Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 13:18   #1171
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość

[/COLOR]asiula a kiedy przymiarki do kupna nowych włosów? :X
ja ci dam nowe włosy!!!>>>> przeciez niedawno kupowałyśmy Rapunzele
no póki co jeszczenie zamawiałam te nieszczesne rapunzele, mieszam z cameronami i jest ok
chyba wpadłam teraz w sidła przedłuzania rzęs:/
========================= ==================
uzupełnie jeszcze tylko raz w lutym: ale w lecie na bankzrobie ponownie
=============
i jak to mówia " jak nie urok to sraczka"

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-04 o 13:19
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:14   #1172
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny

Przymierzam się do zakupu włosia (ok. 55 cm) w celu przedłużenia swoich kudłaczy
Czy byłybyście mi w stanie doradzić na co zwrócić uwagę przy zakupie clip on/in'ów?
Wyczytałam na forum, że najlepsze są naturalne i o jak największej gramaturze. Zgodzicie się z tym?
No i lepiej kupić włosy w taśmie czy pasemka?
Na Allegro jest tak duży wybór, że sama - jako początkująca - nie ogarnę tego bez Waszej pomocy
Zatem pomożecie?
__________________

Edytowane przez Cala
Czas edycji: 2012-01-04 o 23:45
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:04   #1173
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cala kochana gdyby było co polecić firmy na naszym polskim rynku powoli zaczynają kombinować... wiesz gorsza jakoś ale ta sama cena... może doczepiane.pl ? Dziewczyny były zadowolone nie wiem :P nasza włosomaniaczka Agrawa kupowała ostatnio od grzechhair czy jakoś tak była wniebowzięta więc na Twoim miejscu spróbowałą bym tych dwóch chociaż "grzech hair" jest dosyć nieznaną firmą to jednak skusiła bym się właśnie na nie gdybym teraz miała wybierać oczywiście naturalne na taśmie i jak najwięcej gram

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

asiulka już jestem po katastrofalnym 1 dniu... masakra ale jakoś przeżyłam miałam obok siebie jednego życzliwego człowieka (faceta) jednak hindusi mają to do siebie że nie szanują kobiet :/ ale jakoś to przeżyje...
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:19   #1174
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Cala kochana gdyby było co polecić firmy na naszym polskim rynku powoli zaczynają kombinować... wiesz gorsza jakoś ale ta sama cena... może doczepiane.pl ? Dziewczyny były zadowolone nie wiem :P nasza włosomaniaczka Agrawa kupowała ostatnio od grzechhair czy jakoś tak była wniebowzięta więc na Twoim miejscu spróbowałą bym tych dwóch chociaż "grzech hair" jest dosyć nieznaną firmą to jednak skusiła bym się właśnie na nie gdybym teraz miała wybierać oczywiście naturalne na taśmie i jak najwięcej gram
Dziękuję za odpowiedź
Właśnie przeszperałam doczepiane.pl i nasunęło mi się kolejne pytanie Jak dobrać idealny odcień? Obstawiam między średnim, a naturalnym brązem, ale żadnego nie jestem w 100% pewna

P.S. Teraz lecę powęszyć do "grzech hair". Swoją drogą nick bardzo wymowny


EDIT: Właśnie zauważyłam informację o możliwości wypożyczenia próbnika
Fajna opcja
__________________

Edytowane przez Cala
Czas edycji: 2012-01-04 o 23:22
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 07:34   #1175
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
[/COLOR]asiulka już jestem po katastrofalnym 1 dniu... masakra ale jakoś przeżyłam miałam obok siebie jednego życzliwego człowieka (faceta) jednak hindusi mają to do siebie że nie szanują kobiet :/ ale jakoś to przeżyje...
no to najgorsze masz za soba, właśnie tak myslałam ze Hindusi: podobny maja " stosunek" do kobiet jak np. Egipcjanie, czy np Arabowie

