Maleństwa- łączmy się - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 21:23   #91
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja na akademi pedagogikigi specjalnej w wawie
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:39   #92
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Maleństwa- łączmy się

no to zycze wszystkiego dobrego przyszlej pani pedagog
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:18   #93
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja mam 1,58 waże 45kg hehe ) i mam śmieszna figure => biust 77 talia 60 biodra 85 :P zbytnio nie przywiazuje uwagi do swojej figury i wzrostu a co do ciuchów jedyny problem jaki mam to znalezienie spodni które będa obcisłe niestety żadko znajduje odpowiednie spodnie=> albo sie mecze i nie moge oddychac w nich jak sie zapne albo poprostu ode mnie odstają takie zycie małe jest piękne
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:36   #94
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja tam czytam i nie wiem czy sie zalamac ..... wszystkie jestescie drobniutkie....
ja mam 1.58 i 54 kg.... ojoj
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:02   #95
Dianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Maleństwa- łączmy się

hej dołączę się do Was, bo mam zaledwie 164 cm jestem niziutka ;( i wg. innych bardzo szczuplutka) ale powiem szczerze że nie mam problemu z kupowaniem odzieży na mnie, zwłaszcza ze spodniami. To fakt że czasami trafiają sie super spodnie dopasowane do bioderek a za krotkie nandługosci ale to należy do rzadkości. Jeśli chodzi o poruszane letnie rybaczki i japonki , to ja noszę w lecie spodnie 3/4 i do tego japonki bardzo lubie taką kombinacje mimo że jestem taka niziutka, dopiero w zeszłe lato kupiłam japonki wcześniej nigdy nie chodziłam w takich butach ze względu na moje palce heheh a po resztą przeważnie nosiłam buty na obcasikach niewielkich ,ale zawsze coś było. Kiedy w tym roku zaczęłam nosić tego typu buty bardzo mi się spodobały. Doszłam do wniosku " Małe jest piękne" heheh Pozdrawiam wszystkie niziutkie osóbki
Dianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:32   #96
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Maleństwa- łączmy się

porada co do spodni to:
Krótkie nogi
Zrezygnuj z krótkich nogawek i zbyt obcisłych spodni, bo te zdradzają gdzie kończy się pupa, a gdzie zaczynają się nogi.
Ubrania z obniżoną talią, jeszcze bardziej Cię skrócą.
Długa spódnica noszona do butów na wysokim obcasie, lub spódnica do połowy łydki do botków na obcasie optycznie wydłuży Twoje ciało. Wystrzegaj się natomiast spódnic ze skosu do połowy łydki i podwijania nogawek u spodni . Dobre rozwiazanie na zime to wsadzenie spodni do kozaczków na wysokim obcasie
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:18   #97
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez loana
dokladnie zwlaszcza ze ja wesola jestem i mam milutka buzie pania prawnik to bum nie mogla zostac
a bede pania pedagog tez nie wiem czy dobrze hihihh
A ja wlasnie mam zostac pania prawnik Juz sie boje co to bedzie w przyszlej pracy
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 10:19   #98
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez loana
ja tam czytam i nie wiem czy sie zalamac ..... wszystkie jestescie drobniutkie....
ja mam 1.58 i 54 kg.... ojoj
Ja tez mam 1.58 m i 54 kg Ale jak czytam jakie tu chudzinki to mysle ze powinnam przejsc na diete...
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:12   #99
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Maleństwa a na jakie butki polujecie w okresie=> wiosna 2006???????
natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:56   #100
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja chyb jak zawsze i nie zmieniam jak narazie-sportowe firmowki juz mam kupione- ladne nike cortez z blyszczacym, plastikowym,blekitnym znaczkiem ,pozatym mam jeszcze srebrne adasie z zoltymi znaczkami :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:58   #101
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja wlasnie kupilam sobie nowe adidaski, ktorych naprawde dlugo szukalam
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 16:08   #102
!szymon!
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar !szymon!
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A moja kochana narzeczona ma 1,61 w kapeluszu i uwielbiam to u niej!!!!! małe kobietki to najlepsze co moglo sie przytrafić na świecie czasami tylko cos marudzi o spodniach, że są za dlugie ale to chyba jeden z nielicznych minusów niskiego wzrostu. widzę jak dzielnie mknie przez życie moje maleństwo nie zwracając uwagi na "wysokie niedogodności", nie stanowią dla niej problemu wysokie szafki, wysoko ułożone produkty w supermarketach itp. jeśli nie może czegoś dosięgnąć od tego ma mnie!!!! . Tak więc dziewczęta nie przejmujcie sie malutkim wzrostem: pamiętajcie małe jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!! jestście duuużo ladniejsze od waszych wyższych koleżanek!!!!! jakby to określić: takie fajne że hoho!!!
ps. pozatym jak coś przeskrobiecie ( a małym kobietkom zdaża to się często- szczególnie mojej ukochanej) nikt nie jest o to zły, no bo jak można sie denerwować na maleństwa!!!!!
!szymon! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:04   #103
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez !szymon!
małe kobietki to najlepsze co moglo sie przytrafić na świecie !!!!

