Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 06:02   #1231
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówka-

pamelija-ja też chodzę na korki. Od połowy tamtej klasy, ale od pon. zaczynam wszystko o człowieku

mathilda-tj. pisze uhahanka może miał zły dzień.. ? Facet nie baba-okresem się nie wytłumaczy, ale.. czasami też może go najść PMS..

Marudź do woli
Ale nie smuć się


Ja się szykuję Za 40min mam autobus, i na dworzec
Tylko pogoda nie na zakupy..;/ Leje
A wczoraj chodziłam z krótkim rękawkiem..

Dobra, lecę. Mam nadzieję, że coś kupię..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 07:36   #1232
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość

Trwałą? Ale to wyjdą takie fale? Takie delikatne..?
Mi coś takiego nie wyjdzie na włosach Loki..może-przez chwilę by się utrzymały, tylko całkiem inne, ale ścięcie na pewno nie..;/
Myślę ze powinny wyjść...a jak nie trwałą to mozna zrobic styling czyli taką lekka trwałą na 3-4 miesiace.
Jeszcze sie wszystkiego dokładnie dopytam mojej fryzjerki dzis lub w przyszłym tyg i Ci napisze
A czemu myslisz że na Tobie cos tkaiego nie wyjdzie?

I tez ide dzis na zakupy z M choc pogoda rzeczywiscie taka nie tego ale cuż nie mam w czym chodzic wiec trzeba sie poswiecic


Mathilda nie smuc sie, kazda para ma czasem takie dni

Pamelija mnie tez czesto trudno tu pisac bo czasem nie bywam przez chocby 2 dni i nie amm czasu nadrobic wiec nie rozumiem o co chodzi ale wtedy pisze w bieżących tematach

Wogole jestem taka blada ze az sina i zastanawiam sie czy nie iśc kilka razy na solarium zeby sie po prostu lekko zarumienic i wyrowanac bo moje nogi wygladają dosłownie jak biała kiełbasa (określenie mojego ojca) a twarz tez nie lepsza...Co o tym myślicie? Czy jak jestem taka blada to to bezpieczny i dobry pomysł? Czy nie dostane czasem jakiegos poparzenia...bo troche sie boje
I czy przed pojsciem na solarium trzeba zrobic peeling i ogolic/wydepilowac nogi czy lepiej nie bo moze to zaszkodzic?
Moze moje pyt są smieszne ale nigdy jeszcze nie byłam i sie na tym nie znam
Chce jeszcze sie doradzic obsługi solarium ale boje sie ze oni powiedzą mi ze tak tak oczywiscie moge iśc i nic mi sie nie stanie tylko po to zeby dostac za to kase...

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2007-09-15 o 07:56
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 08:23   #1233
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Witajcie
Przepraszam ze tyle mnie nie bylo i tyle nie pisalam
Blaque scigala mnie na innych watkach to wrocilam
Wszystko czytam, ale jakos teraz w czasie szkole ciezko mi sie wbic tutaj.
Zauwazylyscie ze mnie "troche" nie bylo?
Obiecuje ze teraz od czasu do czasu jednak napisze tutaj

Edytowane przez super_karo
Czas edycji: 2007-09-15 o 10:41 Powód: liter.
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 08:59   #1234
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

durga ja chodze raz na ruski rok. Moze jak to Twój pierwszy raz to mozesz isc na tak 7 minut albo mniej jak chcesz a potem juz na 10 min. Zwykle sie chodzi na 10 Co do golenia to czasami ma ogolone nogi a czasami poprostu mi to zwisa. I tak nikt mnie tak nie widzi... A peelingu nigdy nie robiłam specjalnie przed. Mam nadzieje ze pomogłam .

mathilda Podobno faceci tez maja okres ale bez "żadnych wydzielin" tak jak my to mamy. Wiec moze teraz ma Twój piękny...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:15   #1235
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Em:Studniówka w Wieliczce ajj przecież tam w lato było mi strasznie zimno,ale atmosfera hmm inna niż wszystkie na pewno bedzie.
Ja tam też zastanawiam sie jeszcze czy iść na studniówke.Wczora TŻ oficjalnie zapytal sie czy ide.Odpowiedzialam,że sie zastanowie.

I życze,żeby sie ułożyło po twojej myśli z byłym TŻ.

