Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-14, 10:58   #91
lijiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 48
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Mysle o wyprostowaniu wlosow,ale nie na stale (chodzi tylko o jeden wieczor). Ale mam problem bo nie wiem jak bede wygladac,poniewaz mam krecone i suche wlosy. Jak radzicie??
lijiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-14, 16:51   #92
iwonam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Jeśli chcecie coś wiedzieć na temat trwałego prostowania włosów służe informacją:
o trwałym prostowaniu włosów można mówić tylko w przypadku użycia zabiegu Goldwell - Stright & Shine. Firma wprowadziła ten produkt na rynek Polski w 2004 roku równocześnie z innymi krajami zachodnimi, np, niemcy. Pierwotnie produkt ten był stosowany tylko w krajach azjatyckich na włosy twarde i mocne. Jest to jedyny produkt na świecie tego typu. Powstał po latach doświadczeń. I jako jedyny sdaje gwarancję pełnego prostowania bez konieczności doprostowywania potem żelazkiem. X tenso loreala to jedynie krótkotrwały styling , który prostuje jedynie włosy lekko falowane , a kręcone pozostawia lżej pofalowanymi , no i potem trzeba doprostowywać.
zabieg Goldwella w tej chwili wykonuje tylko kilka salonów w Polsce takich ktore mają z tego certyfikaty i tylko pracownicy którzy posiadają imienne certyfikaty mogą ten zabieg w salonie wykonać. Zabieg składa się z czterech etapów i w zależności od długości włosów trwa nawet do 7 godzin. Przy włosach średnich i długich musza jednocześnie wykonywać go 2 styliści ( ważny jest czas trzymania poszczególnych produktów na włosach i ich nakładania) Stąd ten zabieg jest tak kosztowny. Włosy po nim są za...ście proste i błyszczące, miękkie i zdrowe. Przeciwskazaniem do zabiegu są włosy rozjaśnianie ( jeśli kiedykolwiek były poddawane pudrowi_ OXY dopuszczalne jes ew. 10%)Po 2-3 miesiącach można już robić odrost. Bo ten zabieg zrasta i włosy do obcięcia będą proste. Zabieg jest skaplikowany bo skaplikowana jest rzecz która trzeba wykoanć z włosami, tzn. zmienić konstrukcję mostków siarczowych, ( taki kręgosłup wewnętrzny włosa) zabieg ten rzeczywiście wykonuje się z użyciem prostownic,Sukcesem może zakończyć się gdy wykonywany jest niezwykle starannie, to znaczy żaden włos nie może się załamać, bo tak mu już zostanie.
więc opowadania o domowym prostowaniu przy pomocy jakiegoś tam magicznego preparatu za 38 zł, a zresztą niech tam....zawsze zostaje przedłużanie i zagęszczanie włosów, ale o tym może innym razem.Są przecież tacy co uważają że\\włosa nie trawa i zimą też rosną.
Pa
iwonam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-14, 22:10   #93
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

iwonam! barzdo dziekuje za cenna informacje,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-15, 12:16   #94
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

We WRoclawiu jest wlasnie takie studio ktore wykonuje zabiegi. Ale za kazda godzine 150. Wiec 150x7=ponad 1000zl. w najlepszym wypadku kolo 750zl.Ale to i tak jest bardzo drogo! Jak dla mnie za drogo na wlosy! Dlatego chcialam wyprobowac te produkty wlasnie za 38zl i miec choc kilkanascie dni w miare proste wlosy ;] POZDRAWIAM!!
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-16, 19:31   #95
Daria1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Moje włosy są długie za łopatki, bardzo puszyste, falowane i dosyć gęste i grube. Jednak nie są do końca zdrowe mniej więcej rok temu zaczęłam prostować włosy prostownicą zakupioną w hurtowni fryzjerskiej. Moje włosy są teraz przesuszone, szorstkie w dotyku i pozbawione blasku ;( Chciałabym skończyć z prostowaniem włosów ale nie wiem w jaki sposób. Nie wiem czy skorzystanie z kremu do trwałej za 38 zł to dobry pomysł i czy efekty naprawde są zadowalające. Czytając o tym zabiegu wykonywanym w salonach fryzjerskich bardzo bym chciała go wykonać ale cena jest naprawde opłakana... Jak długo utrzymują się proste włosy po kremie SILIS i czy jest to szkodliwe? Moje włosy są już dosyć znisczzone więc czy efekt będzie taki sam jak przy włosach zdrowych? I czy mogłabym najpierw wyprostowac włosy a później nałożyć na nie ten preparat? Jakie włosy staną się po tym zabiegu? Czy będą miękkie, gładkie, ślniące i nie tak bardzo puszyste jak teraz? Pozdrawiam całusy
Daria1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-16, 21:42   #96
iwonam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Słuchaj , ja nic nie wiem na temat tego preparatu za 38 zł, jednak przyznasz sama, że róznica pomiedzy zabiegiem o którym pisałam a ceną nieznanego mi środka jest przepastna. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak odpowiedź. Ja też mam takie włosy jak ty. To typowa dla naszej szerokości geograficznej struktura włosów, które same z natury wyglądają na pierzaste i przesuszone. Zawsze marzyłam o włosach lśniących i prostych jak drut. Używam prostownicy równie często - po każdym myciu.
to co robię dla nich:
1. mam profesjonalną prostownicę z ceramiczną nasadką
2. używam do prostowania nabłyszczacza w sprayu aby on parował a nie wilgoć z włosów
3. używam dobrych odżywek w domu
4. robię regenerację w salonie
5. uzywam po myciu preparatu do stylingu prostującego Goldwell - żel po którym włosy nie nabierają wilgoci, nie falują i do następnego mycia zostają proste
6. susząc włosy suszarką używam letniego strumienia, suszarka z nasadką skupiająca strumień i zawsze trzymam z góry nigdy nie od dołu.
Dzięki temu włosy nie są zniszczone. Pamiętaj że wiele osób w tym gwiazd jest wręcz uzależnionych od prostowania ( to zamykając łuskę włosa powoduje ,że włosy niezmiernie lśnią i wyglądają na zdrowe)Pozdrawiam
iwonam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-17, 15:24   #97
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

