Rozjaśniacze syoss - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 17:00   #91
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja używałem 12-0 na farbowanej czerni (włosy koleżanki) rozjaśniło do ciemnego blondu rudego. rozjaśniane 2 razy pod rząd syossem 12-0
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:10   #92
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Rozjaśniacze syoss

A, jeszcze jedno pytanie: jak rozjaśniacz rzeczywiście rozjaśni mi włosy, lecz bedzie to odcień nie taki jakiego sie spodziewam to ile czasu musze poczekać aby nałożyć na to inna farbe? Czy można od razu? Obejrzałam wyżej zamieszczone przez Was zdjecia efektów rozjaśniania, widze ze po 12-0 wychodzi kolor wrecz biały, a mi zależy na bardzo jasnym, ale naturalnym kolorze...
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:40   #93
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

no ale masz brąz, więc nie licz na blond za 1 razem, prawie na pewno wyjdzie rudy, w dobrym przypadku żółty, ochłodzisz to szamponem fioletowym, albo płukankami potem kładź kolor z niską wodą, taki jaki już Ci się podobam
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 18:07   #94
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ale masz brąz, więc nie licz na blond za 1 razem, prawie na pewno wyjdzie rudy, w dobrym przypadku żółty, ochłodzisz to szamponem fioletowym, albo płukankami potem kładź kolor z niską wodą, taki jaki już Ci się podobam
To nie jest taki typowy braz, bardziej pasuje określenie ciemny blond albo nawet średni (po ostatnim farbowaniu kolor jakby jaśniał, nie wiem czemu). Coś takiego jak w linku na dole. Wiadomo, nie jest to jednolity kolor (odrosty troszke inne, na dole włosy ciemniejsze bo duzo blond pasemek po baleyage sie pourywało...). Zdaje sobie sprawe że po użyciu rozjaśniacza jednolity też nie bedzie.

Co to znaczy kolor z niską wodą?
Potem to znaczy kiedy? Ile musze czekać aby położyc na rozjaśnione syossem włosy farbe?

Dziekuje za odpowiedź.





http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...t:429,r:19,s:0
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:42   #95
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

masz kolor jak z linku? tożto jasny blond ale niejednolity, troszke tam średniego blondu.
w tym wypadku syoss mozliwe że mocno rozjaśni. odczekasz tydzień lub 2 zależy jak będzie wyglądał kolor i jak Ty się w nim będziesz czuła, potem kupisz farbę w takim kolorze jaki chcesz uzyskać (fajnie by było jakbyś pokazała zdjęcie czegoś co byś chciała mieć) z niską woda, a co to znaczy, to znaczy ze niska woda ma małe stężenie %, taka woda np 3% znajduje się w szamponach koloryzujących do 24 myć. i taka jest bezpieczniejsza, zależy też od koloru jaki chcesz w efekcie końcowym, jesli wyjdzie bardzo jasny kolor, a będziesz chciała nałozyć coś chłodnego, ciemniejszego, to użyjesz wody 6% a potem do poprawy i odświeżania koloru z wodą 3%.

a woda 3/6/9/12 % to jest ten utleniacz który masz razem z farbą zmieszać.
im wyższy tym bardziej niszczy i mocniej rozjaśnia.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:20   #96
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
masz kolor jak z linku? tożto jasny blond ale niejednolity, troszke tam średniego blondu.
w tym wypadku syoss mozliwe że mocno rozjaśni. odczekasz tydzień lub 2 zależy jak będzie wyglądał kolor i jak Ty się w nim będziesz czuła, potem kupisz farbę w takim kolorze jaki chcesz uzyskać (fajnie by było jakbyś pokazała zdjęcie czegoś co byś chciała mieć) z niską woda, a co to znaczy, to znaczy ze niska woda ma małe stężenie %, taka woda np 3% znajduje się w szamponach koloryzujących do 24 myć. i taka jest bezpieczniejsza, zależy też od koloru jaki chcesz w efekcie końcowym, jesli wyjdzie bardzo jasny kolor, a będziesz chciała nałozyć coś chłodnego, ciemniejszego, to użyjesz wody 6% a potem do poprawy i odświeżania koloru z wodą 3%.

