Dieta Cambridge - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 21:12   #91
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Ale jestem cwaniara, co?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 10:46   #92
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Zdecydowałam się na nią. Chciałabym teraz tylko poznać skład tych zupek. Czy ktoś ma spis składników?
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 15:33   #93
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Kreestal, milo, ze sie odezwalas Nie znam skladu, ale znajoma mamy to jada, wiec zadzwonie, moze sie dowiem. Jak sie dowiem, to napisze
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:26   #94
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

skladu nie ma na kazdej sztuce. Mozesz go znalezc na www.dietacambridge.pl w dziale "dla lekarzy"
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:50   #95
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Dzięki kochana Wecie co to jest maltodekstryna i kazeiniany?
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 16:03   #96
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dzięki kochana Wecie co to jest maltodekstryna i kazeiniany?
dzis przyszła moja paczuszka z saszetkami od jutro zaczynam 3tyg z DC trzymajcie kciuki

Kreestal jak Ci idzie? jak smakuje no i samopoczucie? utrata kg? zdaj raport prosze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:01   #97
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

No, gratuluje odwagi! Napiszcie czy jadalne Jesli dalej bedzie mi powoli ubywalo, to kto wie, moze ja tez...
Smileofangel, jesli mozna zapytac, ile masz "balastu" do stracenia?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 18:06   #98
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Zaczynam w środę, czyli zaraz po zakończeniu matury. Jak na razie próbowałam koktailu o smaku leśnych owoców, przyznaję, że miałam odruch wymiotny, ale da się wypić.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:09   #99
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Slyszalam, ze teraz sa batony. Ponoc jadalne
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:35   #100
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Batonów jeszcze nie ruszałam, ale zamówiłam tylko 5, bo co dość drogie
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:42   #101
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Dziewczyny, życzę powodzenia wszystkim które się na Cambridge zdecydowały. Wytrwajcie . Ja około miesiąc temu kupiłam sobie zestaw na 10 dni. Wytrzymałam 3,5. Słusznie piszą (w tekście wklejonym przez Kreestal), że czwarty dzień jest trudny. Nie wiedziałam o tym wcześniej, ba, wyczytałam, że trzy pierwsze dni są najgorsze, a potem to już "z górki", i czwarty dzień przypadł u mnie w środę, najgorszy dzień w pracy (12h). Miałam zawroty głowy, szumiało mi w uszach, robiło mi się na przemian gorąco i zimno. Nie pomógł baton ani cienka kawa z mlekiem, ani zupka C. Przyjechałam do domu no i zjadłam kolację . Stąd mała rada ode mnie: zacznijcie dietę tak, żeby pierwsze dni, w szczegolności czwarty, nie przypadały wtedy, gdy wymagana jest od Was szczególna aktywność.

Trzymam za Was kciuki .

U mnie działa tylko jedna jedyna dieta - ŻP ("żryj połowę"). Wypróbowana kilkakrotnie, daje wyśmienite skutki. Tylko czemu tak trudno ją utrzymać?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 09:03   #102
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Alez jestem ciekawa jak Wam pojdzie! Bede mocno trzymala kciuki! Piszcie o wszystkim
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:26   #103
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

ok to juz cos napisze dzis mam pierwszy dzien DC i jako tako nie jestem tzn nie bylam glodna w ciagu dnia o dziwo najadam sie tymi zupkami i koktajlami... jadlam "kurczaka z grzybami" owoce lesnie i kakaowy no i nie jest zle nawet sa calkiem smaczne owoce lesnie najmniej z tych 3 ale naprawde da sie zjesc... co do "posilkow" czuc w nich jakis taki proszek ale SERIO da sie... ja jestem dosc wytrzymala na glod takze nie ma dla mnie problemu dzis... na bank dieta dostarcza mineraly itp bo nie trzese sie jak przy innych glodowych co juz jest plusem... zobaczymy co bedzie jutro... duzo tez pije wiec jest si,,, ja mam taki charakter ze jak sie nastawie na diete to mnie wołami nie zniechec nic... wracajac do smaku tak mi sie skojarzylo ze zupki maja zblizony smak do goracych kubkow... mam do stracenia jakies 8kg ale prz 6 bedzie juz ok... kupilam saszetek na tydz. scislej, tydz 2+1. i tydz 1+2 a to dlatego ze ja bardzo szybko chudne np na kopenhadzkiej 13dni-7kg... trzymajcie kciuki serio nie jest zle


a dodam ze dzieki koktaila (ktore sa slodki) i herbatkom ze slodzikiem nie ciagnie mnie tak bardzo do slodkosci ale to chyba tez nastawienie psychiczne...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:01   #104
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

