Lipoliza - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 21:48   #91
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
Hej,
zmobilizowałaś mnie aby też się wybrać na ten zabieg i dzisiaj poszłam. zrobić zabieg do lekarki do której chodzę już od dawna. Ostrzyknięto mi bryczesy. Jak narazie to nie mogę usiąść na pupie bo znieczulenie już puściło. Ja raczej na pewno ubiorę jutro szeroką spódniczkę. Mam mocno zaczerwienione, obrzęknięte i bryczesy 2 razy większe jak dotychczas. Mam wstrzykniętą mieszankę fosfatydylocholiny, karnityny i krzemionki ze środkiem znieczulającym. Jestem aktywna fizycznie więc karnityna jest u mnie podobno bardzo przydatna. Teraz będe czekać na efekty.
A tak z ciekawości Moniskwa, ile zapłaciłaś za zabieg?
hej,

no to trwam z tobą w bólu ;-)
u mnie siniaki i zaczerwienienia takie że strach patrzeć <brrr>
zapłaciłam 650 pln
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 22:06   #92
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez monikaskwa Pokaż wiadomość
hej,

no to trwam z tobą w bólu ;-)
u mnie siniaki i zaczerwienienia takie że strach patrzeć <brrr>
zapłaciłam 650 pln
No to widzę, że nie przepłaciłam, bo ja zapłaciłam 500 za bryczesy. Ciekawe, która z nas będzie miała lepsze efekty?
No to cierpimy razem
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 22:08   #93
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
No to widzę, że nie przepłaciłam, bo ja zapłaciłam 500 za bryczesy. Ciekawe, która z nas będzie miała lepsze efekty?
No to cierpimy razem
a też w Krakowie robiłaś?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:10   #94
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Lipoliza

Hej,

czytam o tych cenach, lekarzach i efektach - myślę, że najważniejsze żeby był efekt i żeby sobie stanu zdrowia nie pogorszyć... no i żeby się finansowo nie zrujnować
pogooglowałam trochę lekarkę i instytut o których pisze sabrineczka -nigdy wcześniej o tym miejscu nie słyszałam. nie ma na stronie jacy specjaliści tam przyjmują - czy tylko ta jedna lekarka tam pracuje??

czy ktoś jeszcze sprawdził to cudowne miejsce??
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:00   #95
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Lipoliza

Do Moniskwa
Moje bryczesy trochę już mniej spuchnięte, widzę kilka siniaczków. Na szczęście mnie sie szybko wchłaniaja więc mam nadzieję, że nie będą długo. Na razie mały efekt bo jeszcze jest opuchlizna. Codziennie mierzę obwód uda ale na razie wrócił do wartości wyjściowej. Mam nadzieję, że teraz zacznie ilość centymetrów się zmniejszać. Zobaczymy bo może się okazać, że dopiero po drugim zabiegu coś ruszy. Zazwyczaj trzeba 3-4 zabiegi więc 1 to może być całkiem za mało. W każdym razie byłam dzisiaj biegać i mam nadzieję, że to coś pomoże.
Moniskwa - też w Krakowie robiłam zabieg.

A co u Ciebie, zeszła opuchlizna? jest jakiś efekt?

Do zagubiona_krysia
To nie jest jakieś cudowne miejsce ale w zacisznej okolicy i elegancko urządzone. Pani doktor, którą googlowałaś jest sympatyczna i ma duże doświadczenie w różnych zabiegach bo lata wcześniej pracowała w innej firmie. Miejsce jest nowe (jakoś na wiosnę ruszyło) i chyba jeszcze stronki nie mają do końca dopracowanej stąd brakuje trochę info o nich ale mają bardzo profesjonalne opisy zabiegów a to mi się najbardziej podoba.

pozdrawiam Was dziewczyny
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:48   #96
juuuustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Lipoliza

Hej dziewczyny!!

