Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 ! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 13:35   #1171
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No ja tak samo. zresztą poplakałam się jak go wybrali,bo pomyślałam sobie,że wreszcie fajny papież Jana Pawła lubiłam,bo Polak,wiadomo,ale miał wiele teorii,które do mnie nie przemawiały.A tego z każdym czynem,gestem,słowem lubię coraz bardziej.


Ja myślę,że będzie.Ludziom się podoba to,co on robi i myślę,że kościół zauważy,że coraz więcej ludzi dzięki niemu powraca do instytucji. A z punktu widzenia instytucji więcej wiernych = większy kapitał,bo przecież to jasne,że Watykanowi nie zależy jedynie na owieczkach,ale przede wszystkich na wpływach Więc myślę,że papież władzę będzie miał,ale nie wykluczam,że na władzę bedą z czasem wpływać czynniki "inne" niż sam papież

Jej,Twoja była używana? Byłam pewna,że jest nowa,w każdym razie wyglądala jak szyta na Ciebie

A co do sali to nie bedę się mądrować,bo się nie znam,ale Misiu,czy ten agregat jest taki potrzebny? Z tego co się orientuję (jak mówię źle,to mnie wyprowadźcie z błędu) agregat przydaje się jak coś nie tak z prądem,tak? A myślę,że szansa jest minimalna na jakieś zakłócenia.
Jan Pawel 1 mial podobne poglady do obecnego I mowil o tym od poczatku I pozyl 33 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:46   #1172
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Czesiu a nie myślałaś o czymś takim? W sensie takie lampki choinkowe porozwieszane? Albo jakieś lampioniki?
http://www.weddinglights.co.za/orgcelidrp.jpg
http://modernlightsdc.files.wordpres...ng-tents-6.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-ObMUvg_tOc...ions-Photo.jpg
tak, dokładnie myślałam o tym
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:51   #1173
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4202019 4]Jan Pawel 1 mial podobne poglady do obecnego I mowil o tym od poczatku I pozyl 33 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
Cóż,o tym nie wiedziałam. Ale miejmy nadzieję,że Franciszka to nie dotknie Niech żyje długo i szczęśliwie!
Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
tak, dokładnie myślałam o tym
Fajne są takie rzeczy
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:02   #1174
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

My zastanawiamy się nad takimi kurtynami świetlnymi. Bardzo fajnie wyglądają, może je ciekawie rozłożyć, w różnych kolorach w zależności od potrzeb.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurtyna2.jpg (28,9 KB, 13 załadowań)
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:03   #1175
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z salą. Szczerze mówiąc, jestem juz troszkę podłamana wiec prosze o Wasze opinie.
:
dla mnie jest za ciemna. Na zdjęciach mimo, że ma jasne akcenty i tak może ciemno wyjść tak samo jak na kamerze...

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość

wczoraj na vinted wyczilam ekstra kiecke z zary ! idealna na wesle mojego kuzyna to akurat kasiory nie mam wątpie czy 10 sierpnia bedzie, ale cóż będę przeglądac, moze sie cos trafi...
dokladnie o ta kiecke chodzilo http://www.pudelek.pl/artykul/56719/...cademian_girl/
bardzo mi sie podoba biale buciki bialy stroik na leb i moge isc , no ale moze bedzie cos innego jeszcze

