Tż.... :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 18:28   #91
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Widać jesteś przyzwyczajona do takich zachowań skoro to ciągle tolerujesz.
Też tak pomyślałam...
Może problem tkwi w złych wzorcach, jakie wyniosłaś z domu, że tolerujesz takie zachowanie, takie teksty?

Rób tak dalej, a przykładowo życie sobie zmarnujesz.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:57   #92
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Tż.... :(

Nawet nie radze Ci zastanawiac sie jak to ratowac, to nienormalne zeby chlopak tak do Ciebie mowil!!!! Teraz Ci tak mowi ze "z toba sie kocha bo Cie szanuje a z innymi..." zobaczysz co bedzie jak sie rozstaniecie, nie chce Cie straszyc ...ale sama spojrz na ta sytuacje z boku..;/
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 19:48   #93
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Na pytanie co byś zrobił gdybym zdradziła powiedział że zmasakrowałby mi twarz żeby żaden inny mnie nie chciał.............. i powiedział że nie żartuje..


Kiedyś jak gadałam z byłym na nk.. powiedział że gdyby przy mnie był rozje*** by mi łeb
Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
i mnie szanuje

czy Ty to widzisz??
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:02   #94
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Tak mówi że dziewczyny : kołtuny to je miał do ruchani* je rucha** a ze mną się kocha bo jestem jego najwp[anialszą kobietą i mnie szanuje..
Nie rozumiesz podstawowej rzeczy.
Szacunek do kobiet to szacunek do kobiet WSZYSTKICH.
Ty się dziewczyno łudzisz,że jesteś ta wybraną,wszystkie sa szmaty i kołtuny a Ty misiaczek ?
Już Ci nie raz groził masakrowaniem twarzy itd - żaden sygnał ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:23   #95
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Tż.... :(

Boże, dziewczyno, z reguły jestem nastawiona na dawanie szansy, ale u Ciebie można powiedzieć tylko jedno: zostaw go!
Kilka miesięcy związku i takie teksty? Tak jak dziewczyny piszą, ten facet nie ma szacunku dla kobiet, żadnego. To kwestia czasu, jestem przekonana, że jak z nim zostaniesz to.. kto wie, czy Ci krzywdy nie zrobi? A to, że kiedyś Ty staniesz się jego kołtunem do ruch**** jest więcej niż pewne. Ja za sam tekst o zmasakrowaniu twarzy zostawiłabym faceta i omijała później szerokim łukiem, to jakiś psychopata! Młoda jesteś, nie trać życia na takie wielkie NIC jak ten facet..

EDIT: Co do testów.. Nie dziwi Cię, że Twój luby się wymiguje? Mi by się zapaliła czerwona lampka i w te pędy biegłabym robić testy sama, dla siebie.. Szczerze, to dziwne, że jakoś tak przypadkiem jeszcze tych testów nie zrobił, mimo że tyle czasu go prosiłaś. Nie zdziwiłabym się, jakby Cię obdarował czymś..

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2008-12-11 o 20:26
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:39   #96
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Hmmm a więc tak: On potrafi być wspaniły.. Robie romantyczne kolacje.. kupouje kwaity co miesiąc kiedy obchodzimy kolejny miesiąc razem.. Na mikołaja dostałam od niego wielkiego Kubusia Puchatka.. nie wiem nigdy nie dostałam czegos takiego od innego Potrafi naprawde okazać miłość. Potrafi pokazaż ze kocha.. W sumie robie dla mnie wszytsko czasem moge powiedzieć ze jest idealny..... Potrafi nawet zapłakać
Jego wady... Na pytanie co byś zrobił gdybym zdradziła powiedział że zmasakrowałby mi twarz żeby żaden inny mnie nie chciał.............. i powiedział że nie żartuje.. Kiedyś jak gadałam z byłym na nk.. powiedział że gdyby przy mnie był rozje*** by mi łeb.... Potem przepraszał ale pamiętam.
Jak sie poklucimy to jest okropny wypowina... mowi nara albo coś w tym stylu i nie odzywa sie do mnie...
Mariposa, jesteś wartościową osobą, z tego co wynika z Twoich słów, ale uciekaj od takich bezwartościowych chłopaków... nie zasługujesz na takiego :/
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896

Edytowane przez Calebia
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:05
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:55   #97
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Tak mówi że dziewczyny : kołtuny to je miał do ruchani* je rucha** a ze mną się kocha bo jestem jego najwp[anialszą kobietą i mnie szanuje..
Najwspanialszej kobiecie nie mowii, a nawet nie mysli sie ze roz**** jej leb i zmasakruje twarz. Dziewczyno naprawde masz problem. Zastanow sie.