Wy tu o PMS,a mnie wczoraj złapał.Byłam obrażona na wszystkich,zła i co najgorsze cholernie płaczliwa
Na szczęscie dzieki chorobie do wieczora złagodził się.

TŻ na poprawe humoru (i na poprawe zdrowia) przyniósł mi Kubusia i M&M-sy
Szkoda tylko,że ja nie jem jak choruje

Blaque,Durga:Mam nadzieje,że zakupy wam się udadzą

Kasia:Bluza jakoś mi sie nie podoba,moze dlatego,ze taka krotka.Na zdjeciach na all wygladają ładniej.



edit:Durga ja jak chodzilam na solarium kiedys tam to pierwszy raz to było 5minut,drugi 7 minut,trzeci 10 minut Ja bym na twoim miejscu z tak jasną karnacją poszla najpierw na te góra 5 minut,na pewno nie wiecej.I nogi zwykle mialam ogolone,ale peeling to nie koniecznie.Najlepiej przed uzyc jakiś specjalnych balsamów do solarium

W poniedzialek wybieram sobie prezent na 18
A ma to być telefon

Edytowane przez marta6704
Czas edycji: 2007-09-15 o 11:13
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:18   #1236
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Ja na solarium nie byłam nigdy i też nigdy, przenigdy nie pójdę


muszę napisać przykładową pracę na olimpiadę, a jakoś mi się nie chce
ale na myśl o 2 historiach na humanie, zamiast mojej maty i fizyki to normalnie



em ja się boję jeździć windą (ale tak bardzo bardzo się boję), więc taka studniówka to nie dla mnie... no i cena
ciekawe ile moja kosztuje, nawet nie wiem...
ale kolega z klasy poprosił mnie, żebym z nim tańczyła poloneza, cieszę się, nie wiedziałam, że to się tańczy z kimś z klasy, heh myślałam, że z tą osobą z którą idziemy na studniówkę, czyli ja ... eee nie wiem z kim, pewnie sama... a jak sama to nie idę

kasia fajna bluza, tylko dla mnie za krótka ale jak leży to mi się podoba

krówka czekamy na relację

mathilda



zaraz idę do histy
no i te tematy na prezentację z polskiego, mamy się już decydować...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:33   #1237
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

nija poloneza nie tanczy sie z osoba z klasy tylko z towarzyszaca. tzn oczywiscie mozna tez i z kims z klasy, ale wtedy kiedy idzie sie samemu.. tak mysle. zreszta w klasie musialoby byc po rowno facetow i dziewczyn, a rzadko sie to zdarza.
Durga ja na solarium nigdy nie bylam boje sie isc nie wiem jak sie to obsluguje (tzn tam by mi powiedzieli..ale balabym sie polozyc na tym lozku, jakos tak).
tez mam jasna karnacje i pewnie bym sie od razu poparzyla juz sie wole nasmarowac jakims balsamem brazujacym

mathilda mnie sie nie wydaje, ze mial zly dzien. po prostu nie sadzil, ze to co robi (wd niego pewnie nic zlego) moze Cie zasmucic.
nie przejmuj sie

blaque udanych zakupow (pewnie juz tam jestes)
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 09:41   #1238
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Laylaa:Ja chodzialam zawsze na stojące,a nie na tą ,,trumne"

I na solarium chyba pójde kilka razy przed studniówka ( jak na nią pójde)
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:50   #1239
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
krowka witaj wiesz co byłaś w warszawie i się nawet nie odezwałaś
O Holender!! Nie pomyślałam....