a woda 3/6/9/12 % to jest ten utleniacz który masz razem z farbą zmieszać.
im wyższy tym bardziej niszczy i mocniej rozjaśnia.
Dziekuje ślicznie za odpowiedź, w farbach jestem troche ciemna, pierwszy raz samodzielnie eksperymentuje

Kolor jaki bym chciała uzyskać: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=587
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:32   #97
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

hm to pokombinuj tam z tym rozjaśniaczem syoss i pochwal się co wyszło, postaram się pomóc dalej, bo nie potrafie przewidzieć na chwile obecną co wyjdzie po syosie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 19:55   #98
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Mam wypłowiałą czerń z odrostami a nawet gdzie niegdzie z pasmami brązu, moje naturalne włosy to brązowe. Chciałabym znowu mieć brąz, najlepiej taką czekoladkę. Da jakoś radę? Strasznie się boje, że będę łysa
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:19   #99
oliwia1237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Napewno da radę.Ja dzisiaj robiłam 12 i z koloru ciemny brąz zeszłam do ciemny blond z rudym refleksem.Włosy w dobrej kondycji,bez plam.Polecam!
oliwia1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:25   #100
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Najbardziej przeraża mnie to, że może moje włosy tego nie wytzrymają i mi wypadną...
A po rozjaśnieniu od razu nakładacie farbę czy jak?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:42   #101
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Efekty rozjaśniacza? Nawet niezłe. Włosy w świetle dziennym są białe.
a w domu? prosze bardzo:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00167.jpg (20,0 KB, 452 załadowań)
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:06   #102
madzia8811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cześć. Ja kilka dni temu robiłam 11 lightners ombre hair na włosach bardzo ciemny brąz prawie czarny. Rozjaśniałam tylko koncówki w dwóch fazach tzn dwukrotnie na różnej wysokości włosów. I powiem wam że efekt świetny, fajnie rozjaśniło do jasnego brązu, dokładnie o taki efekt mi chodziło. Wcześniej jak robiłam rozjaśniaczami to miałam straszne żółtko, a w tym wypadku można sobie podjaśnić włosy właściwie bez ich zniszczenia. Na razie tak pochodzę bo efekt mi sie podoba, a może za miesiąc rozjaśnie całe - też tą 11. także ja zdecydowanie polecam!
madzia8811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 00:47   #103
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm to pokombinuj tam z tym rozjaśniaczem syoss i pochwal się co wyszło, postaram się pomóc dalej, bo nie potrafie przewidzieć na chwile obecną co wyjdzie po syosie
Udało sie, włosy rozjaśnione i to baaardzo mocno, i ku mojemu zdziwieniu nawet nie są w takiej strasznej kondycji. Kolor wyszedł taki troche żółty, spróbuje zneutralizować to fioletową płukanką. Niestety słabiej złapało mi pare czesci, no ale były ciemniejsze wiec nie spodziewałam sie cudu. Podsumowując: POLECAM
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:25   #104
Moorelcia
Zakorzenienie
 
Avatar Moorelcia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 286
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ja rozjaśniałam wczoraj. tym najsłabszym 0-10. Przed rozjaśnianiem miałam trochę odrostów w kolorze ciemny blond a reszta w odcieniu brązowym. Efekt: Odrosty jasne przechodzące w miodowy odcień blondu więc wyszło bardzo ładnie Jedyne co to pare miesięcy temu miałam wygalany kawałek włosów z boku teraz są takie krótkie i przez to jaśniejsze od reszty ale zakrywam grzywka i nie widać również POLECAM
Moorelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:32   #105
Moorelcia
Zakorzenienie
 
Avatar Moorelcia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 286
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Rozjaśniałam wczoraj syossem 0-10 czyli tym nasłabszym. Włosy miałam brązowe z odrostami ciemny blond. Po rozjaśnianiu odrostu są jaśniejsze przechodzące w miodowy blond więc wyszło bardzo ładnie Jedyne co to pół roku temu miałam ścinane z boku włosy na króciutko i przez to teraz wyszły jaśniejsze ale zakrywam grzywką i nie widać. Również POLECAM
Moorelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:48   #106
Euphoria_13
Rozeznanie
 
