Aparaty ortodontyczne cz. XV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 16:23   #1171
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja mam od miejsca zamieszkania jakies 1,5 godziny dojazdu bo mieszkam pod Warszawa. Czy to mozliwe aby nigdy sie nic nie odkleiło?
Hmm, nie wiem, wydaje mi się, że ten klej jest dość mocny Cholera, tym bardziej nie wiem jak to się mogło stać, że go tak wczoraj naruszyłam.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:42   #1172
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Też mam panią. Gabinet w najblizszym miescie, czynny 6 dni w tygodniu. W sumie wybór był przypadkowy, ale jestem bardzo zadowolona, bo z tego samego centrum jest moja dentystka i one się często ze sobą komunikują. To wiele ułatwia jak zapomnę się czegoś zapytać ☺ Np. Wczoraj mi zaproponowała, że jak spotka orto to się zapyta czy leczyć moją 5 czy jednak ją wyrywamy (bo ja skleroza ostatnio zapomniałam o to zagadać &#128548
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:29   #1173
reeege
Raczkowanie
 
Avatar reeege
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Jakie klamerki? Do prostowania Twojej dwójki? Ja niczego takiego nie mam. Ale co do bólu, to czasem pobolewały mnie zęby po zdjęciu płytki retencyjnej - orto mówił, że to oznacza, że zęby walczą (chcą się przesunąć) i wtedy powinno się zwiększyć ilość godzin noszenia retencji. Po jakimś czasie samo przeszło.
chodzi mi o te druciki zaznaczone kółkami co do prostwoania mojej dwojki to mam mieć coś podklejone w piątek, wtedy bede wiedziec o co tak na prawdę chodzi ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg retainer.jpg (14,0 KB, 3 załadowań)
__________________
reeege jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:20   #1174
lovewizaz0
Raczkowanie
 
Avatar lovewizaz0
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Hej! Czy nosił lub nosi ktoś stąd maskę twarzową? Ja ją noszę już od 6 miesięcy, tyle się przez nią męczę, a efektów nie ma, tylko nie rozumiem dlaczego, bo noszę ją codziennie w trakcie spania. A jak było lub jest u Was?
lovewizaz0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:58   #1175
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Jak tak czytam Wasze wpisy to się trochę boję tego, że będę mieć kłopot jak mi się coś odklei albo będę miała inną naglącą sprawę, bo mój ortodonta w tej klinice w której się lecze jest chyba tylko 2 dni w tygodniu.
I w ogóle czy wszystkie macie ortodontki kobiety?
Ja mam Pana

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja mam od miejsca zamieszkania jakies 1,5 godziny dojazdu bo mieszkam pod Warszawa. Czy to mozliwe aby nigdy sie nic nie odkleiło?
Pytalam sie swojego orto o gumki czy moga wyleciec, odpowiedzial mi ze gumki na pewno nie, co najwyzej zamek moze sie odkleic ale zdarza sie to baaardzo rzadko u mnie poki co wszystko sie trzyma, ale nosze dopiero hm równiutki tydzien swoją drogą zleciało szybko
__________________
30-12-2014 --- Aparacik - góra
02-02-2015 --- Aparacik - dół
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 20:09   #1176
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Ja mam Pana

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Pytalam sie swojego orto o gumki czy moga wyleciec, odpowiedzial mi ze gumki na pewno nie, co najwyzej zamek moze sie odkleic ale zdarza sie to baaardzo rzadko u mnie poki co wszystko sie trzyma, ale nosze dopiero hm równiutki tydzien swoją drogą zleciało szybko
A mi kiedyś na poczatku wyskoczył łuk nie wiem jakim cudem, bo ligatura była na miejscu. A że szłam tego dnia na wesele to dokonałam sama naprawy 😜 Różne rzeczy się zdarzają
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:06   #1177
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Ale Wam zazdroszczę bo ja nadal z hassem
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 22:46   #1178
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Ja mam Pana

