Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 12:33   #91
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Weszłam właśnie by spytać, czy skurcze przepowiadające bolące jak w miesiączkę są normalne, a tu patrze że nie ja jedna je mam... Wczoraj to jeszcze w krzyżu mnie bolało, aż w końcu wzięłam nospe. Dzisiaj póki co miałam dwa takie skurcze..

A za poród w terminie lub po to podziękuję, wolę na początku sierpnia, juz mam serdecznie dość. Czuje się jak kaleka, nic zrobić nie mogę. Trochę się przejdę, posprzątam, itp i już brzuch boli i muszę leżeć. Naprawdę współczuję tym, co mają nakaz leżenia w ciąży. Osiwieć idzie. Zwłaszcza jak się ma już dzieci i nikogo chętnego do pomocy.

Mąż obiecał, że jak teraz przyjedzie, to porozmawia z bratem i przyznał, że zauważył, że jego rodzice to traktują nas ostatnio jakby nas nie było. Siostre i brata zapraszają,wchodzą za przeproszeniem w tyłek, umawiają się z nimi na wieś, a nas pomijają. Ja nawet o tym, że oni gdzieś jadą na kilka dni dowiaduje się nie od nich, a od szwagierki właśnie i to jako ostatnia.
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 12:54   #92
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Tu Zielinka dobrze napisała, byłam w sytuacji, gdzie druga ciąża pośladkowo, pierwszy sn i miałam właśnie wybór - mogłam spróbować rodzić naturalnie. Zostałam poinformowana jak taki poród może wyglądać, jakie niesie ryzyko i że musiałabym się położyć w terminie porodu do szpitala aby od pierwszych oznak porodu być monitorowana. Zdecydowałam o cc ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż boję się czytać o porodzie posladkowym... chyba bym się nie zdecydowała
Moja gin mówiła że u nas robią cc przy takim ułożeniu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 13:05   #93
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chyba jako ostatnia witam sie w nowym wątku ciekawe czy to ostatni na poczekalni ja to raczej do kolejnego w dwupaku nie dotrwam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 13:09   #94
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Pomyliłam wątki

Edytowane przez I ona
Czas edycji: 2018-06-24 o 13:17 Powód: Post w złym wątku
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 13:17   #95
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84378646]Weszłam właśnie by spytać, czy skurcze przepowiadające bolące jak w miesiączkę są normalne, a tu patrze że nie ja jedna je mam... Wczoraj to jeszcze w krzyżu mnie bolało, aż w końcu wzięłam nospe. Dzisiaj póki co miałam dwa takie skurcze..
[/QUOTE]


ja nad ranem mialam, wczoraj czulam sie w ogole fatalnie, wszystko klulo i uwieralo,a dzis? dzis jestem jak nowka sztuka i czuje sie rewelacyjnie....
spalam 10 godzin i zeszla ze mnie opuchlizna, nie wiem czy sie za bardzo nie przemeczam czasami tym wszystkim co robie


czytalam dzis od rana sporo o porodzie i jak wybrac szpital, stwierdzilam, ze wypisze sobie wytyczne, rzeczy na ktorych najbardziej mi zalezy i w taki sposob wybiore gdzie rodzic


maly przez to, ze ma te girki z boku i jest zawiniety w krewetke tak mnie bombnie czasami po boku, ze mam wrazenie jakby chcial mi tak dziure tymi giraskami (ponoc dlugimi) zrobic, pewnie chce mundial ogladac, co czuje, ze bedzie maly pilkarz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

