Co na pierwszy taniec? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 13:26   #1231
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez mctecza Pokaż wiadomość
Wracając do Paulli "od dziś" czy to jest w końcu rumba, czy walc angielski??? kto się na tym zna????
w zyciu zaden walc.
rumba rumba.. teraz juz jestem pewna. A tu prosze :

"Nazywana tańcem miłości lub tańcem namiętności. Wchodzi w skład dziesięciu tańców towarzyskich. Rumba rozliczana jest na "raz, dwa, trzy, cztery". Rozliczenie tempa kroku podstawowego to wolny, szybki, szybki. Trzymanie podobnie jak w innych tańcach latynoamerykańskich może być otwarte (za jedną rękę) lub zamknięte (obiema rękoma). Ciężar ciała musi być stale utrzymywany nad palcami stóp. Chodzenie w tym tańcu odbywa się na nogach wyprostowanych w kolanach.
Partnerka w rumbie kusi i wymyka się, partner zaś prezentuje swą wybrankę i pozornie podejmuje jej grę, ale tak naprawdę to on prowadzi. Rumbę na turniejach tańca tańczy się jako trzecią z pięciu tańców latynoamerykańskich.
Rumbę towarzyską rozliczać możemy w dwóch rytmach: wspomnianym już raz, dwa, trzy, cztery czyli w rytmie square, ale także w rytmie cubana (cztery, raz, dwa, trzy)."
zacznij liczyc to sie doliczysz
zawsze mozna pojechac 2 na 1
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:14   #1232
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez xXxKajusxXx Pokaż wiadomość
Hej A co powiecie o piosence Sen o Victorii - Dzem .Ale zeby została zagrana tylko melodia?? Pozdrawiam
melodia jest przepiękna, ale tak jak mówisz, jeśli na pierwszy taniec to bez tekstu, bo jest za smutny.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 01:15   #1233
mctecza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
w zyciu zaden walc.
rumba rumba.. teraz juz jestem pewna. A tu prosze :

"Nazywana tańcem miłości lub tańcem namiętności. Wchodzi w skład dziesięciu tańców towarzyskich. Rumba rozliczana jest na "raz, dwa, trzy, cztery". Rozliczenie tempa kroku podstawowego to wolny, szybki, szybki. Trzymanie podobnie jak w innych tańcach latynoamerykańskich może być otwarte (za jedną rękę) lub zamknięte (obiema rękoma). Ciężar ciała musi być stale utrzymywany nad palcami stóp. Chodzenie w tym tańcu odbywa się na nogach wyprostowanych w kolanach.
Partnerka w rumbie kusi i wymyka się, partner zaś prezentuje swą wybrankę i pozornie podejmuje jej grę, ale tak naprawdę to on prowadzi. Rumbę na turniejach tańca tańczy się jako trzecią z pięciu tańców latynoamerykańskich.
Rumbę towarzyską rozliczać możemy w dwóch rytmach: wspomnianym już raz, dwa, trzy, cztery czyli w rytmie square, ale także w rytmie cubana (cztery, raz, dwa, trzy)."
zacznij liczyc to sie doliczysz
zawsze mozna pojechac 2 na 1
spoko, spoko dzięki dzonksik
ja się na tym nie znam i dlatego postanowiłam tutaj poszukać kompetentnych osób w tym temacie
mctecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 06:21   #1234
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Co na pierwszy taniec?