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
Jak dobrać idealny odcień? Obstawiam między średnim, a naturalnym brązem, ale żadnego nie jestem w 100% pewna
najlepiej wysłac do nich zdjęcie, i doradza odcien. ale ja jednak myśle ze najlepiej wybrac taki odcie jaki tobie sie spodoba/ ja np. wybierajac swoje clipy ostatnie: wysłąląm zdjecie i kupilam odcie zalecany)>> i okazał sie za jasny. powiem ci tak: zawsze lepiej kupic nawet o kilka tonów jascniejszy a potem przyciemnic farba jakiej uzywasz( jesli wogole farbujesz włoski). nie wiemy czy jestes brunetka czy blondynka: z doswiadczenia wiem ze jasniejsze włosy dobrac zdecydowanie trudniej..
powoedzenia w szukaniu zestawu
miłego dnia
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:59   #1176
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cala nie ma za co odcień to tak jak asiulka mówi trzeba wysłać zdjęcie ew. wypożyczyć ten próbnik nie wiem na jakiej to zasadzie działa no ale opcja faktycznie fajna
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:53   #1177
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

o kilka dni mnie ni było i ile postów
dziewczyny

angeells dasz radę z pracą trzymam kciuki za Ciebie Ja kiedyś pracowałam w wakacje w Niemczech u Greków w knajpie.. Ale tylko sprzątałam.. Masakra.. Ale pieniążki fajne..

w ogóle powiedz kochana jak tam w Norwegii jest? Bo planuje po szkole tam wyjechać do pracy z chłopakiem..

Cala ja Ci polecam doczepiane.pl
chociaż jeszcze xLADYx ma zlonghair i jest bardzo zadowolona..
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:37   #1178
Anna Jarzebinka
Przyczajenie
 
Avatar Anna Jarzebinka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

Kobitki no i ja się przyłączam
Mam pytania do Was, a mianowicie;
w jaki sposób je myjecie i suszycie?? A co z kręceniem?? Ja niestety zaplątałam lokówkę we włosach i musiałam obcinać pół pojedynczego pasemka(szer. około 5 cm). Myłam szamponem do włosów suchych i zniszczonych, potem delikatnie wycierałam ręcznikiem(ale nie tarłam !), nakładałam odżywkę, czekałam chwilę po czym spłukiwałam, znowu wycierałam i wieszałam na rurce od kaloryfera. Po paru godzinach były miękkie ale z czasem(podejrzewam, że od używania prostownicy) "powyginały" się ich końce. Jak wcześniej pięknie wyglądały tak teraz widać, że sztuczne są. Obecnie robię małą wymianę. Rozjaśniłam włosy(z czarnego na ciemny a w zasadzie bardzo ciemny brąz) i przy okazji kupiłam clip ony(syntetyków) potrójne(2 sztuki). Z tym, iż muszę wymienic ten ciemny brąz, który nabyłam na bardzo ciemny.

Edytowane przez Anna Jarzebinka
Czas edycji: 2012-01-05 o 19:39
Anna Jarzebinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:26   #1179
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22
najlepiej wysłac do nich zdjęcie, i doradza odcien. ale ja jednak myśle ze najlepiej wybrac taki odcie jaki tobie sie spodoba/ ja np. wybierajac swoje clipy ostatnie: wysłąląm zdjecie i kupilam odcie zalecany)>> i okazał sie za jasny. powiem ci tak: zawsze lepiej kupic nawet o kilka tonów jascniejszy a potem przyciemnic farba jakiej uzywasz( jesli wogole farbujesz włoski). nie wiemy czy jestes brunetka czy blondynka: z doswiadczenia wiem ze jasniejsze włosy dobrac zdecydowanie trudniej..
powoedzenia w szukaniu zestawu
miłego dnia
asiulka_22,
nie farbuję włosów. Mam odcień brąz - myślę, że taki średni brąz
Chciałabym wybrać clipy minimalne jaśniejsze aby troszeczkę je rozjaśnić, ale nie wiem czy pożądany - naturalny efekt tym uzyskam

Po przeglądnięciu ofert firm, które mi poleciłyście nasunęły mi się kolejne pytania. Mogę skorzystać z Waszej dobroduszności?

Mianowicie nasunęło mi się podstawowe pytanie... Jaki jest najlepszy (m.in. najtrwalszy) sposób przedłużania włosów?
Taśmy ze spinkami nie wydają się takie, natomiast same "gołe" pasma trzeba zaopatrzyć np. w microringi lub tulejki, co wymaga zaangażowania doświadczonych osób trzecich. Czy się mylę?

