Rossmann cz. XVIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 16:48   #1231
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Rossmann cz. XVIII

no,trzecie i ostatnie zakupy w Rossie zrobione wydałam niedużo,bo jakieś 18 zł,wzięłam tylko dwa lakiery Lovely żelowe,i szminkę nudziaka Rimmel Kate 14 miałam nie brać ale w ostatniej chwili poszłam...i wreszcie jestem zadowolona! po dwóch niezbyt udanych zakupach Rimmel Asia i Airy Fairy,pomyślałam-do trzech razy sztuka i wreszcie,mój kolor,w takim się czuję najlepiej,naturalny tamte dwa na oko też mi się wydawały że będą dobre,ale tak to jest-na każdych ustach wyglądają inaczej,a ja się brzydzę malować testerami
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:54   #1232
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
maseczki Ziaja, Perfecta, Siarkowa Moca, RdL + rybki RdL(tak wiem, mam zapas na rok )
Polecasz rybki? Ja widziałam tylko te przeciwzmarszczkowe a stwierdziłam, że mając te 23 lata nie są mi chyba jeszcze potrzebne
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:02   #1233
InfallibleLifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 337
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Mój też ma koronę.
Ja mam swoje opakowanie już ponad pół roku, bo mi nie do końca on leży, więc pewnie dlatego nie ma korony
InfallibleLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:07   #1234
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Baza pod cienie z Daxa jest w ogóle w R.? Wydawało mi się, że są tylko te pod podkład.
u mnie nie ma tej bazy pod cienie

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Chciałam kupić lakier Wibo so matte, szukam i szukam i nie ma :/ A w taką pogodę nie chciało mi się za lakierem jeździć, tym bardziej, że chora jestem.
Więc znowu ponad 40 zł poszło
a już myślałam, że tylko u mnie nie ma tych lakierów, a tak mi na nich zależało
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:07   #1235
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Polecasz rybki? Ja widziałam tylko te przeciwzmarszczkowe a stwierdziłam, że mając te 23 lata nie są mi chyba jeszcze potrzebne
Na razie stosuję te nawilżające (niebieskie) ,dzisiaj będę aplikować dopiero trzecią więc chyba jeszcze nie jestem w stanie nic więcej o nich powiedzieć ale zauważyłam, że rano moja skóra jest mega nawilżona więc chyba działają kupiłam dzisiaj te przeciwzmarszczkowe, mimo że zdecydowanie nie są mi potrzebne z racji wieku ale wczytałam się w opis i tam jest napisane, że nawilżają i regenerują a dopiero przy regularnym stosowaniu zapobiegają oznakom starzenia, więc stwierdziłam że krzywdy mi nie zrobią

