Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 12:56   #91
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeżywam załamanie Tak mnie stres je, brzuch mnie boli i normalnie mam łzy w oczach. Boje się strasznie, że nawet z tego placu nie wyjadę, a jak wyjadę to popełnie jakiś głupi błąd... Wszyscy wiedzą, że tak się stresuje i tylko ''Nie ma czym, to tylko prawko'' i inne tego typu gadki, ale mi to nic nie daje. Wiem zdam to zdam, nie to nie. Tylko strasznie mi głupio potem pisać instruktorom, że oblałam bo oni tak we mnie wierzą, ech... Jutro o tej porze pewnie będę miała egzamin, albo już oblany, albo jeszcze w trakcie
Nie stresuj sie Wiem, że łatwo się pisze, trudniej zrealizować, bo ja sama ciągłe jeszcze myśle o tym wczorajszym oblanym egzaminie, ale to droga donikąd. Chyba nie ma innego sposobu jak właśnie wmawianie sobie, że tak to TYLKO prawko, nikt nie zginie jak jutro nie zdam, nieważne czy zrobię to za 2 czy 5 podejściem, nikt nas później nie będzie o to pytał Wierzę w Ciebie i będę trzymała kciuki, pojedź najlepiej jak potrafisz, na ile to wystarczy to się okaże, ale daj z siebie wszystko i tyle!
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:26   #92
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Jedyny plus to chyba to, że nie obleje nas za to wymuszenie... Chyba, ze zrobimy to perfidnie :P Ale jest więcej minusów niż plusów. Może dac nam gorsza trasę, trzeba dodatkowo płacić, większy stres itp. Więc ja odradzam. Co do błędu z parkowania to co jak zaparkujemy krzywo, poza liniami to instruktor powie, że tak nas uczył? To chyba jeszcze go egzaminator by opierniczyl xd

A jak to jest z tym parkowaniem : U was otwierali drzwi żeby spojrzeć na linie? Czy jak widać, że jest w miarę ok to po prostu opuszczali?
Bardziej chodziło mi o taki błąd przy parkowaniu jak rozmawiałam z dziewczyną w poczekali, że nie zdała na parkowaniu prostopadłym tyłem, bo za pierwszym razem wg. egzaminatora stanęła za daleko krawężnika i za drugim razem dojechała już bliżej, gdzie taka odległość jest już tolerowana, a egzaminator na to, że "jeszcze kilka centymetrów i było by dobrze". Jeżeli chce, żeby kursant oblał to przyczepi się do wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeżywam załamanie Tak mnie stres je, brzuch mnie boli i normalnie mam łzy w oczach. Boje się strasznie, że nawet z tego placu nie wyjadę, a jak wyjadę to popełnie jakiś głupi błąd... Wszyscy wiedzą, że tak się stresuje i tylko ''Nie ma czym, to tylko prawko'' i inne tego typu gadki, ale mi to nic nie daje. Wiem zdam to zdam, nie to nie. Tylko strasznie mi głupio potem pisać instruktorom, że oblałam bo oni tak we mnie wierzą, ech... Jutro o tej porze pewnie będę miała egzamin, albo już oblany, albo jeszcze w trakcie
Nie nakręcaj się niepotrzebnie, będzie dobrze Skoro wierzą w Ciebie to znaczy, że dobrze sobie radzisz, a tylko potrzebujesz szczęścia na egzaminie, bo to w sumie ono w 80% decyduje o tym czy egzamin jest pozytywny czy negatywny. I nie stresuj się, wszystko na spokojnie, nie śpiesz się, staraj się wszystko dokładnie robić. Dasz radę!
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:33   #93
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez gloryandgoore Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o taki błąd przy parkowaniu jak rozmawiałam z dziewczyną w poczekali, że nie zdała na parkowaniu prostopadłym tyłem, bo za pierwszym razem wg. egzaminatora stanęła za daleko krawężnika i za drugim razem dojechała już bliżej, gdzie taka odległość jest już tolerowana, a egzaminator na to, że "jeszcze kilka centymetrów i było by dobrze". Jeżeli chce, żeby kursant oblał to przyczepi się do wszystkiego.
Przecież na egzaminie nie na prostopadłego tyłem, tylko równoległe.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:43   #94
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Quadesha trzymamy kciuki Nie denerwuje sie bo to nic nie zmieni.

