Praca z kobietami - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-15, 17:30   #91
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

a Ty jesteś miła? że tego oczekujesz?
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 17:36   #92
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Praca z kobietami

Jeżeli autorka rozmawia ze wspólpracownicami w podobnym tonie jak tutaj to nie dziwię się że relacje wyglądają tak jak wyglądają. Bez obrazy ale dla mnie praca z taką osobą byłaby ciężką karą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 17:43   #93
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

Przepraszam, że tak źle mnie odebrałyście, to tylko moje emocje. nie chciałam nikogo urazić, pozdrawiam
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 19:09   #94
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No miła nie jesteś.

Wybacz, nie lubię cię nawet przez Internet.

I mówię ci szczerze, co nie w tobie denerwuje, a ty wolisz zgrywać pawiana.
No i tyle w temacie, jakbym miała taką osobę w zespole to uznałabym to za dopust boży. Emocje emocjami, ale autorka ma więcej niż 5 lat i powinna wiedzieć że emocje się kontroluje.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 19:13   #95
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez idontknowwhoiam Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak źle mnie odebrałyście, to tylko moje emocje. nie chciałam nikogo urazić, pozdrawiam

Ok.


Ale jak widzisz - zachowujesz się bardzo niefajnie pod wpływem emocji i może tutaj trzeba coś zmienić.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 19:14   #96
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No i tyle w temacie, jakbym miała taką osobę w zespole to uznałabym to za dopust boży. Emocje emocjami, ale autorka ma więcej niż 5 lat i powinna wiedzieć że emocje się kontroluje.
:yes:

Z taka opryskliwe kobieta nie chcialabym pracować. Zresztą z facetem także ,gdyby się tak zachowywał
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-15 o 19:15
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 19:52   #97
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Praca z kobietami

Autorko, ja pracuję prawie z samymi kobietami, 1 facet na 12 osób w dziale, w całej firmie większość kobiet. I jest super, dogadujemy się naprawdę dobrze, w pokoju nawet przyjaźnimy. Nasza praca jest stresująca, bywają okresy, że trzeba posiedzieć i 8-22 i zwariowałabym jakby nie narzekania, śmiechy, dla higieny psychicznej każdy potrzebuje pośmiania się, czasami wylania żali i serio nie wpływa to negatywnie na naszą pracę, a wręcz pozytywnie, bo zamiast się załamywać terminami to dzielimy się energią i wsparciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 21:30   #98
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Autorko, ja pracuję prawie z samymi kobietami, 1 facet na 12 osób w dziale, w całej firmie większość kobiet. I jest super, dogadujemy się naprawdę dobrze, w pokoju nawet przyjaźnimy. Nasza praca jest stresująca, bywają okresy, że trzeba posiedzieć i 8-22 i zwariowałabym jakby nie narzekania, śmiechy, dla higieny psychicznej każdy potrzebuje pośmiania się, czasami wylania żali i serio nie wpływa to negatywnie na naszą pracę, a wręcz pozytywnie, bo zamiast się załamywać terminami to dzielimy się energią i wsparciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki postaram się to zmienić, miłego wieczoru

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

dam znać, w czwartek idę do pracy w hotelu
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:45   #99
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Praca z kobietami

I jak w nowej pracy? Słuchałaś rad bardziej doświadczonych czy znowu "wiem lepiej"?
Dziwne jest to, że kiedy ktoś nie skorzystał z Twojej rady ( odnośnie reszty wydanej klientowi) to byłaś niezadowolona a w tym samym czasie nie chcesz słuchać rad innych pracownic, bo nie.
Zastanawiasz się dlaczego kierowniczka Cię wylała? Pewnie zespół nie chciał z Tobą pracować. Dziewczyny mają rację, jesteś antypatyczna i wyniosła. Chcesz stałej pracy to zacznij się dogadywać z ludźmi, bo to bardzo ważne.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 08:54   #100
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

