Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 00:24   #91
201604210936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Hey ! Zwarta i gotowa się do was przyłączam !

Powiem wam, ze chciałabym na poczatku wystartowac z Chodakowska/ Mel. B a do tego dodac poranne bieganie.. ale troche sie wstydze biegac po osiedlu, czy to normalne?:P
A ja Cie rozumiem, też się wstydzę!
Już od dawna chcialam biegac, ale wlasnie sie wstydzilam, ostatnio powiedzialam sobie ze TO WLASNIE TEN DZIEN, przebralam sie w stroj, zalozylam sluchawki na uszy, wyszlam przed dom, postalam z 2 min i wrocilam do srodka widzac tych wszystkich ludzi w parku
201604210936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 02:55   #92
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Siostro ! Juz myślałam że tylko ja tak mam !
A o której godzinie wyszłaś biegać?
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 08:53   #93
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!



Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Dołączam się po pół roku zapuszczenia i zaprzepaszczenia 10 miesięcy na siłowni i trzymaniem diety w 100%. Teraz będzie porządny wycisk (oby) w domu i bieganie jak tylko się rozpogodzi. I ukochana siłownia odpada, bo wracam do domu i fizycznie nie daję rady na taki siłowy trening plus 200zł za karnet już by bolało moją kieszeń



Chyba zaliczę "domówkę" na dobre 50 osób, opcja awaryjna to babski wieczór u koleżanki ale wolę bardziej się rozerwać. I ostatni dzień zanim wszystko będzie można zacząć z czystą kartą I mój mały problem - raz w miesiącu jakieś wyjście do klubu, posiadówka a każdy taki wypad to 3 piwa są a alkohol sponiewiera wszystkie efekty.. jak tu żyć?
Domówka na 50 osób To musi byś spory dom

Raz w miesiącu to nie jest dramat
Cytat:
Napisane przez thelover Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
końcówka roku to był dla mnie czas zmian- przeprowadzka, koniec studiów, egzaminy na aplikację. Od miesiąca rozpoczęłam jeszcze pracę. Przez to wszystko, niestety, zaniedbałam ćwiczenia. Teraz sytuacja życiowa się stabilizuje więc pora wrócić do dobrych nawyków

Miałam okres, że chodziłam niemal co dzień na siłownię i czułam się świetnie. Teraz raczej tyle czasu nie wygospodaruję, zresztą mając w domku orbiterka, basen i rurę wolę wykorzystywać to co mam na miejscu niż dopłacać .

W święta chcę odpocząć bez żadnych wyrzutów sumienia, jednak pora zacisnąć poślady i zacząć przygotowania do ślubnej sylwetki, bo zanosi się na kolejne zmiany w życiu


Preferuję ćwiczenia samodzielne na podstawie innych programów . Chciałabym przeplatać dni skupione na kardio z dniami na ćwiczenia siłowe. Mam nadzieję, ze da to upragniony rezultat.
Cześć Ja też przez natłok zajęć zanedbałam dietę i ćwiczenia. I też nie mam kiedy wcisnąć wyjścia na siłkę na tę chwilę
I też podobne zmiany mnie czekają
Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Nie, w tym roku odpuszczamy z TŻ, ale za to zrobimy sobie wieczór filmowy z Batmanem i pizza:- taka wiecie, ostatnia! przed wielkim boom
a ty co planujesz?



a tam rozpogodzi się. Dawaj od razu to bieganie- od Nowego Roku!
tez z bieganiem zaczynam, wiec mozemy razem sobie wirtualnie biegać i się wspierać !
Ja nie lubię Sylwestra
W Sylwestra idę do pracy więc pewnie dotrę do domu w okolicy 17-18 I spędzam go z TŻ tak jak Ty Wieczór filmowy i wiezór panieński mojego tłuszczu

Podejdę do Lidla i zobaczę czy są jeszcze termiczne legginsy do ćwiczeń, jak są to przyłaczę się do biegania zimowego