lolusl to tz powinien chyba w norwegii przyklęknąć ?
świetna
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:06   #1176
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
My zastanawiamy się nad takimi kurtynami świetlnymi. Bardzo fajnie wyglądają, może je ciekawie rozłożyć, w różnych kolorach w zależności od potrzeb.
my coś podobnego będziemy mieć za sobą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11938.jpg (27,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11942.jpg (46,5 KB, 12 załadowań)
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:10   #1177
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
my coś podobnego będziemy mieć za sobą
jest mnóstwo różnych kombinacji, ale są naprawdę piękne. Wy macie to w cenie sali czy kupujecie / wypożyczacie na własną rękę? Ile to kosztuje???
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 14:23   #1178
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Dzięki
A ja sobie pozwoliłam spojrzeć na Twój profil na lubimy czytać też tam jestem i stąd moje pytanie: Czy w avku to Twoje zdjęcie? jeśli tak to śliczny kolor włosów
Tak, to moje zdjęcie ale kolor włosów może być przekłamany bo zdjęcie jest przerabiane.
W załączniku oryginał zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
My zaręczyliśmy się w lutym br, miesiąc ślubu wybraliśmy my (zastanawialiśmy się nad przełomem sierpień / wrzesień) no a dokładny termin wybraliśmy na podstawie dostępności sali... . Salę zarezerwowaliśmy w marcu 2013, zespół w kwietniu a foto i video i maju chyba. No i teraz mamy spokój. Reszta przygotowań ruszy pewnie właśnie na początku roku, więc nie obawiaj się, że jeżeli wybierzecie przyszły rok to nie dacie rady tego zorganizować, jeszcze będziecie się nudzić pokaż koniecznie twoje typy sukni ślubnych ja nie wiem kompletnie czego oczekuję od sukni, nie mam za bardzo nic do "ukrycia" więc teoretycznie będę chciała przymierzyć jak największą ilość sukienek.[COLOR="Silver"]
Czyli nic nerwowo jak widzę
My zaręczyliśmy się w lipcu i chcielibyśmy ślub w sierpniu lub wrześniu.
Na jakiejś konkretnej dacie nam nie zależy i raczej będzie decydowała tutaj dostępność sali, która nam się spodoba. We wrześniu chcemy rozejrzeć się za salami.

Chyba najważniejsze to sala, zespół i fotograf z kamerzystą, a resztę można już potem stopniowo.

W ogóle jakoś nie wydaje mi się dużo rzeczy przy organizacji ślubu, ale pewnie wyjdzie w praniu

Co do sukienki to chciałabym taką jak na zdjęciu. W większości widziałam takie z trenem, ale trenu nie chcę. Bardzo podoba mi się wersja bez ramiączek ale mam spore obawy jak to się będzie trzymało.
A jak są ramiączka to już nie wygląda to tak jakbym chciała.

No i jeszcze przy ślubie sierpień/wrzesień mam jeden problem. Chciałabym bukiet z konwalii, a konwalie tylko wiosną

Tak przy okazji dylematu misia880 w kwestii odległości sali to może i daleko, tylko że ja się jakoś nie orientuję aż tak.
A pisze o tym bo my z TŻ jesteśmy z miast oddalonych od siebie 120 km, a mieszkamy w mieście z którego ja do domu mam 60 km, a on 180 km.
Ślub i wesele będzie w moich okolicach. Poza znajomymi z mojego miasta wszyscy będą przyjezdni i to niektórzy z drugiego końca Polski.
Rodzina z miasta, w którym teraz mieszkamy raczej nie dostanie noclegów, ale reszta musi. Więc czeka nas opłacenie jakiś 50 noclegów.
Dodatkowo pojawia się problem sali z hotelem. I teraz albo salę z hotelem 20-40 km od kościoła, albo gdzieś bliżej i potem rozwozić gościu do hotelu.
I w rejonie TŻ normalnym jest, że gościom sponsoruje się nocleg natomiast koleżanki mi mówiły, że noclegi się rezerwuje ale goście sami płacą za nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130721_1647391 - Kopia.jpg (115,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg on8550_DSC_0808.jpg (27,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia-slubna-suknia-slubna-w-stylu-empire-biancaneve-kolor-ecru-rozmiar-38-40-z-mozliwoscia-zwe.jpg (14,9 KB, 17 załadowań)
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:38   #1179
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

U mnie też koszt noclegu leży po stronie organizatorów (czyli naszej).
Jeżeli chodzi o sale (to przynajmniej w naszej okolicy) jest ich stosunkowo mało więc terminy były mocno zajęte, dlatego też rozglądaliśmy się wcześniej. Jeżeli chodzi o zespół, foto to jeśli nie macie ciśnienia na kogoś konkretnego to spokojnie można zamawiać i trochę później, ale sala to podstawa! (według mnie oczywiście) Suknia świetna! ja to raz chcę taką jaką ty pokazałaś, innym razem princeskę, jeszcze innym koronkową, sama nie wiem, muszę przymierzyć i wtedy zdecyduję w który krój "iść".

