Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 12:40   #1171
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
lubi ten gryzak??

Moj bardzo lubi czyszcZonko ja mam TAKIE coś

nawet lubi.... na poczatku wypluwala....ale teraz jak ja bardzo swedza dziaselka to lubi sie tym bawic....
a te nakladki silikonowe tez mam....
dodam ze jeszcze kupilam pare innych bo no nie wiedzialam jakie jej przypasuja....

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
serio? dbac czyli myc wacikiem?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


to juz sie to uzywa?
wacikiem przemywac i uzywac te silikonowe nakladki na palce.....



http://www.amazon.co.uk/MAM-TR0701-B...802835&sr=1-25


http://www.amazon.co.uk/MAM-Starter-...6804323&sr=1-5


mamy jeszcze takie gryzaczki ...sa lekkie
__________________
Ząbki

Edytowane przez MoniaZ82
Czas edycji: 2012-01-17 o 12:47
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:45   #1172
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
My kupujemy te z rossmanna i jestesmy meega zadowoleni moge jeszcze polecic pieluszki z fisher price'a, dostalismy w prezencie od mamy Ł bo sami bysmy nie kupili takich(cena jest hmmm godna) ale jesli ktoras z dziewczyn ma pieniazka i ochote to naprawde moge polecic w 100%

kooooooooooocham Cie
też nie wiedziałam że oni mają pampki

aj low ju tuuuu
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
kobity są w Tesco Papmki trójki za 60 zł 96 szt, to jest dobra cena? ile kosztują normalnie?
w takiej normalniej cenie zazwyczaj wychodzą 71 gr, te wychodzą za 61 wiec troche taniej, ale są lepsze promocje


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a no sie ciesze a jak , chory nie jest tylko pan H mu sie zrobił, nawet nie wiedziałam ze dają na to L4

Sonia jasne ze nei bedziecie przeszkadzac mąz sie tylko wystraszył bo mu powidziałam ze super bo za nianie bedzie robił zebysmy kawe mogły w spokoju wypic to sie wystrachał i jedzie do kolegio w fife pograc
jestes pewna że Twój tż jest przygotowany na taki "najazd"?

Dają na to L4? mój tż ma H. od długiego czasu z 3 lata już na pewno a oczywiście do lekarza się wstydzi iść

następnym razem jak będzie potrzebował wolne to wysyłam go do lekarza i niech bierze L4

Wróciłyśmy ze spacerku ale jesteśmy u mojej mamy już po 20 minutach w butach miałam mokrusieńko, takie zimowe buty mam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:50   #1173
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Moje bejbe zrobiło właśnie koopsko po skarpetki

Siedział w bujaczku- bawił sie tymi takimi zabawkami na gumie co do wózka się wiesza (lubi z nich strzelać przy pierdach) i nagle cisza i ten zapaszek....
zdolniacha

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Polecam Smacznego
dziekuje, będę robic, ale to pewnie jutro

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Bliźniaczko to masz co robić A wiesz co mi ostatnio Konrad zrobil? wziął z szuflady nóz (nie pytaj gdzie byli wtedy rodzice ), poszedl na nocnik, zrobil sobie to co trzeba (trochę rzadkie) i sobie to pokroil elegancko nozem :brzyda l: Moje obrzydzenie było pierwsza klasa
kolejny zdolniacha i jak ladnie potrafi się sam sobą zająć
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:50   #1174
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Acelinka w sumei czemu maja ni edac skoro przy tym ni emozna si ewysilac a mąz ma prace fizyczna to raczej w sumie wskazane-tak mi sie wydaje no a co do wstydu to wies zil emusiałam meza namwaiac zeby w końcu z tym polazł-masakra chłopy to sie wola jednak meczyc
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:01   #1175
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Mamuśki ząbkujących i reszta tez - "czyścicie" już paszcze maluchów???

