Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 16:59   #91
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

No jasne że jak różnica kolorów nie jest duża to lepiej to wygląda. Ja myślę że nawet przy odrostach można pofarbować nieco włosy aby wyglądały jeszcze bardziej jak ombre hair. Faktycznie przy kręconych/falowanych włosach ta granica jest jeszcze bardziej zatarta niż przy prostych.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:10   #92
KatePe
Przyczajenie
 
Avatar KatePe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Hej
Skoro jesteśmy w temacie 'ombre hair', wg mnie bardzo fajny efekt można uzyskać takiego typu koloryzacją! podsyłam link na którym możecie zobaczyć ze jest kilka 'przejść' z koloru do koloru
http://sweeterthanhoney.onsugar.com/...Ombre-12655189

No i mam mały problem.... strasznie mi się podobają ombre hair/ 2 shades hair ale mam teraz średni rudy na głowie z 1.5 cm odrostami. Chciałam wrócić do naturalnego koloru włosów czyli do ciemnego brązu.... nawet kupiłam farbę. Kilka dni temu zobaczyłam ombre hair i się zakochałam, są po prostu cudowne..... i nie wiem co mam teraz zrobic. Musiałabym dłuuugo czekać bd miała odrosty mniej więcej do ucha.... albo zafarbować na brąz i modlić się żeby kolor był taki jak naturalny a potem rozjaśnić końcówki.
Help!!!!:pr osi:

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------


Edytowane przez KatePe
Czas edycji: 2011-02-17 o 13:12
KatePe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:14   #93
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Ja bym raczej pytała fryzjerkę jak to wyjdzie i czy da się tak. Generalnie farbowanie na ciemno a potem rozjaśnianie będzie bardzo trudne, a jeśli między tym jest rudy to już w ogóle.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:25   #94
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Kate, ja bym walnela ten braz na wlosy i zobaczyla co wyjdzie. Jesli przykryje Ci rudości to potem walnac koncowki rozjasniaczem i tyle
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:45   #95
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kate, ja bym walnela ten braz na wlosy i zobaczyla co wyjdzie. Jesli przykryje Ci rudości to potem walnac koncowki rozjasniaczem i tyle
No tak, ale tym rozjaśniaczem już może nie wyjść. Ja miałam farbowane 1,5 roku temu i zostało mi troszkę na końcówkach i te nie chciały się ładnie równo rozjaśnić. Sama na pewno bym sobie tego nie zrobiła.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:59   #96
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

A ja farbuje włosy od 2 lat na same ciemne kolorki i bez problemu się rozjaśniło.
Nie ma co panikować, zawsze można przemalować te rozjaśnione na brąz
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:01   #97
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

To zależy od gatunku włosa. Moje np łatwo łapią pigmenty. Są cienkie i porowate bo z natury falowane-kręcone. Bez problemu łapią ciemne barwniki i się nie wypłukuje szybko farba, za to ciężko je rozjaśnić (tylko te farbowane).
Jeśli tobie się udało to fajnie ale weź pod uwagę że nie wszyscy mamy takie włosy. Jeśli jej się nie uda to będzie miała kilka kolorów na głowie i zniszczone włosy. Także nie ma co ryzykować bez przemyślenia sprawy. Moim zdanie zaufana i doświadczona fryzjerka jest w stanie określić co z tego wyjdzie bo wiele farbowań wykonywała i powinna znać charakterystykę włosów.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 21:52   #98
diabel200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Kurcze moja żona chce ombre, ale nie mamy pojęcia z naszymi fryzjerkami jak do tego dojść. Niestety żeby efekt był zadowalający na prostych włosach napewno nie można nanieść rozjaśniacza po prostej na włosy, bo wyjdzie krecha!
Wymysliłem że może nałożyć od końcówek w zalezności od długości kilka cm, odczekac, i później po ok 15-20 min rozsmarować rozjaśniacz nieco wyżej, znów kilka min i mycie!
choć to z tapirowaniem też może przynieść dobry efekt.

Renomowane salony fryzjerskie też nie potrafią tego zrobić niestety. Jak kiedyś poszłismy z żona do jednego z nich, pani nałożyła rozjaśniacz ( rozrobiony na wodzie 12%!!!!!), i pacnęła na włosy, z odcięciem jak od linijki, kazałem jej to natychmiast zmyc i podziękowałem, po tym jak zapytałem czy robiła lub wie jak zrobić ombre hair, w odpowiedzi usłyszałem " nie!
Pominąlem wodę której użyła, bo do takiego rozjasnienia nie potrzeba aż tak silnej wody, styka 6%, przecież nie chcemy rozjasniać do blondu, a jedynie o 2-3 tony!aby efekt był jak najbardziej naturalny.