ja tez sie nie znam, nie przejmuj sie ... madra jestem bo od niedawna chodze sobie na kurs tanca hehehe
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:02   #1235
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Mój pierwszy pomysł na pierwszy taniec, to był walc wiedeński z "Trędowatej"...nie jest to jednak takie proste...kreci się w głowie od tego wirowania w kółko
Ostatnio wymyśliłam, że zatańczymy do piosenki mojego zespołu - byłaby puszczana z CD - jest właśnie w rytmie rumby...cos trzeba pokombinować
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:11   #1236
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Kurcze blade, to mowicie ze piosenka Paulli to typowa rumba? Czyli z walca nici, no a tak mi sie podobala ta nuta
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:34   #1237
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Dziewczynki a ja mam takie pytanko- piosenka na pierwszy taniec u Was bedzie puszczana z CD czy raczej zespół Wam zaśpiewa? Bo ja wybrałam piosenkę "When i need you" ją też śpiewa Rod Stewart i jescze taki inny wykonawca, chyba Leo czy jakoś tak nagrał ja nawet wcześniej niż Rod i przyznam szczerze, że ta wersja najbardziej mi się podoba niż mialby mi ją zagrać zespół. A jak jest u Was moje drogie???
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 14:43   #1238
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez Beatka10 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ja mam takie pytanko- piosenka na pierwszy taniec u Was bedzie puszczana z CD czy raczej zespół Wam zaśpiewa? Bo ja wybrałam piosenkę "When i need you" ją też śpiewa Rod Stewart i jescze taki inny wykonawca, chyba Leo czy jakoś tak nagrał ja nawet wcześniej niż Rod i przyznam szczerze, że ta wersja najbardziej mi się podoba niż mialby mi ją zagrać zespół. A jak jest u Was moje drogie???
u mnie piosenka na pierwszy taniec była puszczana z płyty. Mi też zależało na na akurat takiej a nie innej wersji tego utworu.
Skoro Tobie podoba się akurat to wykonanie, to nawet się nie zastanawiaj. ustal tylko z orkiestrą, że ten jeden utwór puszczą z płyty i po problemie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:24   #1239
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
u mnie piosenka na pierwszy taniec była puszczana z płyty. Mi też zależało na na akurat takiej a nie innej wersji tego utworu.
Skoro Tobie podoba się akurat to wykonanie, to nawet się nie zastanawiaj. ustal tylko z orkiestrą, że ten jeden utwór puszczą z płyty i po problemie
no właśnie się tak zastanawiałam bo na większości wesel na których byłam przeważnie grał zespół i w sumie też byłam zdecydowana żeby mi zaśpiewał, ale jednak to nie to samo co oryginał
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:41   #1240
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez Beatka10 Pokaż wiadomość
no właśnie się tak zastanawiałam bo na większości wesel na których byłam przeważnie grał zespół i w sumie też byłam zdecydowana żeby mi zaśpiewał, ale jednak to nie to samo co oryginał
To jest Twój dzień i masz prawo urządzić wszystko jak się Tobie podoba. Skoro piszesz że uwielbiasz tą jedną wersję to nie ma nad czym się zastanawiać. W końcu to pierwszy taniec, wyjątkowy, niech i muzyka do niego będzie ta wymarzona
Nasza orkiestra w ogóle się nie zdziwiła, że chcemy muzykę do pierwszego tańca mieć z płyty, a nawet podeszli do tego z pełnym zrozumieniem.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 06:12   #1241
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Co na pierwszy taniec?

my bedziemy miec z plyty bo wczesniej chcemy sobie przecwiczyc (moj Tz ma taka potrzebe) z jakims tancerzem walca. Miała spiewac moja kolezanka i grac zespol. Ale, raz zr utwor jest lekko inny i boje sie ze go nie zagraja tak jakbym chciala, a dwa.... boje sie ze ze stresu Tz wypadnie z rytmu jesli niedajboze zagraja inaczej niz w oryginale Rozumiecie.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 08:19   #1242
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
To jest Twój dzień i masz prawo urządzić wszystko jak się Tobie podoba. Skoro piszesz że uwielbiasz tą jedną wersję to nie ma nad czym się zastanawiać. W końcu to pierwszy taniec, wyjątkowy, niech i muzyka do niego będzie ta wymarzona
Nasza orkiestra w ogóle się nie zdziwiła, że chcemy muzykę do pierwszego tańca mieć z płyty, a nawet podeszli do tego z pełnym zrozumieniem.
bo właśnie chodziło mi też o to, czy orkiestrze nie będzie przeszkadzać, ale w sumie co ich to obchodzi, płace- wymagam tak więc już postanowione
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:48   #1243
harlemgirl
Raczkowanie
 
Avatar harlemgirl
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 182
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mi na pierwszy taniec marzy się ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=AuJrEBtmM1Q - ronan keating "when you say nothing at all" z filmu nothing hill. Co o niej myślicie?
tak tak mi tez chodzi to od jakiegos czasu po glowie na pierwszy taniec..
Myslicie, ze walca wiedenskiego da sie do tego zatanczyc czy lepiej cus innego?
Kilka lekcji tanecznych dopiero przed nami wiec jestem nieco zielona, darujcie ignorancje please
__________________
harlemgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:52   #1244
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez harlemgirl Pokaż wiadomość
tak tak mi tez chodzi to od jakiegos czasu po glowie na pierwszy taniec..
Myslicie, ze walca wiedenskiego da sie do tego zatanczyc czy lepiej cus innego?
Kilka lekcji tanecznych dopiero przed nami wiec jestem nieco zielona, darujcie ignorancje please
walc do tego utworu niestety odpada Najbardziej to mi tutaj rumba pasuje. piosenka śliczna
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:53   #1245
harlemgirl
Raczkowanie
 