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Na tym zdjęciu nr 2 to jesteś ty?? Pięknie ta sukienka leży
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:54   #1180
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
U mnie też koszt noclegu leży po stronie organizatorów (czyli naszej).
Jeżeli chodzi o sale (to przynajmniej w naszej okolicy) jest ich stosunkowo mało więc terminy były mocno zajęte, dlatego też rozglądaliśmy się wcześniej. Jeżeli chodzi o zespół, foto to jeśli nie macie ciśnienia na kogoś konkretnego to spokojnie można zamawiać i trochę później, ale sala to podstawa! (według mnie oczywiście) Suknia świetna! ja to raz chcę taką jaką ty pokazałaś, innym razem princeskę, jeszcze innym koronkową, sama nie wiem, muszę przymierzyć i wtedy zdecyduję w który krój "iść".
---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Na tym zdjęciu nr 2 to jesteś ty?? Pięknie ta sukienka leży
Mam to samo
A sukienki ładne,takie delikatne.Fajnie by wianek pasował do takowej
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:58   #1181
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

No właśnie i bądź tu mądra, dlatego nie nastawiam się na żaden konkretny typ, tylko muszę pójść, założyć wszystkie rodzaje i wtedy zdecydować. Wianki są fajne, ale czasem też mam ochotę na kapelusz z woalką sama już nie wiem

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

lecę do domu, jeszcze musze wstąpi c do sklepu i kupic kabel EURO.... cokolwiek to jest... uwielbiam takie zakupy, gdzie nawet nie wiem o co chodzi... pa, do jura
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 17:13   #1182
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
U mnie też koszt noclegu leży po stronie organizatorów (czyli naszej).
Jeżeli chodzi o sale (to przynajmniej w naszej okolicy) jest ich stosunkowo mało więc terminy były mocno zajęte, dlatego też rozglądaliśmy się wcześniej. Jeżeli chodzi o zespół, foto to jeśli nie macie ciśnienia na kogoś konkretnego to spokojnie można zamawiać i trochę później, ale sala to podstawa! (według mnie oczywiście) Suknia świetna! ja to raz chcę taką jaką ty pokazałaś, innym razem princeskę, jeszcze innym koronkową, sama nie wiem, muszę przymierzyć i wtedy zdecyduję w który krój "iść".

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Na tym zdjęciu nr 2 to jesteś ty?? Pięknie ta sukienka leży

Fajnie, że się podoba
Zobaczyłam podobna na zdjęciach na fejsie u koleżanki ze szkoły i się zakochałam
I od tamtej pory tylko mi taka chodzi po głowie. Bo jest taka delikatna, nie na kole wielka.
W ogóle co oglądam to mi się wszystkie takie nadmuchane wydają, a jak nie nadmuchane to takie sztywne. Wiem że pewnie to mylne wrażenie ze zdjęć.

A tylko na pierwszym zdjęciu to ja Reszta z Internetu.

Myślę, że możemy mieć większy problem z zespołem niż z salą

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2013-07-30 o 17:14
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 18:56   #1183
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

wrocilam. o 20 nowy post na blogu
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:05   #1184
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

wkońcu po pracy.. jakaś masakra dzisiaj...


Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
My zastanawiamy się nad takimi kurtynami świetlnymi. Bardzo fajnie wyglądają, może je ciekawie rozłożyć, w różnych kolorach w zależności od potrzeb.

qrcze, nie zastanawiałam się, co będzie za nami


Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Tak, to moje zdjęcie ale kolor włosów może być przekłamany bo zdjęcie jest przerabiane.
W załączniku oryginał zdjęcia



Czyli nic nerwowo jak widzę
My zaręczyliśmy się w lipcu i chcielibyśmy ślub w sierpniu lub wrześniu.
Na jakiejś konkretnej dacie nam nie zależy i raczej będzie decydowała tutaj dostępność sali, która nam się spodoba. We wrześniu chcemy rozejrzeć się za salami.

Chyba najważniejsze to sala, zespół i fotograf z kamerzystą, a resztę można już potem stopniowo.