To ja tak szybko sie streszczę i opowiem wam najważniejsze rzeczy
Po przyjedzie do Warszawy od razu poszłam z kolega pod budynek Dzień Dobry TVN bo lubimy ten program i chcieliśmy sobie zrobić pod nim zdjęcie Akurat na dole ,p zed studiem była nagrywana pogoda. Stała też pani strogmenka, która podnosiła samochód. Pani pogodynka Agnieszka Cegielska poprosiła mnie żebym wsiada do tego samochodu(dodatkowe obciążenie)i tym sposobem zaliczyłam swój pierwszy występ w TVNie
Zaraz po tym dostałam sms od Wojtka, że właśnie widział mnie w telewizji!
Za chwilę p. Agnieszka podeszła do na i podziękowała
Powiedzieliśmy, że przyjechaliśmy specjalnie z Koszalina na Szymona pod Dzień Dobry TVN bo bardzo lubimy ten program
A ona na to...."Wow, taki kawał jechaliście! Poczekajcie..Zaraz Was wezmę do góry do studia" :ee k:
Wjechaliśmy wiec z nią do góry(jako jej "rodzina') i byliśmy przy nagrywaniu na żywo Dzień Dobry TVN z M. Prokopem i D. Wellman
W studiu było wspaniale Zrobiliśmy sobie z nimi zdjęcia
Następnie pani Agnieszka powiedziała,m że własnie jedzie do głównego studia TVN...i jak chcemy to możemy sie z nią zabrać i nas oprowadzi
Pojechaliśmy wiec z nią prywatnym samochodem i pokazała nam studio TVN 24 i TVN Meteo Było bosko!
Wspaniała kobieta, bezinteresownie spełniła nasze marzenia, o których nawet nie marzylibyśmy, bo to było dotychczas niemozlwe.
Po południu czekało nas nagranie Szymona, które również było ogromnym przeżyciem i bardzo nam sie podobało
Wszystko mam na zdjęciach, wyśle Wam na maile.

__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:55   #1240
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krówka ale super
czekam na zdjęcia
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 10:00   #1241
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krowka ale Ci zazdroszcze!! taka niespodziewana przygoda z tym studiem DDTVN i calego TVN-u!! Rowneiz czekam na zdjecia!
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 10:00   #1242
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krówka ale Wam się się trafiło! Super, zazdroszczę! Z tej Agnieszki to musi być naprawdę fajna babka No i czekam na fotki

Durga co do solarium to myślę, że powinnaś stopniowa, pierwszy raz na max 5min, kolejne razy dodawać po 1-2 minuty w zależności od tego jak się Twoja skóra zachowa. Ja jak chodziłam to zazywczaj dzień wcześniej goliłam się i robiłam peeling, ale też nie zawsze, zależy czy mi sie chciało Też się chyba za niedługo wybiorę, bo robię się blada, a lepiej wyglądam lekko opalona.

Posprzątałam, zaraz idę zrobić zadania z matmy A wieczorem jadę z koleżankami do klubu do Krk, rozerwę się przynajmniej trochę
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 10:08   #1243
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Zdjęcia wysłałam, możecie sprawdzić czy doszły

A teraz małe nadrabianko
Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Też codziennie zaglądam na pudelka
Ja także pudelkomanka

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Bo wyglądam jak cieciosław..
Jakie słowo!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Studniówkę mamy w kopalni soli w Wieliczce (fantastycznie ). Nie dość że zimno (już widzę wszystkie dziewczyny trzęsące się w balowych sukniach ), drogo, za miastem, to jeszcze nie można będzie jakby co normalnie sobie wyjść, tylko trzeba będzie czekać na windę, która jeździ co ileś-tam.
Wytjątkowo, to fakt, ale w Krakowie jest tyle pięknych miejsc, że dziwie sie, że wybrali aż tak niepraktyczne

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
*prawdopodobly... jadę z qzynką..


*słowo wymyślone przez nas
bo my se tak po hamerycku gadamy..



Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Smutno miii... byłam dziś u TŻ fajnie było i w ogóle dopóki nie poszliśmy na rocko... Chodził cały czas do znajomych a jak już siadł koło mnie to tak jak bym była powietrzem.... no ok raz na jakiś czas robił się czuły... ale większość.... porażka
To na pewno chwilowe

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ja się szykuję Za 40min mam autobus, i na dworzec
Tylko pogoda nie na zakupy..;/ Leje
A wczoraj chodziłam z krótkim rękawkiem..
E tam, fajnie masz

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Wogole jestem taka blada ze az sina i zastanawiam sie czy nie iśc kilka razy na solarium zeby sie po prostu lekko zarumienic i wyrowanac bo moje nogi wygladają dosłownie jak biała kiełbasa (określenie mojego ojca) a twarz tez nie lepsza...Co o tym myślicie? Czy jak jestem taka blada to to bezpieczny i dobry pomysł? Czy nie dostane czasem jakiegos poparzenia...bo troche sie boje
I czy przed pojsciem na solarium trzeba zrobic peeling i ogolic/wydepilowac nogi czy lepiej nie bo moze to zaszkodzic?
Moze moje pyt są smieszne ale nigdy jeszcze nie byłam i sie na tym nie znam
Chce jeszcze sie doradzic obsługi solarium ale boje sie ze oni powiedzą mi ze tak tak oczywiscie moge iśc i nic mi sie nie stanie tylko po to zeby dostac za to kase...
Jakie określenie
Też uważam, że nie powinnaś iść pierwszy raz na wiecej niż 5 min.
Ja jeszcze nigdy w solarium nie byłam.

