę nazwy, dziewczyna miała różową sukienkę ślubną i każdy gość miał pojawić się w czymś różowym, w różnych odcieniach.
Lub na ślubie matki Beyonce, wszyscy w bieli.
Tak sobie pomyślałam, że gdyby ktoś mnie na ślub zaprosił z takim zastrzeżeniem, to pewnie zwyczajnie bym nie poszła. Nie ze złośliwości, ale kupienie sobie białej sukienki, tż białego garnituru lub różowych ciuchów+ kasa na prezent by mnie przerosło, bo o ile sukienkę kupię jeszcze może za stówkę, to garnitur (i to na raz tylko) minimum te 3 stówy, białe buty dla obojga to też najtańszym kosztem 200 zł. I 700zł na same ciuchy by poszło, bo nie wyobrażam sobie kupić butów "na raz" za 20zł, żeby potem np. mnie uwierały.
Pomijając kwestię tego, że może mi być niezbyt do twarzy w bieli, a tż nie wyjdzie w różowym.
Wiem, że ładnie to na zdjęciach wygląda albo może ktoś, kto śpi na kasie pójdzie na to, ale zwykłe szaraczki nie.

A mówię o tym, bo pewna znajoma planuje wesele właśnie i coś ostatnio napomykała, że chciałaby mieć granat na kolor przewodni, bo to takie eleganckie i w ogóle i chyba na zaproszeniach poprosi o założenie tego koloru. Czyli znowu, jeśli mnie zaprosi: kiecka, bo nie mam granatowej, garniak (bo tż ma czarny), no buty czarne to ujdą pewnie.
Dla mnie coś takiego to kompletna pomyłka. Są kolory, w których nie czuję się dobrze, do takich należy między innymi granatowy. Nie mam więc ani jednego granatowego stroju, musiałabym więc kupić odpowiednią garderobę, a potem męczyć się w kolorze, w którym nie czuję się komfortowo. Średnia frajda.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 06:24   #1143
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tego, serio. Prośba PM o kasę, prośba PM o zamiennik kwiatów, prośba o nie zakładanie białych, ecru sukienek ( dla mnie dziwne, że w ogóle trzeba niektórym to tłumaczyć), ale wymaganie od gości by dostosowali się do wizji młodych i ubrali w takich i takich kolorach? No już ludziom za przeproszeniem w pustych głowach się przewraca. Cyrki ze ślubu robią nic więcej, a za parę lat będzie to kiczem. Masakra jakaś:-/
No ja w tym roku na 4 wesela, 2 mam z wyraźnym zaznaczeniem jaki strój. Jedno wesele to nawet nie kolor, a cała stylizacja - i wyszło tak, że przebrała (bo nie ubrała, w takich ciuchach na ulicę bym nie wyszła, ani TŻ) się dosłownie garstka, a reszta osób była albo elegancka albo z kolei na totalnym luzie.. no dziwnie to wyszło. Niedługo idę z kolei na wesele z dwoma zakazanymi kolorami? Bo PM chcą by goście ubrali się na czarno-biało. Spoko, to jest w miarę do zrobienia. Co nie zmienia faktu że zgadzam się, że powoli robią ludzie przedstawienia z własnych wesel....
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:23   #1144
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu że zgadzam się, że powoli robią ludzie przedstawienia z własnych wesel....
Też traktuję to w taki sposób.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:43   #1145
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Nie rozumiem jak można gościom nakazać założyć jakiś kolor albo jakiegoś zabronić, serio nie rozumiem, dla mnie to mega dziwne i zastanowiłabym się poważnie jeśli miałabym ubierać się pod kogoś dyktando.
Zgadzam się z tym że to robienie przedstawienia z własnego wesela i nie wiem po co to komu, żeby zdjęcia były ładne? Żeby goście komponowali się z wystrojem sali? Mega dziwne jak dla mnie.
Na weselu chciałabym dobrze się bawić i czuć swobodnie w stroju który wybiorę a nie męczyć się w kolorze którego nie cierpię i stroju którego nigdy więcej nie założę.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2016-07-26 o 07:45
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:58   #1146
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Na weselu chciałabym dobrze się bawić i czuć swobodnie w stroju który wybiorę a nie męczyć się w kolorze którego nie cierpię i stroju którego nigdy więcej nie założę.
No właśnie, pal licho jeżeli na takie wesele miałabym sobie kupić kieckę, w której będę później normalnie chodzić. Ale jeżeli konwencja dyktuje kupno stroju jednorazowego - to jest nie fair w stosunku do gości, dlatego duża częśc to po prostu olewa. Ja akurat jestem taka, że najwyżej pokombinuję, coś pożyczę, by się w miarę dostosować.. ale nie pochwalam tego. Chyba faktycznie zdjęcia mają ładnie wyjść ;ppp
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:58   #1147
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dziewczyny, ale w czym w ogóle problem, ktoś wam każe iść na takie wesele? Jak Wam nie pasuje to nie idźcie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 08:07   #1148
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można gościom nakazać założyć jakiś kolor albo jakiegoś zabronić, serio nie rozumiem, dla mnie to mega dziwne i zastanowiłabym się poważnie jeśli miałabym ubierać się pod kogoś dyktando.
Zgadzam się z tym że to robienie przedstawienia z własnego wesela i nie wiem po co to komu, żeby zdjęcia były ładne? Żeby goście komponowali się z wystrojem sali? Mega dziwne jak dla mnie.
Na weselu chciałabym dobrze się bawić i czuć swobodnie w stroju który wybiorę a nie męczyć się w kolorze którego nie cierpię i stroju którego nigdy więcej nie założę.
ja bylam eaz na weselu gdzie panna mloda prosila by nie zakladac czerwonych kreacji,tylko ze w tym wypadku to zrozumiale,gdyz pan mlody byl wdowcem a jego pierwsza zona brala slub w czerwonej sukience i w tej samej zostala pochowana.
Ja natomiast nie cierpie czarnych sukienek ,gdyby tos kazal ubrac sie na czarno to po prostu bym nie poszla.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 08:13   #1149
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale w czym w ogóle problem, ktoś wam każe iść na takie wesele? Jak Wam nie pasuje to nie idźcie
visionAM ale to jest własnie wątek o najgorszych ślubno weselnych pomysłach. I chyba mamy prawo skomentować to, że takowe pomysły Nam się nie podobają?
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 09:28   #1150
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Pierwszy raz słyszę o dyktowaniu gościom okreslonych kolorów stroju, jak dla mnie to totalna bzdura i naprawdę najgorszy pomysł.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 09:39   #1151
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę o dyktowaniu gościom okreslonych kolorów stroju, jak dla mnie to totalna bzdura i naprawdę najgorszy pomysł.


