Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:( - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 14:39   #1321
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez lula_by Pokaż wiadomość
trzeba próbować w końcu się uda, najgorzej jest odpuścić powodzenia! wszystkim ja zabieram się powoli za dokończenie po kilkuletniej przerwie

dokładnie, zdawajcie do skutku! powodzenia, nie załamujcie się, warto się pomęczyć - później jest spokój na długie lata
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:25   #1322
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

U mnie kolejna porażka. Już 4, ale tym razem pokonałam wreszcie plac manewrowy. Nie wiem, jak to zrobiłam, ale wyszlo idealnie. Mam wrażenie, że na wcześniejszych egzaminach jechałam tak samo, a jednak nie wychodziło i dopiero teraz łuk się udał. Noga latała mi jak szalona. Wydawało mi się, że samochód zaraz zgaśnie, ale dojechałam do końca łuku. To był cud! Przy takich nerwach... Górka poszła już gładko, ale akurat się jej nie bałam. Gorzej z jazdą na mieście. Po 30 min. wymusiłam pierwszeństwo... I kurczę... z jednej strony wiem już, że ten łuk jest do pokonania (dotychczas była to moja zmora i miałam nogi jak z waty na sam jego widok), z drugiej - żal mi porażki, bo byłam już tak blisko... No i boje się, że za kolejnym razem ten przeklęty łuk może nie wyjść. Nie chcę sie poddawać, zależy mi na prawku. Następny egzamin za baaaaaardzo długo. To już chyba będzie ostatni... a potem nowe testy. Eh, dziewczyny... Zrobiłam jakiś postęp, ale ciągle nie ma sukcesu...
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:21   #1323
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Dobrze, że masz do tego zapał! Mnie w sumie przed wróceniem blokował czas, który mijał. I z każdym rokiem było gorzej sie przełamać, choć chciałam jeździć. I zawsze było dużo ważniejszych rzeczy. Tak było w moim przypadku Szukałam wymówek aż do kwietnia
Teraz się nie poddam, bo uwielbiam jeździć i mogę tylko być zła na siebie, że tak długo się do tego zabierałam
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:25   #1324
kuba5566
Raczkowanie
 
Avatar kuba5566
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 446
5-ty niezdany egzamin, mam tego dosyc... Moze prawo jazdy nie jest dla mnie ?
__________________
Wymienię
kuba5566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:54   #1325
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Nie zdałam dzisiaj po raz 4 po raz 3 oblałam dzisiaj na łuku , już nie mam siły, nie ma juz kasy i nerwow . dlaczego to prawko jest takie trudne?
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:11   #1326
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Nie zdałam dzisiaj po raz 4 po raz 3 oblałam dzisiaj na łuku , już nie mam siły, nie ma juz kasy i nerwow . dlaczego to prawko jest takie trudne?
przykro mi. Co Ci nie wychodzi w tym łuku, z czym masz największy problem i jak w ogóle sam łuk robisz?
Słuchaj, wiem jakie to trudne, ale masz jeszcze 2 podejścia (bez wykupu dodatkowych godzin)skorzystaj z tego i nie poddawaj się!!!
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:21   #1327
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
przykro mi. Co Ci nie wychodzi w tym łuku, z czym masz największy problem i jak w ogóle sam łuk robisz?
Słuchaj, wiem jakie to trudne, ale masz jeszcze 2 podejścia (bez wykupu dodatkowych godzin)skorzystaj z tego i nie poddawaj się!!!