Nija, Super_Karo, Kasia
- dzięki
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 10:39   #1244
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

hej wszystkim, wybaczcie że niestety nie czytam wszystkiego, ale muszę sie rozpakować i niedługo wychodzę i brak mi czasu ostatnio na wszystko .
Przejrzałam trochę i zauważyłam, że Pamelija wróciła, wreszcie.
Krówka fajnie że Ci się udał wyjazd, miałam wysłać Ci smsa wczoraj jak było, ale w czw w nocy zapomniałam naładować kom i musiałam oszczędzać baterię, żeby wczoraj wieczorem skontaktować się z tatą, który po mnie przyjeżdżał na dworzec, więc włączałam tylko na chwilę raz na jakiś czas.
I muszę powiedzieć, że zakochałam się w Krakowie piękne miasto, ja chcę tam wrócić
Edit: I ja nie dostałam zdjęć
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:21   #1245
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówko:Zdjęcia doszły
Strasznie zzdroszcze Super przygoda I masz zdjęcie z Prokopem Super zdjęcia i widać,że świetnie sie bawiliście

I Majewski Jakoś wyszedl ładniej na zdjęciach niż pokazują go w tv
I mamy taki sam zeszyt z krówką
Ja ide się uczyc
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:29   #1246
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

marta a goraco tam jest? co do stojacego to znow sie boje, zebym nie zaslabla bo mam do tego sklonnosci a lezace tez kojarzy mi sie z trumna.
ja mysle, ze ok tydzien przed studniowka zaczne sie smarowac jakims balsamem co 2 dzien, zeby nie byc strasznie biala (bo na jakiejs super opaleniznie mi nie zalezy, zreszta dziwnie wtedy wygladam).
a sukienke zamierzam kupic 'w ostatniej chwili', tzn pochodze wczesniej i popatrze, ale kupie pod koniec roku jakos (zeby mi sie nie odwidziala, bo duzo rzeczy po zakupie przestaje mi sie podobac)

krowka super
naprawde swietnie sie zachowala ta babka.
ja tez nie mam narazie zdjec.


uczylam sie troche i nie jest tak zle nawet..
tzn - chce mi sie.

patrzylam na strone AE w Krakowie i maja tam przelicznik z podstawowej na rozszerzona, wynik mnozy sie przez 0,7.. czyli jesli np zda sie ang. podstawowy na 90% to na rozszerzona wychodzi 63%..
i teraz sie zastanawiam, co sie bardziej oplaca zdawac.. jak myslicie?
ogolnie to podstawy sie nie boje, rozszerzenia tak, bo rozne tematy moga byc w pracy pisemnej.. wlasciwie to sie zdecydowalam na podstawowa, ale teraz nie wiem
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:24   #1247
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Teraz ja
Wstałam po 12 i teraz zamulam przed kompem

Krówka Właśnie obejrzałam zdjęcia Super się Wam trafiło, świetna przygoda. Zawsze się zastanawiałam jak to jest być właścicielem mieszkania, którego balkon widać przed te szyby w Dzień Dobry TVN, ja to bym wynajmowała chyba na reklamy
A z Liroya kurdupel podobno, to prawda?
Haha i fajnie wyszło to z Wojtkiem

Co do solarium, to ja byłam kilka razy, ale teraz nie chodzę, bo nie mogę. Właśnie się zastanawiam, co ze studniowką, bo taka blada to trochę lipa, a balsamami nigdy równo nie wyjdzie na całym ciele... Ale wracając do solary, to z tego co pamiętam, bardzo poprawia humor. Nie wiem, czemu tak się dzieje, może te promienie UV mają jakieś właściwości... W każdym razie po wyjściu czułam się fajnie

