Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 12:39   #1261
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 691
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że jako gratis w stacjonarce dodali szampon ciekawe czy gratisy będą się różnić, w zależności od sklepu
ps. są już może nowe produkty z Hydra w stacjonarkach?

Kod online z payback
PAYB05 +1000pkt payback, Flowerbomb i kosmetyczka 4w1
za min 99zł zamowienie
Między innymi kosmetyczka, bo może być również herbatka lub prezent niespodzianka
pozdr
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:45   #1262
Polka25
Raczkowanie
 
Avatar Polka25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 97
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Witajcie
czytam was stale i namiętnie ale strasznie dawno się nie udzielałam. Za to dziś nie wytrzymałam i spieszę do was z informacją o fajnej promocji dla posiadaczek karty PAYBACK. Otóż robiąc zakupy na min. 99 zł z kodem PAYB05 dostajemy gratis wodę toaletową FlowerParty 50ml i 1000 pkt PAYBACK. Więc wychodzą w sumie 3 gratisy: jeden z 3 podstawowych, woda i eliksir 7.9 za zakupy powyżej 99 zł plus punkty, darmowa przesyłka i wszystkie dobroci, które za te 99 zł wrzucimy do koszyka oferta według mnie super opłacalna tylko szkoda, że tak mało promocji jest w sklepie internetowym. I teraz dylemat: zamawiać, nie zamawiać, zamawiać, nie zamawiać......??????
link do szczegółów
http://s.enewsletter.pl/n/150/8E6B0/vl.69c626205f032


Heh widzę, że zostałam uprzedzona z tą ofertą
__________________
Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr..... A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

mgr się napisało
i się obroniło
Polka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:46   #1263
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dostałam zamówienie z kodem urodzinowym, a w nim gratisy: woda zielona herbata, L'eau edt 75ml; torba eko (zielona), zestaw 3 toreb szaroróżowych , a zamówiłam żel do demakijażu wrazliwych oczu +tonik łagodzący Active Sensitive Za wszystko z przesyłką zapłaciłam 50zl
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:53   #1264
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dostalam przesylke z woda PN Mango & marakuja. Hmm... Pachnie ladnie, deklikatnie, troche brzoskwiniowo jak dla mnie. Po godzinie na nadgarstku trzeba sie wwachac zeby poczuc zapach. Jak zwykle kolejny nietrwaly zapach z YR. Szkoda, bo to mily letni owocowy zapaszek.
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:55   #1265
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

zmienili znizki w e-sklepie na mniejsze, zel herbata mial - 50 a ma - 15 % i inne rzeczy tez ; /
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:11   #1266
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Polka25 Pokaż wiadomość
Witajcie
czytam was stale i namiętnie ale strasznie dawno się nie udzielałam. Za to dziś nie wytrzymałam i spieszę do was z informacją o fajnej promocji dla posiadaczek karty PAYBACK. Otóż robiąc zakupy na min. 99 zł z kodem PAYB05 dostajemy gratis wodę toaletową FlowerParty 50ml i 1000 pkt PAYBACK. Więc wychodzą w sumie 3 gratisy: jeden z 3 podstawowych, woda i eliksir 7.9 za zakupy powyżej 99 zł plus punkty, darmowa przesyłka i wszystkie dobroci, które za te 99 zł wrzucimy do koszyka oferta według mnie super opłacalna tylko szkoda, że tak mało promocji jest w sklepie internetowym. I teraz dylemat: zamawiać, nie zamawiać, zamawiać, nie zamawiać......??????
link do szczegółów
http://s.enewsletter.pl/n/150/8E6B0/vl.69c626205f032


Heh widzę, że zostałam uprzedzona z tą ofertą
Podoba mi się ten kod, ale nie obejmuje niektórych produktów objętych już rabatem
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:19   #1267
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że jako gratis w stacjonarce dodali szampon ciekawe czy gratisy będą się różnić, w zależności od sklepu
ps. są już może nowe produkty z Hydra w stacjonarkach?

Kod online z payback
PAYB05 +1000pkt payback, Flowerbomb
za min 99zł zamowienie
to nie jest Flowerbomb, tylko Flowerparty
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 13:24   #1268
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że jako gratis w stacjonarce dodali szampon ciekawe czy gratisy będą się różnić, w zależności od sklepu
ps. są już może nowe produkty z Hydra w stacjonarkach?