No i na koniec dodam że nie ma to nic wspólnego z odrostami, bo wiele informacji negatywnych jest właśnie w tym stylu, to nie jest odrost, a jedynie efekt rozjaśnienia włosów jakby było rozjasnione nauralnie od śłońca.
Odrost odrasta po prostej, i nie jest cieniowany jak ombre!
diabel200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:27   #99
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Ale ja nie rozumiem w czym problem
Co jest trudnego w nałożeniu rozjaśniacza?
Smarujesz, zmywasz i masz


Ja się sama załatwiłam 12% wodą, bo ogólnie nigdy w życiu nie rozjaśniałam włosów, zawsze je przyciemniałam Więc kupilam pierwszy lepszy rozjasniacz, bez wnikabnia w szczegoly:P Ale włosy nadal żyją i nie narzekam:P tylko to elektryzowanie mi przeszkadza, ale to chyba nie ma zwiazku z rozjaśniaczem tylko z tym, że po domu chodze w polarze:P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:36   #100
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Jezu, Edzia wygląda strasznie. Miała takie fajne włosy, to rozjaśnianie zniszczyło kompletnie ich strukturę. Odechciewa mi się od razu takiego efektu...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:39   #101
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Moda na "odrosty" ?

fakt, edyta wyglada w tym jak maszkara. Ale widac, ze ma zaniedbane włosy zwyczajnie. Jakby rozjasniane miały połysk i były ułożone fajnie, to byłoby ok.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 11:42   #102
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Wlosy Edzi to sa pewnie meczone ciaglym zmienianiem fryzur itd. Nie wydaje mi sie, zeby taka strukture wlosow miala tylko przez rozjasnianie. Te na gorze tez wygladaja na poniszczone. Btw.myslalam, ze ona ma na maxa geste, a tu kurcze piorka zreszta skore ma tez taka szara, wymeczona
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:45   #103
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Moda na "odrosty" ?

no moze, bo w ogole kiepsko wyglada, jakas taka opuchnięta jest.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:22   #104
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Ombre Hair - Hit czy Kit?

.

Edytowane przez dominika 17
Czas edycji: 2012-05-11 o 07:27
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:43   #105
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ombre Hair - Hit czy Kit?

Sa juz conajmniej dwa watki na ten temat!
Jeden ma w tytule moda na odrosty, a drugi chyba two tone hair. Wiec nie zasmiecaj forum.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:16   #106
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ale ja nie rozumiem w czym problem
Co jest trudnego w nałożeniu rozjaśniacza?
Smarujesz, zmywasz i masz
Trudne jest to żeby przejście pomiędzy kolorami było płynne a nie jak od linijki.

Cytat:
Napisane przez diabel200 Pokaż wiadomość
Kurcze moja żona chce ombre, ale nie mamy pojęcia z naszymi fryzjerkami jak do tego dojść. Niestety żeby efekt był zadowalający na prostych włosach napewno nie można nanieść rozjaśniacza po prostej na włosy, bo wyjdzie krecha!
Wymysliłem że może nałożyć od końcówek w zalezności od długości kilka cm, odczekac, i później po ok 15-20 min rozsmarować rozjaśniacz nieco wyżej, znów kilka min i mycie!
choć to z tapirowaniem też może przynieść dobry efekt.

Renomowane salony fryzjerskie też nie potrafią tego zrobić niestety. Jak kiedyś poszłismy z żona do jednego z nich, pani nałożyła rozjaśniacz ( rozrobiony na wodzie 12%!!!!!), i pacnęła na włosy, z odcięciem jak od linijki, kazałem jej to natychmiast zmyc i podziękowałem, po tym jak zapytałem czy robiła lub wie jak zrobić ombre hair, w odpowiedzi usłyszałem " nie!
Pominąlem wodę której użyła, bo do takiego rozjasnienia nie potrzeba aż tak silnej wody, styka 6%, przecież nie chcemy rozjasniać do blondu, a jedynie o 2-3 tony!aby efekt był jak najbardziej naturalny.

No i na koniec dodam że nie ma to nic wspólnego z odrostami, bo wiele informacji negatywnych jest właśnie w tym stylu, to nie jest odrost, a jedynie efekt rozjaśnienia włosów jakby było rozjasnione nauralnie od śłońca.
Odrost odrasta po prostej, i nie jest cieniowany jak ombre!
Ja oglądałam parę filmików i czytałam trochę. Można tapirować włosy i to polecam ale czytałam o nakładaniu szczoteczką do zębów, pędzlem tak bardzo niedbale.
PS. Ale dbasz o tą żonę Pozazdrościć!