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Pytalam sie swojego orto o gumki czy moga wyleciec, odpowiedzial mi ze gumki na pewno nie, co najwyzej zamek moze sie odkleic ale zdarza sie to baaardzo rzadko u mnie poki co wszystko sie trzyma, ale nosze dopiero hm równiutki tydzien swoją drogą zleciało szybko
O no to już nie czuję się wyobcowana, że tylko ja mam Pana
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 01:03   #1179
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Jak tak czytam Wasze wpisy to się trochę boję tego, że będę mieć kłopot jak mi się coś odklei albo będę miała inną naglącą sprawę, bo mój ortodonta w tej klinice w której się lecze jest chyba tylko 2 dni w tygodniu.
I w ogóle czy wszystkie macie ortodontki kobiety?
Moja ortodontka również jest kobietą. Przyjmuje 2 razy w miesiącu i mam do niej ponad 200km i co najważniejsze daję radę
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:57   #1180
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez reeege Pokaż wiadomość
chodzi mi o te druciki zaznaczone kółkami co do prostwoania mojej dwojki to mam mieć coś podklejone w piątek, wtedy bede wiedziec o co tak na prawdę chodzi ))
Ahaaa... ja mam inną płytkę retencyjną - całą przezroczystą bez metalowych części. Kiedyś nosiłam identyczny aparat, ale to był ruchomy do leczenia orto - jak bolały mnie w nim zęby to był znak, że coś się dzieje, że się przesuwają... a w przypadku retencji nie mam pojęcia czy coś powinno boleć. Najlepiej jak zadzwonisz do orto i zapytasz
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:19   #1181
reeege
Raczkowanie
 
Avatar reeege
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Ahaaa... ja mam inną płytkę retencyjną - całą przezroczystą bez metalowych części. Kiedyś nosiłam identyczny aparat, ale to był ruchomy do leczenia orto - jak bolały mnie w nim zęby to był znak, że coś się dzieje, że się przesuwają... a w przypadku retencji nie mam pojęcia czy coś powinno boleć. Najlepiej jak zadzwonisz do orto i zapytasz
Tzn mnie nie bola wszystkie zeby tylko szóstki bo na nich mam te klamry. Nie wiem moze one sa po prostu za mocno dogiete i uciskaja mi zeby. Moze stad ten bol ...((
__________________
reeege jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:36   #1182
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Jestem załamana, mam aparat dopiero niecały miesiąc a już dwa druciki mi wyszły i dzisiaj zauważyłam, że nie mam pół siódemki i ten pierścień na niej słabo się teraz trzyma Co jest? Mam za słabe zęby na aparat czy co? Rodzice mówili mi od samego początku, że moje zęby nie nadają się na stały aparat bo są słabe, ciągle się psują mimo extra higieny i w dodatku jedynki martwe... Zaczynam myśleć, że mieli racje a moje 5 tysiaków poszło się je....ać
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:39   #1183
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

hello aparatki mam pytania odnośnie wyciągów elastycznych (te koszmarne gumki) bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać u orto. czy gumki trzeba faktycznie zmieniać co 12 godzin?
salopette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:55   #1184
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez minai Pokaż wiadomość
o no to już nie czuję się wyobcowana, że tylko ja mam pana:d:d
:d

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Jestem załamana, mam aparat dopiero niecały miesiąc a już dwa druciki mi wyszły i dzisiaj zauważyłam, że nie mam pół siódemki i ten pierścień na niej słabo się teraz trzyma Co jest? Mam za słabe zęby na aparat czy co? Rodzice mówili mi od samego początku, że moje zęby nie nadają się na stały aparat bo są słabe, ciągle się psują mimo extra higieny i w dodatku jedynki martwe... Zaczynam myśleć, że mieli racje a moje 5 tysiaków poszło się je....ać
A byłaś u orto?? idz jak najszybciej i zapytaj sie... moze cos doradzi, w koncu jest fachowcem (miejmy nadzieje). 3mam kciuki zeby wszystko było ok !
__________________
30-12-2014 --- Aparacik - góra
02-02-2015 --- Aparacik - dół
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:58   #1185
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
:d

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



A byłaś u orto?? idz jak najszybciej i zapytaj sie... moze cos doradzi, w koncu jest fachowcem (miejmy nadzieje). 3mam kciuki zeby wszystko było ok !
Wizyte mam dopiero 21 stycznia, ona przyjezdza do mojego miasta tylko dwa razy w miesiącu wiec musze czekac
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:01   #1186
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez salopette Pokaż wiadomość
hello aparatki mam pytania odnośnie wyciągów elastycznych (te koszmarne gumki) bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać u orto. czy gumki trzeba faktycznie zmieniać co 12 godzin?
Ja wymieniam co 4-5h
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:29   #1187
I_g_1
Raczkowanie
 
Avatar I_g_1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: NW
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Wizyte mam dopiero 21 stycznia, ona przyjezdza do mojego miasta tylko dwa razy w miesiącu wiec musze czekac
A może przyjmuje na stałe gdzieś -sprawdzałaś?

