Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-14, 10:43   #91
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

jest juz watek o tej farbie wiec ³atwo sprawdzic jak sie prezentuje na wlosach u dziewczyn ale ja jednak szukam innej... bo owszem na blondzie wyjdzie cudo a ja mam ciemniejsze;/
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-15, 16:52   #92
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Tak mi siê w³a¶nie wydawa³o, ¿e na ciemnych w³osach nie wyjdzie tak ³adnie... Ja jestem szatynk±, wiêc chyba te¿ nie bêdzie dobrego efektu. Moja kole¿anka stosuje ognistego feniksa na ciemne w³osy i wychodzi jej taki ³adny rudy. Co prawda nie jest to marchewka, ale kolorek mo¿e byæ...
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:12   #93
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hehe do³±czam siê mam obecnie blond platyne z rudym pasmem :P
za 2 tygodnie bede znowu ruda (to pasmo to tak z sentymentu zrobilam chyba )

Chyba siê zdecydujê na garnier 100% 743. Na blond wlosach powinno wyj¶æ tak ladnie, ostry pomarancz... mam nadziejê, ¿e bedzie taki.
Co do mango.. ladne opakowanie.. kolor tez ok, ale ma w sobie troche czerwieni, ktorej ja chce unikn±æ. Szukam dokladnie tego koloru, co wiza¿anka powy¿ej : http://stylio.pl/zdjecia/69/69785_l/.../rudzielec.jpg

jak mi siê uda to siê Wam poka¿ê.
(Londa te¿ ma fajny rudy.. ale zmyl mi sie po tygodniu )
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-16, 00:21   #94
daohar
Raczkowanie
 
Avatar daohar
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

co do rudo¶ci i ogólnie farbowania w³osów...ka¿da farba wychodzi ciemniej niz na opakowaniu...tak wiec farba garnier 100% kolor 743 i tak wydzie lekko czerwonawo...(mi przynajmniej tak wychodzi; p) w sumie na poczatku mnie to irytowa³o, ale jak ju¿ przyzwyczai³am siê do tego koloru to szkoda mi go by³o traciæ bo niestety (w moim wypadku) kolor czerwony traci na intensywnosci ju¿ tydzieñ mo¿e po³tora po koloryzacji...ale sposob jest^^ i polecam wszystkim którzy lubi± eksperymentowaæ; p mi ten eksperyment wyszed³ przypadkiem poniewa¿ nie by³o dwóch opakowañ garniera 743 w mojej malej drogerii...zaryzykowa³am i zmieszalam farby oczywiscie obie z garniera 100% kolor^^ 746 i 743^^ wysz³a fantastyczna czerwieñ z miedzianym po³yskiem^^

Edytowane przez daohar
Czas edycji: 2009-11-16 o 00:30
daohar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:08   #95
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ale czerwieñ to nie rudy, rudy kolor to inaczej miedziany i wiêkszo¶æ rudzielców jakie znam (ze mn± w³±cznie ) w³a¶nie chce unikn±æ czerwonego po³ysku.
Dla mnie najfajniejszym kolorem jest Majirel 7.44 a je¶li chodzi o bardzo miedziane kolory farb sklepowych to po prostu szukajcie tych które w numerku maj± 4. Je¶li jest 6 to bêdzie czerwony.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:05   #96
lettka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja ostatnio ni± zafarbowa³am
chcia³am ognisty rudy a wyszed³ mi dosyc ciemny i zbyt czerwony, a na opakowaniu ta laska ma super kolorek..... k³ad³am na sprane w³osy, takie jak w avararze
te¿ szuka³am marchewy takiej jak ma Magda Walach, próbowa³y¶my mieszac ró¿ne farby z fryzjerk± i nie wychodzi³o mi ponad rok