Ja ost. zaczęłam- taaaa matka wariatka - ząbków ani widu ani słychu
tak z ciekawości pytam
czyscimy i nawet mamy pseudo szczoteczkę

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Tak, raz dziennie, wieczorem przecieram gazikiem zmoczonym przegotowaną wodą. Ignaś ma na razie 1 zęba. Wczoraj w nocy próbował nim obgryźć szczebelki od łóżka
i jak mu szło?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość


Ja dostałam takie coś specjalne na palec (szczoteczką to jeszcze chyba nie można nazwać) - to szaleję !
też taka mamy

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
ja przy krzyzowych rodzilam od wtorku do piatku rano.... wiec wcale taki szybki porod nie byl

Archi ja zakupilam taka silikonowa szczoteczke do zabkow..... a jeszcze z TT kupilam taki gryzak w formie smoka
podobno trzeba dbac o dziaselka.... mimo tego ze nie ma jeszcze zabkow....


http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippe...802763&sr=1-13


cos takiego mamy....
ale fajowy
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:02   #1176
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Piszecie o zabkowaniu a mi sie przypomnialo jak mama tż mi opowiadala jak to jego brat przy zabkowaniu obśrmumpał wszystkie szczebelki w lozeczku chodzila z nim nawet do lekarza bo sie bala ze drewno mu zaszkodzi ale lek powiedzial tylko ze wszystko sie wydali z cala reszta

Acelinko szukam i szukam w necie tych pampkow fisher price i nie moge znalezc, na opakowaniu tylko mam napisane www.unil.no ale to jest jakis norweski producent czy cus. Ale jajka
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:02   #1177
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
serio? dbac czyli myc wacikiem?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


to juz sie to uzywa?
a nie wiem- dlatego pytałam my już powoli zaczynamy co by sie przyzwyczajać
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
nawet lubi.... na poczatku wypluwala....ale teraz jak ja bardzo swedza dziaselka to lubi sie tym bawic....
a te nakladki silikonowe tez mam....
dodam ze jeszcze kupilam pare innych bo no nie wiedzialam jakie jej przypasuja....



wacikiem przemywac i uzywac te silikonowe nakladki na palce.....



http://www.amazon.co.uk/MAM-TR0701-B...802835&sr=1-25


http://www.amazon.co.uk/MAM-Starter-...6804323&sr=1-5


mamy jeszcze takie gryzaczki ...sa lekkie
matka wariatka
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy ze spacerku ale jesteśmy u mojej mamy już po 20 minutach w butach miałam mokrusieńko, takie zimowe buty mam
no fajowe! pochwal sie jakie to polece kupić
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
czyscimy i nawet mamy pseudo szczoteczkę
czyli jest nas wiecej
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 13:36   #1178
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

czytałam kiedyś że jak dziecko jest tylko na piersi to mozna nie czyścić ząbków bo mleko matki ma jakąś taką wlaściwośc że jednoczesnie oczyszcza "paszczę". Ale na mm powinno sie czyscic gazikiem z przegotowaną wodą lub szczoteczka silikonowa juz od pierwszego zabka, tak samo jak dziecko tylko zacznie jesc cos innego.
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:52   #1179
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Lau ta historia z kupą
Sonia - odważyłam się dać Erykowi Sinlac bez mm, na samej wodzie i wciągnął to nosem. Już trzeci dzień je normalną, zalecaną na pudełku porcję 125ml wody i 7 łyżek sinlacu. W smaku to jest słodkie więc zjada bez większych ceregieli. Tyle, że daję mu to w butelce a nie łyżką, bo z łyżeczki nie bardzo mu szło.
Archi ja na razie nie szoruję E. dziąseł. Mam zamiar to robić od pierwszego mleczaka.

A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-01-17 o 13:55
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:13   #1180
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość

zdrówka kochana i śmigaj pod kołderkę się kurować
Już mi lepiej. 2 paracetamole,septolete..i jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
a to Bartuś zachwycony Biedroneczka z Biedronki
cuuuudo

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
dziewczyny na mm to te marchewki i jabluszka to podajecie w godzinie w której dziecko powinno pić mleko jako posiłek zastępczy czy pomiędzy karmieniami?? ja jeszcze trochę czasu do rozszerzania diety mam ale już się pomału wgłębiam
my dziś po debiucie.. podałam tak godzinę przed karmieniem..by nie była mega głodna i się nie denerwowała. teraz zbliża się pora karmienia a Sara usnęła. widać marchew działa

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

A trzy miesiące temu o tej porze przywieźli mi małego na sale i odbyło sir pierwdze karmienie jej zleciało i nie wiem kiedy....
a mi dziś rok od testu... oj pędzi ten czas

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Leci ten czas, u nas za 4 dni będzie 5 miesięcy . Ja nie wiem, kiedy to zleciało!
już 5 miesięcy!? ale ten czas mija..


Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
wciąż na plusie odrobinę..ale przed ciążą się odchudzałam trochę..więc waga niższe niż ta sprzed odchudzania..
a ciało potrzebuje ćwiczeń.. żeby mi się tylko chciało...

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość


ja juz waze 50 kg.... i jestem bardzo zadowolona ze swojego wygladu.... biodra mi sie jeszcze nie zeszly ale mysle ze to jeszcze troche czasu i bedzie ok.... Brzuch prawie plaski i pracuje teraz na umiesnieniem go....
zazdroszcze,,

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
BRY


No też jestem zdziwiona, bo na dupinę mojego dzieciaka 3-ki są idealne. Nawet mi do głowy jeszcze nie przyszło mu zmieniać na większe.
Eryk waży 6900 - 4mc i 3dni.



Zostały mi 3 kg w gratisie i mała oponka na brzuchu.



Czy któryś czteromiesięczniak się jeszcze nie przewraca na boki??
Eryk leży jak placek i ani myśli się turlać.
Zaczynam się już niepokoić, bo ćwiczenia na macie nic nie dają.
u Nas 3ki też są ok wagowo podobnie


heh...jak u mnie niemalże... jak stoję to mam śliczny brzuch..gorzej jak siadam

moja leniwa...od czasu do czasu..albo przy pomocy..



Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

mój męża ma do piatku L4 super posiedzimy sobie w 3
super my tez ten tydzien razem
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:18   #1181
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Lau ta historia z kupą
Sonia - odważyłam się dać Erykowi Sinlac bez mm, na samej wodzie i wciągnął to nosem. Już trzeci dzień je normalną, zalecaną na pudełku porcję 125ml wody i 7 łyżek sinlacu. W smaku to jest słodkie więc zjada bez większych ceregieli. Tyle, że daję mu to w butelce a nie łyżką, bo z łyżeczki nie bardzo mu szło.
Archi ja na razie nie szoruję E. dziąseł. Mam zamiar to robić od pierwszego mleczaka.

A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
wow
moj maz o tym marzy, ale chyba nie wierzyl,ze sie da
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 14:39   #1182
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
sentymenty...ja robiłam test 22 stycznia, tez niedługo bedzie rocznica
ja zrobilam 31 grudnia i bardzo sie ciesze bo uchronilam moja faroslke od alkoholowego sylwestra
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:47   #1183
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Acelinko szukam i szukam w necie tych pampkow fisher price i nie moge znalezc, na opakowaniu tylko mam napisane www.unil.no ale to jest jakis norweski producent czy cus. Ale jajka
no jak nawet tych pamków na allegro nie ma to ja nie wiem skąd mama Ł. je wzięła, przecież na all jest wszystko!
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś że jak dziecko jest tylko na piersi to mozna nie czyścić ząbków bo mleko matki ma jakąś taką wlaściwośc że jednoczesnie oczyszcza "paszczę". Ale na mm powinno sie czyscic gazikiem z przegotowaną wodą lub szczoteczka silikonowa juz od pierwszego zabka, tak samo jak dziecko tylko zacznie jesc cos innego.
fiu, fiu jakie mądre rzeczy!
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
no fajowe! pochwal sie jakie to polece kupić
wiem że będzie Wam żal, ale niestety kupowałam jke w ubiegłym roku i już ich nie ma. Wiem, smutno Wam, ale jakby któraś miała popaśc w depresję że nie ma juz tych super butów to ja moge odsprzedać
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
oj, to super jak nie chcesz to można sprzedać zawsze
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:00   #1184
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
obiad zrobiony, muffinki upieczone, dziecie jeszcze śpi to sobie powizażuje trochę
Hohoho.... no proszę jaka mama zorganizowana Zazdroszczę bo mnie ostatnio leń dopada. Kiedy tylko synek idzie spać- odpoczywam, czytam, kąpie się, ćwiczę itd. Dom zarasta, koty kurzu w powietrzu a ja zadowolona na kanapie

