Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 10:00   #91
sanita
Raczkowanie
 
Avatar sanita
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 269
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałam właśnie dziś nad tą jazda autem. Ja mam automat a poza tym mam jakieś "cudnej urody" wspomaganie kierownicy i dziś na parkingu próbowałam krecic kierownicą małym palcem... udało się! wiec może nie będzie tak najgorzej....? pocieszam się, wiem




Dziewczyny a pytanie z innej beczki. Jaka najstarsza kobieta na naszym forum robiła żelki? pytam bo dopiero mnie to zastanowiło...
U mnie wybiła 35 i jutro mam operacje ,nie wiem jak reszta Dziewczyn
__________________
154 cm, miseczka, 75 A, pod biustem 74cm
20.04.2016 juz sa żelki - dr M.Ch Allergan anatomy 410MX-255ml
sanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:04   #92
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Cienkie mntholki powiadasz weś przestań też takie palę
Też jestem po 30 kochana jest jeszcze kwasik botoksik laserek frakcyjny i piling wampirzy i już nie masz szarej ceryyyyy
No powiem Ci ze botox jak ostatnio zrobilam to trzymal sie 4 miechy, a jak schodzil to takie dziwne uczucie .Narazie dopiero oswajam sie z medycyna estetyczna, bo boje sie tego "kotowatego-pontonowego" efektu.
Akurat pracuje w tv (tak, to jest to moje implantowe srodowisko) i sie jednak napatrze na dziwne twarze...
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:17   #93
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Coolinska kiedy foty? DD brzmi apetycznie☺

Co do wieku,po 40 też były dziewczyny,nie?

Co do op po ciąży. Moja koleżanka robi teraz w lato cycki z plastyka po 1 dziecku,ale drugie będzie chciała za x lat. Ja bym się na taki manewr nie zdecydowala

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
No powiem Ci ze botox jak ostatnio zrobilam to trzymal sie 4 miechy, a jak schodzil to takie dziwne uczucie .Narazie dopiero oswajam sie z medycyna estetyczna, bo boje sie tego "kotowatego-pontonowego" efektu.
Akurat pracuje w tv (tak, to jest to moje implantowe srodowisko) i sie jednak napatrze na dziwne twarze...
No to teraz będzie nas ciekawość zzerac
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7

Edytowane przez Tequila72
Czas edycji: 2016-04-19 o 10:16
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:18   #94
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

po 40-stce na pewno był Mortycja
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:29   #95
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Coolinska kiedy foty? DD brzmi apetycznie�

Co do wieku,po 40 też były dziewczyny,nie?

Co do op po ciąży. Moja koleżanka robi teraz w lato cycki z plastyka po 1 dziecku,ale drugie będzie chciała za x lat. Ja bym się na taki manewr nie zdecydowala

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



No to teraz będzie nas ciekawość zzerac
Fotki wrzuce za tydzien, po podcieciu szwow😊Spokojna Twoja rozczochrana, z pewnoscia sie pochwale😊
Co do tv- nie jestem osoba publiczna...zwykly robol ze mnie😂😂😂
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:38   #96
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę dziewczyny, że macie to już za sobą. Ja na pewno będę panikować jak przyjdzie co do czego.
Swoją drogą trzeba przyznać ,że sporo dziewczyn robi sobie operację aż dziw bierze ,że nikogo takiego nie znam (albo o tym nie wiem). Głupia byłam,że wcześniej się nie zdecydowałam.
Myślicie ,że jaki czas po operacji można myśleć o dziecku?
Z tego co słyszałam to najlepiej najpierw zdecydować się na dziecko a później dopiero operacja. Bo po dziecku piersi ci opadną.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie lepiej sobie przed operką walnąć paszki, nóżki i pusię na wosk? Miesiąc prawie spokoju Ja od depilacji bikini jestem uzależniona. troszkę boli, ale efekt wow jak dla mnie :P
Pusia na wosk!?! Na samą myśl mnie boli
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:44   #97
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Fotki wrzuce za tydzien, po podcieciu szwow��Spokojna Twoja rozczochrana, z pewnoscia sie pochwale��
Co do tv- nie jestem osoba publiczna...zwykly robol ze mnie������
Ejjj no weś jak za tydzień ???
Dawaj wcześniej nie bądz żyłaaaaaaaa