Avatar Euphoria_13
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowsze;)
Wiadomości: 763
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ja wczoraj natomiast rozjaśniałam syossem 0-11 odrosty naturalny ciemny blond i efekt jest okropny są żółte z prześwitami pomarańczyNigdy nie miałam takiego efektu po rozjaśniaczu!!!Jestem bardzo zawiedziona.Muszę teraz nałożyć jakąś farbkę na całość żeby jakoś wyrównać kolor oraz zniwelować to żółtko.Myślałam o londa perłowy blond lub L'Oreal, Recital Preference Stockholm.Czy to dobry pomysł?
Euphoria_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 13:54   #107
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

stockholm gasi żółte tony więc się nadaje nałóz go na sam odrost a potem na koniec na całość na 10 min. powinno się zrównać, na koniec malaks na 5 min i juz

11-0 to średnio intensywny rozjaśniacz, następnym razem weź 12-0
a proszek do farby dosypywałaś?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:19   #108
Euphoria_13
Rozeznanie
 
Avatar Euphoria_13
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowsze;)
Wiadomości: 763
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Tak wszystko jak powinno być zrobiłam Dziękuje za odpowiedźCzyli można na żółte tony nakładać chłodne, bo gdzieś czytałam, że włosy mogą zrobić się zielonkowate
Euphoria_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:32   #109
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Euphoria_13 Pokaż wiadomość
Tak wszystko jak powinno być zrobiłam Dziękuje za odpowiedźCzyli można na żółte tony nakładać chłodne, bo gdzieś czytałam, że włosy mogą zrobić się zielonkowate
nawet trzeba, ale jeśli masz żółte, to kładziesz opalizujacy odcień (numer 2-fiolet)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 14:52   #110
Euphoria_13
Rozeznanie
 
Avatar Euphoria_13
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowsze;)
Wiadomości: 763
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Rozumiem dzięki wielkie
Euphoria_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 21:43   #111
hearmysilence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hej, własnie waham się nad użyciem tego rozjaśniacza, półtora miesiąca temu miałam dekoloryzację całych włosów u fryzjerki. Włosy przez dwa lata malowałam castingiem odcieniem hebanowa czerń. Kolor moich włosów rozjaśnił się o 5 tonów, jednak jest on niejednolity. Teraz mam na głowie rudy kolor. I chcę się go jak najszybciej pozbyć. Myślicie że rozjaśni mi włosy do takiego stopnia by wyszedł ten odcień ? http://img843.imageshack.us/img843/4438/15394962391.jpg

I czy nie za szybko chcę kolejny raz chcę rozjaśniać włosy?
hearmysilence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:12   #112
sSsojeczek
Raczkowanie
 
Avatar sSsojeczek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Wyślij wiadomość przez MSN do sSsojeczek
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hej, dziewczyny obserwowałam ten wątek już od jakiegoś miesiąca szukając opinii co do tych syossow . Powiem tyle mam manie farbowania włosów malowałam z 50 razy wlosy w przeciagu ostatnich 4 lat na najrozniejsze kolory od czarnego po ciemny braz rudy miedziany czerwien bordo fiolet , jednak zawsze to były brązy, mam długie wlosy ale malowałam ostatnio palette wiec troche kiepsko z nimi było plus mialam na koncach naprawde mnostwo pigmentu . Ale zapragnełam blondu :P
Więc w ciągu miesiąca uzyłam rozjasniacza 2 razy, pierwszy raz zrobilam ombre hair , poniewaz na gorze mam odrosty i jasniejsze wlosy na koncach mnostwo pigmentu , nie chcialam wygladac jak szop pracz
po trzech tygodniach znowu siegnelam po rozjasniacz numer 12 i teraz mam na gorze braz od ucha blond lekko ryzy, ale naprawde ladny , z nastepnym rozjasnianiem czekam do pazdziernika wtedy byc moze umaluje juz calosc, chce troche dac wlosom odpoczynku

Co do kondycji moich włosków , jestem zachwycona , nie są w ogóle zniszczone, no może mam troszkę wiecej porozdwajanych koncowek, ale czasem mialam wiecej po zwyklej farbie , wlosy sie nie plączą , są super miekkie, ale ogólnie mam dośc mocne wlosy, i naprawde ciezko je zabic

A co do odrostow, za drugim razem malnełam od spodu , zeby zobaczyc jakby to podzialalo na te na czubku glowy i moje naturalnie ciemno brazowe wlosy zrobily sie prawie takie jak na opakowaniu
__________________
DUKANiątko od 1 stycznia 2011 było 78
Jest 63 będzie 53
Ogarniamy.


