Urodzone w 1989 :) - Strona 413 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 22:48   #12361
Pascale_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja tez jestem 89' sierpien
Pascale_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:55   #12362
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To ja nie będę się wybijała. Też napiszę, że czytam, co piszecie, ale nie bardzo mam siłę na wszystko odpowiadać.
Jutro, obiecuję
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 07:46   #12363
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Bry

Witam Pascale_18

Wstałam po 7 żeby zdążyć się wyszykować nad jezioro. A tu masz ci los - pada
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:08   #12364
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: Urodzone w 1989 :)

oj Alatienko wiem co czujesz... też sie dzisiaj na pogodzie zawiodłam

Mam pytanko do was: Czy facet w wieku 24 lat nie jest dla nas zastary??
__________________
Bałagan w porządek, smutek w śmiech, dostatek – nie znam, nie wiem...
zyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:49   #12365
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez zyna Pokaż wiadomość
oj Alatienko wiem co czujesz... też sie dzisiaj na pogodzie zawiodłam

Mam pytanko do was: Czy facet w wieku 24 lat nie jest dla nas zastary??
To chyba zależy od faceta...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:48   #12366
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez zyna
Mam pytanko do was: Czy facet w wieku 24 lat nie jest dla nas zastary??
Cytat:
Napisane przez uhahana
To chyba zależy od faceta...
no dokładnie, zależy od faceta, ale jeśli ten wiek to jego jedyna wada, to mi by to absolutnie nie przeszkadzało,
teraz już nie - co innego gdybym ja była np. w gimnazjum, a facet na studiach - to moim zdaniem duża przepaść, ale teraz to już nie

Cytat:
Napisane przez laylaaa
ciekawa swiata u mnie juz sa wyprzedaze
u mnie też w Plazie już są, więc gdzie indziej pewnie też, i się, kurczę, zastanawiam czemu tak wcześnie, zawsze się zaczynało na przełomie lipca i sierpnia - tak mi się wydaje
ja nie mogę jeszcze, muszę schudnąć buuu


chyba zapiszę się na prawko - wszyscy znajomi chodzą, to czemu nie ja urodziny mam na początki listopada to zapiszę się w sierpniu, będę chodziła na wykłady, a jazdy to już mogę w czasie roku szkolnego mieć, kwestia dogadania się z instruktorem jeśli chodzi o pasujące godziny...
ale ja za kółkiem? Nie wyobrażam sobie tego
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:52   #12367
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
Heh no moja przyszła [oby] praca nie jest na tyle poważna żeby wymagali legitymacyjne
obyś dostała tą pracę

jejku wczoraj byłam na osiemnastce i tak się sympatycznie impreza zapowiadała, ale ochrona nas wyrzuciła :/ eh.. i to jeszcze za nic.. Ale początek był dobry

Idę do TŻa i na rozmowę którąś z koleji o pracę
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 13:38   #12368
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ciekawa Świata mogłabyś opisać dokładniej sytuację wyprzedażową w Plazie? Bo nie wiem, czy nie opłacałoby się bardziej do Silesii na przykład.

Ja sobie też nie wyobrażałam siebie za kierownicą, zupełnie mi to nie pasowało, a teraz uwielbiam jazdy i najchętniej bym już śmigała bez elki hehe

Pamelija trzymamy kciuki za pracę
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 14:04   #12369
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ciekawa swiata mi sie wydaje, ze wyprzedaze wlasnie teraz sie zaczynaja - pod koniec czerwca, rok temu tez tak bylo. w galerii u mnie jakies 80% sklepow ma teraz przeceny

pamelija trzymam kciuki, sama tez szukam tej pracy jak szalona () ale ciagle mi sie wydaje, ze nawet jesli pojde na taka rozmowe i powiedzmy, ze wypadne przekonujaco to zamiast mnie i tak przyjma kogos starszego i z doswiadczeniem.. wiadomo.

