Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 22:25   #1171
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
tylko mnie raczej chodzilo o te wafle po cwiczeniach
czy zjesc samego wiesniaka z pomidorem,czy dokladac te wafle jako wegle po cwiczeniach

a cwiczysz w domu czy w klubie?
ja bym to po prostu rozbila- bezposrednio po treningu wafle, a jakis czas pozniej kolacja bialkowa.tylko nie wal fruktozy, bo to idzie tylko do watroby,a do miesni nic a nic/czyli zero miodow i owocow/

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziekuje niestety ze wytzkiego co napsiaas moge jesc tlyko najchudsze wedliny(drob,indyk) i orzechy, straczkowych nie moge tlustego nie moge mam zalecenie na lekkostrawna diete, bez wzdymajacych rzeczy, nie wiem co jest wlasnie zeby bialko uzupelnic za duzo orzechow nie bede jadla bo przytyje..
to ja ci powiem: kasze/jaglana!/,ryz brazowy i JAJKA, a konkretnie bialka jajek,mozna dowolna ilosc,jezeli nie jestes uczulona.
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 06:06   #1172
Pchelka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Hej! Jestem tu nowa i prosze o ocene mojego wczorajszego R :S: Owsianka (3 lyzki) z mlekiem 0.5 % i garscia orzeszkow, migdalow, rodzynek, kawa z mlekiem2. S: bulka grachamka z dynia z maslem, serem zoltym, pomidorem i odorkiem, kawa z mlekiemO- zapiekanka z kotletow sojowych (z 7 sztuk suchych), 1/3 torebki ryzu dzikiego i duzej ilosci roznach warzywekDeser- troche melonaP:5 kotletow sojowych(tym razem panierowanych)K: serek wiejski z ziolami
Pchelka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 06:31   #1173
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Pchelka23 Pokaż wiadomość
Hej! Jestem tu nowa i prosze o ocene mojego wczorajszego R :S: Owsianka (3 lyzki) z mlekiem 0.5 % i garscia orzeszkow, migdalow, rodzynek, kawa z mlekiem2. S: bulka grachamka z dynia z maslem, serem zoltym, pomidorem i odorkiem, kawa z mlekiemO- zapiekanka z kotletow sojowych (z 7 sztuk suchych), 1/3 torebki ryzu dzikiego i duzej ilosci roznach warzywekDeser- troche melonaP:5 kotletow sojowych(tym razem panierowanych)K: serek wiejski z ziolami
mnie sie wydsaje ze jak na nowa osobe to bardzoi ładnie
jestes wege???
do sniadanek mozesz owocow dolozyc...
obaidek bardzo ciekawy (daj przepis )
do podwieczorku moglas sobie dolozyc jakies warzywka jeszcze moze jakis soczek warzywnyy?
i do kolacji tezbo serek samotny
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 06:53   #1174
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki ok. 60g, amarantus, otręby granulowane, dwa jabłka, twaróg, cynamon) + kawa z mlekiem

IIŚ: kromka żytniego 80g posmarowana pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka+ pomidor, sałata

O: spaghetti z owocami morza (przecier pom, owoce morza, przyprawy, czarne oliwki, cebula, olej z win.)+ makaron durum+ pomidory z cebulką
d: kilkanaście daim'ów

P: kilka łyżek wieśniaka z rozpuszczoną łychą masła orzechowego i łyżką migdałów+ kawa z mlekiem

K: dwa jajka z ketchupem+ pół kromki żytniego+ kilka łyżek wieśniaka z pomidorem i przyprawami
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2009-09-09 o 06:54
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 06:59   #1175
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki ok. 60g, amarantus, otręby granulowane, dwa jabłka, twaróg, cynamon) + kawa z mlekiem

IIŚ: kromka żytniego 80g posmarowana pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka+ pomidor, sałata

O: spaghetti z owocami morza (przecier pom, owoce morza, przyprawy, czarne oliwki, cebula, olej z win.)+ makaron durum+ pomidory z cebulką
d: kilkanaście daim'ów

DO TEGO MOMENTU MI SIĘ PODOBA WRĘCZ PIĘKNIE, TYLKO NIE WIEM CO TO DAIM'Y??