No, moje grztulacje! Do odwaznych swiat nalezy
Ja wlasciwie wiem jak to jest, choc DC nie stosowalam. Ale swego czasu jadlam tylko kefir i maslanke, wiec podobnie Tez jestem uparta i dlatego dopne swego (zostalo mi 5 kg z 12 nadmiaru, 7 sie pozbylam w ostatnie 2 miesiace )
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:42   #105
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Cytat:
Napisane przez Klara02
No, moje grztulacje! Do odwaznych swiat nalezy
Ja wlasciwie wiem jak to jest, choc DC nie stosowalam. Ale swego czasu jadlam tylko kefir i maslanke, wiec podobnie Tez jestem uparta i dlatego dopne swego (zostalo mi 5 kg z 12 nadmiaru, 7 sie pozbylam w ostatnie 2 miesiace )
no to super wlasnie jem pomidorowa a na sniadanie mialam cappucino koktail i to chyba jak narazie 2 najlepsze spaki sa pyszne!!! zauwazylam ze cos sie dzieje :P MEGA sie poce ale nie mam zawrotow glowy, drgawek ani nie ciemnieje mi w oczkach oby tak dalej
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:51   #106
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Smileofangel, ja tez bylam kiedys na Cambridge. Nie wytlumacze Ci jak beznadziejna jest ta dieta bo juz pare osob przede mna probowalo kilogramy wroca predzej niz szybciej. Pienieadze wywalone w bloto. Nie znam osoby,ktora by utzrymala wage po Cambridge. Ale zycze Ci powodzenia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:01   #107
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Agolek, Ty nie strasz Smileofangel.
Ja znam dwie osoby, ktore dlugo trzymaja (jedna ponad rok, druga trzy lata) wage osiagnieta dzieki DC. Wszystko zalezy od madrego wychodzenia z DC przez mieszana, potem zwiekszanie kalorii o 200 tygodniowo.
Kazda dieta moze byc zla lub dobra, zalezy ile mamy oleju w glowie stosujac ją.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:53   #108
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Cytat:
Napisane przez Klara02
Agolek, Ty nie strasz Smileofangel.
Ja znam dwie osoby, ktore dlugo trzymaja (jedna ponad rok, druga trzy lata) wage osiagnieta dzieki DC. Wszystko zalezy od madrego wychodzenia z DC przez mieszana, potem zwiekszanie kalorii o 200 tygodniowo.
Kazda dieta moze byc zla lub dobra, zalezy ile mamy oleju w glowie stosujac ją.
dokladnie poza tym logiczne ze jak ktos schudnie i po diecie wroci do 'zarcia" no to jak ma nie wrocic? po kazdej diecie organizm jest zmeczony i w ogole i w ogole wiec nagle dostarczajac mu mase tluszczyku i kalorii zacznie je magazynowac i efekt jo jo spowrotem... ja mam zamiar stracic co nieco i powoli wrocic do racjonalnego jedzenia... ALE ja nie jadam kolacji, nie jadam bialego pieczywa jedyne co mnie gubi to slodkosci ale obiecalam sie ze po takim wysilku jak uda mi sie osoagnac cel bede "grzeczyla" najwyzej raz na tydzien... no i codzienny trening... wiec wierze w sibie jeszcze poza tym kazdy jest inny nie mozna nas wszystkich rownac... ja po kopenchadzkiej wrocilam do wagi (z mojej winy jestem swiadoma tego) za to moja kolezanka skonczyla diete jeszcze troche schudla i "trzyma sie" dzielnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:25   #109
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Dziewczyny! Z moich wyliczen wynika, ze obie (Smileofangel i Kreestal) prawie tydzien sie meczycie Ja Wam idzie? Wytrzymujecie? Jak samopoczucie i efekty? Prosze mi tu o wszystkim pisac
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 11:49   #110
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

ja przez ostatni tydzien jadlam tylko jarzynowa zupke i batony, reszta mi sie cofala... ciesze sie ze wam sie udaje dietke trzymac ja jestem juz ze 2 miesiace( prawie ) po i jerszcze mi waga spada, a jem po prostu zdrowo i tyle (no slodyczy nie jem) wiec trzymajcie sie drogie wizazanki bo jak na razie warto
jak cos sie zmieni... zaczne tyc albo cos w ten desen... to dam znac

trzymam kciuki i powodzenia
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:49   #111
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Ile Ci ubylo przez te dwa miesiace po DC?

Ciesze sie, ze Ci sie udalo i gratuluje
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 14:42   #112
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

No ja mam dzis pierwszy dzien mieszanej tj 2saszetki + mini posilek z warzywek i (w moim przypadku) cycka z kurczaka napewno dieta jest bogata w wartosci odzywcze bo nie zauwazylam puki co wypadania wlosow lamania paznokci itp... co do samych efektow w ten tydzien stracilam napewno ok 3kg nie wiem dokladnie ide skontrolowac wage po calej kuracji do lekarza... a wiem ze schudlam tyle bo spodenki sa luzniejsza no i spodniczka w ktra nie wchodzilam juz wchodze mam nadzieje ze bedzie ubyyyyyyyyyyyyyyywac a czuje sie dobrze nie mialam w zasadzie zadnego kryzysu tylko pierwsze 3dni mialam humor popsuty wiecie co sie dzieje z glodu ale juz jest si w sumie jedzenia boje sie jak ognia teraz przyzwyczailam sie do tej lekkosci...

