Użytkowniczka Koteczka89 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 20:54   #91
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolilyscie sobie postawic diagnoze i wyslac Koteczke89 do psychologa/psychiatry, to chyba tyle starczy? Jezeli zakladamy, ze jest chora, to chyba powinno jej sie wspolczuc, a nie ciagnac taki watek...
zaburzenia psychiczne, ktore ma nijak sie maja do tego, ze kogos oszukala.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 20:58   #92
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ale ja w swoim pytaniu wyraźnie zaznaczyłam, że chodzi mi o sytuację gdy ktoś rzuca fałszywe oskarżenia. Co wtedy za to grozi?
Aha, no to wtedy zwykle sąd zasądza przeprosiny w tym samym medium, w którym miało miejsce pomówienie. Jeśli sprawa jest poważna, to może dodatkowo być nałożona jakaś kara finansowa.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 20:59   #93
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolilyscie sobie postawic diagnoze i wyslac Koteczke89 do psychologa/psychiatry, to chyba tyle starczy? Jezeli zakladamy, ze jest chora, to chyba powinno jej sie wspolczuc, a nie ciagnac taki watek...
Idąc tym tropem należałoby każdego złodzieja wysyłać do lekarza zamiast przed sąd, który go ukara, W końcu każdy z nich mógł mieć jakiś problem psychiczny czy trudne dzieciństwo, które zwalnia go z odpowiedzialności za swoje czyny.

Swoją drogą w głowie mi się nie mieści, że komuś się chce kombinować i szargać opinię dla jakiejś koszuli.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:09   #94
witaminko
Raczkowanie
 
Avatar witaminko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 308
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem należałoby każdego złodzieja wysyłać do lekarza zamiast przed sąd, który go ukara, W końcu każdy z nich mógł mieć jakiś problem psychiczny czy trudne dzieciństwo, które zwalnia go z odpowiedzialności za swoje czyny.
Dlaczego? Ja nie mowie, ze kazda kradziez swiadczy o problemach psychologicznych. To niektore wizazanki uzurpuja sobie prawo do wydawania diagnozy o posiadaniu ¨problemow psychologicznych¨.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zaburzenia psychiczne, ktore ma nijak sie maja do tego, ze kogos oszukala.
naprawde uwazasz, ze nie ma takich sytuacji, ze oszustwo moze wynikac z zaburzen psychicznych?
witaminko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:11   #95
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolilyscie sobie postawic diagnoze i wyslac Koteczke89 do psychologa/psychiatry, to chyba tyle starczy? Jezeli zakladamy, ze jest chora, to chyba powinno jej sie wspolczuc, a nie ciagnac taki watek...
nie jest chora, jest cwana i tyle a wątek jest po to by ostrzec ludzi prze takimi ludźmi

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dlaczego? Ja nie mowie, ze kazda kradziez swiadczy o problemach psychologicznych. To niektore wizazanki uzurpuja sobie prawo do wydawania diagnozy o posiadaniu ¨problemow psychologicznych¨.



naprawde uwazasz, ze nie ma takich sytuacji, ze oszustwo moze wynikac z zaburzen psychicznych?
taaa jasne a zaburzenia psychiczne nie przeszkadzają jej w przytoczeniu paragrafów o kradzieży i zniesławieniu... ona jest cwana i tyle
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:12   #96
witaminko
Raczkowanie
 
Avatar witaminko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 308
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
czytając jej bloga i mając na uwadze to co tu wyrabia to stwierdzam że ona ma problem ze sobą
czyli te slowa znacza dla Ciebie, ze jest cwana? W takim razie przepraszam, zle zrozumialam, co mialas na mysli.
witaminko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:18   #97
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
czyli te slowa znacza dla Ciebie, ze jest cwana? W takim razie przepraszam, zle zrozumialam, co mialas na mysli.
wiem że śledząc wątek próbujesz łapać za słowa, ale prawda, nie zrozumiałaś mnie;
to że napisałam że ma problem ze sobą nie jest równoznaczne z tym że jest psychiczna...
ma problem ze sobą ponieważ zdaje sobie sprawę że łże w żywe oczy i brnie w to dalej, a to prędzej czy później będzie miało swoje konsekwencje;
cwaniactwo wynika z tego że zdając sobie sprawę z całej sytuacji ona nie ma najmniejszego zamiaru odpuścić tylko idzie w zaparte w dodatku zastraszając autorkę paragrafami;
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 21:26   #98
witaminko
Raczkowanie
 