Kusi mnie jeszcze szminka by Kate nr 101... i przydałby mi się jakiś żółty lakier, ale nie chcę żeby prześwitywał i robił smugi- polecacie jakiejś konkretnej firmy? W szafie Wibo nie widziałam żadnego żółtego (oprócz jakiegoś z brokatem), a z Lovely się boję bo prześwitują. Tak, właśnie maznęłam się moimi nowymi lakierowymi zdobyczami i wszystkie Lovely prześwitują przy 1 warstwie (nie wiem ilu warstw potrzebują bo tego nie sprawdzałam) natomiast Wibo nr 479 i nr7 by TheOleskaaa mogłabym spokojnie zostawić przy pierwszej warstwie
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:07   #1236
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Ma może któraś z Was krem EvaNatura - Herbal Garden z ekstraktem z melisy? Jak wrażenia?
Ja stosowałam i zupełnie nie przypadł mi do gustu. Ucieszyłam się, gdy kot wywalił słoiczek wylewając zawartość Jak dla mnie Alterra z dziką różą rządzi.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:08   #1237
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
no,trzecie i ostatnie zakupy w Rossie zrobione wydałam niedużo,bo jakieś 18 zł,wzięłam tylko dwa lakiery Lovely żelowe,i szminkę nudziaka Rimmel Kate 14 miałam nie brać ale w ostatniej chwili poszłam...i wreszcie jestem zadowolona! po dwóch niezbyt udanych zakupach Rimmel Asia i Airy Fairy,pomyślałam-do trzech razy sztuka i wreszcie,mój kolor,w takim się czuję najlepiej,naturalny tamte dwa na oko też mi się wydawały że będą dobre,ale tak to jest-na każdych ustach wyglądają inaczej,a ja się brzydzę malować testerami
Też mam ten kolor
Czaiłam się na niego od miesięcy, oczarowana makijażami Salmy Hayek, szukałam szminek w ładnych odcieniach beżo-brązu, z lekką nutką brzoskwini, ciepłych... Maziałam się testerami Rimmel, 14 wydała mi się najlepsza i przysięgłam sobie, że będę ją miała... No i mam Piękna jest, o tak!
W ogóle, planuję ściągać kolorki od Salmy, ale na razie mały stop ze szminkami Niby mam aż 2, ale od niedawna używam, a nie lubię jak coś leży.
No i nadal jestem zakochana w 'Airy Fairy'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imageshgfggg.jpg (9,8 KB, 49 załadowań)
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 17:09   #1238
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Ja mam opakowanie takie jak na KWC Stay Matte, kupione na koniec 2011 roku.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:10   #1239
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja stosowałam i zupełnie nie przypadł mi do gustu. Ucieszyłam się, gdy kot wywalił słoiczek wylewając zawartość Jak dla mnie Alterra z dziką różą rządzi.
To jest jeszcze normalny krem do buzi? Myślałam, że jest tylko krem do mycia z dziką różą.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:13   #1240
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Ja dziś poszłam po krem ze świetlikiem z Flosleka, ale nie było, to wzięłam taki sam z Eva Natura , zobaczymy czy coś da
Zastanawiałam się także nad korektorem na syfki i pod oczy i żaden z l'oreala , rimmela , maybelline mi nie pasował. Widziałam korektor Eveline BB, ale nie miałam odwagi go kupić. Widzę, ze ma dobre opinie, że dobrze kryje, więc chyba po niego wrócę
Zastanawiam się jeszcze nad jakimś podkładem. Robiłam milion swatchy i sam nie wiem już co ja chcę
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:13   #1241
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
To jest jeszcze normalny krem do buzi? Myślałam, że jest tylko krem do mycia z dziką różą.
Ten krem do mycia został wycofany, podobnie jak ten pod oczy. Zostały tylko kremy na dzień i na noc do twarzy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 17:16   #1242
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ten krem do mycia został wycofany, podobnie jak ten pod oczy. Zostały tylko kremy na dzień i na noc do twarzy.
Kurka, muszę się przyjrzeć, bardzo lubię kremy Alterra
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:17   #1243
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Kisame, spróbuj sobie lakier żółty z Miss Sporty seria clubbing, ja z tej serii mam malinowy, pomarańczowy, koralowy i kobaltowy, najbardziej bałam się o pomarańczowy, że będzie prześwitywał, ale 2 warstwy, jak z pozostałymi kolorami moimi, wystarcza. Mogę Ci nawet zdjęcie wstawić aby udowodnić. I trwałość niezła bo malowałam w sobotę, do dziś nie ma odprysków, a wykonuję normalnie prace domowe.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:18   #1244
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Widocznie to musi być nowa wersja, ponieważ kiedyś na pewno nie miały wytłoczonej korony
Pisałam o tym niedawno, bo sama się zdziwiłam. Chyba jakieś 2 miesiące temu kupowałam jeszcze stare opakowanie, ale to z korną bardziej mi się podoba - nie otwiera się tak łatwo, więc nie ma ryzyka, że się rozsypie w torebce czy kosmetyce
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:19   #1245
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
Nie polecam, strasznie drapie. Lepiej dolożyć i kupić coś innego. Polecam eco tools do pudru, warto kupic go w tesco gdzie kosztuje 21 zł
dzięki, w takim razie muszę sobie odpuścić
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Które to są maseczki, które się trzyma całą noc?
a mnie interesuje techniczna kwestia takich maseczek - czy rano poduszka nie jest cała brudna? nie wyobrażam sobie kłaść się spać np. na boku z maseczką na twarzy
Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Żel do stylizacji brwi to fenomen, ja mam brwi w odcieniu jasnego mysiego blondu, włosy brązowe (zasługa farby) jednak pasuje on i jasnym blondynkom (gdy nałożymy go delikatnie) jak i brunetkom, ja nakładam dwie cienkie warstwy i jestem zadowolona przez cały dzień, nie blaknie, nie ściera się, nie rozmazuje, jest idealny, także serdecznie go polecam. Jest tylko jeden odcień- brąz jednak nie taki "tępy" bo w tuszu znajdują się tak jakby mini drobineczki przez co brwi wyglądają badzo naturalnie i zdrowo, ciężko się zorientować że cokolwiek jest na nich nałożone, wyglądają jakby naturalnie miały odcień brązowy (bez "ulepszeń"), intensywność możemy stopniować wedle uznania
to i ja przy okazji bardzo podziękuję za opinię, bo pytałam o ten żel już wielokrotnie i właśnie o taką recenzję mi chodziło tak ps. za każdym razem rozbraja mnie Twój avek
Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
- jakiś podkład długo matujący co cery tłustej, trądzikowej, czytałam o under twenty ale przeraziły mnie opinie, że ciemnieje, a ja raczej blada jestem. (zazwyczaj próbki podkładu dostawałam w kolorze "ivory").
Sama nie wiem..
ja podkład Under Twenty bardzo polecam. miałam go kiedyś, potem zupełnie o nim zapomniałam i niedawno znów nabrałam na niego ochoty
Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie, olejki Alterra, które większość z Was używa do olejowania włosów, gdzie znaleźć? Bo przeszukałam dwa Rossmanny wzdłuż i wszerz i nie było nawet pustych miejsc na półkach po nich
leżą tam gdzie balsamy do ciała itp., na górze
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:21   #1246
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Dziewczyny proszę pomóżcie!
Mam 31 lat, cerę mieszaną i szukam kremu na MEGA WIELKIE pory.
Był tu polecany nivea Q10 ale jak dziś stanęła przed półką to było ich kilka rodzajów i zgłupiałam. Doszłam do wniosku, że lepiej was zapytać i kupić zdążę jutro. Który to był? Czy może jest jakiś jeszcze inny na poszerzone pory?
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:23   #1247
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Pisałam o tym niedawno, bo sama się zdziwiłam. Chyba jakieś 2 miesiące temu kupowałam jeszcze stare opakowanie, ale to z korną bardziej mi się podoba - nie otwiera się tak łatwo, więc nie ma ryzyka, że się rozsypie w torebce czy kosmetyce