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
No powiem Ci ze botox jak ostatnio zrobilam to trzymal sie 4 miechy, a jak schodzil to takie dziwne uczucie .Narazie dopiero oswajam sie z medycyna estetyczna, bo boje sie tego "kotowatego-pontonowego" efektu.
Akurat pracuje w tv (tak, to jest to moje implantowe srodowisko) i sie jednak napatrze na dziwne twarze...
No .....niektórzy to wyglądają......... Masakra

Nie no ja tu mówię o takim korzystaniu z medycyny estetycznej ale w granicach zdrowego rozsądku
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-04-19 o 10:49
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 11:02   #98
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Ejjj no weś jak za tydzień ???
Dawaj wcześniej nie bądz żyłaaaaaaaa

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



No .....niektórzy to wyglądają......... Masakra

Nie no ja tu mówię o takim korzystaniu z medycyny estetycznej ale w granicach zdrowego rozsądku
Z mojej obserwacji wynika, ze granice rozsadku bardzo latwo stracic.Chce sie coraz wiecej, zwlaszcza najgorzej przeginaja z policzkami i ustami.Naturalna twarz musi miec zalamania , a laski ida w ta objetosc kosztem braku zmarszczek
Poczekaj chwilunie na fotki-nie chce straszyc moimi wentylami od stara 😂😂😂
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2016-04-19 o 11:03
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:43   #99
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam się i ja w nowej części Witam nowe żelki na świecie Coolinska gratuluję!
Czytam Was cały czas ale jakoś ostatnio brak chwili dla siebie i żeby troszkę popisać
Tak na szybko:
Ostatni weekend dość hardcorowy w ciągu 2 dni 15 h w podróży pociągami, przejechałam Polskę ze śląska po Wielkopolskę Pomiędzy jazdą ślub i wesele - tańce i cała reszta. Bez biustonosza byłam od 16:00 do 21:30 później żelki zaczęły dawać o sobie znać więc pobiegłam do pokoju założyłam staniczek i hulałam dalej

Co do operacji a dzieci - ja jestem jedną chyba z nielicznych która zrobiła zabieg jeszcze przed urodzeniem i absolutnie decyzji nie żałuję! Dziecko planuję za jakieś 2/3 lata, Ale to jeszcze OGROMNIE dużo czasu Więc mam czas żeby się nimi nacieszyć. A po urodzeniu jak będzie trzeba to wymienię i to już na większe I tak, i tak kiedyś będę je chciała większe więc dla mnie to akurat nie powód żeby czekać i operację zrobić dopiero po dziecku

Przyszłym dziewczyną życzę powodzenia i zadowolenia z efektu
Wam dziewczyny tym po jak najmniej bólu i radości z żelków

Ja jestem przeszczęśliwa z efektu Już 7 tygodni za mną
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:46   #100
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Z mojej obserwacji wynika, ze granice rozsadku bardzo latwo stracic.Chce sie coraz wiecej, zwlaszcza najgorzej przeginaja z policzkami i ustami.Naturalna twarz musi miec zalamania , a laski ida w ta objetosc kosztem braku zmarszczek
Poczekaj chwilunie na fotki-nie chce straszyc moimi wentylami od stara 😂😂😂
Moim zdaniem idealny efekt po skorzystaniu z pomocy medycyny estetycznej jest taki, ze wyglada sie lepiej, ale tak, ze przecietnej osobie przez mysl nie przejdzie, ze cos bylo poprawiane. Mama lekko powiekszyla ostatnio usta i ma botox na czole i przy oczach i wyglada fantastycznie - swiezo, mlodo, ale nawet jak mi pokazuje, gdzie jest nastrzyknieta to generalnie nie widze roznicy wzgledem zwyklej, mlodszej skory. I to jest, moim zdaniem, super.
Ale mam tez kolezanke, ktora po prostu lubi taki dosc sztuczny typ urody i nie zalezy jej na naturalnosci - gusta sa rozne.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:54   #101
sanita
Raczkowanie
 