Avatar witaminko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 308
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Ok, dzieki za wyjasnienie.
witaminko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:26   #99
Oh si
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 18
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dlaczego? Ja nie mowie, ze kazda kradziez swiadczy o problemach psychologicznych. To niektore wizazanki uzurpuja sobie prawo do wydawania diagnozy o posiadaniu ¨problemow psychologicznych¨.
Och, to nie wiedziałaś, że my, wizazanki, jesteśmy bardzo, bardzo wszechstronne? Psycholożki, prawniczki, ginekolożki... w jednym. Full service. Wydajemy diagnozy, wymyślamy prawo. I nikomu nic do tego. Chyba, że sobie nabijesz 58359 postów, to możesz awansować na sędziego.

Edytowane przez Oh si
Czas edycji: 2012-09-14 o 21:29
Oh si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:41   #100
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Oh si Pokaż wiadomość
Och, to nie wiedziałaś, że my, wizazanki, jesteśmy bardzo, bardzo wszechstronne? Psycholożki, prawniczki, ginekolożki... w jednym. Full service. Wydajemy diagnozy, wymyślamy prawo. I nikomu nic do tego. Chyba, że sobie nabijesz 58359 postów, to możesz awansować na sędziego.
nie rozumiem dlaczego sie tak oburzasz/ czy ktos ci mowi ze masz malo postow to sie nie wypowiadaj? nie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 22:53   #101
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

generalnie to jest problem na forum Wizazu, ze osoba zbanowana moze zakladac kolejne konta. Jeśli ktoś "tylko" troluje to można machnać na to ręką, ale w wymiankach, wspólnym kupnie perfum itd. już gorzej sprawa wygląda
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 00:06   #102
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Osoba zbanowana na stale na kolejnych kontach tez powinna miec bana, ktos to przegapil niestety, wiec zostaje napisac do odpowiedniej osoby, zgłosił to ktoś w ogóle?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 00:21   #103
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Do autorki posta :

Bez dowodów (prawdziwych!) że czegoś Tobie NIE wysłałam nie masz prawda posądzać mnie o kradzież i oszustwo, uzywajac moich danych personalnych i wizerunku. Co wiecej :

no więc zniesławienie art 212 kk
Art. 212 Zniesławienie
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
(stać mnie na to i zrobie to, jeśli wątek nie zniknie.)


dopuscilas sie wykroczenia z paragrafu 2 i jezeli jeszcze raz to zrobisz to za swoja bluzke zaplacisz mi i to kilka tysiecy zlotych nawiazki i dodatkowo bedzie miala sprawe karna a ze nic Ci w świetle prawa nie ukradlam

kradzież to rt. 278 Kradzież
§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.

w świetle prawa czy cokolwiek wysłałam (a ze moglo nie dojsc z winy poczty nie moja wina) czy nie jest mało istotne, bo bluzke wysłalas mi Ty, własnoręcznie, ja nic Ci nie zabierałam

Także lepiej jeśli ten wątek zniknie, bo nie dam się pomawiać i to w taki sposób, i wierz mi, stać mnie na pozew.
Nie wypisuj bzdur i nie pograzaj sie do konca bo :
po 1 mozesz byc posadzona o kradziez lub w najlepszym wypadku o przywlaszczenie a chocby z takiego powodu,ze umowa ustna jest tak samo wazna jak i pisemna,pozatym watek wymiankowy ma jakies zasady i to tez bedzie na korzysc autorki,sa tez zalaczniki ktore nie dzialaja na Twoja korzysc i to sa slowa prawnika naprawde bardzo dobrego i to starszego faceta a nie jakiejs pseudo studentki prawa
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 04:33   #104
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Osoba zbanowana na stale na kolejnych kontach tez powinna miec bana, ktos to przegapil niestety, wiec zostaje napisac do odpowiedniej osoby, zgłosił to ktoś w ogóle?
zgłosiłam na samą górę
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 09:19   #105
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Osoba zbanowana na stale na kolejnych kontach tez powinna miec bana, ktos to przegapil niestety, wiec zostaje napisac do odpowiedniej osoby, zgłosił to ktoś w ogóle?
Może mieć nowe konto na innym IP i nie da się automatycznie stwierdzić, że to ta sama osoba.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 10:07   #106
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Osoba zbanowana na stale na kolejnych kontach tez powinna miec bana, ktos to przegapil niestety, wiec zostaje napisac do odpowiedniej osoby, zgłosił to ktoś w ogóle?
Ja ją zgłosiłam (i studentkę prawa też ) oraz napisałam do Złośliwca. Mam nadzieję, że coś z tym zrobi, bo jej zachowanie jest żałosne.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 10:23   #107
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Dlaczego? Ja nie mowie, ze kazda kradziez swiadczy o problemach psychologicznych. To niektore wizazanki uzurpuja sobie prawo do wydawania diagnozy o posiadaniu ¨problemow psychologicznych¨.