Dziękuję Ci za odpowiedź, w nowej pracy dobrze. Nie jestem ani wyniosła ani "antypatyczna" poczytałam sobie opinie punktu, w którym pracowałam i tam po prostu jest taka polityka, cóż. Pracę znalazłam, póki co z dziewczynami dogaduje się dobrze, jednak postanowiłam bardziej o siebie dbać i szanować i to mi pomogło, zauważyłam, że w moim myśleniu było dużo lęku i to było podłoże mojego myślenia. Kobiety wyczuwały brak zaufania do siebie, lęk i wiem, że teraz wszystko zależy ode mnie, jak ja się czuję dobrze ze sobą to one też Pozdrawiam i dziekuje za rady.
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 10:45   #101
7dbb9a5eb34dfbc92c949ff00120f6a0f5eee73b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 135
Dot.: Praca z kobietami

Może koleżanki zwracają ci uwagę, bo robisz coś źle albo nie tak jak firma sobie życzy. Robienie po swojemu może dezorganizować pracę firmy i być może dlatego koleżanki czy szefowe nie są zadowolone, a nie dlatego, że takie sfochowane.
7dbb9a5eb34dfbc92c949ff00120f6a0f5eee73b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-19, 13:31   #102
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

Rozumiem )

Edytowane przez idontknowwhoiam
Czas edycji: 2019-01-19 o 14:03
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 14:49   #103
serenajoy
Przyczajenie
 
Avatar serenajoy
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Praca z kobietami

Ja po prawie 2 latach pracy z tylko i wyłącznie kobietami doszłam do tych wniosków:

Większość z nich nie musi w ogóle pracować, ale zatrudnia się do roboty której i tak nie wykonuje dobrze albo wcale żeby "wysrać się" ze swojego życia na innych (bo w domu nikt już chyba tego słuchać nie daje rady).

Dlaczego pisze że "wysrywają się" ze swojego życia? Bo one nawet same siebie nie słuchają, tylko przekrzykują nawzajem.

A BO U MNIE TO JEST TAK I TAK, A U MNIE TO TAK, A JA BYŁAM TU, A MY Z MĘŻEM TO, A MOJA CÓRKA.... A JA JA JA JA JA JA!

Pierwsze co robią jak przyjdą do pracy to zrobienie sobie kawy i obejście wszystkich innych kwok po kolei żeby pogadać i ponarzekać na życie i nadmiar pracy, z której nie są w stanie wyjść bo nie ma mają na nic czasu i są takie "zawalone".

I rzeczywiście są głupie. Nieporadnie głupie i leniwie głupie. Gdy pojawia się jakiś problem to nie potrafią same starać się go rozwiązać, tylko to jest idealna dla nich okazja żeby znowu z kimś pogadać i ponarzekać i opóźnić kolejną pracę o następne 30 minut paplaniny. Oczywiście słuchać rozwiązania nie są w stanie tylko odrazu zaczynają opowiadać jak to kiedyś też ten Word im się zaciał...

W swoim życiu spotkałam jak narazie tylko jedną kobietę kierownika która swoim postępowaniem i inteligencją sprawiała, że miało się do niej gigantyczny szacunek i zaufanie.

Nienawidzę pracy z kobietami.
serenajoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 15:02   #104
pannaniezalezna1555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 63
Dot.: Praca z kobietami

Wiesz co ja mam super dziewczyny w pracy ☺️ Zawsze pomocne i otwarte, można pogadać o wielu rzeczach, nie tylko o pracy. Bywa, że spotykamy się po pracy, ale nie często. Może dlatego się dogadujemy, bo jesteśmy wszystkie w podobnym wieku. Myślę, że jakbym potrzebowała pomocy to pomogłyby mi szybciej niż kumpele że studiów, które znam już od kilku lat, a te z pracy dopiero od roku.