P: kilka łyżek wieśniaka z rozpuszczoną łychą masła orzechowego i łyżką migdałów+ kawa z mlekiem CAŁY WIEŚNIAK ALBO 150 GRAM ABLO 200 GRAM DODATKI FAJNE

K: dwa jajka z ketchupem+ pół kromki żytniego+ kilka łyżek wieśniaka z pomidorem i przyprawami
NO I TERAZ TAK? CO TO ZNACZY PÓŁ KROMKI ŻYTNIEGO?? CO SIĘ DZIEJE MALEŃKA? DAŁABYŚ CHOCIAŻ JEDNĄ CAŁĄ , JAK NIE DWIE JAJKA FAJNIE, WIEŚNIAK TEŻ 2 RAZY CZĘSTO JEM WIĘC SIĘ NIE CZEPIAM
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 09:42   #1176
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Witam ponieważ pierwszy raz piszę swoje PPPP bardzo proszę o ocenę:
S: miska płatków owsianych z orzechami i ziarnami zbóż, 2 kromeczki chlebka razowego z wędlinką i pomidorkiem.
II s; jogurt jogobella z ziarnami zbóż, jabłko, sok pomidorowy.
O pełna miska zupy z kalafiorkiem, brokułami,ziemniaczki itp plus mięsko z kurczaka
P: sałatka z kurczaka, kapusty pekińskiej, ogórka, papryki(dużeee porcje) oczywiście z sosikiem na bazie majonezu.
k: (skromna bo późnym wieczorkiem) 250 gr serka homogenizowanego truskawkowego.
I oczywiście w ciągu dnia przekąski: drożdżóweczka z jagodami, nektarynka, jakieś ciasteczka
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:22   #1177
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Witam ponieważ pierwszy raz piszę swoje PPPP bardzo proszę o ocenę:
S: miska płatków owsianych z orzechami i ziarnami zbóż, 2 kromeczki chlebka razowego z wędlinką i pomidorkiem. ok, ale może dasz jeszcze jakiś owoc? mleko jakie? mam nadzieję, że nie 0% i kanapki z masełkiem rozumiem
II s; jogurt jogobella z ziarnami zbóż, jabłko, sok pomidorowy. a może jakaś bułeczka słodka do jogurtu?
O pełna miska zupy z kalafiorkiem, brokułami,ziemniaczki itp plus mięsko z kurczaka szkoda, że 1 danie, ale skoro było mięsko to ok
P: sałatka z kurczaka, kapusty pekińskiej, ogórka, papryki(dużeee porcje) oczywiście z sosikiem na bazie majonezu. solo ta sałatka? a jakaś bułeczka?
k: (skromna bo późnym wieczorkiem) 250 gr serka homogenizowanego truskawkowego. nooo faktycznie ubogo
I oczywiście w ciągu dnia przekąski: drożdżóweczka z jagodami, nektarynka, jakieś ciasteczka a już miałam pisać, że brak słodkiego
jw, mała kolacja i nie wiem jak proporcje dań
Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki ok. 60g, amarantus, otręby granulowane, dwa jabłka, twaróg, cynamon) + kawa z mlekiem standard, pycha

IIŚ: kromka żytniego 80g posmarowana pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka+ pomidor, sałata ok, ale szkoda, że tylko 1 i może jakiś owocek do tego?

O: spaghetti z owocami morza (przecier pom, owoce morza, przyprawy, czarne oliwki, cebula, olej z win.)+ makaron durum+ pomidory z cebulką apetycznie
d: kilkanaście daim'ów

P: kilka łyżek wieśniaka z rozpuszczoną łychą masła orzechowego i łyżką migdałów+ kawa z mlekiem dlaczego kilka łyżek a nie cały niooooo?

K: dwa jajka z ketchupem+ pół kromki żytniego+ kilka łyżek wieśniaka z pomidorem i przyprawami cała kromka i ok
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 10:28   #1178
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Niestety wracam z pracy przed godz 22 i nie mam już siły na przygotowywanie kolacji ale obiecuję że się poprawię dzięki za ocenę
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:31   #1179
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje wczorajsze u:

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka

3. leczo - duużo, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler
d: dwa ferrero rondoir:P

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później]

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru

po; wpadły jeszcze pestki dyniii
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:56   #1180
Amel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
moje wczorajsze u: oo ale fajnie, że wreszcie wkleiłaś coś coś!

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka oo taka inna niż zwykle, bezjaśkowa, ale cynamonowa też faajna

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka mniam!

3. leczo - duużo, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler suuper obiadek! Wszystko na co mam obecnie ochotę. Ale na szczęście gołębię będą u mnie dzisiaj
d: dwa ferrero rondoir:P rondoir jeszcze nie jadłam, tylko te zwykłe. Dobre te ciemne?

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później] och i nawet się nie pochwalisz smakami lodów? pff

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru pumpernikiel, hmm lata już chyba go nie jadłam. A kurczakowi nie było tak smutno bez warzywek ani ketchupu? Ja bym go nie pozostawiła samotnego

po; wpadły jeszcze pestki dyniii
Pozwoliłam sobie skomentować. Oczywiście wszystko pięknie, smacznie, cudnie i jak tam jeszcze może fajnie być. Mam nadzieję, że poza świetnym jedzonkiem, wszystko inne też jest w porządku, Słoneczko?
Amel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:17   #1181
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
moje wczorajsze u: chyba z rok niedługo minie od przejścia na P, co?