naprawde uwazasz, ze nie ma takich sytuacji, ze oszustwo moze wynikac z zaburzen psychicznych?
ja wiem, ze oszustwa moga wynikac z powodu zaburzen, ale ta dziewczyna generalnie potrzebuje pomocy. abstrahujac od tego watku calkowicie. poczytaj sobie kilka jej watkow na roznych kontach to bedziesz wiedziec, dlaczego tak pisze.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Osoba zbanowana na stale na kolejnych kontach tez powinna miec bana, ktos to przegapil niestety, wiec zostaje napisac do odpowiedniej osoby, zgłosił to ktoś w ogóle?
mam dziwne wrazenie, ze gora ma dluuuuuuuuuuugie wakacje...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 11:37   #108
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Aha, no to wtedy zwykle sąd zasądza przeprosiny w tym samym medium, w którym miało miejsce pomówienie. Jeśli sprawa jest poważna, to może dodatkowo być nałożona jakaś kara finansowa.
Dziękuję za odpowiedź
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 11:41   #109
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Do autorki posta :

Bez dowodów (prawdziwych!) że czegoś Tobie NIE wysłałam nie masz prawda posądzać mnie o kradzież i oszustwo, uzywajac moich danych personalnych i wizerunku. Co wiecej :

no więc zniesławienie art 212 kk
Art. 212 Zniesławienie
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
(stać mnie na to i zrobie to, jeśli wątek nie zniknie.)


dopuscilas sie wykroczenia z paragrafu 2 i jezeli jeszcze raz to zrobisz to za swoja bluzke zaplacisz mi i to kilka tysiecy zlotych nawiazki i dodatkowo bedzie miala sprawe karna a ze nic Ci w świetle prawa nie ukradlam

kradzież to rt. 278 Kradzież
§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.

w świetle prawa czy cokolwiek wysłałam (a ze moglo nie dojsc z winy poczty nie moja wina) czy nie jest mało istotne, bo bluzke wysłalas mi Ty, własnoręcznie, ja nic Ci nie zabierałam

Także lepiej jeśli ten wątek zniknie, bo nie dam się pomawiać i to w taki sposób, i wierz mi, stać mnie na pozew.
Jest i ona !

Kurczę...a tak na poważnie,to ta sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Wątek dalej brnie i brnie,ciekawe co z tego wyniknie. Mam nadzieję,że wszystko zakończy sie z korzyścią dla Autorki.
Tak a propos prywatności (bo Wizażanki wspominały,że zostały ujawnione niektóre dane Koteczki) to moim zdaniem Autorka bloga sama sobie tą prywatność ujawnia poprzez podawanie swoich danych personalnych np. na blogu, a przecież wiadomo,że blog to strona publiczna i osoba zakładająca go powinna być świadoma tego,że wszystko to, co pisze czyta cała Polska. Jeśli ktoś nie chce podawać żadnych swoich danych,to niech sobie założy hasło na bloga,albo niech sobie kupi zeszyt i tam prowadzi jakiś pamiętnik lub cokolwiek innego.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 16:13   #110
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Też czekam na reakcje "góry" w tej sprawie wątku...

Zdaje sobie sprawę że zapewne powinnam mieć bana, ale to samo autorka tego wątku, ponieważ czytałam regulamin i za takie posty (obrażające i ujawniające dane) powinna już dawno bana zgarnąć i to stałego zdaje się...

