Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 20:47   #91
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

[/COLOR]blondiii, a był ktoś z Tobą w tym czasie do operacji ???

Dziewczyny, czy do normalnej operacji piersi ( 1h) zakładają cewnik ???[/QUOTE]

Moj tż byl cały dzien ze mną, tzn do końca operacji. Poczekal do momentu az wiezli mnie na sale po, ale juz pozniej nie siedzial ze mna bo poszlam spać.

Nie zakładaja Ale pamietam w tą pierwsza noc, poprosilam o basen, no i ta piguła wredna stoi nade mną , a ja sie skupic nie moge, za chwile wode mi puszcza, ja dalej nie moge, a ta wkoncu mnie postraszyla ze jak sie nie zalatwie to cewnik mi zaloza, wiec ja mowie" mi sie jednak nie chciało" heh
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:52   #92
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ja przy pierwszym cc miałam cewnik na żywca - dzieki za tę "przyjemność" bolało gorzej niż cesarka. Potem 3 lata później w tym samym szpitalu w Warszawie już po znieczuleniu...Czyli jednak da się bez barbarzyństwa...


callas801 - ja 2 lata temu zrobiłam samo powiększenie piersi bez plastyki wejdź w moją galerię i zobacz co się stało z ładnymi cyckami... Mogłam dołożyć 2000 i mieć od razu podniesienie i przeniesienie otoczki a tak na nowo po 2 latach ten sam koszt

Piersi po plastyce tylko na początku wyglądają jak u narzeczonej frankensteina... Potem trzeba dbać o nie, na początku plastry Sutricon na blizny a na to co zostanie laser i masz spokój prawie niewidoczne cięcie! Brodawki tak się wrastają w nowe miejsce że po kilku miesiącach nic nie widać - no chyba że masz jakieś mega jasne jak dziewczynka mała :P

Słuchaj lekarza lepiej na prawdę zrobić plastykę, grawitacja działa i kiedyś i tak te cycki nam wszystkim mniej lub bardziej opadną a Tobie opadną wolniej dzięki plastyce!!!

Na serio wszystkim radzę na większy opad po karmieniu - tylko plastyka z podniesieniem!!!

Edytowane przez ladybarque
Czas edycji: 2015-11-01 o 20:55
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:25   #93
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

ja nie karmiłam dzieci a myślałam o plastyce no nic skonstultuje tą kwestie jeszcze z lekarzem

w ogóle zaraz minie rok jak siedze na forum ale ten czas leci...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:46   #94
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Skoro wyciskasz ciężary i trzymasz się diety, to raczej to waga mięśni. Co, wylewa Ci się tłuszcz? Nie sądzę... Lepiej mierz obwody, a nie ważysz się na wadze. A na schudnięcie to głównie cardio, lalka.
muszę się jutro zmierzyć właśnie po 1,5 mca. Ale słabo to wygląda wg mnie. Owszem jędrniejsza jestem... ale za mało. Kondycha spoko. Ostatnio we Wro byłam na Chodaku i cały ten jej armagedon zrobiłam. Fakt jeśli chodzi o ćw z Ewką to jest dobre kardio. Pot po dupie leci, że hej! Biegać na bieżni kiedyś lubiłam. Teraz mnie strasznie nudzi. Chyba na starość taka leniwa jestem. Ale na zumbę podążam ze dwa razy w tygodniu dodatkowo. A ciężary to jednak moja największ miłość. Uwielbiam się tak skatować, że aż liżę parkiet Raz prawie moja instruktorka namówiła mnie na kurs... Ale jakoś życie potoczyło się w inną stronę... Uważam, że wszystko przede mną jeszcze:P Mam nadzieję że nowy cyc nie pokrzyżuje tych planów...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

[QUOTE=_Bianeczka_;5330817 8] Ostatnio to mi reke sciska na dzien dobry i na DOWIDJENIA

A z waga poczekaj, moze woda Ci sie zatrzymuje. Jesli ciuchy nie sa bardziej opiete to moze faktycznie jest tak ze tluszcz sie spala, miesnie rosna ale jeszcze tego nie widac po ciuchach a waga wiadomo, wtedy troche rosnie
Jesli zdrowo sie odzywiasz, nie przejadasz sie to powinno byc okej.