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka mniam mniaaam! owsiana na mleku?

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka bułka własnego wypieku? pyyycha! a 3 bit'a też jadłam wczoraj i jakoś mi nie podpasował... a dziwne, bo kocham wszystko, co orzechowe

3. leczo - duużo, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler leczo nie jadłam wieeeeki, ale gołębie uwielbiam i potrafię zjeść nawet 3-4 monstrualnych rozmiarów
d: dwa ferrero rondoir ok, choć ja wolę chyba 'zwykłe' oj marudzę ostatnio

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później] pyyycha

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru ślicznie chleb uwielbiam, choć za cieeenki :p

po; wpadły jeszcze pestki dyniii i prawidłowo kochamy nnkt!
ślicznie, standardzik no i na luzie!
p.s. mam nadzieję, że pw doszło...?

i moje wczorajsze... U /znowu rybne /:

I: grahamka: pół z pikantną sałatką z makreli () i ogórkiem konserwowym/ pół z bryndzą, sałatą i pomidorem; jajecznica z łoscypkiem, cebulką i papryką posypana szczypiorrrrrrem
II: jogo grecki z wkrojoną brzoskwinią i nektarynką, garścią płatków owsianych i cynamonem; podjadana masa makowa i budyniowa do drożdżówek
III: smażona sola () w panierce i przyprawach, ziemniaki z koperkiem i duuuuużo surówki z kapuchy kiszonej , szklanka kompotu wiśniowo-jeżynowego
IV: 3 bit xxl orzechowy (i wielkie rozczarowanie ), chyba 4 śliwki
V: 2 drożdżówki: seromak z wiórkami kokosowymi/ z budyniem, malinami i płatkami migdałowymi, szklanka mleka z miodem
VI: kroma chleba wieloziarnistego: z żółtym serem, sałatą, pomidorem i cebulą; micha sałatki (wędzona makrela , jajka, ogórki kiszone, cebula, kukurydza, groszek, ciecierzyca, musztarda, majonez)
iii 4 ptasie mleczka :p

chyba tyle, pewnie coś pominęłam, ale jakoś nie mam pamięci do jedzenia baciki na raz, dwa, trzy!
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!

Edytowane przez vana
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:18
vana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 11:53   #1182
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
moje wczorajsze u:

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka jejjj cynamoonnn pycha miałam dzisiaj podobną owsiankę

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka hahah na drugie też miałam bułkę żytnią :p

3. leczo - duużo, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler
d: dwa ferrero rondoir:P super obiad

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później] smacznie i zdrowo

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru a może jakieś warzywka do tego?

po; wpadły jeszcze pestki dyniii nigdy nie zaszkodzi trochęnnkt hiih
super


Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ślicznie, standardzik no i na luzie!
p.s. mam nadzieję, że pw doszło...?

i moje wczorajsze... U /znowu rybne /:

I: grahamka: pół z pikantną sałatką z makreli () i ogórkiem konserwowym/ pół z bryndzą, sałatą i pomidorem; jajecznica z łoscypkiem, cebulką i papryką posypana szczypiorrrrrrem
II: jogo grecki z wkrojoną brzoskwinią i nektarynką, garścią płatków owsianych i cynamonem; podjadana masa makowa i budyniowa do drożdżówek
III: smażona sola () w panierce i przyprawach, ziemniaki z koperkiem i duuuuużo surówki z kapuchy kiszonej , szklanka kompotu wiśniowo-jeżynowego
IV: 3 bit xxl orzechowy (i wielkie rozczarowanie ), chyba 4 śliwki
V: 2 drożdżówki: seromak z wiórkami kokosowymi/ z budyniem, malinami i płatkami migdałowymi, szklanka mleka z miodem
VI: kroma chleba wieloziarnistego: z żółtym serem, sałatą, pomidorem i cebulą; micha sałatki (wędzona makrela , jajka, ogórki kiszone, cebula, kukurydza, groszek, ciecierzyca, musztarda, majonez)
iii 4 ptasie mleczka :p

chyba tyle, pewnie coś pominęłam, ale jakoś nie mam pamięci do jedzenia baciki na raz, dwa, trzy!
jak i ostatnio pysznie! Super, że jesteś na tym forum. Wcześniej się nie załapałam na Twoje jadła, ale cieszę się, że teraz mam okazje obserwować takie śliczne U
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 12:16   #1183
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

R.