Co do tego co napisałam to moje stanowisko już wyjasniłam, jeśli to nie zniknie to naprawdę jestem skłonna szarpnąć się na pozew na drodze cywilnej, chociaż wolałabym tego nie robić, ale jeśli będę zmuszona to cóż..
I mam do tego podstawy. Ok na blogu ja sama ujawniłam imie, nazwisko i twarz, ale to ty podałaś bloga z danymi w poście przy którym bez żadnych RZECZYWISTYCH, respektowanych prawnie dowodów nazywasz mnie złodziejka, co ewidentnie już można zakwalifikować jako zniesławienie i to wcale nie ze znikomą szkodliwością, jak już ktoś pisał, co będę w stanie dowieść w sądzie jeśli zdecydowałabym się na ewentualne pozwanie autorki.

Jeszcze jedno - autorko, skoro czujesz się taaaka OKRADZIONA, to rusz dupę sprzed monitora i leć na policje, prosze bardzo, leć jak najbardziej. Jestem cholernie ciekawa reakcji funkcjinariuszy na całą te sytuacje lol .

Czekam tylko na reakcję administratora strony na to wszystko, który chyba rzeczywiście ma wakacje..

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

aha a tamto konto było faktycznie moje, tu sie przyznaje. prawo studiuje, ale nie na ostatnim a 1 roku, ktory zaczełam zaocznie, przyznaje sie. studiuje na 2 kierunkach (nie wiem co w tym dziwnego w dziejszych czasach..) a kolega radca prawny istnieje rzeczywiscie (tez nie wiel czemu to mialoby byc niby takie dziwne czy nierealne...), o czym mam nadzieje ze nie bedziemy musialy sie przekonywac w "realu" no chyba ze ta cala chora sytuacja jeszcze ma miec miejsce..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zaburzenia psychiczne, ktore ma nijak sie maja do tego, ze kogos oszukala.
woow, laski - rozumiem że połowa z was która pisze takie rzeczy ma minimum doktorat z psychiartii na dodatek zdolnosci telepatyczne pomagające w diagnozowaniu na odległość ?
wow, szacun

Edytowane przez Koteczka89
Czas edycji: 2012-09-15 o 16:10
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:17   #111
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość

Jeszcze jedno - autorko, skoro czujesz się taaaka OKRADZIONA, to rusz dupę sprzed monitora i leć na policje, prosze bardzo, leć jak najbardziej. Jestem cholernie ciekawa reakcji funkcjinariuszy na całą te sytuacje lol .
Ten cały post to żenada, ale ten fragment to już ręce w ogóle opadają. To po co brałaś w ogóle udział w wymiankach, skoro przesyłanie swoich rzeczy w zamian za czyjeś to jeden wielki lol dla Ciebie? Umów się dotrzymuje...

A Autorka tego wątku może spać spokojnie (jesli chodzi o sąd bo na banach to się nie znam wcale )

Edytowane przez milka8686
Czas edycji: 2012-09-15 o 16:23
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:26   #112
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Też czekam na reakcje "góry" w tej sprawie wątku...

Zdaje sobie sprawę że zapewne powinnam mieć bana, ale to samo autorka tego wątku, ponieważ czytałam regulamin i za takie posty (obrażające i ujawniające dane) powinna już dawno bana zgarnąć i to stałego zdaje się...

Co do tego co napisałam to moje stanowisko już wyjasniłam, jeśli to nie zniknie to naprawdę jestem skłonna szarpnąć się na pozew na drodze cywilnej, chociaż wolałabym tego nie robić, ale jeśli będę zmuszona to cóż..
I mam do tego podstawy. Ok na blogu ja sama ujawniłam imie, nazwisko i twarz, ale to ty podałaś bloga z danymi w poście przy którym bez żadnych RZECZYWISTYCH, respektowanych prawnie dowodów nazywasz mnie złodziejka, co ewidentnie już można zakwalifikować jako zniesławienie i to wcale nie ze znikomą szkodliwością, jak już ktoś pisał, co będę w stanie dowieść w sądzie jeśli zdecydowałabym się na ewentualne pozwanie autorki.

Jeszcze jedno - autorko, skoro czujesz się taaaka OKRADZIONA, to rusz dupę sprzed monitora i leć na policje, prosze bardzo, leć jak najbardziej. Jestem cholernie ciekawa reakcji funkcjinariuszy na całą te sytuacje lol .

Czekam tylko na reakcję administratora strony na to wszystko, który chyba rzeczywiście ma wakacje..