Avatar sanita
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 269
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Przeglądałam Wasze zdjęcia przed chwila i ogarnęła mnie panika. Juz jutro aaaaaaa
__________________
154 cm, miseczka, 75 A, pod biustem 74cm
20.04.2016 juz sa żelki - dr M.Ch Allergan anatomy 410MX-255ml
sanita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 12:08   #102
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie lepiej sobie przed operką walnąć paszki, nóżki i pusię na wosk? Miesiąc prawie spokoju Ja od depilacji bikini jestem uzależniona. troszkę boli, ale efekt wow jak dla mnie :P

Bardzo bym chciala ale zeby sie wywoskowac to trzeba najpierw wloski troche zapuscic a tego sobie po prostu nie wyobrazam..
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:21   #103
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez sanita Pokaż wiadomość
Przeglądałam Wasze zdjęcia przed chwila i ogarnęła mnie panika. Juz jutro aaaaaaa
Nie boj sie😊Znieczulenie i glupi jas spacyfikuja Cie szybciutko i obudzisz sie juz z cycuszkami😊
Kciukasy odpalone😊

Hschick- no witam sie niesmiale w klubie szczesliwych posiadaczek😊Mowisz ,ze wesele obskoczone z jedrnymi nabytkami.Jakie reakcje byly?😊
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2016-04-19 o 12:38
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:50   #104
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Nie boj sie😊Znieczulenie i glupi jas spacyfikuja Cie szybciutko i obudzisz sie juz z cycuszkami😊
Kciukasy odpalone😊

Hschick- no witam sie niesmiale w klubie szczesliwych posiadaczek😊Mowisz ,ze wesele obskoczone z jedrnymi nabytkami.Jakie reakcje byly?😊
Nikt mnie nie znał więc nikt nie wiedział :P Ojciec tylko mnie poobracał na boki i stwierdził no ładne
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:57   #105
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie znał więc nikt nie wiedziałOjciec tylko mnie poobracał na boki i stwierdził no ładne
Nooo ...jak tatuskowi sie spodobaly to jest git😊
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:18   #106
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam sie w mojej części wątku
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:18   #107
niczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 388
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Co do operacji a dzieci - ja jestem jedną chyba z nielicznych która zrobiła zabieg jeszcze przed urodzeniem i absolutnie decyzji nie żałuję! Dziecko planuję za jakieś 2/3 lata, Ale to jeszcze OGROMNIE dużo czasu Więc mam czas żeby się nimi nacieszyć. A po urodzeniu jak będzie trzeba to wymienię i to już na większe I tak, i tak kiedyś będę je chciała większe więc dla mnie to akurat nie powód żeby czekać i operację zrobić dopiero po dziecku

Przyszłym dziewczyną życzę powodzenia i zadowolenia z efektu
Wam dziewczyny tym po jak najmniej bólu i radości z żelków

Ja jestem przeszczęśliwa z efektu Już 7 tygodni za mną
Hschick to już jesteśmy dwie, ja tez nie mam jeszcze dzieci i planuje za 2-3 lata. Nie zdecydowałabym się na op. mając małe dziecko (już panicznie boję się narkozy) a czekać z operacją kolejne lata już nie chcę i tak żałuję, że dopiero teraz je robię.
Liczę na to, że piersi aż tak bardzo po ciąży się nie zmienią (moja wyjściówka to 0).

