Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 21:13   #91
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja bym wybrała linie kapielową - sama jestem akurat w fazie anielskiej i tylko łypię oczkami, co by tu jeszcze dokooptowac do kolekcji

popieram Margot . wybralabym linie kapielowa.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:10   #92
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia z linią kąpielową i do pielęgnacji ciała marki J & E Atkinsons I Coloniali
Poniżej linki z najbardziej mnie interesującymi produktami tej marki.
Krem do kąpieli z ekstraktem z Baobabu, płyn do kąpieli z wyciągiem z daktyli , płyn pod prysznic z wyciągiem z kawy i krem nawilżający do ciała z wyciągiem z mleczka migdałowego i miodu.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

http://www.lumiere.pl/product_info.p...--k-pieli.html

http://www.lumiere.pl/product_info.p...--k-pieli.html

http://www.lumiere.pl/product_info.p...--k-pieli.html

http://www.lumiere.pl/product_info.p...owo------.html
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:54   #93
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5653331]Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia z linią kąpielową i do pielęgnacji ciała marki J & E Atkinsons I Coloniali
Poniżej linki z najbardziej mnie interesującymi produktami tej marki.
[/quote]
Kijanko nie kus juz tymi cudnymi rzeczami wiecej, bo od kilku dni za twoja przyczyna siedze na tychh stronach i podziwiam
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:49   #94
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kijanko nie kus juz tymi cudnymi rzeczami wiecej, bo od kilku dni za twoja przyczyna siedze na tychh stronach i podziwiam
Mariolasl, Ty to dopiero wodzisz na pokuszenie swoja kolorówką, którą właśnie przed chwilą podziwiałam.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:56   #95
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Ja tez podziwiam Padłam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:03   #96
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja tez podziwiam Padłam
Tymeno, ale co podziwiasz linie kąpielową J & E Atkinsons I Coloniali, czy kolekcję kolorówki Marioli, …..a chyba już wiem… i jedno i drugie, prawda?
Czy mnie moja kijankowa intuicja zawodzi ?
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:10   #97
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5658843]Tymeno, ale co podziwiasz linie kąpielową J & E Atkinsons I Coloniali, czy kolekcję kolorówki Marioli, …..a chyba już wiem… i jedno i drugie, prawda?
Czy mnie moja kijankowa intuicja zawodzi ?[/quote]

Kolorówkę podziwiam Ostatnio mam na nią jazdę okrutną. Mazidła mniej mnie interesują
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 10:24   #98
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Podbijam watek, bom wielbicielka wszystkiego pachnacego przyperfumowego.
Moja slaboscia i osobista kleska jednoczesnie ( dla portfela ) sa wszelakie pudry do ciala.

Odkryciem sezonu jest krem do ciala Anglomania ( zreszta cala seria wspaniala )
Mozna go uzywac zamiast perfum, jest tak wyrazisty i intensywny, a przy tym wspaniale spisuje sie w nawilzeniu skory.

Odnosnie pudrow wlasnie mam pytanie, czy ktoras z Was odkryla moze taki, ktory robi na ciele ( zwlaszcza na odslonietym dekoldzie ) takie magiczne "cos" ;-)
wiem, ze to enigmatycznie brzmi, ale jako posiadaczka bardzo ciemnej karnacji staram sie skore rozjasniac, ozywiac, rozswietlac itp.
no i podtrzymac ulubione zapachy


Do tej pory dosc dobrze spisywal sie talc Beyond Paradise ( tylko latem, zima ten teczowy poblysk na skorze jest nie do zniesienia )
L'air du Temps, doskonale matowil zimowa skore podrazniona swetrzyskami
Red Door ( ja wiem, ze sam zapach zakwalifikowany jako smierdziel, ale coz ja poradze skoro jest to moj zapach ) sprawia, ze wokol ciala, oprocz intensywnego zapachu unosi sie delikatny pylek. Doskonale rozjasnia, no i podkresla dekold.
Cinnabar, przenosi mnie do zakazanej szafki z zeszlorocznymi piernikami, sam zapch dosc ulotny, stosuje po wieczornej kapieli, dobrze wplywa na stan skory na plecach.
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 12:48   #99
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

A czy któraś z Was jest może szczęśliwą posiadaczką balsamu, żelu bądź mydełka z linii L de Lolita? Korci mnie przeokrutnie, szczególnie ten śliczny, ciasteczkowy balsam
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:41   #100
magkath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Question Hiris a balsam do ciala??

Jaki balsam do ciala polecacie, ktory ladnie wspolgra z Hirisem Hermesa?

Cos co sie nie gryzie a nawet go podkresla.

Kiedys Hermes robil plynny puder z tej serii

Jak sobie generalnie radzicie w kwestii perfumy vs. kosmetyki pielegnacyjne?
magkath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:20   #101
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Hiris a balsam do ciala??

Co do marchewkowego Hiris, coś mi plącze po głowie, niestety tej myśli nie jestem w stanie z pozostałych wyplątać ;]
Jako że rolę główną gra tu irys, proponuję przetestować balsam do ciała z serii Marks&Spencer - irys jest naprawdę udany i delikatny. Pozostałe kwiatowe wariacje [róża, lawenda] również świetne.

Odnośnie ostatniego pytania - można zawsze stosować balsamy bezzapachowe albo jak najbardziej neutralne zapachowo [krem/balsam Nivea, Isana, Avon; seria AA Oceanic]. Sama trzymam się tej zasady, choć przyznaję - zdarzył się wyjątek w postaci balsamu My Queen, na tyle intensywnego, że lepiej go z niczym nie mieszać...