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Relyah, no ja tez w³asnie o tym kolorze my¶la³am a wychodz± mi albo za ciemne, albo za czerwone albo za blade.....
lettka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:57   #97
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 172
GG do anika*
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

objecha³am wszystkie markety w okolicy (Rybnik, Zory) i nigdzie nie ma Garniera 100% color 743 a musze koniecznie w tym tyg. juz zafarbowac w³osy.
Zastanawiam siê nad chn± (henn± czy jak to sie nazywa w³a¶ciwie) bo myje w³osy codziennie i je¿eli chna tak mocno okala w³os to sie tez pewnie tak szybko nie wyp³ukuje. Poszukam jeszcze farby na necie jak nie znajdê to kupiê zió³ka i poeksperymentuje, trzymajcie kciuki
__________________
"...Dzieñ wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzieñ jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzieñ dzisiejszy jest najwa¿niejszy!!! ..."
anika* jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 00:26   #98
miets
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Cytat:
Napisane przez Nat-an Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc tak:
naturalny kolor moich w³osów to jaki¶ taki mysi kolor. Niedawnoprzefarbowalam wlosy na zlota czekolade. Szybko jednak postanowilam pozbyc sie tego koloru - kupilam dekolorant i rozja¶ni³am swoje w³oski. A tu niespodzinka - WYSZED£ PIÊKNY BARDZO JASNY, CIEP£Y RUDY KOLOR...teraz wygl±da ¶licznie, ale boje siê ¿e gdy pojawi± siê odrosty nie bede mog³a utrzymaæ tego rudzielca na g³owie Czy znacie dziewczyny NAZWÊ FARBY DO W£OSÓW (+FIRMÊ) KTORA DALABY MI GWARANCJE OTRZYMANIA TAKIEGO WLASNIE JASNEGO RUDEGO KOLORU (I PRZY OKAZJI ROZJA¦NI£A CIEMNE ODROSTY....)??????
Witam
Zafarbowa³am dzisiaj w³osy Palette Intensive COLOR CREME w odcieniu z³ota czekolada WN5. Proszê napisaæ co mam zrobiæ ¿eby moje w³osy uzyska³y kolor rudy. Dodam, ¿e mam piegi i kolor rudy idealnie pasowa³by do mnie.Obecny kolor nie pasuje do mojej karnacji. Jest stanowczo za ciemny.
Czyta³am,¿e mia³a Pani ten sam kolor.
Proszê napisaæ jakim specyfikiem uzyska³a Pani rudy kolor.
Proszê mi pomóc :-(
Pozdrawiam - Dorota

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iza550 Poka¿ wiadomo¶æ
to sa moje obecne wlosy
Witam
Napisz proszê jakiego dekolaryzatora u¿y³a¶ bo twoje wlosy s± ¶liczne.
Pozdrawiam - Dorota
miets jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:47   #99
miets
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Cytat:
Napisane przez iza550 Poka¿ wiadomo¶æ
to sa moje obecne wlosy
Witam
Napisz proszê czy robi³a¶ dekoloryzatorem czy rozja¶niaczem.
Ile trzyma³a¶ na w³osach??
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez elinkaa__ Poka¿ wiadomo¶æ
1) rozja¶nij w³osy rozja¶niaczem Veniata
2)rozja¶nij w³osy rozja¶niaczem joanna 4-5 tonów
3)kup farbê Palette XXL - Czysta Platyna
jasny rudy murowany- tez schodzi³am z czarnego, przeprowadzi³am te operacje w ci±gu 5 dni, w³osy by³y zniszczone po rozjasniaczach, po farbie s± jakby zdrowsze. Jezeli chcesz miec rudyu, to polecam t± metiodê, ja chcia³am blond...m Wiec pewnie jeszcze bede musiala je ze dwa razy rozjasnic. pozdro
A ile trzeba trzymaæ Joann± z ciemnego br±zu na rudy??
miets jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 16:20   #100
jozia1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Hej Tez planuje o rudym kolorze... mój naturalny kolor zale¿y od pogody ale jest to ciemny blond zazwyczaj Mam do¶æ jasn± karnacjê, troszkê piegów, niebieskie oczy i co dziwne- ciemna obróbkê oczu

co mi radzicie ?
jozia1233 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-07, 23:27   #101
hajabuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Tez mam problem z osiagnieciem takiej rudosci jaka bym chciala.. a konkretnie kolor, ktory jedna z was juz zamiescila https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1227628946 farbuje garnierem, na poczatku nawet ladnie, a po kilku dniach juz sie spiera do tego stopnia ze wychodzi totalnie pomaranczowy ;/ poradzcie
hajabuza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 11:23   #102
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez hajabuza Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mam problem z osiagnieciem takiej rudosci jaka bym chciala.. a konkretnie kolor, ktory jedna z was juz zamiescila https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1227628946 farbuje garnierem, na poczatku nawet ladnie, a po kilku dniach juz sie spiera do tego stopnia ze wychodzi totalnie pomaranczowy ;/ poradzcie
o to moje wlosy
ja nie pamietam zeby mi sie ten garnier spieral na razacy pomarancz.
jesli chcesz spokojniejszy rudy to sprobuj moze florence loreala? ja nim juz dlugo farbuje i polecam. zdjecia rowniez dodawalam
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:43   #103
evelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