Avatar harlemgirl
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 182
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
walc do tego utworu niestety odpada Najbardziej to mi tutaj rumba pasuje. piosenka śliczna
i tego sie kurde wlasnie obawialam
dzieki agunia
__________________

Edytowane przez harlemgirl
Czas edycji: 2009-02-06 o 21:59
harlemgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 23:21   #1246
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez harlemgirl Pokaż wiadomość
tak tak mi tez chodzi to od jakiegos czasu po glowie na pierwszy taniec..
Myslicie, ze walca wiedenskiego da sie do tego zatanczyc czy lepiej cus innego?
Kilka lekcji tanecznych dopiero przed nami wiec jestem nieco zielona, darujcie ignorancje please
Oj walca niestety nie A może i stety...
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:30   #1247
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez harlemgirl Pokaż wiadomość
i tego sie kurde wlasnie obawialam
dzieki agunia
niepotrzebnie się obawiasz. Rumba jest ślicznym tańcem, zwłaszcza na ślubie... nauczycie się układu i zobaczysz, że wyjdzie prześlicznie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:20   #1248
Sprezynkaa
Raczkowanie
 
Avatar Sprezynkaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 204
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Dziewczyny widzę że się tutaj znacie na tych wszystkich tańcach, więc mam prośbę

Jaki taniec do tego ? Bo ja się nie znam kompletnie...
http://www.youtube.com/watch?v=Des5dWqikMk
Sprezynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:31   #1249
laurencja
Raczkowanie
 
Avatar laurencja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Co na pierwszy taniec?

ja bym chciala ta

http://www.youtube.com/watch?v=SELp8xfbzJQ
laurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 15:07   #1250
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Co na pierwszy taniec?

ta piosenka jest śliczna, jak jej słucham to aż mi ciarki przechodzą
ja tez bym ją chciała, a jaki taniec do niej pasuje?
andziat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:34   #1251
laurencja
Raczkowanie
 
Avatar laurencja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Co na pierwszy taniec?

andziat mowisz o tej mojej? tez bardzo bym chciala wiedziec jaki taniec do niej pasuje?
laurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:39   #1252
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: Co na pierwszy taniec?

no dobra a co z tym??jeżeli tytul na pierwszy taniec już mamy a TŻ zapowida że na weselu będzie się bawil tylko ze mną, swoją drogą to jest nasza pierwsza "potańcówa" i za bardzo nie wyobrażam sobie naszej zabawy a tym bardziej tego, że mialabym cala noc bawic sie z TŻ
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:54   #1253
harlemgirl
Raczkowanie
 
Avatar harlemgirl
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 182
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Taverney dziekuje
Od marca na nauki! ..mysle, ze w trzy miesiace to moze i faktycznie z rumba damy rade oby!
Zastanawiam sie tylko czy amatorzy dadza rade zatanczyc uklad rumby tak "po calej sali".. pewnie niebardzo, chociaz nie wiem..
Z Walcem wiedenskim jakos to wychodzi i wyglada calkiem spektakularnie
__________________

Edytowane przez harlemgirl
Czas edycji: 2009-02-08 o 00:33
harlemgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 08:26   #1254
maruda7
Raczkowanie
 
Avatar maruda7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Endless love - M.Carey
To co pokazałyście na you tube, ta wersja jest taka średnio fajna rytmiczna, tzn. są zwolnienia i przyspieszenia = średnio do tańca, ale jak znajdziecie wersję równą to czemu nie, można pod to podciągnąć rumbę, fokstrota (akurat tego nie polecam, bo trudne), walca wiedeńskiego, wolnego quick stepa, a na upartego i walca ang. Albo po prostu przytulaniec i już

Celin Dion - Power of love
Piękna piosenka, ale tez średnia do tańca, tutaj rytm widac prawie w środku piosenki, i można do tego zatańczyć sądze rumbę

