Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 15:57   #1231
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ale tu ciszaaaaa... my właśnie wróciliśmy ze spacerku... na zaparcia najlepszy ruch tak mnie pogoniło w drodze powrotnej że mi się w brzuchu gorąco zrobiło i myślałam że nie dojdę
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:17   #1232
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ale tu ciszaaaaa... my właśnie wróciliśmy ze spacerku... na zaparcia najlepszy ruch tak mnie pogoniło w drodze powrotnej że mi się w brzuchu gorąco zrobiło i myślałam że nie dojdę
Hahaha ale Ci perystaltyka ruszyła


Jedziemy zaraz do mojej koleżanki z zaproszeniem na ślub.
Tak się zasiedziałam w domu przez weekend, że mi się nie chce portek na tyłek wciągać
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:43   #1233
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ines to miłej trasy . My od wtorku zaczynamy.

Ale mnie ścięło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:03   #1234
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ale się objadłam ... nie mogę się ruszać... lody z bitą smietaną (robioną ze smietanki 30%) i polewą truskawkową:l ove: umieram

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Hahaha ale Ci perystaltyka ruszyła


Jedziemy zaraz do mojej koleżanki z zaproszeniem na ślub.
Tak się zasiedziałam w domu przez weekend, że mi się nie chce portek na tyłek wciągać
Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Ines to miłej trasy . My od wtorku zaczynamy.

Ale mnie ścięło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale wam zazdroszczę ślubów... ja miałam swój we wrześniu i tak szybko mineło ... nic bym w nim nie zmieniła - no może zamówiłabym tort z cukierni a nie od sali a tak to nic
najbardziej nie lubiłam rozdawać zaproszeń bo część ludzi wybrzydzała albo była taka średnio zadowolona i mi tylko przykro było
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:09   #1235
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ale się objadłam ... nie mogę się ruszać... lody z bitą smietaną (robioną ze smietanki 30%) i polewą truskawkową:l ove: umieram

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



ale wam zazdroszczę ślubów... ja miałam swój we wrześniu i tak szybko mineło ... nic bym w nim nie zmieniła - no może zamówiłabym tort z cukierni a nie od sali a tak to nic
najbardziej nie lubiłam rozdawać zaproszeń bo część ludzi wybrzydzała albo była taka średnio zadowolona i mi tylko przykro było
A ja Tobie tych lodów. Dziś wszystko ze mnie leci. Oby nie jakaś grypa żołądkowa:sly:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:43   #1236
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

framboise - masz rację ani poduszka ani kołderka raczej nie potrzebna dla mnie super rozwiązaniem na początek jest rożek a potem śpiworki dla dzieci są cieplutkie dzieciaczki są otulone i napewno się nie odkopią - a z tą tylko piluszką to nie wiadomo bo np. mój starszy synek był zmarźluchem i było mu zimno w nocy nawet latem z zawsze spał w śpiworku bo inaczej się budził za to teraz taki gorący, że niczym nie chce się przykrywać

ale mam wspaniałą rodzinę siostra z mamą cały dzień zajmowały się małym, tż przyjechał wykąpać małego i zrobić kolacje, jutro mama idzie za mnie do pracy a siostra ma odebrać Jasiula z przedszkola więc ja tylko rano muszę rano zawieź synka do przedszkola, mamę do pracy i lecę do lekarza - tak mnie niemiłosiernie dusi kaszel, że aż mnie brzuch boli od tego kaszlu i się martwię o synusia w brzuszku
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:44   #1237
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ines-

malwiska-
ale mi smaka narobiłaś na te lody ja niedawno wciągnęłam 3 pomarańcze i zagryzłam to sałatką a teraz myślę już nad kolacją

Jaka tu dzisiaj cisza i spokój
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 18:44   #1238
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Cześć witam się z rana. Wczoraj zasnęłam nawet nie wiem kiedy.
Ines śliczne ubranka!
Mamaya odezwij się jak z wózkami, też już mam kilku faworytów, ciekawe czy mamy podobnych?

