Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 11:22   #1261
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Celebrinfea - a dlaczego pneumokoki macie za darmo ??? bo u nas to one właśnie tak zawyżają koszty tych szczepionek


Marianna -my też mamy się zastanowić -panią doktor mamy bardzo fajną - i pierwszego synka szczepiliśmy tymi z sanepidu + dodatkowe ale nie pamiętam dokładnie ale ok 300 zł wyszło
a teraz podobno jest dużo powikłań po tych z sanepidu a pneumokoki pani dr. doradziła z racji starszego synka bo chodzi do przedszkola tam coś złapie i on nie będzie chorował ale przyniesie do domu i malutki złapie więc dlatego
i za tą 5w1 koszt ok.120 zł jedna dawka - są 3
pneumokoki 250-320 zł jedna dawka - i są 3 dawki co 6 tyg a 4 za rok
szczepionki kupujemy sami bo są bardzo duże różnice pomiędzy aptekami -takie informacje dostaliśmy
A Rotawirusy i meningokoki robicie? Bardzo sprzeczne opinie czytam i słyszę na temat tych szczepionek, jedni mówią że te sanepidowskie dobre a te 5/6 w 1 to za dużo patogenów naraz dla dziecka inni że te zwykłe to na rtęci i sama nie wiem co robic i kogo słuchać ehh. My się skłanaiamy z tych dodtkowych na pneumokoki bo chcemy mała do żłobka za rok wysłać a resztę nie wiemy jeszcze. Ceny szczepionek różne w każdej aptece trzeba szukać gdzie taniej, czasem też w przychodni oferują i też dobrze cenowo wychodzi bo bez pośredników.
Wcześniaki chyba za darmo mają pneumokoki.

A my chrzcić zamierzamy dopiero na przyszłą wiosnę marzec/kwiecień.
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:33   #1262
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
A Rotawirusy i meningokoki robicie? Bardzo sprzeczne opinie czytam i słyszę na temat tych szczepionek, jedni mówią że te sanepidowskie dobre a te 5/6 w 1 to za dużo patogenów naraz dla dziecka inni że te zwykłe to na rtęci i sama nie wiem co robic i kogo słuchać ehh. My się skłanaiamy z tych dodtkowych na pneumokoki bo chcemy mała do żłobka za rok wysłać a resztę nie wiemy jeszcze. Ceny szczepionek różne w każdej aptece trzeba szukać gdzie taniej, czasem też w przychodni oferują i też dobrze cenowo wychodzi bo bez pośredników.
Wcześniaki chyba za darmo mają pneumokoki.

A my chrzcić zamierzamy dopiero na przyszłą wiosnę marzec/kwiecień.
Wcześniaki maja za darmo szczepionkę 5w1
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:47   #1263
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

U nas dla wczesniakow tylko pneumokoki sa dostępne za darmo, gdybym chciała inne też to musze zapisac się do Krakowa (50km) i na wszystkie szczepienia już tam jeździć, dlatego musimy to przemyslec
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:55   #1264
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
U nas dla wczesniakow tylko pneumokoki sa dostępne za darmo, gdybym chciała inne też to musze zapisac się do Krakowa (50km) i na wszystkie szczepienia już tam jeździć, dlatego musimy to przemyslec
No ja się nie dostałam w Krakowie ale może lepiej 7godz w jedną stronę teraz staram w Gdańsku ale nie jest łatwo
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:00   #1265
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Celebrinfea - a dlaczego pneumokoki macie za darmo ??? bo u nas to one właśnie tak zawyżają koszty tych szczepionek