wyjeżdzam za linie ;( nie robie metodą na słupki, poprostu obserwuje w lusterkach. I dzisiaj najechalam lewym przednim kołem na lewą linie. Najgorsze jest to że jak robie to u siebie w miescie z moim instruktorem to wychodzi w 95 % . ja nie wiem co to jest , jakieś fatum nade mną ? chce mi się wyć , nie mam juz siły
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 13:29   #1328
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
wyjeżdzam za linie ;( nie robie metodą na słupki, poprostu obserwuje w lusterkach. I dzisiaj najechalam lewym przednim kołem na lewą linie. Najgorsze jest to że jak robie to u siebie w miescie z moim instruktorem to wychodzi w 95 % . ja nie wiem co to jest , jakieś fatum nade mną ? chce mi się wyć , nie mam juz siły
Nie wiem co Ci doradzić i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to żebyś może spróbowała zrobić łuk na słupek?
Ja uczyłam się tak i tak, ostatecznie na egzaminie robiłam na linie, ale czasem nie ma co się męczyć...
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:50   #1329
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Nie zdałam dzisiaj po raz 4 po raz 3 oblałam dzisiaj na łuku , już nie mam siły, nie ma juz kasy i nerwow . dlaczego to prawko jest takie trudne?
Przykro mi jednak stres robi swoje. Mój I. ostatnio mi opowiadał o swojej kursantce - na pierwszej jeździe pokazał jej łuk, od razu załapała jak się go robi i nigdy nie miała z tym problemu, zawsze był jej najmocniejszą stroną, a 3 razy oblała egzamin na łuku, I. był w szoku, podobno tak ją stres paraliżował

Ja też najbardziej boję się łuku, bo niby umiem go robić, ale wiadomo jak to w nerwach jest
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:08   #1330
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Wypowiadałam się na tym forum rok temu, kiedy sama nie mogłam zdać prawka... zdałam za 7. Więc dziewczyny, zdawać do skutku i najlepiej się wyluzować przed egzaminem... ja byłam na tydzień w górach ze znajomymi. Mi pomogło. Ja sobie nie mogłam poradzić z nerwami. Persen nawet brałam.


Teraz prawko zdaje mój brat. I się strasznie denerwuję za niego. Zdaje w Skierniewicach, tak jak ja zdawałam. Mama mi powiedziała, że teraz jest jeszcze gorzej. W poczekalni na egzamin jeszcze więcej ludzi, w ciągu godziny potrafią przyjść maksymalnie 3 osoby które ZDAŁY! Nieźle koszą... :/

W poniedziałek ma trzeci egzamin...
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:21   #1331
Blondi 93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Wczoraj oblałam 6 raz tym razem na drodze ( ostatnie 4 egzaminy na łuku ) ..... teraz muszę wykupić dokształt i bd zdawać dalej na pewno nie zrezygnuję Trzymajcie kciuki
Blondi 93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 15:04   #1332
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Przykro mi jednak stres robi swoje. Mój I. ostatnio mi opowiadał o swojej kursantce - na pierwszej jeździe pokazał jej łuk, od razu załapała jak się go robi i nigdy nie miała z tym problemu, zawsze był jej najmocniejszą stroną, a 3 razy oblała egzamin na łuku, I. był w szoku, podobno tak ją stres paraliżował

Ja też najbardziej boję się łuku, bo niby umiem go robić, ale wiadomo jak to w nerwach jest
Mam nadzieję, że Twój I. nie jest też moim I. i nie mówi o mnie Bo sytuacja by się zgadzała hahaha....
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 16:16   #1333
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Twój I. nie jest też moim I. i nie mówi o mnie Bo sytuacja by się zgadzała hahaha....

Do mnie ta sytuacje też można by zastosować, też 3 razy na łuku

jak pomysle ze od nowa mnie czeka zdawanie na łuku to mi słabo kto zdał raz łuk, powinien pozniej odrazu na miasto śmigać a nie przechodzić męczarnie na placu manewrowym- ot takie moje zdanie, strasznie stresujący ten łuk hmmm chyba że tylko ja jestem taka debilką i sobie z nim nie radze?
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 19:35   #1334
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Twój I. nie jest też moim I. i nie mówi o mnie Bo sytuacja by się zgadzała hahaha....
A skąd jesteś?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:29   #1335
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Witam. Ja również nie mogę zdać prawa jazdy ;( Mam już za sobą 4 niezdane egzaminy ;( Za każdym razem praktycznie wymusiłam pierwszeństwo ! Nie wiem dlaczego tak robiłam. Bardzo przeżywam to, że nie mogę zdać. Tyle pieniędzy na to idzie. Bardzo chciałabym już mieć to prawo jazdy. Za tydzień w czwartek mam 5 podejście. Podobno to forum przynosi szczęście - mam nadzieję, że i mi przyniesie.
Pozdrawiam ;*