w ogole to jade zaraz po jakies jeszcze jedne spodnie do hm, te biale rurki moze, bo jak siedze i robie klientkom rzesy, bo musze miec troche luzniej niz mam w tych co kupilam 2/3 mc temu
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 13:38   #96
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy ta dziewczyna już wcześniej rodziła, pewnie tak ale szczerze lekko mnie to zszokowalo bo oni bardziej wypowiadali się w takim tonie, że wyboru jej nie dają... ma rodzić sn. Ostatecznie zrobili cc ale dlatego że akurat wtedy na prodowce był lekarz który nie pracuje na patologii...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Ech, słabo :/. Co innego jak jest opcja i próbują namówić na taki poród a co innego jak go narzucają.
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Chyba jako ostatnia witam sie w nowym wątku ciekawe czy to ostatni na poczekalni ja to raczej do kolejnego w dwupaku nie dotrwam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomyślałam wczoraj o tym samym, czy zaczniemy tu wypakowywanie chociaż nabieramy tempa od jakiegoś czasu, ja się na rozładunek w tej części nie piszę:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Naprawdę dziewczyny współczuję Wam tylu niepokojących bóli jak okresowe u mnie jedynie dyskomfortowe braxtona-hicksa, ale daleko temu uczuciu do okresowych czy porodowych. Oby u każdej z Was to nie było nic groźnego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 13:56   #97
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

BERENIKA to jakiś progres z Tż. Nic mi nie mów o leżeniu plackiem poza psem nie muszę nic a już mnie nudzi pilot, laptop, telefon odkąd mi kazali leżeć. Jak posiedzę za długo to mam problem żeby wstać i się wyprostować.

Brzuch mi urósł miałam problem żeby pipke ogólic po jednej stronie akurat tam gdzie Julka siedzi. Łydki tez miałam problem i zrobiłam na odwal a z udami dałam sobie spokój choć są jak u małpy przy okazji jak będę mieć auto to zakupie plastry do depilacji. Często coś mi spadnie nie zawsze podniose, gary, obiad, zupę, pranie zrobię na 2-3 raty i częściej czuje potrzebę leżenia między czynnościami.

Dzisiaj nad ranem taki skurcz łydki miałam że do teraz mnie boli dalej i sądziłam że coś z nogą zrobiłam jak próbowałam ruszyć w inną pozycję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

PARTY no tak jedna z pierwszych w kolejce jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

GOSIA za 4-5tyg chętnie się wypakuje jakby mi było dane i koncert życzeń tak działał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 14:08   #98
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
BERENIKA to jakiś progres z Tż. Nic mi nie mów o leżeniu plackiem poza psem nie muszę nic a już mnie nudzi pilot, laptop, telefon odkąd mi kazali leżeć. Jak posiedzę za długo to mam problem żeby wstać i się wyprostować.

Brzuch mi urósł miałam problem żeby pipke ogólic po jednej stronie akurat tam gdzie Julka siedzi. Łydki tez miałam problem i zrobiłam na odwal a z udami dałam sobie spokój choć są jak u małpy przy okazji jak będę mieć auto to zakupie plastry do depilacji. Często coś mi spadnie nie zawsze podniose, gary, obiad, zupę, pranie zrobię na 2-3 raty i częściej czuje potrzebę leżenia między czynnościami.

Dzisiaj nad ranem taki skurcz łydki miałam że do teraz mnie boli dalej i sądziłam że coś z nogą zrobiłam jak próbowałam ruszyć w inną pozycję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

PARTY no tak jedna z pierwszych w kolejce jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

GOSIA za 4-5tyg chętnie się wypakuje jakby mi było dane i koncert życzeń tak działał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

trening czyni mistrza
ja zawsze depilowalam sie calusienka codziennie, mam obsesje wlosa haha i mimo brzucha codziennie depiluje sie cala nadal, lacznie z calymi nogami, pipka, dupka...ale mam duza wanne wiec moge sie co nieco gimnastykowac, znajdziesz sposob


https://www.madramama.pl/6568-kosz-m...ami-szary.html


znalazlam cos co mi mega wpadlo w oko, na olx za polowe ceny <3
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 14:10   #99
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny A Wasze dzieci są już głowkami w dół? Jeśli tak to od kiedy?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
mój na ostatnich dwóch usg był główka w dół.
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Aaaa i ktoś pytał o witaminę d w aerozolu - ja kupuję d-vitum z pompką

Aaaaaa i przyszły pieluszki muślinowe z Ali, świetne są Załącznik 7574791


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
śliczne ! dasz linka ?