To jest kwestia charakteru czy dasz radę z kimś się dogadać czy nie. Oczywiście nie wszyscy muszą się kochać i miłować.
pannaniezalezna1555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 15:05   #105
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez serenajoy Pokaż wiadomość
Ja po prawie 2 latach pracy z tylko i wyłącznie kobietami doszłam do tych wniosków:

Większość z nich nie musi w ogóle pracować, ale zatrudnia się do roboty której i tak nie wykonuje dobrze albo wcale żeby "wysrać się" ze swojego życia na innych (bo w domu nikt już chyba tego słuchać nie daje rady).

Dlaczego pisze że "wysrywają się" ze swojego życia? Bo one nawet same siebie nie słuchają, tylko przekrzykują nawzajem.

A BO U MNIE TO JEST TAK I TAK, A U MNIE TO TAK, A JA BYŁAM TU, A MY Z MĘŻEM TO, A MOJA CÓRKA.... A JA JA JA JA JA JA!

Pierwsze co robią jak przyjdą do pracy to zrobienie sobie kawy i obejście wszystkich innych kwok po kolei żeby pogadać i ponarzekać na życie i nadmiar pracy, z której nie są w stanie wyjść bo nie ma mają na nic czasu i są takie "zawalone".

I rzeczywiście są głupie. Nieporadnie głupie i leniwie głupie. Gdy pojawia się jakiś problem to nie potrafią same starać się go rozwiązać, tylko to jest idealna dla nich okazja żeby znowu z kimś pogadać i ponarzekać i opóźnić kolejną pracę o następne 30 minut paplaniny. Oczywiście słuchać rozwiązania nie są w stanie tylko odrazu zaczynają opowiadać jak to kiedyś też ten Word im się zaciał...

W swoim życiu spotkałam jak narazie tylko jedną kobietę kierownika która swoim postępowaniem i inteligencją sprawiała, że miało się do niej gigantyczny szacunek i zaufanie.

Nienawidzę pracy z kobietami.
Gdzie ty pracujesz? Moze to kwestia branzy a nie plci? W mojej nie ma czasu na robienie kawusi i pogawedki jak to komus ciezko w zyciu, ale coz, widocznie w twojej tak .
Wspolczuje ci, musi ci byc ciezko byc jedyna inteligentna i pracowita kobieta na ziemi, wyjatkowym diamentem lsniacym wsrod tandety

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-01-26 o 15:07
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 15:30   #106
serenajoy
Przyczajenie
 
Avatar serenajoy
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Praca z kobietami

I to nie jest śmieszne bo obowiązki których one nie dają rady zrobić w czasie są notorycznie zrzucane na mnie :/

A ewidentnie jest to wina ich olewactwa, gadaniny, spóźniania się do pracy, nie notowania jak coś zrobić...

Edytowane przez serenajoy
Czas edycji: 2019-01-26 o 15:55
serenajoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 16:19   #107
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Praca z kobietami

Oj, serenajoy, straszny z ciebie special snowflake

A ja, powiem szczerze, nie rozumiem srania na "kawusie" i pogawędki. Może jeśli ktoś ma taką pracę że musi wyrobić jakąś normę na godzinę, to może być problemem. Albo na pogotowiu Ale w normalnym biurze? Nie rozumiem problemu. Kilka minut pogawędki przy tej nieszczęsnej kawie nie zabije produktywności, może podnieść morale, zbliżyć pracowników ze sobą. Nie mówię tutaj o godzinach gadania, ale tak, pierwsza rzecz rano to kawa i chwilka pogawędek w kuchni. Robi to zarówno nasz CEO (facet! z penisem!) jak i praktykanci i nikt się nie ciska Oczywiście jak mamy jakiś szalony termin to tego nie ma, ale w zwykły dzień? W czym problem?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 16:26   #108
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Praca z kobietami

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 16:27   #109
serenajoy
Przyczajenie
 