dawno niczego nie wklejalam, wiec pokazuje Wam moje zdjecie dowodowe - zla jakosc bo robilam "zdjecie zdjeciu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie1.JPG (27,1 KB, 44 załadowań)
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:12   #12370
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Urodzone w 1989 :)

laylaaa bardzo ładnie wyszłaś na zdjątku
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez -Finezja-
Czas edycji: 2007-06-26 o 15:14 Powód: brak odstępu pomiędzy słówkami
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:27   #12371
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
Ciekawa Świata mogłabyś opisać dokładniej sytuację wyprzedażową w Plazie? Bo nie wiem, czy nie opłacałoby się bardziej do Silesii na przykład.
Cropp chyba -50%, eee ale ja tam tylko na chwilę byłam w piątek rano, przepraszam, nie pamiętam konkretnie, ale coś było w H&Mie chyba, w ... kurczę, przepraszam, skleroza

laylaaa => Boże jaka Ty śliczna jesteś
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 15:38   #12372
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
Ciekawa Świata mogłabyś opisać dokładniej sytuację wyprzedażową w Plazie? Bo nie wiem, czy nie opłacałoby się bardziej do Silesii na przykład.
Cropp chyba -50%, eee ale ja tam tylko na chwilę byłam w piątek rano, przepraszam, nie pamiętam konkretnie, ale coś było w H&Mie chyba, w ... kurczę, przepraszam, skleroza

laylaaa => Boże jaka Ty śliczna jesteś
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 16:53   #12373
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
dawno niczego nie wklejalam, wiec pokazuje Wam moje zdjecie dowodowe - zla jakosc bo robilam "zdjecie zdjeciu"
Ale Ty jesteś śliczna

zyna a co do wieku chłopaka, to zależy tak jak uhahana napisała od niego samego, bo może być dwudziestoparoletni facet który zachowuje się jak gówniarz, i o wiele młodszy, odpowiedzialniejszy i fajniejszy facet

ciekawa_świata zapisz się na prawko Ja też na początku się sobie nie wyobrażałam za kółkiem, a teraz bardzo mi się to podoba

Niedawno wyszła ode mnie przyjaciółka, w końcu miałyśmy czas żeby sobie do woli pogadać nie chce tylko myśleć ile przy tym kalorii wjadłyśmy
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 17:49   #12374
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
Dzięki
Trzymam za Ciebie kciuki żebyś wróciła do biegania
Mnie szczerze powiedziawszy dziwnie biega sie z mp3. W pewnym momencie mialam ochotę ją z siebie po prostu zrzucić Nie wiem czemu.


Heh no moja przyszła [oby] praca nie jest na tyle poważna żeby wymagali legitymacyjne
DziękiJa znowu muszę mieć muzykę

3mam qciuki za pracę
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
blaque, Ty potworku mój kochany Dziękuję za smsa
Miałam dziś napisać ale jakoś tak mi zeszło. Miałam jazdę a później spałam bo przeziębiłam się po tych wiankach w Krakowie i koncertach wczoraj w Rabce. Ale nie jest źle. Mam nadzieję że do egzaminu mi przejdzie
Mój biedny kolega tak się martwi bo wczoraj jak tańczyliśmy rozwalił mi wargę, nawet ma opis na gg "Cios był potężny... warga rozcięta :// a mi jest głupio" heh biedak, w sumie nic mi nie jest, naprawdę się za dużo przejmuje mój Mistrz Yoda Jak to moja siostra stwierdziła miałam znieczulenie alkoholowe
Tylko ciężko mi pić ciepłą herbatę.

Jutro odpiszę na wasze posty, jak będę miała czas bo z B. się widzę a później na plac 2 godzinki. Ale nadrobię

A z B. super, mam tak jak fuksja i któraś tam jeszcze z Was, kocham go jak wariatka. Może przesadzam, ale strasznie go kocham
Ogólnie nam odwala czasem Molestujemy ławki w parku hiehiehie

Ok idem dobranoc
Nmzc hehe

A tą wargę masz bardzo rozwaloną? Bo martwię się o B. bo wiesz..chłopak może mieć lekki dyskomfort..A nóż Cię jeszcze zaboli..


I nie opuszczaj nas na tak długo

No dobra, jedna rozprawiona..Teraz czekam na Agoska..


Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość

dawno niczego nie wklejalam, wiec pokazuje Wam moje zdjecie dowodowe - zla jakosc bo robilam "zdjecie zdjeciu"
Aleś ty piękna nasza kochana dziewczyna

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Niedawno wyszła ode mnie przyjaciółka, w końcu miałyśmy czas żeby sobie do woli pogadać nie chce tylko myśleć ile przy tym kalorii wjadłyśmy
kasia nie przejmuj się
spalisz..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:38   #12375
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

dzieki za mile slowa kochane (ale to tak tylko do zdjecia, 2x wieksza tapeta niz zwykle itp )

piszecie o prawku.. ja nigdy nawet nie siedzialam za kierownica , w najblizszym czasie na pewno nie robie bo.. nie mialabym nawet gdzie (i czym) jezdzic
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:43   #12376
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

laylaaa-skromnisiu kochana tapeta tapetą a widziałyśmy już wcześniej Twoje zdjęcia i mówiłyśmy, że jesteś śliczna więc nie 'kłuć się' z nami, bo jest nas więcej

__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:45   #12377
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cześć dziewczyny, ale pustki tu.