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
ja przy krzyzowych rodzilam od wtorku do piatku rano.... wiec wcale taki szybki porod nie byl

Archi ja zakupilam taka silikonowa szczoteczke do zabkow..... a jeszcze z TT kupilam taki gryzak w formie smoka
podobno trzeba dbac o dziaselka.... mimo tego ze nie ma jeszcze zabkow....


http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippe...802763&sr=1-13


cos takiego mamy....
No ja w sumie miałam duże rozwarcie, chyba z 5 cm, wody odeszł,y nic nie bolało, lekarz się zdziwił jak to możliwe że nic nie czuje Ale zapadła decyzja o cc więc nie wiem jak to jest urodzić naturalnie i choć wiem, że to bezsensu, czasem żałuję, że się nie udało.

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej Kobitki

ja tak bez nadrabiania narazie... chciałam Wam tylko powiedzieć,że rok temu...dokładnie 17go stycznia zobaczyłam na teście 2 wyraźne kreski..

a dziś to moje małe szczęście już będzie miało jedzoniowo łyżeczkowy debiut..


aaaale mnie na sentymenty wzięło...czytałam Nasz wątek, mój irlandzki..to jak mi kibicowałyście i wogóle... i ryczę jak bóbr.. nawet teraz mam łzy w oczach

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE
Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
ja zrobilam 31 grudnia i bardzo sie ciesze bo uchronilam moja faroslke od alkoholowego sylwestra
U nas rocznica testu była wczoraj

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
wow
moj maz o tym marzy, ale chyba nie wierzyl,ze sie da
Bilet na euro? Mój mąż chyba oszalałby ze szczęścia

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
i jak mu szło?[COLOR="Silver"]

[
Zupełnie dobrze. Odgryzł kawałek drewna
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:07   #1185
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:51   #1186
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
ulala! Jak to mawia Lullcia- to nei są tanie rzeczy !
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wiem że będzie Wam żal, ale niestety kupowałam jke w ubiegłym roku i już ich nie ma. Wiem, smutno Wam, ale jakby któraś miała popaśc w depresję że nie ma juz tych super butów to ja moge odsprzedać
oj jaka szkoda
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało

Tez sie nie mogę doczekać pierwszych smakołyków!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:07   #1187
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

cotuś brawa dla Filipka


a my po pierwszej marchewce
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:25   #1188
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

moonik napisz mi prosze czy w Twoim przepisie sa jajka ??
__________________
Ząbki

Edytowane przez MoniaZ82
Czas edycji: 2012-01-17 o 17:37
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:31   #1189
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
cotuś brawa dla Filipka


a my po pierwszej marchewce
I jak?
Czym rozdrabniacie? Bo ja to jabłko to pierw na tarce (ale wyszly taie nitki..) pozniej blenderem,ale za malo i nie lapalo, na koncu przez sitko
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 16:31   #1190
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011


No to żeśmy się spotkały...pochorowałam się...i zarazilam Stefka temperatura 38.1 W nocy sie źle czulam i wstawalam do niego i musialam go zarazić Matka idiotka zamiast maske ubrać...

Dziewczyny...przepraszam tak chciałam Was poznać...
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:03   #1191
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

moja mala nauczyla sie piszczec o.O ona ma frajde a mi leb peka ze tez ja gardo juz nie boli:P

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jak?
Czym rozdrabniacie? Bo ja to jabłko to pierw na tarce (ale wyszly taie nitki..) pozniej blenderem,ale za malo i nie lapalo, na koncu przez sitko
ja na tarce ale nie na nitkach tylko na tych takich gwiazdkach:P i wychodzi ladna papka
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:08   #1192
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
moja mala nauczyla sie piszczec o.O ona ma frajde a mi leb peka ze tez ja gardo juz nie boli:P