Fakt! są dni, że jestem w miarę normalna- jest ich 5 w miesiącu. Cera super, włos się błyszczy jak ogon u konia na wybiegu i nawet luźniej w ciuchach, a potem czar pryska, gubię pantofelka i budzę się jak świnka z szorstkim włosiem i umazanym syfem ryjkiem:P
Tarczycę badałam i nic...


Ja Ci mówię! Uważaj na doktorka, bo ma niecne zamiary...
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 05:51   #95
kowalika5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ITALIA
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

witam ja mam wlozone 325 i myslalam ze sa male ale teraz zmienilam zdanie jestem zadowolona.ja tez karmilam 2 dzieci wiec jesli wejdziesz na fb i na Dottoresssa Linda Bui zdjecia z 20 pazdziernika to moje przed i po...
kowalika5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 06:44   #96
1Paupao
:)
 
Avatar 1Paupao
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cześć dziewczyny ! ja właśnie czekam na zabieg powiększenia piersi implanty Arion wysoki Profil 240cc . Zabieg robię w klinice dr M. Sierocińskiego w Katowicach. Słyszałam wcześniej dobre opinie, no i mam blisko. Konsultacje miałam 26.10.2015r. czekałam około miesiąca. Zabieg planowany jest bardzo wkrótce ) 05.11.2015r. Zależało mi na czasie, a klinika trochę poszła na rękę … Doktor fajny, najbardziej mnie cieszy indywidualne podejście do sprawy, mianowicie uwzględnili nawet mój tryb życia, to że trenuje dużo na siłowni i pod tym względem dobrał implanty, cięcie i sposób ich umiejscowienia. Spoko sprawa, bo powiem szczerze, że ja wcześniej nawet o tym nie pomyślałam Zobaczymy jak to będzie po zabiegu, ale póki co jestem pozytywnie nastawiona. Stresiku JESZCZE nie ma.. dam znać potem po zabiegu, 3majcie kciuki
__________________
5 listopad 2015, Arion wysoki Profil 240cc, Katowice M.S.
1Paupao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:12   #97
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Usun nazwisko lekarza, uzywamy tylko inicjalow.

Co to za implanty? Pierwsze slysze o takiej firmie.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 07:20   #98
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

też czytałam o nim dobre opinie, ale wybrałam AK z powodu ceny

Bianeczka masz mega cycuchy! szczena opada...
w jakiej pozycji spisz?
czy jak schodzi obrzęk to wraca czucie?

ja dzis dużo lepiej ale przy chodzeniu rwie, wczoraj byłam na cemntarzu i aż czułam dookoła implantów mięśnie - chyba ta cała torebka się tworzy?
wreszcie skończyłam antybiotyk (wczoraj rano) i czuję, że "basior" mi schodzi marzę, żeby juz jakies brzuszki ćwiczyc
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 07:47   #99
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

blondiii, byłam w Twojej galerii za**biste są . Ale to są okrągłe ?
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:49   #100
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Witam
Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam BodyRock na YouTube. Kosmos!
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:55   #101
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
też czytałam o nim dobre opinie, ale wybrałam AK z powodu ceny

Bianeczka masz mega cycuchy! szczena opada...
w jakiej pozycji spisz?
czy jak schodzi obrzęk to wraca czucie?