iwonam-a jakiego sprayu nablyszczajacego uzywasz??i czyspryskujesz nim suche wlosy,czekasz az wyschna i dopiero prostujesz ?czy inaczej?
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 21:27   #98
Daria1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Iwonam dzięki za radę. W prawdzie mówiąc nie jestem przekonana do tego preparatu za 38 zł a kuracja prostująca włosy jest za droga jak na mój portfel. Chciałabym Cię prosić o wypisanie nazw oraz miejsc w których można kupić wymienione przez Ciebie produkty oraz jakbyś mogła przedstawić mi w skrócie przebieg tej regeneracji w salonie i jaka jest tego cena. I ile zapłaciłaś za tę prostownicę ceramiczną? słyszałam, że nie niszczy tak włosów...Pozdrawiam
Daria1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-17, 23:26   #99
iwonam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Dziewczyny,
Co do prostownicy ceramicznej można ją kupić w hurtowniach fryzjerskich, ja mam wąską jest wystarczająca i lepsza od grubej bo mozna nią prostować także krótkie włosy ( grzywka) bez narażenia na oparzenie. Ja generalnie używam produktów Goldwell( siła wyższa) ale każda profesjonalna fir,ma fryzjerska ma w swojej ofercie te same produkty( koła nie odkryje sie ponownie) tylko inaczej się nazywają. W pryskaniu sprayem pasma bezpośrednio przed wyprostowaniem chroni się go przed utratą wilgoci ( jak zauważyłyście pewnie przy prostowaniu włosy parują) więc po co narażać je na utratę wilgoci., której i tak we włosach jest niewiele.Dodatkowo nabłyszczacz powoduje że włosy mocniej lśnią po wyprostowaniu. Ale to nie może być płynny ( oleisty) produkt tylko lekki spray. No i nie przesadzajcie z ilością , tedno malutkie psiknięcie na pasmo, bo inaczej będą od razu wyglądać na przetłuszczone. Ja też po wyprostowaniu pryskam włosy nabłyszczaczem z góry, jedno- dwa krótkie psiknięcia( albo na zasadzie perfum) robię mgiełkę i wchodzę w nią. Stary sposób mistrzów fryzjerskich. Regeneracja w salonie- każdy szanujący się salon- pracujący na dobrych markach ma w swojej ofercie taki zabieg. dobrze go zrobić co jakiś czas ( w zależnosci od stopnia zniszczenia włosów). Ale to nie jakaś maska nałozona z odżywki z kiosku i na dodatek rozcieńczona wodą- uwierzcie mi tak robią niektóre osiedlowe zakłady i sprzedają to jako regenerację. W salonie jest to zazwyczaj ampułka z jakimś aktywnym serum , która jest do jednorazowego użytku i przed zabiegiem fryzjerka powinna ci ją pokazać , otworzyc przy tobie ....To wystarcza na ok.6-8 myć. i w włosy po kilku zabiegach" są o niebo lepsze"Co do produktu- stylingu do prostowania . Większośc firm fryzjerskich ma też taki preparat, po umyciu włosów nakłada sę na wilgotne i suszy , suszarką z góry, potem prostuje ( spryskując każde pasmo uprzedno nabłyszczaczem) wlosy przed prostowaniem musza byś=ć dobrze wysuszone nie wilgotne!!!.Na koniec mozna efekt utrwalić - jak ktos lubi.No nie wiem czy jeszcze cos ,,? Pozdr
iwonam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-18, 08:27   #100
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