Avatar serenajoy
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Praca z kobietami

do ruda_beksa

"bo obowiązki których one nie dają rady zrobić w czasie są notorycznie zrzucane na mnie"

a notorycznie są po terminie i wiele innych rzeczy robia zle i po lebkach, a ich shit musza sprzatac inni, w tym ja...

gdybym byla osobą ktora notorycznie nie zachowuje terminow okreslonych w przepisach prawa, notorycznie zle wyplaca ludziom kase, notorycznie sie myli w kazdym sprawozdaniu i osoba za ktora inni musza wykonywac gigantyczną prace to by mi bylo strasznie wstyd i bym nie spedzala czasu na gadaniu/piciu kawki i zartach tylko brala sie do roboty od sekundy przyjcia do pracy... :/

Edytowane przez serenajoy
Czas edycji: 2019-01-26 o 16:29
serenajoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-26, 16:42   #110
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Praca z kobietami

No popatrz popatrz, a u mnie w pracy to kilka kobiet musi przejmować obowiązki jednego królewicza, który mimo równego podziału prac ze swoją robotą nigdy się nie wyrabia.

Może dlatego, że po prostu niektórzy LUDZIE są leniwi i lubią wykorzystywać innych, niezależnie od płci?

Och, nie, na pewno to 50% społeczeństwa jest złośliwie nieproduktywne, z wyjątkiem jednego, jedynego płatka śniegu utkanego z pracowitości i pokory.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 16:48   #111
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez serenajoy Pokaż wiadomość
do ruda_beksa

"bo obowiązki których one nie dają rady zrobić w czasie są notorycznie zrzucane na mnie"

a notorycznie są po terminie i wiele innych rzeczy robia zle i po lebkach, a ich shit musza sprzatac inni, w tym ja...

gdybym byla osobą ktora notorycznie nie zachowuje terminow okreslonych w przepisach prawa, notorycznie zle wyplaca ludziom kase, notorycznie sie myli w kazdym sprawozdaniu i osoba za ktora inni musza wykonywac gigantyczną prace to by mi bylo strasznie wstyd i bym nie spedzala czasu na gadaniu/piciu kawki i zartach tylko brala sie do roboty od sekundy przyjcia do pracy... :/
Jak robią wszystko, ale to wszystko źle, to jak to w ogóle jest możliwe że jeszcze pracują?
Bo serio - nie znam miejsca (czy firma prywatna, czy państwowa) które by sobie pozwalało na utrzymywanie pracowników którzy źle pracują.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 20:49   #112
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Praca z kobietami

Praca z kobietami jest spoko, pod warunkiem, że mają choć minimalne poczucie humoru i nie mają kija w tyłku
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 23:36   #113
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Praca z kobietami jest spoko, pod warunkiem, że mają choć minimalne poczucie humoru i nie mają kija w tyłku
Tak jakby każdy facet posiadał te cechy . Uważam, że w zdaniu powyżej można byłoby równie dobrze w miejsce "kobiet" wstawić "mężczyzn".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 09:11   #114
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Praca z kobietami jest spoko, pod warunkiem, że mają choć minimalne poczucie humoru i nie mają kija w tyłku
Musisz poznać mojego byłego szefa - mężczyznę.

Chyba że źle napisałaś "z ludźmi" po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 18:51   #115
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tak jakby każdy facet posiadał te cechy . Uważam, że w zdaniu powyżej można byłoby równie dobrze w miejsce "kobiet" wstawić "mężczyzn".
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Musisz poznać mojego byłego szefa - mężczyznę.