Sn-8.00- długa grahamka z masłem,100g wiejskiego,sałata,pomidor ,majeranek, 6cienkich plasterków wedliny drobiowej
2Sn 11.00- jogurt naturalny 180g,pomarańcza,3śliwki węgierki
O 14.00- panga w ziolach z teflonu,warzywa na patelnie( te z ziemniakami)troche ketchupu
15min skakanki,rower nie wiem ile
P 17.00- 2wafle ryżowe,100g wiejskiego,pomidor
K 20.30- 2jajka na twardo,ogórek zielony

Poprosze o ocene)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it


Edytowane przez orzeszek01
Czas edycji: 2009-09-09 o 12:18
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:29   #1184
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
moje wczorajsze u:

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka

3. leczo - duużo, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler
d: dwa ferrero rondoir:P

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później]

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru

po; wpadły jeszcze pestki dyniii
Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
ślicznie, standardzik no i na luzie!
p.s. mam nadzieję, że pw doszło...?

i moje wczorajsze... U /znowu rybne /:

I: grahamka: pół z pikantną sałatką z makreli () i ogórkiem konserwowym/ pół z bryndzą, sałatą i pomidorem; jajecznica z łoscypkiem, cebulką i papryką posypana szczypiorrrrrrem
II: jogo grecki z wkrojoną brzoskwinią i nektarynką, garścią płatków owsianych i cynamonem; podjadana masa makowa i budyniowa do drożdżówek
III: smażona sola () w panierce i przyprawach, ziemniaki z koperkiem i duuuuużo surówki z kapuchy kiszonej , szklanka kompotu wiśniowo-jeżynowego
IV: 3 bit xxl orzechowy (i wielkie rozczarowanie ), chyba 4 śliwki
V: 2 drożdżówki: seromak z wiórkami kokosowymi/ z budyniem, malinami i płatkami migdałowymi, szklanka mleka z miodem
VI: kroma chleba wieloziarnistego: z żółtym serem, sałatą, pomidorem i cebulą; micha sałatki (wędzona makrela , jajka, ogórki kiszone, cebula, kukurydza, groszek, ciecierzyca, musztarda, majonez)
iii 4 ptasie mleczka :p

chyba tyle, pewnie coś pominęłam, ale jakoś nie mam pamięci do jedzenia baciki na raz, dwa, trzy!
obie panie, cudownie i smacznie
Kasiu, cudownie, że do nas wróciłaś!
A tym, którzy nie czytali jadłospisów Kasi zapraszam do poprzednich części wątku, waaaarto, tylko prosze wziąć chusteczki, żeby wycierać ślinę z buzi
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:33   #1185
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
moje wczorajsze u:

1. owsianka z fitellą cynamonową i cukrem cynamonowym, dwa jabłka Uwielbiam cynamon więc z pewnością musiało być pyszne

2. buł(k)a żytnia [jeszcze ciepła ;-) ] z masłem i serem żółtym, i jajkiem, i warzywami , 3 bit xxl orzechowy, kawka mi nie smakuje ten nowy 3bit

3. leczo - duużo dawno nie jadłam ;p, ziemniaczki, dwa gołąbki w sosie pomidorowym, jakaś surówka nie wiem z czego dokładnie, ale na pewno był w niej seler ja lubię surówkę z selera z majonezem
d: dwa ferrero rondoir:P smaczny deserek

4. serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie, trzy gałki lodów [trochę później] mniaaam, pysznie

5. pumpernikiel [2?3? kromki] z masłem i piersią z kurczaka w ziołach, szklanka kefiru a tu jak ładnie

po; wpadły jeszcze pestki dyniii
Bardzo ładnie i smacznie!

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość

i moje wczorajsze... U /znowu rybne /: Heej rybko!

I: grahamka: pół z pikantną sałatką z makreli i ogórkiem konserwowym/ pół z bryndzą, sałatą i pomidorem; jajecznica z łoscypkiem, cebulką i papryką posypana szczypiorrrrrremboskie śniadanko sama przygotowywałaś?:rolleyes :
II: jogo grecki z wkrojoną brzoskwinią i nektarynką, garścią płatków owsianych i cynamonem; podjadana masa makowa i budyniowa do drożdżówek wpadam na drożdzówki!
III: smażona sola w panierce i przyprawach, ziemniaki z koperkiem i duuuuużo surówki z kapuchy kiszonej, szklanka kompotu wiśniowo-jeżynowego psepysnie
IV: 3 bit xxl orzechowy (i wielkie rozczarowanie mi też nie smakuje, tzn wole zwykłe 100x bardziej,o!), chyba 4 śliwki
V: 2 drożdżówki: seromak z wiórkami kokosowymi/ z budyniem, malinami i płatkami migdałowymi, szklanka mleka z miodem musiały być boskie ; p
VI: kroma chleba wieloziarnistego: z żółtym serem, sałatą, pomidorem i cebulą; micha sałatki (wędzona makrela , jajka, ogórki kiszone, cebula, kukurydza, groszek, ciecierzyca, musztarda, majonez)
iii 4 ptasie mleczka :p

chyba tyle, pewnie coś pominęłam, ale jakoś nie mam pamięci do jedzenia baciki na raz, dwa, trzy!
Ale za co chcesz baciki? za pyszny jadłospis? super Vanuś, ciesze się że wróciłaś

Moje wczorajsze, stressssowe U!

