Gołe kostki zimą - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 12:06   #91
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Gołe kostki zimą

Mnie się zdarza mieć gołe kostki, przyznaję, ale to dlatego, że lubię te spodnie, więc nie zważam na porę roku, gdy je zakładam. Nie sądziłam, że to kogoś może dziwić.
Czapki nie noszę od 12 lat. Włosy myję rano, przed wyjściem z domu. Nie mam problemu z zatokami. Zawsze noszę kaptur.
Z ciepłych rzeczy w tym roku zaopatrzyłam się w szalik, no i zawsze mam rękawiczki, bo zwyczajnie szkoda mi dłoni wystawiać w taką pogodę na działanie mrozu
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 12:08   #92
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gołe kostki zimą

Dłoni szkoda, ale włosów i stawów (kostki) już nie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 12:10   #93
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dłoni szkoda, ale włosów i stawów (kostki) już nie?
I tak mam botki, więc te kostki i gołe nogi nie są szczególnie widoczne, nie przesadzajmy, zwłaszcza, że nie mam do pokonania codziennie długich dystansów, więc nie mam też kiedy zmarznąć Wiadomo, że to kwestia indywidualna.
Moje włosy są narażone na takie rzeczy, że mróz to dla nich najmniejsze zło
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 12:16   #94
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
I tak mam botki, więc te kostki i gołe nogi nie są szczególnie widoczne, nie przesadzajmy, zwłaszcza, że nie mam do pokonania codziennie długich dystansów, więc nie mam też kiedy zmarznąć Wiadomo, że to kwestia indywidualna.
Moje włosy są narażone na takie rzeczy, że mróz to dla nich najmniejsze zło
To chodzisz z gołymi kostkami czy nie? Bo nie rozumiem?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 13:14   #95
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Gołe kostki zimą

Tez o tym gadałam ostatnio z moją przyjaciółką. Doszłyśmy do wniosku, że na szczęście jesteśmy już stare i nie musimy być modne

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 13:34   #96
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Gołe kostki zimą

Tymczasem na aszdziennik:

http://aszdziennik.pl/119137,dramat-...olymi-kostkami



Chociaż nie powinnam się czepiać, ja nie mam ani jednej pary rękawiczek i nigdy ich nie noszę, nawet teraz jak były te dwudziestostopniowe mrozy. Po prostu zawsze mi gorąco w dłonie.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 14:02   #97
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Tymczasem na aszdziennik:

http://aszdziennik.pl/119137,dramat-...olymi-kostkami



Chociaż nie powinnam się czepiać, ja nie mam ani jednej pary rękawiczek i nigdy ich nie noszę, nawet teraz jak były te dwudziestostopniowe mrozy. Po prostu zawsze mi gorąco w dłonie.
Zazdroszczę. Ja muszę nosić rękawiczki nawet jak jest mi ciepło w ręce. Gdy temperatura tylko zbliża się do zera, skóra na rękach zaraz pęka, boli, piecze i goi się przez następne kilka dni. W ostatnie -20 nawet trzy rękawiczki nie dały rady i aktualnie mam skorupę na grzbietach rąk...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 19:05   #98
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mnie wzdryga na taki widok. Jednak jak tak sobie przypomnieć nastoletnie lata... Mama mi często wypomina, jak ja za młodu (tzn. późna podstawówka i gimnazjum) popylałam bez czapki i szalika. I cały czas ten sam tekst "no i teraz przyznaj, że to była głupota". I wiecie co? Mi wtedy naprawdę nie było zimno! W -20 czułam się jak ostatniej wiosny gdy było +5 i lekki wiaterek. I chorowałam dwa razy w roku. Teraz mi się odwróciło i jestem zmarźluchem okropnym, przy naprawdę mroźnej pogodzie noszę kilka warstw.
nie odwróciło ci się, to po prostu STAROŚĆ na nas wchodzi mam tak samo

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość

Nie zgodzę się, że wystarczą dobre wkładki do butów. Tzn. coś tam pomogą, ale stopy marzną nie tylko od spodu, ale i od góry, a na to wkładki już nie pomogą... Dlatego dla mnie buty na zimę nie muszą być wcale dobrze ocieplone. To znaczy byłoby dobrze, ale ciężko takie znaleźć. Wystarczy, że będą na tyle luźne, żebym mogła założyć dwie-trzy skarpetki i żeby nie było ciasno w stopy.
stosuję dokładnie taką samą zasadę co do zimowych butów-kupuję po prostu rozmiar większe i "dokładam" kilka par skarpet.