Edytowane przez zosIIa
Czas edycji: 2011-11-11 o 14:30
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:32   #1336
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez zosIIa Pokaż wiadomość
Witam. Ja również nie mogę zdać prawa jazdy ;( Mam już za sobą 4 niezdane egzaminy ;( Za każdym razem praktycznie wymusiłam pierwszeństwo ! Nie wiem dlaczego tak robiłam. Bardzo przeżywam to, że nie mogę zdać. Tyle pieniędzy na to idzie. Bardzo chciałabym już mieć to prawo jazdy. Za tydzień w czwartek mam 5 podejście. Podobno to forum przynosi szczęście - mam nadzieję, że i mi przyniesie.
Pozdrawiam ;*



trzymam MOCNO kciuki, ja zdałam za 7 razem i też strasznie przeżywałam ale nie poddałam się - wiem że nie jest łatwo- ale to jest do zrobienia, szkoda właśnie że to tyle kasy pochłania Trzymaj się i nie poddawaj.
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:28   #1337
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Najgorsze są terminy, u mnie w mieście czeka się conajmniej 4 tygodnie, a wiadomo, że po takim czasie trzeba będzie znowu dokupić lekcji z I. Najchętniej bym to olała, ale prawko naprawdę się przyda
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:48   #1338
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

sally - dziękuję za wsparcie ;*
Celebre - dokładnie, u mnie też, terminy są straaasznie odległe ;|
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:33   #1339
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Co tu taki zastój dziewczyny? nie napawa mnie to optymizmem przed kolejnym egzaminem
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 19:33   #1340
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Zdaaaałam, dziewczyny zdaaaałam ! ;d
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 20:11   #1341
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez zosIIa Pokaż wiadomość
Zdaaaałam, dziewczyny zdaaaałam ! ;d
gratulacje

Ja powoli zaczynam panikować - we wtorek mam egzamin
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 20:37   #1342
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

dziękuję
nie wolno panikować, wtedy się nie uda, najlepiej podejść bezstresowo, wyobrazić sobie, że obok siedzi instruktor .
będzie dooobrze
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 20:37   #1343
natural_
Raczkowanie
 
Avatar natural_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 82
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

czesc dziewczyny, przejrzałam pare stron wątku i zdecydowałam sie napisac i opisac moja sytuacje... 2.12 mam trzeci egzamin na prawko... boje sie jak cholera, stresuje mnei samo to ze musze zadzwonic do instruktora i sie umówic na jazdy, stresuja mnie same jazdy...

szczerze powiedziawszy nie czuje sie pewnie za kółkiem, robie głupoty, których ludzie nie zrobiliby po 5 godzinach jazd... mam wrazenie ze sie do tego nie nadaje,zdarza mi sie pod prąd pojechac, kompletnie nie wiem co robie, a co najsmieszniejsze na dodatkowych godzinach jeździłam ostatnio gorzej niz na samym egzaminie (nie zdałam z własnej winy przy parkowaniu, jak miałam wyjezdzac to nagle pojawiło mi sie z tyłu tysiac elek i normalnych aut, nie mogłam ruszyc, egzaminator mi zahamował, ale nie przerwał egzaminu, no to wyjezdzam drugi raz juz cała spanikowana i tym razem źle wykreciłam kółkami i wylądowałam na złym pasie, wiec parkowanie nie zaliczone i do widzenia.

Kolejny problem to jazda do tyłu- nie ograniam łuk robie na słupki, ale jak mam pojechac kawałek do tyłu, lub zaparkowac w bramie, to jezdze po całej szerokosci jezdni, wjade na kraweznik, ale na drodze prosto nie ma bata.