Iśn: Bułka pszenna z serkiem wiejskim posypana przyprawą do piernika, jogurt o smaku szarlotki, kawka z mleczkiem i cukrem.

IIśn(w nowej szkole): Grahamka z serkiem topionym, snickers i puszka coca coli cherry. / godzinke po : sok ze świezo wyciśniętych pomarańczy, banan.

Ob: Krupnik, kawałek lazani z keczupem.
D: 1 krówka kakaowa, 1 ciasteczko jeżyki.

P: Miseczka lodów waniliowych posypana startą czekoladą z mrożonymi malinkami z syropem, gorąca czekolada do picia orzechowa.

K: Gotowana biała kiełbasa z chrzanem(wymieszanym ze śmietaną), bułka pszenna z serkiem topionym, herbatka irish cream z cukrem.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:47   #1186
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U.
Śniadanie: średnia grahamka z żółtym serem, pomidorem i zielonym ogórkiem, kubek zielonej herbaty
30 minut marszu
II śniadanie: drożdżówka z dżemem, serem, jabłkiem i kruszonką, 1 jabłko
30 minut marszu i godzina łażenia czyt. zakupy
Obiad: woreczek białego ryżu z sosem leczo (papryka, cebula, przecier pomidorowy, chilli i pewnie jakiś tłuszcz - by mamusia)
Po: 250ml mleka czekoladowego 'Serduszko'
Podwieczorek: kawa z mlekiem 3,2% i łyżeczką cukru, 2 kostki gorzkiej czekolady, Twix
Kolacja: mała grahamka z pomidorem i ogórkiem kiszonym, 1 jajko na miękko
Oczywiście, proszę o ocene.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:12   #1187
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
U.
Śniadanie: średnia grahamka z żółtym serem, pomidorem i zielonym ogórkiem, kubek zielonej herbaty z masełkiem czy bez? może dodałabyś tutaj jakiś nabiał? mleczko, jogurt, twarożek?
30 minut marszu
II śniadanie: drożdżówka z dżemem, serem, jabłkiem i kruszonką, 1 jabłko tutaj ślicznie
30 minut marszu i godzina łażenia czyt. zakupy
Obiad: woreczek białego ryżu z sosem leczo (papryka, cebula, przecier pomidorowy, chilli i pewnie jakiś tłuszcz - by mamusia) jeśli lecza było sporo i się najadłaś to ok
Po: 250ml mleka czekoladowego 'Serduszko'fajnie, że jest deserek, smaczny deserek
Podwieczorek: kawa z mlekiem 3,2% i łyżeczką cukru, 2 kostki gorzkiej czekolady, Twix bardzo ładny podwieczorek
Kolacja: mała grahamka z pomidorem i ogórkiem kiszonym może wędlinka? serek jakiś?, 1 jajko na miękko tak samiutkie te jajko? jakiś majonezik?
Oczywiście, proszę o ocene.
jw
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:25   #1188
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
moje szkolne R, prosze o ocenke
czy ja nie jem za duzo jak na R?:/ile to moglo miec kcal?
nie moge mleka,tlustego,ciezkostra wnego,wzdymajacego

1. owsianka na wodzie(7lyzek,brzoskwinia ,30g jagod,mus z jednego jablka80g) , siemie lniane
2.w szkole: brzoskwinia, kanapka z chleba slonecznikowego(plaster drobiowej,salata,pomidor)
3.zupa kalafiorowa czysta, golabek,ogorek kiszony,
jabluszko 60g
4.bulka brazowa z biedronki z plastrem drobiowej,salata,szczypio rkiem,rzodkiewkami2,plast er pomidora, malutkie jabluszko(nie powinnam na kolacje ale strasznie m sie go chcialo)

w miedzyczasie 1,5h siatkowki, wf(3kolka na stadionie), 4km rowerem,150brzuszkow,50no zyc
upp! bardzo rposze o ocenke
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:06   #1189
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez matysia153
moje szkolne R, prosze o ocenke
czy ja nie jem za duzo jak na R?:/ile to moglo miec kcal?
nie moge mleka,tlustego,ciezkostra wnego,wzdymajacego