Jeśli masz słabe zęby to nie powinnaś mieć założonych rurek zamiast pierścieni? - podobno są łagodniejsze dla zębów. Przynajmniej ja tak mam.
__________________
Aparatka - góra 09.12.2014 - 21.11.2016
- dół 05.03.2015 - 21.11.2016
I_g_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:52   #1188
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Witam wszystkie byłe, aktualne i przyszłe aparatki Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Od miesiąca jestem posiadaczką aparatu - oba łuki (nie licząc braku jednej rurki na szóstce, która postanowiła się ewakuować podczas jedzenia ) no cóż bywa niedługo wizyta, więc mam nadzieję, że grzecznie wróci na swoje miejsce
Od razu zadam Wam pytanie: czy któraś z Was miała zalecane NIE wyrywanie zatrzymanych ósemek?

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2015-01-07 o 21:53
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:09   #1189
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie byłe, aktualne i przyszłe aparatki Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Od miesiąca jestem posiadaczką aparatu - oba łuki (nie licząc braku jednej rurki na szóstce, która postanowiła się ewakuować podczas jedzenia ) no cóż bywa niedługo wizyta, więc mam nadzieję, że grzecznie wróci na swoje miejsce
Od razu zadam Wam pytanie: czy któraś z Was miała zalecane NIE wyrywanie zatrzymanych ósemek?
Witaj

Ja mam właśnie zalecenie wyrywania, za tydzien pierwsza
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 22:28   #1190
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Ja nastawiłam się na wyrywanie (mam w pełni zatrzymane dolne ósemki), a tu niespodzianka. Ciekawi mnie czy ktoś spotkał się z takim postępowaniem?
A tak z innej beczki to zaczęła mnie właśnie strasznie boleć piątka, na której kończy się łuk (zamkiem) ze względu na brak tej rurki na szóstce... Czy to może być jakieś obciążenie dla tego zęba? Nie ukrywam, że od 4 dni funkcjonuje bez tej rurki, bo na dniach mam wizytę i postanowiłam przeczekać...
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 23:10   #1191
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Ja wychodzę z założenia, że nie czekam i z problemem od razu lecę do orto.

Jutro rano jadę udrażniać kanały w szóstce pod mikroskopem. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby się udało... 🙏
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 00:57   #1192
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że nie czekam i z problemem od razu lecę do orto.

Jutro rano jadę udrażniać kanały w szóstce pod mikroskopem. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby się udało... 🙏
Trzymam kciuki Leczenie pod mikroskopem nie jest takie złe, ba wręcz jest genialne
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 08:47   #1193
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
Ja wymieniam co 4-5h
Dzięki właśnie zaczęłam rozeznawać temat i faktycznie najlepiej chyba min ze 3 razy dziennie

Szybko się do nich przyzwyczaiłaś? jestem po bihelixie i myślałam że nie ma już nic gorszego a tu ci taki wyciąg
salopette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:51   #1194
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Leczenie pod mikroskopem nie jest takie złe, ba wręcz jest genialne
Dzięki 💋 Dwa kanały udrożnione. Nawet bez mikroskopu się obyło, ale trwało to godzinę... Mikroskop na nic się by nie zdał, bo mam zakrzywione kanały... 😕 Za dwa tygodnie będzie udrażniany ostatni. Potem poszerzanie kanałów i całe leczenie. Wariactwo.

Myślałam, ze w lutym umówię się na założenie dołu, ale chyba nici. Choć zastanawiam się, czy nie zrezygnować na razie z dołu i założyć po ślubie w sierpniu... Co byście zrobiły? Niby gora metalowa juz i tak mnie szpecic będzie 😶
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:59   #1195
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dzięki 💋 Dwa kanały udrożnione. Nawet bez mikroskopu się obyło, ale trwało to godzinę... Mikroskop na nic się by nie zdał, bo mam zakrzywione kanały... 😕 Za dwa tygodnie będzie udrażniany ostatni. Potem poszerzanie kanałów i całe leczenie. Wariactwo.