Laylaa ja już nie będę się powtarzać o twojej urodzie, bo nam w samozachwyt wpadniesz

Alatienka wróciłaś do biegania?Ja się zastanawiam czy nie zacząć, już z koleżanką mamy takie plany, tylko teraz ta pogoda nieciekawa , ale rano zazwyczaj jest jeszcze ładnie więc się chyba wybiorę.


A ja prawko sobie kiedyś kiedyś zrobię
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:57   #12378
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

zyna Dla mnie 6 lat różnicy to dość sporo...

pamelija Dzia

laylaaa Bardzo ładne zdjęcie

blaque Dzia

i_n_e_s Tak wróciłam do biegania. I szczerze je zachwalam
A dziś zaczęłam a6w
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:08   #12379
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
kasia nie przejmuj się
spalisz..
Heheh chciałabym Ale dziś już mam takiego lenia, że makabra Czasem mam takie dni że naprawdę mało zjem, ale czasem jak już zacznę jeść słodkie to już się oderwać nie mogę


Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
dzieki za mile slowa kochane (ale to tak tylko do zdjecia, 2x wieksza tapeta niz zwykle itp )
No właśnie tak jak blaque już napisała proszę się tapetą nie tłumaczyć, bo widziałyśmy dużo innych zdjęć i zawsze wyglądałaś ślicznie

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Alatienka wróciłaś do biegania?Ja się zastanawiam czy nie zacząć, już z koleżanką mamy takie plany, tylko teraz ta pogoda nieciekawa , ale rano zazwyczaj jest jeszcze ładnie więc się chyba wybiorę.
Też bym chciała zacząć biegać, tylko raz że właśnie pogoda nie ta, a dwa że tam gdzie planowałam biegać to są teraz takie haszcze, że makabra, więc nie wiem co wymyślę, bo po ulicy się wstydzę
Od jutra mam plan właśnie zacząć bieganie/ skakanke/ 6weidera Ciekawe czy wypali
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 19:14   #12380
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
ciekawa_świata zapisz się na prawko Ja też na początku się sobie nie wyobrażałam za kółkiem, a teraz bardzo mi się to podoba
zapiszę się, tylko muszę mamę przekonać ale powoli zaczyna być "za"
ale skoro jazdy można mieć przed 18, podobno po 20 godzinach teorii, to jak dobrze pójdzie, uda mi się większość wykładów i część jazd zrobić w sierpniu

Boże, nie wierzę ja za kierownicą

a dużo jest nauki?
trochę się boję, w końcu maturalna klasa?

mathilda wróciła, a gdzie Agosek?
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:40   #12381
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
i_n_e_s Tak wróciłam do biegania. I szczerze je zachwalam
A dziś zaczęłam a6w
To pochwal się jak dojdziesz do końca
Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Heheh chciałabym Ale dziś już mam takiego lenia, że makabra Czasem mam takie dni że naprawdę mało zjem, ale czasem jak już zacznę jeść słodkie to już się oderwać nie mogę
Nie jesteś sama
Ile ja dziś słodkich rzeczy zjadłam, kurcze jak bym wymieniła to by wyszło, że tyle co bulimiczki

Cytat:
Też bym chciała zacząć biegać, tylko raz że właśnie pogoda nie ta, a dwa że tam gdzie planowałam biegać to są teraz takie haszcze, że makabra, więc nie wiem co wymyślę, bo po ulicy się wstydzę
Od jutra mam plan właśnie zacząć bieganie/ skakanke/ 6weidera Ciekawe czy wypali
Ja też się trochę wstydzę, ale bym po lesie biegała, tylko kawałek muszę dobiec, ale to 3 ulice, więc jeszcze przeżyje, a jak już się z kimś biega to inaczej.
Ale czasami jak jechałam np na rowerze w lesie to spotkałam od czasu do czasu kogoś, ale nie ma u mnie takiej"mody" na bieganie

Edit: A na Agoska to już się bacik szykuje, tak jak Martusia dostała
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:44   #12382
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

dobra, to sie przymkne juz (ines, alatienka, kasia, dzieki.. )

a w ogole to chyba mnie pokrecilo.. pozyczylam dzis dwie lektury do 3 klasy
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:47   #12383
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Nmzc hehe

A tą wargę masz bardzo rozwaloną? Bo martwię się o B. bo wiesz..chłopak może mieć lekki dyskomfort..A nóż Cię jeszcze zaboli..