1. owsianka na wodzie(7lyzek,brzoskwinia ,30g jagod,mus z jednego jablka80g) , siemie lniane ładnie.
2.w szkole: brzoskwinia, kanapka z chleba slonecznikowego(plaster drobiowej,salata,pomidor) duża kanapka?
3.zupa kalafiorowa czysta, golabek,ogorek kiszony, proponuję więcej warzyw!
jabluszko 60g ok
4.bulka brazowa z biedronki z plastrem drobiowej,salata,szczypio rkiem,rzodkiewkami2,plast er pomidora, malutkie jabluszko(nie powinnam na kolacje ale strasznie m sie go chcialo) zwykle dziewczyny na R jedzą białkowe kolacje, ale przzy twoim wysiłku fizycznym to chyba nie przeszkadza taka kolacja.

tylko ten gołąbek.... hmm. no i za mało warzyw tak myślę...
Ale dużo się ruszasz, podziwiam. I myślę, że wcale nie za dużo. !

w miedzyczasie 1,5h siatkowki, wf(3kolka na stadionie), 4km rowerem,150brzuszkow,50no zyc


Larissis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 16:31   #1190
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
widac ze chcesz ale sie boisz...
wiesz ze to raczej nie U......


Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
STRASZNIE MAŁO!!! nie wiem czy jest tutaj 1000kcal...
Dzięki, dziewczyny, za ocenę. Wiem, że mało ale inaczej nie potrafię Miotam się pomiędzy dwoma skrajnościami: od głodzenia się aż po kompulsy - i strasznie trudno mi znaleźć złoty środek.

Ale cóż, wydaje mi się, że dziś trochę lepiej... ???

U:

Śn: Jajecznica z dwóch jaj z pomidorem, pieczarkami i cebulką, pół dużej bułki żytniej, kawa z mlekiem, brzoskwinia.

IIśn: Kromka razowca z paprykarzem sojowym, ogórkiem, rzodkiewką i szczypiorem, duży pomidor.

IIIśn: Serek homo naturalny z garścią mieszanki studenckiej, banan, kawa z mlekiem.

Ob: Placki owsiane ( 4 łyżki płatków + jajko) z papryką i sosem pomidorowym, mnóstwo surówki z kapusty pekińskiej, trochę fasolki szparagowej.

K: Kromka razowca z twarożkiem, pomidory z cebulą, szczypiorkiem rzodkiewką i jogurtem naturalnym.
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:39   #1191
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Vana, Iza szacunek

moje Uu (padam na pysk dzisiaj, bo 8 godzin w szkole..) :

Śn (7.00) : 2 kromeczki (każda po 50 gram): jedna grubo margaryną posmarowana i łychą dżemu poziomkowego - tak, że aż spływał ;o, druga z łyżką majonezu, plastrem sera i pomyydorkiem
międzyczas (9.30, w drodze do szkoły) : Grzesiek malinowy w białej czekoladzie
IIŚn (ok. 12) : bułka taka hamburgerowa z masłem, wędliną, ogórkiem, rzodkiewką sałatą - w sklepiku takie mamy
Ob (17) : pierś z kurczaka na oleju (btw ile może ważyć taki kawałek średni, ze 150 gram??) + 3 średnie ziemniaki (każdy może po 100 gram)+ pomidor i ogórek z przyprawami i balsamico
K (ok. 19-20 będzie) : nie mam pojęcia co tzn. no niby zjadłabym sobie ze 2 kanapki z czymś tam + wiejski 200 gram, ale nie wiem czy to będzie dobrze??

czekam na ocene i na rady a propo K ;p
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:54   #1192
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
jw
Dziękuje bardzo za ocene
Dobrze wiedzieć,że w końcu wskoczyłam na odpowiedni tor (:
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:12   #1193
trytofindme
Raczkowanie
 
Avatar trytofindme
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
Vana, Iza szacunek
dokladnie, podpisuje sie wszystkimi konczynami!

UUUUlala:

sniadanie: 3 plastry brioszki z maslem i gruuuuba warstwa konfitury figowej , domowy shake bananowo-czekoladowy, garsc migdalow w cynamonie
2 sniadanie: bagietka z serem brie, pomidorem i czosnkiem; 2 jajka na pol-twardo z keczupem
obiad: lasagne ze szpinakiem, serem ricotta i tunczykiem (mega porcja ), szkl. soku z czerwonych pomaranczy
deser: miseczka budyniu czekoladowego z roztopiona biala czekolada i wiorkami kokosowymi, 2 rafaello
podwieczorek: grillowane cienkie kielbaski z musztarda, kajzerka z maslem, zoltym serem, salata, szynka i papryka
kolacja: kozi twarozek z cebulka i rzodkiewka, kromka chleba sojowego z pasztetem
trytofindme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:24   #1194
unusuall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 204
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

witam! dawnooo mnie tu nie było... przeprowadzka, brak neta i nowa praca. Praca w KFC, aleee staram sie jeść w miare zdrowo. Daje mój wczorajszy jadłospis:

I. owsianka (kubek mleka 3,2 % ) z 5 łyżkami płatków ,bananem, płatkami kułeczkami, gorzką czekoladą i powidłami śliwkowymi oraz kremem czekoladowym

winogronkaaa

II. pół piersi kurczaka w sosie chińskim z serem żółtymi, oliwkami i topionym serkiem z połową torebki ryżu.

III. ( staff w KFC) - poket po mojemu czyli : naleśnik posmarowany sosem ziołowym, posypany pestkami dyni, grzankami, mixem sałaty, pomiodorkami, filet z kurczaka łagodny z serem chedar - zapieczony

deser: jogofrut czyli jogurt biszkoptowy 125 gram z truskawkami i posypką

IV. filet łagodny z piersi kurczaka i strips - czyli polędwiczka z panierce pikantna. (to też z KFC )

ciesze sie że w KFC wszystko jest świeże , z kurczaka lub indyka i jest duży wybór pysznych sałatek..

jak?
__________________

..new life in a new place between a new people.

68 ....cel: 63 kg. - 177 cm.
unusuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:38   #1195
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za ocenę. Wiem, że mało ale inaczej nie potrafię Miotam się pomiędzy dwoma skrajnościami: od głodzenia się aż po kompulsy - i strasznie trudno mi znaleźć złoty środek.

Ale cóż, wydaje mi się, że dziś trochę lepiej... ???

U:

Śn: Jajecznica z dwóch jaj z pomidorem, pieczarkami i cebulką, pół dużej bułki żytniej, kawa z mlekiem, brzoskwinia.

IIśn: Kromka razowca z paprykarzem sojowym, ogórkiem, rzodkiewką i szczypiorem, duży pomidor.

IIIśn: Serek homo naturalny z garścią mieszanki studenckiej, banan, kawa z mlekiem.

Ob: Placki owsiane ( 4 łyżki płatków + jajko) z papryką i sosem pomidorowym, mnóstwo surówki z kapusty pekińskiej, trochę fasolki szparagowej.

K: Kromka razowca z twarożkiem, pomidory z cebulą, szczypiorkiem rzodkiewką i jogurtem naturalnym.
Mały edit...
Po obiedzie napad: Kinder Delice, pasek czekolady bakaliowej i jogurt naturalny z dużą ilością miodu...
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:53   #1196
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

luźne RRR.
8:15 - śniadanko jak wczoraj, czyli omlet (jajko, łyżka mąki, 4 łyżki musli), posmarowane homo i powidłem śliwkowym, kakao (pół na pół mleko z wodą, 1,5 łyżeczki cukru)
30 min ćwiczeń (skakanka, pompki, brzuszki przysiady)
12:15 - bułka ziarnista z 70g makreli w sosie pomidorowym z cebulą i ogórkiem, kolagen
14;30 dalej kapuśniak z kiełbasą(jutro już nie jem i chyba przez następny miesiąc nie tknę ), makaron kolanka al dente(100 g suchego, wiem, przesadziłam ), polany połową łyżeczki masła, 100g chudego sera białego, półtorej łyżeczki cukru, łyżeczka suszonego ananasa, łyżeczka rodzynek, aromat waniliowy, mniamniuśkie, ale za dużo i podwieczorek się nie wepchał
10 min hula hula
18:40 bułka ziarnista z plastrem sera żółtego, jajecznica z jednego jajka z marynowanymi maślakami, marynowaną cebulą, papryką, cukinią.

proooszę o oceenę



a.
Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Mały edit...
Po obiedzie napad: Kinder Delice, pasek czekolady bakaliowej i jogurt naturalny z dużą ilością miodu...
a moim zdaniem to to ani koło "napadu" nie leżało.
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/

Edytowane przez olkaa_pw
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:00
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:59   #1197
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiajsze, przesadne :O słodkie U ... a może to P :P ( a tam, zdarza się, ognicho było )

I. Bułaaa słodka z makiem w środku polana na wierzchu lukrem i posypana oreszkami, kubas mleka 1,5% miska orzechów w karmelu (moje uzależnienie )

II.kanapka orkiszowego składana z sałatą, topionym w plastrach i pomidorem, kiełbaska pieczona z ogniska, 2 kruche ciasteczka

III. 3 naleśniki
- ze szpinakiem
- a 2 z pieczarkami, cebulką i żółtym serem

3 czekoladki z bombonierki :P

IV. wiesniak ok. 150 g z malinami, kromka orkiszowego z masłem i miodem, 2 paski gorzkiej czeko

V. 2 kromki orkiszowego z nutella, kubas mleka

yy, tak wiem - mało warzyw dużo pieczywa.. no isłodkoooo ale cóż, taką chcicę miałąm ... proszę o ocene

aa, no i w miedzyczasie 2 paski gorzkiej czeko, bo mam mało magnezu :/
15 km rowerem
spcerki
no i mam ochote na loda który jest w zamrażarce.. ale no nie wiem

Edytowane przez stoookroootkaaa
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:27
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:02   #1198
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za ocenę. Wiem, że mało ale inaczej nie potrafię Miotam się pomiędzy dwoma skrajnościami: od głodzenia się aż po kompulsy - i strasznie trudno mi znaleźć złoty środek.