Kołtunem jest twoj facet a nie dziewczyny, ktore przelecial.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2008-12-11 o 21:59
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 21:58   #98
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz podstawowej rzeczy.
Szacunek do kobiet to szacunek do kobiet WSZYSTKICH.
Ty się dziewczyno łudzisz,że jesteś ta wybraną,wszystkie sa szmaty i kołtuny a Ty misiaczek ?
Już Ci nie raz groził masakrowaniem twarzy itd - żaden sygnał ?
Dokladnie. Wyatrczy spojrzec na to co mowi facet o innych kobietach a tym bardziej swoich bylych. Dzisiaj jestes misieczkie za 3 lata bedziesz koltunem.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:18   #99
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Tż.... :(

Dziewczyny podziwiam Was,że chce Wam się tłuc jej do głowy aby go zostawiła.Zazwyczaj nie udzielam się w takich wątkach,w których widać gołym okiem ze tż-cik vel misiaczek nie jest ok,dziewcze prosi o rade,ale tak czy siak ona przy nim zostanie bo misiaczka kocha.

Przykład anitki z numerkamiuzaleznionej od tz-cika,rozstaje się z nim,a wczoraj,czy tam dzisiaj e się z nim pogodziła.


Żenada.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:24   #100
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Tż.... :(

Brak szacunku do samej siebie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 06:38   #101
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to nie dysgrafie, a dysorotgrafie, bo sam mam dysgrafie i ona w poprwanym pisaniu nic a nie nie przeszkadza.
Po drugie, to jesli ktos nie zna zasad gramtyki i ortografii, to chyba powinien je poznac zanim zacznie pisac.
:
Po pierwsze dysgrafia leksykalna = popełnianie wielu błędów ortograficznych.
Po drugie - Oj, to mnie załamałeś, bo w podstawówce miałam co roku złote pióro dyrektora szkoły
Ale rzeczywiście chyba będę musiała się pouczyć skoro raz mi sie literówka zdarzyła Ty z koleii chyba musisz pouczyć się regulaminu, bo błędów się nie wytyka




Mariposo - im więcej piszesz tym bardziej pogrążasz swojego chłopaka. Bo widać, że to, co było to jednak nie przeszłość i Twoje wątpliowości wynikają z tego, że on się wcale nie zmienił Więc nie ma sensu tego ciągnąć dalej.
Pytanie tylko, czy on pozwoli Ci odejść, bo od takich hmmm... osób jak on czasem cięzko sie odizolować i nawet policja nic nie pomoże Moja przyjaciółka przed swoim chłopakiem -psycholem musiała uciekac z kraju
Im szybciej się od niego uwolnisz tym lepiej i bezpieczniej dla Ciebie będzie