Czy słyszałyście o takim zabiegu jak lipoliza kawitacyjna? Macie jakieś doświadczenia? Słyszałam, że bardzo dobrze działa na cellulit. Koszt takiego zabiegu to ok 150 zł i oczywiście należy wykonać 10 zabiegów, aby były widoczne efekty. Pozdrawiam
juuuustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:45   #97
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Lipoliza

No jest coś takiego jak lipoliza kawitacyjna. To jeden z tych nowszych zabiegów. Sama się nie poddawałam czemuś takiemu, bo akurat nie było takiej potrzeby, ale jest wiele kobiet które decyduja się na jakąkolwiek forme lipolizy. Na pewno jest skurteczna, no i jest to zabieg niechirurgiczny, dlatego bardziej atrakcyjny, niz np. liposukcja. Od czasu, do czasu chodzę do salonu, w którym taki zabieg jest przeprowadzany. Podejrzewam, że również lipolizę robią dobrze - ja jak na razie ani razu nie byłam niezadowolona. Jakby ktoś chciał namiary, to mogę podać.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 12:25   #98
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: LipolizaNa

Jestem po zabiegu lipolizy iniekcyjnej wewn i zewn ud i podbrodka. Uda robione lipostabilem a podbrodek nowym preparatem ktory nie wywoluje zaczerwienienia i obrzeku ale jest drozszy.
Pierwsze dwa dni bol ud byl bardzo duzy, opuchniecia i pojawiajace sie siniaki. Nastepnie te miejsca stwardnialy. Na 3 dzien bol zniknal, opuchlizna mniejsza i siniak na siniaku.
Kiedy te siniaki zniknal? I jak szybko widzialyscie efekty?
Ja bede informowac o postepach! Pozdrawiam
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:37   #99
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

royalady czy mozesz napisac cos o efektach?? jak uda czy sa siniaki i opuchlizna i co to za nowy preparat na podbrodek?? gdzie robilas i jesli to nie tajemnica ile zaplacilas??

czy zabieg trzeba powtarzac??
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 03:55   #100
gumiak
Raczkowanie
 
Avatar gumiak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 85
Dot.: Lipoliza

dziewczyny i jak efekty?
__________________
_________DIETA_____ ____
53.5- 53- 52- 51- 50- 49,5
(mam 157 wzrostu, bez obaw )
gumiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 07:42   #101
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

Siniaki praktycznie zniknely tydzien po zabiegu. Tydzien po opuchlizna troche mniejsza. Dzien pozniej miejsca ostrzykane stwardnialy i zaczely znowu bolec. Bola przy dotyku ale to jest do zniesienia. Skora zaczyna sie robic gladka i zaczyna sie to wchlaniac. Co do podbrodka to ani nie boli ani nie ma jeszcze spektakularnych efektow.
Cena hmmm ja roblam razem z deplacja laserowa ale sama lpoliza wyszla mnie ok 1000zl czyli calkiem niezle Robilam w Medi-Derm w Warszawie.
Mieszkam w Niemczech. Tu znalazlam teraz zabieg iLipo. To laserowa lipoliza. Twerdza ze mozna zgubic 24cm w ciagu miesiaca. Chodzi sie na sesje 2 razy w tygodniu i jedna sesja kosztuje 50 euro. W sumie trzeba zrobc 8 sesji. Planuje wyprobowac na brzuch. Slyszal ktos o tym?
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 08:19   #102
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

ciekawe co piszesz royalady, chetnie poczytam jak juz wyprobujesz, moze poszukam czy u nas tego nie robia albo zerkne do niemieckich gazet, mieszkam blisko niemieckiej granicy
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 04:45   #103
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

Ja chcialam znalezc to urzadzenie w PL i mi sie nie udalo. Moze wystepuje pod inna nazwa...
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:18   #104
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

aaaaaa mam, znalazlam nazywa sie toto smart lipo

nie wiem czy mozna wklejac tu linki do klinik ale to jedyna ktora znalazlam

http://www.kriocentrum.com/medycyna/...FcMq3wodnRpAmA
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 05:37   #105
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

nestety nie znalazlas
to co innego wklejam link do filmiku reklamowego tego urzadzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=fiSeMfqfXJE&NR=1
jestem umowiona na przyszly czwartek na pierwszy zabieg, bede informowac czy sa efekty
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:23   #106
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Lipoliza

hej
myślałam,żeby spróbować na cellulit, bo nie zależy mi szczególnie na cm
ile potrzebuje jednorazowo ampułek? uda (przód i tył) oraz brzuch
i mniej więcej ile serii?

myślałam o dermamedzie we Wrocławiu bo w promocji mają ampułkę za 80 zł

robił ktoś we Wrocławiu?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:50   #107
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

