Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 06:42   #91
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Nadrobiłam, mam nadzieje, że niczego nie zapomniałam.

Madziu trzymam kciuki, nie stresuj się na zapas

Kachula pomysł z listkami na ubranku bardzo dobry!

Agusia świetnie wyglądasz. Fifi już taki duzy chłopak...
Co do cery musisz się zastanowić może keidy się pogorszył jej stan, czy nie zmieniłaś kosmetyków jakiś.

Mamrotka mam nadzieje, że kciuki pomogą!
Widze, że wish lista Ci się zmniejsza hihi
Co dos zczotki...wiesz jak to jest- jak się głupi namyśli to się jarmark kończy jak ja kiedy krem był za 10zł, a mi ręka zadrżała i nie kliknełam

Domi, ale mała dama!

Kosnpi super masz ten skręt Już rozumiem czemu niepocieniowane włosy były błędem.

Karenina szkoda, że kulki taką cene mają, bo napewnoe i one byłyby moim celem. Ale naparwde to co o nich piszesz kusi
Ide pooglądać fotki z urodzin

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Karenina świetne zdjęcia! Widze, że urodziny jak najbardziej udane Bardz mi się podoba pomysł z parasolem.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 06:45   #92
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
wkleję taką najbardziej aktualną fotkę mojej damy
nie no buty wymiatają piękne ma włoski damulka

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Karenina, special for you ---wersja loca, loca
nic wielkiego, ale czuję sie w koncu w swojej skórze:
fajna ta wersja - ja mam proste jak druty

byłam z Iza wczoraj u lekarza bo miała podwyższoną temperature od soboty - ma wirusowe gardło i moze chodzić do szkoły
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 07:37   #93
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość


jej.. ale macie przeboje



Mam problem. Jak nauczyć moje dziecko jeść kanapki zje sam chleb. ser żółty zje sam, szynkę samą, ogórki kiszone same, masło samo, pomidory też same.. ale jak połącze i zrobię ładną kolorową kanapkę to pluje dalej niż widzi
Oj tak czasem jest ciekawie

Moja tez nie chciała jesc kanapek ale jakos specjalnie jej nie uczyłam i sama wreszcie postanowiła jesc i teraz juz ładnie je

Dzien dobry

Ja dzis ide z Kamilka do kontroli bo cos mi sie nie bardzo jeszcze podoba to jej gardło a i moje przy okzji zobaczy moje.

Kamilka terz ma manie pracy w ksiazce juz wszystkie takie dla 3 latków jakie były u nas w ksiegarni my wykupoły i wczoraj kupiłam jej dla 4 latka
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:31   #94
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
teraz zamierzam przeprowadzić atak zmasowany na moje wypadające włosy, oby ta moja zabawa miała pozytywne skutki, może mi w końcu przestaną lecieć bo już prześwity widzę albo sama się nakręcam, jak po 1-2 mies nie będzie poprawy idę do lekarza ale myślę że to wynik stresów z ostatnich miesięcy

A robilas badania krwi?


Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Co do menu dzieci to... pisałam o tym dziecku znajomych, 35kg, nie wiem czym karmione
A pózniej wielkie hallo że dzieci otyłe, cukrzyca i inne cudawianki rodzice nie myślą a dzieci cierpią

Rodzice mysla i ida na latwizne po prostu...latwiej rzucic na talerzyk ciastko niz zachecic do jedzenia owocow. Tak samo z warzywami...
Zauwazylam ogolnie, ze ilosc produktow slodkich jakie rodzice serwuja dzieciom jest naprawde ogromna, a zaczyna sie juz od samego sniadania - popatrzcie na platki do mleka...sa przeciez normalne i sa one smaczne a ile dzieci je normalne (mam na mysli takie zwykle bezsmakowe) a ile jakies czekoladowe, miodowe itp.? Zdecydowana wiekszosc je te slodkie a zwyklych ne chce po jakims czasie nawet tknac, bo ich zmysl smaku juz jest przyzwyczajony do sztucznych slodkosci....u nas jesli André ma ochote na wersje slodsza to dodaje miodu i juz...

Nie wspominajac o deserach, przekaskach miedzy glownymi daniami itp. ktore maja w 90% postac ciastek, czekolady, chrupek itp.


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
tak

kit, ze ze zlej strony wkleilam zdjecie w cv, ale mam nadzieje, ze przymkna na to oko w razie czego

Super


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
kobieto, dzieki ci za te informacje...
kuleczki zostaja wykreslone z listy zyczen

Co za ulga. prawda?

Ty powinnas pomyslec o 03 ze standardowej kolekcji albo tych Pucci


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja mysle, ze rodzice ida na latwizne

Karenina, widze, ze imprezka sie udala

Dokladnie...

Oj udala udala...