Marianna -my też mamy się zastanowić -panią doktor mamy bardzo fajną - i pierwszego synka szczepiliśmy tymi z sanepidu + dodatkowe ale nie pamiętam dokładnie ale ok 300 zł wyszło
a teraz podobno jest dużo powikłań po tych z sanepidu a pneumokoki pani dr. doradziła z racji starszego synka bo chodzi do przedszkola tam coś złapie i on nie będzie chorował ale przyniesie do domu i malutki złapie więc dlatego
i za tą 5w1 koszt ok.120 zł jedna dawka - są 3
pneumokoki 250-320 zł jedna dawka - i są 3 dawki co 6 tyg a 4 za rok
szczepionki kupujemy sami bo są bardzo duże różnice pomiędzy aptekami -takie informacje dostaliśmy



i like it - tak, do połowy lipca myślę, ze możesz poczekać - a potem ... no mam nadzieję i życzę żeby się już pojawiły pieniążki



robaczek-my też chcemy chrzciny 24 sierpnia -znaczy też tak wstępnie chrzestna jest a na chrzestnego mamy 2 kandydatów jak narazie poprzednio chrzciny robiliśmy w domu u moich rodziców ale teraz niestety się nie zmieścimy i musimy w lokalu i trochę obawiam się jak to będzie ...


malwiska - kciuki z całej siły
Dzięki nawet nie chodzi o kase tylko, ze tak w niepewności trzymają. Chciałabym wiedzieć na czym stoje zanim mala się urodzi a nie z dzieckiem na ramieniu w zusie o swoje się wyklocac

Życzę zdrowka dla wszystkich chorowitych

Moj dziec dziś przez pepek chce wyjść, chyba mu się kierunki pomylily
A i postawiła pasjansa... wyszło, ze urodze w środę w nocy
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:05   #1266
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

to ja Was zaskoczę z chrzcinami.. zamierzam Małą ochrzcić 20 lipca
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:07   #1267
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
to ja Was zaskoczę z chrzcinami.. zamierzam Małą ochrzcić 20 lipca
Dobre hehehe aż się oplułam no ale planować każdy może hihihi
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 12:11   #1268
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
Dobre hehehe aż się oplułam no ale planować każdy może hihihi
tyle, że ja mówię serio
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:18   #1269
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja nie mialabym sil na opieke nad dzieckiem.


J a tez jyz od dłuższego czasu nie spie. Pobudka 4.30.... w dzień nie pospie bo jedziemy do chrzesniaczki tź na urodziny



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gdybyś nie miała wyjścia to dałabyś radę . Nawet czasami tak lepiej, jak się zajmuję synkiem to nie myślę o tym że źle się czuję

Kularek, Dusia ale macie słodziaki

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja dzisiaj pospałam godzine dłużej niż zwykle... rozkłada mnie choroba - gardło coraz bardziej boli i boje sie aby to nie przerodziło się w angine dzisiaj cały dzien bede leżeć w łożku i ssac tabletki, naprzemian z płukaniem gardłą solą.... ktoś ma jeszcze jakieś dobre sposoby na ból gardła ??
gorączki na szczęście nie ma
Uważaj na sól, czasem bardziej podrażnia gardło niż pomaga. Na gardło w ciąży dobry jest septosan do płukania i tantum verde.

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
to ja Was zaskoczę z chrzcinami.. zamierzam Małą ochrzcić 20 lipca
Tak szybko chrzciny to może być trochę ryzykowne.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:18   #1270
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Wcześniaki maja za darmo szczepionkę 5w1
A gdzie mają za darmo? Bo tylko o pneumo słyszałam.

Kularek, właśnie pneumokoki są dla wcześniaków za darmo.

Marianka te 5/6 w 1 mają w sobie oczyszczone szczepy bakterii a nie żywe jak to jest w pojedynczych szczepionkach. Przez co są lepiej tolerowane przez maluchy.

No my szczepimy totalnie wszystko co się da, ze względu na kontakty tatusia z dużą ilością materiałów zakaźnych.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:21   #1271
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
A gdzie mają za darmo? Bo tylko o pneumo słyszałam.

Kularek, właśnie pneumokoki są dla wcześniaków za darmo.

Marianka te 5/6 w 1 mają w sobie oczyszczone szczepy bakterii a nie żywe jak to jest w pojedynczych szczepionkach. Przez co są lepiej tolerowane przez maluchy.

No my szczepimy totalnie wszystko co się da, ze względu na kontakty tatusia z dużą ilością materiałów zakaźnych.
Kraków i Gdańsk na pewno........ tylko dostać do programu wcześniaków
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 12:29   #1272
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
A gdzie mają za darmo? Bo tylko o pneumo słyszałam.

