Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 08:38   #1141
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Skoro o modzie to pozwolę sobie zapytać, gdzie kupujecie dobre gatunkowo ubrania, w ludzkich cenach? Zbieram się po raz kolejny do rewolucji w szafie, natchniona książką Kasi T. i zastanawiam się do jakich sklepów uderzyć. Zależy mi na wytrzymałych czarnych rurkach, które nie wypchają się w kolanach po miesiącu noszenia, nie stracą koloru w trybie ekspresowym i dadzą się dłużej ponosić. Poszukuję też spodni materiałowych no i klasycznie koszulek dobrej jakości, które nie zmienią się w xxxxl po paru wizytach w pralce. Pragnę mieć ten luz, o jakim ona pisze czyli: obojętnie co wyciągnę z szafy to będzie do siebie pasować. Nie będę oszczędzać, ale koszulki za 300 zł do namaczania też raczej nie przejdą. ;-)

Mogę tylko podzielić sie kilkoma przykładami z mojej szafy - spodnie materiałowe ulubione mam z Mango, koszulki tshirtowe luźne kupuje w Zarze (seria z lyocellu join life), przylegające rożnie, choć głownie seria z bawełny organicznej w h&m. Rurek czarnych nadal szukam, mam fajne białe z Promod i chyba tam poszukam teraz.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:53   #1142
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Skoro o modzie to pozwolę sobie zapytać, gdzie kupujecie dobre gatunkowo ubrania, w ludzkich cenach? Zbieram się po raz kolejny do rewolucji w szafie, natchniona książką Kasi T. i zastanawiam się do jakich sklepów uderzyć. Zależy mi na wytrzymałych czarnych rurkach, które nie wypchają się w kolanach po miesiącu noszenia, nie stracą koloru w trybie ekspresowym i dadzą się dłużej ponosić. Poszukuję też spodni materiałowych no i klasycznie koszulek dobrej jakości, które nie zmienią się w xxxxl po paru wizytach w pralce. Pragnę mieć ten luz, o jakim ona pisze czyli: obojętnie co wyciągnę z szafy to będzie do siebie pasować. Nie będę oszczędzać, ale koszulki za 300 zł do namaczania też raczej nie przejdą. ;-)
Obczaj medicine. Jakiś czas temu odkryłam, ceny przystępne, materiały przyzwoite- większość koszul czy bardziej eleganckich bluzek jest uszyta z bawełny lub wizkozy, nie trafiłam jeszcze na poliester. Mam sukienkę i koszulę od prawie roku, piorę w pralce, nic się nie mechaci, nie rozciąga, szwy się nie przesuwają i ogólnie nie straciły fasonu.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:53   #1143
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Znacie jeszcze jakieś fajne insta z małymi dzieciakami, najlepiej dziewczynkami ok. roku? Chodzi mi o coś w stylu tych które wrzuciłyście np. https://www.instagram.com/dear_franny/
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:56   #1144
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Skoro o modzie to pozwolę sobie zapytać, gdzie kupujecie dobre gatunkowo ubrania, w ludzkich cenach? Zbieram się po raz kolejny do rewolucji w szafie, natchniona książką Kasi T. i zastanawiam się do jakich sklepów uderzyć. Zależy mi na wytrzymałych czarnych rurkach, które nie wypchają się w kolanach po miesiącu noszenia, nie stracą koloru w trybie ekspresowym i dadzą się dłużej ponosić. Poszukuję też spodni materiałowych no i klasycznie koszulek dobrej jakości, które nie zmienią się w xxxxl po paru wizytach w pralce. Pragnę mieć ten luz, o jakim ona pisze czyli: obojętnie co wyciągnę z szafy to będzie do siebie pasować. Nie będę oszczędzać, ale koszulki za 300 zł do namaczania też raczej nie przejdą. ;-)

