Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 22:17   #91
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

littleblackwitch w moich Angelsach tych przyciasnych mi skakala pięta ;/ po tygodniu sie rozciągnely i było jeszcze gorzej a w paluchy zimno.
Tobie nie jest zimno w palce?


Akasha88 Na rynek polski chyba w tym roku faktycznei jakies wybrakowane modele trafiły. Koleżanka reklamowała Emu 3 razy, a kupowala w zebrze. 4 pare kupila na schaffie chyba. Reklamowała bo np jeden but jej zmienił kolor ;p jednego miała chestnut drugiego szarawego xD

Edytowane przez octodontoidea
Czas edycji: 2012-02-01 o 22:22
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 04:35   #92
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez octodontoidea Pokaż wiadomość
littleblackwitch w moich Angelsach tych przyciasnych mi skakala pięta ;/ po tygodniu sie rozciągnely i było jeszcze gorzej a w paluchy zimno.
Tobie nie jest zimno w palce?

nie, nie jest mi zimno. Nawet bez wkładki jest ok.
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:18   #93
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Słuchacie to mam nowinę Na FB Emu Australia dziewczyna pisała że chce kupić stingery i jej stopa ma 24,4 cm. Emu doradziło jej rozmiar 37, kiedy ja mówiłam że mam 24 cm i rozmiar 38 haha to ja już nie wiem jak z tymi rozmiarami
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:23   #94
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Słuchacie to mam nowinę Na FB Emu Australia dziewczyna pisała że chce kupić stingery i jej stopa ma 24,4 cm. Emu doradziło jej rozmiar 37, kiedy ja mówiłam że mam 24 cm i rozmiar 38 haha to ja już nie wiem jak z tymi rozmiarami
a to chyba zależy od tego jak Ci wygodnie. A wkładki po zmirzeniu i tak są większe niż podają ;p
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:25   #95
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Słuchacie to mam nowinę Na FB Emu Australia dziewczyna pisała że chce kupić stingery i jej stopa ma 24,4 cm. Emu doradziło jej rozmiar 37, kiedy ja mówiłam że mam 24 cm i rozmiar 38 haha to ja już nie wiem jak z tymi rozmiarami
czyli wychodzi na to że należy brać rozmiar mniejsze...?? Dziwne, raz podają tak, raz inaczej a w rzeczywistości jest pewnie jak komu się uda...
Tym bardziej, że Tobie, gdzie masz typowe 38 przysłali właśnie 38


trochę z innej beczki - wyżej jest coś o marnej jakości bo to Polska - mnie się wydaje, że to nie ma znaczenia czy Polska, Usa czy też Australia. Emu to Emu, jedno na cały świat. Takie myślenie to moim zdaniem jakby kupować auto np. Peugeot i jechać po nie do Francji bo tam będzie lepsze. Dla mnie nonsens...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:41   #96
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej
mogę się przyłączyć?
zamierzam kupić swoje pierwsze emu, nie mam dużego rozeznania w temacie jeszcze, a widzę że Wy jesteście ekspertkami
przeczytałam kawałek wątku i widzę, że spore problemy z schaffą są. Ja dziś zamierzam się wybrać do ich sklepu w wawie, to chyba lepszy pomysł niż zamawiać przez neta? obejrzę i przymierzę gdzie jeszcze polecacie kupywać emu? żeby ceny były atrakcyjne
zastanawiam się jeszcze czy stingery czy bronte. Oczywiście stingery lepsze, ale czy one zawsze tak dużo kosztują? może któraś z Was kupiła stingery w bardziej przystępnej cenie.
I mam jeszcze pytanie do posiadaczek bronte. Jak Wam sie chodzi? nie ugniata się pięta? właśnie skłaniałabym się do bronte, ze względu na cenę.
Pozdrawiam
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:01   #97
yetka_yetkowska
Przyczajenie
 
Avatar yetka_yetkowska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Wzięłam przykład z laski ktora zapytała o rozmiar i napisałam czy możliwym jest bym dostala but sygnowany ich logiem ze sztucznym futrem, co dla mnie stanowi kompletny absurd.