święta prawda
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:01   #104
zafirek
Raczkowanie
 
Avatar zafirek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 35
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Małe jest piękne chociaż często narzekam,że nie wyglądam jak dziewczyna z wybiegu. Poza tym czasem chce mnie coś trafic jak facet który mi się podoba chodzi u boku jakiejś wysokiej dziewczyny:/ hmmm ja nie urosnę na szczęście niektórym podoba się moje 164
zafirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 20:34   #105
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A ja poluję na Nike Court Tradition Tylko nie wiem w którj wersji będą lepsze Co wy na to??? Czarne czy białe???/ Sznurowane czy na rzep??? A tak przy okazji jako mała osóbka uwielbiam grać w tenisa stąd mam obsesje na te buty
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć

Edytowane przez NieWskaZaNa
Czas edycji: 2008-05-22 o 15:04
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:12   #106
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Sznurowane!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:52   #107
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Na rzepy!!! Uwielbiam buty na rzepy
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 18:43   #108
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Maleństwa- łączmy się

wtam grono maleństw ja to prawdziwe malenstwo mam zaledwie 1,54 cm i waze 45kg, a moj partner prawie 1,90 zawsze nosze buciki wyzsze tzn 8cm, kiedys mi przeszkadzala ta roznica ale teraz nie przeszkadza ani mi ani jemu a wrecz przeciwnie:d niektore dziewczyny tu pisza ze maja 160pare i sie czują małe, ahh marzenie....
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:54   #109
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Oj dziewczyny, chyba Was pobiję : mam 148 cm i ważę 41/2 kg. Dodam że mam 22 lata! Znalezienie dla mnie spodni, to prawdziwa wyprawa, a i tak muszę zawsze skaracać. Często też odstają w pasie. Bez paska u mnie ani rusz. Ze spódnicami chyba jeszcze gorzej: ciężko dostać taką, która byłaby dobra w pasie . W sumie chciałabym nawet zrzucić parę centymetrów (nie kg !), bo ostatnio obrastam w tłuszczyk przez pigułki, ale straszne jest to, że wtedy to już znalezienie spodni czy spódnicy graniczy z cudem!
Ale najgorzej jest z butami : mój rozmiar to 33/34!!! Najczęściej kupuję Ryłko, jeśli chodzi o wyjściowe (sportowe łatwiej znaleźć), ale jeszcze nie miałam tak, żeby buty tej firmy mnie nie uwierały, obgryzały, czy nie raniły stóp . Buty ślubne miałam zamawiane!
Ale gdyby nie te niedogodności związane z ubraniami, byłabym w 100% zadowolona ze swojego wzrostu. Nie przeszkadza mi on. Czuję się bardzo kobieco taka jak jestem i taka a nie wyższa spodobałam się mężowi Mój wzrost pasuje w 100% do mojej osobowości .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 22:57   #110
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez !szymon!
A moja kochana narzeczona ma 1,61 w kapeluszu i uwielbiam to u niej!!!!! małe kobietki to najlepsze co moglo sie przytrafić na świecie czasami tylko cos marudzi o spodniach, że są za dlugie ale to chyba jeden z nielicznych minusów niskiego wzrostu. widzę jak dzielnie mknie przez życie moje maleństwo nie zwracając uwagi na "wysokie niedogodności", nie stanowią dla niej problemu wysokie szafki, wysoko ułożone produkty w supermarketach itp. jeśli nie może czegoś dosięgnąć od tego ma mnie!!!! . Tak więc dziewczęta nie przejmujcie sie malutkim wzrostem: pamiętajcie małe jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!! jestście duuużo ladniejsze od waszych wyższych koleżanek!!!!! jakby to określić: takie fajne że hoho!!!
ps. pozatym jak coś przeskrobiecie ( a małym kobietkom zdaża to się często- szczególnie mojej ukochanej) nikt nie jest o to zły, no bo jak można sie denerwować na maleństwa!!!!!
Czarne na bialym, dziewczyny!