Bo najlepsze jakościowo są włosy słowiańskie (jakkolwiek to brzmi), prawda?
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:22   #1180
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anna Jarzebinka Pokaż wiadomość
Kobitki no i ja się przyłączam
Mam pytania do Was, a mianowicie;
w jaki sposób je myjecie i suszycie?? A co z kręceniem?? Ja niestety zaplątałam lokówkę we włosach i musiałam obcinać pół pojedynczego pasemka(szer. około 5 cm). Myłam szamponem do włosów suchych i zniszczonych, potem delikatnie wycierałam ręcznikiem(ale nie tarłam !), nakładałam odżywkę, czekałam chwilę po czym spłukiwałam, znowu wycierałam i wieszałam na rurce od kaloryfera.
========================= ======================
Witaj
to bardzo podobnie jak ja po umyciu jesczcze owijałam je recznikiem i czekam az podeschną, jak sa wilgotne to rozczesuje, i rozwieszam, tak by" zwiasały" swobodnie.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
Mianowicie nasunęło mi się podstawowe pytanie... Jaki jest najlepszy (m.in. najtrwalszy) sposób przedłużania włosów?
Taśmy ze spinkami nie wydają się takie, natomiast same "gołe" pasma trzeba zaopatrzyć np. w microringi lub tulejki, co wymaga zaangażowania doświadczonych osób trzecich. Czy się mylę?

Bo najlepsze jakościowo są włosy słowiańskie (jakkolwiek to brzmi), prawda?
========================= =====================
ja z doświadczenia trwałych sposobów nie polecam/ miałam na ringi przedłużane , keratyna, i tak przez ponad 3 lata/
>>> wiadomo ze jeśli chcesz przedłuzyc włoski np na ringi, musisz sie udac do kogoś kto sie na tym zna,>> zle założone pasemka odpadną razem z Twoimi,
-------------------
ja teraz dbam o swoje/ olejownie, suplementy/+ clipy i jestem zadowolona
NIE POLECAM PRZEDŁUZAĆ NA STAŁE
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:11   #1181
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22
========================= =====================
ja z doświadczenia trwałych sposobów nie polecam/ miałam na ringi przedłużane , keratyna, i tak przez ponad 3 lata/
>>> wiadomo ze jeśli chcesz przedłuzyc włoski np na ringi, musisz sie udac do kogoś kto sie na tym zna,>> zle założone pasemka odpadną razem z Twoimi,
-------------------
ja teraz dbam o swoje/ olejownie, suplementy/+ clipy i jestem zadowolona
NIE POLECAM PRZEDŁUZAĆ NA STAŁE
asiulka_22,
dzięki za odpowiedź
Sorry, za durne pytanie, ale czym się różni metoda przedłużania clip-in, a clip-on?
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 22:29   #1182
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

to jest to samo
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:33   #1183
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
to jest to samo

A

Dzięki
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:47   #1184
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

ona1960 dzięki za słowa otuchy ^^ w Norwegii jest bardzo sympatycznie gdyby nie arabi i murzyni (nie jestem rasistką) to na prawdę kraj godny polecenia norwedzy są prze sympatyczni i pomocni a w dodatku leniwi (podłączali mi kuchenkę tydzień czasu) ^^ robią dziennie tyle co polak w pół godziny :P taki mają system no ale za to chwalą sobie polaków a pieniążki nie z tej ziemi choć ciężko o pracę bez norweskiego mój Tż szukał od listopada no i teraz coś się tam trafiło trzeba dużo kasy na początek niestety życie tutaj mega drogie a chciałaś przyjechać tu na dłużej czy na kilka miesięcy?

Anna Jarzebinka kochana clipy myje się tak jak swoje własne :P wiążesz w kiteczkę albo bierzesz pojedyncze taśmy myjesz je szamponem takim jakiego ty używasz i nakładasz odżywkę a potem ciach na ręcznik i tak muszą sobie wyschnąć rozłożone taśma po taśmie i ot cały myk ^^ kręcisz też normalnie (ale temperatura można traktować naturalne no i czasem zdarzy się że syntetyki też )
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:13   #1185
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka_22,

jaką długość mają Twoje clipy?