춤추라 , 아무도 바라보고 있지않은것처럼.
사랑하라, 한번도 상처받지않은 것처럼.
노래하라, 아무도 듣고 있지 않은 것처럼.
일하라, 돈이 필요하지 않은 것처럼.
살라, 오늘이 마지막 날인것처럼.
sSsojeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 21:40   #113
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Rozjaśniacze syoss

A ja mam takie pytanie:
moje włosy są czarne(farbowane) i chcę je rozjaśnić, już kiedyś udało mi się to za pomocą rozjaśniacza Pallette-wyszedł pomarańczowy, który przykryłam rudą farbą. teraz też mam kupiony Pallete i co by było gdybym nałożyła najpierw Pallete, z którego wyszedłby pomarańcz, a na ten pomarańcz Syoss? czy włosy będą już się wtedy nadawać na położenie farby ciemny blond czy raczej w grę wchodzą tylko rudości/czerwienie?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:14   #114
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Oldziunia, ja np. dobrze pamiętam przechodzenie z czarnego farbowanego na blond, i fakt faktem wyszło coś podobnego do blondu, bez czerwieni, ale włosy były w fatalnym stanie.. Kup sobie najpierw rozjaśniacz Joanny do pasemek (ten za 4złote lub 5 ) lub lepiej dwa, zależy od długości włosów bo jego jest mało, potem rozjaśniacz intensywny Syossa. Efekt jasnego blondu prawie gwarantowany prócz pomarańczo-rudawych końcówek, ale możesz na nich potrzymać farbę dłużej i efekt zniknie
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:21   #115
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Oldziunia, ja np. dobrze pamiętam przechodzenie z czarnego farbowanego na blond, i fakt faktem wyszło coś podobnego do blondu, bez czerwieni, ale włosy były w fatalnym stanie.. Kup sobie najpierw rozjaśniacz Joanny do pasemek (ten za 4złote lub 5 ) lub lepiej dwa, zależy od długości włosów bo jego jest mało, potem rozjaśniacz intensywny Syossa. Efekt jasnego blondu prawie gwarantowany prócz pomarańczo-rudawych końcówek, ale możesz na nich potrzymać farbę dłużej i efekt zniknie
tak, to już jestem przygotowana na to, że włosy będą zniszczone, ale co robić skoro potrzebuję zmiany, nie będę przecież zawsze czarna ok, to fajnie skoro te dwa rozjaśniacze dadzą mi taki efekt, dzięki za podpowiedź
teraz tylko pozostaje mi myśleć czy chcę blond czy czerwień, bo od dłuższego czasu te dwa kolory chodzą mi po głowie i co dwie minuty zmieniam zdanie, który kolor chcę mieć
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:44   #116
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
tak, to już jestem przygotowana na to, że włosy będą zniszczone, ale co robić skoro potrzebuję zmiany, nie będę przecież zawsze czarna ok, to fajnie skoro te dwa rozjaśniacze dadzą mi taki efekt, dzięki za podpowiedź
teraz tylko pozostaje mi myśleć czy chcę blond czy czerwień, bo od dłuższego czasu te dwa kolory chodzą mi po głowie i co dwie minuty zmieniam zdanie, który kolor chcę mieć
nie używaj joanny to najgorszy z rozjaśniaczy, nie dość ze nie rozjaśnia do 6 tonów tak jak jest podane to jeszcze jest tępi, ma złą konsystencje i niszczy,
bardzo polecam Ci Vincent LEDIER * INTENSIVE ten rozjaśniacz zielony, bo ta firma ma jeszcze 3(srebrny fioletowy i niebieski, ale zielony najmocniejszy) polecam Ci ten zielony + wodę 9%, możesz od razu dokupić niebieski zeby go użyć po rozjaśnieniu tym zielonym, jeśli chcesz do blondu zejść. ten rozjaśniacz jest genialny, bez porównania z joannami itp, fajna konsystencja, wydajny jest, nie niszczy! i nie śmierdzi. kupisz go na pro-sprzęt, ale musisz dokupić do niego wodę utlenioną, kup butle 1000ml 9% bo aktualnie patrzyłem bo chciałem zamawiać, są same butle 1000ml niestety, po rozjasnieniu juz farbke sobie połozysz, ale te dwa rozjaśniacze niebieski i zielony z tej firmy bardzo polecam
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:23   #117
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie używaj joanny to najgorszy z rozjaśniaczy, nie dość ze nie rozjaśnia do 6 tonów tak jak jest podane to jeszcze jest tępi, ma złą konsystencje i niszczy,
bardzo polecam Ci Vincent LEDIER * INTENSIVE ten rozjaśniacz zielony, bo ta firma ma jeszcze 3(srebrny fioletowy i niebieski, ale zielony najmocniejszy) polecam Ci ten zielony + wodę 9%, możesz od razu dokupić niebieski zeby go użyć po rozjaśnieniu tym zielonym, jeśli chcesz do blondu zejść. ten rozjaśniacz jest genialny, bez porównania z joannami itp, fajna konsystencja, wydajny jest, nie niszczy! i nie śmierdzi. kupisz go na pro-sprzęt, ale musisz dokupić do niego wodę utlenioną, kup butle 1000ml 9% bo aktualnie patrzyłem bo chciałem zamawiać, są same butle 1000ml niestety, po rozjasnieniu juz farbke sobie połozysz, ale te dwa rozjaśniacze niebieski i zielony z tej firmy bardzo polecam
a widziałam, że parę postów wcześniej pisałeś o Syossie, że go używałeś. a gdybym tak położyła dwa razy rozjaśniacz Syoss(na farbowaną czerń), a na to blond farbę to mogę się spodziewać zadowalającego efektu? nie wyłysieję?
pytam, bo to co mi polecasz jest bardzo niewygodne w aplikacji, a na przykład takim Syossem dam sobie radę sama pofarbować. i nie ukrywam, że nie chcę też się mocno wykosztować
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-07-25 o 15:25
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 16:13   #118
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