mój pierwszy rudy jaki sobie "zafundowa³am" na moje ¶rednie blond w³oski to by³ jaki¶ bursztyn schwartzkopf'a. Wyszed³ taki jak chcia³am (co¶ w stylu Ashlee Simpson) ale niestety baaardzo szybko siê zmy³ po 3 tygodniach by³am ju¿ lekko rud± blondyn± ostatnio zrobi³am sobie Pure Copper (intensywny miedziany kasztan P54) i by³am w szoku bo moje w³osy w sztucznym ¶wietle by³y zupe³nie czerwone. Dopiero po 2 tyg. mia³am kolor jak z opakowania. Teraz min±³ miesi±c od farbowania i kolor jest ju¿ troszkê wyp³ukany. Mam ju¿ do¶æ du¿e odrosty (ok2cm) i planujê wnet je "pomalowaæ" ale nie chce ju¿ tej czerwieni co proponujecie???
evelai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:28   #104
hajabuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
o to moje wlosy
ja nie pamietam zeby mi sie ten garnier spieral na razacy pomarancz.
jesli chcesz spokojniejszy rudy to sprobuj moze florence loreala? ja nim juz dlugo farbuje i polecam. zdjecia rowniez dodawalam
W sobote uzylam loreala pure paprika z technologia color booster i w sumie ladny kolor wyszedl, mam nadzieje, ze az tak szybko sie nie spierze, tylko z tego co sie doczytalam to mozna tej farby co 3 miesiace uzywac. A co do garniera, to nie wiem czemu do takiego koloru mi sie spiera ;P choc znajac zycie ten loreal rowniez mi do takiego koloru zejdzie, eh
hajabuza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 20:10   #105
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez hajabuza Poka¿ wiadomo¶æ
W sobote uzylam loreala pure paprika z technologia color booster i w sumie ladny kolor wyszedl, mam nadzieje, ze az tak szybko sie nie spierze, tylko z tego co sie doczytalam to mozna tej farby co 3 miesiace uzywac. A co do garniera, to nie wiem czemu do takiego koloru mi sie spiera ;P choc znajac zycie ten loreal rowniez mi do takiego koloru zejdzie, eh
gdzie tak pisze ze mozna co 3 miesiace? ee farbujesz kiedy masz ochote, z tym ze im czesciej tym bardziej niszczysz wlosy. mysle ze minimum miesiac, a nie 3
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 08:57   #106
creativka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Piszecie o Garnier 100% a próbowa³y¶cie Garnier Nutrisse miedziana czerwien nr 76 ? Na opakowaniu jest cudny widzia³am dziewczyne po farowaniu t± farba i jak nie by³am jeszcze rudzielcem to bardzo mi sie jej kolor podoba³,by³ taki o jaki mi chodzi³o.Musialam niestety zrobiæ dekoloryzacje ,poniewa¿ mia³am bardzo ciemny br±z i jak na razie dwa razy farbowa³am sie na rudo u fryzjera.Nie ukrywam,¿e chce spróbowaæ farbowaæ w³oski w domu bo to taniej wychodzi