Cytat:
Napisane przez julux Pokaż wiadomość
A ja Cie rozumiem, też się wstydzę!
Już od dawna chcialam biegac, ale wlasnie sie wstydzilam, ostatnio powiedzialam sobie ze TO WLASNIE TEN DZIEN, przebralam sie w stroj, zalozylam sluchawki na uszy, wyszlam przed dom, postalam z 2 min i wrocilam do srodka widzac tych wszystkich ludzi w parku
A sporo ludzi w Twoim mieście biega?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 08:58   #94
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hahaha to tak jak ja
A sylwester to już w ogóle Wybieracie się gdzieś na sylwestra?
Idę do lokalu z Tż, przyjaciółką jej Tż i ich znajomymi. Ostatnie Sylwki spędzałam w domu także ciesze się, że w tym roku gdzieś wychodzę


Dziewczynki, zadowolone z prezentów? ;>
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 10:14   #95
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

przyłączam się do Was!

również chcę wrócić do formy, no i przyzwoitej figury... przy świątecznych porządkach odgrzebałam swoje zdjęcia sprzed 4,5 lat i... załamałam się

od Nowego Roku: wznawiam brzuch z Mel B/Tiffany i wypady na zumbę marzy mi się jeszcze powrót do biegania (najlepiej rano/wieczorem), ale i tak wstaję mega wcześnie na uczelnię i zwykle wracam b. późno, więc padam na twarz i przegrywam z lenistwem...

a prezenty b. fajne! jak Wasze święta?
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 10:21   #96
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Podejdę do Lidla i zobaczę czy są jeszcze termiczne legginsy do ćwiczeń, jak są to przyłaczę się do biegania zimowego
slucham? termiczne leginsy w Lidlu? a w jakiej cenie?
od razu mi lepiej z mysla ze nie tylko ja rusze tyłek do biegania !

Preferujecie bieganie rano wieczorem?

Cytat:
Dziewczynki, zadowolone z prezentów? ;>
zadowolone!
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 11:11   #97
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Również świątecznie się do Was dołączam

W sumie ćwiczę już 2 lata, ale z regularnością bywało różnie. Tym razem może udzielanie się w jakimś fitnessowym wątku mnie zmobilizuje, a także sama chce dla zdrowia zacząć więcej ćwiczyć.
Przerobiłam Chodakowską (tylko skalpel i trening z gwiazdami, bo reszta mi nie podeszła, a sama Ewa zaczęła irytować), Tiffany, Mel B, fitappy, FitnessBlender, moje ulubione Tone it Up i Cassey Pewnie jeszcze by się znalazły pojedyncze ćwiczenia, bo mam ich całą masę
Od przyszłego roku chcę jeszcze dołączyć jakieś zumbowo - taneczne klimaty i może jogę - jeszcze się nie polubiłyśmy

Edytowane przez shanta
Czas edycji: 2014-12-25 o 11:16
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 11:15   #98
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Idę do lokalu z Tż, przyjaciółką jej Tż i ich znajomymi. Ostatnie Sylwki spędzałam w domu także ciesze się, że w tym roku gdzieś wychodzę


Dziewczynki, zadowolone z prezentów? ;>
Czyli sylwester na bogato

Tak, zadowlone
Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
przyłączam się do Was!

również chcę wrócić do formy, no i przyzwoitej figury... przy świątecznych porządkach odgrzebałam swoje zdjęcia sprzed 4,5 lat i... załamałam się

od Nowego Roku: wznawiam brzuch z Mel B/Tiffany i wypady na zumbę marzy mi się jeszcze powrót do biegania (najlepiej rano/wieczorem), ale i tak wstaję mega wcześnie na uczelnię i zwykle wracam b. późno, więc padam na twarz i przegrywam z lenistwem...

a prezenty b. fajne! jak Wasze święta?
Cześć
Mnie też się marzy powrót do biegnia
Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
slucham? termiczne leginsy w Lidlu? a w jakiej cenie?
od razu mi lepiej z mysla ze nie tylko ja rusze tyłek do biegania !