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Karenina, special for you ---wersja loca, loca
nic wielkiego, ale czuję sie w koncu w swojej skórze:

Kobieto... Piekne wlosy...naprawde sliczny skret!!

I ty takie cuda prostowalas??


Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Mam problem. Jak nauczyć moje dziecko jeść kanapki zje sam chleb. ser żółty zje sam, szynkę samą, ogórki kiszone same, masło samo, pomidory też same.. ale jak połącze i zrobię ładną kolorową kanapkę to pluje dalej niż widzi

Hmm...nie wiem...André w sumie tez je najchetniej proste kanapki i nie lubi jak mamusia wyzywa sie tworczo na jego buleczce...


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

Karenina świetne zdjęcia! Widze, że urodziny jak najbardziej udane Bardz mi się podoba pomysł z parasolem.




Witam

moje dziecko wystawilo moja cierpliwosc na mega duuuuza probe...no takich cyrkow jak dzisiaj od rana i przez cala droge do przedszkola to dawno nie mielismy... Wszystko na NIEEEEE, w koncu po 20 minutach udalo nam sie dotrzec do piekarni, ktora znajduje sie doslownie naprzeciwko naszego domu, gdzie kupuje malemu zawsze buleczke albo mini-croissanta i André stwierdzil, ze chce siku...maja tam wc wiec ok, poszlismy, zrobil tylko oczywiscie on SAM i nie da sobie pomoc a wiadomo, ze to nie dom i trzeba troche inaczej i z tego wszystkiego zmoczyl sobie cale majteczki...
Wrrrr....wiec z powrotem do domu, rozebranie, nowe slipki i tam juz tak mu nagadalam, ze droge do przedszkola w sumie przeszedl grzecznie, caly czas nawijal, ze trzeba byc grzecznym i zeby mama nie byla zla a ja sie gotowalam w sobie w ciszy No ale pogodzilismy sie, w przedszkolu juz wszystko ok, byly buziaki, przytulania, machal przez okno...




__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:54   #95
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Karenina, special for you ---wersja loca, loca
nic wielkiego, ale czuję sie w koncu w swojej skórze:
boskie

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Padam na twarz. pojechaliśmy z małym pociągiem na wycieczkę poszlajać się po większym mieście, nazbieraliśmy liści patyków żołędzi kasztanów, zrobiliśmy małe zakupy i do domu
ja Cie podziwiam za te wojaze

mnie wyjscie do sklepu z moimi "diabelkami" przeraza, i jest wyprawa, a co dopiero jakies dalsze wyskoki

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Rodzice mysla i ida na latwizne po prostu...latwiej rzucic na talerzyk ciastko niz zachecic do jedzenia owocow. Tak samo z warzywami...
Zauwazylam ogolnie, ze ilosc produktow slodkich jakie rodzice serwuja dzieciom jest naprawde ogromna, a zaczyna sie juz od samego sniadania - popatrzcie na platki do mleka...sa przeciez normalne i sa one smaczne a ile dzieci je normalne (mam na mysli takie zwykle bezsmakowe) a ile jakies czekoladowe, miodowe itp.? Zdecydowana wiekszosc je te slodkie a zwyklych ne chce po jakims czasie nawet tknac, bo ich zmysl smaku juz jest przyzwyczajony do sztucznych slodkosci....u nas jesli André ma ochote na wersje slodsza to dodaje miodu i juz...

Nie wspominajac o deserach, przekaskach miedzy glownymi daniami itp. ktore maja w 90% postac ciastek, czekolady, chrupek itp.
niestety...

mnie tez drazni, jak na urodziny dzieci daja w zlobku czekoladki, haribo, lizaki i jeszcze jakies inne slodycze

A Sandra na sniadanie zawsze dostaje kanapke z miodem (wczesniej oczywiscie cos na slono )...
szpinak lubi w zapiekance, uwielbia marchew, buraki, brokula, zupke dyniowa... z mieskiem roznie bywa



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Co za ulga. prawda?

Ty powinnas pomyslec o 03 ze standardowej kolekcji albo tych Pucci
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


i wlasnie juz jakis czas zastanawiam sie nad 03... chociaz tez z "historycznych" bardo podobaja mi sie z kolekcji D'Or
a Pucci nie jest przypadkiem tez jasny?


__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:04   #96
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Ladne włoski

No to masz zdolniache w domu,moj zna tylko marki naszych aut

Kachula to jest fiś moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość


Ale piękne loczki i kolor mi się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość

Mam problem. Jak nauczyć moje dziecko jeść kanapki zje sam chleb. ser żółty zje sam, szynkę samą, ogórki kiszone same, masło samo, pomidory też same.. ale jak połącze i zrobię ładną kolorową kanapkę to pluje dalej niż widzi
Pozwol mu na to na razie, byleby ja zjadał. Nauczy się

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość


Kosnpi super masz ten skręt Już rozumiem czemu niepocieniowane włosy były błędem.
ano...