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

aha a tamto konto było faktycznie moje, tu sie przyznaje. prawo studiuje, ale nie na ostatnim a 1 roku, ktory zaczełam zaocznie, przyznaje sie. studiuje na 2 kierunkach (nie wiem co w tym dziwnego w dziejszych czasach..) a kolega radca prawny istnieje rzeczywiscie (tez nie wiel czemu to mialoby byc niby takie dziwne czy nierealne...), o czym mam nadzieje ze nie bedziemy musialy sie przekonywac w "realu" no chyba ze ta cala chora sytuacja jeszcze ma miec miejsce..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



woow, laski - rozumiem że połowa z was która pisze takie rzeczy ma minimum doktorat z psychiartii na dodatek zdolnosci telepatyczne pomagające w diagnozowaniu na odległość ?
wow, szacun
Masz dziesiec kont na wizazu, robisz ludzi w balona i sama link z blogiem, na ktorym sa twoje dane rozpowszechniasz gdzie sie da. Rownie dobrze mogla nie wrzucac tych zrzutow ekranu a i tak kazdy by mogl sobie w linku sprawdzic kim jestes.
Sama robisz z siebie idiotke. Az zal, ze niby wyksztalcona z ciebie osoba a na forum piszesz o problemach z tylka wyjetych i "podpisujesz" je swoim imieniem i nazwiskiem.
I lepiej zejdz z autorki bo jeszcze sie ktos zechce pofatygowac i zglosi, ze twoj facet na twoich oczach znecal sie nad zwierzakiem a ty nie reagowalas. Mozesz miec z tego tytulu problemy.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
woow, laski - rozumiem że połowa z was która pisze takie rzeczy ma minimum doktorat z psychiartii na dodatek zdolnosci telepatyczne pomagające w diagnozowaniu na odległość ?
wow, szacun
Noo tak samo jak ty studiujesz kilka kierunkow i radca prawnym jestes w dodatku.
Szacun
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:31   #113
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

ojaaaa...
współczuję autorko. strasznie kiepska sytuacja.


wyczytałam, że według niektórych dziewczyn wypowiadających się w wątku, okradziona wizażanka powinna siedzieć cicho i nie rozgłaszać sprawy, bo to nieładnie? eeeee....seriously?!
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:44   #114
samiha
Raczkowanie
 
Avatar samiha
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: skandynawia
Wiadomości: 194
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Też czekam na reakcje "góry" w tej sprawie wątku...

Zdaje sobie sprawę że zapewne powinnam mieć bana, ale to samo autorka tego wątku, ponieważ czytałam regulamin i za takie posty (obrażające i ujawniające dane) powinna już dawno bana zgarnąć i to stałego zdaje się...

Co do tego co napisałam to moje stanowisko już wyjasniłam, jeśli to nie zniknie to naprawdę jestem skłonna szarpnąć się na pozew na drodze cywilnej, chociaż wolałabym tego nie robić, ale jeśli będę zmuszona to cóż..
I mam do tego podstawy. Ok na blogu ja sama ujawniłam imie, nazwisko i twarz, ale to ty podałaś bloga z danymi w poście przy którym bez żadnych RZECZYWISTYCH, respektowanych prawnie dowodów nazywasz mnie złodziejka, co ewidentnie już można zakwalifikować jako zniesławienie i to wcale nie ze znikomą szkodliwością, jak już ktoś pisał, co będę w stanie dowieść w sądzie jeśli zdecydowałabym się na ewentualne pozwanie autorki.

Jeszcze jedno - autorko, skoro czujesz się taaaka OKRADZIONA, to rusz dupę sprzed monitora i leć na policje, prosze bardzo, leć jak najbardziej. Jestem cholernie ciekawa reakcji funkcjinariuszy na całą te sytuacje lol .

Czekam tylko na reakcję administratora strony na to wszystko, który chyba rzeczywiście ma wakacje..

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

aha a tamto konto było faktycznie moje, tu sie przyznaje. prawo studiuje, ale nie na ostatnim a 1 roku, ktory zaczełam zaocznie, przyznaje sie. studiuje na 2 kierunkach (nie wiem co w tym dziwnego w dziejszych czasach..) a kolega radca prawny istnieje rzeczywiscie (tez nie wiel czemu to mialoby byc niby takie dziwne czy nierealne...), o czym mam nadzieje ze nie bedziemy musialy sie przekonywac w "realu" no chyba ze ta cala chora sytuacja jeszcze ma miec miejsce..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



woow, laski - rozumiem że połowa z was która pisze takie rzeczy ma minimum doktorat z psychiartii na dodatek zdolnosci telepatyczne pomagające w diagnozowaniu na odległość ?
wow, szacun

Wyjaw Daria sekret swojej bezczelnosci i braku wstydu....