Tak się złożyło że była u mnie masa znajomych na kolacji i wszyscy jednogłośnie stwierdzili że futro w jednym bucie jak i zamsz (ktory ma odbarwienia) jest sztuczne. Czy sztuczne futro wam sie przytrafiło kiedykolwiek jak kupowałyście emu?
Dziś przyglądałam się logo z tyłu buta. Wydaje mi się że również delikatnie się różni natomiast nie wiem czy to juz moje wyolbrzymienie sytuacji czy naprawde coś z nim jest nie tak.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
Hej
mogę się przyłączyć?
zamierzam kupić swoje pierwsze emu, nie mam dużego rozeznania w temacie jeszcze, a widzę że Wy jesteście ekspertkami
przeczytałam kawałek wątku i widzę, że spore problemy z schaffą są. Ja dziś zamierzam się wybrać do ich sklepu w wawie, to chyba lepszy pomysł niż zamawiać przez neta? obejrzę i przymierzę gdzie jeszcze polecacie kupywać emu? żeby ceny były atrakcyjne
zastanawiam się jeszcze czy stingery czy bronte. Oczywiście stingery lepsze, ale czy one zawsze tak dużo kosztują? może któraś z Was kupiła stingery w bardziej przystępnej cenie.
I mam jeszcze pytanie do posiadaczek bronte. Jak Wam sie chodzi? nie ugniata się pięta? właśnie skłaniałabym się do bronte, ze względu na cenę.
Pozdrawiam
Proponuje iść do Baracudy, tam pracują ludzie którzy świetnie doradzają pod kątem Emu.
Schaffe absolutnie odradzam, nawet jak uda Ci się dostać paczkę we w miarę przyzwoitym czasie to pochodzenie produktów może być wątpliwe, ale przemawia przeze mnie żółć jaką aktualnie na nich wylewam .
Miałam bronte i byłam z nich zadowolona, choć troche źle dobrałam rozmiar.
W przypadku uginania pięty z tego co zauważyłam u posiadaczek bronte bywa różniej, ugina się mnie lub bardziej, to czasem wynika z nieco koślawego chodzenia, szurania, braku lub wady platfusa.
Z racji tego że jest to pierwsze emu proponuje Ci iść do sklepu i przymierzyć, żebyś wiedziała czy leżą dobrze jak sie czujesz w nich czy nic się nie odznacza

Pozdrawiam Cie również
__________________
YES! Music
yetka_yetkowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:11   #98
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Magda_84 listę sklepów masz w pierwszym wpisie na tym wątku. Jasne, że lepiej przymierzyć i kupić w stacjonarnym niż zamawiać z neta i mieć problem z rozmiarem. W Warszawce na pewno masz więcej pola do przymierzania Emu, więc szukaj sklepów które je maja po przymierzaj, po dotykaj i kupuj

Co do tego czy stingery czy bronte. Ja wybrałabym dobrą jakość Jak mam wydać 200 minimum na Bronte to już wolę Stingery z dopłatą.

http://www.eastend.pl/index/strona/emu Fajnie opisali różnicę między skórami, a co za tym idzie między butami

littleblackwitch a ile razy było że do nas trafia gorszej jakości produkt Porównaj np. hmmm proszek z Niemeic, a proszek z Polski.
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:17   #99
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość


trochę z innej beczki - wyżej jest coś o marnej jakości bo to Polska - mnie się wydaje, że to nie ma znaczenia czy Polska, Usa czy też Australia. Emu to Emu, jedno na cały świat. Takie myślenie to moim zdaniem jakby kupować auto np. Peugeot i jechać po nie do Francji bo tam będzie lepsze. Dla mnie nonsens...
A wiesz, że to niestety nie do końca tak musi być. Znanym przykładem są np. proszki do prania czy też zupki dla dzieci, których skład, w zależności od kraju przeznaczenie, jest różny (oczywiście te pośledniejszej jakości trafiają na nasz rynek). Buty tak wielkiej firmy mogą być robione w różnych zakładach, z tego co wiem, EMU produkuje niestety w Chinach i spokojnie mogą być to buty o zróżnicowanej jakości - część robiona z resztek, część po godzinach, były już tego typu afery z innymi znanymi markami.
Oczywiście jest też możliwość, że EMU w niektórych sklepach to po prostu (przynajmniej częściowo) podróbki, but ze sztucznym futrem by na to wskazywał
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:21   #100
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Myślę, ze coraz wiecej jest podróbek świetnej jakości, idealnie nasladujące oryginał, i o ile wygląd można spróbować nasladowac o tyle jakości już niekoniecznie.
Swoje emu ściągałam ze stanów, bo miałam problem z identyfikacja oryginału.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:23   #101
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez yetka_yetkowska Pokaż wiadomość
Wzięłam przykład z laski ktora zapytała o rozmiar i napisałam czy możliwym jest bym dostala but sygnowany ich logiem ze sztucznym futrem, co dla mnie stanowi kompletny absurd.
A nie możesz oddać tego buta, zrobić zwrotu ?? Bo na FB Emu Australia odpiszą ci gdzieś tak o 1 w nocy Wiem lepiej się upewnić czy ktoś nie rozprowadza podróbek !! Żeby inne dziewczyny się nie nadziały.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Rilla82 ty kiedyś przymierzałaś Illoura ?? Czy cholewka ci odstawała od łydek ??
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:35   #102
yetka_yetkowska
Przyczajenie
 