Co do historii z poczekalni (i z internetu), ja biore je z przymruzeniem oka. Czesto kursanci koloryzuja, zreszta pisalam tu juz o tym, a takie historie naprawde moga zdemotywowac. Idzie sie wtedy z podejsciem "uwalaja za ☠☠☠☠☠☠☠y i sa niesprawiedliwi", a przeciez egzaminator to tez czlowiek, ktory musi ocenic nasze umiejetnosci i to czy jestesmy gotowi samodzielnie jezdzic. Ja wierze tylko w wasze historie o oblanych egzaminach dziewczyny
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:45   #95
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja jak niektóre czytam to pękam ze śmiechu Ja nawet te opowiadane przez głównego na teorii brałam z przymrużeniem oka bo on lubił tak podkoloryzować Wierzyłam tylko w te od swoich instruktorów
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:37   #96
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja jak niektóre czytam to pękam ze śmiechu Ja nawet te opowiadane przez głównego na teorii brałam z przymrużeniem oka bo on lubił tak podkoloryzować Wierzyłam tylko w te od swoich instruktorów
Ja uwierzyłam w historię pani z biura obsługi egzaminów, która mi mówiła,że zdawała 5 lat to prawko-cały czas pracując w ośrodku. Tak się trzęsła, że uciekała, przekładała terminy, a jak już podeszła to oblewała na światłach. I zmieniła ośrodek i to jej pomogło. W sumie dwie pani w tym Pordzie mi mówiły,że zdać prawka nie potrafiły, jedna się poddała.... Jak one nie mogą, to gdzie ja tam się pcham
Quadesha popraw jutro nasze statystyki
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:46   #97
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Personal_Jesus a Ty nie zastanawialas sie nad zmiana miasta i wordu?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 18:55   #98
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja miałam postanowione, że jak obleję znowu w Dąbrowie, to będę zdawać w Nowym Sączu, na szczęście się udało. Dla mnie to jest kosmos zdawać w takiej Warszawie na przykład, jeszcze w godzinach szczytu. Ja miałam jeszcze opcję zdawania w Katowicach albo Bytomiu, więc jedno gorsze od drugiego... Chociaż instruktor mnie kusił Katowicami, bo tam można nawet godzinę w korku przestać na egzaminie
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:58   #99
IntiMisska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Personal_Jesus a Ty nie zastanawialas sie nad zmiana miasta i wordu?
A moge spytac czemu Ty Word zmienilas ?
IntiMisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:58   #100
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Kolezanko zdaj jutro !!
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:02   #101
IntiMisska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja miałam postanowione, że jak obleję znowu w Dąbrowie, to będę zdawać w Nowym Sączu, na szczęście się udało. Dla mnie to jest kosmos zdawać w takiej Warszawie na przykład, jeszcze w godzinach szczytu. Ja miałam jeszcze opcję zdawania w Katowicach albo Bytomiu, więc jedno gorsze od drugiego... Chociaż instruktor mnie kusił Katowicami, bo tam można nawet godzinę w korku przestać na egzaminie
Własnie ja mam w środe ostatnie podejscie w Warszawie i zabieram papiery od razu dlatego w sumie tak sie juz nie stresuje ostatni raz tam ide ufff . Nie wiecie jak to wyglada? Trzeba podejsc do tego okienka gdzie dokonuje sie zapisu ? Ciekawe ile bedzie trwalo przesylanie calej tej dokumentacji hmmm...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja jak niektóre czytam to pękam ze śmiechu Ja nawet te opowiadane przez głównego na teorii brałam z przymrużeniem oka bo on lubił tak podkoloryzować Wierzyłam tylko w te od swoich instruktorów
Powodzenia trzymam za Ciebie kciuki jutro napisz od razu jak było !
IntiMisska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 19:04   #102
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez IntiMisska Pokaż wiadomość
Własnie ja mam w środe ostatnie podejscie w Warszawie i zabieram papiery od razu dlatego w sumie tak sie juz nie stresuje ostatni raz tam ide ufff . Nie wiecie jak to wyglada? Trzeba podejsc do tego okienka gdzie dokonuje sie zapisu ? Ciekawe ile bedzie trwalo przesylanie calej tej dokumentacji hmmm...

jeśli chodzi o przesłanie papierów to pewnie trzeba wniosek jakiś wypełnić. Pewnie w okienku.
ale trzymam kciuki za środe

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja jak niektóre czytam to pękam ze śmiechu Ja nawet te opowiadane przez głównego na teorii brałam z przymrużeniem oka bo on lubił tak podkoloryzować Wierzyłam tylko w te od swoich instruktorów
o której masz jutro praktyke?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:17   #103
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez IntiMisska Pokaż wiadomość
A moge spytac czemu Ty Word zmienilas ?
Bo nie chciano mnie dopuscic do egzaminu praktycznego, szkola jazdy ciagle robila problemy. Po 35h wyjezdzonych tam nie ogarnialam kompletnie miasta, instruktor byl wredny, ciagle mnie dolowal. Po 2 niezdanym wewnetrznym stwierdzilam ze chrzanie to, zabralam papiery i pojechalam do mojego rodzinnego miasta, gdzie kupilam pare godzin z polecanym instruktorem (studiuje we Wroclawiu, przenioslam sie do WORD Jastrzebie-Zdroj). Przez pare godzin jazd ani razu nie mialam zadnej interwencji hamulcem przez instruktora i nagle okazalo sie ze potrafie jezdzic Nikt tez na mnie nie krzyczal i nie lapal mi za kierownice. Bardzo sie ciesze z tego ze podjelam taka decyzje i wreszcie czuje, ze jestem w stanie to zdac.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:23   #104
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja chyba z moim ośrodkiem problemu nie mam, problem mam z sobą A do mojego Pordu mam z 10 minut autem i to jak trafię za każdym razem na światła, więc mi pasuje, bo nie tracę czasu na dojazd, no i też jazdy odbywają się obok ośrodka, więc to też plus. Nie chcę szukać innego ośrodka, bo mam do wyboru jedynie Gdynię, a to miasto komunikacyjnie leży... Mieszkałam tam to wiem niestety.