Czas na jakieś dobre śniadanie i ciągnie mnie na słodkie, więc nijak mają się te przesądy chałka z masłem, dżemorem i miodem i do tego wiadro kakao
Moje typy to Mamas and Papas Sola, Tako Alive, Joolz, Bugaboo i Orbit Baby
Dziś nic nie wybrałam, bo w sklepach same X - Landery i Mutsy
X - Landery są dość lekkie, ale mają kilka poważnych wad... A Mutsy, według opinii wielu osób, jest super, ale tylko po równej nawierzchni, jak pojawiają się nawet drobne przeszkody na drodze to zaczyna się jazda bez trzymanki Choć wizualnie Mutsy to jeden z moich faworytów, ale ja potrzebuję wózka, który będzie lekki, a zarazem będzie się sprawdzał w każdych warunkach i na każdej nawierzchni

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:13
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:11   #1239
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Witam się wieczornie. Tematy jedzenia na topie więc wrzucam moją kolację, naleśniki z powidłami różnymi w polewie truskawkowej i z truskawkami mniam
A tak cicho dzisiaj i ja też leniuchuje z tż więc nie piszę, szykuje się romantyczny wieczór więc do jutra kochane brzuchatki

Sent from my C6603 using Wizaz Forum mobile app
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1391368019217.jpg (83,6 KB, 22 załadowań)
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:19   #1240
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
I like it zazdroszczę. Ja wzięłam apap ale 10 min później wylądował w kiblu... co jest? Poranne mdłości come back?

Co do przepisu:

4 szkl ryżu do sushi
4 szkl wody

Składniki octu

1/2 szkl octu ryżowego
4 łyżki cukru
1 łyżeczka soli
1/2 łyżeczki sosu sojowego

Umyj ryż i zalej zimną wodą. Odstaw na minimum pół godziny. Możesz zostawić na kilka godzin. Potem doprowadzasz do wrzenia i gotujesz na bardzo małym ogniu 10 minut. Wyłącz grzanie i zostaw ryż na ciepłym palniku na około 20 min. Aby wchłonął wodę.

Ocet mieszasz do rozpuszczenia składników. Możesz podgrzać. Ryż przekładasz do miski/garnka (tylo nie metalowego) i wlewasz powoli ocet i mieszasz delikatnie.

Orginalnie kropisz octem i wachlujesz następnie do uzyskania temp pokojowej. My zazwyczaj odstawiamy i mieszamy od czasu do czasu. Nie mam fazy na wachlowania W razie pytań dawaj znać albo wpadnij

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję pięknie

Aleee się dziś objadłam... Mama zrobiła pyyyyszny śląski obiad - uwielbiam !
A zaraz wyciągnę z lodówki truskawki (tak wiem-mutanty pryskane) i borówki sobie wciągnę, a co

Moja Mama fajną stronkę wyczaiła www.poscieldladzieci.pl

Bardzo mi się podoba taki komplet http://poscieldladzieci.pl/mamo-tato...-60x120cm.html

do tego jest jeszcze śpiworek, osłony na szczeble, przybornik, zasłonka
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:22   #1241
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Asia !!! jesteś okrutna ! jak możesz ?! aż mi ślinka cieknie... chociaż jednego :s lina:
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 19:22   #1242
Samarqa
Raczkowanie
 
Avatar Samarqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 101
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ale się objadłam ... nie mogę się ruszać... lody z bitą smietaną (robioną ze smietanki 30%) i polewą truskawkową:l ove: umieram

Mmm bita śmietana
od rana mam smaka na lody ale że nie miałam zadnych w domu to pojechałam na lody i właśnie zjadłam 2 lody z polewą czekoladową z mc donldsa, ahh też sie ledwo ruszam

Edytowane przez Samarqa
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:26
Samarqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:00   #1243
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

roksanka, same dobre wieści

ja z wózków mam upatrzony mutsy igo - znajoma ma 4rider i jest bardzo zadowolona z niego, całkiem nieźle się go prowadzi, xlander xmove - nie wiem jak się sprawują, jedyne co zauważyłam, to, że ten model z 2014 poprawili o to, że górę w spacerówce można zasłonić - tą siatkę, na co wiele osób się skarżyło, że świeci słońce na dziecko i nie ma jak tego zasłonić,
mamas&papas sola city - ale jeszcze go w żadnym sklepie nie widziałam :/ tylko tylko co w necie, tako alive i stokke crusi, ale cena jest przesadzona trochę.

Asia dawaj adres jadę na te naleśniki
Idę się poratować lodami z bitą śmietaną, a później spać, bo już ledwo żyję.
Życzę dobrej nocy bez koszmarów sennych
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:05   #1244
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie. Tematy jedzenia na topie więc wrzucam moją kolację, naleśniki z powidłami różnymi w polewie truskawkowej i z truskawkami mniam
A tak cicho dzisiaj i ja też leniuchuje z tż więc nie piszę, szykuje się romantyczny wieczór więc do jutra kochane brzuchatki

Sent from my C6603 using Wizaz Forum mobile app
ale pysznie wyglądają ja nie lubie smażyć naleśników... robię to raz na miesiąc i od razu 30 żeby tż miał na dwa dni :P ale my na słodko rzadko jemy, robimy ostre meksykańskie z mięsem