Też stosuję system Kasi Tusk (a wcześniej Mark Z. mi dał do myślenia mówiąc, że nosi tylko zielone koszulki i granatowe dżinsy, bo codziennie musi podejmować milion decyzji, więc z ubraniami sobie upraszcza). Stosuję tylko 4 odcienie + sukienki w kwiaty. Jak to życie ułatwia, pakowanie na ten przykład. Do najmniejszej walizki, rzeczy na dwa tygodnie mieszczą się z zapasem, bo z 5 siedemnaście zestawów powstaje. Z hitów, których na nic nie zamienię: elastyczne spódnice "obcisłe ołówki" z HM (double layer się nazywają, pięknie definiują schaby, trzymają się w miejscu, piorę jak opętana - nic nie widać. Są czarne, szare i w paski.) Legginsy idealne ze sklepu Cotton On Body. Jeśli nie stacjonarnie, to warte nawet wydania tych 30 dolarów za przysyłkę. Gęsty materiał, niemal matowy, pas szeroki likwiduje boczki, pupa podniesiona. Idealne, noszę codziennie, spodni nie stosuję.
Chętnie o Waszych BEJZIKOWYCH HITACH poczytam

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-04-12 o 09:11
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:02   #1145
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Polecacie książkę Kaśki T?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:07   #1146
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dzięki za odzew! W ogóle wyrażenie "definiuje schaby"' <3
Też chcę tak jak Ty, Mostly!
Ja mocno polecam książkę, nic mnie tak nie motywuje do zmiany jak proste opisy i uzasadnienia oraz zawarte w niej fotografie.
Czasem przegnie z historiami o eks swojego narzeczonego czy wstawkami "co lubi teściowa", ale wybaczam.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:10   #1147
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Też stosuję system Kasi Tusk (a wcześniej Mark Z. mi dał do myślenia mówiąc, że nosi tylko zielone koszulki i granatowe dżinsy, bo codziennie musi podejmować milion decyzji, więc z ubraniami sobie upraszcza).
szare Pysiu, szare https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 09:15   #1148
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

De fak! Dorzucił drugi odcień (#szalony), czy zawsze zieleń była szarością? Szary lepszy
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:15   #1149
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Też stosuję system Kasi Tusk (a wcześniej Mark Z. mi dał do myślenia mówiąc, że nosi tylko zielone koszulki i granatowe dżinsy, bo codziennie musi podejmować milion decyzji, więc z ubraniami sobie upraszcza). Stosuję tylko 4 odcienie + sukienki w kwiaty. Jak to życie upraszcza, pakowanie na ten przykład. Do najmniejszej walizki, rzeczy na dwa tygodnie mieszczą się z zapasem, bo z 5 rzeczy siedem zestawów. Z hitów, których na nic nie zamienię: elastyczne spódnice "obcisłe ołówki" z HM (double layer się nazywają, pięknie definiują schaby, trzymają się w miejscu, piorę jak opętana - nic nie widać. Są czarne, szare i w paski.) Legginsy idealne ze sklepu Cotton On Body. Jeśli nie stacjonarnie, to warte nawet wydania tych 30 dolarów za przysyłkę. Gęsty materiał, niemal matowy, pas szeroki likwiduje boczki, pupa podniesiona. Idealne, noszę codziennie, spodni nie stosuję.
Chętnie o Waszych BEJZIKOWYCH HITACH poczytam

W sumie, to czemu nie. Mam bardzo prostą bazę ubraniową w kolorach czarny/czary/biały/butelkowa zieleń/granat/bordo. Wszystko do siebie pasuje i ubieram sie prawie w ciemno. Przy tak prostej bazie mogę sobie pozwolić na kilka odpadowych elementów typu kurtka w kolorowe kwiaty lub spodnie w kwiatki, kolorowe buty, barwne sukienki.

Moje hity to:

Tshirt z Zary, seria Join Life (mam po sztuce z każdego koloru)

Legginsy push up z Calzedonia (mam od 3 lat jedną sztukę czarną i kocham bardzo)

Koszula jeansowa z Mustang Jeans, przylega jak druga skóra, "mieszkam" w niej całorocznie.

Szorty jeansowe Levis z podwijaną nogawką (mam dwie pary, kocham je miłością czystą i prawdziwą)

Jeansy Levis model Legging (granatowe w białe kwiatki), nosze co lato i kocham bardzo.

Ulubiona luźna koszula ze sklepu Stradivarius (mam ich 4, każda w innym kolorze).