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
fajna ta wersja - ja mam proste jak druty

byłam z Iza wczoraj u lekarza bo miała podwyższoną temperature od soboty - ma wirusowe gardło i moze chodzić do szkoły
Mi sie druty podobają
Zdrówka!


Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość



Kobieto... Piekne wlosy...naprawde sliczny skret!!

I ty takie cuda prostowalas??

Nie, bo prostowanie niszczy ale żeby jakos wygladały prostowałam na okrągłej szczotce i po paru godzinach i tak sie wywyijały

Kulki fajne, ale nie kupuję już
Za to paznokcie masz mega - jaki to kolor???




Hmm...nie wiem...André w sumie tez je najchetniej proste kanapki i nie lubi jak mamusia wyzywa sie tworczo na jego buleczce...



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

moje dziecko wystawilo moja cierpliwosc na mega duuuuza probe...no takich cyrkow jak dzisiaj od rana i przez cala droge do przedszkola to dawno nie mielismy... Wszystko na NIEEEEE, w koncu po 20 minutach udalo nam sie dotrzec do piekarni, ktora znajduje sie doslownie naprzeciwko naszego domu, gdzie kupuje malemu zawsze buleczke albo mini-croissanta i André stwierdzil, ze chce siku...maja tam wc wiec ok, poszlismy, zrobil tylko oczywiscie on SAM i nie da sobie pomoc a wiadomo, ze to nie dom i trzeba troche inaczej i z tego wszystkiego zmoczyl sobie cale majteczki...
Wrrrr....wiec z powrotem do domu, rozebranie, nowe slipki i tam juz tak mu nagadalam, ze droge do przedszkola w sumie przeszedl grzecznie, caly czas nawijal, ze trzeba byc grzecznym i zeby mama nie byla zla a ja sie gotowalam w sobie w ciszy No ale pogodzilismy sie, w przedszkolu juz wszystko ok, byly buziaki, przytulania, machal przez okno...
No tak...

U nas z sikaniem jest zawsze problem po przedszkolu, bo tam dziwnie Stasiowi się nie chce, a jak tylko wyjdziemy i idziemy na spacer, to zaraz są przygody...

My sie juz posiłkujemy Miokołajem, że on niby patrzy już wnikliwie, które dziecko na prezent zasługuje.. wczoraj małz wrzucił na balkon czapke Mikołaja... tak nas obserwował, aż zapomniał Mikuś biedny...


---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
boskie
dzięki

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość



mnie tez drazni, jak na urodziny dzieci daja w zlobku czekoladki, haribo, lizaki i jeszcze jakies inne slodycze
No właśnie nad tym się głowie... to co Wy zanisiecie?

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

[SIZE=2]A Sandra na sniadanie zawsze dostaje kanapke z miodem (wczesniej oczywiscie cos na slono )...
[SIZE=2]szpinak lubi w zapiekance[SIZE=2], uwielbia marchew, buraki, brokula, zupke dyniowa... z mieskiem roznie bywa
Co na słono na śniadanie?
U nas zawsze jest jeszcze coś na mleczno z rana.
Mięso jak najmilej widziane, ale warzywka tez i mały uwielbia kasze gyczaną i ryż.
Mnie denerwują imprezy rodzinne, gdzie ostatnio Styaś zjadł 3 czekoladowe cukierki, a ja wychodzę przez to na tę, ktora przesadza, bo normlanie małemu słodyczy (codzienie) nie daje... to jak w dzieciństwie nie będzie jadł to kiedy?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:24   #97
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Piotrek lubi słodycze za bardzo. Codziennie coś zje na słodko. Dlatego nie pije słodkiego(czasem kompot, sok, ale ogólnie to woda) i lubi owoce i surową marchew. No i płatków słodkich jeść nie uczyłam, tylko od początku kukurydziane. Obiady je w miare ładnie, ale kanpek z czymś też nie lubi jak Fifi. Je sam suchy chleb, sam ser żółty np.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 09:28   #98
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

mnie tez drazni, jak na urodziny dzieci daja w zlobku czekoladki, haribo, lizaki i jeszcze jakies inne slodycze

Lizaka André jeszcze nie probowal, Haribo jak gdzies wlasnie dostanie, ale wtedy i tak ja przejmuje paczuszke i zostawiam w niej 2-4 zelki i koniec na tym...czekoladki no coz jak gdzies jakas dostanie to niech juz zje JEDNA, ale w domu takich rzeczy nie ma i powiem wam, ze André nie teskni za tego typu rzeczami ani troche dla niego pyszne slodkosci to owoce, suszone owoce, ewentualnie ciasta mamusi...