Jedynymi słusznymi bytami zimowymi dla mnie pozostaną glany, jednak nie zawsze mogę je przyodziać
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 19:15   #99
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gołe kostki zimą

Ja w tym roku kupiłam "emu" i był to strzał w dziesiątkę, mimo że nadal uważam je za paskudne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 19:33   #100
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja w tym roku kupiłam "emu" i był to strzał w dziesiątkę, mimo że nadal uważam je za paskudne
ja też je mam, ale tylko dla użytku własnego (nie pasują do niczego i wstydzilabym się w nich wyjść do ludzi)... zakładam tylko jak musze wyskoczyć na dwór,lub do kumpeli naprzeciwko. Świetne, bo nie trzeba zapinać i można nawet gołą stopę włożyć
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 19:42   #101
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gołe kostki zimą

Ja się nie wstydzę, bo mnóstwo osób chodzi w W-wie w takich butach. A w pracy i tak zmieniam na inne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 19:56   #102
staramalenka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 70
Dot.: Gołe kostki zimą

Bo młodzież teraz musi być tindi dżezi i kul ;D a wysokie skarpety/rajstopy nie są sexy i modne. Zmienią zdanie na starość ;p ja tam lubie kalesonki
staramalenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 01:07   #103
Amarath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 65
Dot.: Gołe kostki zimą

ojj tak, też to widzę na ulicy, jak i u mojej nastoletniej córki, może i mnie nie powinno obchodzić jak ludzie się ubierają, ale już jako matka na swoją córkę patrzeć nie mogę, to nie jest tak , że im nie zimno, zimno, moja córka zakutana w grubą kurtkę , kaptur na głowie , komin ,rękawiczki a kostki gołe i trampeczki, pomijając już fakt, że wygląda to poprostu głupio, to ciągle jej mówię, że jak będzie w moim wieku to będzie płakać, na ból stawów choćby, nic nie dociera, - 12 stopni , trzęsie się z zimna, iść prawie nie może ale taka moda i koniec. To jest jakiś dramat ta moda :/
Amarath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 03:37   #104
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja muszę nosić rękawiczki nawet jak jest mi ciepło w ręce. Gdy temperatura tylko zbliża się do zera, skóra na rękach zaraz pęka, boli, piecze i goi się przez następne kilka dni. W ostatnie -20 nawet trzy rękawiczki nie dały rady i aktualnie mam skorupę na grzbietach rąk...
maść z witaminą A!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja w tym roku kupiłam "emu" i był to strzał w dziesiątkę, mimo że nadal uważam je za paskudne
mam emu od 4 lat, nie do zdarcia normalnie. i całe szczęście, że się nie zdefasonowały jeszcze, bo są wystarczająco brzydkie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 06:23   #105
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Gołe kostki zimą

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 06:34   #106
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Gołe kostki zimą

Nigdy nie zrozumiem takiego ekscytowania się cudzym ubiorem. Ja nawet nie wiem, czy faktycznie ludzie masowo wystawiają te kostki na wierzch, bo nie przyszłoby mi nawet do głowy przyglądać się nogom obcych osób
Sama za to latam bez czapki i szalika, kostki też mam często odkryte, chyba że mam w planach jakieś dłuższe łażenie po dworze. Zależy jakie buty założę w biegu, akurat na dystansie tych kilkunastu metrów do przystanku nie ma dla mnie większego znaczenia co mam na nogach. Rękawiczki za to noszę, bo lubię jak mi ciepło w ręce Akurat kwestia mody czy szpanu (?) to nie jest, bo po pierwsze lata nastoletnie już za mną, a po drugie i tak zazwyczaj naciągam na siebie byle co z szafy i wkładam pierwsze z brzegu buty.
No ale muszę powiedzieć, że przed przeczytaniem tego wątku nawet nie wiedziałam, że moja persona takie poruszenie wywołuje w tramwajach
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 06:57   #107
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gołe kostki zimą

Nie wiem co jest niby dziwnego w obserwacji ludzi i tego co się dzieje dookoła dla mnie to normalny odruch, bardziej dziwi mnie totalna olewka dla wszystkiego, co kogoś otacza (łącznie z ludźmi)

Mnie bardziej niż te gołe kostki dziwi coś innego. Deszcz pada całą noc i nie przestaje, rano nadal pada i nie zapowiada się aby przestało. I mnóstwo ludzi wychodzi z domu bez parasola czy też bez kurtki z kapturem. A potem chodzą jak mokre kury i chowają się po przystankach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 07:47   #108
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Gołe kostki zimą

Też widuję te odsłonięte kostki i mi zimno na samą myśl, ale taka moda.

10-15 lat temu widywałam wietrzenie nerek w postaci krótkich kurtek ze ściągaczami niezasłaniającymi czasami nawet pasa. Za chwilę pojawi się coś kolejnego.