Avatar yetka_yetkowska
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
A nie możesz oddać tego buta, zrobić zwrotu ?? Bo na FB Emu Australia odpiszą ci gdzieś tak o 1 w nocy Wiem lepiej się upewnić czy ktoś nie rozprowadza podróbek !! Żeby inne dziewczyny się nie nadziały.
Wiesz co, wlasnie się zorientowałam że buty które dostałam również są ze zwrotu. Nie chce ich zwracac, zamierzam je zareklamować. Nie moge oddać jednego buta, ale mogę jeden zareklamować. Jeśli się okaże że nie przyjmą reklamacji to je zwróce. Więc uwaga laski jak sie pokaże na schaffie emu stinger lo black o rozm. 39 jako dostępny to moja tania podróba
__________________
YES! Music
yetka_yetkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:48   #103
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Wczoraj przymierzałam emu bronte rozmiar 39 (który normalnie noszę) i 38.
38 tak jakby troche cisnął, w 39 czułam sie dobrze, ale jak pomacałam gdzie mam palec to troche miejsca tam jeszcze było.
Dziś przejdę sie jeszcze do stacjonarnego sklepu schaffy i przymierzę. Chciałabym jeszcze przymierzyć stingery żeby zobaczyć różnicę.
Jak już będę znała rozmiar to wtedy chyba zamówię przez neta. Tylko nie wiem jeszcze z jakiej strony.
A czy któraś z Was kupiła stingery za niewygórowaną cenę? w ogóle ile musiałabym przeznaczyć na stingery?


Cytat:
Napisane przez yetka_yetkowska Pokaż wiadomość
Miałam bronte i byłam z nich zadowolona, choć troche źle dobrałam rozmiar.
W przypadku uginania pięty z tego co zauważyłam u posiadaczek bronte bywa różniej, ugina się mnie lub bardziej, to czasem wynika z nieco koślawego chodzenia, szurania, braku lub wady platfusa.
Z racji tego że jest to pierwsze emu proponuje Ci iść do sklepu i przymierzyć, żebyś wiedziała czy leżą dobrze jak sie czujesz w nich czy nic się nie odznacza

Pozdrawiam Cie również
źle dobrałaś rozmiar? to znaczy że za duży?

Edytowane przez Magda_84
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:51
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:53   #104
silke85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

wiecie co, to jest ormalnie skandal co sie w tej schaffie wyprawia... a jak myslicie jak to jest z tymi platinium od nich? w koncu niby sa produkowane w australii... a tak na marginesie czy jak przyjezdza kurier to nie ma mozliwosci otworzenia paczki i sprawdzenia co jest w srodku?
silke85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:19   #105
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

wczoraj opublikowali listę zrealizowanych zamówień, mojego wśród nich nie ma... oczywiście na komentarze nie odpowiadają, telefon milczy... na dodatek widzę, że moje stingery hi indigo są dostępne na stronie, czyżby zamierzali opchnąć zamówioną przeze mnie parę? ciesze się, że wzięłam za pobraniem, zawsze płacę od razu w sklepach internetowych, ale coś mnie tknęło - jak nie przyjdą, to nie będę się martwić o kasę, ale kurdeee zimno jest i chcę emusze!!!
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:23   #106
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kurcze, wczoraj w łóżku czytałam to co nasmarowałyście i się przeraziłam. Dzisiaj od razu jak wstałam, to pobiegłam pooglądać moje stringery z shaffy. Na moje oko wszystko jest z nimi ok. Tak jak pisałam wcześniej, to moja pierwsza para EMU więc nie mam porównania