A co do Edyty, to wydaje mi się że ona ma swoje włosy właśnie cienkie i często w różnych programach ma doczepiane.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:39   #107
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Ale jak położy się ten rozjaśniacz niedbale to będą takie jakby... plamy [?]
Gdzieś na jakims filmiku na youtube babka sobie tak machnela i wygladalo to okropnie:P


A te przejścia wcale nie są trudne. Nie róbcie z rozjaśniania jakiegoś nie wiadomo jak trudnego procederu. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby ktoś się bawił w pasemka/balejaz/rozjaśnianie całych włosów. A tu trzeba tylko na końcówki położyć rozjaśniacz?
No w czym problem?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:30   #108
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Chodziło mi raczej nieregularnie, żeby nie było to coś w stylu balejażu ani też zupełnie równo. Ciężko to opisać słowami. Mi fryzjerka malowała pojedyncze pasemka trochę wyżej ale nie w równych odstępach jak się to robi w przypadku balejażu.

Ja myślę że rozjaśnianie trzeba traktować poważnie jak każde farbowanie. To niszczy włosy i lepiej unikać wielokrotnych poprawek. Efekt ombre hair nie jest wcale taki łatwy do osiągnięcia. Chyba że ktoś chce sobie "odrosty" zafundować.

Może pokaż jak to wygląda u ciebie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:19   #109
Lilly12
Raczkowanie
 
Avatar Lilly12
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 38
Dot.: ombre hair!

jeżeli to jest w modzie to jestem na topie.
Jestem naturalną blondynką ale w lecie wiadomo jak bywa włosy jaśnieją.
więc 3 cm mam ciemny blond a potem jasny i pasemka.
ludzie się mnie pytają "Daria, ty farbujesz włosy?" to strasznie wkurzające ;D
Lilly12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 23:22   #110
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej nieregularnie, żeby nie było to coś w stylu balejażu ani też zupełnie równo. Ciężko to opisać słowami. Mi fryzjerka malowała pojedyncze pasemka trochę wyżej ale nie w równych odstępach jak się to robi w przypadku balejażu.

Ja myślę że rozjaśnianie trzeba traktować poważnie jak każde farbowanie. To niszczy włosy i lepiej unikać wielokrotnych poprawek. Efekt ombre hair nie jest wcale taki łatwy do osiągnięcia. Chyba że ktoś chce sobie "odrosty" zafundować.

Może pokaż jak to wygląda u ciebie.
Mam obecnie dostep tylko do aparatu swoim telefonie, ktory ma 1,3 megapixela
WIęc na zdjęciu nie da sie odroznic czyjejs twarzy od np. szafy
Ale kiedy tylko siostra przywiezie aparat to pokażę
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:50   #111
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Spoko, to czekamy
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:45   #112
diabel200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na "odrosty" ?

No nie jestem pewien co do tego nakładania rozjaśniacza bez konkrtengo planu.

My chcemy uzyskać efekt tonowania koloru, a nie odcięcia, pewnie że mozna nałożyć , ale co z tego jak będzie to jednak dość wyraźne odcięcie.

Dawaj to zdjęcie zobaczyym.

ps. Zonie to ja nawet sam paznokcie robię
diabel200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:43   #113
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez diabel200 Pokaż wiadomość
No nie jestem pewien co do tego nakładania rozjaśniacza bez konkrtengo planu.

My chcemy uzyskać efekt tonowania koloru, a nie odcięcia, pewnie że mozna nałożyć , ale co z tego jak będzie to jednak dość wyraźne odcięcie.

Dawaj to zdjęcie zobaczyym.

ps. Zonie to ja nawet sam paznokcie robię
Mówiłam, że nie mam aparatu


O kurcze, paznokcie? ja to nawet sama sobie nie potrafie ich sobie równo pomalowac zazdroszcze "smykałki"
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:05   #114
agatkarobusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 97
Dot.: Moda na "odrosty" ?

hej dziewczyny możecie polecić fryzjera w warszawie lub w radomiu,który potrafi zrobić fajne ombre hair?nie chcę ryzykować sama-wolę oddać się w ręce specjalisty,ale sprawdzonego

czy taka fryzura wymaga częstego odświeżania,czy raczej rozjaśnione w ten sposób końcówki są cały czas jasne?nie znam się kompletnie na farbowaniu,ponieważ nigdy nie farbowałam włosów ;p
agatkarobusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:23   #115
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny możecie polecić fryzjera w warszawie lub w radomiu,który potrafi zrobić fajne ombre hair?nie chcę ryzykować sama-wolę oddać się w ręce specjalisty,ale sprawdzonego

czy taka fryzura wymaga częstego odświeżania,czy raczej rozjaśnione w ten sposób końcówki są cały czas jasne?nie znam się kompletnie na farbowaniu,ponieważ nigdy nie farbowałam włosów ;p
Akurat chyba z końcówkami nie ma problemu, wystarczy spojrzeć nawet na dziewczyny z blond odrostami, ktore z blondu schodzą do naturalnego kolorku Dopoki ich nie zafarbują to się ich nie pozbędą

Aleeee... jeśli masz górę farbowaną na ciemniejszy kolor (np. ja), to te koncowki chyba jakoś automatycznie ciemnieją, gdy ta farba z góry się spłukuje ...


