M jak miłość część 6 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 23:52   #1351
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Zawsze Siedlisko jest .. .
O! Dokładnie. A tak to wszyscy na tą Deszczową się przenoszą.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 07:10   #1352
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

Dziewczyny Ale to bedzie tylko chwilowe, bo Marek oduduje dom, a tak naprawde chodzi o remont w domu w Grabinie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 15:36   #1353
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: M jak miłość część 6

Jutrzejszy odcinek będzie ostatnim w tym sezonie?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 16:27   #1354
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jutrzejszy odcinek będzie ostatnim w tym sezonie?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:24   #1355
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: M jak miłość część 6

zastanawiam się ile jeszcze razy Marcin bedzie durnowatą Jankę przepraszał,no tyle razy mówił do niej ze nie jest zainteresowany<zwłaszcza po smierci Kaśki>a ta jak pszczoła(truteń>zawraca mu gitarę....no chyba ze MArcin jedno mówi,drugie myśli...a no i znów Agnieszka pojawi się w jego życiu<następna>....


Ucieszyłabym się niezmiernie,gdyby Janka wyleciała do Stanów i już nie wróciła.. ta osoba działa mi na nerwy od samego początku,i za grosz nie wiem co ci wszyscy faceci w niej widzą.


nie wiem gdzie oni się na tej Deszczowej mieszczą?ile oni mają pokoi tak 2-3 czy raptem im się dom rozrośnie?? ja bym od bidy dała dziadków do siedliska <nie dosć ,zę bliżej,to i w rodzinie.
A MArta i Budzyn tego domu przypadkiem nie sprzedali?? nie pamietam..
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:04   #1356
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
zastanawiam się ile jeszcze razy Marcin bedzie durnowatą Jankę przepraszał,no tyle razy mówił do niej ze nie jest zainteresowany<zwłaszcza po smierci Kaśki>a ta jak pszczoła(truteń>zawraca mu gitarę....no chyba ze MArcin jedno mówi,drugie myśli...a no i znów Agnieszka pojawi się w jego życiu<następna>....


Ucieszyłabym się niezmiernie,gdyby Janka wyleciała do Stanów i już nie wróciła.. ta osoba działa mi na nerwy od samego początku,i za grosz nie wiem co ci wszyscy faceci w niej widzą.
Dla mnie w ogóle jakieś idiotyczne było to, że dzwonił i ją przepraszał, po co. Jeszcze on się przed nią płaszczy Zresztą nic takiego strasznego nie powiedział, zawsze mógł mocniej i dosadniej dowalić. Ma to na co zasłużyła, chciała intrygować to się doigrała i dobrze jej tak. Też mam nadzieję, że pojedzie i już nie wróci
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:23   #1357
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Sorry, ale to dziecko nie jest grube. Jest pyzate i ma śliczne pucki. To wszystko na pewno nie jest grube. Widzę tu same chodakowskie rodzące małe i chudziutkie dzieci. Flaki się przywracają normalnie.
Nie jest grube, jasne. Ale na wcześniaka nie wyglądał. Ba, nawet urodzonego o czasie noworodka nie przypominał. Rozumiem, że o prawdziwego wcześniaczka było pewnie trudno, ciężko, żeby takiego maluszka dać do serialu, ale mogli dać jakieś drobniejsze, mnieksze i młodsze dziecko. Bo z tym Szymkiem to takie trochę komiczne. Szczególnie wtedy, kiedy dopiero co się urodził i jeszcze był w szpitalu.




Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dorosli sa mi obojetni, bo oni maja wybor, a male dzieci przekarmiane przez rodzicow takiego wyboru nie maja.

Można przekarmić niemowlaka?




Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
No mam nadzieję, ze to fałszywy alarm bo dwóch psychopatów to przesada. Chyba, że On coś ma wspólnego z Teresą...

Ja też mam taką nadzieję, tym bardziej, że Bilski wydaje się całkiem sympatyczny. I pasują do siebie z Marysią.




Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dla mnie to przegięcie, że tknęli Grabine. Głupi pomysł aby dziadków do Warszawy przenieść. Już mogli np do Kolendy






Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
O! Dokładnie. A tak to wszyscy na tą Deszczową się przenoszą.
Ten dom na Deszczowej chyba jest z gumy.