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
i wlasnie juz jakis czas zastanawiam sie nad 03... chociaz tez z "historycznych" bardo podobaja mi sie z kolekcji D'Or
a Pucci nie jest przypadkiem tez jasny?

Pucci pieknie podbijaja opalenizne


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Nie, bo prostowanie niszczy ale żeby jakos wygladały prostowałam na okrągłej szczotce i po paru godzinach i tak sie wywyijały

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Kulki fajne, ale nie kupuję już
Za to paznokcie masz mega - jaki to kolor???

Musze zerknac...chyba nowa kolekcja Essence - ta z wampirami

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
U nas z sikaniem jest zawsze problem po przedszkolu, bo tam dziwnie Stasiowi się nie chce, a jak tylko wyjdziemy i idziemy na spacer, to zaraz są przygody...

Juz widze przeboje jakie beda z kombinezonem na snieg...


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
My sie juz posiłkujemy Miokołajem, że on niby patrzy już wnikliwie, które dziecko na prezent zasługuje.. wczoraj małz wrzucił na balkon czapke Mikołaja... tak nas obserwował, aż zapomniał Mikuś biedny...


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No właśnie nad tym się głowie... to co Wy zanisiecie?

Nie rozumiem - co zanosimy i kiedy??


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Co na słono na śniadanie?
U nas zawsze jest jeszcze coś na mleczno z rana.
Mięso jak najmilej widziane, ale warzywka tez i mały uwielbia kasze gyczaną i ryż.

André kocha rybki tak samo jak mieso chyba...bo je rownie czesto wiec pewnie dlatego...

Kasze, ryze, amarantus, kuskus - uszy mu sie trzesa na sam widok

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Mnie denerwują imprezy rodzinne, gdzie ostatnio Styaś zjadł 3 czekoladowe cukierki, a ja wychodzę przez to na tę, ktora przesadza, bo normlanie małemu słodyczy (codzienie) nie daje... to jak w dzieciństwie nie będzie jadł to kiedy?

Ja mowie wprost, ze nie a jak ktos gluchy i daje to zabieram i juz...



Kupilam sobie w koncu G&B The One Rose i siedze teraz i sie waaaaacham...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2012-11-14 o 07:52
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:29   #99
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

No właśnie nad tym się głowie... to co Wy zanisiecie?


Co na słono na śniadanie?
muffinki jablkowe i ciasto marchwiowe wlasnego wypieku

a na slono, to chlebek z szynka albo watrobianka, albo serem
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:32   #100
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Miałam wene na porządki. wyniosłam juz do piwnicy stary narożnik z kuchni, na który Tż się uparł, a dla mnie to wstrętny niepotrzebny grat:P
Wczoraj pomalował pierwszą warstwa mniejszą część przedpokoju, ale odpadło w jednym miejscu ech... Ja chce koniec remontuuuu!
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:35   #101
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

[QUOTE=karenina19;37588911]
Lizaka André jeszcze nie probowal, Haribo jak gdzies wlasnie dostanie, ale wtedy i tak ja przejmuje paczuszke i zostawiam w niej 2-4 zelki i koniec na tym...czekoladki no coz jak gdzies jakas dostanie to niech juz zje JEDNA, ale w domu takich rzeczy nie ma i powiem wam, ze André nie teskni za tego typu rzeczami ani troche dla niego pyszne slodkosci to owoce, suszone owoce, ewentualnie ciasta mamusi...



Pucci pieknie podbijaja opalenizne







Musze zerknac...chyba nowa kolekcja Essence - ta z wampirami



Juz widze przeboje jakie beda z kombinezonem na snieg...








Nie rozumiem - co zanosimy i kiedy??


[QUOTE=konspiracja;3758829 8]
Co na słono na śniadanie?
U nas zawsze jest jeszcze coś na mleczno z rana.
Mięso jak najmilej widziane, ale warzywka tez i mały uwielbia kasze gyczaną i ryż.
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

André kocha rybki tak samo jak mieso chyba...bo je rownie czesto wiec pewnie dlatego...

Kasze, ryze, amarantus, kuskus - uszy mu sie trzesa na sam widok



Ja mowie wprost, ze nie a jak ktos gluchy i daje to zabieram i juz...



Kupilam sobie w koncu G&B The One Rose i siedze teraz i sie waaaaacham...