Chyba że źle napisałaś "z ludźmi" po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tytuł to praca z kobietami, więc tylko do nich się odniosłam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 18:08   #116
whatarewe
Przyczajenie
 
Avatar whatarewe
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Praca z kobietami

Straszny jest ten stereotyp kobiety-histeryczki. Ludzie są różni, a relacje hierarchiczne niełatwe - z wielu osób wychodzą w takich sytuacjach, szczególnie tych zaprawionych stresem, złe cechy. W karierze zawodowej spotkałam na razie dużo wspaniałych ludzi w ogóle - pracowałam głównie z kobietami i mega dużo się od nich nauczyłam. Pamiętam tylko jedną dziewczynę która faktycznie generowała nieprzyjemną atmosferę rywalizacji jak z Mean Girls, ale to był zupełny wyjątek.
whatarewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 09:59   #117
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez serenajoy Pokaż wiadomość
Ja po prawie 2 latach pracy z tylko i wyłącznie kobietami doszłam do tych wniosków:

Większość z nich nie musi w ogóle pracować, ale zatrudnia się do roboty której i tak nie wykonuje dobrze albo wcale żeby "wysrać się" ze swojego życia na innych (bo w domu nikt już chyba tego słuchać nie daje rady).

Dlaczego pisze że "wysrywają się" ze swojego życia? Bo one nawet same siebie nie słuchają, tylko przekrzykują nawzajem.

A BO U MNIE TO JEST TAK I TAK, A U MNIE TO TAK, A JA BYŁAM TU, A MY Z MĘŻEM TO, A MOJA CÓRKA.... A JA JA JA JA JA JA!

Pierwsze co robią jak przyjdą do pracy to zrobienie sobie kawy i obejście wszystkich innych kwok po kolei żeby pogadać i ponarzekać na życie i nadmiar pracy, z której nie są w stanie wyjść bo nie ma mają na nic czasu i są takie "zawalone".

I rzeczywiście są głupie. Nieporadnie głupie i leniwie głupie. Gdy pojawia się jakiś problem to nie potrafią same starać się go rozwiązać, tylko to jest idealna dla nich okazja żeby znowu z kimś pogadać i ponarzekać i opóźnić kolejną pracę o następne 30 minut paplaniny. Oczywiście słuchać rozwiązania nie są w stanie tylko odrazu zaczynają opowiadać jak to kiedyś też ten Word im się zaciał...

Nienawidzę pracy z kobietami.
Wow, i na pewno jest to spowodowane tym, że mają waginy między nogami, a nie genitalia
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 10:18   #118
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Praca z kobietami

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Wow, i na pewno jest to spowodowane tym, że mają waginy między nogami, a nie genitalia
A czym jest wagina?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 10:39   #119
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Praca z kobietami

Pracowałam przez dłuższy czas z samymi mężczyznami. Jeżeli ktoś uważa, że w takim gronie nie ma obmawiania nikogo za plecami, wszyscy są dla siebie pomocni, nikt się nikomu w kompetencje nie wtrąca i nie rozpowiada wszem i wobec o swoim życiu prywatnym, to chyba ma nieadekwatnie niskie mniemanie o kobietach.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 22:56   #120
idontknowwhoiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 44
Dot.: Praca z kobietami

Hej! u mnie tak samo było, na szczęście teraz pracuje z fajnymi kobietkami, które dzielą się swoimi radami i czuć, że chcą pomóc usprawnić naszą wspólną pracę a szefostwo mega wyrozumiałe i pomocne. Nie rywalizują tylko pozwalają się wykazać

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86421674] Gdzie ty pracujesz? Moze to kwestia branzy a nie plci? W mojej nie ma czasu na robienie kawusi i pogawedki jak to komus ciezko w zyciu, ale coz, widocznie w twojej tak .
Wspolczuje ci, musi ci byc ciezko byc jedyna inteligentna i pracowita kobieta na ziemi, wyjatkowym diamentem lsniacym wsrod tandety [/QUOTE]

Dzięki.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Praca z kobietami jest spoko, pod warunkiem, że mają choć minimalne poczucie humoru i nie mają kija w tyłku
Hehe teraz już wiem, dzięki a myślałam, że coś ze mną nie tak
idontknowwhoiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-29 23:56:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.