Jeśli znajdę jakiś ubraniowy hit zwykle kupuje kilka sztuk tego samego modelu.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:16   #1150
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Polecacie książkę Kaśki T?


Ja polecam bardzo, poza treścią merytoryczną daje bardzo przyjemne wrażenia estetyczne, jest pięknie wydana
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:18   #1151
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

właśnie chciałam zapytać czy to nie były szare koszulki, a u Jobsa czarne golfy
a o szafie, dobieraniu ciuchów i tzw. uniformów pisze bardzo fajnie Asia Styledigger w swojej książce, polecam, bo mi się w głowie trochę poprzestawiało. No i co najważniejsze, Asia opisuje materiały i jak nie dać się zrobić w bambuko

Ja polecam Mango - mam spodnie białe paski od chyba 4 lat i latem noszę je bez przerwy - nic się z nimi nie stało, tak samo jak ze swetrem, sukienką i innymi rzeczami stamtąd. Ale czasami mają tam takie badziewia za takie chore ceny...

Edytowane przez pazza_polacca
Czas edycji: 2016-04-12 o 09:20
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 09:35   #1152
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Również polecam mango. Jedyne, co mi tam przeszkadza to rozmiarówka. Nie jestem bardzo szczupła, a czasem i xs jest za małe. Też to odczuwacie? Tzn, że rozmiarówka jest inna niż w innych sieciówkach. Tak, wiem, że to rozmiary kobiece, a nie młodzieżowe.
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2016-04-12 o 14:43
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:39   #1153
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
W tej sytuacji lepiej się po prostu zastosować.
A w sytuacji kiedy jesteś poza domem, nie masz dostępu do swojej szafy, nie masz możliwości zrobienia zakupów, przy sobie kilka opcji ubraniowych, to lepiej skromniej, czy strojniej ? Jest jakaś złota zasada ? Tu nie ma opcji "po prostu się zastosuj", bo to nie szkoła + mundurek, a jakieś szare strefy i niuanse
Pewnie to mocno związane z osobowością i tyle. Jedni wolą błyszczeć inni schować się w tle.



Jest jeszcze opcja - wszędzie w szlafroku by Hugh Hefner
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:41   #1154
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
W sumie, to czemu nie. Mam bardzo prostą bazę ubraniową w kolorach czarny/czary/biały/butelkowa zieleń/granat/bordo. Wszystko do siebie pasuje i ubieram sie prawie w ciemno. Przy tak prostej bazie mogę sobie pozwolić na kilka odpadowych elementów typu kurtka w kolorowe kwiaty lub spodnie w kwiatki, kolorowe buty, barwne sukienki.

Moje hity to:

Tshirt z Zary, seria Join Life (mam po sztuce z każdego koloru)

Legginsy push up z Calzedonia (mam od 3 lat jedną sztukę czarną i kocham bardzo)

Koszula jeansowa z Mustang Jeans, przylega jak druga skóra, "mieszkam" w niej całorocznie.

Szorty jeansowe Levis z podwijaną nogawką (mam dwie pary, kocham je miłością czystą i prawdziwą)

Jeansy Levis model Legging (granatowe w białe kwiatki), nosze co lato i kocham bardzo.

Ulubiona luźna koszula ze sklepu Stradivarius (mam ich 4, każda w innym kolorze).

Jeśli znajdę jakiś ubraniowy hit zwykle kupuje kilka sztuk tego samego modelu.
ja koszulowiec, więc powiem krótko- koszule Mary Lund z Van Graafa. nic więcej nie trzeba. i sweterki bawełniane z Mary również.
i spodnie czarne z kappahl.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:43   #1155
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Skoro o modzie to pozwolę sobie zapytać, gdzie kupujecie dobre gatunkowo ubrania, w ludzkich cenach? Zbieram się po raz kolejny do rewolucji w szafie, natchniona książką Kasi T. i zastanawiam się do jakich sklepów uderzyć. Zależy mi na wytrzymałych czarnych rurkach, które nie wypchają się w kolanach po miesiącu noszenia, nie stracą koloru w trybie ekspresowym i dadzą się dłużej ponosić. Poszukuję też spodni materiałowych no i klasycznie koszulek dobrej jakości, które nie zmienią się w xxxxl po paru wizytach w pralce. Pragnę mieć ten luz, o jakim ona pisze czyli: obojętnie co wyciągnę z szafy to będzie do siebie pasować. Nie będę oszczędzać, ale koszulki za 300 zł do namaczania też raczej nie przejdą. ;-)


Nie wiem czemu, nie wysłało mi mi wiadomości.