I nie opuszczaj nas na tak długo

No dobra, jedna rozprawiona..Teraz czekam na Agoska..
Już mi przechodzi. A z B. się nie widziałam Tata wymyślił mu jakąś pracę jak akurat miałam dziś wolne bo plac miałam po południu a jutro mam jazdę i też się nie zobaczymy a on akurat ma cały dzień wolny



Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość

dawno niczego nie wklejalam, wiec pokazuje Wam moje zdjecie dowodowe - zla jakosc bo robilam "zdjecie zdjeciu"
Śliczne zdjęcie

Leczę sobie gardło szałwią i się wściekam bo M. do mnie pisze i snuje jakieś pomysły że mogli byśmy być kiedyś razem ze B. nie będę kochała tak jak jego i nie będę z nim szczęśliwa. Jak mnie to cholernie boli
Wiem że już nigdy nie będzie tak samo ale wiem że kocham B. i nie zrezygnuję z niego na rzecz czegoś co już było i nie ma przyszłości.
I z B. Jest mi cudownie!!!!!!!!!!!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:07   #12384
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja nie będę oryginalna - Laylaaa bardzo ładna z Ciebie dziewczyna

U mnie właśnie może nie moda, ale sporo osób biega. I właśnie, dziewczyny, nie wstydźcie się biegać między ludźmi! To tylko dobrze o Was świadczy, że dbacie o formę.
Pod moją szkołą jest fajna bieżnia, tartan, jak na olimpiadach. Bardzo fajnie się po tym biega, więc sporo osób uczęszcza wieczorami. I dziewczyny w naszym wieku, i ludzie z klubu biegacza [wymiatają ] i stare dziedki z brzuszkiem, i mamusie w sandałkach z kilkuletnimi dziećmi.

Ja już nie biegam, bo oszczędzam stawy, ale szczerze polecam, oczywiście tak, żeby się nie przeforsować

Mathilda nie znam tego Twojego M., ale zaczął mnie chłopak wkurzać Powiem jedno - nie ma sensu się z nim użerać

Kurde, kasy potrzebuję. KASY!
Macie jakieś patenty na to? Jutro idę chyba sprzedać książki, wystawiłam już parę rzeczy na Allegro, pomagam mamie w dokumentach... praca by się przydała, taka konkretna ;/
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:47   #12385
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A WY gdzie?! Co to ma być, żebym ja musiała pisać post pod postem Skandal!
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:39   #12386
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Faktycznie ale tu pustki

Co do sposobów zarabiania kasy, to oprócz pomysłów które podrzuciłaś nie mam pojęcia Praca na wakacje byłaby najlepsza Chociaż co do tego allegro to też niezły pomysł, mam pełno ciuchów w których już nie chodzę, a nuż ktoś chciałby je kupić Tylko, że ja nawet aukcji sama nie potrafię zrobić

Byłam dziś biegać, wydawałoby się że znalazłam super miejscówę- trochę pola, trochę las- gdyby nie to że w pewnym momencie jakiś zwierz mi zaczął latać po haszczach Ale się wystraszyłam, normalnie 5kg w gaciach, całe życia przed oczami i już się modlić zaczęłam no i przez to wszystko jeszcze zgubiłam drogę i w ogóle kosmos A do tej pory nie wiem czy to był jakiś dzik, lis czy po prostu pies Ale juto chyba znowu zaryzykuję Chociaż siostra mnie zaczęła straszyć, że przecież teraz też wszystkie jaszczurki, węże itd są

W ramach dbania o siebie zjadałam dziś owsiankę smaczna i kupiłam hula-hop, napełniłam ryżem a i tak nie umiem kręcić Pamiętam, że już jako dziecko nie umiałam czyli nie ma szans żebym się nauczyla? Nie poddam się tak łatwo
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:48   #12387
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Faktycznie ale tu pustki
Ja już jestem
gdzie Agosek?