Dziwne było wczoraj to porwanie Anny. Strasznie mało realistyczne. Dziwne, że Anna miała otwarty samochód. Rozumiem, że często na podjeździe przed domem się samochodu nie zamyka, ale wieczorem raczej już tak. Nie wyobrażam sobie zostawić otwartego auta na noc przed swoim domem, a przecież Siedlisko to nie taki zwykły dom, kręcą się tam obcy ludzie przecież. A w takiej sytuacji, jak z Rafałem, to już chyba w ogóle powinna zachować większą czujność.
Albo ten SMS - dostała wiadomość i od razu wzięła kurtkę, torebeczkę i pojechała? Normalnie chyba ludzie próbują się dowiedzieć czegoś więcej, nie wiem, zadzwonić, dopytać albo chociaż się dokładnie umówić, o której przyjadą itp.
No nie rozumiem, czemu Ewa wyszła od razu po telefonie Janki? Przecież chyba z Warszawy do Grabiny się trochę jednak jedzie.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 13:07   #1358
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość


A MArta i Budzyn tego domu przypadkiem nie sprzedali?? nie pamietam..
nic nie było pokazane. Pamiętam tylko że ten dom służył jako przytułek, trochę Janka tam pomieszkiwała, troche Kaśka



Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość

Ja też mam taką nadzieję, tym bardziej, że Bilski wydaje się całkiem sympatyczny. I pasują do siebie z Marysią.


No nie rozumiem, czemu Ewa wyszła od razu po telefonie Janki? Przecież chyba z Warszawy do Grabiny się trochę jednak jedzie.
Ewa mówiła, że musi coś tam przygotować, chyba jedzenia nie mieli, pościel zmienić itp.

A mi w tym Bilskim coś nie pasuje, tylko nie wiem co ale jakoś do końca mu nie ufam
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 13:18   #1359
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: M jak miłość część 6

A w tym domu to Budzynskiego matka nie pomieszkuje?
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 13:54   #1360
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Matka Budzyńskiego mieszka z ojcem Ewy (chyba). Gdzieś zgubiłam ten wątek bo nie oglądam w poniedziałki i wtorki tylko w necie i zawsze jestem kilka odcinków do tyłu.

Na miejscu Janki wstydziłabym się nawet, po takiej tragedii, tak pchać do tego Marcina ale czytałam gdzieś, że Janka ma właśnie wyjechać do Stanów

Myślicie że Asia będzie z Tomkiem?
Tylko najgorsze jest to, że Agnieszka jest w ciąży, z Tomkiem. Raczej mu o tym nie powie, ale boje się że to wyjdzie w najmniej odpodwiednim momencie (kiedy Asia będzie z Tomkiem i wszyscy będą szczęśliwi). No chyba, że wszyscy się zdziwimy i Agnieszka jako samotna matka a Marcin jako samotny ojciec połączą siły...
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:08   #1361
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
Tylko najgorsze jest to, że Agnieszka jest w ciąży, z Tomkiem. Raczej mu o tym nie powie, ale boje się że to wyjdzie w najmniej odpodwiednim momencie (kiedy Asia będzie z Tomkiem i wszyscy będą szczęśliwi). No chyba, że wszyscy się zdziwimy i Agnieszka jako samotna matka a Marcin jako samotny ojciec połączą siły...

to na pewno wyjdzie na jaw i własnie w najmniej odpowiednim momencie
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 14:12   #1362
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: M jak miłość część 6

Uczepilyscie sie tego Szymonka
A kto powiedział ze wczesniak musi byc drobniutki, malutki itd ...
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:25   #1363
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: M jak miłość część 6

No nie musi byc drobniutki i malutki ale te dziecko to za wielkie jak na wczesniaka, przesada to.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:56   #1364
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: M jak miłość część 6

Pewnie Tomek zacznie układać sobie życie z Aśką, obiecał jej matce, że się nią zaopiekuje, a wtedy wyda się z ciążą.

Chociaż, ja bym wcale nie przesądzała, że to dziecko Tomka, z tym gościem, co miała brać ślub też pewnie spała, więc może nawet ona sama nie wie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:59   #1365
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: M jak miłość część 6

No jak to tak to ona nie czekala z tym do slubu???? : P
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:18   #1366
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: M jak miłość część 6

Dziwne było wczoraj to porwanie Anny. Strasznie mało realistyczne. Dziwne, że Anna miała otwarty samochód. Rozumiem, że często na podjeździe przed domem się samochodu nie zamyka, ale wieczorem raczej już tak. Nie wyobrażam sobie zostawić otwartego auta na noc przed swoim domem, a przecież Siedlisko to nie taki zwykły dom, kręcą się tam obcy ludzie przecież. A w takiej sytuacji, jak z Rafałem, to już chyba w ogóle powinna zachować większą czujność.
Albo ten SMS - dostała wiadomość i od razu wzięła kurtkę, torebeczkę i pojechała? Normalnie chyba ludzie próbują się dowiedzieć czegoś więcej, nie wiem, zadzwonić, dopytać albo chociaż się dokładnie umówić, o której przyjadą itp.
No nie rozumiem, czemu Ewa wyszła od razu po telefonie Janki? Przecież chyba z Warszawy do Grabiny się trochę jednak jedzie. [/QUOTE]