Preferujecie bieganie rano wieczorem?



zadowolone!
Tak, tak leżały u mnie w wyprzedażowym koszu i nie wiem dlaczego ich nie wzięłam Nie pamiętam cane ale w okolicy 20zł

Mnie zdecydowanie lepiej biega się wieczorem, chociaż wolałabym rano

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Również świątecznie się do Was dołączam

W sumie ćwiczę już 2 lata, ale z regularnością bywało różnie. Tym razem może udzielanie się w jakimś fitnessowym wątku mnie zmobilizuje, a także sama chce dla zdrowia zacząć więcej ćwiczyć.
Przerobiłam Chodakowską (tylko skalpel i trening z gwiazdami, bo reszta mi nie podeszła, a sama Ewa zaczęła irytować), Tiffany, Mel B, FitnessBlender, moje ulubione Tone it Up i Cassey Pewnie jeszcze by się znalazły pojedyncze ćwiczenia, bo mam ich całą masę
Od przyszłego roku chcę jeszcze dołączyć jakieś zumbowo - taneczne klimaty i może jogę - jeszcze się nie polubiłyśmy
Cześć Chyba powinnam napisać cześć siostro, bo też ćwiczę od 2 lat, z Ewą miałam krótki epizod i uwielbiam TIU
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 11:22   #99
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Cześć Chyba powinnam napisać cześć siostro, bo też ćwiczę od 2 lat, z Ewą miałam krótki epizod i uwielbiam TIU
Uwielbiam ich ćwiczenia na plaży, aż chce się ruszyć tyłek choć te cukierkowate klimaty mi już mniej odpowiadają

Ja przy bieganiu szybko się męczę i jakoś nigdy nie mogę zacząć a teraz zimą to już w ogóle, bo outfit musiałby być jakiś specjalny.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 11:22   #100
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 11:35   #101
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Uwielbiam ich ćwiczenia na plaży, aż chce się ruszyć tyłek choć te cukierkowate klimaty mi już mniej odpowiadają

Ja przy bieganiu szybko się męczę i jakoś nigdy nie mogę zacząć a teraz zimą to już w ogóle, bo outfit musiałby być jakiś specjalny.
Dokładnie, aż chcę się ruszyć I ta cukierkowość czasami jest przesadzona, ale lubie je i tak No i dużo uwagi zracaja na pupę i talię a to lubię \
I szczerze mówiąc figura Katriny mi się marzy
a1b014c588c99a97c6dbfe62aa9bafff.jpgkatrina-tone-it-up-bikini_293.jpgkatrina-maaji-tone-it-up-bikini_293.jpg

Też mi się tak wydawało, ale najpierw poćwiczyłam z jillian (zaczełam w zimie) a gdy zrobiło się ciepło zaczełam biegac i na początku nie było różowo, ale i tak było nieźle bo miałam troszke zaprawe z Jill
Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Nie mam czasu na siłkę za bardzo A na czyje pozwolenie czekasz?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 12:11   #102
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Ja chciałam rok temu się zapisać, ale jednak wolę ćwiczyć w domu

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dokładnie, aż chcę się ruszyć I ta cukierkowość czasami jest przesadzona, ale lubie je i tak No i dużo uwagi zracaja na pupę i talię a to lubię \
I szczerze mówiąc figura Katriny mi się marzy
Załącznik 5868564Załącznik 5868565Załącznik 5868566

Też mi się tak wydawało, ale najpierw poćwiczyłam z jillian (zaczełam w zimie) a gdy zrobiło się ciepło zaczełam biegac i na początku nie było różowo, ale i tak było nieźle bo miałam troszke zaprawe z Jill
Właśnie z ćwiczeń TIU udaje mi się zrobić najlepszy mix na tyłek, uda, nogi i talie. Cassey potrafi zamęczyć swoim ONE MORE

Ogólnie lubię jak wnętrza, gdzie ćwiczą nie są puste albo przeładowane nie wiadomo czym, bo czuję się rozkojarzona

Z Jill nigdy nie ćwiczyłam
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:12   #103
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Również świątecznie się do Was dołączam
Przerobiłam Chodakowską (tylko skalpel i trening z gwiazdami, bo reszta mi nie podeszła, a sama Ewa zaczęła irytować), Tiffany, Mel B, fitappy, FitnessBlender, moje ulubione Tone it Up i Cassey Pewnie jeszcze by się znalazły pojedyncze ćwiczenia, bo mam ich całą masę
Od przyszłego roku chcę jeszcze dołączyć jakieś zumbowo - taneczne klimaty i może jogę - jeszcze się nie polubiłyśmy
Witaaamy !