Laylaaa nie jest gorąco raczej, tam są takie dmuchawy wentylujące


Nie będę zbytnio rozwijać tematu szkoły W SOBOTĘ, napiszę tylko, że zgłosiłam się do olimpiady z angielskiego, ale to tylko tak, żeby nie iść na lekcje w sumie... i jakąś dobrą ocenę dostać. Bo wyniku to na pewno wysokiego nie będę miała
A i pod koniec września robimy karaoke i konkurs typu 'Jaka to melodia' po angielsku na Dni Języków Obcych. Karaoke robiliśmy już w zeszłym roku, haha świetnie było

Jak tam, dziewczyny, plany na sobotni wieczór? Bo u mnie bardzo niesprecyzowane, planujemy z koleżanką wyciągnąć kogoś gdzieś... ale kogo i gdzie?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:31   #1248
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Eee tam zaraz trumna. Ja jak tam wchodze to podgłaśnim muzyke i se śpiewam (oczywiście nie za głośno ) Jak byłam 1 raz to tez nie wiedziałam co sie robi i poczułam sie troche... "klaustrofobicznie"

krówka ja tez nie dostałam Twoich zdjęć ;( Ale fajną miałaś przygode

Wk***iłam sie dzisiaj. Byłam teraz na jazdach i to co miałam pozapisywane na następne dni trzeba było odwołac, bo szef prowadzi ten OSK jak za komuny, ze mozemy sie zapisywac tylko na 1 dzien. I tym sposobem jazdy mam dopiero 24. Miałam mieć 25h a bede miała 21h... Co za syf Ale przynajmniej moj instruktor mi powiedziała ze mogłabym juz teraz isc na exam.
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:41   #1249
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
h
Krówka fajnie że Ci się udał wyjazd, miałam wysłać Ci smsa wczoraj jak było, ale w czw w nocy zapomniałam naładować kom i musiałam oszczędzać baterię, żeby wczoraj wieczorem skontaktować się z tatą, który po mnie przyjeżdżał na dworzec, więc włączałam tylko na chwilę raz na jakiś czas.
I muszę powiedzieć, że zakochałam się w Krakowie piękne miasto, ja chcę tam wrócić
Edit: I ja nie dostałam zdjęć
Och, dziękuj za dobre chęci
Fajnie, ze i Tobie wyjazd sie udał

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
T
Krówka Właśnie obejrzałam zdjęcia Super się Wam trafiło, świetna przygoda. Zawsze się zastanawiałam jak to jest być właścicielem mieszkania, którego balkon widać przed te szyby w Dzień Dobry TVN, ja to bym wynajmowała chyba na reklamy
A z Liroya kurdupel podobno, to prawda?
Haha i fajnie wyszło to z Wojtkiem
Rzeczywiście, zbyt wysoki nie jest
Był ze swoją żoną i córeczką i bardzo słodko razem wyglądali
Mała podczas nagrania wbiegła na plan, dała buzi Liroyowi i powiedziała: "Tato, kocham Cię"

Co do mieszkań, to musze Ci przyznać ,że niektórzy już wpadli na taki pomysł Maja na balkonach jakieś reklamy , salonu wróżb np.

A z W., to już w ogóle super Ciągle dziękuje mi w smsach, że sie z nim chce spotkać Umówiliśmy sie na jutro, na 16.
Nie wiem tylko, co będziemy w taką pogodę robić


Zdjecia wysłałam Layli i Ines po raz drugi, teraz powinny dojść
Nie wiem jak z blaque, bo coś chyba ze skrzynką jest nie tak.

Ywonula
, a Twojego maila nie mam, wiec wyślij mi może przez PW

ADD: Dodam jeszcze, że miałam niesamowitą zwałę z Gosi Andrzejewicz(co widać na zdjęciu :P), która okazała sie być jeszcze głupsza niż podejrzewałam
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 15:05   #1250
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówko:Głupsza?? a to dlaczego??
Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
marta a goraco tam jest? co do stojacego to znow sie boje, zebym nie zaslabla bo mam do tego sklonnosci a lezace tez kojarzy mi sie z trumna.
ja mysle, ze ok tydzien przed studniowka zaczne sie smarowac jakims balsamem co 2 dzien, zeby nie byc strasznie biala (bo na jakiejs super opaleniznie mi nie zalezy, zreszta dziwnie wtedy wygladam).
a sukienke zamierzam kupic 'w ostatniej chwili', tzn pochodze wczesniej i popatrze, ale kupie pod koniec roku jakos (zeby mi sie nie odwidziala, bo duzo rzeczy po zakupie przestaje mi sie podobac)
Właśnie wcale nie gorąco Ja chodziłam jakoś na zime i tak strasznie fajnie było wejść i sobie posiedzieć w ciepełku.I tak samo jak Uhahana mialam dobry humor po tym solarium tylko,że od tego czasu na rękach po opalaniu robią mi się białe plamy wlasnie przez solarium i przez to,że w wakacje rok temu unikałam filtrów,a słońca nie
Uhahana:No gratuluje tej olimpiady z angielskiego
A na dzisiaj żadnych planów.Miałam jechać do Białegostoku,ale przez chorobe nie wyszło
Może TŻ później wpadnie.