Sandra tez ni

my ryze i kasze tez uwielbiamy

A od kombinezonow odeszlam juz rok temu... sa taaakie noepraktyczne
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 09:40   #102
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


Nie rozumiem - co zanosimy i kiedy??
no Wy już zanieśliście torta

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]
Ja mowie wprost, ze nie a jak ktos gluchy i daje to zabieram i juz...
No - ale zawsze potem słucham tego co napisałam wcześniej, albo jak mały w domu nigdy nie chce to tam podłapie i "dlaczego mama, dlaczego nie mogę"
bo przeciez inne dzieci jedzą i jakos są zdrowe, a ja tu wymyślam
W ogole jak zjał ostatnio te 3 to w szoku byłam, bo zawsze jak mu Babcia dawąła to coś tam podziubdział i nigdy nawet jedego cukierka nie skończył...




Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
muffinki jablkowe i ciasto marchwiowe wlasnego wypieku

a na slono, to chlebek z szynka albo watrobianka, albo serem
aaa

No włąśnie nie wiem co tu kupić/ zrobić żeby było fajnie i nie tak niezdrowo... w standardzie są cukierki
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:25   #103
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Zazdroszcze Wam, że wasze dzieciaki jedza chetnie owoce i warzywa... Moja Kamilka nie je ani owoców ani warzyw i nie mam pojecia jak ja tego nauczyc. owoców nie chciała od małego pod żadna postacia, a wrzywa jadła sałatke warzywna bardzo lubiała a potem sie jej odmieniło i nie ma szans zeby wzieła do buzi za słodyczami tez jakos specjalnie nie jest czasem najdzie ja na czekolade ale zje jedna kostke i tyle za lizakami nie specjalnie przepada a żelków to juz wogóle nie lubi...
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:09   #104
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Hej niestety dalej bez kompa wiec nie bede sie rozpisywac bo zajelo by mi to caly dzien. Mam pytanko co to znaczy jak dzieciatko pijac piers czepie glowa nerwuje sie? Nie wiem o co biega Kinia pila bez problemu a Igor taki nerwowy przy cycku. Nie spie po nocach i nie mam kiedy odespac. Pomocy moze ktos pomoze:-(
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:24   #105
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Mam problem. Jak nauczyć moje dziecko jeść kanapki zje sam chleb. ser żółty zje sam, szynkę samą, ogórki kiszone same, masło samo, pomidory też same.. ale jak połącze i zrobię ładną kolorową kanapkę to pluje dalej niż widzi
u nas to samo :/
os przyszłego roku puszczam go do przedszkola od 8 rano to może tam przy innych dzieciach się w koncu nauczy bo ja już sił nie mam, najpierw wszystko a chleba zrzuca a potem je sam chleb :/
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:26   #106
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Hej niestety dalej bez kompa wiec nie bede sie rozpisywac bo zajelo by mi to caly dzien. Mam pytanko co to znaczy jak dzieciatko pijac piers czepie glowa nerwuje sie? Nie wiem o co biega Kinia pila bez problemu a Igor taki nerwowy przy cycku. Nie spie po nocach i nie mam kiedy odespac. Pomocy moze ktos pomoze:-(
Może masz za mało pokarmu i sie złosci bo sie nie najada. Ja tak miałam z Kamilka tez mi sie przy cycu strasznie złosciła a ja nie wiedziałam o co chodzi i jak dałam butle to odrazu sie dziecko zmieniło i potem juz niestety piersi nie chciała i odciagałam jej do 3 miesiecy.
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:27   #107
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
.

Kamilka terz ma manie pracy w ksiazce juz wszystkie takie dla 3 latków jakie były u nas w ksiegarni my wykupoły i wczoraj kupiłam jej dla 4 latka
oj ja bym chciała żeby Wojtuś te książeczki rozwiązywał Wogóle go nie kręcą
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:31   #108
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Co na słono na śniadanie?
U nas zawsze jest jeszcze coś na mleczno z rana.
Mięso jak najmilej widziane, ale warzywka tez i mały uwielbia kasze gyczaną i ryż.
Mnie denerwują imprezy rodzinne, gdzie ostatnio Styaś zjadł 3 czekoladowe cukierki, a ja wychodzę przez to na tę, ktora przesadza, bo normlanie małemu słodyczy (codzienie) nie daje... to jak w dzieciństwie nie będzie jadł to kiedy?
no ja to jestem wyrodną matką bo Grześ uwielbia lizaki i je czasem dostaje - nie codziennie aby nie było, ze jestem aż tak wyrodna, choć może jestem bo czasem daję im płatki - ciniminis, miodowe i frutinę - ale nie te płatki są z owocami
cukierków i czekolad unikamy, zelki Grześ ma bardzo ograniczone, bo on to potworek zelkowy, amnie przerażają barwniki głównie, pomijam resztę
ale ostatnio kupiłam witaminy w formie żelek - nie są barwione i smakowo, choc słodkie to smakują jak mniej słodkie rodzynki
kupuję im probiotyki w formie czekoladki - choć mało słodkie sa to zawsze mam wybieg jak wołają coś słodkiego
u mnie jedzą suszone owoce - uwielbiają rodzynki, owoce również jadają chętnie, choć Grześ mniej chętnie jada cytrusy ale za to dac mu jabłka i winogrona i go nie ma, Iza jada wszystkie bardzo chętnie
gorzej z warzywami - jeszcze samo jedno tak ale surówka odpada tak u Grzesia jak i u Izy, więc jadają kapustę, marchewkę itd osobno, choc nie powiem dość dużo jedzą warzyw to dla mnie jest to mało
za ciastkami nie przepadają - czasem Iza chce sernik, ciasteczek nie kupuję więc nie mamy z tym problemu
kanapki też jadają ale osobno Grzes potrafi zjeść np. ser i chleb
mnie co boli to, ze jedzą mało zup, no i Grześ jak ma na talerzu ziemniaki i mięso to zje same ziemniaki, a Iza odwrotnie