Pozdrawiam
creativka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:57   #107
hajabuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No na ulotce jest napisane cos w stylu 'jesli ostatni raz farbowalo sie ta farba 3 miesiace temu lub jesli uzywa sie jej pierwszy taz to... cos tam blabla" :P a tak to tylko na odrosty. A co do garniera to uzywalam tych z numerem 743 i 746, szybko mi sie kolor spral do pomaranczowego chyba ze sa jeszcze jakies ciekawe rudosci garniera, to moze jakiegos ciemniejszego koloru bym uzyla ;>
hajabuza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:10   #108
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez hajabuza Poka¿ wiadomo¶æ
W sobote uzylam loreala pure paprika z technologia color booster i w sumie ladny kolor wyszedl, mam nadzieje, ze az tak szybko sie nie spierze, tylko z tego co sie doczytalam to mozna tej farby co 3 miesiace uzywac. A co do garniera, to nie wiem czemu do takiego koloru mi sie spiera ;P choc znajac zycie ten loreal rowniez mi do takiego koloru zejdzie, eh
Hej
Mam pro¶bê. Czy mog³aby¶ dodaæ zdjêcie swoich w³osków w tym kolorze. I oprócz tego daæ znaæ czy nie robi± siê czerwonawe w³osy. Kto¶ wy¿ej wspomnia³, ¿e wszystkie farby z 8 w numerze daj± czerwony poblask, a ta farba ma numer P78. U mnie ta farba le¿y na pó³ce od dwóch miesiêcy. Jak na razie mam swój kolor w³osów, jestem szatynk±. A jaki by³ Twój kolor w³osów przed farbowaniem? Tak patrzê na to opakowanie i nie widzê tu ¿adnej informacji dotycz±cej co 3- miesiêcznego farbowanie. Mo¿e po dwóch miesi±cach zmienili trochê opakowania. Jest za to napis: "Je¿eli wahasz siê miêdzy dwoma odcieniami wybierz ja¶niejszy". Kurcze, trochê ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am ja¶niejszego, mo¿e wtedy mniej bym siê ba³a farbowania. Jest tu jeszcze napisane, ¿e szampon ogranicza wymywanie siê czerwonych barwników. Tyle, ¿e ja nie chcê mieæ czerwonych w³osów, tylko rude.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:51   #109
evelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja u¿y³am loraela Pure Copper i mialam ognisto-czerwone wlosy... nie mylam nawet tym szamponem, który ogranicza wymywanie siê czerwonego barwnika. Zaraz po farbowaniu przera¿ona t± czerwieni± umy³am w³osy jakie¶ 6 razy, ale nic siê nie zmy³o 1.5 tyg chodzi³am z czerwieni± na g³owie a potem wymy³o siê trochê i zosta³ piêêêkny rudy kolor tyle ¿e ju¿ te¿ zblak³

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

acha!!! tym z Was, które boj± siê jeszcze farbowania na rudo polecam Lorael Casting Bursztyn kolor wychodzi dok³adnie taki jak na opakowaniu, ale niestety zmywa siê prawei ca³kowicie po ok 6 tygodniach. Ale na próbê jest w sam raz
evelai jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 19:27   #110
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczyny
a ja w pi±tek farbuje na garniera 743 i zobaczymy co z tego bêdzie zaznaczam ¿e mam teraz w³osy w jakim¶ dziwnym kolorze z³ocisty blond z odrobin± rudego po³ysku my¶lê ¿e na moich w³osach wyjdzie dobrze kiedy¶ ju¿ u¿ywa³am garniera ale to by³o jaki¶ tam bursztyn i siê tak szybko nie spiera³ zreszt± gdzie¶ na wiza¿u czyta³am jak dziewczyny chc±c przed³u¿yæ sobie kolor farbuj± jej szamponetk± deil ( chyba nie pomyli³am nazwy firmy no zreszt± jako¶ tak) ona z chodzi po ok. 2 tyg. zawsze to jaki¶ sposób na przed³u¿enie koloru w ka¿dym razie zrobiê fotkê po farbowaniu i wrzucê

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:29
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:49   #111
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez evelai Poka¿ wiadomo¶æ
ja u¿y³am loraela Pure Copper i mialam ognisto-czerwone wlosy... nie mylam nawet tym szamponem, który ogranicza wymywanie siê czerwonego barwnika. Zaraz po farbowaniu przera¿ona t± czerwieni± umy³am w³osy jakie¶ 6 razy, ale nic siê nie zmy³o 1.5 tyg chodzi³am z czerwieni± na g³owie a potem wymy³o siê trochê i zosta³ piêêêkny rudy kolor tyle ¿e ju¿ te¿ zblak³

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

acha!!! tym z Was, które boj± siê jeszcze farbowania na rudo polecam Lorael Casting Bursztyn kolor wychodzi dok³adnie taki jak na opakowaniu, ale niestety zmywa siê prawei ca³kowicie po ok 6 tygodniach. Ale na próbê jest w sam raz
Zainteresowa³a¶ mnie tym Bursztynem z Loreala. Chyba siê skuszê. I to w najbli¿szym czasie. Jak tak sobie my¶lê Pure Paprika Loreala na mojej pó³ce to zastanawiam siê czy w ogóle kiedy¶ siê na ni± odwa¿ê skoro bojê siê tej czerwieni. Na opakowanie nigdzie nie ma daty wa¿no¶ci.
Co do tego Garniera 743, to kolor jest ¶wietny. Teraz tak siê zaczê³am zastanawiaæ czy rudo¶ci bêd± w ogóle do mnie pasowa³y. Jasna cera, niebieskie oczy, szatynka. Co s±dzicie? Evelyn23 koniecznie wklej zdjêcie swoich w³osków.
Mam do Was jeszcze pewne pytanie. Czy w³osy po kilku farbowaniach zamieniaj± siê w siano i wypadaj±? Moje s± cienkie, a nie chcia³abym ¿eby by³y jeszcze cieñsze.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:07   #112
Panna M
Raczkowanie
 