ja dzis dużo lepiej ale przy chodzeniu rwie, wczoraj byłam na cemntarzu i aż czułam dookoła implantów mięśnie - chyba ta cała torebka się tworzy?
wreszcie skończyłam antybiotyk (wczoraj rano) i czuję, że "basior" mi schodzi marzę, żeby juz jakies brzuszki ćwiczyc
Od kilku dni zaczynam spac na pol plecy pol bok, czyli tak aby cyce nie byly gniecione a jedynie lekko stykaja sie z przescieradlem, bo dla mnie spanie na plecach jest bardzo uciazliwe, ale spalam tak wczesniej bo wolalam sie przemeczyc, a zeby cycki ladnie "rosly".
Przez pierwsze noce spalam z 3 poduszkami pod plecami aby nie lezec na plasko.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 08:58   #102
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja już bym chciała kupować
Kiedy Ty zamierzasz nosic juz normalne staniki ?
i jak inne dziewczyny ? Bo z tego co pisala Siwa (czyli wspolny doktorek) mowil ze po 2 miesiacach.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zmierzylam rozmiar biustu wg kalkulatora, ktory podobno jest najlepszy i.... wyszedl rozmiar 60J Musze to sprawdzic na rzeczywistym staniku bo wierzyc mi sie nie chce.
Pisałam na starym wątku ze będziesz mieć taką miskę, dlatego chodzenie w 60B to lekka skrajność
Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Mnie ten kalkulator pokazuje, że mam europejskie 70H, czyli brytyjskie 70F.

Ale mój stanik ze zdjęcia to o rozmiar mniej - brytyjskie 70E, czyli europejskie 70F (bo oni mają miedzy D a E jeszcze DD) i leży idealnie.

Przy czym 34D (75D) też leży dobrze
Morti, co dla Ciebie znaczy dobrze leży? Ze ładny rowek sie robi czy ze jest wygodnie?
Ja mam właśnie ubrany ten fioletowy stanik co mam w albumie, z Cubusa i jakoś mnie ciśnie spod pach :/ i rowka juz nie robi
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja nie karmiłam dzieci a myślałam o plastyce no nic skonstultuje tą kwestie jeszcze z lekarzem

w ogóle zaraz minie rok jak siedze na forum ale ten czas leci...
Weź sie, plastykę zrobisz za 10lat jak bedzie dziecior (albo trzy ) i wymienisz implanty. A z reszta kto wie, może sie skurczą i zostaną tylko jędrne implanty

Cytat:
Napisane przez callas801 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!

Z góry przepraszam,że piszę od razu tak bezpośrednio, ale nie mam wyjścia - czas.

Obiecałam sobie, że nie będę czytać żadnych for przed operacją, ale trudno stało się, naczytałam się i pojawiło się mnóstwo wątpliwości Zamiast się cieszyć że to już za tydzień -jestem załamana. Nie umiem sobie wyobrazić tego, co zaproponował mi lekarz i to jest właśnie mój problem. Chodzi oczywiście o wielkość implantów. Nie przewidziałam że na wizycie usłyszę, że samo powiększenie nic mi nie da - trzeba zrobić plastykę. Nie byłam chyba na to gotowa i dopiero teraz to zrozumiałam, nie brałam w ogóle pod uwagę krojenia cycków i wycinania brodawki. No ale jak mi doktor powiedział, że inaczej to będzie jak bym wypełniła skarpetki to się poddałam i nawet już nie walczyłam. Teraz się boję, waham czy w ogóle nie zrezygnować.

Mój obecny rozmiar - nie wiem puste C lub D, bo staniki kupuje z podwójnym push-upem. Jestem po 2 dzieciaków karmionych piersią. Przedtem nosiłam 75C/D (168 wzrostu, waga 54). Teraz chciałabym duże zaokrąglone i nie wiszące, a mam mieć zainstalowane allergany 295 TSF czy coś takiego. Dopiero teraz zaczęłam czytać o tych projekcjach itp i mam wrażenie a niemal jestem pewna, że będą za małe :/ Rozmawiałam już przez tel na temat wstawienia większego implantu ale jedyne co mi zaproponowano to 325 i to pod znakiem zapytania bo muszą mnie jeszcze raz obejrzeć.