no i u nas Babcia zaprzestała im przynosić słodyczki - w domu u siebie tez zbytnio ich nie częstuje - i wystarczyła jedna uwaga
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:33   #109
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Mi sie druty podobają
Zdrówka!
mnie też :P
ale to zawsze tak jest że jak się komuś naturalnie kręcą to chcą proste i na odwrót
Dawniej prostownica był a u mnie na porządku dziennym , ale od kąd zaczeły mi bardziej włosy wypadać jestem przy naturalnych falach i naturalnym kolorze (choć kolor korci mnie bardzo zmienić, myżlę o powrocie do takiech pasemek)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GOSIA3.jpg (27,1 KB, 23 załadowań)
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 11:35   #110
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam, że wasze dzieciaki jedza chetnie owoce i warzywa... Moja Kamilka nie je ani owoców ani warzyw i nie mam pojecia jak ja tego nauczyc. owoców nie chciała od małego pod żadna postacia, a wrzywa jadła sałatke warzywna bardzo lubiała a potem sie jej odmieniło i nie ma szans zeby wzieła do buzi za słodyczami tez jakos specjalnie nie jest czasem najdzie ja na czekolade ale zje jedna kostke i tyle za lizakami nie specjalnie przepada a żelków to juz wogóle nie lubi...
Wojtek z owoców tot ylko banany i kiwi akceptuje, no jabłuszko jeszcze ale nie zawsze. z warzywami jest niestety koszmar :/ musze mu je przemycać, np w roladce
no a słodycze to wiadomo - numero uno jak i u mamusi :P

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Hej niestety dalej bez kompa wiec nie bede sie rozpisywac bo zajelo by mi to caly dzien. Mam pytanko co to znaczy jak dzieciatko pijac piers czepie glowa nerwuje sie? Nie wiem o co biega Kinia pila bez problemu a Igor taki nerwowy przy cycku. Nie spie po nocach i nie mam kiedy odespac. Pomocy moze ktos pomoze:-(
może leci mu za wolno albo za szybko???
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:37   #111
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Agusia a moze faktycznie przyozdabiaj mu kanapki - chętniej zje, można np. wędlinkę serek pokroić w jakieś figury, zrobić jakieś buźki, samochody albo kanapeczki w jakieś formy a nie kromka chleba

Grzesia książeczki też nie kręcą ale mały w ogóle nie plastyczny jest - przeciwieństwo Izy
woli puzzle
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:39   #112
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

KARENINA fociaki obejrzane - ależ z tego Andre slosziak
i parasolka - extra pomysł

ja obiecałam sobie zrobić Wojtkowi porządne ur w tym roku ale coś czuję że nie dam rady już :/ Pewnie skończy się znów na Kinder planecie i torciku w rodzinnym gronie :/
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:41   #113
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
ale to zawsze tak jest że jak się komuś naturalnie kręcą to chcą proste i na odwrót
fajnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Mam pytanko co to znaczy jak dzieciatko pijac piers czepie glowa nerwuje sie? Nie wiem o co biega Kinia pila bez problemu a Igor taki nerwowy przy cycku. Nie spie po nocach i nie mam kiedy odespac. Pomocy moze ktos pomoze:-(
ja chyba też obstawiałbym mało pokarmu - spróbuj ściągnąć to zobaczysz jak leci i ile jego jest, na noc mozesz spróbować dac butelkę i zobaczysz co jest grane
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:07   #114
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Magda a tam wyrodną:P Jak pisałam Piotrek codziennie coś wtrząchnie słodkiego. Lizaki tez bywają i również je bardzo lubi. Kupuje takie owocowe w lidlu za 5.99 jak mam okazje, bo smakuja jak nimm2 czyli nie są właśnie takie słodkie. No i rodzynki lubi- w czekoladzie lub zwyczajne, jakieś ciastka.

Gochaa zupełnie inna Ty w takiej fryzurce.