Ogólnie to od rana czytam zbrodnie i kare na zmiane z drzemaniem Jaki ten Roskolnikow interesujący

Teraz mam zamiar jednak zrobil chociaz źródla z historii
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:09   #1251
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówko- dziękuję za zdjęcia!!!!! nawet nie wiesz, jak strasznie Ci zazdroszczę!!!!

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość


ADD: Dodam jeszcze, że miałam niesamowitą zwałę z Gosi Andrzejewicz(co widać na zdjęciu :P), która okazała sie być jeszcze głupsza niż podejrzewałam
haha, tez jestem jej "fanką"
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:35   #1252
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dzięki dziewczyny Już mi przeszło. Nie będę się przeciez z nim kłócić cały dzień. Przeprosił i jest ok.

Zapamiętałam tylko przygody Krówki Ale wrażenia Zazdroszczę!!! I czekam na zdjęcia!
Jadę niedługo do koleżanki (kuzynki TŻ która mieszka obok niego ) i śpię u niej dziś a jutro o 13 idę się dziarać Uch mam nadzieję że nie będzie tak bardzo bolało.
Trzymajcie się!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:35   #1253
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Nie nadrobiłam w prawdzie niczego, ale Krówka zdjęcia świetne

Na razie tyle mam do powiedzienia, bo nie mam za bardzo czasu
Postaram się jutro albo jeszcze dzisiaj nadrobić
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 16:03   #1254
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

mathilda jaki tatuaz robisz?
tego aniola?

edit:
krowka, zdjecia super
ale mieliscie przygode, pozazdroscic
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 16:28   #1255
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krowka - no to wam sie wyjazd udal : D
ale pomyslec ze ta babka taka mila . mogla was zlac i tyle . a tu nie : D
jednak "gwiazdy" nie sa takie zle ; )

a ja jestem po szkole , sprzataniu , praniu .
przede mną jeszcze pakowanie .
ale to chyba jutro :P
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 16:58   #1256
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

A ja tylko weszłam, żeby napisać, że mam strasznie dziwny humor... Tak chciało mi się wieczorem gdzieś wyjść, a jak mam się powoli zbierać, to wszystkiego mi się odechciewa i najchętniej bym została w domu i zamulała...

Nadrobię... później
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:21   #1257
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

laylaaa nie anioła. Na anioła mnie nie stać jeszcze i boję się. Zresztą nie mam odpowiedniego wzoru Robię XII na karku i napis, jaki to tajemnica xD Ale nie po polsku. Wyślę zdjęcia jak się zagoi
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:55   #1258
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Myślę ze powinny wyjść...a jak nie trwałą to mozna zrobic styling czyli taką lekka trwałą na 3-4 miesiace.
Jeszcze sie wszystkiego dokładnie dopytam mojej fryzjerki dzis lub w przyszłym tyg i Ci napisze
A czemu myslisz że na Tobie cos tkaiego nie wyjdzie?

I tez ide dzis na zakupy z M choc pogoda rzeczywiscie taka nie tego ale cuż nie mam w czym chodzic wiec trzeba sie poswiecic
To czekam na wiadomośći
Hm z trwałą nie wiem jak, ale chodziło mi o kręcenie np. jakimiś wałkami, że pewnie trzymały by się te loki krótko
Ale trwała niszczy włosy..:|
A będziesz się pytała tej fryzjerki, czy można zrobić takie loczki? (jak ta z tego teledysku?)
Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Witajcie
Przepraszam ze tyle mnie nie bylo i tyle nie pisalam
Blaque scigala mnie na innych watkach to wrocilam
Wszystko czytam, ale jakos teraz w czasie szkole ciezko mi sie wbic tutaj.
Zauwazylyscie ze mnie "troche" nie bylo?
Obiecuje ze teraz od czasu do czasu jednak napisze tutaj
Tak, tak to ja


Dobrze, że już jesteś! I okropna kobieto już nie znikaj!