ja bym chciała urodzić na początku sierpnia, nie chcialabym przenosić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 14:13   #100
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
trening czyni mistrza
ja zawsze depilowalam sie calusienka codziennie, mam obsesje wlosa haha i mimo brzucha codziennie depiluje sie cala nadal, lacznie z calymi nogami, pipka, dupka...ale mam duza wanne wiec moge sie co nieco gimnastykowac, znajdziesz sposob


https://www.madramama.pl/6568-kosz-m...ami-szary.html


znalazlam cos co mi mega wpadlo w oko, na olx za polowe ceny <3
Też mi się bardzo podoba ten kosz, tylko trudno znaleźć w dobrej cenie używke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 14:49   #101
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Mnie też cały czas coś kluje i dusi,mam chyba już wszystko w środku okopane. I ciągła zgagę:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 14:55   #102
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

A ja mam nową dolegliwość...od zawsze miałam wystające te kości biodrowe. Od jakiegoś czasu brzuch tak urósł, że się kończy właśnie w okolicach tych kości i często jak malutka się przeciąga to efekt jest taki, że ten brzuch mi dobija do kości i czuje takie dziwne kłucie...na początku się zastanawiałam co to boli jak tam tylko kość, ale potem to połączyłam z ruchami dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 14:59   #103
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

My już tak tu narzekamy a jeszcze tyle czasu przed nami ja też już mam szczerze dość, jeszcze mnie dobija to leżenie i to że nie mogę wszystkiego porobić z córcią a jak wyciąga rączki żebym ją ponosila to serce mi się łamie... ja mam życzenie urodzić za 4 tygodnie dziękuję

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 15:07   #104
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84378646]Weszłam właśnie by spytać, czy skurcze przepowiadające bolące jak w miesiączkę są normalne, a tu patrze że nie ja jedna je mam... Wczoraj to jeszcze w krzyżu mnie bolało, aż w końcu wzięłam nospe. Dzisiaj póki co miałam dwa takie skurcze..

A za poród w terminie lub po to podziękuję, wolę na początku sierpnia, juz mam serdecznie dość. Czuje się jak kaleka, nic zrobić nie mogę. Trochę się przejdę, posprzątam, itp i już brzuch boli i muszę leżeć. Naprawdę współczuję tym, co mają nakaz leżenia w ciąży. Osiwieć idzie. Zwłaszcza jak się ma już dzieci i nikogo chętnego do pomocy.

Mąż obiecał, że jak teraz przyjedzie, to porozmawia z bratem i przyznał, że zauważył, że jego rodzice to traktują nas ostatnio jakby nas nie było. Siostre i brata zapraszają,wchodzą za przeproszeniem w tyłek, umawiają się z nimi na wieś, a nas pomijają. Ja nawet o tym, że oni gdzieś jadą na kilka dni dowiaduje się nie od nich, a od szwagierki właśnie i to jako ostatnia.[/QUOTE]Też mnie od wczoraj pobolewa tak brzuch jak na miesiączke, ale narazie delikatnie. Na początku nie skojarzyłam tego bólu, bo już zapomniałam jak to jest mieć okres

Krzyż mnie natomiast boli jak za długo chodzę. Boże narzekam jak staruszka...ale powoli się tak czuję

To dobrze, że mąż wreszcie zauważył, że coś jest nie tak. Przeprowadzicie się do porodu, będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 15:10   #105
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
mój na ostatnich dwóch usg był główka w dół.śliczne ! dasz linka ?

ja bym chciała urodzić na początku sierpnia, nie chcialabym przenosić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie, bardzo proszę:
http://s.aliexpress.com/b6VfuUVz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 15:16   #106
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

W ilu stopniach pierzecie tetre i flanele? 60 chyba wystarczy? Boję się, że w 90 mi pofarbuje, a większość mam w kolorze...
Nie wiem, czy do rzeczy dziecięcych można wrzucić zwykłą chusteczkę do wyłapywania kolorów? Nie ma chyba wersji dla dzieci?