Właśnie dosyć ciężko się otwiera, to dobrze
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:24   #1248
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Kurka, muszę się przyjrzeć, bardzo lubię kremy Alterra
O, to może Ty mi doradzisz. Czy któryś z alterrowych kremów jest trochę lżejszy? Żeby nie zostawiał tej "powłoczki"
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:29   #1249
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
ja podkład Under Twenty bardzo polecam. miałam go kiedyś, potem zupełnie o nim zapomniałam i niedawno znów nabrałam na niego ochoty
Kurczę, za 10,19zł mogę spróbować. Dzięki.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 17:31   #1250
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Byłam dzisiaj w Rossie, chciałam kupić szminkę Rimmela, ale wyszłam po minucie, bo wystraszyłam się dzikich tłumów przy szafach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:32   #1251
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
O, to może Ty mi doradzisz. Czy któryś z alterrowych kremów jest trochę lżejszy? Żeby nie zostawiał tej "powłoczki"
Hej
Niestety, każdy z nich jest dość treściwy i tępy, dlatego używam ich na noc. Chyba w Alterra nie znajdziesz nic lekkiego, szybko wchłaniającego się...
Ale polecam się przekonać, mają specyficzną konsystencję jak i zapachy, ale... działanie CUD! Zwłaszcza aloesowy Wiem, że mają wielu przeciwników, ale ja często jestem w mniejszości na KWC
Nie mam rozeznania w drogeryjnych kremach, ale np. BabyDream się wchłania, albo Ziaja Kozie Mleko 1... Powłoczka zawsze jakaś tam jest, ale nie takie jak w Alterra.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:35   #1252
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny cieszę się jak dziecko
  • lakiery Wibo, Lovely. + Top Coat Wibo, odżywka 3w1 Eveline, So Matte Wibo (gdyby którąś Bydgoszczankę interesowało to w Ross na Błoniu jest mnóstwo tych matowych lakierów )
  • maseczki Ziaja, Perfecta, Siarkowa Moca, RdL + rybki RdL(tak wiem, mam zapas na rok )
  • eyeliner Wibo, żel do brwi Wibo, żółty tusz Lovely, różowy tusz Wibo, żółty Colossal 100% black, Rimmel Day2Night, szminka Elixir Wibo nr 05, róż Lovely odcień Sienna
  • płyn micelarny, tonik i peeling Bourjois, dwufazówka i tonik ogórkowy Ziaja
  • kremy: Siarkowa Moc, masło kakaowe i krem z olejem awokado Ziaja, brązujący Alterra
balsam brązujący Lirene, woda termalna Caramance z różą, Ziaja Bloker, chusteczki Alterra, pachnąca saszetka do szafy,pomadka ochronna Alterra (będę używać do rzęs)