Myślałam, ze w lutym umówię się na założenie dołu, ale chyba nici. Choć zastanawiam się, czy nie zrezygnować na razie z dołu i założyć po ślubie w sierpniu... Co byście zrobiły? Niby gora metalowa juz i tak mnie szpecic będzie 😶
Ja miałam kanałowe to u mnie obyło się normalnie na jednej wizycie. Ja chcialam aparat w lutym, a skończę chyba w marcu Góra muszę tylko 6 wyrwać (20 stycznia), ale na dole mam trzy dziurki :/ Jedna duża i dwie mini. Moja dentysta jest w ciąży i to problem. Wszyscy się do niej pchają żeby skończyć przed tym jak pójdzie na zwolnienie (termin ma na maj, nie mam pojęcia do kiedy będzie pracowala) i przez to trzy tygodnie czekam na jedną wizytę. Chyba z nią porozmawiam czy nie może mi następnym razem jakoś dzień po dniu wcisnąć :p Mogłabym iść najpierw sama górę założyć, ale to też nie - na górze muszę coś tam nałożyć na 5, która jest po kanalowym, żeby nie zlamala się pod siłą aparatu (to coś kosztuje 500 zł, jakaś obudowa czegoś tam :p) i też nie wiem kiedy mi to zrobi.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:36   #1196
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja miałam kanałowe to u mnie obyło się normalnie na jednej wizycie. Ja chcialam aparat w lutym, a skończę chyba w marcu Góra muszę tylko 6 wyrwać (20 stycznia), ale na dole mam trzy dziurki :/ Jedna duża i dwie mini. Moja dentysta jest w ciąży i to problem. Wszyscy się do niej pchają żeby skończyć przed tym jak pójdzie na zwolnienie (termin ma na maj, nie mam pojęcia do kiedy będzie pracowala) i przez to trzy tygodnie czekam na jedną wizytę. Chyba z nią porozmawiam czy nie może mi następnym razem jakoś dzień po dniu wcisnąć :p Mogłabym iść najpierw sama górę założyć, ale to też nie - na górze muszę coś tam nałożyć na 5, która jest po kanalowym, żeby nie zlamala się pod siłą aparatu (to coś kosztuje 500 zł, jakaś obudowa czegoś tam :p) i też nie wiem kiedy mi to zrobi.
To niestety nie jest zwykle kanałowe, bo mam zatośnięte kanały po jakimś średniowiecznym leczeniu amputacyjnym (tyle zrozumiałam z tłumaczeń dlaczego jest tak jak jest).
I tak dziwne, że pracuje. Moja orto przestała w ciąży pracować jako dentysta ze względu na szkodliwość itd.
Ja cały lipiec i sierpień miałam podwójne wizyty dwa razy w tygodniu. Ale moje zęby są specyficzne.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 14:11   #1197
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To niestety nie jest zwykle kanałowe, bo mam zatośnięte kanały po jakimś średniowiecznym leczeniu amputacyjnym (tyle zrozumiałam z tłumaczeń dlaczego jest tak jak jest).
I tak dziwne, że pracuje. Moja orto przestała w ciąży pracować jako dentysta ze względu na szkodliwość itd.
Ja cały lipiec i sierpień miałam podwójne wizyty dwa razy w tygodniu. Ale moje zęby są specyficzne.
Wiem, wiem, ze u Ciebie to inna sprawa. Ja też się dziwnie, ze pracuje i pewnie i tak nie skończę tego u niej... A szkoda bo miałam dentofobie po wizytach w podstawówce i dopiero ona to zmieniła.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 14:42   #1198
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ze u Ciebie to inna sprawa. Ja też się dziwnie, ze pracuje i pewnie i tak nie skończę tego u niej... A szkoda bo miałam dentofobie po wizytach w podstawówce i dopiero ona to zmieniła.
Może znajdziesz kogoś równie sympatycznego? Popytaj rodzinę, znajomych... ☺ Ja swoją znalazłam przypadkiem i nie oddam 😃
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:21   #1199
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Wizyte mam dopiero 21 stycznia, ona przyjezdza do mojego miasta tylko dwa razy w miesiącu wiec musze czekac
Probuj chociaz telefonicznie sie z nia skontaktowac... albo podejdz do innego ortodonty zeby to ocenil ... ja bym nie czekala do 21ego !

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Może znajdziesz kogoś równie sympatycznego? Popytaj rodzinę, znajomych...  Ja swoją znalazłam przypadkiem i nie oddam 😃
Ja tez nie oddam swojego Orto przeeeesympatyczny delikatny i w ogole i podobno baaardzo dobry. Podobno - poniewaz za krotko jeszcze jestem u niego, takze przekonam sie za jakis czas. Aa dziewczynki myslicie ze moze juz sie cos dziac po tygodniu noszenia aparatu? zastanawiam sie czy sobie wkrecam czy faktycznie cos juz sie rusza
__________________
30-12-2014 --- Aparacik - góra
02-02-2015 --- Aparacik - dół
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:20   #1200
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Ja tez nie oddam swojego Orto przeeeesympatyczny delikatny i w ogole i podobno baaardzo dobry. Podobno - poniewaz za krotko jeszcze jestem u niego, takze przekonam sie za jakis czas. Aa dziewczynki myslicie ze moze juz sie cos dziac po tygodniu noszenia aparatu? zastanawiam sie czy sobie wkrecam czy faktycznie cos juz sie rusza
Pewnie, że może! 😊
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 12:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.