W załączniku dodałam próbkę koloru moich własnych kudłów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (98,6 KB, 17 załadowań)
__________________

Edytowane przez Cala
Czas edycji: 2012-01-05 o 23:34
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:23   #1186
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ona1960 dzięki za słowa otuchy ^^ w Norwegii jest bardzo sympatycznie gdyby nie arabi i murzyni (nie jestem rasistką) to na prawdę kraj godny polecenia norwedzy są prze sympatyczni i pomocni a w dodatku leniwi (podłączali mi kuchenkę tydzień czasu) ^^ robią dziennie tyle co polak w pół godziny :P taki mają system no ale za to chwalą sobie polaków a pieniążki nie z tej ziemi choć ciężko o pracę bez norweskiego mój Tż szukał od listopada no i teraz coś się tam trafiło trzeba dużo kasy na początek niestety życie tutaj mega drogie a chciałaś przyjechać tu na dłużej czy na kilka miesięcy?
My raczej na dłuzej.. Może już na stałe.. A jak z wami?;>
No właśnie tak czytałam ze może być ciężko, dlatego chce się nauczyć jeszcze Norweskiego jakiś kurs zrobić i w ogóle.. Tylko my tak kompletnie nikogo nie mamy wiec dodatkowa trudność już się boje jak my sami mieszkanie znajdziemy i w ogóle.. No ale raz się żyje Ciekawe tylko czy znajdę tam pracę w zawodzie ( jestem technikiem budownictwa ) czy jakieś sprzątanie albo knajpa.. no zobaczymy

Anna Jarzebinka z tego co napisałaś wnioskuje, ze miałaś i masz syntetyki.. Takie włosy nie wiadomo jakbyś się starała po pewnym czasię się niszczą i pozostaje tylko trochę je podciąć.. Co do mycia to robisz to dobrze praktycznie tak, jak ja.
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:36   #1187
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów.Czesc V wątek zbiorczy.

ona1960 nie moge ci wysłać PW a nie chce zaśmiecać forum wyśli mi w PW swój e-mail albo profil na FB to pogadamy bo obecnie GG nie posiadam
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:42   #1188
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kurczę.. chyba coś jest bo ja też nie mogę wysłać PW..
Ale tutaj mail: jarzabek3110@wp.pl
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:44   #1189
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ona1960 już ci wysłałam maila a wiadomości pewnie nie możesz wysłąć bo albo masz taką opcje wyłączoną albo masz za mało postów
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:59   #1190
YeM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
GG do YeM
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ogladalam wlasnie na yt kanal jakiejs uzytkowniczki(fajne tutoriale ) i zobaczylam cos czego nigdy wczesniej nie widzialam i az gały wywalilam. Widzialyscie zeby tak kucyka przedluzac? http://www.youtube.com/watch?v=SqaY5...feature=relmfu

z tym ze ta ostatnia gumeczka na koncu jej kucyka chyba niepotrzebnie bo wystaje taki kikut
YeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:48   #1191
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YeM Pokaż wiadomość
ogladalam wlasnie na yt kanal jakiejs uzytkowniczki(fajne tutoriale ) i zobaczylam cos czego nigdy wczesniej nie widzialam i az gały wywalilam. Widzialyscie zeby tak kucyka przedluzac? http://www.youtube.com/watch?v=SqaY5...feature=relmfu
to są siostry, maja kanała na yt, i sprzedaja włoski luxy http://www.luxyhair.com/>> jedna wizazanka miała i straszne siano sie zrobiło, ja swego czasu równiez byłam na nie strasznie napalona,
ja kucyka przedłużam tak: robir malutkiego ciev=nkiego kucyka ze swoichm reszczte włosów spinam klamerkami, i clipy dopinam dookoła tego kucyka zazwyczaj : ok 4 taśmy, pozniej wszystki włosy zgarniam raem wiąże gumką i gotowe
http://www.youtube.com/watch?v=luz-W...feature=fvwrel

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
asiulka_22,

jaką długość mają Twoje clipy?