Kularek, właśnie pneumokoki są dla wcześniaków za darmo.

Marianka te 5/6 w 1 mają w sobie oczyszczone szczepy bakterii a nie żywe jak to jest w pojedynczych szczepionkach. Przez co są lepiej tolerowane przez maluchy.

No my szczepimy totalnie wszystko co się da, ze względu na kontakty tatusia z dużą ilością materiałów zakaźnych.
Na pewno w Vital Clinic przy ul. Kwatery Głównej Wystarczy zaświadczenie od neurologa o wczesniactwie.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:32   #1273
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja dzisiaj pospałam godzine dłużej niż zwykle... rozkłada mnie choroba - gardło coraz bardziej boli i boje sie aby to nie przerodziło się w angine dzisiaj cały dzien bede leżeć w łożku i ssac tabletki, naprzemian z płukaniem gardłą solą.... ktoś ma jeszcze jakieś dobre sposoby na ból gardła ??
gorączki na szczęście nie ma
Biedna... kuruj się szybciutko. Dobrze, że tż wspiera.
Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja nie mialabym sil na opieke nad dzieckiem.


J a tez jyz od dłuższego czasu nie spie. Pobudka 4.30.... w dzień nie pospie bo jedziemy do chrzesniaczki tź na urodziny



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mała jest tak grzeczna, że daję rade. Ma 7 miesiecy i jest super. A teraz sobie słodko śpi już od godziny. Taki to super bobas
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:50   #1274
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Biedna... kuruj się szybciutko. Dobrze, że tż wspiera.

Mała jest tak grzeczna, że daję rade. Ma 7 miesiecy i jest super. A teraz sobie słodko śpi już od godziny. Taki to super bobas
Ale cudowna mala pchelka taka
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:37   #1275
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

kularek jakie slicznosci pokazalas

dusia duzy juz Areczek

malwiska zdrowka

ecencia fajna żabka, jaka podkowke zrobila

Witam sie i ja, nadal 2w1
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:39   #1276
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Na pewno w Vital Clinic przy ul. Kwatery Głównej Wystarczy zaświadczenie od neurologa o wczesniactwie.
Cholercia to chyba jednak musimy do nich uderzyć Dzięki!
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:53   #1277
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Cholercia to chyba jednak musimy do nich uderzyć Dzięki!
Powiem Ci, ze naprawde warto Ja mam do nich rzut beretem i to był powod, dla którego tam zapisałam sie do lekarza, ale maja same plusy - przystępne ceny na usługi komercyjne, bardzo mało ludzi (niewiele osób wie o tej przychodni), dobrzy lekarze Ach, no i mają recepcjonistkę, ktora jest genialna Przesympatyczna, z jajem, zawsze doradzi, podpowie, nie naciaga na pieniądze na pewno
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:56   #1278
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Witam się popołudniowo ... cisza jakaś dziwna ... nikt nie ma skurczy? Nic się nie dzieje? coś statystyki zanizacie dziewczyny z początka listy, ładnie to tak? Ja już trroche lepiej się czuje ale jak się pół dnia śpi i pije mleko z czosnkiem to musi trochę odpuścić... wyslalam tz do apteki po amol i gargarin... mam nadzieję ze bedzie tylko lepiej.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:03   #1279
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Witam się popołudniowo ... cisza jakaś dziwna ... nikt nie ma skurczy? Nic się nie dzieje? coś statystyki zanizacie dziewczyny z początka listy, ładnie to tak? Ja już trroche lepiej się czuje ale jak się pół dnia śpi i pije mleko z czosnkiem to musi trochę odpuścić... wyslalam tz do apteki po amol i gargarin... mam nadzieję ze bedzie tylko lepiej.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
nie zawstydzaj mnie ja akurat chcę już rodzić od miesiąca.. to nie moja wina, że moje dziecko ma inne plany
i dobrze, że już lepiej się czujesz