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Samarqa Pokaż wiadomość
Mmm bita śmietana
od rana mam smaka na lody ale że nie miałam zadnych w domu to pojechałam na lody i właśnie zjadłam 2 lody z polewą czekoladową z mc donldsa, ahh też sie ledwo ruszam
ooo lody z mc pycha, ja uwielbiam mc flurry z daimem - niestety mamy trochę do mc - jakieś 25 min do słonecznego, ale może to i lepiej :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:29   #1245
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Przez te wasze wspiminki o lodach 2 opakowania zamówiłam. Wreszcie kolacja się utrzymała. Uff idę spać. Do jutra!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:51   #1246
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja tez już padam
Dobrej nocy do jutra
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:37   #1247
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Czytam was i czytam i doczytać nie mogę... ehhh weekend miałam dość napięty to ina forum czasu brak...

sunfire jeśli chodzi o endo mogę coś pwoiedzieć bo mam mnuuustwo rzeczy z tej firmy i to od urodzenia mała nosiła. Więc tak: bodziaki są absolutnie do dupy! Miałam ich kilka i wszystkie były do dupy, krótkie (a bodziak powinien być dłuższy niż koszulka bo dochodzi pielucha), no i bardzo szerokie... a moja mała raczej nie była pulchnym bobaskiem, więc wisiały na niej te bodziaki a w kroku nie mogłam dopiąć... no a od body jak sama nazwa wskazuje wymagałam żeby przylegały fajnie do ciałka... bardzo źle wspominam. Z bajacykami ze stopkami z tych samych względów byłabym ostrożna.. chociaż tu już tragedii nie było. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe ubranka to mam ich dużo i uwielbiam Zwłaszcza pidżami bez stopek (pajacyki bez stopek) są super. Jakościowo super, zwykle gruba, porządna bawełna, chyba że typowo letnie ciuszki to cieńszy materiał. Także poza bodziakami polecam. I tak jak kularek mówiła, rozmiarówka w cały świat... teraz na święta zamawiałam konkretną pakę i dla porównania bluza w rozm. 86 w sam raz, spodnie 86 dużo za duże... ale generalnie raczej mają zawyżone rozmiary.

Aha i jeszcze w kwestii rozmiarów na zimę, tu się mogę wypowiedzieć bo między moja Matyldka z 1.06 więc teraz będzie podobnie. Na zimę rozmiar 68 jeśli chodzi o ubranka, kombinezon mógłby być raczej 74 (lepiej za duży niż za mały). Z tym że Matyldka była dość długa już od urodzenia, więc jeżeli razem z tż nie gracie w NBA to 68 w zupełności powinno być ok I jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do głowy, jak tam oglądam wasze cudne zdobycze ubrankowe, nie kupujcie raczej nic z weluru w rozmiarach 56-62 bo raczej się nie przydadzą, a w razie gdyby się okazało że sory mamy taki klimat i było latem zimno to zawsze można poubierać dzidzia na cebulkę Aha i jeszcze jedno w ogóle na temat rozmiaru 56, otórz wszyscy mi mówili że w ogóle bez sensu kupować w tym rozmiarze, bo zaraz dziecko wyrasta... Otórz jak po 2 tyg w szpitalu przyjechałam do domu i chcialam małą jakoś fajnie, inaczej ubrać i okazało się że wszystko na niej wisiało... potem po 3 tyg w ff kupowałam ciuszki w rozm. 56, gdzie Matyldka urodziła się mając 56 cm... Oczywiście wszysto zależy od firmy, jakbyście kupowały w Cubusie to oni mają mega zawyżone rozmiary (conajmniej o dwa) moja mała ma jedne body z Cubusa w rozm. chyba 68 i właśnie teraz w nich śpi, gdzie większość rzeczy ma już 92
Co do pościeli.. u nas kolderka i poduszka (taka grubosci 1 cm) używana byla od początku az do teraz
Oczywiście byly przerwy na naprawde upalne dni wtedy kocyk, albo sama poszewka.. byl tez etap spiworka tak od 5 do 8 miesiąca. Ale z racji że to byla zima, to często był to śpiworek i kołderka także wg mnie dobrze kupic taki zestaw a co za tym idzie pościel w kubusie lub myszki miki

roksanka podwójne gratulacje!