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-12-12 o 07:10
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 07:41   #102
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam Was,że chce Wam się tłuc jej do głowy aby go zostawiła.Zazwyczaj nie udzielam się w takich wątkach,w których widać gołym okiem ze tż-cik vel misiaczek nie jest ok,dziewcze prosi o rade,ale tak czy siak ona przy nim zostanie bo misiaczka kocha.
Tajemnicy wielkiej nie zdradziłaś...
Przykro jednak czytać o tym, jak ktoś na własne życzenie życie i młodość sobie marnuje na związek z takim "kołtunem". I za nic nie potrafi czy nie chce się z tego wyrwać.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 08:40   #103
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Tajemnicy wielkiej nie zdradziłaś...
Przykro jednak czytać o tym, jak ktoś na własne życzenie życie i młodość sobie marnuje na związek z takim "kołtunem". I za nic nie potrafi czy nie chce się z tego wyrwać.
No ale co poradzić Chyba tylko to: na otrzeźwienie umysłu.
Miałam taką ciocię w rodzinie (już niestety nieżyjącą), która CAŁE SWOJE ŻYCIE spędziła u boku podobnego gagatka. Miała 7 (!) sióstr, troje dzieci i rodziców, a nikt dosłownie nikt, nie był w stanie sprawić, żeby w końcu dostrzegła, że jej mąż -miłość jej życia, to marny pijaczyna, który jej totalnie nie szanuje, leje kiedy ma zły humor, znęca się psychicznie i wydziera jej na wódkę każdy grosz, który ta zarabia jak tylko może -szyjąc po nocach, najmując się za robotnika rolnego u okolicznych chłopów etc. Dwa razy na sprawach rozwodowych zmieniała zdanie i wracała do "ukochanego". Życie miała z nim parszywe i żal było patrzeć ale cóż, z czasem wszyscy się pogodzili z tym, że ona się z nim nie rozstanie i przestali jej suszyć głowę.
Bo gadać to sobie można...jak nie ma woli u samej zainteresowanej to jest to zwykła strata czasu.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-12-12 o 08:43 Powód: poprawa orta.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 09:37   #104
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale co poradzić Chyba tylko to: na otrzeźwienie umysłu.
Miałam taką ciocię w rodzinie (już niestety nieżyjącą), która CAŁE SWOJE ŻYCIE spędziła u boku podobnego gagatka. Miała 7 (!) sióstr, troje dzieci i rodziców, a nikt dosłownie nikt, nie był w stanie sprawić, żeby w końcu dostrzegła, że jej mąż -miłość jej życia, to marny pijaczyna, który jej totalnie nie szanuje, leje kiedy ma zły humor, znęca się psychicznie i wydziera jej na wódkę każdy grosz, który ta zarabia jak tylko może -szyjąc po nocach, najmując się za robotnika rolnego u okolicznych chłopów etc. Dwa razy na sprawach rozwodowych zmieniała zdanie i wracała do "ukochanego". Życie miała z nim parszywe i żal było patrzeć ale cóż, z czasem wszyscy się pogodzili z tym, że ona się z nim nie rozstanie i przestali jej suszyć głowę.
Bo gadać to sobie można...jak nie ma woli u samej zainteresowanej to jest to zwykła strata czasu.
to prawda.

jednak inaczej jest tez jak się jest mlodą dziewczyną, nie mającą wiele doświadczenia w związkach.
Wtedy na wiele przymyka się oko, z wielu rzeczy nie zdaje się sprawy.
My jako starsze koleżanki (wiekiem bądź doświadczeniem) powinnyśmy jej to z głowy wybijać bo wiemy, że rzadko kiedy tacy ludzie się zmieniają.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:11   #105
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Tajemnicy wielkiej nie zdradziłaś...
Przykro jednak czytać o tym, jak ktoś na własne życzenie życie i młodość sobie marnuje na związek z takim "kołtunem". I za nic nie potrafi czy nie chce się z tego wyrwać.
No co ty,nie wiedziałam. Wiem,że tajemnicy nie zdradziłam ,a tylko chciałam napisac co myśle,bo mi się nie chce "bawić" czasem w dobrą doradczynie jak i tak to nic nie da.Zaślepione miością do misiaczka górą.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:34   #106
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
to prawda.

jednak inaczej jest tez jak się jest mlodą dziewczyną, nie mającą wiele doświadczenia w związkach.
Wtedy na wiele przymyka się oko, z wielu rzeczy nie zdaje się sprawy.
My jako starsze koleżanki (wiekiem bądź doświadczeniem) powinnyśmy jej to z głowy wybijać bo wiemy, że rzadko kiedy tacy ludzie się zmieniają.
No i ja właśnie w skuteczność tego "wybijania" wątpię. Jak myślisz, jaki argument musiałby paść, żeby dziewczynę olśniło i pod jego wpływem przestała kochać swojego "wybranka" ? Wydaje mi się, że zarówno w poprzednim jej wątku jak i w tym, padły już wszystkie możliwe argumenty przeciw, przestrogi i wszystkie dobre rady tego świata. I co ? I ciągle czytamy "ale ja go kocham"!