Łączę z tematycznym.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2010-07-14 o 22:42 Powód: dopisek
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 09:27   #102
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hiris a balsam do ciala??

Fajnie, ze odkopano watek, bo wlasnie sie zastanawiam jakim asortymentem kapielowo-balsamowym itp. dysponuje Sephora w zakresie Rodrigueza Czy orientujecie sie co tam maja z linii edp (rozowego NR)? Wczoraj zajrzalam na strone marki i znalazlam nawet mgielkie do wlosow A u nas to wiem, ze maja balsamy w zestawach - mialam i polecam - jest super, natomiast czy jest krem albo ta mgielka?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:41   #103
magkath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Hiris a balsam do ciala??

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Co do marchewkowego Hiris, coś mi plącze po głowie, niestety tej myśli nie jestem w stanie z pozostałych wyplątać ;]
Jako że rolę główną gra tu irys, proponuję przetestować balsam do ciała z serii Marks&Spencer - irys jest naprawdę udany i delikatny. Pozostałe kwiatowe wariacje [róża, lawenda] również świetne.

Odnośnie ostatniego pytania - można zawsze stosować balsamy bezzapachowe albo jak najbardziej neutralne zapachowo [krem/balsam Nivea, Isana, Avon; seria AA Oceanic].

Dzieki za podpowiedz z M&S, wlasnie sie zaopatrzylam i bede testowac
magkath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:24   #104
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Odświeżam wątek do podyskutowania .
Oczywiście bardzo fajne są wszystkie produkty uzupeniające poszczególne linie, szczególnie, ze zwykle sa w bajeranckich opakowaniach, ale powiem wam szczerze, że zwykle ich używanie mnie rozczarowuje. Swego czasu miałam przepiękne perły do ciała Champs-Elysees - w pudełku cudo, na ciele nie widziałam efektu - poszły w świat. Potem miałam balsam do ciała i mgiełkę do włosów Angel - niby fajne, ale zarówno jedno jak i drugie miało inny zapach niż EDP. Zdaję sobie sprawę, że nie da się pewnie utrzymać idealnie nut w produktach "towarzyszących", a może to kwestia mojego PH skóry... nie wiem. Dobrze, że nie szarpnęłam się na pełnowymiarowe opakowanie balsamu... Mgiełkę używam, ale wg mnie mało charakterna jest - brakuje mi ziemistości paczuli (to jakby przetrawiony Angel).
Aktualnie jestem na etapie miłości do Hypnotic Poison - i to samo. Balsam ma jakby kwaśnawą nutę. Poza tym przy aplikacji pachnie, a po jakimś czasie nic nie czuję. Napalam się na krem do ciała - ale trochę mi szkoda kasy, jakby się okazało, ze znów zapłacę głównie za piękny wygląd.
A może po prostu się czepiam i oczekuję nie wiadomo czego?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:28   #105
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek do podyskutowania .
Oczywiście bardzo fajne są wszystkie produkty uzupeniające poszczególne linie, szczególnie, ze zwykle sa w bajeranckich opakowaniach, ale powiem wam szczerze, że zwykle ich używanie mnie rozczarowuje. Swego czasu miałam przepiękne perły do ciała Champs-Elysees - w pudełku cudo, na ciele nie widziałam efektu - poszły w świat. Potem miałam balsam do ciała i mgiełkę do włosów Angel - niby fajne, ale zarówno jedno jak i drugie miało inny zapach niż EDP. Zdaję sobie sprawę, że nie da się pewnie utrzymać idealnie nut w produktach "towarzyszących", a może to kwestia mojego PH skóry... nie wiem. Dobrze, że nie szarpnęłam się na pełnowymiarowe opakowanie balsamu... Mgiełkę używam, ale wg mnie mało charakterna jest - brakuje mi ziemistości paczuli (to jakby przetrawiony Angel).
Aktualnie jestem na etapie miłości do Hypnotic Poison - i to samo. Balsam ma jakby kwaśnawą nutę. Poza tym przy aplikacji pachnie, a po jakimś czasie nic nie czuję. Napalam się na krem do ciała - ale trochę mi szkoda kasy, jakby się okazało, ze znów zapłacę głównie za piękny wygląd.
A może po prostu się czepiam i oczekuję nie wiadomo czego?
moge powiedziec cos na podstawie linii Chloe...o ile zel pod prysznic znika szybko, balsam utrzymuje zapach kilka godzin...natomiast krem do ciala jest tak 'naperfumowany', ze po nalozeniu rano, czuc go jeszcze wieczorem...poza tym przenika przez ubrania i niewatpliwie wzmacnia zapach...inna sprawa, ze uwielbiam EDP, a perfumy sa zdecydowanie delikatniejsze i pachna jak EDT (a nie EDP)...tylko trwalosc utwierdza mnie w przekonaniu, ze to jednak perfumy

ps. marzy mi sie swieca zapachowa z tego zapachu, ale te ceny... niemniej jestem ciekawa czy faktycznie wypelnia pomieszczenia zapachem Chloe...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-05, 11:13   #106
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Linie kąpielowe - pachnące żele, mleczka, kremy, pudry, itp.

Miałam żel pod prysznic i balsam Hermes Un Jardin Sur Le Lagune. Zapach balsamu dość długo się utrzymuje, edt czuć dłużej.

Miał ktoś olejek suchy Nuxe Floral ? Pachnie jak perfumy czy jest różnica ? Jak długo ten zapach się utrzymuje ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 12:13:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.