Ubranka, koce i całą resztę wrzucę na 40, powinno wystarczyć.

Pierzecie nowe wózki i foteliki? To już chyba by była przesada/paranoja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 16:16   #107
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczyny, z takich bardzo przyziemnych rzeczy i duperelnych informacji.
Zapakujcie papier toaletowy do szpitala. Bo może nie być, albo być byle jaki....
Po pierwszym porodzie kiepsko wspominam czas, zanim mi mąż dowiódł (bo się skończył mój) szary papier.... (!!!!) teraz wiem, że po remoncie jest już taki normalny, ale też niekoniecznie miękki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 16:24   #108
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

U mnie całkiem nowy szpital, wyposażenie, łóżka elektryczne ale papieru brak. Więc u mnie w torbie już leży spakowana rolka i ręczniki papierowe też bo po porodzie się przydadzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 16:55   #109
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

CHLO przy moich gabarytach z przed ciąży juz było kombinowanie i zawsze problem z udami i dupa. U ciebie tez trochę inaczej bo przy szczupłym ciele a tym bardziej ćwiczeniowym skóra bardziej napięta a nie rozwodniony kisiel i maszynka nie ma jak jechać. Jeszcze spróbuję z elektro maszynka Tż jak wróci z delegacji o ile zacznę z nim rozmawiać i mnie za szybko nie wkurzy

YONA na zgage Riflux. Juz się wzięłam od niedawna na sposób i rano w butelkę duza tabsa wrzucam i tak popilam sobie o różnych porach przed i po posiłkowych albo jak czuje że zaczyna mnie łapać. Od początku ciąży na nim jadę po konsultacji lekarza bo w ulotce jest zapis że w ciąży branie od tak po prostu to raczej nie. Na mnie nic nie działo innego z tego dozwolonego, poleconego od farmaceuty tym bardziej domowe sposoby.

ANIA a gdzie ty w kolejce jesteś do tego 37-38tyg?

SYLWIA strzelilam focha to może i mój się zorientuje że jednak ciągle coś jest nie tak bo chyba mu jednym wlecialo i drugim za szybko wylecialo
Pralam nawet 70 z chusteczkami domol i kilka razy bez. Wszystko było spoko

ALI jak to moja mama mówi jadąc nawet na działkę "papier do dupy podstawa" nawet jak wiadomo że tam cały wagon to i tak weźmie 2 rolki a w domu jak juz zostaje 5 to wielka panika że strasznie mało papieru jest

Przespalam/przelezalam z 3h a teraz idę z psem i będę polować na muchę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 17:02   #110
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
Kurde U mnie w 29 tc jeszcze glowka w gorze. Teraz też mam wrażenie że głowę czuje bardzo wysoko A nogami kopie po pęcherzu. Bardzo chce sn i mam trochę już spine

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
U mnie też była główką w górze na usg w 29tc. Lekarz kazał się nie przejmować (łatwo mu mówić), no i faktycznie wszędzie piszą, że jeszcze sporo czasu na obrót. Ale jakby co, to przy pierwszej ciąży to zdecydowanie cesarka, powiedział

Ale moja jest teraz w ogóle bardzo aktywna (31tc) i chyba z powrotem od paru dni jest poziomo, brzuch mi się zrobił szeroki po bokach czuję ruchy.


Jeszcze nie mam tych bóli, o których piszecie, mam nadzieję że nie przyjdą, bo nawet nospy nie mogę brać (mam połowę skutków ubocznych z ulotki )
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:11   #111
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Kurde u mnie dziś słaby dzień, tylko bym spała ale zasnać nie mogę :/ i bolą mnie plecy, bleee. Dziś 33+0. Wiecie o czym marzę? Żeby założyc swoje jeansy sprzed ciąży nawet je ostatnio ubrałam tylko wiadomo w brzuchu się nie zmieściłam bo mają wysoki stan zważyłam się i schudłam zaś 0,5kg czyli nadal +5kg. Jutro jade na badania i do rosmanna po resztę rzrczy i pakuję torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:13   #112
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja wszystko piorę w 40 stopniach, tetrówki powinno się gotować w sytuacji gdy używamy ich jako pieluchy do przewijania.