A co do fryzjera to nei doradzę, bo nie mieszkam w tych okolicach połaź po salonach i popytaj I oczywiście zapytaj fryzjerek, czy robily kiedykolwiek coś takiego skoro liczysz na profesjonalizm Ja bym na Twoim miejscu poszła do jakiegoś salonu, gdzie pracują młodzi ludzie i najczęściej strzygą/farbują osoby młode bo tacy to napewno mieli stycznosc z roznymi życzeniami klientów
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:27
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:37   #116
R88
Przyczajenie
 
Avatar R88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 8
Dot.: Two Tone Hair Color

A mogłabyś wkleic zdjecie? Jestem ciekawa jak to wyszło
R88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:15   #117
mil33nka
Rozeznanie
 
Avatar mil33nka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zam.
Wiadomości: 640
Ombre hair

z góry przepraszam , jeśli taki wątek już był, szukałam, ale widocznie nie mogłam znaleźć.

Chciałam Was zapytac co sadzicie o efekcie ombre hair?Podoba się Wam?Jesli któraś z Was ma ombre hair to bardzo bym prosiła o zdjęci. z chęcią też dowiem się, ile taki zabieg kosztuje w salonie fryzjerskim, bo na własną rękę boję się ryzykować. Z góry serdecznie dziękuję )) ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9ce377f5000906964d59c05c.jpg (57,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77426.jpg (61,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77428.jpg (78,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8b7f26a10010ce5c4d56df19.jpg (22,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GinaGHair.jpg (25,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-ombre-hair.jpg (27,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mrozu-marina-luczenko-glam-pop-pepper-mint-marina-luczenko-w-imgywhrEP.jpg (49,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre+hair+two+tone.jpg (51,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7eeac8ed002bf4464d2e0f43.jpg (39,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre_hair_007.jpg (28,3 KB, 60 załadowań)
__________________
wymiankowo
mil33nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:49   #118
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Ombre hair

Mam pytanie i mam nadzieję, że tutaj wśród Was znajdzie się ktoś kto mógłby mi odpowiedzieć
Od jakiegoś czasu marzy mi się ombre hair, jestem już umówiona do fryzjerki, lecz ona nie wie co ja kombinuje (koncepcję zmieniam 3 raz ) a i ja nie wiem czy ona coś takiego wykonywała wcześniej.

Ja farbuję zawsze całość na brąz, bo swój mam nijaki, bez wyrazu. I teraz pytanie.
Czy jest możliwość zafarbowania do połowy/ 3/4 na ten brąz, a końcówki rozjaśnić, by powstał efekt ombre hair? Czy raczej wizytę u fryzjerki będę musiała rozłożyć na dwa razy- zafarbowanie i rozjaśnienie?
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:59   #119
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ombre hair

Najlepiej do niej zadzwoń i zapytaj
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:19   #120
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Ombre hair

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Mam pytanie i mam nadzieję, że tutaj wśród Was znajdzie się ktoś kto mógłby mi odpowiedzieć
Od jakiegoś czasu marzy mi się ombre hair, jestem już umówiona do fryzjerki, lecz ona nie wie co ja kombinuje (koncepcję zmieniam 3 raz ) a i ja nie wiem czy ona coś takiego wykonywała wcześniej.

Ja farbuję zawsze całość na brąz, bo swój mam nijaki, bez wyrazu. I teraz pytanie.
Czy jest możliwość zafarbowania do połowy/ 3/4 na ten brąz, a końcówki rozjaśnić, by powstał efekt ombre hair? Czy raczej wizytę u fryzjerki będę musiała rozłożyć na dwa razy- zafarbowanie i rozjaśnienie?
Ja też farbuję na brąz i zastanawiałam się jak to możnaby było wykonać... pomyślałam, żeby najpierw rozjaśnić końcówki tak niechlujnie a potem dopiero położyć ten brąz na górę rozcierając nierównomiernie palcami w dół, bardziej lub mniej,,,ktoś tu już wklejał taki filmik z nakładaniem ciemniejszej farby.
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.