Kurcze tyle babeczek fajnych z ktorymi moge cwiczyc, a ja tylko na ta Chodakowska patrze, i właśnie mnie ta jej energiczność irytuje no coz dzieki wam czlowiek nowe rzeczy poznaje

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Ja na razie preferuje warunki domowe, z kasą krucho po świętach.
o pozwolenie walczysz? z kim?

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Tak, tak leżały u mnie w wyprzedażowym koszu i nie wiem dlaczego ich nie wzięłam Nie pamiętam cane ale w okolicy 20zł

Mnie zdecydowanie lepiej biega się wieczorem, chociaż wolałabym rano
Mam nadzieje, ze jeszcze będą! Musze na nie zapolować i TA CENA
Kurcze.. Chyba z rana zaczne biegac. Coś czuje, ze wieczorem mi się nie bedzie chciało

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
przyłączam się do Was!

również chcę wrócić do formy, no i przyzwoitej figury... przy świątecznych porządkach odgrzebałam swoje zdjęcia sprzed 4,5 lat i... załamałam się
Przyłączaj się!
Wiem co poczułaś. Ja ostatnio byłam u znajomej na urodzinach, zrobiłyśmy sobie wspólne zdjęcie i..
iNIGDY WIĘCEJ zapuszczania siebie !
Czas ruszyć dupsko !
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:19   #104
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Witaaamy !

Kurcze tyle babeczek fajnych z ktorymi moge cwiczyc, a ja tylko na ta Chodakowska patrze, i właśnie mnie ta jej energiczność irytuje no coz dzieki wam czlowiek nowe rzeczy poznaje
Uwielbiam Twój avatar, ogólnie kocham koty ale do mopsów mam słabość
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:24   #105
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja chciałam rok temu się zapisać, ale jednak wolę ćwiczyć w domu

Właśnie z ćwiczeń TIU udaje mi się zrobić najlepszy mix na tyłek, uda, nogi i talie. Cassey potrafi zamęczyć swoim ONE MORE

Ogólnie lubię jak wnętrza, gdzie ćwiczą nie są puste albo przeładowane nie wiadomo czym, bo czuję się rozkojarzona

Z Jill nigdy nie ćwiczyłam
Też lubię ćwiczyć w domu Mam regulowane hantelki, maty, kettla, nawet stepper i taśma się znajdzie
A mnie u Cassie"wkurza" tym, że ja macham tą nogą, która mi juz więdnie a ona opowiada bez jednego grymasu jakaś historę

TIU ma taki fajny set na pupe i nogi, wrzucałam go już stronę wcześniej No i lubię treningi Kat z kettlem

Jill lubię bardzo! Polecam
Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Witaaamy !

Kurcze tyle babeczek fajnych z ktorymi moge cwiczyc, a ja tylko na ta Chodakowska patrze, i właśnie mnie ta jej energiczność irytuje no coz dzieki wam czlowiek nowe rzeczy poznaje



Ja na razie preferuje warunki domowe, z kasą krucho po świętach.
o pozwolenie walczysz? z kim?



Mam nadzieje, ze jeszcze będą! Musze na nie zapolować i TA CENA
Kurcze.. Chyba z rana zaczne biegac. Coś czuje, ze wieczorem mi się nie bedzie chciało



Przyłączaj się!
Wiem co poczułaś. Ja ostatnio byłam u znajomej na urodzinach, zrobiłyśmy sobie wspólne zdjęcie i..
iNIGDY WIĘCEJ zapuszczania siebie !
Czas ruszyć dupsko !
Oj uwierz mi, że energiczność Ewy przy Jillian to nic