Bez sensu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:52   #107
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i ja właśnie w skuteczność tego "wybijania" wątpię. Jak myślisz, jaki argument musiałby paść, żeby dziewczynę olśniło i pod jego wpływem przestała kochać swojego "wybranka" ? Wydaje mi się, że zarówno w poprzednim jej wątku jak i w tym, padły już wszystkie możliwe argumenty przeciw, przestrogi i wszystkie dobre rady tego świata. I co ? I ciągle czytamy "ale ja go kocham"!

Bez sensu.
No właśnie o to mi też chodziło.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:30   #108
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi też chodziło.
No wiem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 16:35   #109
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Tż.... :(

Ja się zastanawiam gdzie w tym wszystkim są rodzice Mariposy. Ma 17 lat, zadaje się z podejrzanym typem o niezbyt jasnej przeszłości... A rodzice co? Błogosławieństwa udzielili na to wszystko... a może o niczym nie wiedzą?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 16:41   #110
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Tż.... :(

Czyżby autorka odpuściła sobie swój wątek? Zawsze aktywna na wizażu a teraz cisza
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 17:53   #111
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
Mariposa, jesteś wartościową osobą, z tego co wynika z Twoich słów, ale uciekaj od wartościowych chłopaków... nie zasługujesz na takiego :/

Wszyscy mi mówią że TŻ na mnie nie zasłguje że ja sie marnu8je..

a ja co? Głupia kretynka i tyle
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 17:55   #112
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dokladnie. Wyatrczy spojrzec na to co mowi facet o innych kobietach a tym bardziej swoich bylych. Dzisiaj jestes misieczkie za 3 lata bedziesz koltunem.
A więc tak TŻ jak i inni tak zawani "dobrrzy chłopacy z dobrej dzielnicy mówią tak" że kołtuny są tylko do zamoczenia a prawdziwe kobiety na stałe...

TŻ mówi ze4 zawsze wspomnić mnie bedzie za kobiete zycia.

A kołtuny to te co się szmacą...
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 17:57   #113
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam gdzie w tym wszystkim są rodzice Mariposy. Ma 17 lat, zadaje się z podejrzanym typem o niezbyt jasnej przeszłości... A rodzice co? Błogosławieństwa udzielili na to wszystko... a może o niczym nie wiedzą?

Rodzice... szczerze odradzają mi i mówiąl ze moge miec problemy w przyszłości.. Wiedzą o jego zawiasach.. No ale jak to rodzice.... martwią sie.
Lecz nie wpierd**** sie w moje zycie.. tylkos ostrzegają.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:04   #114
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Jak to nie?
Czy takie teksty nie przekonują Cię o tym?




Dziewczyno, normalny facet tak się nie zachowuje i nie zapodaje takich tekstów wyrafinowanych! Naprawdę, nie wiem, z jakiego rynsztoka wyciągnęłaś tego swojego, ale niech spada z Twojego życia i tam wraca!
Nie boisz się go? Że kiedyś się zdenerwuje, będzie akurat po skręcie i zrobi Ci krzywdę? Przecież on ma zawiasy już!

Zadowala Cię prezent w postaci jakiegoś głupiego Kubusia Puchatka, podczas gdy Twój facet zachowuje się jak żywcem wyciągnięty z jakiejś meliny
Jak Ty z nim sobie życie w ogóle wyobrażasz? Chcialabyś mieć takiego ojca dla swoich dzieci?

A co na to Twoi rodzice? Nie wiedzą, co sobą reprezentuje Twój chłopak?