No to napisze Wam o moich zabiegach. Tak jak wczesniej pisalam robilam 23.12.2010 lipolize iniekcyjna wew i zew ud i pod posladkami. Dzisiaj czyli 19.01.2011 uda sa coraz mniejsze. Zaczely malec od 3go tygodnia. Powolutku znikaja.
Zabieg robilam w Polsce w Warszawie. Wygladal tak ze Pan dr zaznaczyl obszary i ostrzyknal je za pomoca trojzebu tzn na jednej strzykawce byly 3 rozwidlone igielki. I juz.
Teraz zabralam sie za brzuch w Niemczech gdzie mieszkam. Jak wczesniej pisalam znalazlam zabieg zwany iLipo. Za pomoca 4 prostokatnych pudelek z dziurkami naswietla sie obszar laserem. Jest to technologia ktora przenika do komurek tluszczowych i je niszczy. Czyli lipoliza laserowa bez ingerencji w cialo. Reklamy mowia ze mozna stracic do 24 cm podczas 8 sesji.
Podczas pierwszej konsultacji Pan doktor rozmawial ze mna o moich oczekiwaniach. Obejrzal mnie i zaproponowal opcje. Jako najskuteczniejsza i najbardziej spektakularna poleca liposukcje. Jednak w moim przypadku to odpada bo nie mam czasu na rekonwalescencje itd.
Poniewaz Pan doktor wrocil tydzien wczesniej z Genewy ze szkolenia objasnil mi ze najlepsze efekty w moim przypadku mozna osiagnac za pomoca polaczenia iLipo i lipolizy iniekcyjnej. Trzy zabiegi iLipo, lipoliza i kolejne trzy zabiegi iLipo.
Przed pierwszym zabiegiem zostalam zmierzona, zrobiono zdjecia obszarow ktore maja byc poddane zabiegom. Wszystko bylo tlumaczone. Zabieg iLipo trwa 10 min na obszar. Ja mam robiony brzuch i boczki (biodra). Dlatego u mnie zajmuje to 20 min. Lezy sie pod kocykiem a laser daje uczucie przyjemnego ciepelka. Od razu po pierwszym zabiegu mialam 2,5 cm mniej w obwodzie. Pani wykonujaca zabieg wytlumaczyla ze komurki tluszczowe sie obkurczaja i woda tam znajdujaca sie moze swobodniej krazyc i z tad ten efekt. Prawdziwe efekty pojawiaja sie z czasem.
Zabiegi iLipo mialam co drugi dzien. Nawet po 2 widzialam efekty. Do tego polecono mi nie jesc wieczorem weglowodanow. Rano i w dzien mozna a wieczorem salatki i bialko i w ogole jak najwiecej bialka.
Do tego bardzo wazny jest sport. Ja akurat jezdze konno codziennie i chodze na silownie co drugi dzien.
Dzisiaj bylam na zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Zaznaczono obszary te same ktore sa poddawane iLipo. Nastepnie zrobiono dokumentacje fotograficzna. Odkazono obszary. Pani doktor ostrzykala obszary niezwykle precyzyjnie za pomoca strzykawki zaopatrzonej w rozwidlenie z 6 igielkami. W trakcie ostrzykiwania bylam okladana chlodzacymi okladami. Po ostrzykaniu odkazono i nalozono znieczulajacy przeciwzapalny zel po czym calosc zabezpieczono jalowym opatrunkiem ktory mam miec 24h. Mam przyjmowac przez 2 dni paracetamol. Bol oczywiscie jest paskudny i spuchlam juz pozadnie. Pani doktor powiedziala ze jest to kwestia jednostkowa i opuchlizna moze utrzymywac sie ok 3 do 7 dni. Natomiast efekty przy samej lipolizie iniekcujnej tak naprawde sa po 8 tygodniach. Natomiast w polaczeniu z iLipo ktore juz od jutra bede kontynuowac efekty beda szybciej i do tego beda znacznie lepsze.
To chyba wszystko
Bede informowac o efektach, a jesli chcecie pytajcie o co chcecie.
acha w Warszawie robilam tez razem z udami podbrudek i malutki efekt jest. Mysle ze jeszcze sie poglebi tak jak uda skoro koncowe efekty sa po 8 tygodniach. Dodam ze nie jestem otyla. Co prawda przytylam pod koniec zeszlego roku bo za bardzo sobie pofolgowalam ale ogolnie chodzi mi o wyrzezbienie sylwetki a nie wielkie odchudzanie.
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:48   #108
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

royalady a zdradzisz nam ile zaplacilas??
bardzo ale to bardzo jestem ciekawa twoich efektow po tych 8 tygodniach....