A jakiego sprayu używasz przed prostowaniem włosów ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 09:41   #101
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Malaja, odezwij się i napisz, czy jesteś zadowolona w dalszym ciągu z rezultatów po zastosowaniu SILIS (Czy nie przydarzyła Ci sie zadna 'niespodzianka' oraz gdzie można dostac ten preparat, bo ja szukam i szukam, a znaleźć nie mogę Podrawiam
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-19, 10:08   #102
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

A własnie, zapomniałam napisać, że firma kadus ma również w swojej ofercie produkt do trwałego prostowania włosów, działający na podobnych zasadach, jak Silis. Produkt nazywa się strate-it. Link dos trony opisu produktu http://www.kadus.pl/strateit.asp W opisie jest napisane jedna, że zabieg zmniejsza objętość włosów, wiem, że włosy kręcone nie mogą mieć takiej samej objętośc, jak proste, ale mam nadzieję, że po takim zabiegu włosy nie są przyklapnięte. No i wątpię, żeby jakikolwiek salon zechciał sprzedać mi taką trwałą, a z hurtowniami tez cięzki orzech ;/ Pozdrawiam i czekam na Twoją odpowiedź Malaja dotyczącą tego, gdzie kupiłaś Silis .
Buziaki
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 17:49   #103
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

No,Moniqsia ja tez mam ten problem co Ty. Nigdzie nie moge dostac tego produktu SILIS. Bylam w salonie fryzjerskim gdzie posluguja sie produktami KADUS, ale nie chcieli mi sprzedac tego produktu- trwalej do prostowania wlosow. A sam zabieg tam kosztuje od 160 do 200 zl. Ja tez chcialabym wyprobowac sama w domu taka trwala bo taniej i wcale nie gorzej! Jak ktos wie to pisac gdzie mozna dostac te trwale !! Prosze i dzieki!!! pozdrawiam!!
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 19:37   #104
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Wiem, że podobny preparat oferuje też firma KEUNE, ale zapewne też nie będą chcieli sprzedać go w salonie, a pewnie cena jest stosownie wyższa jeśli chodzi o KEUNE lub KADUS w stosunku do SILIS A Malaja się nie odzywa i nie wiem co mam teraz począć nieszczęśna heh Szukałam silis przez internet i nic nie znalazłam, a może Wy coś macie?
Pozdrowionka i buziaczki
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 23:10   #105
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

śledzę i śledzę ten wątek i też apeluję do Malaji, zeby się w końcu odezwała.
MAlaja!!!!!Zajrzyj tu!!!!
milwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 08:30   #106
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Hej dziewczyny!!!!Ufffffff BARDZO was przepraszam,że mnie tyle nie było,ale miałam dziwne problemy z zalogowaniem się!Chyba te cookie's mi się same wyłączyły ?! Dziwne,no ale dobrze ze po wielkich trudach i zmaganiach znów tu jestem i moge służyć radą
Hmmm tyle pytań ze az nie wiem od czego zacząć...hmm ja mieszkam w Dębicy(koło Tarnowa,Rzeszowa) i tu kupiłam SILIS'a A co do innych miast,to nic na ten temat nie powiem i nie mogę zagawarantować....ja kupiłam go w hurtowni fryzjerskiej.
O rezultatach już pisałam wyżej Jest wszytko okay,tylko jedno trzeba sobie zapamiętać...ta trwała nie niszczy włosów bardziej niż farba więc nie ma się co bać! ale nie gwarantuje ona też tego,ze włosy beda zdrowsze,czy bardziej lśniące!Ona ma za zadanie WYPROSTOWAĆ!
Niebawem będę robiła drugi raz(została mi połowa z pierwszego zabiegu) ponieważ mysle ze za 2 razem efekt będzie bardziej zadowalający-to tak jak z farbowaniem kolor jest intensywniejszy i taki jaki oczekujemy i wtedy napewno napisze co i jak ale,dopiero jak się zimka skończy niech włoski teraz odpoczywają
Pozdrawiam Was wszytkie i bede się tu pojawiać ,myśle ze juz bezproblemowo
See ya
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 10:50   #107
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Ojej do Rzeszowa t kawal drogi z Wroclawia... Nie rozumiem, takie duze to miasto, a SILIS ani sladu.. No i co ja mam teraz poczac.. Kurcze glupio mi prosic Malaja, ale czy jest mozliwosc zebys mi przeslala ten SILIS a ja Ci zaplace przez konto. Cos na zasadzie takiego allegro. Zastanow sie prosze..
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 14:31   #108
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