Chcę jeszcze dodać, że drugi raz zamawiałam buty z shaffashoes i za każdym razem wszystko było w porządku.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:40   #107
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez silke85 Pokaż wiadomość
wiecie co, to jest ormalnie skandal co sie w tej schaffie wyprawia... a jak myslicie jak to jest z tymi platinium od nich? w koncu niby sa produkowane w australii... a tak na marginesie czy jak przyjezdza kurier to nie ma mozliwosci otworzenia paczki i sprawdzenia co jest w srodku?
Możesz sprawdzić ale dopiero jak zapłacisz i się podpiszesz Ja też otwierałam bo w takim chaosie jak oni teraz mają różne buty mogły do mnie przyjść

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Magda_84 witamy

Aha... zaintrygowało mnie jak beakarp napisała, że dostała buty ze zwrotu (miała napisany inny nr zamówienia długopisem). Więc też spojrzałam na swoje i też mają inny nr zamówienia Mój był 27421 a na pudełku jest 27477 i oba te zamówienia są wypisane na stronie Schaffy ( w opiniach są wszystkie wypisane nr zamówień) są zrealizowane od 27.01 do 1.02. No i spojrzałam na te moje ze wszystkich stron... I wszystko z nimi ok. Chyba pozostaje mi się cieszyć , że nie dostałam czegoś innego
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:51   #108
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja również nie mogę się dodzwonić. mam pytanie do Was, myślicie,ze mogę spakować buty i im je po prostu odesłać? oczywiście zrobię sobie ksero faktury, wydrukuje maila jakiego im napisałam oraz dołączę dodatkowe pismo w którym proszę o wymianę, bądź zwrot pieniędzy i również zwrot pieniędzy za przesyłkę, bo to nie moja wina,ze nie sprawdzili,ze mam dwa lewe buty,znacznie różniące się od siebie materiałem.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:17   #109
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość


Rilla82 ty kiedyś przymierzałaś Illoura ?? Czy cholewka ci odstawała od łydek ??
Owszem, tylko od razu zaznaczę, że ja mam raczej chude odnóża, więc nie były zbyt obcisłe. W porównaniu z modelem avoca - na pewno były szersze.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:39   #110
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez yetka_yetkowska Pokaż wiadomość
Wiesz co, wlasnie się zorientowałam że buty które dostałam również są ze zwrotu. Nie chce ich zwracac, zamierzam je zareklamować. Nie moge oddać jednego buta, ale mogę jeden zareklamować. Jeśli się okaże że nie przyjmą reklamacji to je zwróce. Więc uwaga laski jak sie pokaże na schaffie emu stinger lo black o rozm. 39 jako dostępny to moja tania podróba
szczerze mowiac, to tak sie zastanawialam jak to mozliwe, ze takie drogie buty wyprzedaja z taka obnizka... ale moje tez nie wzbudzaja podejrzen, teraz juz nie wiem

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Kurcze, wczoraj w łóżku czytałam to co nasmarowałyście i się przeraziłam. Dzisiaj od razu jak wstałam, to pobiegłam pooglądać moje stringery z shaffy. Na moje oko wszystko jest z nimi ok. Tak jak pisałam wcześniej, to moja pierwsza para EMU więc nie mam porównania

Chcę jeszcze dodać, że drugi raz zamawiałam buty z shaffashoes i za każdym razem wszystko było w porządku.
to samo u mnie...
i na moim pudelku nie ma zadnego numeru napisanego przez nich
Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja również nie mogę się dodzwonić. mam pytanie do Was, myślicie,ze mogę spakować buty i im je po prostu odesłać? oczywiście zrobię sobie ksero faktury, wydrukuje maila jakiego im napisałam oraz dołączę dodatkowe pismo w którym proszę o wymianę, bądź zwrot pieniędzy i również zwrot pieniędzy za przesyłkę, bo to nie moja wina,ze nie sprawdzili,ze mam dwa lewe buty,znacznie różniące się od siebie materiałem.
wydaje mi sie, ze mozesz. zbierz oczywiscie te "dowody" w razie w. oni wrecz maja obowiazek oddac Ci za przesylke, jak bedzie trzeba to wskaze Ci odpowiednia ustawe, ale oni zdaja sobie z tego sprawe, bo maja o tym w regulaminie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:43   #111
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