Ivvonka = 160 cm
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 06:44   #111
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez agateczka
wtam grono maleństw ja to prawdziwe malenstwo mam zaledwie 1,54 cm i waze 45kg, a moj partner prawie 1,90 zawsze nosze buciki wyzsze tzn 8cm, kiedys mi przeszkadzala ta roznica ale teraz nie przeszkadza ani mi ani jemu a wrecz przeciwnie:d niektore dziewczyny tu pisza ze maja 160pare i sie czują małe, ahh marzenie....
u mnie to samo - ja 163 cm, mój ukochany 194 i on uwielbia mój wzrost i mówi, że od kiedy mnie zna w ogóle nie podobają mu się wysokie kobiety, bo wyglądają teraz w jego oczach jakoś 'krowiasto' haha a ja czuję się jak maleńka księżniczka ze swoim rycerzem i - jak zauważył Szymon - faktycznie dużo mi uchodzi na sucho
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:25   #112
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Oj dziewczyny, chyba Was pobiję : mam 148 cm i ważę 41/2 kg. Dodam że mam 22 lata! Znalezienie dla mnie spodni, to prawdziwa wyprawa, a i tak muszę zawsze skaracać. Często też odstają w pasie. Bez paska u mnie ani rusz. Ze spódnicami chyba jeszcze gorzej: ciężko dostać taką, która byłaby dobra w pasie . W sumie chciałabym nawet zrzucić parę centymetrów (nie kg !), bo ostatnio obrastam w tłuszczyk przez pigułki, ale straszne jest to, że wtedy to już znalezienie spodni czy spódnicy graniczy z cudem!
Ale najgorzej jest z butami : mój rozmiar to 33/34!!! Najczęściej kupuję Ryłko, jeśli chodzi o wyjściowe (sportowe łatwiej znaleźć), ale jeszcze nie miałam tak, żeby buty tej firmy mnie nie uwierały, obgryzały, czy nie raniły stóp . Buty ślubne miałam zamawiane!
Ale gdyby nie te niedogodności związane z ubraniami, byłabym w 100% zadowolona ze swojego wzrostu. Nie przeszkadza mi on. Czuję się bardzo kobieco taka jak jestem i taka a nie wyższa spodobałam się mężowi Mój wzrost pasuje w 100% do mojej osobowości .