W załączniku dodałam próbkę koloru moich własnych kudłów
ciemny brąz , mam taki sam kolorek, porponuje clipy w odcieniu 1b, lub #2

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-06 o 15:10
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:02   #1192
Rybkamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czesc dziewczyny
malo ostatnio sie udzielam bo nie mam po prostu czasu na nic

chcialabym Wam pokazac wlosy rapunzel po wczorajszym ich noszeniu przez pare godzin.po prostu zostawie to bez komentarza.

umylam je,odzywka itd ale i tak juz sie nic nien da zrobic.dwie tasmy splataly sie ze soba na amen.sa do wyrzucenia.
RESZTA TASM ma dokladnie w polowie koltun,tez nie do rozczesnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0615.jpg (62,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0616.jpg (54,3 KB, 55 załadowań)
Rybkamonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:10   #1193
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witaj, teraz masz inne obowiązki buziaki dla maleństwa
-----------------------------------------------------------------------
hmm ja tez zostawie bez komentarza, ja nie wiem , moze blondy są "trudniejsze"w użytkowaniu niż brązy???
ja swoje rapki nosze i nie dzieje sie z nimi nic takiego:/
początkowo myślałam ze to po myciu taki kołtun sie zrobił, ale chyba suche to są taśmy?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

28 stycznia będe w Zakopanym , podskocze do sklepu stacjonarnego cameronów i obczaje co maja na miejscu, moze sprzedają jeszcze te "stare " dobre włoski.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:14   #1194
Rybkamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tak,sa suche Asia.
daruje Wam wygladu po myciu,cos okropnego..

te wlosy sa naprawde ostatniej jakosci wg mnie,nie dosc ze ich malo to jescze sa chyba poukladane w dwie strony,wiecie co mam na mysli,dlatego sie placza..

nosilam ich w sumie sporadycznie od pazdziernika ale dopiero wczoraj okazalo sie co to za szajs

dzieki Asia,mala dzis konczy miesiac,super dziewczynka jest

Dopiero doczytalam,ze Ty z Rzeszowa jestes,ja wlasnie w rzeszowie mialam cc,w Profamilii
Rybkamonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:32   #1195
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
GG do Cala
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
asiulka_22,

jaką długość mają Twoje clipy?



W załączniku dodałam próbkę koloru moich własnych kudłów

__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:45   #1196
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
Dopiero doczytalam,ze Ty z Rzeszowa jestes,ja wlasnie w rzeszowie mialam cc,w Profamilii
o prosze i jak zadowolona byłaś z opieki?? mam nadzieje ze tak bo bardzo dobre opinie są o klinice
ja myślałąm ze mieszkasz za granicą
========================= ==================
zdjecie juz widziałyscie ale wklejam jeszcze raz, z nich byłam najbardziej zadowolona>> (Camerony"stare"-ale jeszcze chodze w nich)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu (356 x 325).jpg (18,1 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-06 o 15:47
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:13   #1197
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
o prosze i jak zadowolona byłaś z opieki?? mam nadzieje ze tak bo bardzo dobre opinie są o klinice
ja myślałąm ze mieszkasz za granicą
========================= ==================
zdjecie juz widziałyscie ale wklejam jeszcze raz, z nich byłam najbardziej zadowolona>> (Camerony"stare"-ale jeszcze chodze w nich)
aż mnie skręca, gdy patrze na twoje fotki, pięknie wygladają te kudełki - jak twoje własne

u mnie za nic takiego efektu nie osiągnę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:19   #1198
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Miska to jest fotka jak jeszcze miałam camerony na początku. ale dziękuje za opinie.
jutro moze będe przyciemniac swoje bo juz mi się zmyła sie troche,

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

i nie narzekaj bo ty też masz ładniutkie włoski
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:26   #1199
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Miska to jest fotka jak jeszcze miałam camerony na początku. ale dziękuje za opinie.
jutro moze będe przyciemniac swoje bo juz mi się zmyła sie troche,

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

i nie narzekaj bo ty też masz ładniutkie włoski
ale nie moge doczepic clipów, bo sie odcinają, a w ogóle od niedawna mam bardziej niz bardzo falowane kudełki skąd ja takie clipy wezmę?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:20   #1200
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka cudowne masz te "stare" camerony
Ja z moich jestem zadowolona, ale tak piękne to one nie są..

A ja jutro idę na studniówkę ( jako osoba towarzysząca) i zastanawiam się, jak sie uczesać.. Macie może jakieś pomysły na clipy?;>

Rybkamonia gratuluję córeczki
A włosy.. eh.. szkoda gadać.. Najlepiej napisz im komentarz i wklej zdjęcie na facebooku.. pewnie będą chcieli Ci to jakoś zrekompensować, w końcu to ich reputacja..
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.