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------



ja na tarce ale nie na nitkach tylko na tych takich gwiazdkach:P i wychodzi ladna papka
Tez tak zaczelam,ale sama woda leciala wiec zmienilam oczka,dobrze wiedziec
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:13   #1193
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Tez tak zaczelam,ale sama woda leciala wiec zmienilam oczka,dobrze wiedziec
to bardzo soczyste jablka masz:d ale jak zmieszasz sok z miaszem to bedzie ok
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:30   #1194
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam dziewczyny
Dzień przelecial dziś masakrycznie szybko. Noc ładnie przespana od 22 do 7.30 bez pobudek...spacer czyli przebijanie sie przez śnieg zaliczone, ale wózek dal radę (tako Cruze), na obiad dziecię dostało pół słoiczka zupy marchwiowej z ryżem, popite sokiem jabłkowym z sokiem z winogron, potem jeszcze na deser mus jabłkowy z brzoskwinią, a teraz po zabawie dziecię sobie ucina drzemkę. Teraz będzie mleko i przed spaniem mleko z kleikiem ryżowym A w tym tygodniu czeka nas trzecie szczepienie..ciekawam ile już mała waży.
Acelinko do Czarka chodzę na NFZ i generalnie jestem zadowolona, choć mam trochę żalu, że nie on mnie wysłał na cc, tylko lekarka w zastępstwie..no ale już mi przeszło i dalej do niego będę chodzić. A zajęcia prowadzę razem z koleżanką - ona prowadzi rytmikę a ja taniec
W ciąży przytyłam 23 kg i wszystko zeszło prawie miesiąc po porodzie, tylko brzuszek maly został. teraz ważę 3kg mniej niż przed ciążą i trochę mi dziwnie z tym hihi.
Mamy po cc...macie też takie zgrubienie w miejscu szycia? nad i po?

Spray ,moje dziecko też sie jeszcze nie obraca, no ale może pewnie załapie kiedyś,ma czas jeszcze widać

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
to bardzo soczyste jablka masz:d ale jak zmieszasz sok z miaszem to bedzie ok
mogłabyś napisać, jak szykujesz jabłko? narazie daję małej ze słoiczka, ale chciałabym sama jej później szykować..
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:34   #1195
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dziewczyny fajny artykuł TUTAJ
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:38   #1196
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej mamusie

Nadrobiłam Was, ale z cytowaniem nie dam rady Jakby to powiedziała nasza Lulka poliglotka ajm sory wery macz

Cotka wy już jabłuszko? Wow! Sama dałaś czy konsultowałaś z pediatrą? I dałaś gotowane czy surowe?

Archi ja jeszcze paszczy Amciola nie czyszczę, ale chyba już czas zacząć dzięki, że przypomniałaś

Małgoś Dużo zdrówka dla Ciebie i Stefanka

Ancia brawa za 4
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:54   #1197
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dziewczyny fajny artykuł TUTAJ
Dzięki...ciekawe spojrzenie i podejście do sprawy

czy Wasze dzieci też się Wam tak intensywnie wpatrują? Ja to za chwilę dostanę zeza hihi....i zaczęła mi tak fajnie słodziutko popiskywć...świergotać jak to babcia mówi
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:13   #1198
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

agus1978 ja poprostu myje obieram scieram na tarce (na gwiazdkach) mieszam i voilà deser podany
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:29   #1199
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Hej mamusie

Nadrobiłam Was, ale z cytowaniem nie dam rady Jakby to powiedziała nasza Lulka poliglotka ajm sory wery macz

Cotka wy już jabłuszko? Wow! Sama dałaś czy konsultowałaś z pediatrą? I dałaś gotowane czy surowe?

Archi ja jeszcze paszczy Amciola nie czyszczę, ale chyba już czas zacząć dzięki, że przypomniałaś

Małgoś Dużo zdrówka dla Ciebie i Stefanka

Ancia brawa za 4
Hej Pisałam wczoraj po powrocie od pedi, że nie zalecała nic, ale dała książeczkę z produktami gerbera i podobno taki jest najnowszy sposób wprowadzania i do tego mam się stosować Spytałam czy skoro mamy równo 4 miesiące to czy możemy wprowadzać powoli to powiedziała, że można, dla smaku bo i tak do 6 głównie pierś
A dałam surowe, kurka- a to miało być gotowane ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:36   #1200
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

ja tez daje surowe juz od jakiegos czasu na poczatku dawalam kompociki ale to jak mala miala 3.5 miesiaca pozniej rozgotowywalam jablko w wodzie i dawalam papki teraz przyszedł etap surowych w gerberkach tez surowe jest przeciez
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.