Nie dziwie ze narzekasz na brak znajomych bo skoro prezentujesz taka postawe w internecie to w rzeczywistosci pewno jestes jeszcze gorsza osoba a ludzie to wyczuwaja.

Zastanow sie nad swoim postepowaniem poki jeszcze jestes mloda, chyba ze chcesz cale zycie zyc samotnie w przeswiadczeniu o swojej za☠☠☠istosci....

Dluga droga leczenia przed Toba...
__________________
Before you diagnose yourself with depression or low self esteem, first make sure you are not, in fact, just surrounded by assholes.
samiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:46   #115
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Insynuowanie jakoby Koteczka miała zaburzenia psychiczne oraz nawiązywanie do Jej wątków nie jest ładnym zachowaniem i nie świadczy dobrze o kulturze osób to czyniących. Niezależnie od tego co Koteczka zrobiła autorce wątku. Nawet psychiatra bez zgody pacjenta nie może go zbadać, a Koteczka nikogo nie prosiła o diagnozowanie więc nawet gdyby był tu lekarz ocena problemów psychicznych i podawanie wniosków są nie na miejscu.Także łączenie Jej innych wątków z 'popełnionym przestępstwem' jest prywatną wycieczką.Owszem, internet stwarza takie możliwości i Koteczka może sie spodziewac takich konsekwencji. Nie znaczy to jednak,że należy sie zniżać do poziomu w którym dyskusja odbiega od meritum sprawy.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:12   #116
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Przeczytałam wątek i dobrze, że powstał, że ludzie się jeszcze ostrzegają. Nie podoba mi się ton wypowiedzi koteczki, a szczególnie straszenie użytkowniczek, ale śmieszne wydaje mi się, że podnosi podawanie linka do jej bloga, jak sama ma go w podpisie, a na tym blogu nic innego jak swoje dane osobowe Żenada.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:43   #117
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Też czekam na reakcje "góry" w tej sprawie wątku...

Zdaje sobie sprawę że zapewne powinnam mieć bana, ale to samo autorka tego wątku, ponieważ czytałam regulamin i za takie posty (obrażające i ujawniające dane) powinna już dawno bana zgarnąć i to stałego zdaje się...

Co do tego co napisałam to moje stanowisko już wyjasniłam, jeśli to nie zniknie to naprawdę jestem skłonna szarpnąć się na pozew na drodze cywilnej, chociaż wolałabym tego nie robić, ale jeśli będę zmuszona to cóż..
I mam do tego podstawy. Ok na blogu ja sama ujawniłam imie, nazwisko i twarz, ale to ty podałaś bloga z danymi w poście przy którym bez żadnych RZECZYWISTYCH, respektowanych prawnie dowodów nazywasz mnie złodziejka, co ewidentnie już można zakwalifikować jako zniesławienie i to wcale nie ze znikomą szkodliwością, jak już ktoś pisał, co będę w stanie dowieść w sądzie jeśli zdecydowałabym się na ewentualne pozwanie autorki.

Jeszcze jedno - autorko, skoro czujesz się taaaka OKRADZIONA, to rusz dupę sprzed monitora i leć na policje, prosze bardzo, leć jak najbardziej. Jestem cholernie ciekawa reakcji funkcjinariuszy na całą te sytuacje lol .

Czekam tylko na reakcję administratora strony na to wszystko, który chyba rzeczywiście ma wakacje..

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

aha a tamto konto było faktycznie moje, tu sie przyznaje. prawo studiuje, ale nie na ostatnim a 1 roku, ktory zaczełam zaocznie, przyznaje sie. studiuje na 2 kierunkach (nie wiem co w tym dziwnego w dziejszych czasach..) a kolega radca prawny istnieje rzeczywiscie (tez nie wiel czemu to mialoby byc niby takie dziwne czy nierealne...), o czym mam nadzieje ze nie bedziemy musialy sie przekonywac w "realu" no chyba ze ta cala chora sytuacja jeszcze ma miec miejsce..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



woow, laski - rozumiem że połowa z was która pisze takie rzeczy ma minimum doktorat z psychiartii na dodatek zdolnosci telepatyczne pomagające w diagnozowaniu na odległość ?
wow, szacun
Żenada ,zamiast straszyć to może odnieś się do tego co autorka napisała bo póki co to swoim postępowaniem pokazujesz że oskarżenia autorki wątku nie są bezpodstawne .