Ja wiem, że to jest dzień PM i mogą mieć swoją wizję, ale skoro tak to niech ją ograniczą do tego co sami mogą zrobić (dekoracje etc), a nie dyktują coś gościom. I powtórzę - ja się akurat zawsze staram dostosować, bo jesli idę na czyjeś wesele to dlatego że mi na tych ludziach zależy i chcę spędzić z nimi ten dzień. Ale gość nie jest tylko dodatkiem do wizji imprezy a czynnym uczestnikiem.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 09:45   #1152
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość


Ja wiem, że to jest dzień PM i mogą mieć swoją wizję, ale skoro tak to niech ją ograniczą do tego co sami mogą zrobić (dekoracje etc), a nie dyktują coś gościom. I powtórzę - ja się akurat zawsze staram dostosować, bo jesli idę na czyjeś wesele to dlatego że mi na tych ludziach zależy i chcę spędzić z nimi ten dzień. Ale gość nie jest tylko dodatkiem do wizji imprezy a czynnym uczestnikiem.
Dokładnie, a nakazywanie w jakim kolorze się ubrać to moim zdaniem robienie z gości dodatku do wesela, takiego "elementu" jak dekoracje itd.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 09:58   #1153
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Każdy chce być oryginalny... i żeby jego wesele było inne od wszystkich... Dla mnie szczytem tandety i kiczu są figurki - prezenciki dla gości. Beznadzieja, okropność. Ale mają też swoje grono zwolenników, którzy powiedzą że to świetna pamiątka Tak samo z imprezami przebieranymi, kolorami przewodnimi itp. - jest grono osób, które powie, że to świetny pomysł!