witaj, chyba faktycznie nas wszystkich przebilaś... Ale dziwię się Twoimi planami ubycia w centymetrach , nie rób tego, niedługo wiosna, wiatr i te rzeczy )) jeszcze Cię nam porwie
mialam kiedyś nauczycielkę bardzo niziutkiego wzrostu... zawsze nam opowiadala, jak to w czasach kryzysu jeździla specjalnie do Wloch po buty - bo u nas nie mogła dostać szpilek na swoją maleńką nóżkę... może więc to jest opcja dla CIebie )) a przy opkazji...no wiesz
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:36   #113
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a ja znalazlam jescze jedna niedogodnosc w niskim wzroscie- nie czuje sie komfortowo przy wysokich chlopakach- nie moge z takim potanczyc poprzytulac sie nie wygodnieie- np na dicho czy weselu
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:39   #114
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez martuko
witaj, chyba faktycznie nas wszystkich przebilaś... Ale dziwię się Twoimi planami ubycia w centymetrach , nie rób tego, niedługo wiosna, wiatr i te rzeczy )) jeszcze Cię nam porwie
mialam kiedyś nauczycielkę bardzo niziutkiego wzrostu... zawsze nam opowiadala, jak to w czasach kryzysu jeździla specjalnie do Wloch po buty - bo u nas nie mogła dostać szpilek na swoją maleńką nóżkę... może więc to jest opcja dla CIebie )) a przy opkazji...no wiesz
hehehe
No tak, do Włoch fajnie byłoby pojechać. Ale trochę by sie to nie kalkulowało : buty byłyby wtedy odrobinę za drogie, licząc z podróżą . Ale maży mi się podróż z mężem do Włoch .
Co do gubienia cm : podkreślam, że żadnym szkieletem nie jestem. Nie jestem nawet chuda. Normalna, jak na swój wzrost, ale chetnie zamiast wspomnianego tłuszczyku zobaczyłam pieknie wyrzeźbione i smukłe mięsnie .
A pamiętam takie wichury i silne wiatry, kiedy autentycznie obawiałam się sama wychodzic z domu .
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:44   #115
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Cool Dot.: Maleństwa- łączmy się

tak czytam i myślę, no w końcu nie jestem sama!!!

Mam 160 cm, jestem wręcz chuda - ważę 40 kg - zaznaczam nie mam ani anemii ani anoreksji - poprostu odziedziczyłam wszystko w genach, a najśmieszniejsze jest to, że uwielbiam słodycze - jestem tak łakoma, że nawet jak mnie mdli to i tak dalej sie zajadam) dodam, że mam 25 lat. Co do ubrań to koszmar, bluzeczki a i owszem znajduja sie i to często ale kupić spodnie z materiału ( bo jeansy z LEE i Wranglera tylko, reszta wszystko za długie i za szerokie ). A jaka tragedia z butami!!! Mam niski przegłub - tak to się chyba nazywa, więc od kilku lat szukam na mnie sandałków albo szpilek na lato z paseczkami na palcach no i katastrofa!!!! O kozakach nie wspomnę, bo jeszcze nie trafiłam żeby były dobre w łydce, a znaleść dopasowany kostium!!!!!!!!!! DObrze, że znam dobre krawcowe) Nie wspomnę o stanikach

heheheh ale się nie przejmuje, mój chłopach co dzień mówi,że jest mnie mało ale za to jestem WIELKA. No i mówi do mnie grubasku) Ludzie którzy to słyszą czasem dziwnie reagują

Aha no i nigdy ale to nigdy nie narzekałam na swoją figurę, przynajmniej nie muszę się męczyć z dietami, ćwiczeniami, odmawianiem sobie słodyczy itp. Robie co chcę i jestem z tego dumna
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:00   #116
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Brook
a ja znalazlam jescze jedna niedogodnosc w niskim wzroscie- nie czuje sie komfortowo przy wysokich chlopakach- nie moge z takim potanczyc poprzytulac sie nie wygodnieie- np na dicho czy weselu
no właśnie to jest dobijające . Ale i tak lubię swój wzrost
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:00   #117
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez dotka85
A ja wlasnie mam zostac pania prawnik Juz sie boje co to bedzie w przyszlej pracy
To zycze Ci wszystkiego dobrego
to wspanilae ze spelniasz swoje marzenia
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:04   #118
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Maleństwa- łączmy się

dziewczyny moze macie foty malych aktorek piosenkarek ?
ja znalazlam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg K Cichopek.jpg (42,8 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cichopek 2.jpg (50,3 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cichopek 3.jpg (39,4 KB, 163 załadowań)
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:26   #119
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Scarlet Johansson - 1.63
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scarlet1.jpg (59,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlet 2.jpg (41,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg johansson 2.jpg (33,3 KB, 69 załadowań)
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 08:48   #120
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Eva Longoria 157 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg złota.jpg (29,2 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva_l2.jpg (29,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eva-Longoria-bikini-2.jpg (23,0 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joga3.jpg (17,8 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piękna.jpg (40,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yoga.jpg (36,5 KB, 144 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.