Ale cóż, wydaje mi się, że dziś trochę lepiej... ???

okaze sie jestes wege???

U:

Śn: Jajecznica z dwóch jaj z pomidorem, pieczarkami i cebulką, pół dużej bułki żytniej, kawa z mlekiem, brzoskwinia.
ładnie ale ta buleczka cala pownna byc
nie boj sie!!rano potrzebny zastrzyk energii
mleczko jakie?
maselko bylo?

IIśn: Kromka razowca z paprykarzem sojowym, ogórkiem, rzodkiewką i szczypiorem, duży pomidor.

tu ładnie
soczek moze jakis do popicia:P

IIIśn: Serek homo naturalny z garścią mieszanki studenckiej, banan, kawa z mlekiem.

tu ślicznie!!wielkie brawa za orzeszki

Ob: Placki owsiane ( 4 łyżki płatków + jajko) z papryką i sosem pomidorowym, mnóstwo surówki z kapusty pekińskiej, trochę fasolki szparagowej.

brakuje mi tu jakiegos mieska albo ryby...

i nie ma podwieczorka

K: Kromka razowca z twarożkiem, pomidory z cebulą, szczypiorkiem rzodkiewką i jogurtem naturalnym.
maselko?ile tego twarozku i jogurtu??
skromnie troche...:/
moze jajkies jajka chociaz do tego jeszcze?
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:03   #1199
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Iza, Vana,Gummy,trytofindme piękne, zdrowe U pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez unusuall Pokaż wiadomość
witam! dawnooo mnie tu nie było... przeprowadzka, brak neta i nowa praca. Praca w KFC, aleee staram sie jeść w miare zdrowo. Daje mój wczorajszy jadłospis:

I. owsianka (kubek mleka 3,2 % ) z 5 łyżkami płatków ,bananem, płatkami kułeczkami, gorzką czekoladą i powidłami śliwkowymi oraz kremem czekoladowym

winogronkaaa

II. pół piersi kurczaka w sosie chińskim z serem żółtymi, oliwkami i topionym serkiem z połową torebki ryżu.

III. ( staff w KFC) - poket po mojemu czyli : naleśnik posmarowany sosem ziołowym, posypany pestkami dyni, grzankami, mixem sałaty, pomiodorkami, filet z kurczaka łagodny z serem chedar - zapieczony

deser: jogofrut czyli jogurt biszkoptowy 125 gram z truskawkami i posypką

IV. filet łagodny z piersi kurczaka i strips - czyli polędwiczka z panierce pikantna. (to też z KFC )

ciesze sie że w KFC wszystko jest świeże , z kurczaka lub indyka i jest duży wybór pysznych sałatek..

jak?
hahaaa, dobrze wiedzieć że w kfc można zdrowo jeść :P zapamiętam jak będe musiała wszamać coś na szybko. ja tam jadłam kiedyś cezara, moja ulubiona sałatka

moje dzisiejsze nie wiem co XD

I: duża grahamka z almette, sałatą, szynką, pomidorem, ogórkiem kiszonym, papryczką, jajem sadzonym ;p( na masełku) 0,5l zbożowej z mlekiem
II: dłuuuuga drożdżówka z serem i polewą czeko, jabłko
III: lód korala krówkowo-ajerkoniakowo-wieciejaki ciągle nie ma w sklepie tych jagadowo-jakichśtam
jabłko
o (późno) : dużo ryżu z kostką cebulkową i masłem, kurczak skostkowany smażony na oliwie z sosem jakimś leczo z puszki z pieczarkami ;p do tego dużo mizerii i sałatki z pomidora, ogórka kiszonego i cebulki
p: miseczka (bo końcówka) pestek z dyni, migdałów, orzechów laskowych i pestek słonecznika, 0,5l zielonej z miętą

k: micha płatków ( granola domowa, otręby pszenne i granulowane, bf, rodzynki, 2 śliwki i jogo śliwkowy ze zbożami zalane maslanką)

teraz czyli po jabłko XD

prosze o ocene
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava

Edytowane przez aoii
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:06
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:05   #1200
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
Mały edit...
Po obiedzie napad: Kinder Delice, pasek czekolady bakaliowej i jogurt naturalny z dużą ilością miodu...
malo na obiad..i brak podwieczorku...:/
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.