Co do bóli okresowych to u mnie one oznaczały przygotowanie szyjki macicy do porodu. Na początku rozpulchnienie a w dniu porodu rozwarcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:18   #113
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Wiem o co miałam jeszcze Was zapytać! Czy odczuwacie takie dziewne ruchy dziecka, jakby drganie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:20   #114
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
U mnie też była główką w górze na usg w 29tc. Lekarz kazał się nie przejmować (łatwo mu mówić), no i faktycznie wszędzie piszą, że jeszcze sporo czasu na obrót. Ale jakby co, to przy pierwszej ciąży to zdecydowanie cesarka, powiedział

Ale moja jest teraz w ogóle bardzo aktywna (31tc) i chyba z powrotem od paru dni jest poziomo, brzuch mi się zrobił szeroki po bokach czuję ruchy.


Jeszcze nie mam tych bóli, o których piszecie, mam nadzieję że nie przyjdą, bo nawet nospy nie mogę brać (mam połowę skutków ubocznych z ulotki )
U mnie druga ciąża ale i tak bym nie chciała rodzić posladkowo

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:23   #115
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Wiem o co miałam jeszcze Was zapytać! Czy odczuwacie takie dziewne ruchy dziecka, jakby drganie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja odczuwam takie drgania co jakiś czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:25   #116
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z takich bardzo przyziemnych rzeczy i duperelnych informacji.
Zapakujcie papier toaletowy do szpitala. Bo może nie być, albo być byle jaki....
Po pierwszym porodzie kiepsko wspominam czas, zanim mi mąż dowiódł (bo się skończył mój) szary papier.... (!!!!) teraz wiem, że po remoncie jest już taki normalny, ale też niekoniecznie miękki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dobrze, że przypomniałaś !



Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Pierzecie nowe wózki i foteliki? To już chyba by była przesada/paranoja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie piore



Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Wiem o co miałam jeszcze Was zapytać! Czy odczuwacie takie dziewne ruchy dziecka, jakby drganie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:26   #117
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Pojechaliśmy do jednych rodziców, na mecz jedziemy do drugich. Podejrzewam, że to już ostatnie takie wyjazdy ( 2 godziny drogi od domu). Jakoś psychicznie czuję się lepiej bliżej mojego szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:46   #118
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Wiem o co miałam jeszcze Was zapytać! Czy odczuwacie takie dziewne ruchy dziecka, jakby drganie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale nie wiem co to i czasem mam jeszcze takie szybkie kopniaczki, że czuję jakby mnie prąd kopnął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:47   #119
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z takich bardzo przyziemnych rzeczy i duperelnych informacji.
Zapakujcie papier toaletowy do szpitala. Bo może nie być, albo być byle jaki....
Po pierwszym porodzie kiepsko wspominam czas, zanim mi mąż dowiódł (bo się skończył mój) szary papier.... (!!!!) teraz wiem, że po remoncie jest już taki normalny, ale też niekoniecznie miękki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja polecam papier nawilżany, pierwszy u mnie na liście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 17:52   #120
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hahaha ten papier toaletowy to jest kpina, że go nie ma..ale taka prawda. U nas było mydło do rąk i przy każdym łóżku środek do dezynfekcji a papieru nie....
U mnie podczas pobytu w szpitalu bardzo sprawdził się ręcznik papierowy, bo co dwie godziny przychodzi pielęgniarka badać tętno i przejeżdża żelem i tak zostawia:p no ale to dotyczy tych, które będą miały cc i będą leżeć ten dzień, czy dwa wcześniej
I chusteczki do higieny intymnej, bo czasem jest taki obchód expres, że po sekundzie woła na badanie to zawsze to szybciej niż zanim pójdzie się pod prysznic umyć, ale to już skrajne przypadki:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.