dzisiaj mam jakiś kryzys.. dosłownie wszystko mnie boli stopy i dłonie opuchnięte i bolą a do tego kręgosłup nie mogę swobodnie wstać, stopy bolą przy chodzeniu i nawet butelki z napojem nie mogłam odkręcić
dobrze, że ludzka ciąża nie trwa tyle co u słonia - 21 miesięcy.. chyba bym się zadźgała
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 16:11   #1280
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
nie zawstydzaj mnie ja akurat chcę już rodzić od miesiąca.. to nie moja wina, że moje dziecko ma inne plany
i dobrze, że już lepiej się czujesz


dzisiaj mam jakiś kryzys.. dosłownie wszystko mnie boli stopy i dłonie opuchnięte i bolą a do tego kręgosłup nie mogę swobodnie wstać, stopy bolą przy chodzeniu i nawet butelki z napojem nie mogłam odkręcić
dobrze, że ludzka ciąża nie trwa tyle co u słonia - 21 miesięcy.. chyba bym się zadźgała
bardziej martwią mnie dziewczyny którym się nie śpieszy z urodzeniem a są na początku listy jak Tylko wyzdrowieje to wpycham się w kolejke
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:14   #1281
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
nie zawstydzaj mnie ja akurat chcę już rodzić od miesiąca.. to nie moja wina, że moje dziecko ma inne plany
i dobrze, że już lepiej się czujesz


dzisiaj mam jakiś kryzys.. dosłownie wszystko mnie boli stopy i dłonie opuchnięte i bolą a do tego kręgosłup nie mogę swobodnie wstać, stopy bolą przy chodzeniu i nawet butelki z napojem nie mogłam odkręcić
dobrze, że ludzka ciąża nie trwa tyle co u słonia - 21 miesięcy.. chyba bym się zadźgała
w twoim wypadku wszystko jest możliwe ale nie kracząc i nie wróżąc weź dziś długą relaksującą kąpiel to ci się na pewno przyda
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:18   #1282
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć dziewczyny

Ja mam właśnie wrażenie, że moja ciąża to jest ciąża słonicy, bo tatuś tak prosił i prosił, a tu ani 1 skurczu dotąd, nic, a do terminu zostało 2 tygodnie...

Chociaż byłam w piątek na wizycie i jest rozwarcie - uwaga - 1 cm!
W każdym razie ginka powiedziała, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, ale jakoś jej nie wierzę
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:20   #1283
Xelia
Raczkowanie
 
Avatar Xelia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Malwiska, to ja za Tobą, dobra?
Fame, z tą słonicą masz rację - szczęscie nasze, bo ja mam już serdecznie dosyć
Xelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:31   #1284
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Tak naprawdę nie trzeba mieć żadnych oznak zbliżającego się porodu. Może byc nawet tak ze na wizycie u gin szyjka zamknięta, rozwarcia brak, czop nie odchodzi a wieczorem wszystko się zaczyna. Każda z nas jest inna i inaczej bedzie to przechodzić. Lepiej nie mieć żadnych objawów niż tak jak biedna Ines męczyć się z tymi przepowiadawczymi... oszalec można.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez magdix Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja mam właśnie wrażenie, że moja ciąża to jest ciąża słonicy, bo tatuś tak prosił i prosił, a tu ani 1 skurczu dotąd, nic, a do terminu zostało 2 tygodnie...

Chociaż byłam w piątek na wizycie i jest rozwarcie - uwaga - 1 cm!
W każdym razie ginka powiedziała, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, ale jakoś jej nie wierzę
Jeszcze długo długo, więc nie liczylibym na żadne skurcze bo tak jak pisałam każda jest inna, jednej może czop odchodzić 2tyg albo mieć od 2 tyg skurcze a drugiej akcja rozkręci się od razu...
Miejmy nadzieję tylko ze żadna która nie chce nie przeterminuje się.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 20:54   #1285
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
debesciara nie taki był plan miałaś zacząć rodzić u teściów

malwiska zdrówka!

kularek Franuś jest śliczny
a głupimi komentarzami się nie przejmuj. jeszcze trochę i zrzucisz resztę kg i będą Ci zazdrościć

dusia Areczek też prześliczny! tak z ciekawości to ile ma już kg?