W ogóle jakoś nie wydaje mi się dużo rzeczy przy organizacji ślubu, ale pewnie wyjdzie w praniu

Co do sukienki to chciałabym taką jak na zdjęciu. W większości widziałam takie z trenem, ale trenu nie chcę. Bardzo podoba mi się wersja bez ramiączek ale mam spore obawy jak to się będzie trzymało.
A jak są ramiączka to już nie wygląda to tak jakbym chciała.

No i jeszcze przy ślubie sierpień/wrzesień mam jeden problem. Chciałabym bukiet z konwalii, a konwalie tylko wiosną

Tak przy okazji dylematu misia880 w kwestii odległości sali to może i daleko, tylko że ja się jakoś nie orientuję aż tak.
A pisze o tym bo my z TŻ jesteśmy z miast oddalonych od siebie 120 km, a mieszkamy w mieście z którego ja do domu mam 60 km, a on 180 km.
Ślub i wesele będzie w moich okolicach. Poza znajomymi z mojego miasta wszyscy będą przyjezdni i to niektórzy z drugiego końca Polski.
Rodzina z miasta, w którym teraz mieszkamy raczej nie dostanie noclegów, ale reszta musi. Więc czeka nas opłacenie jakiś 50 noclegów.
Dodatkowo pojawia się problem sali z hotelem. I teraz albo salę z hotelem 20-40 km od kościoła, albo gdzieś bliżej i potem rozwozić gościu do hotelu.
I w rejonie TŻ normalnym jest, że gościom sponsoruje się nocleg natomiast koleżanki mi mówiły, że noclegi się rezerwuje ale goście sami płacą za nie.

w naszym przypadku mieszkamy w mieście, z którego każde (w inną stronę) ma prawie 80km, a ślub i wesele w moich stronach, tak że planujemy dla rodziny Tżta coś wynająć- jakiś autobus czy coś parę osób z najbliższej rodziny będzie mogło spać u mnie w domu, bo mam dużo miejsca, dla reszty wynajmujemy pokoje w hotelu, gdzie ma być wesele


Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Fajnie, że się podoba
Zobaczyłam podobna na zdjęciach na fejsie u koleżanki ze szkoły i się zakochałam
I od tamtej pory tylko mi taka chodzi po głowie. Bo jest taka delikatna, nie na kole wielka.
W ogóle co oglądam to mi się wszystkie takie nadmuchane wydają, a jak nie nadmuchane to takie sztywne. Wiem że pewnie to mylne wrażenie ze zdjęć.

A tylko na pierwszym zdjęciu to ja Reszta z Internetu.

Myślę, że możemy mieć większy problem z zespołem niż z salą

my z salą nie mieliśmy problemu, ale z dobrym zespołem problemy- kilka bardzo nam siespodobało, ładnie śpoiewali, prezentowali się i byli żywiołowi, ale terminy pozajmowane. Ale trafiliśmy na pewien też ok (3osobowy) i za dwa tygodnie mamy pojechać podpisac umowę
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:38   #1185
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wreszcie mi ktoś ładne zdjęcie dowodowe zrobił
Mi też na dyplom podyplomówki będzie śliczne Wcześniej ciągle jakieś dziwne.

Co do sali i tak utrzymuję że jest za ciemna Póki macie czas jeszcze możecie szukać

My będziemy mieli kurtynę świetlną za sobą. Jest w ofercie od sali w cenie.

Dzień dobry Wszystkim
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2013-07-31 o 06:40
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:49   #1186
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

ja nie patrze na to czy jest ciemna czy nie, tylko czy dobre maja jedzienie i czy ogolnie jest ładna. Fotograf sobie poradzi, kamerzysta tez to profesjonalisci.

a nie mamy duzego wyboru.. na nasza date w okolicy porezerowane sale.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:22   #1187
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
qrcze, nie zastanawiałam się, co będzie za nami
To się zastanówcie a może wasza sala ma na wyposażeniu jakieś dekoracje dedykowane dla stołu PM? U nas coś jest, ale zawsze można dać taką kurtyną pod materiał, który będzie tam powieszony. Nam się to podoba bardzo
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:27   #1188
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
To się zastanówcie a może wasza sala ma na wyposażeniu jakieś dekoracje dedykowane dla stołu PM? U nas coś jest, ale zawsze można dać taką kurtyną pod materiał, który będzie tam powieszony. Nam się to podoba bardzo
za nami bedzie okno
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:33   #1189
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

to ja jestem dziwna,bo mi się nie podobają te wszystkie materiały,świecidełka i inne bajery za parą młodą. Tak samo jak stoły strojone świecącym materiałem i pokrowce na krzesła