Co robić??? Pomóżcie, macie już doświadczenia a mnie czas nagli... same wiecie, że nie sztuka jest wydać kupę kasy i być wiecznie niezadowoloną.

Czy jest tu ktoś po podobnych implantach kto może mi powiedzieć czy to są małe czy duże (wiem wiem pojęcie względne dla każdego znaczy co innego)
No właśnie, czy duże czy małe to dla każdego inny rozmiar, ja mam 460 i mi są małe, Bianka ma 450 i ma duże przy czym, ona jest wysoka i szczupła a ja mała i zbita
Duzo zależy od wielkości Twoich obecnych, naturalnych piersi i tak jak pisała Mortycja, jej zależało na kształcie a Tobie raczej na wielkości (?) wiec hmm, macalas wielkosci implantów na konsultacji?
Cytat:
Napisane przez Amparito Pokaż wiadomość
Witam w nowej części! Dawno się nie odzywałam, bo cyce schodzą na plan drugi po dobrych 2 miesiacach od oper. Jednak podczytuje was czesto. U mnie nie jest zle jednak 100% zadowolenia nie mam juz teraz rozumiem dlaczego dziewczyny tak czesto poddaja sie powtornej operacji. U mnie rozmiar za maly, no i sa za nisko, nie ma rowka, a jak zalozylam na kilka godzin stanik z lekkim push up to mialal lekkie odgniecenie z boku na implancie. Kto wie moze wroce do wyliczanki razem z szann bo chyba wybralabym AB. Szann codziennie rano jak biore prysznic mysle o Tobie trzeba bylo cie sluchac.
Ach Kochana, myślałam o Tobie ostatnio, dobrze ze sie odezwałaś
No co mam napisać, wiedziałam ze tak bedzie, bo jesteśmy identycznych wymiarów - bardzo dobrze zrobiłam ze nie wzięłam niskich anatomów, wiem ze to sie łatwo mówi, po operacji, nie zawsze koleżanki mogą mieć racje - najważniejsze to wiedzieć co sie chce osiągnąć
I be nazywajcie mnie guru, bo guru robi poprawkę
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:06   #103
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Od kilku dni zaczynam spac na pol plecy pol bok, czyli tak aby cyce nie byly gniecione a jedynie lekko stykaja sie z przescieradlem, bo dla mnie spanie na plecach jest bardzo uciazliwe, ale spalam tak wczesniej bo wolalam sie przemeczyc, a zeby cycki ladnie "rosly".
Przez pierwsze noce spalam z 3 poduszkami pod plecami aby nie lezec na plasko.
Ja też już chcę spać na boku, na plecach to jest męczarnia! Od kiedy można swobodnie skulić się w embrion i zawinąć w kokon?
Szann guru i już! A każdy popełnia błędy co jedynie czyni nas jeszcze bardziej doświadczonymi, a Ty wyciągnęłaś wszelkie możliwe wnioski i masz dużą wiedzę! Jesteś dla nas niebywałe cenna i nie marudź tam :P
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.

Edytowane przez dianka133
Czas edycji: 2015-11-02 o 09:10
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:11   #104
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Pisałam na starym wątku ze będziesz mieć taką miskę, dlatego chodzenie w 60B to lekka skrajność

Morti, co dla Ciebie znaczy dobrze leży? Ze ładny rowek sie robi czy ze jest wygodnie?
Ja mam właśnie ubrany ten fioletowy stanik co mam w albumie, z Cubusa i jakoś mnie ciśnie spod pach :/ i rowka juz nie robi

Weź sie, plastykę zrobisz za 10lat jak bedzie dziecior (albo trzy ) i wymienisz implanty. A z reszta kto wie, może sie skurczą i zostaną tylko jędrne implanty


No właśnie, czy duże czy małe to dla każdego inny rozmiar, ja mam 460 i mi są małe, Bianka ma 450 i ma duże przy czym, ona jest wysoka i szczupła a ja mała i zbita
Duzo zależy od wielkości Twoich obecnych, naturalnych piersi i tak jak pisała Mortycja, jej zależało na kształcie a Tobie raczej na wielkości (?) wiec hmm, macalas wielkosci implantów na konsultacji?