mamaya zapomniałam wcześniej Ci pisać. zdjęcie na Instagramie jak J. się uśmiecha jest boskie co dziennie wchodzę żeby sobie popatrzeć
ktora ma jeszcze instagrama , przyznawac sie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 20:55   #1286
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej. Dziwne ze wiza mi nie działał i to długo a dostawałam powiadomienia ze wy tu piszecie. W końcu weszła a tu nie ma żadnych wiadomości....
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 20:58   #1287
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Hej. Dziwne ze wiza mi nie działał i to długo a dostawałam powiadomienia ze wy tu piszecie. W końcu weszła a tu nie ma żadnych wiadomości....
mi tez nie działał


jutro mam wizytę u lekarki, 35 tydzien,r obie posiew, ona wypisuje karte do szpitala (cokolwiek to jest) i co...no czekam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:14   #1288
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Podczytywałam Was, ale nie odpisuję, jutro to zrobię..
Mam dziwne wrażenie że godzina zero nadchodzi nieuchronnie..
Czop chyba zaczął mi odchodzić, jakiś brazowawy sluz się pojawił, ale w poprzedniej ciąży wyglądało to zupełnie inaczej..
W każdym razie jeśli dziś w nocy się nie zacznie, to zmieniam moje "datowe" porodowe plany. 1.07 też będzie ok , a więc jutro po południu o ile pogoda pozwoli myje okna, zabawiam się z cycuchami i małżonkiem biegam po schodach i robię przysiady Jak to nic nie da (w co bardzo wątpię) wracam do planów z 7.07
Jakoś mi smetnie że ten magiczny okres dobiega końca... Chyba powinnam zostać surogatka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:34   #1289
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Hej. Dziwne ze wiza mi nie działał i to długo a dostawałam powiadomienia ze wy tu piszecie. W końcu weszła a tu nie ma żadnych wiadomości....
no wlasnie.. u mnie to samo

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Podczytywałam Was, ale nie odpisuję, jutro to zrobię..
Mam dziwne wrażenie że godzina zero nadchodzi nieuchronnie..
Czop chyba zaczął mi odchodzić, jakiś brazowawy sluz się pojawił, ale w poprzedniej ciąży wyglądało to zupełnie inaczej..
W każdym razie jeśli dziś w nocy się nie zacznie, to zmieniam moje "datowe" porodowe plany. 1.07 też będzie ok , a więc jutro po południu o ile pogoda pozwoli myje okna, zabawiam się z cycuchami i małżonkiem biegam po schodach i robię przysiady Jak to nic nie da (w co bardzo wątpię) wracam do planów z 7.07
Jakoś mi smetnie że ten magiczny okres dobiega końca... Chyba powinnam zostać surogatka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moze jak urodzisz to i u mnie cos ruszy z zazdrosci..
a to przysiady też coś dają? jeszcze nie robiłam
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:24   #1290
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Podczytywałam Was, ale nie odpisuję, jutro to zrobię..
Mam dziwne wrażenie że godzina zero nadchodzi nieuchronnie..
Czop chyba zaczął mi odchodzić, jakiś brazowawy sluz się pojawił, ale w poprzedniej ciąży wyglądało to zupełnie inaczej..
W każdym razie jeśli dziś w nocy się nie zacznie, to zmieniam moje "datowe" porodowe plany. 1.07 też będzie ok , a więc jutro po południu o ile pogoda pozwoli myje okna, zabawiam się z cycuchami i małżonkiem biegam po schodach i robię przysiady Jak to nic nie da (w co bardzo wątpię) wracam do planów z 7.07
Jakoś mi smetnie że ten magiczny okres dobiega końca... Chyba powinnam zostać surogatka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O rany, nie da sie tego jakos powstrzymac?

A tak serio, u mnie tez chyba coraz blizej, mam wrazenie ze sie "rozchodze" ciagnie mnie caly dol i ledwo sie poruszam. Ciekawe gdzie jest glowka...
Z tym, ze ja nic nie przyspiesze, bo nie jestem zdolna do takiej gimnastyki jak ty :/ nadal wiec uwazam, ze przed terminem nie urodze, ale po czwartkowym masazu rusze na porodowke jak torpeda
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.