Co do tańca osób początkujących rumby po calej sali to troszke średnio to widzę, no chyba, że macie około roku do ślubu - to jasne, przy determinacji, kursach i lekacjach - każdy może miec swój taniec z gwiazdami )))

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
"Taniec jest jak remedium na chaos cywilizacyjny."
EKOkulary.pl
maruda7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:48   #1255
Sprezynkaa
Raczkowanie
 
Avatar Sprezynkaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 204
Dot.: Co na pierwszy taniec?

maruda dzięki serdeczne! Ja się nie znam i po prostu nie wiedziałam co do tego by pasowało, ale z tego co napisałaś to trafiłam walca wiedeńskiego. Fosktrot odpada bo by mi się nogi poplątały... Do tego to trzeba mieć talent heh.
Poszukam innej wersji tego kawałka, a jak się nie uda to będę męczyć brata żeby dobrał jakiś fajny kawałek i piosenkę, bo dość długo tańczył więc musi coś pamiętać
Pozdrawiam !
Sprezynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:35   #1256
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez laurencja Pokaż wiadomość
andziat mowisz o tej mojej? tez bardzo bym chciala wiedziec jaki taniec do niej pasuje?
tak

Cytat:
Napisane przez maruda7 Pokaż wiadomość
Endless love - M.Carey
Celin Dion - Power of love
Piękna piosenka, ale tez średnia do tańca, tutaj rytm widac prawie w środku piosenki, i można do tego zatańczyć sądze rumbę
Co do tańca osób początkujących rumby po calej sali to troszke średnio to widzę, no chyba, że macie około roku do ślubu - to jasne, przy determinacji, kursach i lekacjach - każdy może miec swój taniec z gwiazdami )))

Pozdrawiam serdecznie.
hm, rumba? no nie wiem czy nam to wyjdzie, co prawda mamy jeszcze 4 miesiące albo tylko 4, ale nie wiem czy mój TŻ się zgodzi
andziat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:02   #1257
princessa0121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 107
Dot.: Re: do wszystkich co się uczą dylać ;-)

Cytat:
Napisane przez PAULA27 Pokaż wiadomość
Ja również zastanawiałam się z moim narzeczonym o piosence na pierwszy taniec. Mi marzy się walc z serialu Noce i dnie lub chociaż piosenka Haliny Kunickiej z tym tematem (Od nocy do nocy). A nasz wspólny typ na pierwszy taniec to piosenka Alicii Keys Fallin, przy której tańczyliśmy razem pierwszy raz i od tego wszystko sie zaczeło. A do tego jest spokojna, więc na pewno ładnie to wypadnie.
mi też bardzo się podoba walc z nocy i dni i tak myśle czy go niewybrać ale sama już niewiem
princessa0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:48   #1258
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez harlemgirl Pokaż wiadomość
Taverney dziekuje
Od marca na nauki! ..mysle, ze w trzy miesiace to moze i faktycznie z rumba damy rade oby!
Zastanawiam sie tylko czy amatorzy dadza rade zatanczyc uklad rumby tak "po calej sali".. pewnie niebardzo, chociaz nie wiem..
Z Walcem wiedenskim jakos to wychodzi i wyglada calkiem spektakularnie
Myślę, że spokojnie dacie radę. Rumba była zawsze moim marzeniem na ślubie, jest łatwa, rytmiczna i zmysłowa. Ja nie mam pamięci do kroków, ale przy rumbie nie trzeba ich liczyć, po prostu płynie się po sali. Nauczycie się i będzie pięknie...
jak już będziesz przed samym ślubem, to zróbcie sobie próbę w strojach ślubnych, żeby wiedzieć jak się układa sukienka (wiadomo, że w cywilnych ciuchach tańczy się inaczej niż w sukni), żeby się potem nie potknąć.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:58   #1259
alusiak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Co na pierwszy taniec?

dziewczynki co powiecie na to
http://www.wrzuta.pl/audio/6QV2w4XNa...-_nasze_wesele

lub

http://www.youtube.com/watch?v=NSZ5UCwWIf0

SLICZNEE
alusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:48   #1260
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez alusiak89 Pokaż wiadomość

bardzo mi sie podoba ten drugi utwor.
my tez jeszcze nic nie mamy,chcielibysmy jakis mix zrobic , ale troche sie obawiamy czy zdazymy sie nauczyc, czasu nie zostalo duzo ,a wciaz przekladamy ta rozmowe na pozniej ,ale nakiedy w koncu....
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 18:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.