Kod online z payback
PAYB05 +1000pkt payback, Flowerbomb
za min 99zł zamowienie
No coś chyba nie teges
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:55   #1269
alex1383
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 189
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Można, kupując. Jeszcze nie weszły a już mają je za darmo rozdawać?
moze żle zrozumiałyśmy się myslałam ,że jeszcze nie są dostępne do zakupu

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Można zgarnąć kupując, limitowanek nie rozdają za darmo. Co do zapachu to chyba tylko Magdulenka je ma, w Niemczech weszły szybciej.
dziękuje bardzo własnie chodziło mi o to czy są juz dostępne bo sprawdzałam w sklepie internetowym i nie było ... ciekawe jaki ten zapach bedzie co nie
alex1383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:56   #1270
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez alex1383 Pokaż wiadomość
moze żle zrozumiałyśmy się myslałam ,że jeszcze nie są dostępne do zakupu
Aaa to się źle zrozumiałyśmy Łap numer oferty PYC6RA13 Na wcześniejszych stronach Ania wrzucała skany tej oferty
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:08   #1271
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten kod, ale nie obejmuje niektórych produktów objętych już rabatem
No właśnie kod jest fajny , ale szkoda , że nie wszystko się w to wlicza

Cytat:
Napisane przez CecyliaMiz Pokaż wiadomość
pomidorek1 - dzięki za informację.

Dobrze wiedzieć, czego się spodziewać. Ulotka rzeczywiście całkiem całkiem. Nie omieszkam skorzystać
Dostałam podobną - z jedna zniżką 50% zamiast dwóch 40%.
Mam nadzieję, że poprawnie wstawię fotki....
ja też dostałam ulotkę z jedną zniżką

A tymczasem czekam na swoją paczkę z oferty z zegarkiem
powinna być dziś lub jutro
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 14:17   #1272
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
No właśnie kod jest fajny , ale szkoda , że nie wszystko się w to wlicza
A co się nie wlicza?? Ja zrozumiałam to w ten sposób, że nie łączy się z innymi kodami czyli standardowo możemy wykorzystac tylko jeden kod promocyjny z newslettera. Zrobiłam symulację, wrzuciłam do koszyka kosmetyki w promocji i wszystko działa
Pytam co się nie wlicza, bo zastanawiam się nad zamówieniem i chcę mieć pewność, że mi je zrealizują
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:20   #1273
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A co się nie wlicza?? Ja zrozumiałam to w ten sposób, że nie łączy się z innymi kodami czyli standardowo możemy wykorzystac tylko jeden kod promocyjny z newslettera. Zrobiłam symulację, wrzuciłam do koszyka kosmetyki w promocji i wszystko działa
Pytam co się nie wlicza, bo zastanawiam się nad zamówieniem i chcę mieć pewność, że mi je zrealizują
ja chciałam m.in to http://www.yves-rocher.com.pl/apetyczny_zestaw
i się nie wlicza
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:27   #1274
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

rok temu czytałam że woda Mango Marakuja pachnie jak sok tropikalny dr Witt i faktycznie coś w tym jest-mam mały zeszłoroczny flakonik ale dokupię teraz większy bo kojarzy mi się bardzo wakacyjnie, z zimnym koktajlem ze świeżych owoców
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:43   #1275
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
ja chciałam m.in to http://www.yves-rocher.com.pl/apetyczny_zestaw
i się nie wlicza
czyli standardowo - zestawy ostatnio z żadnym kodem się nie łączą
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:44   #1276
ofutrzona
Raczkowanie
 
Avatar ofutrzona
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Niestety nie mam karty PAYBACK, a domyślam się, że żeby zrealizować zamówienie na ten kod trzeba ją posiadać
ofutrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:49   #1277
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez ofutrzona Pokaż wiadomość
Niestety nie mam karty PAYBACK, a domyślam się, że żeby zrealizować zamówienie na ten kod trzeba ją posiadać
Zawsze możesz sobie założyć Fajna sprawa Ostatnio punktami Payback zapłaciłam za zamówienie w Empiku
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 15:12   #1278
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A co się nie wlicza?? Ja zrozumiałam to w ten sposób, że nie łączy się z innymi kodami czyli standardowo możemy wykorzystac tylko jeden kod promocyjny z newslettera. Zrobiłam symulację, wrzuciłam do koszyka kosmetyki w promocji i wszystko działa
Pytam co się nie wlicza, bo zastanawiam się nad zamówieniem i chcę mieć pewność, że mi je zrealizują
Nie wszedł mi ten zestaw http://www.yves-rocher.com.pl/zestaw...witanie_wiosny oraz mały żel pieczone jabłko. Jeśli w koszyku masz dodane FlowerParty, to nie musisz się martwić
Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sobie założyć Fajna sprawa Ostatnio punktami Payback zapłaciłam za zamówienie w Empiku
Ja wczoraj zapłaciłam punktami za bilety do kina, wyszły mi 4 bilety za 27 zł na film 3D
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:03   #1279
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie mam ale mi się nie podoba (kojarzy mi się ze świeżym praniem) wolę kwiatowe zapach
ale zastanawiam się czy nie zamówić jej dla siostry bo ona lubi takie świeże zapachy
ja też nie mam. Nie podoba mi się.
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 16:04   #1280
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez ofutrzona Pokaż wiadomość
Niestety nie mam karty PAYBACK, a domyślam się, że żeby zrealizować zamówienie na ten kod trzeba ją posiadać
chyba tak
do 31.05 ważna ta oferta , więc trzeba się spieszyć z założeniem karty
w sumie ja to mam Już 3 karty
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:11   #1281
aktulipan
Raczkowanie
 