Jeśli tylko wielbicielom tej zimowej golizny to nie przeszkadza to droga wolna. Osobiście wolę się ubrać i nie przyjmować co sezon antybiotyków, czy nie fundować sobie problemów na przyszłość.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:24   #109
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mnie bardziej niż te gołe kostki dziwi coś innego. Deszcz pada całą noc i nie przestaje, rano nadal pada i nie zapowiada się aby przestało. I mnóstwo ludzi wychodzi z domu bez parasola czy też bez kurtki z kapturem. A potem chodzą jak mokre kury i chowają się po przystankach
To bardzo proste: niektórzy są rano na tyle nieprzytomni, że nie rejestrują, że padał lub pada deszcz Zresztą przeskoczyć z domu do autobusu i z autobusu do metra to nie jest wielki problem. A parasole są strasznie nieporęczne, przynajmniej dla mnie.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 08:54   #110
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Gołe kostki zimą

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:58   #111
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Gołe kostki zimą

Ja też widziałam takie gołe kostki. Mi by było zimno ale co kto lubi. Sama chodzę w jesiennych botkach przy -15st i wiem że to bardzo głupie ale te kilka dni się przemęczę i poczekam do ciepełka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:36   #112
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
zgadzam się. Jak chodziłam do liceum to też nie nosiłam zimą rajstop pod spodnie, ani czapki, ani rękawiczek. Było mi zimno jak chvj, ale to był obciach to nosic
Hahaha no dokładnie Ale jak ktoś chce cierpieć i marznąć dla mody i urody, to cóż - takie prawo młodzieży

Bardziej mnie szczerze mówiąc rozwalają adidaski na lodzie - wyrżnięcie w chodnik mnie wydaje się być całkiem sporym obciachem. No ale ja już wiele lat po maturze, więc co ja mogę wiedzieć o modzie w gimbazie.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:33   #113
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Gołe kostki zimą

Co jest obciachowego w tym, że ktoś się poslizgnal, potlukl czy stracił równowagę?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:34   #114
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Hahaha no dokładnie Ale jak ktoś chce cierpieć i marznąć dla mody i urody, to cóż - takie prawo młodzieży

Bardziej mnie szczerze mówiąc rozwalają adidaski na lodzie - wyrżnięcie w chodnik mnie wydaje się być całkiem sporym obciachem. No ale ja już wiele lat po maturze, więc co ja mogę wiedzieć o modzie w gimbazie.
A jak ktoś się wywali w kozakach to już jest ok?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 13:47   #115
Micha2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Gołe kostki zimą

Ja tam zawsze ubieram się ciepło i zawsze miałam gdzieś modę - nawet w gimnazjum czy liceum można znaleźć coś ciepłego, ładnego i niemodnego - i co z tego? natomiast nie uwierzę, że w temperaturze -18 nie jest zimno w odkrytą część ciała, to jest normalny ludzki mechanizm obronny, żeby odczuwać mróz. Nie jest Ci zimno przy prawie -20 stopniach? To tak jakby do kończyn już krew nie dopływała z tego mrozu
Micha2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 13:48   #116
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Co jest obciachowego w tym, że ktoś się poslizgnal, potlukl czy stracił równowagę?
To samo co w noszeniu czapki i skarpetek
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 13:49   #117
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Gołe kostki zimą

Też to ostatnio zaobserwowałam, nie tylko u dziewczyn, ale też u chłopaków. Może dlatego, że mieszkam niedaleko gimnazjum.
Wygląda to idiotycznie moim zdaniem - na szyi koc, na głowie czapa, a na nogach półbuciki i spodnie kończące się przed kostkami
No ale nie moje kostki, nie mój cyrk.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 13:51   #118
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gołe kostki zimą

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
To bardzo proste: niektórzy są rano na tyle nieprzytomni, że nie rejestrują, że padał lub pada deszcz Zresztą przeskoczyć z domu do autobusu i z autobusu do metra to nie jest wielki problem. A parasole są strasznie nieporęczne, przynajmniej dla mnie.
dla mnie to niezrozumiałe

ja mam niby blisko na przystanek, ale w ostrym deszczu na pewno bym była cała mokra
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 14:56   #119
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Gołe kostki zimą

Ja czasem śmigam w zimie w grubych adidasach i tak szczerze mówiąc wcale nie są bardziej śliskie niż botki na obcasie
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 14:58   #120
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Gołe kostki zimą

Co roku dziwi mnie, jak bardzo ludzie potrafią przeżywać ubiór innych. I jeszcze te teksty o gimbach. Sama ostatnio trochę obserwowałam innych na ulicy. W tym tygodniu było u nas bardzo zimno. I jakoś nie widziałam tych tłumów młodzieży z gołymi kostkami. Mieli raczej wyższe botki, timberlandy. Większość miała też czapki, szale/kominy i nawet rękawiczki. Dzisiaj widziałam pojedyncze osoby w adidasach, ale kostki mieli schowane. W dodatku stali na przystankach.
Za to widziałam dwie kobiety w wieku około 30 lat, w cienkich płaszczach, jeansach i botkach na obcasie. Starały się schować uszy w szale, bo oczywiście czapek nie miały. Trzęsły się jak osiki. Szłam obok ich sporo kawałek, nie była to droga do samochodu. Także nie ma co tak pisać o tych "gimbach".

Kiedy pogoda bardziej sprzyja często mam gołe kostki, teraz było tak zimno, że chodziłam w wysokich butach treningowych. Ta moda na widoczne kostki bardzo mi się podoba. Dobrze się z nimi czuję.
Może i taki ubiór nie jest super zdrowy, ale jak już wyżej ktoś wspominał, nikt tak na szpilki nie narzeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 19:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.