Ach Kochana, myślałam o Tobie ostatnio, dobrze ze sie odezwałaś
No co mam napisać, wiedziałam ze tak bedzie, bo jesteśmy identycznych wymiarów - bardzo dobrze zrobiłam ze nie wzięłam niskich anatomów, wiem ze to sie łatwo mówi, po operacji, nie zawsze koleżanki mogą mieć racje - najważniejsze to wiedzieć co sie chce osiągnąć
I be nazywajcie mnie guru, bo guru robi poprawkę

oj Szann , ja wysoka. Z tego co widzialam to chyba jestesmy tego samego wzrostu (164cm). Czyli takie sredniaki
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:21   #105
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ze stanik dobrze leży to oznacza dla mnie, ze nie deformuje piersi, nic sie nie wylewa, dobrze trzyma i jest wygodny. I obwód nie podjeżdża. Jak powstało lobby biuściastych na gazecie to miałam dosłownie świra, wydawałam majątek na brytyjskie staniki i ostanikowalam wszystkie koleżanki

Ja zaczynam juz spac troche na boku, tyle, ile ni ciało pozwala bez dyskomfortu.

Moje cycki powoli przestają byc kwadratowe (jeszcze tydzień temu były jakieś wąskie i spłaszczone po bokach). Teraz jednak wyglądają dziwnie - zmiękły i troche opadły na gorze, a od dołu sa kamienne i bardzo podniesione i dziwnie to wyglada, zwłaszcza z boku. Ale lekarz do miesiąca kazał mi nie wyciągać żadnych wniosków, wiec nie wyciągam.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:25   #106
1Paupao
:)
 
Avatar 1Paupao
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Usun nazwisko lekarza, uzywamy tylko inicjalow.

Co to za implanty? Pierwsze slysze o takiej firmie.
Biyadhoo - to implanty okrągłe, firma sprawdzona i wydaje mi się że znana na rynku... powiedz mi kochana co dokładnie chciałabyś wiedzieć o tych implantach? to Ci odpowiem ;-)
__________________
5 listopad 2015, Arion wysoki Profil 240cc, Katowice M.S.
1Paupao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:27   #107
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Mortycja72 moje też od góry miękkie a z dołu twarde kwadraty. Pewnie będziemy mieć podobne
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 10:07   #108
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Bry



Ja mam 65F i dla mnie to maluchy. Takie 65H, to byłoby coś.
Bry ! moje 65 G też pipidówy ja to bym chyba musiała mieć 65 K żeby być happy !
Ahaha własnie sprawdziłam rozmiar z linku Bianeczki. 60 I no sorry ale na pewno nie !

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dianka super ze tak podobaja Ci sie twoje piersi, ze sa dla Ciebie idealem. Dla mnie moje tez a co, tez sie chwale !

Nowe foty w albumie, 3 tygodnie minely jak z bicza strzelił
O, zaraz trzeba spojrzeć w galerię Fajnie , że jesteście zadowolone kobietki

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję



Ja już bym chciała kupować
Kiedy Ty zamierzasz nosic juz normalne staniki ?
i jak inne dziewczyny ? Bo z tego co pisala Siwa (czyli wspolny doktorek) mowil ze po 2 miesiacach.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zmierzylam rozmiar biustu wg kalkulatora, ktory podobno jest najlepszy i.... wyszedl rozmiar 60J Musze to sprawdzic na rzeczywistym staniku bo wierzyc mi sie nie chce.
Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Moj lekarz twierdzi, ze po miesiącu mozna wszystkie staniki.
60 J !> ? O matulu ! suuuperrr ! BOMBY !