Dziewczyny od A.B - odpisywał Wam coś na przesłane wyniki badań przed operacją? Ja wysłałam ale nie dostałam żadnej odp., że są OK. Może doktorek zajęty i jeszcze nie miał czasu odpisać... Ile dni wcześniej płaciłyście? Zastanawiam sie czy jak zapłacę w piątek, a op. w poniedziałek to będzie ok? Nie wiecie czy jest możliwość płatnośći na miejscu gotówką? - Hehe pewnie nie bardzo, wiem, że na miejscu można płacić kartą tylko doliczają 2-3%.
Generalnie już trochę świruję przed poniedziałkiem na przemian mam myśli - nie robię- robię -nie robię - robię
__________________
Dr A.B operacja 25.04.2016
Dr A.B konsultacja 22.09.2015
77 cm/88 cm/175 cm/ 66 kg
niczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:27   #108
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez niczka88 Pokaż wiadomość
Hschick to już jesteśmy dwie, ja tez nie mam jeszcze dzieci i planuje za 2-3 lata. Nie zdecydowałabym się na op. mając małe dziecko (już panicznie boję się narkozy) a czekać z operacją kolejne lata już nie chcę i tak żałuję, że dopiero teraz je robię.
Liczę na to, że piersi aż tak bardzo po ciąży się nie zmienią (moja wyjściówka to 0).

Dziewczyny od A.B - odpisywał Wam coś na przesłane wyniki badań przed operacją? Ja wysłałam ale nie dostałam żadnej odp., że są OK. Może doktorek zajęty i jeszcze nie miał czasu odpisać... Ile dni wcześniej płaciłyście? Zastanawiam sie czy jak zapłacę w piątek, a op. w poniedziałek to będzie ok? Nie wiecie czy jest możliwość płatnośći na miejscu gotówką? - Hehe pewnie nie bardzo, wiem, że na miejscu można płacić kartą tylko doliczają 2-3%.
Generalnie już trochę świruję przed poniedziałkiem na przemian mam myśli - nie robię- robię -nie robię - robię
Mi nie odpisał. W końcu sama zadzwoniłam bo w usg wyszła mi jakąś mała torbiel i dziewczynka z recepcji potem oddzwonila informując mnie ze nie może znaleźć moich wyników na drukarce ale jak coś będzie nie tak to się skontaktuja. I cisza. Znaczy się ze chyba usg mam ok.
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:43   #109
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam dziewczyny w nowej części! U mnie cyrk... Mam zapalenie pod korzeniem zęba robionego kanałowo. Mój dentysta chce szukać czwartego kanału albo robić resekcje. Kuna chcę tylkl otworzyć zęba póki co, żeby stan zapalny wychodził na zewnątrz. Mają dziś rozmawiać telefonicznie i się dogadać. Póki co operacja nadal 25.04 najwyżej bd mega spuchnieta jak mnie dentysta pokroi..
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 13:58   #110
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny w nowej części! U mnie cyrk... Mam zapalenie pod korzeniem zęba robionego kanałowo. Mój dentysta chce szukać czwartego kanału albo robić resekcje. Kuna chcę tylkl otworzyć zęba póki co, żeby stan zapalny wychodził na zewnątrz. Mają dziś rozmawiać telefonicznie i się dogadać. Póki co operacja nadal 25.04 najwyżej bd mega spuchnieta jak mnie dentysta pokroi..
Mala,lepiej wyleczyc tego zeba przed operka.Na beauty jest historia dziewczyny ,ktora musiala wyjac implanty dokladnie przez chory korzen zeba , ktory zakazajac krew powodowal stan zapalny wokol implantow.Jak znajde jej nicka to Ci podrzuce na priv.
Tez mialam zgryz z moim rosnacym zebem, ale wypytalam i wykonsultowalam to z doktorkami.Jednakze jaki bedzie to mialo wplyw, to czas pokaze..
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:02   #111
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

FencyDesire o mamusiu współczuję. niech się wszystko dobrze pouklada
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:28   #112
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pytanie z innej beczki. Jaka najstarsza kobieta na naszym forum robiła żelki? pytam bo dopiero mnie to zastanowiło...
Z tego co pamiętam(a sporo tu siedze) około 50