Ja zaopatruję się w h&m w dziale premium quality i trend. Jesli chodzi o koszulki to kojarzę, że dobrej jakosci w fajnych cenach są na dziale męskim h&m, widziałam kiedyś wiskozę z jedwabiem itp.
Spodnie, jesli lubisz klasyczne levisy to 501(nawet zwężane ), możesz dorwać na stronie previa. co. Inne rzeczy kupuję w sklepie hopla, trzeba dobrze wstrzelić się w dostawę bo bardzo szybko fajne rzeczy znikają ( hopla store. pl). Buty często można dorwać w tkmaxx.
Jeśli chodzi o torebki to mam jedną porządną to mam mumu i udało mi się dorwać dużo taniej nową na allegro. Planuję jeszcze dokupić mniejszą.
biustonosze- le feminin.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:45   #1156
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

chyba jest jakaś awaria 404 Not Found mi się w kilku miejscach wyświetla
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:46   #1157
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Również poleca mango. Jedyne, co mi tam przeszkadza to rozmiarówka. Nie jestem bardzo szczupła, a czasem i xs jest za małe. Też to odczuwacie? Tzn, że rozmiarówka jest inna niż w innych sieciówkach. Tak, wiem, że to rozmiary kobiece, a nie młodzieżowe.


zależy od ciucha i dlatego nie lubię kupować ich ubrań online - raz zamówiłam sukienkę rozmiar s (bo taki u nich nosze) i powędrowało do koleżanki, która ma rozmiar M/L i jest ode mnie o głowę wyższa. Druga sukienka była xs, czyli niby powinnam pasować. No niestety, tym razem jednak to było prawdziwe xs i tyle było z sukienki. Dlatego ciuchy do kupowania tylko stacjonarnie w jakimś Outlecie.
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:51   #1158
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

pozostając w temacie spodni, pytanie do wyższych dziewczyn, gdzie kupujecie jeansy o normalnej dlugosci? Mam 175 i z reguly spodnie w sklepach sa dla mnie za krotkie raz tylko znalazlam w Only jeansy, ze mozna bylo rozne dlugosci wybierac i do dzis jestem bardzo zadowolona z tych spodni, a tak to zawsze za krotkie
Na Primarku jest fajnie, bo sobie wybrac mozna xD


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:52   #1159
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
pozostając w temacie spodni, pytanie do wyższych dziewczyn, gdzie kupujecie jeansy o normalnej dlugosci? Mam 175 i z reguly spodnie w sklepach sa dla mnie za krotkie raz tylko znalazlam w Only jeansy, ze mozna bylo rozne dlugosci wybierac i do dzis jestem bardzo zadowolona z tych spodni, a tak to zawsze za krotkie
Na Primarku jest fajnie, bo sobie wybrac mozna xD


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
mam 1,80 i kupuję w kappahlu, czasem w C&A.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 10:15   #1160
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Milena Makeup
https://youtu.be/cR_g3MO82fU

Dopiero teraz się natknęłam na ten kanał
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:33   #1161
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Milena Makeup
https://youtu.be/cR_g3MO82fU

Dopiero teraz się natknęłam na ten kanał
Ja ją znam z niechlujnych makijaży na kanale Avon'u. Tutaj jej makeup wygląda bardzo ładnie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:44   #1162
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

koszulki tylko z męskiego działu hm. Są lepsze jakościowo, tanie i większość ma dość damskie kroje.
U mnie nie sprawdzają się rady Kasi T. Ja lubię dużo, kolorowo, bling bling macadamian girl w wersji light
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:46   #1163
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
pozostając w temacie spodni, pytanie do wyższych dziewczyn, gdzie kupujecie jeansy o normalnej dlugosci? Mam 175 i z reguly spodnie w sklepach sa dla mnie za krotkie raz tylko znalazlam w Only jeansy, ze mozna bylo rozne dlugosci wybierac i do dzis jestem bardzo zadowolona z tych spodni, a tak to zawsze za krotkie
Na Primarku jest fajnie, bo sobie wybrac mozna xD