yonce mam nadzieję,że w nowym-starym mieście Ci się uda bez problemu
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:27   #105
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
yonce mam nadzieję,że w nowym-starym mieście Ci się uda bez problemu
Dziekuje
Jazdy ida mi nieporownywalnie lepiej i czuje, ze jestem gotowa do egzaminu. Na razie nastawiam sie pozytywnie Nic nie trace, a nawet jak nie zdam, to latwiej bedzie to przyjac.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:34   #106
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

miałam dzisiaj pierwsze jazdy po miesięcznej przerwie i nawet całkiem nieźle mi szło, myślałam, że zapomniałam więcej zgasł mi kilka razy, ale to przez to, że jeździłam w innych butach, zawze byłam w balerinkach, dzisiaj w botkach i tak jakos dziwnie mi było jutro będziemy ćwiczyć parkowanie

Qyadesha powodzenia!

Edytowane przez lin_inka
Czas edycji: 2014-08-28 o 19:36
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:40   #107
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

IntiMisska idziesz do BOK (wcześniej po numerek bo niestety w tych czasach chcąc się tylko zapytać trzeba wziąć numerek ) mówisz że chcesz się przenieść... Wypełniasz wniosek podajesz adres... W przeciągu 3 dniu roboczych to idzie.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:40   #108
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Mam na 13, więc trzymajcie kciuki Mam nadzieję, że nie będzie jakiś opóźnień i nie będę jeździła w korkach (o ile wyjade na miasto...)
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:47   #109
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam na 13, więc trzymajcie kciuki Mam nadzieję, że nie będzie jakiś opóźnień i nie będę jeździła w korkach (o ile wyjade na miasto...)
Trzymam!!!!
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 21:07   #110
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam na 13, więc trzymajcie kciuki Mam nadzieję, że nie będzie jakiś opóźnień i nie będę jeździła w korkach (o ile wyjade na miasto...)
trzymam kciuki
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:13   #111
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam na 13, więc trzymajcie kciuki Mam nadzieję, że nie będzie jakiś opóźnień i nie będę jeździła w korkach (o ile wyjade na miasto...)
Trzymam. Daj znać jak poszło, bo mi kciuki uschną i jak ja w środę zdam poprawkę, hę?
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:26   #112
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 21:29   #113
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Trzymam. Daj znać jak poszło, bo mi kciuki uschną i jak ja w środę zdam poprawkę, hę?
Haha jasne od razu po wam napiszę zdałam, bądź oblalam, a jak wrócę do domu zdam dłuższą relację
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 22:14   #114
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Haha jasne od razu po wam napiszę zdałam, bądź oblalam, a jak wrócę do domu zdam dłuższą relację
Trzymam kciuki
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:06   #115
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam na 13, więc trzymajcie kciuki Mam nadzieję, że nie będzie jakiś opóźnień i nie będę jeździła w korkach (o ile wyjade na miasto...)
Kciuki mocno zaciśnięte. I pamiętaj co mi powiedział egzaminator-idąc z myślą nie zdam, nie zdam na pewno.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:11   #116
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dziś już mam bardziej pozytywne nastawienie Tylko serce mi zaraz wyskoczy, tak mi wali. Chciałabym być już po, a nie jeszcze 4H czekania
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:14   #117
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziś już mam bardziej pozytywne nastawienie Tylko serce mi zaraz wyskoczy, tak mi wali. Chciałabym być już po, a nie jeszcze 4H czekania
Trzymam kciuki Dasz rade
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 09:32   #118
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziś już mam bardziej pozytywne nastawienie Tylko serce mi zaraz wyskoczy, tak mi wali. Chciałabym być już po, a nie jeszcze 4H czekania
Ja zawsze przed oglądałam na youtube te światła itd
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 11:11   #119
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Pokaż im kto rządzi
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 11:12   #120
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Haha no jasne Właśnie siedzę w poczekalni, spotkałam jednego faceta co ze mną oblał... Choć plus bo dziś jest u mnie ładna pogoda Ale brzuch mnie mega boli
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.