heh wiesz co Marynia,nie bardzo chce mi się bawić w wysyłanie itp...musisz popytać w wielu hurtowniach a napewno znajdziesz coś....skoro u mnie w takiej małej miejscowości jest
na dołoączonej instruncji napisane że dystrybutorem jest P.H.P "WIKPOL"s.c. Kraków wiec kurcze pewnie to z Krakowa pochodzi...musisz szukac napewno znajdziesz!!!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 15:36   #109
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

a jakiej firmy jest ten SILIs??
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-20, 15:40   #110
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

juz wiem framesi. Spytam sie jutro w hurtowni czy moga sprowadzic do Wroclawia. Jak nie to sie poddaje!
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 20:40   #111
barocco
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Nie ma sensu bawic sie w jakiegos Slis`a! Dziewczyny uwazajcie na firmy-koguciki! Polecam zabieg X-TENSO z inteligentnym ystemem redukcji sily skretu-Auto control do wykonania w salonach pracujacych na L`Oreal Professionnel , a po prostowaniu serie pielegnacyjna LISS EXTREM i styling z serii tec.ni art!
barocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 21:42   #112
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

ha! tylko pochwal się ceną zabiegu :P
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-21, 08:50   #113
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marynia, -ja tez jestem z Wroclawia. A byłas moze w sklepie fryzjerskim na Pereca? Mają duzy wybór farb i róznych innych rzeczy, generalnie to raczej dobrze zaopatrzony sklep.KIedys chcialam do nich dzwonic ale nainformacji tel nie mają ich nr.
Chętnie sama bymsię wybrala, ale siedzę w domciu z chorym brzdącem- jestem uziemiona. A silis tez mnie bardzo interesuje.
Jak bedziesz miala jakies info i silis to oczywiscie napisz!
pozdrawiam wrocłwawianki i nie tylko
milwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-21, 10:15   #114
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Narazie bylam tylko na placu Bema, ale sprawdze tam gdzie mowisz i dam znac pozdrawiam
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-21, 13:51   #115
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

no niestety dzwonilam do kilku sklepow fryzjerskich i nigdzie nie ma trwalych do prostowania wlosow. Na pereca dzwonilam ale tam sa tylko produkty chemiczne a do wlosow nie.. No coz chyba bede skazana na zabieg w salonie fryzjerskim tylko musze uzbierac te 200zl. Moze przed wakacjami...
Ech trudno
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-21, 18:57   #116
abs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

WIADOMOŚĆ DLA DZIEWCZYN Z POZNANIA
W poznaniu podobny produkt do tego o nazwie SILIS można kupić w sklepie z artykułami fryzjerskimi w C.H. PANORAMA. Jest to produkt firmy KADUS o nazwie STRATE-IT. Jego cena to okolo 38 złotych. Sama bo kupilam, ale niestety nikt nie chce się podjąć ryzyka i mi go nałożyć. Pomyślcie sobie to dopiero dolina mieć go a nie móc go użyć.
pozdrawiam
abs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-21, 20:05   #117
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

We Wroclawiu jest dwoch fryzjerow ktorzy uzywaja produktow firmy KADUS. Niestety nie sprzedaja tego produktu. A zabieg kosztuje 200ZL!! NA pewno jakas kolezanka CI pomoze i nalozy Byle nie ktos kto w ogole sie na tym nie zna ! Kurcze ja CI zazdroszcze pozdrawiam
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-23, 12:29   #118
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Topielico,idź poprostu do fryzjerki z tym zakupionym produktem i tam Ci nałożą,a zapłacisz tylko za samo robienie a nie za produkt
A moze mamy się zapytaj,mi nakładała mama
Pozdrawiam
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-23, 20:42   #119
maluszek_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

ja mam takie pytanie odnosnie prostownic jakie sa najlepsze ?? chodzi mi tez o firmy ?? ja mam taka byle jaka ktora dostalam juz pare lat temu ,i musze powiedziedziec ze jest do dupy bardzo niszczy wlosy i bardzo slabo je prostuje prosze o pomoc
maluszek_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-23, 22:10   #120
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

hmm może wybierz się do salony fryzjerskiego i zapytaj...a moze ByBliss..możesz też zobaczyć na www.alllegro.pl Osobiście polecam Ci prostownice z płytkami ceramicznymi Bardzo dobrze prostują i nie niszczą az tak bardzo jak zwykłe Pozdrawiam
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.