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Skoro wyciskasz ciężary i trzymasz się diety, to raczej to waga mięśni. Co, wylewa Ci się tłuszcz? Nie sądzę... Lepiej mierz obwody, a nie ważysz się na wadze. A na schudnięcie to głównie cardio, lalka.
Zgadzam się ! Tłuszczyk spalamy pocąc się na aerobach a mięśnie rzeźbimy ze sztangą itp. To co pokazuje waga nie ma tak naprawdę znaczenia.

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Opryszczka jest absolutnym przeciwwskazaniem do jakiejkolwiek operacji, ostatnio znajomej odmówili operacji kręgosłupa z tego powodu.
W końcu to wirus więc nie ma bata żeby z oprychą iść się kroić więc jeśli ktoś wie, że nosi w sobie wirusa opryszczki niech lepiej zrobi sobie 2-3 miesięczną kurację heviranem.

Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! ja właśnie czekam na zabieg powiększenia piersi implanty Arion wysoki Profil 240cc . Zabieg robię w klinice dr M. S. w Katowicach. Słyszałam wcześniej dobre opinie, no i mam blisko. Konsultacje miałam 26.10.2015r. czekałam około miesiąca. Zabieg planowany jest bardzo wkrótce ) 05.11.2015r. Zależało mi na czasie, a klinika trochę poszła na rękę … Doktor fajny, najbardziej mnie cieszy indywidualne podejście do sprawy, mianowicie uwzględnili nawet mój tryb życia, to że trenuje dużo na siłowni i pod tym względem dobrał implanty, cięcie i sposób ich umiejscowienia. Spoko sprawa, bo powiem szczerze, że ja wcześniej nawet o tym nie pomyślałam Zobaczymy jak to będzie po zabiegu, ale póki co jestem pozytywnie nastawiona. Stresiku JESZCZE nie ma.. dam znać potem po zabiegu, 3majcie kciuki
Trzymamy kciuki !

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Witam
Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam BodyRock na YouTube. Kosmos!
Przejrzałam ! ALE HARDCORE ! Zdecydowanie tylko dla zaawansowanych Wypróbuje w weekend ale wątpię , ze za pierwszym podejściem podołam
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 11:15   #109
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

wstawiłam fotki - tydzień po...a teraz jadę na ściągnięcie szwów
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 11:20   #110
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Szann obyś miała racje!
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 11:44   #111
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Ja też już chcę spać na boku, na plecach to jest męczarnia! Od kiedy można swobodnie skulić się w embrion i zawinąć w kokon?
Szann guru i już! A każdy popełnia błędy co jedynie czyni nas jeszcze bardziej doświadczonymi, a Ty wyciągnęłaś wszelkie możliwe wnioski i masz dużą wiedzę! Jesteś dla nas niebywałe cenna i nie marudź tam :P
Mi Doktor pozwolił spać na boku po 2tyg, w sumie to nawet prędzej było mi niewygodnie, nawet teraz cycka na boku na którym leżę zbieram do środka
Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
oj Szann , ja wysoka. Z tego co widzialam to chyba jestesmy tego samego wzrostu (164cm). Czyli takie sredniaki
Serio ? Wyglądasz na wysoką tyczkę jezusss taka figura marzenie
Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
Biyadhoo - to implanty okrągłe, firma sprawdzona i wydaje mi się że znana na rynku... powiedz mi kochana co dokładnie chciałabyś wiedzieć o tych implantach? to Ci odpowiem ;-)
Powiem Ci, ze jak siedzę tutaj ze 4lata na forum to jeszcze nikt nie miał tych implantów
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Szann obyś miała racje!
Hahahaah, no wiadomo, guru nieomylne prawdę Ci powie
To żarcik
Nie masz aż takich oklapusow, żeby je podciągać ej.
Zobaczymy co Ci w LC powiedzą
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 12:06   #112
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