Avatar Panna M
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Farbujê w³osy na rudo od hmn... 5 lat. W³a¶ciwie to od kiedy w ogóle siê farbujê Zaczyna³am od szamponetek, pó¼niej chna i farby.
Wczoraj farbowa³am siê Garnierem Miedziany Blond.
Cudowny kolor... na opakowaniu. Jednak mi wyszed³ czerwonawy.
Loreal bursztynowy wyszed³ mi br±zowawy i szybko siê sp³uka³, ale na eksperymenty w sam raz.

Chn± farbowa³am w³osy wcze¶niej potraktowane farba mechaniczn±. Nigdzie nie mog³am znale¼æ odpowiedzi, dlaczego tak nie mo¿na ^
I.. nic z³ego siê nie sta³o.

Chcia³a bym powróciæ do chny, gdy¿ w³osy dobrze na ni± reagowa³y i mia³am czyste sumienie, poniewa¿ nie niszczy³am ich koloryzacj±.
Jednak kolor zawsze wychodzi³ mi za ciemny (naturalny ciemny blond mia³am), czerwona po¶wiata i taki jaki¶ bardziej burgundowy. Nie mog³am ich chn± rozja¶niæ. Czy jest mo¿liwo¶æ uzyskania chn± ogni¶cie rudego na ciemniejszych w³osach?
Panna M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:48   #113
TaKaCzArNuLa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez wahey Poka¿ wiadomo¶æ
jak najbardziej ruda farba do w³osów ? polecam Garnier 100% Color numer 743, albo.. wizytê u fryzjera
Witam..
od dawna mam w g³owie zmienê mego wizerunku i koloru w³osów le cz mam problem w³osy mam czarne farbowane.. ale ju¿ takie wyblak³e z odrostami ponieowaz przestalam farbowac zastanawiam sie nad baleja¿em lub cos w odcieni br±zu z bordowymi dodatkami do tego albo tez w odcieni rudo¶ci ca³e w³osy lub bordo.. mam obawy co do kolorówmam ciemna karnacje piwne oczy i ciemna oprawe do farbowania bede musiala je chyba rozjasni? czyli isc do fryzjera boje sie takze ze zniszcz± mi sie jeszcze bardziej poniewaz teraz tez mam je zniszczone loczki.. które siê pusz±.. a gdy wyprostuje chwile s± fajne ale potem powstaje siano co mam z nimi zrobic zeby je odnowic? jakich odzywek uzywac ? i co z tym farbowaniem.. nie chce ju¿ byc ca³a czarna hehe troche tu pomiesza³am ale co tam.. bede wdziêczna za odpowiedz
TaKaCzArNuLa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:03   #114
hajabuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Zdjec jak na razie nie mam przed farbowaniem mialam praktycznie mandarynke na glowie, ogolnie z moich wlosow strasznie szybko farby schodza, tydzien temu farbowalam i juz znow zaczynaja wchodzic w pomarancze. No zalamac sie mozna
hajabuza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-16, 02:16   #115
ashia89
Raczkowanie
 
Avatar ashia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a to moj kolorek jestem z niego bardzo zadowolona a robilam z ciemnego brazu
ashia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:23   #116
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 692
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez ashia89 Poka¿ wiadomo¶æ
a to moj kolorek jestem z niego bardzo zadowolona a robilam z ciemnego brazu
do rudo¶ci trochê daleko...
Ja farbowa³am kiedy¶ garnierem 100% 743 ale w sumie by³am ¶rednio zadwolona, przede wszystkim brzydko siê wyp³ukiwa³ ten kolor na jaki¶ taki ciemny odcieñ.. a farbowa³am na swój blond wiêc powinno byæ jasno Teraz chodzê do fryzjerki i ona mi tworzy jak±¶ miksturê ró¿nych farb i jestem zadowolona bo z tymi sklepowymi farbami to naprawdê nigdy nic nie wiadomo co wyjdzie
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:20   #117
ashia89
Raczkowanie
 