Avatar aktulipan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 183
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sobie założyć Fajna sprawa Ostatnio punktami Payback zapłaciłam za zamówienie w Empiku
Punkty Payback faktycznie fajna sprawa - ja tez płaciłam nimi w empiku
Przyjechała do mnie paczka z działającej jeszcze oferty DK. Oczywiscie żadnych dodatkowych gratisów nie dostałam...ale bardziej mi szkoda ze nie wrzucili nawet próbki Neroli
Kredka biała jest bladoróżowa - bardzo fajna, ale żel retropical z butelki pachnie tak sobie....nie jestem w stanie powiedzieć czy mi sie podoba czy nie
aktulipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:14   #1282
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Angelika220 Pokaż wiadomość
Mi się strasznie pdooba ten zegarek
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ten fioletowy? mnie też. jest zaskakująco ładny jak na gadżet yr.
mi też sie podoba
Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sobie założyć Fajna sprawa Ostatnio punktami Payback zapłaciłam za zamówienie w Empiku
nie znam się na tej karcie, jak ją dostać ?(jest jak karta płatnicza lub kredytowa?)
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:26   #1283
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dziewczyny, co sadzicie o bazie pod makijaz? Szukam czegos na slub, zeby makijaz faktycznie dlugo sie trzymal.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:31   #1284
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Karinka124 i mamaAmelka dziękuję za odpowiedzi
Wszystko mi dodaje do koszyka, informacja o punktach też się wyświetla więc teraz mam najpopularniejszy delemat na tym forum: zamawiać?? nie zamawiać??
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:33   #1285
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez aktulipan Pokaż wiadomość
Punkty Payback faktycznie fajna sprawa - ja tez płaciłam nimi w empiku
Przyjechała do mnie paczka z działającej jeszcze oferty DK. Oczywiscie żadnych dodatkowych gratisów nie dostałam...ale bardziej mi szkoda ze nie wrzucili nawet próbki Neroli
Kredka biała jest bladoróżowa - bardzo fajna, ale żel retropical z butelki pachnie tak sobie....nie jestem w stanie powiedzieć czy mi sie podoba czy nie
Może podczas mycia będzie ładnie pachniał... Jak wypróbujesz to daj znać czy opłaca się kupować
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:34   #1286
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
mi też sie podoba

nie znam się na tej karcie, jak ją dostać ?(jest jak karta płatnicza lub kredytowa?)
Zbierasz na nią punkty przy zakupach (m.in. w Empiku, YR, BP, Allegro), możesz wymieniać punkty na nagrody, w Empiku i Multikinie możesz płacić punktami. Możesz ją dostać np. na stacji benzynowej BP.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:55   #1287
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

^ Oczywiście, że w poprzednim poście dot. Payback miało być Flowerparty. Przepraszam za pomyłkę, post pisany na szybko w pracy

Teraz się zastanawiam czy korzystać z kodu, ale promocje w esklepie faktycznie nieciekawe...

Ja rok temu punkty Payback wymieniłam na DVD.
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...

Edytowane przez garnet
Czas edycji: 2013-05-23 o 16:56
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:49   #1288
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka -

Też dostałam dziś ulotkę (na dwa produkty -40%) i ofertę z wysyłkowej. W środku wszystko wypachnione Monoi- to chyba na pokuszenie
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 19:09   #1289
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła pacz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też dostałam dziś ulotkę (na dwa produkty -40%) i ofertę z wysyłkowej. W środku wszystko wypachnione Monoi- to chyba na pokuszenie
Również otrzymałam dziś letnią ofertę wysyłkową, ale do sklepu stacjonarnego ni widu ni słychu
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 19:09   #1290
alex1383
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 189
Dot.: Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka -

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też dostałam dziś ulotkę (na dwa produkty -40%) i ofertę z wysyłkowej. W środku wszystko wypachnione Monoi- to chyba na pokuszenie

hej macie moze skany do oferty pyc3ra09
bo rzuciła mi się w oczy a niewiem co tam jest kuszącego ?zamawiałyscie może już coś ????
alex1383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.