Zdaje sobie sprawe, ze brakuje mi umiejetnosci i teraz przed tymi kolejnymi godzinami az całą chodze. Chciałabym sie nauczyc, ale gdzies wewnetrzny głos mówi mi ' nie dasz rady, nie umiesz' a obserwując co wyrabiam za kółkiem wiem, ze tak jest.
tak bym chiała zdac, a czuje, ze nie ma na to szans, chyba ze jakies niesamowite szczescie.
uff to sie wygadałam... jejku pocieszcie mnie jakos prosze

Edytowane przez natural_
Czas edycji: 2011-11-17 o 20:44
natural_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 07:46   #1344
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez zosIIa Pokaż wiadomość
Zdaaaałam, dziewczyny zdaaaałam ! ;d

Zosiu za którym razem sie udało? mnie już cykro obleciał, bo za pare dni podchodze 5 raz
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 09:08   #1345
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez natural_ Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, przejrzałam pare stron wątku i zdecydowałam sie napisac i opisac moja sytuacje... 2.12 mam trzeci egzamin na prawko... boje sie jak cholera, stresuje mnei samo to ze musze zadzwonic do instruktora i sie umówic na jazdy, stresuja mnie same jazdy...

szczerze powiedziawszy nie czuje sie pewnie za kółkiem, robie głupoty, których ludzie nie zrobiliby po 5 godzinach jazd... mam wrazenie ze sie do tego nie nadaje,zdarza mi sie pod prąd pojechac, kompletnie nie wiem co robie, a co najsmieszniejsze na dodatkowych godzinach jeździłam ostatnio gorzej niz na samym egzaminie (nie zdałam z własnej winy przy parkowaniu, jak miałam wyjezdzac to nagle pojawiło mi sie z tyłu tysiac elek i normalnych aut, nie mogłam ruszyc, egzaminator mi zahamował, ale nie przerwał egzaminu, no to wyjezdzam drugi raz juz cała spanikowana i tym razem źle wykreciłam kółkami i wylądowałam na złym pasie, wiec parkowanie nie zaliczone i do widzenia.

Kolejny problem to jazda do tyłu- nie ograniam łuk robie na słupki, ale jak mam pojechac kawałek do tyłu, lub zaparkowac w bramie, to jezdze po całej szerokosci jezdni, wjade na kraweznik, ale na drodze prosto nie ma bata.

Zdaje sobie sprawe, ze brakuje mi umiejetnosci i teraz przed tymi kolejnymi godzinami az całą chodze. Chciałabym sie nauczyc, ale gdzies wewnetrzny głos mówi mi ' nie dasz rady, nie umiesz' a obserwując co wyrabiam za kółkiem wiem, ze tak jest.
tak bym chiała zdac, a czuje, ze nie ma na to szans, chyba ze jakies niesamowite szczescie.
uff to sie wygadałam... jejku pocieszcie mnie jakos prosze
Cześć! Jesli mogę Ci coś poradzić, to ćwicz, ćwicz, ćwicz!!! Parktyka czyni z nas kierowców - nic innego. Nawet jeśli musiałabyś wykupic dodatkowe godziny.

Jesli chodzi o stres, to na pewno wiesz, że nie jest on naszym sprzymierzeńcem...szczegó lnie za kólkiem. Powinnaś spróbować się wyluzować, bo myśląc że nie dasz rady na pewno sobie nie pomagasz. Uwierz w siebie i swoje możliwości. Nie od razu Kraków zbudowano.

Pamietaj, że zdanie egzaminu to jedno, a samodzielna jazda, to zupełnie coś innego i wtedy ten stres będziesz musiała przezwyciężyć!!!

Trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się i walcz, a z każdej porażki staraj się wyciągać jak najwięcej wniosków na przyszłość!
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 10:40   #1346
piot55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez natural_ Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, przejrzałam pare stron wątku i zdecydowałam sie napisac i opisac moja sytuacje... 2.12 mam trzeci egzamin na prawko... boje sie jak cholera, stresuje mnei samo to ze musze zadzwonic do instruktora i sie umówic na jazdy, stresuja mnie same jazdy...

szczerze powiedziawszy nie czuje sie pewnie za kółkiem, robie głupoty, których ludzie nie zrobiliby po 5 godzinach jazd... mam wrazenie ze sie do tego nie nadaje,zdarza mi sie pod prąd pojechac, kompletnie nie wiem co robie, a co najsmieszniejsze na dodatkowych godzinach jeździłam ostatnio gorzej niz na samym egzaminie (nie zdałam z własnej winy przy parkowaniu, jak miałam wyjezdzac to nagle pojawiło mi sie z tyłu tysiac elek i normalnych aut, nie mogłam ruszyc, egzaminator mi zahamował, ale nie przerwał egzaminu, no to wyjezdzam drugi raz juz cała spanikowana i tym razem źle wykreciłam kółkami i wylądowałam na złym pasie, wiec parkowanie nie zaliczone i do widzenia.

Kolejny problem to jazda do tyłu- nie ograniam łuk robie na słupki, ale jak mam pojechac kawałek do tyłu, lub zaparkowac w bramie, to jezdze po całej szerokosci jezdni, wjade na kraweznik, ale na drodze prosto nie ma bata.

Zdaje sobie sprawe, ze brakuje mi umiejetnosci i teraz przed tymi kolejnymi godzinami az całą chodze. Chciałabym sie nauczyc, ale gdzies wewnetrzny głos mówi mi ' nie dasz rady, nie umiesz' a obserwując co wyrabiam za kółkiem wiem, ze tak jest.
tak bym chiała zdac, a czuje, ze nie ma na to szans, chyba ze jakies niesamowite szczescie.
uff to sie wygadałam... jejku pocieszcie mnie jakos prosze

Hej powiem Ci że też miałam problemy z jazdą do tyłu i to w cale nie na tych pierwszych jazdach tylko późniejszych, miałam problemy szczególnie z tym w którą stronę kręcić, ale tylko do tyłu. Jednak z czasem załapałam to i teraz naprawdę nie mam większego problemu. Mój instruktor w tym mi pomógł, pojechaliśmy na plac, rozstawił pachołki i musiałam slalomem tyłem jechać i tak 3 razy, już mi się tak kręciło w głowiemyślę jednak że to mi bardzo pomogło, także spróbować nie zaszkodzi. Mnie nie długo też czeka egzamin, nastawienie jak na razie dobrepozdrawiam
piot55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:28   #1347
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

alusiekmalutki89 - właśnie zdałam za 5 podejściem . do teraz nie mogę w to uwierzyć, jestem przeszczęśliwa . drugi raz trafiłam na tego samego egzaminatora (straszny), jak tylko usłyszałam numer samochodu, to mówię oho, nawet nie mam po co tam iść, ale udało się ! Jeździłam równiutkie 40 minut, od 11:51 do 12:31 .

Edytowane przez zosIIa
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:30
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 18:05   #1348
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez zosIIa Pokaż wiadomość
alusiekmalutki89 - właśnie zdałam za 5 podejściem . do teraz nie mogę w to uwierzyć, jestem przeszczęśliwa . drugi raz trafiłam na tego samego egzaminatora (straszny), jak tylko usłyszałam numer samochodu, to mówię oho, nawet nie mam po co tam iść, ale udało się ! Jeździłam równiutkie 40 minut, od 11:51 do 12:31 .



gratuluje bardzo się cieszę
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:38   #1349
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

to może i mnie się uda zdać za 5 razem chociaż 3 razy uwaliłam na placu , na łuku i tak sie tego boje pozdrawiam Was ściskając mocno
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:51   #1350
zosIIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja za każdym razem wymuszałam pierwszeństwo ! Na jazdach było okey, a na egzaminie porażka. A na ostatnim egzaminie, co do placu, też przeżyłam chwile grozy, na rękawie za wcześnie się zatrzymałam i tył samochodu wystawał lekko poza kopertę, no ale na szczęście druga próba się udała !

Dziękuję za gratulacje i za Was wszystkie trzymam mocno kciuki !
zosIIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.