W końcu to m jak miłość

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2015-06-09 o 16:20
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:19   #1367
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Dla mnie w ogóle jakieś idiotyczne było to, że dzwonił i ją przepraszał, po co. Jeszcze on się przed nią płaszczy Zresztą nic takiego strasznego nie powiedział, zawsze mógł mocniej i dosadniej dowalić. Ma to na co zasłużyła, chciała intrygować to się doigrała i dobrze jej tak. Też mam nadzieję, że pojedzie i już nie wróci
to ona powinna przeprosić, słabe to było
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:54   #1368
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Chociaż, ja bym wcale nie przesądzała, że to dziecko Tomka, z tym gościem, co miała brać ślub też pewnie spała, więc może nawet ona sama nie wie
no mnie też to dziwi, ze ona od razu zakłada, że to Tomka
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:00   #1369
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
no mnie też to dziwi, ze ona od razu zakłada, że to Tomka
W kulisach ostatnio o tym mówiła ze to jego.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 17:02   #1370
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: M jak miłość część 6

Jak Marcin siedział przy łóżeczku to błagałam w myślach, żeby tylko nie dzwonił do Janki i nie przepraszał, a ten oczywiście wyciągnął telefon wtedy

Według mnie też nie jest niczemu winny. Serio Janka myślała, że po takiej tragedii otrząśnie się po 3 miesiącach? Jeśli już ktokolwiek mógłby zastąpić Szymkowi mamę to ewentualnie kuratorka Iza. Wydaje się sympatyczna.

Najchętniej wystrzeliłabym Agnieszkę w kosmos Tomek i Asia tak do siebie pasują!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:04   #1371
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Najchętniej wystrzeliłabym Agnieszkę w kosmos Tomek i Asia tak do siebie pasują!
Tak masz rację
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:25   #1372
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Chociaż, ja bym wcale nie przesądzała, że to dziecko Tomka, z tym gościem, co miała brać ślub też pewnie spała, więc może nawet ona sama nie wie
No ona taka wiecznie nie zdecydowana hehe. A może być i tego co mu sprzed ołtarza uciekła, ale przecież zaraz po tym spała znów z Tomkiem...

Ciekawa jestem co wyniknie pomiędzy Marysią a Bilskim ciekawe czy ten Bilski ma coś za plecami, czy to tylko podejrzenia Marty?

Cóż może Marysia zdecyduje się wrócić do Artura? Przecież chyba nie doczekamy ich rozprawy rozwodowej przed wakacjami, ostatni odcinek już dziś.
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:41   #1373
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
No ona taka wiecznie nie zdecydowana hehe. A może być i tego co mu sprzed ołtarza uciekła, ale przecież zaraz po tym spała znów z Tomkiem...

Ciekawa jestem co wyniknie pomiędzy Marysią a Bilskim ciekawe czy ten Bilski ma coś za plecami, czy to tylko podejrzenia Marty?

Cóż może Marysia zdecyduje się wrócić do Artura? Przecież chyba nie doczekamy ich rozprawy rozwodowej przed wakacjami, ostatni odcinek już dziś.
Po tym tel Marty do Marysi to tak jakby ją ostrzegała, że to jakiś psychol znowu... coś nie mają szczęścia te babki do facetów patrząc na te ostatnie odcinki emki.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:15   #1374
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
nic nie było pokazane. Pamiętam tylko że ten dom służył jako przytułek, trochę Janka tam pomieszkiwała, troche Kaśka


Ewa mówiła, że musi coś tam przygotować, chyba jedzenia nie mieli, pościel zmienić itp.

A mi w tym Bilskim coś nie pasuje, tylko nie wiem co ale jakoś do końca mu nie ufam
i jeszcze matka Andrzeja,<mi coś swita ze mieli sprzedawać? moze na poczet długów?> no nie wiem

mi ten Bilski to taki dziwny od początku,niby fajny,niby pasuje do MArysi ale coś jest nie halo..może był zamieszany razem z tym swoim bratem w całą sprawę ,a jemu udalo się czmychnąć sprzed litery prawa<czy jak to sie tam mówi>
bo tak z niczego MArta by miała przeczucie,albo jakieś inne przestępstwo popełnił?? albo zazdrosna jest

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
to na pewno wyjdzie na jaw i własnie w najmniej odpowiednim momencie
zapewne jak już sobie Asia z Tomkiem poukładają swoje relacje.