cygaro. ale masz big cyc. i jakie sterczace
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 12:11   #113
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
wstawiłam fotki - tydzień po...a teraz jadę na ściągnięcie szwów
Zdaj relacje co tam nowego ''nasz'' doktorek ci powiedzial
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 13:04   #114
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cygaro, a ja nie mogę otworzyć albumu ..
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 13:53   #115
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
Biyadhoo - to implanty okrągłe, firma sprawdzona i wydaje mi się że znana na rynku... powiedz mi kochana co dokładnie chciałabyś wiedzieć o tych implantach? to Ci odpowiem ;-)
Nie slyszalam wczesniej o tej firmie dlatego lekko sie zdziwilam, nie przypominam zeby ktoras forumowa dziewczyna je miala ale nie jestem ekspertem czlowiek dowiaduje sie czegos nowego kazdego dnia


Cygaroooooo ale czad!!! Nosisz pas?

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Wyliczanka


roxi69 - 06.11 - 04

joyfull - 09.11 - 07

nabery 11.11 - 09

milciaAa - 23.11 - 21

serce - 21.12 - 49

mano3891 - 25.01 - 84

biyadhoo 10.05 - 190
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava

Edytowane przez Biyadhoo
Czas edycji: 2015-11-02 o 13:52
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 14:02   #116
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziewczyny zabijacie tymi swoimi dekoltami
Wrzuciłam do albumu moje okraglaki miesieczniaki. Musiałam rozjasnic zdjecie bo mam kijowe światło.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 14:09   #117
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Zdaj relacje co tam nowego ''nasz'' doktorek ci powiedzial
Kochana on juz chyba do Ciebie poleciał
nie było go, była tylko moja "prywatna" pielęgniarka,
chwaliła, ze super sobie radzę (choćby z położeniem sie na kozetce), że ładnie sie goją szwy, że mogę się co drugi dzień kąpać i myć mydełkiem z nanosrebrem, potem octenisep, na to gazik i stanik,
jak miną dwa tygodnie po operacji mogę masowac delikatnie dobrym (szybkowchłanialnym) balsamem, ale omijając szwy.
Za miesiąc do kontroli do doktorka.
Generalnie opieka KAPITALNA!!! mój TZ ciągle uważa,że opieka medyczna powinna być zupełnie prywatna...

myslicie, że taki big cyc? mój mężuś bardzo zadowolony
jak ubieram koszulkę to istotnie się "chowa", a golaski są "akuratne"
ale talia przynajmniej wizualnie się zmniejszyła hihihi

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Acha Nabery, ja nie wiem czy taki implant nie jest za szeroki dla Ciebie...jesteś mega drobinka... ja na razie czuje mocno pod pachą te cycki ... a pamiętasz jak Ci pokazywałam fotkę z moimi ideałami to powiedziałas, ze są za szerokie i za wielkie i że chcesz tylko anatomy... a potem ze jednak okrągłe...a teraz wolisz jednak i szerokie oszaleje przy Tobie
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 14:18   #118
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Mnie po dwoch tygodniach lekarz pozwolił smarować sie balsamem lub oliwka dla dzieci, o omijaniu szwów nic nie mówił...
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 14:25   #119
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Witam
Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam BodyRock na YouTube. Kosmos!
Dzisiaj próbuję! Pewnie padnę po 10 minutach, ale trzeba własne słabości pokonywać. Laska ma ciało! IDEAŁ!! Za jej brzuch dałabym się pociąć
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 14:35   #120
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dzisiaj próbuję! Pewnie padnę po 10 minutach, ale trzeba własne słabości pokonywać. Laska ma ciało! IDEAŁ!! Za jej brzuch dałabym się pociąć
Dobra to ja też idę ćwiczyć, mam lenia dziś totalnego, ale czas pobudzić krążenie
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.