co do samej diety to mi podeszla tez jarzynowa zupka moze jeszcze ewentyalnie reszta tych zupek tez jest do zjedzenia ale z koktaili to najwyzej kakaowy (jestem a bynajmniej bylam uzalezniona od czakolady i on mnie troche ratuje w momencie kryzysu) ale owoce lesnie i truskawka tez mi sie 'cofaja" :/ niestety batonikow nie mialam nie pomyslalam zeby kupic bynajmniej kilka... takze mysle ze bedzie dobrze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 09:33   #113
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Rozumiem, ze robilas tylko tydzien scislej? Ile zamierzasz byc na mieszanej? No i co potem?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:57   #114
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

tydzien scislej tydzien 2+1 i tydzien 1+2 pozniej 3tyg dieta 800kcal z intensywnymi treningami codziennymi... a pozniej sie zobaczy dodam ze dzis w koncu moja waga drgnela i to co zlecialo mi jak ja to mowie "z ubran" zlecialo tez ze wskazowka mysle ze moj org. wlasnie sie odblokowal i przezucil na spalanie tluszczu powinno teraz juz szybciej spadac
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 08:30   #115
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

No to oby tak dalej!
Ja stosuje teraz nielaczenie bialka z weglowodanami i rownoczesnie licze (mniej-wiecej) kalorie. Mialam zastoj wagowy i wlasnie spadlam 0,5 kg. Waga mi prezent na Dzien Dziecka zrobila
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:34   #116
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Batonów jeszcze nie ruszałam, ale zamówiłam tylko 5, bo co dość drogie
i jak dieta???
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:13   #117
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

No, raz kozie smierc! Kupilam DC na 2 tygodnie. Licze na wsparcie i rade bardziej doswiadczonych
Do przeciwnikow diety: prosze mnie nie nawracac, wydalam ponad 250zl, juz nie zrezygnuje
Zaczynam od jutra
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:15   #118
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

ciekawa jestem juz jak pierwszy dzien? mi zostaly jeszcze 2 saszetki na dzi i na jutro troche mi sie dieta przeciagnela bo zdarzalo mi sie jesc 2 zamiast 3 saszetek czy 1+1 zamiast 1+2 itp podsumowujac stracilam 6g i teraz widze ze maszynka od spalania pozadnie ruszyla najpierw zleciala ze mnie woda czulam po ubraniach ale waka stala tzn zszedl kg czy 2 i stala pozniej zaczela schodzic i czuje sie coraz lepiej ze soba nie mialam zadnych mega kryzysow zalaman zmian nastrojow itp od 4tyg nie jem slodyczy i nie ciagnie mnie wcale (moze raz pomyslalam) a az dziw bo mialam urodziny podczas diety upieklam szarlote i dalam rade nawet nie smaowalam czuje sie podsumowujac swietnie nie zauwazylam wypadania wlosow pogorszenia cery szarzenia skory za co wielki plus dla diety jestem osoba zawzieta i wytrwala takze dla mnie glodowanie skonczylo sie po 2 dniach moj zolade miesci teraz ok 100g w sobie i dobrze mi z tym jem 2 posilki od poniedzialku 3 juz konwencjonalne i waga spada ruszam sie tez wiecej w sensie spacerki (przez co powieksza sie moja ilosc kosmetykow bo spaceruje do miasta na zakupy musze miec powod i nagrode nie?:P) i naprawde czuje sie ok nie ciagnie mnie do obzarstwa tak jak kiedys bylam na 13dniowej i myslalam jak sie sonczy kupie sobie kg ciastek i wszystko zjem :P wyczailam rzeczy ktore teraz moge jesc sa smaczne i malokaloryczne i naprawde jest fajnie mysle ze jeszcze z 4kg i bedzie fajnie w przyszlym tyg zaczynam tez treningi na silowni chce sie wyrzezbic troszeczke nie wiem czy cos jeszcze chce ktos wiedziec?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:53   #119
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Melduje, ze pierwszy dzien bez problemu przetrwalam. Wanilia pyszna, baton jablkowy tez. Zupka, kurczak z grztbami, paskudna! Czulam tam glownie smak plastiku Kupilam po jednej zupce kazdego smaku, zeby sprobowac. Teraz jest cieplo, wiec nawet jak mi nie posmakuja, to nie szkodzi. Gorzej by bylo zima. Pije duuuzo wody. Wcale sie nie zmuszam, suszy mnie Dzis poszly prawie 3 litry! Jedyne co mi dikucza to sennosc. Od 14 oczy mi sie zamykaja. Ratuje sie kawa. Zaraz ide spac, wiec chyba dzis niczym juz nie zgrzesze Oby tak dalej
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 23:23   #120
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

o wlasnie zapomnialam uczucie suszy normalka wzmozone jest po zupkach i u mnie im dalej tym wieksze bylo ja dzis wypilam ostatni koktail wlasnie wanilie i myslalam ze cofne :/ pierwszego dnia tez go pilam i mi smakowal ale ja mialam ich duzo zycze powodzenia a z zupek mi nie smakowala pomidorowa reszta ok (jarzynowa mniam) a batonikow nie mialam twarde sa? w 'czekoladzie"? czy jak czy co? i ile g maja?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-24 20:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.