a Wy swoje EMU gdzie kupujecie? możecie mi polecić jakichś sprzedawców, bądź inny sklep niż ten nieszczęsny SchaffaShoes?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:49   #112
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a Wy swoje EMU gdzie kupujecie? możecie mi polecić jakichś sprzedawców, bądź inny sklep niż ten nieszczęsny SchaffaShoes?
Sklepy masz podane w linku w pierwszym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2526
__________________

Edytowane przez dd1dd
Czas edycji: 2012-02-02 o 12:50
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:53   #113
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

kudliczek Tak na prawdę każdy polski sklep ma jakąś mała ryskę Ja miałam inne buty z butsklep i byłam z tego sklepu w 100 % zadowolona Masz też emu-shop i wskrzat, które są oficjalnymi dealerami Emu i tak samo amazon.co.uk Lista sklepów w pierwszym poście jest.

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-02-02 o 14:02
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:00   #114
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Do mnie wczoraj doszły Emu Stingery Platinum z Schaffy, na szczęście obyło się bez problemów
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:02   #115
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj doszły Emu Stingery Platinum z Schaffy, na szczęście obyło się bez problemów

Pokaż te cudeńka
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:06   #116
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj doszły Emu Stingery Platinum z Schaffy, na szczęście obyło się bez problemów
Jaki kolor ?? może fotki ?? A ta metalowa naszywka przy cholewce jest przyszyta od dołu ??
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:45   #117
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

mozecie się wypowiedzieć na temat tych butów?
http://allegro.pl/emu-kozaki-w20001-...077612167.html
to bronte, myślicie że to dobra cena?
stingery od tego sprzedawcy kosztują 599, ktoś może ma namiary na tańsze stingery i może polecić?
http://allegro.pl/buty-emu-kozaki-w1...076048204.html
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:46   #118
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

Pokaż te cudeńka
Pokażę jak tylko dorwę aparat

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Jaki kolor ?? może fotki ?? A ta metalowa naszywka przy cholewce jest przyszyta od dołu ??
chodzi Ci o tą na górze? Jeśli tak jest przyszyta tylko od góry
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:46   #119
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość

littleblackwitch a ile razy było że do nas trafia gorszej jakości produkt Porównaj np. hmmm proszek z Niemeic, a proszek z Polski.
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
A wiesz, że to niestety nie do końca tak musi być. Znanym przykładem są np. proszki do prania czy też zupki dla dzieci, których skład, w zależności od kraju przeznaczenie, jest różny (oczywiście te pośledniejszej jakości trafiają na nasz rynek). Buty tak wielkiej firmy mogą być robione w różnych zakładach, z tego co wiem, EMU produkuje niestety w Chinach i spokojnie mogą być to buty o zróżnicowanej jakości - część robiona z resztek, część po godzinach, były już tego typu afery z innymi znanymi markami.
Oczywiście jest też możliwość, że EMU w niektórych sklepach to po prostu (przynajmniej częściowo) podróbki, but ze sztucznym futrem by na to wskazywał
z tym proszkiem to nie do końca jest tak jak piszecie bo w tym akurat przypadku, za marną jakość proszku jest winna fabryka gdzie owy proszek jest pakowany - Polska, polska fabryka. Niemcy, niemiecka fabryka. To właśnie odpowiada za jakość tegoż produktu bo to od nich zależy ile 'rozcieńczaczy' dosypią a że to Polska no to już inna sprawa...
porównując tą sytuację do Emu to tak jakby Emu Australia przysyłali półprodukty do Polski i tu, u nas, byłby szyte buty, a tak nie jest przecież.
hah! już widzę te buty
no ale mniejsza z tym, nie o proszku jest wątek
fakt faktem, Emu ma na pewno jakieś swoje oddziały/pododdziały, fabryki itp. no ale ma też jakieś swoje wytyczne



p.s. wszystkie nowe posiadaczki proszę o fotki
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:56   #120
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Sklepy masz podane w linku w pierwszym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2526
dziękuje bardzo tez jestem mądra , bo nie pomyślałam i nie popatrzyłam
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.