Legginsy na pewno kupię sobie jakieś fikuśne na allegro W ogóle pewnie jak co roku w lidlu zaraz po sylwestrze bedzie tydzien sportowy więc bedzie mozna coś upolować
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:32   #106
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Legginsy na pewno kupię sobie jakieś fikuśne na allegro W ogóle pewnie jak co roku w lidlu zaraz po sylwestrze bedzie tydzien sportowy więc bedzie mozna coś upolować
Ooo może wybiorę się po buty, chyba że rzucą się tak jak na karpia
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:35   #107
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ooo może wybiorę się po buty, chyba że rzucą się tak jak na karpia
Spodziewaj się tego
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:58   #108
201604210936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Siostro ! Juz myślałam że tylko ja tak mam !
A o której godzinie wyszłaś biegać?
Jakos o 21, wiec naprawde bylo juz ciemno

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

A sporo ludzi w Twoim mieście biega?
Mieszkam w Gdansku, przez to ze to dosc spore miasto ludzi biegajacych mozna spotkac wszedzie i o kazdej godzinie. Dlatego tym bardziej nie rozumiem siebie, bo nikogo nie dziwi to, ze ktos cwiczy na zewnatrz

__

Musze sie wybrac na poszukiwanie jakiegos organizera, kalendarza, cokolwiek, bo inaczej dalej bede tylko spac i jesc

Edytowane przez 201604210936
Czas edycji: 2014-12-25 o 13:04
201604210936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 13:03   #109
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez julux Pokaż wiadomość
Jakos o 21, wiec naprawde bylo juz ciemno



Mieszkam w Gdansku, przez to ze to dosc spore miasto lubi biegajacych mozna spotkac wszedzie i o kazdej godzinie. Dlatego tym bardziej nie rozumiem siebie, bo nikogo nie dziwi to, ze ktos cwiczy na zewnatrz

__

Musze sie wybrac na poszukiwanie jakiegos organizera, kalendarza, cokolwiek, bo inaczej dalej bede tylko spac i jesc
Eeee to spore miasto, dasz rady i nie ma się czego wstydzić

Jeżeli chodzi o zapisywanie treningów to polecam endomondo
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 13:51   #110
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Uwielbiam Twój avatar, ogólnie kocham koty ale do mopsów mam słabość
Mam w domu takie dwie łobuziary
To rozumiem ze jesteś posiadaczką kociaków? Jakich?!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Oj uwierz mi, że energiczność Ewy przy Jillian to nic

Legginsy na pewno kupię sobie jakieś fikuśne na allegro W ogóle pewnie jak co roku w lidlu zaraz po sylwestrze bedzie tydzien sportowy więc bedzie mozna coś upolować
Zawsze Lidla omijam szerokim łukiem, a tu prosze! jakie promocje !
masz juz cos na oku z allegro? Pokazuj!

Cytat:
Napisane przez julux Pokaż wiadomość
Mieszkam w Gdansku, przez to ze to dosc spore miasto ludzi biegajacych mozna spotkac wszedzie i o kazdej godzinie. Dlatego tym bardziej nie rozumiem siebie, bo nikogo nie dziwi to, ze ktos cwiczy na zewnatrz

__

Musze sie wybrac na poszukiwanie jakiegos organizera, kalendarza, cokolwiek, bo inaczej dalej bede tylko spac i jesc

Człowiek już taki jest, ze ma swoje dziwactwa
Ale! Teraz musisz sprobowac znowu, i na pewno się uda- chociaz te 5 minut pobiec i przetrwac je !
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 14:03   #111
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Mam w domu takie dwie łobuziary
To rozumiem ze jesteś posiadaczką kociaków? Jakich?!



Zawsze Lidla omijam szerokim łukiem, a tu prosze! jakie promocje !
masz juz cos na oku z allegro? Pokazuj!




Człowiek już taki jest, ze ma swoje dziwactwa
Ale! Teraz musisz sprobowac znowu, i na pewno się uda- chociaz te 5 minut pobiec i przetrwac je !
A ja znowu w lidlu robię większość spozywczych zakupów
Legginsy być może kupię jakieś szalone: KLIK
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 14:13   #112
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
A ja znowu w lidlu robię większość spozywczych zakupów
Legginsy być może kupię jakieś szalone: KLIK
Jakie super ! Bier wszystkie !