rozjaśniałem syossem koleżance z czerni, 2 razy pod rząd uważam ze rozjaśniacz vincent ledier lepiej by sobie poradził. jest mocniejszy i mniej niszczy, chyba wiadomo ze profesjonalne produkty mają lepszą jakość, głównie rozjaśniacze, bo te sklepowe to g****, farby to jeszcze drogeryjne niektóre są fajne ale rozjaśniaczem sklepowym bym nie ryzykował, syoss to farba rozjaśniająca nie rozjaśniacz, moze nie dać rady z czarnego, najwyżej do jasnego brązu rozjaśni (po 2 razach)

a ten co Ci podałem, dlaczego niewygodna aplikacja? bo pędzelkiem? ja osobiście uważam ze tak jest lepiej, zresztą z tyłu i tak lepiej zeby ktoś Ci pomógł, także dobrze by było poprosić jakąs koleżanke która lubi farbowac

aha, no i ten fryzjerski (saszetka) kosztuje 8zł jest go 40g, mieszasz go z utleniaczem w proporcji 1:2 czyli 80ml utleniacza , czyli wydajny będzie na pewno

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-07-25 o 16:15
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 00:50   #119
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Fryz5 ale nie polecaj jej farby którą ciężko znaleźć w sklepie i do tego jeszcze wode.. może i jest dobra ale nie każdy ma dostęp do farb fryzjerskich..

Lepiej zrób tak jak mówiłam, wtedy masz 90% pewności że wyjdzie to samo nie martw się, mi też się raz zachciało czarnego, potem blond, potem czarnego,potem czekoladowego, a potem fioletu. Także takie przechodzenie jest męczące dla włosów, dlatego jak już je katować to raz a porządnie a potem spokój
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 01:18   #120
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Fryz5 ale nie polecaj jej farby którą ciężko znaleźć w sklepie i do tego jeszcze wode.. może i jest dobra ale nie każdy ma dostęp do farb fryzjerskich..

Lepiej zrób tak jak mówiłam, wtedy masz 90% pewności że wyjdzie to samo nie martw się, mi też się raz zachciało czarnego, potem blond, potem czarnego,potem czekoladowego, a potem fioletu. Także takie przechodzenie jest męczące dla włosów, dlatego jak już je katować to raz a porządnie a potem spokój
oczywiscie, lepiej raz a porządnie zniszczyć włosy i ściąc potem połowę niż zamówić sobie na necie w hurtowni rozjaśniacz w podobnej cenie ale nie niszczący, no dobra, duzo mniej niszczący.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.