Maria Piotrkowi jak za szybko leciało to się odrywał i widziałam, że sikało z piersi. Jak za mało, za wolno to mi chciał pierś urwać, odrywał się i wkurzał, a nawet płakał.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:08
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:13   #115
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Karenina, special for you ---wersja loca, loca
nic wielkiego, ale czuję sie w koncu w swojej skórze:
śliczności

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Mamrotka mam nadzieje, że kciuki pomogą!
Widze, że wish lista Ci się zmniejsza hihi
Co dos zczotki...wiesz jak to jest- jak się głupi namyśli to się jarmark kończy jak ja kiedy krem był za 10zł, a mi ręka zadrżała i nie kliknełam
ta wish lista rośnie sama z siebie niby sobie kupiłam ostatnio parę rzeczy ale muszę selekcję zrobić co na już jeszcze potrzebuję, z zsk jeszcze nie zamawiałam coś mi ręce nie dochodzą, może dziś w końcu kliknę to i owo



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A robilas badania krwi?
no właśnie jeszcze nie robiłam ale chyba się wybiorę



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Rodzice mysla i ida na latwizne po prostu...latwiej rzucic na talerzyk ciastko niz zachecic do jedzenia owocow. Tak samo z warzywami...
Zauwazylam ogolnie, ze ilosc produktow slodkich jakie rodzice serwuja dzieciom jest naprawde ogromna, a zaczyna sie juz od samego sniadania - popatrzcie na platki do mleka...sa przeciez normalne i sa one smaczne a ile dzieci je normalne (mam na mysli takie zwykle bezsmakowe) a ile jakies czekoladowe, miodowe itp.? Zdecydowana wiekszosc je te slodkie a zwyklych ne chce po jakims czasie nawet tknac, bo ich zmysl smaku juz jest przyzwyczajony do sztucznych slodkosci....u nas jesli André ma ochote na wersje slodsza to dodaje miodu i juz...

Nie wspominajac o deserach, przekaskach miedzy glownymi daniami itp. ktore maja w 90% postac ciastek, czekolady, chrupek itp

u nas na śniadanie są płatki z mlekiem kukurydziane lub owsianka z suszonymi owocami,orzechami i innymi dodatkami, a la musle domowej roboty
Warzywa i owoce mała chętnie zjada, mięso ostatnio jest bleee, ale nadrabia białym serem w każdej postaci
Wszystko jest dla ludzi ale też z umiarem


Agusia moja tez kanapek nie chce, ale ostatnio sama sobie zrobiła i zjadła


Dziękuję mamusie za kciuki, poszło gładko ale wynik tego spotkania poznam w ciągu kilku tyg dopiero
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:20   #116
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009



Dzisiaj ciezki dzien mielismy,zajrzymy jutro
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:25   #117
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

MELDUJĘ SIĘ
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:46   #118
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Tyle zacytowałam i mi zeżarło

Pamiętam, że goocha pisała o przedszkolu. Fifi chodzi do przedszkola i tam kanapek tez nie chce jesc:/

Wycieczki, uwielbiam jakis czas temu kolezanka zadzwonila, ze zaprasza na kawe. co z tego ze mieszka 100km ode mnie wrzuciłam wszytsko do bagaznika, mlodego zapakowalam i pojechalismy na 3 dni o wyjezdzie nad morze też podjęłam dezycje z rana i pojechalam w nocy Pierwszy raz zrobilam tak długą trasę autem. z wrocka nad morze jest dosć daleko, ale dałam radę bez problemu, mlodemu tez sie trasa podobala W międzyczasie na parkingu przykręcałam zderzak bo mi jakaś srubka odpadla ale ja uwielbiam szperac przy aucie swoje auto w srodku skladalam sama, wiec jak cos sie popsuje to sama tez naprawiam.
ostatnio wzielam dywanik usiadlam sobie przy aucie na ulicy i rezkrecilam nadkole, zderzak, wszytsko pomocowalam, jakis pan sie zatrzymal i powiedzial ze nie wierzy wlasnym oczom i czy moze na mnie popatrzec

lepiej mi jak tu napiszę, dzisiejszy wiecór nie należał do udanych :/
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:28   #119
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Kurde mi też coś cytowanie zżarło


Karenina super foty
Konspi i Gocha - super fryz

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
...


Rodzice mysla i ida na latwizne po prostu...latwiej rzucic na talerzyk ciastko niz zachecic do jedzenia owocow. Tak samo z warzywami...
Zauwazylam ogolnie, ze ilosc produktow slodkich jakie rodzice serwuja dzieciom jest naprawde ogromna, a zaczyna sie juz od samego sniadania - popatrzcie na platki do mleka...sa przeciez normalne i sa one smaczne a ile dzieci je normalne (mam na mysli takie zwykle bezsmakowe) a ile jakies czekoladowe, miodowe itp.? Zdecydowana wiekszosc je te slodkie a zwyklych ne chce po jakims czasie nawet tknac, bo ich zmysl smaku juz jest przyzwyczajony do sztucznych slodkosci....u nas jesli André ma ochote na wersje slodsza to dodaje miodu i juz...