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

A Twoja sala misiu bardzo ładna,bo nie wiem,czy pisałam. Taka w fajnym rustykalnym klimacie.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 08:36   #1190
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
to ja jestem dziwna,bo mi się nie podobają te wszystkie materiały,świecidełka i inne bajery za parą młodą. Tak samo jak stoły strojone świecącym materiałem i pokrowce na krzesła

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

A Twoja sala misiu bardzo ładna,bo nie wiem,czy pisałam. Taka w fajnym rustykalnym klimacie.
jutro jedziemy tam, jeszcze raz rozmawiac z innym menagerem moze sie z nim dogadamy lepiej niz z tym pierwszym, oby bo sala mi sie tez bardzo podoba - no i ma super odleglosc od kosciola
zobaczymy - trzymajcie kciuki

mnie sie tez nuie podobaja pokrowce na krzesla - uwazam ze ladne krzesla nie potrzebuja pokrowcy ( na tej mojej sali sa takie eleganckie )
a te swiecace obrusy - zgroza

no i elementy za mloda para - nie przeszkadzaja mi, ale tez nie estem zwolenniczka wieszania satynowego serce itp
u nas bedzie okno za nami i mnie to gra
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:41   #1191
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
za nami bedzie okno

nooo w sumie za nami też widziałam, że powieszone było coś w stylu serduszek, ale nie wiem czy jakieś dodatkowe ozdoby będą ja nie robię jakiś specjalnych dekoracji, sala jest nowa, elegancka, nowe białe/kremowe fotele, na które nie trzeba tych narzutek/ozdób, w sumie póki co będą tylko świeże kwiaty
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:42   #1192
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
jest mnóstwo różnych kombinacji, ale są naprawdę piękne. Wy macie to w cenie sali czy kupujecie / wypożyczacie na własną rękę? Ile to kosztuje???
Niestety nie mamy w cenie dekoracji... musimy dodatkowo zapłacić 2200 zł za nią
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:45   #1193
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

ja bym chciała, żywe kwiaty i tyle jak znajde cos w sensownej cenie to zamowie ale jesli nie, to tylko bedzie to co zaproponuje sala
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:57   #1194
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
ja bym chciała, żywe kwiaty i tyle jak znajde cos w sensownej cenie to zamowie ale jesli nie, to tylko bedzie to co zaproponuje sala



to tak jak ja
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:02   #1195
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Niestety nie mamy w cenie dekoracji... musimy dodatkowo zapłacić 2200 zł za nią
o matko! co ty gadasz??? takie są ceny tych kurtyn??? Myślałam, że z 500 zł to max. no to zaczynam się mocno nad tym zastanawiać... Co do koszulek na krzesła - mi się to podoba. no ale każdy ma swoją wizje wystroju, poza tymi koszulkami i ewentualnie kurtyną (jeżeli będzie w lepszej cenie) to wystrój ograniczy się tylko do kwiatów z mojej wiązanki ślubnej
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:02   #1196
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Niestety nie mamy w cenie dekoracji... musimy dodatkowo zapłacić 2200 zł za nią
A macie w lokalu czy wynajmujecie salę, na której macie dobrowolność?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:03   #1197
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
to tak jak ja
ale jeszcze się nie orientowałam w cenach takiej dekoracji. Mam nadzieje, że jakas normalna cena ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:05   #1198
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

KaEs ty mówisz o całościowej dekoracji sali, prawda??? a nie tylko o tej kurtynie? coś chyba źle zrozumiałam, ale nawet za cały wystrój sali 2200 to według mnie bardzo dużo. My na szczęście wystrój w postaci kwiatów, koszulek na krzesła i dekoracji na ścianie dla PM mamy w cenie. Ewentualnie dokupimy kurtynę świetlną, ale to ewentualnie
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:06   #1199
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

do czego ta kurtyna, bo ja zacofana chyba jestem :P
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:09   #1200
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

noo ja w kwiaty mam w cenie
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 10:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.