Zdrówka dla chorowitków, wiem co to znaczy... ;/

Muszę wam opowiedzieć dzisiejszą pobudke z cyklu słodkie dzieciaki niedawno kupilam sobie koszule nocna w biedronce, taka zwykla tylko z przodu jest fajny czarny kociak (coś dla i like it) i jakies serduszka. W sobotę pozno poszłam spac zalozylam pierwszy raz ta koszulę, dziś rano Matyldka dość wcześnie jak na nią się budzi, wola mama i siosio (smoczek).. łudzę się ze podam jej smoczka i będzie dalej spac, chociaż wiem dobrze że tak nie będzie, bo jak moja cora się budzi i jest jasno to jest koniec spania. Jednak polprzytomna idę do jej pokoju pelna nadziei ze jednak usnie jeszcze... bo ja śpię na stojaco... podchodzę do malej której wypadł smoczek za lozeczko (i o to cała awantura), a ona ze swoją słodka minka widząc mnie mruczy miauuu (bo zobaczyła kotka), eh od razu wybaczylam jej tę pobudkę

Dziś w południe przycięłam sobie drzemkę.. i obudziłam się po niej z bólem w klatce.... z czasem się tylko nasilał... dziwne to bardzo, już przed ciążą miewałam takie bóle... masakra, nie mam pojęcia skąd to.

Jakby tego było mało... w ramach ciekawostki... w 1szej ciąży pod koniec 6go miesiąca złamałam sobie martwą już od wielu lat górną jedynkę... na wysokości dziąsła. Tak, tak byłam dziewczyną bez zęba na przedzie... dentystka z uwagi na mój wyjątkowy stan nadbudowała mi go materiałem, z którego robi się plomby... Wyglądał super, nic nie było widać, jadłam normalnie... Aż do dziś......... Za pierwszym razem złamałam sobie tego zęba na chrupiącej skórce świeżego chleba, teraz na odgrzanej w mikrofali dwudniowej pizzy..... No po prostu... ponoć jedna ciąża -jeden ząb, tylko dlaczego w obu ciążach ten sam, i akurat jedynka?!

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-02-02 o 22:55
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 04:58   #1248
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzien doberek! Mówia, ze II trymestr taki super a ja od soboty mam okropna migrene a dziś od 4 spać nie mogę... trochę to wina mojej kocinki bo jej się na zabawę nad ranem zebrało ale to nie pierwszy raz i normalnie potem zasypialam, a dziś nic z tego. Pewnie popołudniu będę umierać a tu dzisiaj tyle spraw mam do załatwienia ehh... miłego dnia kobitki!
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 06:03   #1249
ina1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

hej Dziewczyny macie takie tempo ze normalnie nie ogarniam co troszkę was podgonie to zaraz się okazuje ze nowy watek gratulacje tym co wiedza coz za bebito pod sercem noszą ja jeszcze z 2 tygodnie musze poczekac mam nadzieje ze jak w koncu skoncze pracowac to wiecej sie z wami nagadam milego dnia Mamusie!!!
ina1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 06:21   #1250
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzień dobry. Wreszcie przeszła mi migrena jupi!!!!

I like it chyba dziś koty szału dostały u mnie było deptanie co 2 godziny...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 06:58   #1251
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzień dobry wcinam śniadanko po uprzednim i wybieram się z siostrą na szybkie łowy lumpeksowe a po południu czas wracać po 2 tygodniach ferii do pracy
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:24   #1252
Niebianka86
Raczkowanie
 
Avatar Niebianka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 75
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Hej dziewczyny, przepraszam za nieobecność, ale moje dziewczyny po powrocie od mamy nie mogły się odkleić ode mnie przez cały dzień, a wręcz spać ze mną chciały, potem przyjechał mój Piękny i okupował kompa

Zaraz Was nadrobię. A te moje nerwobóle ciągle są i po tej stronie jest trochę powiększona część brzucha, normalnie czasami nie mogę się ruszyć i oddychać
Niebianka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:32   #1253
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