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to najlepiej najpierw zdecydować się na dziecko a później dopiero operacja. Bo po dziecku piersi ci opadną.[COLOR="Silver"]
Oj tam już aż tak nie opadną ja zdecydowałam sie przed dzieckiem i nie żałuje a po dziecku najwyżej poprawie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:32   #113
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Mala,lepiej wyleczyc tego zeba przed operka.Na beauty jest historia dziewczyny ,ktora musiala wyjac implanty dokladnie przez chory korzen zeba , ktory zakazajac krew powodowal stan zapalny wokol implantow.Jak znajde jej nicka to Ci podrzuce na priv.
Tez mialam zgryz z moim rosnacym zebem, ale wypytalam i wykonsultowalam to z doktorkami.Jednakze jaki bedzie to mialo wplyw, to czas pokaze..
To będę sie starała załatwić to leczenie jutro albo w czwartek. Najwyżej będę spuchnietabdo operacji, trudno...





Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
FencyDesire o mamusiu współczuję. niech się wszystko dobrze pouklada

Siedze jak na szpilkach caly dzien, pod wieczor sie wszystko okaze.
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:33   #114
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez niczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od A.B - odpisywał Wam coś na przesłane wyniki badań przed operacją? Ja wysłałam ale nie dostałam żadnej odp., że są OK. Może doktorek zajęty i jeszcze nie miał czasu odpisać... Ile dni wcześniej płaciłyście? Zastanawiam sie czy jak zapłacę w piątek, a op. w poniedziałek to będzie ok? Nie wiecie czy jest możliwość płatnośći na miejscu gotówką? - Hehe pewnie nie bardzo, wiem, że na miejscu można płacić kartą tylko doliczają 2-3%.
Generalnie już trochę świruję przed poniedziałkiem na przemian mam myśli - nie robię- robię -nie robię - robię
Powinien odpisać, jeżeli nie to zadzwoń i sie zapytaj co i jak. Ja płaciłam gotówka w dniu operacji przed wejściem na sale nie było problemu. (ale ja operowałam się 4 lata temu może coś się zmieniło)
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:34   #115
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

[QUOTE=Olivkaa200;59181276]Z tego co pamiętam(a sporo tu siedze) około 50

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Ze mną u A.K. była operowana super babeczka 43 lata, dała radę i tylko żałowała że tak późno się zdecydowała
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:39   #116
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Że mną była 41 latka i 35 - latka .
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:50   #117
millencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Czesc dziewczyny !
Pierwszy raz w tym wątku, jestem 4 dni po zabiegu. Mam 26 lat, zabieg wykonywałam w Warszawie, implant 295

Póki co czuje się super, jeśli macie jakies pytania to piszcie śmiało. Ja z kolei mam do was, gdzie kupowałyście nastepczy stanik sportowy i jak dobieralyscie wlasciwy rozmiar? Powinien byc bardzo scisly?

Dzięki i buziaki
millencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:58   #118
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
To będę sie starała załatwić to leczenie jutro albo w czwartek. Najwyżej będę spuchnietabdo operacji, trudno...








Siedze jak na szpilkach caly dzien, pod wieczor sie wszystko okaze.

O rany wspolczuje! Myslisz ze dentysta da rade go wyleczyc przed operka? To tylko kilka dni...ja bym na Twoim miejscu zapytala chirurga co robic w takiej sytuacji bo sprawa wyglada dosc powaznie.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Że mną była 41 latka i 35 - latka .

Moja kolezanka robila niedawno w wieku 38 ja 34 wiec tez nie pierwszej mlodosci juz kiedys obiecalam sobie ze do 35 spelnie marzanie..no i zmieszcze sie w czasie
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:59   #119
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Już wszystko wyjaśnione jutro o 20 zajmuje sie zebem. Coolinska chyba znalazlam ta dziewczyne- natalia P. Faktycznie nieciekawa sytuacja. Dobrze,ze zbadalam te zeby przed operacja...
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:09   #120
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Już wszystko wyjaśnione jutro o 20 zajmuje sie zebem. Coolinska chyba znalazlam ta dziewczyne- natalia P. Faktycznie nieciekawa sytuacja. Dobrze,ze zbadalam te zeby przed operacja...
No to dobrze ze namierzylas temat.Oby wszystko bylo dobrze i operka sie udala, bo wiem jak boli zmiana terminow😐
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.