Nie wspominajac o deserach, przekaskach miedzy glownymi daniami itp. ktore maja w 90% postac ciastek, czekolady, chrupek itp.


...
Ja nie rozumiem niektórych rodziców Nie wiem czy wam opowiadałam, jak przyglądałam się jak przedszkolaki jedzą obiad w przedszkolu (w tamtym roku, jak jeszcze mój syn chodził do przedszkola)
23 dzieci i panie noszą talerze - tylko na talerzu mojego dziecka była surówka do obiadu okazało się, że pozostałe nie chcą tknąć obiadu gdy na talerzu surówka Mój jest indywidualistą i nie zważał na to że inne dzieci nie chciały.


Magdzia je wszystko
Jej ulubione potrawy i przekąskiowoce, warzywa różnego kalibru, oliwki, keczup pikantny, mięsko pod każdą postacią, kaszanka, śledź, ryby ogólnie, ostre papryczki nadziewane serkiem
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Lizaka André jeszcze nie probowal, Haribo jak gdzies wlasnie dostanie, ale wtedy i tak ja przejmuje paczuszke i zostawiam w niej 2-4 zelki i koniec na tym...czekoladki no coz jak gdzies jakas dostanie to niech juz zje JEDNA, ale w domu takich rzeczy nie ma i powiem wam, ze André nie teskni za tego typu rzeczami ani troche dla niego pyszne slodkosci to owoce, suszone owoce, ewentualnie ciasta mamusi...



Pucci pieknie podbijaja opalenizne

...

Kupilam sobie w koncu G&B The One Rose i siedze teraz i sie waaaaacham...



...
U nas słodycze zazwyczaj w sobotę. Wczoraj był wyjątek bo moje starsze dziecię, szczepionkę przeciw polio miało i nie mogłam mu odmówić nagrody, tym bardziej, że zszokował mnie i pielęgniarkę. Rozsiadł się na krześle jak hrabia i przyglądał się z zawadiacką miną na zastrzyk - nawet mu powieka nie drgnęła. Po wszystkim podziękował za zabieg Ale dzisiaj ręka spuchła jak bania

Ale kusisz tymi kulkami

A u mnie w ciągu 2 tygodni z 6 flaszek przyszło The One mam w planach ale podstawową wersję

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Tyle zacytowałam i mi zeżarło

Pamiętam, że goocha pisała o przedszkolu. Fifi chodzi do przedszkola i tam kanapek tez nie chce jesc:/

Wycieczki, uwielbiam jakis czas temu kolezanka zadzwonila, ze zaprasza na kawe. co z tego ze mieszka 100km ode mnie wrzuciłam wszytsko do bagaznika, mlodego zapakowalam i pojechalismy na 3 dni o wyjezdzie nad morze też podjęłam dezycje z rana i pojechalam w nocy Pierwszy raz zrobilam tak długą trasę autem. z wrocka nad morze jest dosć daleko, ale dałam radę bez problemu, mlodemu tez sie trasa podobala W międzyczasie na parkingu przykręcałam zderzak bo mi jakaś srubka odpadla ale ja uwielbiam szperac przy aucie swoje auto w srodku skladalam sama, wiec jak cos sie popsuje to sama tez naprawiam.
ostatnio wzielam dywanik usiadlam sobie przy aucie na ulicy i rezkrecilam nadkole, zderzak, wszytsko pomocowalam, jakis pan sie zatrzymal i powiedzial ze nie wierzy wlasnym oczom i czy moze na mnie popatrzec

lepiej mi jak tu napiszę, dzisiejszy wiecór nie należał do udanych :/
Agusia padłam
Super, że tak dajesz radę i że taka odważna i ogarnięta z tymi wyjazdami jesteś


Maria, może za mało pokarmu, albo słabo łapie, może herbatkę na laktację spróbuj

Edytowane przez DiTu77
Czas edycji: 2012-11-13 o 21:31
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 07:53   #120
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Agusia ty to jak moja szwagierka, duzo przy aucie sama robi bo lubi
Ja koła nawet nie zmienię bo siły nie mam żeby odkręcić śrub ale płyny sama sobie sprawdzam ucho do zawieszenie jakieś tam też mam, rozróżniam jak mi padnie przegub lub łożysko czy amortyzator

Zamówiłam czarne mydło jeszcze półprodukty i zakładam sobie szlaban
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-28 12:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.