Cytat:
Napisane przez kasia89
Byłam dziś biegać, wydawałoby się że znalazłam super miejscówę- trochę pola, trochę las- gdyby nie to że w pewnym momencie jakiś zwierz mi zaczął latać po haszczach Ale się wystraszyłam, normalnie 5kg w gaciach, całe życia przed oczami i już się modlić zaczęłam no i przez to wszystko jeszcze zgubiłam drogę i w ogóle kosmos A do tej pory nie wiem czy to był jakiś dzik, lis czy po prostu pies Ale juto chyba znowu zaryzykuję Chociaż siostra mnie zaczęła straszyć, że przecież teraz też wszystkie jaszczurki, węże itd są
nie, to nie dla mnie, ja się boję nawet jeździć na rowerze w okolicach lasu, brrr, nie lubię takich klimatów


Cytat:
Napisane przez kasia89
W ramach dbania o siebie zjadałam dziś owsiankę smaczna i kupiłam hula-hop, napełniłam ryżem a i tak nie umiem kręcić Pamiętam, że już jako dziecko nie umiałam czyli nie ma szans żebym się nauczyla? Nie poddam się tak łatwo
ja jeszcze tej owsianki nie miałam okazji zrobić (tak, tłumacz sobie, tłumacz ), a co do hula hop to ja kręcić umiem, ale nie wiem dlaczego - potwornie po krótkim czasie, może po minucie - potwornie zaczynają mnie boleć NOGI! i muszę przestać nie rozumiem dlaczego?

gotuję sobie makaron do pomidorówki zaraz idę, kumpela mnie wyciąga, mam z nią jechać coś załatwić
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:11   #12388
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja właśnie bardzo lubię jeździć na rowerze po lesie.
Kasia moja siostra ostatnio jak biegała w lesie to spotkała łosia też nie wiedziała co ze sobą zrobić, ale on się chyba od niej bardziej przestraszył i sobie pobiegł.
Ja jedynie widziałam kiedyś sarenkę, a mój dziadek wściekłego lisa.
A i nie mieszkam w żadnej puszczy .
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:19   #12389
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ines:Ja też uwielbiam jeździć po lesie co roku tak jeszcze sobie 15 km przez lasy do babci i jest bosko nawet jak jade sama Jeszcze oprócz wiewiórki nic nie spotkałam na swej drodze

Co do faceta o 6 lat starszego to hmm myśle,ze to możliwy układ mój tata jest 6 lat starszy od mamy
Mój TŻ jest starszy tylko o 9 miesięcy

Kasia:Ja tez nie umiem stworzyć żadnej aukcji na allegro,a bardzo chętnie spzedam cześc ubrań i ksiazki no bo jednak w sierpniu wyjeżdzam i nie moge isc do pracy

Laylaa:Śliczna z ciebie kobieta
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:23   #12390
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
Ja już jestem
Cieszę się
Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
gdzie Agosek?
No właśnie

Cytat:
ja jeszcze tej owsianki nie miałam okazji zrobić (tak, tłumacz sobie, tłumacz ), a co do hula hop to ja kręcić umiem, ale nie wiem dlaczego - potwornie po krótkim czasie, może po minucie - potwornie zaczynają mnie boleć NOGI! i muszę przestać nie rozumiem dlaczego?
Nie wiem czemu tak Ale przynajmniej umiesz kręcić i po regularnych ćwiczeniach pewnie nogi też by nie bolały.

Cytat:

gotuję sobie makaron do pomidorówki zaraz idę, kumpela mnie wyciąga, mam z nią jechać coś załatwić
Smacznego A ja właśnie wcinam strogonowa, który mi jeszcze z 18 został Na szczęście nie zepsuty

A tak w ogóle to wcześniej zapomniałam odp na Twoje pyt dotyczące prawka- z nauką różnie to bywa, bo np ja miałam 7 wykładów po 2x godziny, na które musieliśmy się uczyć, bo facet nas pytał, a np. moja koleżanka miała coś ponad 60h ale facet ich nie pytał, no i w ogóle gaduła straszna była. Trzeba się przyłożyć do testów, ale ja akurat polubiłam je rozwiązywać, i czasem tak ot dla przyjemności je robię
A jeździć to już Cię instruktorzy nauczą

ines Ja też w żadnej puszczy nie mieszkam ale na wsi w otoczeniu pól, lasów i dzikich zwierząt Sarny, zające, dziki itp już wcześniej widziałam, ale nigdy nie byłam sama, no i dziś to coś tak szybko leciało, że w ogóle masakra
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.