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja sobie po prostu kupiłam botki za kostkę i chodzę w przykrótkich udając, ze tak ma być i wpisuje sie w trend gołych kostek aka zalało mi piwnice (ado zwykłych płaskich butów podwijamy nogawki do długości 7/8). Zobacz tak jak poleca Olenkasz w Kappahl, mają bardzo ładne rzeczy tylko rozmiarówkę nietypowa (nie moge tam nigdy trafić na nic, co albo od razu nie jest na mnie za duże albo za chwile nie rozejdzie sie i nie wisi - a chudzielcem nie jestem).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:47   #1164
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mam 1,80 i kupuję w kappahlu, czasem w C&A.
Dzięki a jak z jakością?

Kumiho, właśnie chodzę tez w przykrotkich xD ale czasami w zimie w kostki zimno mi bylo xD a co do Kapphala to mam tak samo, jakos nigdy nie umialam nic w tym sklepie znalezc


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt

Edytowane przez asqua92
Czas edycji: 2016-04-12 o 10:50
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:53   #1165
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Dzięki a jak z jakością?

Kumiho, właśnie chodzę tez w przykrotkich xD ale czasami w zimie w kostki zimno mi bylo xD a co do Kapphala to mam tak samo, jakos nigdy nie umialam nic w tym sklepie znalezc


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Moze to jest cały sekret tej zimnokostkowej mody?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:01   #1166
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ja sobie po prostu kupiłam botki za kostkę i chodzę w przykrótkich udając, ze tak ma być i wpisuje sie w trend gołych kostek aka zalało mi piwnice (ado zwykłych płaskich butów podwijamy nogawki do długości 7/8). Zobacz tak jak poleca Olenkasz w Kappahl, mają bardzo ładne rzeczy tylko rozmiarówkę nietypowa (nie moge tam nigdy trafić na nic, co albo od razu nie jest na mnie za duże albo za chwile nie rozejdzie sie i nie wisi - a chudzielcem nie jestem).
ja dzięki spodniom 7/8 mam w końcu dobre na mnie spodnie, których nie musiałam zanosić babci do skrócenia
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:03   #1167
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

hejka dziewczyny

chyba nikt jeszcze nie wklejał - Marta Zmalowana w ddtvn fajnie wiedzieć, że dziewczyna z mojego miasta tak dobrze sobie radzi, chociaż razi mnie to, że ciągle podkreśla jaką jest "artystką".

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...to,199298.html
__________________
Blogowo - coś dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakręcona maniaczka prostych włosów
Uzależniona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:07   #1168
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A długie spodnie (mam 178 ) znalazłam w hm. Tylko ze są one dostępne online. Te najdłuższe (34 chyba) to nawet za długie.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:11   #1169
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny

chyba nikt jeszcze nie wklejał - Marta Zmalowana w ddtvn fajnie wiedzieć, że dziewczyna z mojego miasta tak dobrze sobie radzi, chociaż razi mnie to, że ciągle podkreśla jaką jest "artystką".

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...to,199298.html
ja pisałam, ale jeszcze nie było materiału na stronie

dość miło wyszła. a mam rezerwe po tym co czytałam na wątku
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:12   #1170
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny

chyba nikt jeszcze nie wklejał - Marta Zmalowana w ddtvn fajnie wiedzieć, że dziewczyna z mojego miasta tak dobrze sobie radzi, chociaż razi mnie to, że ciągle podkreśla jaką jest "artystką".

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...to,199298.html
"Zniszczyłam sobie cerę, bo codziennie starałam się wykonać makijaż, wrzucić go na bloga" I ona ma wykształcenie kosmetologiczne? Od kiedy to makijaż dobrze dobranymi kosmetykami rujnuje cerę?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.