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
blaque udanych zakupow (pewnie juz tam jestes)
Dziękuję

Kupiłam sobie czarną kurtkę w Bershce ( strasznie mi się podoba)
, szalik biały z zielonymi paskami (taki materiał, jak kiedyś wklejałam tego z allegro), rękawiczki, puder sypki z Inglota i 2 podkładki pod kawę dla rodziców
+2 lody
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Holender!! Nie pomyślałam....

To ja tak szybko sie streszczę i opowiem wam najważniejsze rzeczy
Po przyjedzie do Warszawy od razu poszłam z kolega pod budynek Dzień Dobry TVN bo lubimy ten program i chcieliśmy sobie zrobić pod nim zdjęcieAkurat na dole ,p zed studiem była nagrywana pogoda. Stała też pani strogmenka, która podnosiła samochód. Pani pogodynka Agnieszka Cegielska poprosiła mnie żebym wsiada do tego samochodu(dodatkowe obciążenie)i tym sposobem zaliczyłam swój pierwszy występ w TVNie
Zaraz po tym dostałam sms od Wojtka, że właśnie widział mnie w telewizji!
Za chwilę p. Agnieszka podeszła do na i podziękowała
Powiedzieliśmy, że przyjechaliśmy specjalnie z Koszalina na Szymona pod Dzień Dobry TVN bo bardzo lubimy ten program
A ona na to...."Wow, taki kawał jechaliście! Poczekajcie..Zaraz Was wezmę do góry do studia"
Wjechaliśmy wiec z nią do góry(jako jej "rodzina' i byliśmy przy nagrywaniu na żywo Dzień Dobry TVN z M. Prokopem i D. Wellman
W studiu było wspaniale Zrobiliśmy sobie z nimi zdjęcia
Następnie pani Agnieszka powiedziała,m że własnie jedzie do głównego studia TVN...i jak chcemy to możemy sie z nią zabrać i nas oprowadzi
Pojechaliśmy wiec z nią prywatnym samochodem i pokazała nam studio TVN 24 i TVN Meteo Było bosko!
Wspaniała kobieta, bezinteresownie spełniła nasze marzenia, o których nawet nie marzylibyśmy, bo to było dotychczas niemozlwe.
Po południu czekało nas nagranie Szymona, które również było ogromnym przeżyciem i bardzo nam sie podobało
Wszystko mam na zdjęciach, wyśle Wam na maile.
Krówka kochana ale suuper!!!
Normalnie przygoda jak z filmu I że też Wam się tak trafiło
A tą p. Agnieszkę strasznie 'lubię'. Tzn. tak z TV, podoba mi się jak prowadzi, jest taka sympatyczna, uśmiechnięta zawsze, wydaje się właśnie taka.. 'swojska'

A z W. to też super!
Zdjęcia dostałam, dziękuję! Jak zwykle ślicznie wyglądasz, i nie mogę się napatrzeć na Twoją cerę, uśmiech i włosy..
Majewski strasznie fajnie wyszedł. A jaki on w ogóle jest? Bo wydaje się w porządku?
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, zbyt wysoki nie jest
Był ze swoją żoną i córeczką i bardzo słodko razem wyglądali
Mała podczas nagrania wbiegła na plan, dała buzi Liroyowi i powiedziała: "Tato, kocham Cię"
Super..

Cytat:
A z W., to już w ogóle super Ciągle dziękuje mi w smsach, że sie z nim chce spotkać Umówiliśmy sie na jutro, na 16.
Nie wiem tylko, co będziemy w taką pogodę robić
Noooo!! Jeszcze bardziej suuuuper!!!!!:cmo k:
Czyli roman kwitnie..?

Cytat:
ADD: Dodam jeszcze, że miałam niesamowitą zwałę z Gosi Andrzejewicz(co widać na zdjęciu :P), która okazała sie być jeszcze głupsza niż podejrzewałam
hahaha czemu?!?
Ależ ja jej nie cierpię....