ja teraz dietuje ale na poczatku lutego wybieram sie na lipolize iniekcyjna....juz nie moge sie doczekac

ten zabieg iLipo nie wydaje sie bolesny ani nieprzyjemny nawet? napisz cos wiecej o aparacie, jaki to laser( swiatlo) i czy mozesz jakos sprawdzic czy w PL ten zabieg jest juz dostepny??
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 05:28   #109
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

No wiec normalnie 1 sesja iLipo kosztuje 50 euro. Poniewaz brzuch plus boczki to dwie sesje na raz wychodzi 100euro.
Lipoliza brzucha i boczkow 400 euro.
Czyli 6 x 100 plus 400 wychodzi 1000 euro. Ale... na szczescie jest ale w pakiecie mam to za 800 euro. Bede spulkana ale z ladnym brzyuchem . Stwierdzilam ze warto bo odchudzanie nawet poprzez cwiczenia nie nieszczy komurek tluszczowych raz juz naprodukowanych. A te zabiegi tak!
Zabieg iLipo nie jest bolesny jest wrecz przyjemny. Najlepiej wpiszcie w You Toube iLipo i obejrzyjcie co tam o nim jest.
On sam daje efekty ale lekarze w tej klinice ktora wybralam twierdza ze spektakularne efekty sa po polaczeniu tych dwoch (laser i preparat chemiczny) metod a biorac pod uwage klase kliniki i kto do niej przychodzi ufam im
Szukalam w PL i niestety nie znalazlam. Nawet tu nie ma zatrzesienia klinik posiadajacych to urzadzenie wiec nie mam pojecia kiedy trafi do PL.
renka1511 widze ze jestes na dukanie. Swietna dieta jesli chodzi o efekty ale naprawde trzeba przejsc wszystkie etapy. Jesli nie, efekt jo jo jest jeszcze bardziej widowiskowy niz utrata kilogramow. Potwierdzone na mnie i mojej przyjaciolce lepszym rozwiazaniem naprawde! jest zdrowe jedzenie plus cwiczenia. Basen albo silownia co drugi, trzeci dzien a efekty pierwsze po miesiacu, cialo sie zmienia, robi sie bardziej sprezyste. Do tego wspomaganie zabiegami i do wakacji sex bomba
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 16:40   #110
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

czyli troche kasy mimo wszystko trzeba wydac chociaz te 50 euro za zabieg jakos lzej dla kieszeni brzmi
dawaj znac royalady jak nikniesz w obwodach i o ile Cie mniej po kazdym tygodniu

a Dukan coraz bardziej mi sie podoba, zwlaszcza to ze nie musze glodowac....zamierzam wytrwac az do osiagniecia pozadanych rezultatow a potem w III fazie jest przeciez krolewski posilek hahaha
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 04:57   #111
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

Po lipolizie brzucha oczywiscie spuchlam jak ponton. Troche jeszcze boli ale mniej. Siniakow jest znacznie mniej niz mialam na udach.
Dzien po czyli wczoraj mialam iLipo i az jestem w szoku jak przyspieszylo to schodzenie opuchlizny, chyba o polowe
Czekaja mnie jeszcze 3 iLipo, nastepny jutro.
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:24   #112
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

super, pisz często jak Cię ubywa zwłaszcza jak ta opuchlizna długo się utrzymuje
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 23:57   #113
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Lipoliza

a widac utrate na wadze? i czy duza?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 12:49   #114
juuuustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Lipoliza

Dziewczyny!