poszalałam, a i tak sporo rzeczy jest u TŻ

jeśli chcecie jakieś swatche lakierów to piszcie śmiało, nie ma problemu
Maatkooo!!! Ale żeś nakupiła!!!!!!!
Ja dziś byłam w Rossie, ale nic nie kupiłam. Opanowałam się, bo mam za dużo kosmetyków.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:35   #1253
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny cieszę się jak dziecko
  • lakiery Wibo, Lovely. + Top Coat Wibo, odżywka 3w1 Eveline, So Matte Wibo (gdyby którąś Bydgoszczankę interesowało to w Ross na Błoniu jest mnóstwo tych matowych lakierów )
  • maseczki Ziaja, Perfecta, Siarkowa Moca, RdL + rybki RdL(tak wiem, mam zapas na rok )
  • eyeliner Wibo, żel do brwi Wibo, żółty tusz Lovely, różowy tusz Wibo, żółty Colossal 100% black, Rimmel Day2Night, szminka Elixir Wibo nr 05, róż Lovely odcień Sienna
  • płyn micelarny, tonik i peeling Bourjois, dwufazówka i tonik ogórkowy Ziaja
  • kremy: Siarkowa Moc, masło kakaowe i krem z olejem awokado Ziaja, brązujący Alterra
balsam brązujący Lirene, woda termalna Caramance z różą, Ziaja Bloker, chusteczki Alterra, pachnąca saszetka do szafy,pomadka ochronna Alterra (będę używać do rzęs)

poszalałam, a i tak sporo rzeczy jest u TŻ

jeśli chcecie jakieś swatche lakierów to piszcie śmiało, nie ma problemu
jest się z czego cieszyć
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:35   #1254
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Hej
Niestety, każdy z nich jest dość treściwy i tępy, dlatego używam ich na noc. Chyba w Alterra nie znajdziesz nic lekkiego, szybko wchłaniającego się...
Ale polecam się przekonać, mają specyficzną konsystencję jak i zapachy, ale... działanie CUD! Zwłaszcza aloesowy Wiem, że mają wielu przeciwników, ale ja często jestem w mniejszości na KWC
Nie mam rozeznania w drogeryjnych kremach, ale np. BabyDream się wchłania, albo Ziaja Kozie Mleko 1... Powłoczka zawsze jakaś tam jest, ale nie takie jak w Alterra.
Ja wiem, ze są cudowne, ale średnio pasują mi na dzień. Mam dziką różę i bezzapachowy (trochę gorszy wg mnie). Chciałam coś z w miare dobrym składem na dzień, ale chyba pozostanie to w kwestii marzeń.

Jeszcze drugie pytanie- w ilu odcieniach i w jakiej cenie jest korektor bb eveline? Bo w kremie bb się zakochałam
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:38   #1255
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XVIII

Byłam dziś w Rossie i poczyniłam kolejne zakupy, m.in. zachwalaną przez Was Airy Fairy Ta równie słynna pomadka zaprojektowana przeez Kate w kolorku 16 wydała mi się tamdetnie różowa, więc ją sobie odpuściłam. Wszystkie niedoinformowane wizażanki pragnę uświadomoć, że grejpfrutowy żel do mycia twarzy Garniera kosztuje teraz 5,99zł. W mojej okolicy są dwa Rossmanny i dwie różne ceny na półkach (9,99zł oraz 16,49zł) jednak w obu drogeriach pod czytnikiem wyskakiwała mi cena 5,99zł. Kupiłam dwie butle na zapas, gdyż bardzo lubię ten żel.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:40   #1256
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze są cudowne, ale średnio pasują mi na dzień. Mam dziką różę i bezzapachowy (trochę gorszy wg mnie). Chciałam coś z w miare dobrym składem na dzień, ale chyba pozostanie to w kwestii marzeń.
No to polecam BabyDream
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:40   #1257
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Rossmann cz. XVIII

A są jakieś fajne bordowe szminki? Chciałam jakąś od Kate ale tam nie ma ciemnych czerwieni, a odcień Alarm to jednak nie jest czerwony dla mnie
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:41   #1258
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XVIII

A ja zakupiłam
podkład z Bourjois1,2,3 najjaśniejszy odcień, chciałam o ton ciemniejszy ale nie było
tonik ogórkowy ziaja
maseczki z Ziaji szare
I chyba na tym pasuje bo rachunek ogólny sięga już 180zł
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:42   #1259
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
No to polecam BabyDream
A który konkretnie? chociaż nie jestem przekonana, naprawdę krem dla dzieci jest taki lekki?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:42   #1260
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XVIII

No i oczywiście capnęłam zachwalane przez Was ziajkowe kremy (z olejkiem arganowym, a drugi z awokado). Jak mnie uczulą lub spowodują wysyp to się z Wami policzę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.