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
laylaaa nie anioła. Na anioła mnie nie stać jeszcze i boję się. Zresztą nie mam odpowiedniego wzoru Robię XII na karku i napis, jaki to tajemnica xD Ale nie po polsku. Wyślę zdjęcia jak się zagoi
Ooo, nie mogę się doczekać
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:12   #1259
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Ja na solarium nie byłam nigdy i też nigdy, przenigdy nie pójdę

no i te tematy na prezentację z polskiego, mamy się już decydować...
Ja na solarium też nie byłam i nie pójdę.

A co do tematu na polski, to ja już wybrałam (nie pamiętam czy już się chwaliłam ) : Motyw kota w literaturze i sztuce.

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
patrzylam na strone AE w Krakowie i maja tam przelicznik z podstawowej na rozszerzona, wynik mnozy sie przez 0,7.. czyli jesli np zda sie ang. podstawowy na 90% to na rozszerzona wychodzi 63%..
i teraz sie zastanawiam, co sie bardziej oplaca zdawac.. jak myslicie?
ogolnie to podstawy sie nie boje, rozszerzenia tak, bo rozne tematy moga byc w pracy pisemnej.. wlasciwie to sie zdecydowalam na podstawowa, ale teraz nie wiem
Oo.. widzę, że też wybierasz się na AE. Ja Ci powiem tak.. Obliczyłam sobie, że żeby się załapać na tą dolną granicę, od której ludzie zazwyczaj się dostają, muszę mieć ok. 150 pkt./200. Czyli ok. 80% z rozszerzonego francuskiego i ok. 70% z rozszerzonej geografii (lub, ewentualnie 100% z podstawowej). Na logikę, oczywiste jest, że łatwiej mieć 70% z podst. niż 100% z rozsz. Dlatego ja zdaję rozsz. geografię i francuski, no i polski podst. bo się nie liczy. Może wylądujemy razem na studiach, co?
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
o 13 idę się dziarać Uch mam nadzieję że nie będzie tak bardzo bolało.
Trzymajcie się!
O, ja.. Ale Ci zazdroszczę! Ja też sobie robię tatuaż - na 18stkę. Jak tylko Ci się zagoi, to koniecznie wklej zdjęcie!!

KBM, ale suuuper. Strasznie Ci zazdroszczę i też uwielbiam DDtvn. No i co z tą Gosią A.?

Widzę, że wy również nie jesteście entuzjastycznie nastawione do mojej studniówki. Naprawdę nie wiem kto to wymyślał. No, ale nie przejmuję się tym już, nie ma po co..

Dziś zwykła sobota - cały dzień w pracy, a potem na longera do Galerii. Przy okazji były TŻ kupił mi kolczyki w H&M i dwa wielkie numery Fashion (to taka gazeta o modzie, w której jest pełno reklam, które zbieram). I teraz dopiero wróciłam.
Pozytywnie mi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 20:13   #1260
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Nie będę zbytnio rozwijać tematu szkoły W SOBOTĘ, napiszę tylko, że zgłosiłam się do olimpiady z angielskiego, ale to tylko tak, żeby nie iść na lekcje w sumie... i jakąś dobrą ocenę dostać. Bo wyniku to na pewno wysokiego nie będę miała
A i pod koniec września robimy karaoke i konkurs typu 'Jaka to melodia' po angielsku na Dni Języków Obcych. Karaoke robiliśmy już w zeszłym roku, haha świetnie było
Powodzenia, słyszałam, że trudna jest, ale warto spróbować

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A ja tylko weszłam, żeby napisać, że mam strasznie dziwny humor... Tak chciało mi się wieczorem gdzieś wyjść, a jak mam się powoli zbierać, to wszystkiego mi się odechciewa i najchętniej bym została w domu i zamulała...

Nadrobię... później
Też tak mam czasami, na początku chcę gdzieś wyjść, a potem mi się nie chce i mogłabym zostać w domu.

Krówka
dziękuję za zdjęcia i zauważyłam, że nie zapomniałaś o nas, na zdjęciu z szymonem trzymasz zeszyt, na którym jest napisane Krowa

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
laylaaa nie anioła. Na anioła mnie nie stać jeszcze i boję się. Zresztą nie mam odpowiedniego wzoru Robię XII na karku i napis, jaki to tajemnica xD Ale nie po polsku. Wyślę zdjęcia jak się zagoi
Ooo to czekam na zdjęcie co to będzie

Edit: Shatje weszłam na Twój wątek i tam było coś napisane o 2 miejscu, to chodzi o ten konkurs, w którym głosowałyśmy?
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.