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
Na miejscu Janki wstydziłabym się nawet, po takiej tragedii, tak pchać do tego Marcina ale czytałam gdzieś, że Janka ma właśnie wyjechać do Stanów .
oby wykupiła bilet w jedną stronę
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:33   #1375
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
i jeszcze matka Andrzeja,<mi coś swita ze mieli sprzedawać? moze na poczet długów?> no nie wiem

mi ten Bilski to taki dziwny od początku,niby fajny,niby pasuje do MArysi ale coś jest nie halo..może był zamieszany razem z tym swoim bratem w całą sprawę ,a jemu udalo się czmychnąć sprzed litery prawa<czy jak to sie tam mówi>
bo tak z niczego MArta by miała przeczucie,albo jakieś inne przestępstwo popełnił?? albo zazdrosna jest



zapewne jak już sobie Asia z Tomkiem poukładają swoje relacje.



oby wykupiła bilet w jedną stronę
Eeee Marta zazdrosna ? Hahah dobre :p nie ma takiej opcji no :p a ona gdzieś w papierach tego nie wyczytała o tym Bliskim ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:15   #1376
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

No i Grabina poszła z dymem...
Ale, że dali Rafałowi uciec. Podoba mi się taka stanowcza postawa Tomka wobec Agnieszki. Widać, że On chce życie sobie poukładać a nie w ciuciu babke się bawić.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:24   #1377
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Podoba mi się taka stanowcza postawa Tomka wobec Agnieszki. Widać, że On chce życie sobie poukładać a nie w ciuciu babke się bawić.
A bo to pierwszy raz jest taki stanowczy i kategoryczny wobec Agnieszki?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:32   #1378
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
nic nie było pokazane. Pamiętam tylko że ten dom służył jako przytułek, trochę Janka tam pomieszkiwała, troche Kaśka





Ewa mówiła, że musi coś tam przygotować, chyba jedzenia nie mieli, pościel zmienić itp.

A mi w tym Bilskim coś nie pasuje, tylko nie wiem co ale jakoś do końca mu nie ufam
Ale ile się jedzie z Warszawy do Grabiny? Miała czas. Zresztą, no trudno, Janka się zapowiedziała w ostatniej chwili, więc chyba logiczne, że w takiej sytuacji nie można oczekiwać wystawnej kolacji, przygotowanego pokoju i jeszcze komitetu powitalnego. Ewa mogła równie dobrze zrobić to potem, poczekać na przyjazd Adama, ewentualnie na cynk od Janki, że już dojeżdża i wtedy dopiero iść coś przygotować.

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Uczepilyscie sie tego Szymonka
A kto powiedział ze wczesniak musi byc drobniutki, malutki itd ...
No wiesz, skoro rodzi się ileś tam wcześniej, to logiczne, że jest też mniejszy i drobniejszy. W końcu 'brakuje' tego, co normalnie maluszek urośnie/przybierze na wadze w tych ostatnich tygodniach, więc nie ma siły, żeby po urodzeniu nie różnił się od dzieci urodzonych o czasie.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jak Marcin siedział przy łóżeczku to błagałam w myślach, żeby tylko nie dzwonił do Janki i nie przepraszał, a ten oczywiście wyciągnął telefon wtedy

Według mnie też nie jest niczemu winny. Serio Janka myślała, że po takiej tragedii otrząśnie się po 3 miesiącach? Jeśli już ktokolwiek mógłby zastąpić Szymkowi mamę to ewentualnie kuratorka Iza. Wydaje się sympatyczna.

Najchętniej wystrzeliłabym Agnieszkę w kosmos Tomek i Asia tak do siebie pasują!


A co do Janki, to zachowała się okropnie, bez krzty taktu. Chłopakowi zmarła dziewczyna, został sam z dzieckiem, zawalił mu się świat, a ona zaczyna do niego startować. No ludzie. Mogła chociaż trochę poczekać, a nie od razu korzystać z okazji, że Marcin już jest sam i Kaśka jej nie zagrozi.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Eeee Marta zazdrosna ? Hahah dobre :p nie ma takiej opcji no :p a ona gdzieś w papierach tego nie wyczytała o tym Bliskim ?
Wydaje mi się, że to tylko jej intuicja była...
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:34   #1379
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
No i Grabina poszła z dymem...
Ale, że dali Rafałowi uciec. Podoba mi się taka stanowcza postawa Tomka wobec Agnieszki. Widać, że On chce życie sobie poukładać a nie w ciuciu babke się bawić.
Już mnie nudzi ten wątek

Maryla jest okropnie wscibska
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:35   #1380
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
No i Grabina poszła z dymem...
Ale, że dali Rafałowi uciec. Podoba mi się taka stanowcza postawa Tomka wobec Agnieszki. Widać, że On chce życie sobie poukładać a nie w ciuciu babke się bawić.
No właśnie. Tego też nie rozumiem. Szukali go już od dawna, teraz mieli go na widelcu i nawet się tym nie przejęli.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
A bo to pierwszy raz jest taki stanowczy i kategoryczny wobec Agnieszki?
No chyba właśnie pierwszy.


Aaa co do Rafała jeszcze... możecie mi powiedzieć, skąd Marek wiedział, że on jednak żyje?
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-06-09 o 21:37
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.