Macie może konto na PumpUp?
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 14:30   #113
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Mam w domu takie dwie łobuziary
To rozumiem ze jesteś posiadaczką kociaków? Jakich?!
Moja sąsiadka ma kota, który przychodzi do mnie na etat wypuszcza go na dwór, a jak ja idę to kot przychodzi do mnie w odwiedziny. Nieraz potrafi przyjść pod drzwi o 7 rano, miauczy, żeby go wpuścić to wejdzie, naje się (mam zawsze jedzonko dla niego ) i śpi (kiedyś był pół dnia). Niestety wczoraj nie przyszedł pogadać o północy


Ja kupiłam ostatnio legginsy w norweski wzorek ale są tak ciepłe, że muszę czekać na mróz.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość

Macie może konto na PumpUp?
Nawet nie znałam tego portalu! Czas to zmienić

Aaa to głównie apka. Staram się nie ściągać tego tyle na telefon, bo później mi internet z pakietu zżera

Edytowane przez shanta
Czas edycji: 2014-12-25 o 14:33
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 17:40   #114
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

w moim mieście niedawno powstał kolejny klub fitness, w którym oferują zumbę właśnie ogarnęłam grafik, cennik itp. i biegnę po świętach kupić karnet - w pełni zmotywowana zobaczymy na ile starczy tych chęci
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 19:47   #115
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
Jakie super ! Bier wszystkie !


Macie może konto na PumpUp?
Myślę że jedna para mi wpadnie
Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
w moim mieście niedawno powstał kolejny klub fitness, w którym oferują zumbę właśnie ogarnęłam grafik, cennik itp. i biegnę po świętach kupić karnet - w pełni zmotywowana zobaczymy na ile starczy tych chęci
Trzymam kciuki Mnie do zumby jakoś nie ciągnie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 20:32   #116
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie do zumby jakoś nie ciągnie
Ja ostatnie dni zumbowałam z youtubem i chyba tylko na zajęciach czuć te efekty. W pokoju nie mam tyle miejsca jak układ jest bardziej dynamiczny :P

Udało mi się dziś poćwiczyć, ale chyba za intensywnie po świątecznym przejedzeniu Wcześniej przeszłam się trochę, śnieg zaczął padać!
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 20:44   #117
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja ostatnie dni zumbowałam z youtubem i chyba tylko na zajęciach czuć te efekty. W pokoju nie mam tyle miejsca jak układ jest bardziej dynamiczny :P

Udało mi się dziś poćwiczyć, ale chyba za intensywnie po świątecznym przejedzeniu Wcześniej przeszłam się trochę, śnieg zaczął padać!
Mnie jakoś te taneczne ćwiczenia nie kręcą
Brawo za trening

U mnie też delikatnie poprószyło Jutro podobno ma sypać

Oglądam Holiday z Cameron Diaz i Jude Law - uwielbiam ten film
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 21:00   #118
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie jakoś te taneczne ćwiczenia nie kręcą
Brawo za trening

U mnie też delikatnie poprószyło Jutro podobno ma sypać

Oglądam Holiday z Cameron Diaz i Jude Law - uwielbiam ten film
Mi taneczne dają energię do dalszych ćwiczeń wcześniej zawsze po rozgrzewce planowałam sobie Tiffany.

Również uwielbiam ten film, ale moja nienawiść do lektora nie pozwala oglądać chyba tylko Kevina i Titanic jestem w stanie tak obejrzeć
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 21:09   #119
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Mi taneczne dają energię do dalszych ćwiczeń wcześniej zawsze po rozgrzewce planowałam sobie Tiffany.

Również uwielbiam ten film, ale moja nienawiść do lektora nie pozwala oglądać chyba tylko Kevina i Titanic jestem w stanie tak obejrzeć
No niestety lektor potrafi czasami zepsuć film Nie wspominając już o polskim dubbingu w filmach Chyba tylko w bajkach typu shrek i madagaskar się dobrze sprawdzają

A świątczne filmy kocham Holiday, Bridget Jones, Ja cię kocham a ty spisz, Love Actually...
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 21:32   #120
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
No niestety lektor potrafi czasami zepsuć film Nie wspominając już o polskim dubbingu w filmach Chyba tylko w bajkach typu shrek i madagaskar się dobrze sprawdzają
Ostatnio był dubbing ! w Pamiętniku Księżniczki
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 19:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.