witam się i ja dzisiaj tż już wrócił do pracy i byłam zmuszona wstać wcześniej niż zwykle... ale dzisiaj dobry dzień bo idę do kosmetyczki a paznokcie
zle dzisiaj spałam, muszę sobie kupić sama chyba tą poduszkę bo do urodzin nie wytrzymam ...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:34   #1254
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Moje typy to Mamas and Papas Sola, Tako Alive, Joolz, Bugaboo i Orbit Baby
Dziś nic nie wybrałam, bo w sklepach same X - Landery i Mutsy
X - Landery są dość lekkie, ale mają kilka poważnych wad... A Mutsy, według opinii wielu osób, jest super, ale tylko po równej nawierzchni, jak pojawiają się nawet drobne przeszkody na drodze to zaczyna się jazda bez trzymanki Choć wizualnie Mutsy to jeden z moich faworytów, ale ja potrzebuję wózka, który będzie lekki, a zarazem będzie się sprawdzał w każdych warunkach i na każdej nawierzchni
Polecam Mutsy Evo używamy od 9 miesięcy i jesteśmy zadowoleni. Wózek jest lekki, super się go prowadzi, łatwo składa. Mimo piankowych kół daje radę na różnych powierzchniach, zimą też nie ma żadnego problemu. Być może pompowane koła sprawują się lepiej, ale są ciężkie i mogą się przebić na spacerze (to się przydarzyło mojej koleżance), zawsze coś za coś :/.
Ja teraz rozglądam się za wózkiem podwójnym dla dzieci rok po roku, masakra :/ Myślę o takim "jeden za drugim" ale większość jest długa i koszmarnie się prowadzi nawet pusty, co dopiero z dziećmi w środku. Może ktoś słyszał o jakimś fajnym wózku dla dwójki?
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:41   #1255
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ja znalazłam taki, można z niego zrobić dla jednego dziecka lub dla dwójki...
ale ta gondolka wciśnięta pod siedzisko dla starszego trochę dziwnie wygląda
https://www.marko-baby.pl/kobi-chass...el,9923,p.html
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:58   #1256
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

debesciara czyli będę brać trochę na oko hmm w NBA nie gramy, ale do małych nie należymy i jak pójdzie mały bardziej o mojej rodzinie to mały też nie będzie, tak myślę, że ten kombinezon tak na 74 max 80 po tym co piszecie. dziękuję za info o endo nieźle z tą rozmiarówką, jak ten sam rozmiar, a takie różnice ale jakieś t-shirty, spodenki - z tym raczej nie powinno być problemu p.s słodka ta Twója córcia.

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Polecam Mutsy Evo używamy od 9 miesięcy i jesteśmy zadowoleni. Wózek jest lekki, super się go prowadzi, łatwo składa. Mimo piankowych kół daje radę na różnych powierzchniach, zimą też nie ma żadnego problemu. Być może pompowane koła sprawują się lepiej, ale są ciężkie i mogą się przebić na spacerze (to się przydarzyło mojej koleżance), zawsze coś za coś :/.
Ja teraz rozglądam się za wózkiem podwójnym dla dzieci rok po roku, masakra :/ Myślę o takim "jeden za drugim" ale większość jest długa i koszmarnie się prowadzi nawet pusty, co dopiero z dziećmi w środku. Może ktoś słyszał o jakimś fajnym wózku dla dwójki?
Caramel jesteś kolejną osobą, która chwali wózki Mutsy, coś w tym musi być

Idę z psiakiem na spacer, a później na mały shopping, trzymajcie kciuki za dobre łowy muszę kupić jakiś ładny jednoczęściowy kostium na basen - oby coś było
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:16   #1257
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

a ja wczoraj zaliczyłam pierwszą w życiu migrenę ... jeszcze nigdy mnie tak głowa nie bolała i jak zaczęlam wymiotować to myślałam że nie skończę koszmar, cała niedziela wycięta z życiorysu
dziś wróciłam do świata żywych, spróbuję Was nadrobić, na szczęście w weekend nie zaszalałyście

miłego dnia
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:35   #1258
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzień dobry
Z tą rozmiarówką to różnie bywa, ja miałam kombinezon dla młodego z Wójcika w rozmiarze chyba 68 a nosił go jak miał rok (ciuchy Wójcika są większe) Jeżeli chodzi o ciuchy rekids to są wąskie, mi to bardzo pasowało bo Wojti chudy to pasowały idealnie. Z endo miałam jeansy, świetne.
Jeżeli chodzi o kołderkę to mój synuś urodził się w zimie wiec miałam taką w rozmiarze 120x60 i podusie płaską, w lecie cieniutki kocyk. Nasze dzieci urodzą się w lecie ale małe dzieci inaczej odczuwają ciepło bo nie mają na początku grubej tkanki tłuszczowej i przez pierwszy miesiąc kołderka może się przydać. I jak pisze debesciara to weluru nie ma co kupować za dużo, dresików tych najmniejszych też nie trzeba tyle. Tak myślałam właśnie że dresik jakiś na wyjście ze szpitala a potem to już większe lepiej kupować.

Moja waga jeszcze na minusie, jestem - 2 kg, aż się dziwie bo apetyt mam nieziemski.
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:56   #1259
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzien dobry
Ale pospalysmy dzis z coreczka

Oby wam przeszly wszystkie bole migrenowe

Milego dnia
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:58   #1260
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Witam się i ja , dzisiaj mamy bal karnawałowy córci . Jadę zawieźć mojego małego mima na zabawę i się odezwę buziaki
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.