Jestem ciekawa jak na Ciebie zareagują lol
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:58   #118
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Żenada ,zamiast straszyć to może odnieś się do tego co autorka napisała bo póki co to swoim postępowaniem pokazujesz że oskarżenia autorki wątku nie są bezpodstawne .

Jestem ciekawa jak na Ciebie zareagują lol
jak mam sie odnieść ? z czego tłumaczyć ? ja nikogo nie okradłam. jedyna rzecz jaka ukradłam w zyciu to plastikowy piesek w przedszkolu, którego moja mama odniosła na drugi dzien, jak miałam 3 latka. wiekszosc grzechow nie pamietam xD... a tak zupełnie serio -nie tlumacze sie bo nie mam z czego, nie wiem jak a polowy postów tutaj nawet nie mam ochoty/siły komentować.

a co do policji - napisalam tak, bo nie mam nic do ukrycia czy na sumieniu, dlatego naprawde nie "ruszylo" ani nic by mnie to, jesli autorka watku by na ową policje sie udala.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Noo tak samo jak ty studiujesz kilka kierunkow i radca prawnym jestes w dodatku.
Szacun
Widzę że czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy..

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez samiha Pokaż wiadomość
Wyjaw Daria sekret swojej bezczelnosci i braku wstydu....

Nie dziwie ze narzekasz na brak znajomych bo skoro prezentujesz taka postawe w internecie to w rzeczywistosci pewno jestes jeszcze gorsza osoba a ludzie to wyczuwaja.

Zastanow sie nad swoim postepowaniem poki jeszcze jestes mloda, chyba ze chcesz cale zycie zyc samotnie w przeswiadczeniu o swojej za☠☠☠istosci....

Dluga droga leczenia przed Toba...
co do 1 - ja jakoś nikomu w watku nie ubliżam. brak wstydu? a czego mam sie wstydzić ?? nie robiłam, nie robie i zdecydowanie nie zamierzam robic nikomu ani niczemu nic złego!

co do znajomych - akurat na ich brak nie narzekam, ale dzieki za troske

a ostatnie zdanie..
rozumiem że jestes prof. psychiatrii ze zdolnościami telepatii ?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

tlumaczyc sie nie zamierzam, nie mam z czego, nie wiem jak, wiekszosc postów tutaj jest ponizej jakiejkolwiek krytyki i nie zamierzam sie nawet do nich odnosic jak i wypowiadac juz w tym całym "wątku".

jedynie czekam na jakaś reakcje administracji. i tyle z mojej strony w temacie.
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:01   #119
Falca
Raczkowanie
 
Avatar Falca
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 132
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Dzięki postom koteczki, pełnych jej mądrości, to jeden ze śmieszniejszych wątków na wizażu. I nawet można by się śmiać gdyby nie to, że naprawdę współczuję autorce wątku (utarczek z kimś na tym poziomie i całej sytuacji).
Tyle.
Falca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:04   #120
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Użytkowniczka Koteczka89

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
co do 1 - ja jakoś nikomu w watku nie ubliżam. brak wstydu? a czego mam sie wstydzić ?? nie robiłam, nie robie i zdecydowanie nie zamierzam robic nikomu ani niczemu nic złego!

co do znajomych - akurat na ich brak nie narzekam, ale dzieki za troske

a ostatnie zdanie..
rozumiem że jestes prof. psychiatrii ze zdolnościami telepatii ?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

tlumaczyc sie nie zamierzam, nie mam z czego, nie wiem jak, wiekszosc postów tutaj jest ponizej jakiejkolwiek krytyki i nie zamierzam sie nawet do nich odnosic jak i wypowiadac juz w tym całym "wątku".

jedynie czekam na jakaś reakcje administracji. i tyle z mojej strony w temacie.
A wywiązałaś się z wymiany ubrań z autorką? Bo z tego co wiem, to wymiana jest transakcją obustronną, a chyba tylko ty dostałaś koszulę od autorki, a ona od ciebie nic. Więc jak to jest? Może w końcu napiszesz z jakiej właściwie przyczyny nie wysłałaś autorce tego, co jej się należało?
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.