Ostatnio zostaliśmy zaskoczeni pytaniem mojej koleżanki, która zapytała czy będziemy mieć jakiś motyw przewodni lub styl wesela, żebyśmy powiedzieli jej wcześniej, żeby mogła już się przygotowywać. Powiedzieliśmy, że nie - była bardzo zawiedziona i nie kryła tego, ale trudno
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:36   #1154
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
visionAM ale to jest własnie wątek o najgorszych ślubno weselnych pomysłach. I chyba mamy prawo skomentować to, że takowe pomysły Nam się nie podobają?
No jasne, ale tu jest przeżywanie jaka to mi się krzywda stała, bo pm kazali przyjść na granatowo. Rozumiem, że to nietrafiony pomysł, ale po co iść na takie wesele i potem jęczeć?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:48   #1155
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No jasne, ale tu jest przeżywanie jaka to mi się krzywda stała, bo pm kazali przyjść na granatowo. Rozumiem, że to nietrafiony pomysł, ale po co iść na takie wesele i potem jęczeć?
Hmm myślę że dlatego, że większość osób które tutaj piszą na wizażu, to PM szukające jakiś inspiracji etc. A też przestrogi, czego nie robić. Takie opinie, nawet jeśli to "przeżywanie", są cenne. Poza tym, nawet jeśli na takie wesele ktoś nie pójdzie, to chyba właśnie dlatego, że uważa to za nietrafiony pomysł i wyraża swoją opinię ;-)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:12   #1156
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No jasne, ale tu jest przeżywanie jaka to mi się krzywda stała, bo pm kazali przyjść na granatowo. Rozumiem, że to nietrafiony pomysł, ale po co iść na takie wesele i potem jęczeć?
Np. dlatego, że PM to bliskie nam osoby albo rodzina, że wypada, że chce się być w tym dniu z PM? Wszystkie ewentualności nie zmieniają tego, że dla niektórych osób kupowanie nowego ubrania w okreslonym kolorze, nie zawsze w takim, w jakim dobrze się czujemy, to problem.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:22   #1157
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No jasne, ale tu jest przeżywanie jaka to mi się krzywda stała, bo pm kazali przyjść na granatowo. Rozumiem, że to nietrafiony pomysł, ale po co iść na takie wesele i potem jęczeć?
Myślałam że na wesele idziemy świętować z młodymi a nie dlatego że nam się akurat podoba formuła wesela.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:28   #1158
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

To i ja napiszę coś ku przestrodze .