Avatar ashia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Hortencja Poka¿ wiadomo¶æ
do rudo¶ci trochê daleko...
:
Hortencja w swietle wyglada na rudy..
ale pewnie chodzi wam o taki bardziej rudy to przepraszam
ashia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-17, 00:54   #118
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Heh, z tymi rudymi to ciezka sprawa;p Ja najpierw farbowalam henna i w koncu mialam dosc i przesuszonych wlosow i tej dosc ciemnej czerwieni. Zawsze chodzilo mi o taki rudy jaki untachable pokazala na 2 fotce po garnierze 743 a po chnie jest tylko czerwony. Naturalne wlosy mam takie nijakie;> za jasne zeby je nazwac brazowymi, za ciemne zeby blond. Farbowalam Mango L'oreala w miare zadowolona z koloru bylam na poczatku ale juz sie wyplukal i prawie sie nie rozni od odrostow. Farbowac L'orealem niezbyt chce dalej bo cena jak dla mnie zbyt duza i trwalosc za mala. Nie probowalam jeszcze tego garniera, nie wszystko widac na zdjeciach, wiec czy efekt jest lepszy niz po Mango? Moze ktos wie? Zastanawialam sie czy moze mieszajac farbe ruda sklepowa z oksydantem mocniejszym da sie uzyskac lepszy efekt;> Choc boje sie probowac:/ Moze ktos juz z despreacji probowal?;>;>
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-17, 09:06   #119
evelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon ja farbujê rudym od pó³ roku, wczesniej by³am (farbowan±) blondynk±jasn± i ciemn± i powiem Ci, ¿e w³osy o niebo lepiej znosz± rudy kolor ni¿ blondy, w których jest znacznie wiêcej rozja¶niacza. Te¿ mam cienkie i delikatne w³osy. Przesz³am na rudy bo chcia³am co¶ co nie bêdzie tak niszczy³o w³osy jak blond a nie bêdzie "nudny" jak br±z (nikomu nie ubli¿aj±c) hehe
TaKaCzArNuLa z czarnego bardzo trudno jest zej¶æ je¶li chcesz od razu zmieniæ kolorek to na pewno bêdziesz musia³a u¿yæ rozja¶niaczy i przechodziæ ró¿ne dziwaczne kolory taki proces bardzo niszczy w³osy (moja siostra te¿ mia³a taki problem) je¿eli nie spieszy Ci siê a¿ tak bardzo to radzi³abym zacz±æ farbowaæ srednimi br±zami. w³osy i tak bêd± wychodzi³y czarne ale po kilku farbowaniach w koncu co¶ za³api± moje te¿ sie tak bardzo puszy³y i musia³am ¶ci±æ je na "boba", takie by³y zniszczone. no i pomog³o. teraz mam do ramion i s± du¿o zdrowsze
evelai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-17, 13:18   #120
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

evelai dziêkujê za rady. Ja zacznê od tego Bursztynu z L'oreala. Pofarbujê siê tak za miesi±c. A co dalej to siê zobaczy. Mam jeszcze do Was pewne pytanie. Ja mia³am zamiar i¶æ z t± farb± do fryzjera, ale z tego co wiem to wiele osób robi to samemu w domu. Ja nie mam w tym ¿adnej wprawy, wiêc mo¿e za pierwszym razem fryzjer, a za kolejnym ju¿ sama w domu. Co s±dzicie? Czy ciê¿ko jest sobie samemu farbowaæ w³osy? Udaje Wam siê pokryæ dok³adnie ca³e w³osy farb±?
Co do chny to du¿o o niej czyta³am. Nawet by³am chêtna do wypróbowania jej. Ale teraz jak wiem, ¿e ona daje po¶wit czerwonego to ju¿ nie chcê. W ogóle wyczyta³am o niej, ¿e jak ju¿ to najlepiej naturalna. Szuka³am naturalnej w internecie, ale nigdzie nie znalaz³am. Wszêdzie by³y jakie¶ o konkretnych kolorach, wtedy pomy¶la³am, ¿e to ¶ciema i da³am sobie z tym spokój. Chn± zainteresowa³am siê dlatego, ¿e podobno nie niszczy w³osów, ale opinie s± ró¿ne.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.