Zmień towarzystwo, z takim daleko nie zajdziesz. Sama się robisz podobna do tych ludzi, a to przerażające.
Chyba że chcesz kiedyś stworzyć wielką nieszczęśliwą patologiczną rodzinę z takim doborowym "towarzystwem".:rolle yes:
Nie nie robie się podobna do jego towarzystwa... Jego towarzystwo mnie mnie trawi mówią do mnie wielka miss wdzięku [oczywiscie z ironią] ... twierdzą ze nie mam wstępu na to osiedell mowią tak o mnie "kolezanki tż" noć coz nikt nie bedzie mi niczego zakazywał a tz mnie broni...


Nie chce miec takiego ojca dla dzieci...
Ja w ogole go nie chce...

ale boje sie zakonczyc((((((

ja nie wiem nawet do czego on jest zdolny jak zerwe.........
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:07   #115
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Nawet nie radze Ci zastanawiac sie jak to ratowac, to nienormalne zeby chlopak tak do Ciebie mowil!!!! Teraz Ci tak mowi ze "z toba sie kocha bo Cie szanuje a z innymi..." zobaczysz co bedzie jak sie rozstaniecie, nie chce Cie straszyc ...ale sama spojrz na ta sytuacje z boku..;/

Nie wiem.... boje sie tego co bedzie.
Jak zerwe..........

__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:10   #116
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość




Mariposo - im więcej piszesz tym bardziej pogrążasz swojego chłopaka. Bo widać, że to, co było to jednak nie przeszłość i Twoje wątpliowości wynikają z tego, że on się wcale nie zmienił Więc nie ma sensu tego ciągnąć dalej.
Pytanie tylko, czy on pozwoli Ci odejść, bo od takich hmmm... osób jak on czasem cięzko sie odizolować i nawet policja nic nie pomoże Moja przyjaciółka przed swoim chłopakiem -psycholem musiała uciekac z kraju
Im szybciej się od niego uwolnisz tym lepiej i bezpieczniej dla Ciebie będzie

No własnie.... to nie jest łatwe to ciężkie....
On mi w moim miescie moze nie wiem zniszczyc reputacje a potem co...
ale jeszcze od tych dziewczyn dostane.....

Ja wiem że tacy jak moj TŻ lubią sie mscic na dziewczynie jak cos odwinie........:/

jestem bezradna
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:21   #117
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Tż.... :(

Kochana, niestety, z tym facetem nie masz przyszłości, widać, że to jakiś menel..
Co do tego, że się boisz z nim zerwać. Pomyśl, i tak najprawdopodobniej bedziesz musiała to kiedyś zrobić, więc co za różnica kiedy (nawiasem mówiąc, lepiej szybko).
Najlepiej wtajemnicz rodziców, SWOICH znajomych, zeby ktoś mógł Cie ewentualnie wesprzeć (nie chcę napisać, że bronić przed nim, ale aż się samo ciśnie..). Moze przestań się odzywać albo chociaż zacznij ograniczać z nim kontakt? Myślę, że z takim typem raczej nie ma co załatwiać tego bezpośrednio - jeszcze coś Ci zrobi i bedzie..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:33   #118
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Tż.... :(

To jak w końcu z Tobą jest? raz piszesz, ze go kochasz nad życie i, ze jest niemal ideałem, a za chwile, że go nie chcesz, ale boisz się odejść. Powiedz jasno i wyraźnie. Kochasz go czy Jesteś z nim ze strachu?

Z łaski swojej przestań używać wulgarnego i prostackiego słownictwa. Raz, że się ośmieszasz, a dwa to potwornie razi i zapewniam, że nie tylko mnie.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 19:13   #119
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Tż.... :(

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
No własnie.... to nie jest łatwe to ciężkie....
On mi w moim miescie moze nie wiem zniszczyc reputacje a potem co...
ale jeszcze od tych dziewczyn dostane.....

Ja wiem że tacy jak moj TŻ lubią sie mscic na dziewczynie jak cos odwinie........:/

jestem bezradna
no to gratuluję
czy Ty w ogóle nie wiedziałaś z kim się próbujesz związać? tak po prostu - z księżyca spadł i nie było zadnych przesłanek?

i popieram prośbę Dosiak - cenzuruj się trochę

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2008-12-12 o 19:15
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 20:39   #120
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Tż.... :(

Czyli będziesz się z nim męczyć,bo się go boisz ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.