Właśnie oglądałam w TV program jakie zabiegi są najpopularniejsze w USA. Aktorki i modelki aby wymodelować sylwetkę, zlikwidować cellulit, i stracić troche na obwodzie stosują teraz jonoforeze z algami. Ponodź jest to teraz najlepszy zabieg i każda gwaizda przed zdjęciami korzysta z niego. Jeden zabieg wystarcza na tydzień a koszto to ok 250 $. Szukałam w necie gdzie w Polsce się to wykonuje ale ciężko znaleźć. Piszcie czy macie jakieś doświadczenia.
juuuustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 09:33   #115
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

Wczoraj po 4tym iLipo mialam po 3 cm mniej w obwodzie niz wyjsciowo. Mimo ze jestem po srodowej lipolizie iniekcyjnej. Wiec opuchnieta.
iLipo naprawde powoduje mega szybkie schodzenie opuchlizny. No albo to znika tluszcz co by mnie bardziej cieszylo Reszta objawow normalnie tzn siniaki jak by mnie ktos obil i lekki bol przy dotyku.
Jeszcze dwa zabiegi iLipo przedemna.
Wszystko wyglada na to ze pieniadze nie byly wyrzucone w bloto.
Juz nie moge sie doczekac efektow tych naprawde koncowych ale to jeszcze okolo 2 miesiace.
Wczesniej robione uda maleja rzeczywiscie. Juz sa 4 tygodnie po zabiegu lipolizy iniekcyjnej.
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:15   #116
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lipoliza

hej,

a czemu wybrałaś Medi-Derm?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

dziewczyny,

a słyszałyście o tym: LIPOSUKCJA WODNA BODY-JET?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 05:22   #117
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza

Przypadkowo, przylatywalam do PL na swieta, byl atrakcyjny cenowo, jak potrzebowalam informacji to byly szybkie i rzetelne i mozliwy termin pasowal...
Z jakoscia uslugi, kiedy porownamy to z tym co otrzymuje w Niemczech jest srednio ale tez nic strasznego sie tam nie dzieje i efekty sa...
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 12:41   #118
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

royalady super że masz takie efekty moze coś we Wro podobnego znajdę...chociaż wątpię bo jak tłumaczę o co mi chodzi to nikt nie wie i nawet niesłyszeli...wielka szkoda...ale jeszcze nie wszystkie gabinety obdzwoniłam

a na razie tradycyjną lipolizę iniekcyjną planuję wewnętrzne strony ud i podbródek. Muszę tylko sprawdzić nazwy środków które wstrzykują bo podobno właściwe efekty zależą od stężenia % danego środka
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:07   #119
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Lipoliza

Miałam robioną lipolizę iniekcyjną w Zabrzu w 2009 roku. Byłam bardzo zadowolona, ubyły mi co najmniej dwa rozmiary - dodatkowo przeszłam na dietę lekkostrawną. Niestety z czasem wszystko wróciło. Moja rada jeżeli chcecie utrzymać rezultaty ( a będą na pewno) to musicie zmienić nawyki żywieniowe NA ZAWSZE. I tu nie ma zmiłuj. Niestety ja lubię słodycze i pieczywo, i to mnie zgubiło. Życzę powodzenia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 18:22   #120
mestena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lipoliza

Hej dziewczyny.Ja sie zalogowalam na tym forum ze wzgledu na to by podzielic sie z Wami rowniez moim doswiadczeniem. Ja rowniez robilam lipolize. Bylam u lekarza na lipolizie policzkow. Dzis minely 4 tygodnie od mojego zabiegu a efekty juz sa. Ale z ostatecznym rezultatem powinnam jeszcze poczekac z 2 tygodnie.Zanim chcialabym powtorzyc zabieg. Bo efekt jest,ale mogloby jednak bardziej wyszczuplic mi buzie,ale zobaczymy. No i powiem Wam jeszcze 1 lipolize brzucha zrobilam sobie sama. Efekty malutkie,bo mialam zbyt malo preparatu z fosfatydocholina. Teraz czekam az bede miec ampulki z fosfatydocholina (a to juz w tym tygodniu) i bede ponownie ostrzykiwac sobie brzuch i boczki. Osz...az nie moge sie doczekac. Aha kupilam sobie jeszcze profesjonalne bloto do zabiegow wyszczuplajacych,trzeba sie owijac folia.Zamierzam polaczyc to wsyztsko razem. Aha dodam, ze nie jestem gruba,ale po ciazy zostalo mi sadelko i boczki ktorych nie moge zgubic. Ogolnie cwicze, duzo chodze, jezdze na rowerku stacjonarnym i zdrowo sie odzywiam. Waze 57 kg/161 cm.. Pozdrawiam
mestena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.