Wesela organizowane w małych salach dla dużej liczby gości. W jednym pomieszczeniu wygospodarowane miejsce na stoliki oraz parkiet do tańczenia. Niektórzy goście mają wówczas przyjemność siedzenia obok głośnika lub pod podestem dla orkiestry. Zarówno w porze tańców, jak i przerw, w których rozbrzmiewa muzyka ,,do talerzyka'' ,,bije po uszach''. Rozmowa z osobami przy stoliku praktycznie niemożliwa, chyba że ktoś lubi się komunikować krzykiem. Dodam, że wesele organizowane zimą, więc przed hałasem można uciec tylko na mróz lub do toalety.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:30   #1159
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Hmm myślę że dlatego, że większość osób które tutaj piszą na wizażu, to PM szukające jakiś inspiracji etc. A też przestrogi, czego nie robić. Takie opinie, nawet jeśli to "przeżywanie", są cenne. Poza tym, nawet jeśli na takie wesele ktoś nie pójdzie, to chyba właśnie dlatego, że uważa to za nietrafiony pomysł i wyraża swoją opinię ;-)
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Np. dlatego, że PM to bliskie nam osoby albo rodzina, że wypada, że chce się być w tym dniu z PM? Wszystkie ewentualności nie zmieniają tego, że dla niektórych osób kupowanie nowego ubrania w okreslonym kolorze, nie zawsze w takim, w jakim dobrze się czujemy, to problem.
Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Myślałam że na wesele idziemy świętować z młodymi a nie dlatego że nam się akurat podoba formuła wesela.
Wg mnie pomysł na takie tematyczne wesela czy narzucanie ubioru gościom to nie jest nic fajnego i sama uważam, że nie jest to ekstra opcja dla gości, nie podoba mi się to, ale jeśli aż tak bardzo was to razi, że nie jesteście w stanie się dostosować do wizji bliskich to nie idźcie lepiej nie iść niż iść i marudzić całe wesele, bo ktoś kazał przyjść w granatowej sukience. Uważam, że warto uszanować niektóre, nawet całkiem absurdalne pomysły PM, a jeśli są dla nas nie do przeskoczenia to nie iść - po prostu. Jeśli wymyśla to ktoś bardzo bliski np. siostra/brat to można spróbować porozmawiać i wyperswadować ten pomysł albo iść w normalnym stroju, nie zwracając uwagi na "wytyczne".
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 11:36   #1160
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No jasne, ale tu jest przeżywanie jaka to mi się krzywda stała, bo pm kazali przyjść na granatowo. Rozumiem, że to nietrafiony pomysł, ale po co iść na takie wesele i potem jęczeć?
Ja bym na pewno poszła, niezależnie gdzie by to wesele było i w jakim klimacie a potem właśnie pojęczała na wątku
Skoro mnie zaprosili to chcą swój ważny dzień spędzić ze mną a ja z nimi. I naprawdę nie rozumiem jak można nie pójść na wesele, bo się niekomfortowo czujemy w czerni/granacie. Idziesz w swoim kolorze i tyle. Goście to nie dodatki do dekoracji więc ja bym po prostu się nie dostosowała do wygórowanych wymagań PM. A skoro to ich impreza to niech robią sobie z niej cyrk po swojemu i liczą się z tym, że nie każdy będzie brał w tym udział, co nie równa się nie pójściu wcale.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:43   #1161
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja ostatecznie pewnie uprzedziłabym PM, że przepraszam, ale nie przyjdę ubrana tak jak oni chcą.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:47   #1162
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wg mnie pomysł na takie tematyczne wesela czy narzucanie ubioru gościom to nie jest nic fajnego i sama uważam, że nie jest to ekstra opcja dla gości, nie podoba mi się to, ale jeśli aż tak bardzo was to razi, że nie jesteście w stanie się dostosować do wizji bliskich to nie idźcie lepiej nie iść niż iść i marudzić całe wesele, bo ktoś kazał przyjść w granatowej sukience. Uważam, że warto uszanować niektóre, nawet całkiem absurdalne pomysły PM, a jeśli są dla nas nie do przeskoczenia to nie iść - po prostu. Jeśli wymyśla to ktoś bardzo bliski np. siostra/brat to można spróbować porozmawiać i wyperswadować ten pomysł albo iść w normalnym stroju, nie zwracając uwagi na "wytyczne".
Ale visionAM, przecież my nie napisałyśmy nic poza tym, co i sama właśnie napisałaś - że takie wesela nie są super opcją dla gości. Naprawdę, czy ktoś napisał że zamierza na takie wesele iść i marudzić, dąsać się i pokazywać że mu się nie podoba?
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:47   #1163
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Myślałam że na wesele idziemy świętować z młodymi a nie dlatego że nam się akurat podoba formuła wesela.


Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Hmm myślę że dlatego, że większość osób które tutaj piszą na wizażu, to PM szukające jakiś inspiracji etc. A też przestrogi, czego nie robić. Takie opinie, nawet jeśli to "przeżywanie", są cenne. Poza tym, nawet jeśli na takie wesele ktoś nie pójdzie, to chyba właśnie dlatego, że uważa to za nietrafiony pomysł i wyraża swoją opinię ;-)
okej, ale czytając wizaż mam wrażenie, że jak bym się nie starała, to nie dogodzę nigdy nikomu... Także trzeba to brać z dużym przymrużeniem oka.
Prawda jest taka, że każdy ma inny gust, a wesele jest raz w życiu i jeśli komuś zależy, żeby było właśnie takie, a nie inne to stanie na rzęsach, żeby tak było. Nawet jeśli komuś innemu się coś nie podoba. Rozumiem, że jakiś pomysł może się komuś nie podobać i ten ktoś ma ochotę to napisać np. tutaj na forum, ale dyskusja na temat: "o mój Boże, jak oni mogli tak zrobić" i prawienie morałów to już przesada. Okej. jednemu się podoba, drugiemu nie, ale dyskusje z tego powodu bywają czasami tak żałosne że aż śmieszne.

Edytowane przez karis992
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:50
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:51   #1164
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
okej, ale czytając wizaż mam wrażenie, że jak bym się nie starała, to nie dogodzę nigdy nikomu... Także trzeba to brać z dużym przymrużeniem oka.
A to jak najbardziej Nigdy się nikomu nie dogodzi w 100%, ale niektóre pomysły są głupsze od innych

Kończąc temat - ja nie lubię wesel tematycznych i z narzuconym strojem, ale NIGDY nie byłby to dla mnie powód do rezygnacji z wesela - bo chcę spędzić ten dzień z ludźmi, którzy biorą ślub i chce cieszyć się ich szczęściem. Nie będę stękać i marudzić, że źle się czuję w granacie/fiolecie czy błękicie. I osobiście, nawet ten wybrany kolor założę. Ale dalej uważam że to słaby pomysł\

Btw w takim razie skoro i tak się wszystkim nie dogodzi to kontynuacja wątku przez 39 stron nie miała najmniejszego sensu
__________________
20.08.2016

Edytowane przez mmagduszka
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:52
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:02   #1165
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

haha nie chodzi mi o to, że kontynuacja wątku nie ma sensu tylko właśnie o to, ze można ponarzekać, ale te niektóre wywody tutaj są zdecydowanie przesadzone. Czyli: powiedz, na jakim weselu byłeś i co Cię zdenerwowało, ale nie rozmawiajmy na temat tego, że mogli zrobić tak, albo inaczej bo to i tak nic nie zmieni

I też myślę, że poszłabym na takie wesele, bo głównie chodzi o to, aby być z PM w tym dniu. a to, że bym marudziła "dlaczego akurat ten kolor", to już inna sprawa
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:23   #1166
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
haha nie chodzi mi o to, że kontynuacja wątku nie ma sensu tylko właśnie o to, ze można ponarzekać, ale te niektóre wywody tutaj są zdecydowanie przesadzone. Czyli: powiedz, na jakim weselu byłeś i co Cię zdenerwowało, ale nie rozmawiajmy na temat tego, że mogli zrobić tak, albo inaczej bo to i tak nic nie zmieni

No to w takim razie nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi, a może Ty także fragmentu mojej, tak czy siak zgadzam się z Tobą jak najbardziej, że mamy sobie prawo ponarzekać
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 14:30   #1167
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

A co myślicie o tym https://www.wprost.pl/swiat/10016633...tracyjnym.html
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 14:41   #1168
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No i to się nazywa prawdziwi motyw przewodni wesela!

Oczywiście żart!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 17:08   #1169
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
W artykule jest napisane, że PM jest fanka piłki nożnej, więc nie widze w tym nic dziwnego. Zresztą widać, że się śmieje. Ale gdyby na moim ślubie ksiądz odwalił coś takiego to bym sie wkurzyła. Szczególnie, że jak dotąd umawiałam się z gośćmi, którzy nie przepadają za piłką.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:35   #1170
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wyskakuje mi artykuł o organizacji wesela w byłym obozie koncentracyjnym
dla mnie przegięcie, totalne.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 06:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.