Wirtualna Przyjaciółka - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 22:54   #1351
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Jestesmy razem prawie 3 lata. I wlasnie to mnie smuci, ze albo sie wie od razu albo sie ciagnie ciagnie i ciagnie.. Mi sie wydaje ze u nas to sie przeradza w to ciągniecie. Ciagle mi w nim cos nie pasuje. On mnie w ogole nie slucha. Teraz jest ciagle obrazony na mnie, ze nie mogl pojechac tam na ten rajd :/ Spytalam go czy dlugo bedzie sie zachowywal jak dzieciak, powiedzial ze do momentu az zrozumiem jaka to dla niego przykrosc. I wychodze na niedobra dziewczyne- nie popieram go w marzeniach .. Lipa jakas. Jak on mi cos mowi, to mam sie sluchac- bo to wszystko dla mojego dobra. A jak ja chce jego dobra to zle.. Zacznie sie maly rajd, a potem wieksze i w ogole co to za hobby :/ Maly dzieciak, ktory ma samochodzik ..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:05   #1352
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

zadam pytanie, moze to nie moja sprawa wiec jak nie chcesz nie odp.
chcesz zeby tak wygladalo twoje zycie?
Bo mnie to wyglada na brak szacunku, ogranicznie Ciebie, nieliczenie sie z Twoim zdaniem, granie na emocjach i wmawianie Ci ze to Twoja wina,
przepraszam ale musialam,

mam doswiadczenie..

Byly Tz tak kochal swoja siostre i jej dziecko ze jak pzyjechalam po 3 miesiacach z zagranicy spoznil sie 2 godziny bo odbieral badania dla malucha , byl obstawa dla taty malucha.
Jak gdzies szlismy razem to ja sie czulam jakby to oni mnie wzieli ze soba a nie my ich. A i na koiec uslyszalam ze jestem nierodzinna , powinnam to zrozumiec i sie nie gniewac , bo to jego siostra.

A ja jego narzeczona ktora chciala z nim miec dziecko swoje i ciagle sie zastanawialam kto bylby wazniejsze dziecko siostry czy moje. Serio to byl wielki dramat w moim zyciu, a zeby bylo smieszniej to on mnie zostawil, a ja 4 lata milczalam i sie zgadzalam az w koncu powiedzialam co mysle
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:14   #1353
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Ja juz sama nie wiem o co chodzi.. Jest tez dobrze, wiadomo jak w zyciu. Nie chce zeby tak bylo... Ze ja mu zabronilam bo to niebezpieczne a on sie obraza. I ktos bedzie musial ustapic, pewnie ja.. Ale mysle sobie ze moze przesadzam. Nie wiem. Jak Wy byscie zareagowaly na takie hobby TZ ? I tak teraz mysle czy on mnie ogranicza.. Hmm na tance moge chodzic ( bo mam zamiar sie zapisac jak sie obronie) , ale nie na takie co sie tanczy z innym facetem. Ale juz na piwo z kolezanka do pubu to nie bardzo. Ale nieraz chcialam isc na rolki, to sama nie moglam. Bo niby sie martwi. A jak ja sie boje o niego to nic sobie z tego nie robi.

Na wszystko inne mu pozwolilam wbrew wlanej woli- ten motor, ten silnik mocny. Mam sie na wszystko godzic ? " Bo to jego hobby i spelnienie marzen ". On z tego chyba nigdy nie wyrosnie..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:32   #1354
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Ja juz sama nie wiem o co chodzi.. Jest tez dobrze, wiadomo jak w zyciu. Nie chce zeby tak bylo... Ze ja mu zabronilam bo to niebezpieczne a on sie obraza. I ktos bedzie musial ustapic, pewnie ja.. Ale mysle sobie ze moze przesadzam. Nie wiem. Jak Wy byscie zareagowaly na takie hobby TZ ? I tak teraz mysle czy on mnie ogranicza.. Hmm na tance moge chodzic ( bo mam zamiar sie zapisac jak sie obronie) , ale nie na takie co sie tanczy z innym facetem. Ale juz na piwo z kolezanka do pubu to nie bardzo. Ale nieraz chcialam isc na rolki, to sama nie moglam. Bo niby sie martwi. A jak ja sie boje o niego to nic sobie z tego nie robi.

Na wszystko inne mu pozwolilam wbrew wlanej woli- ten motor, ten silnik mocny. Mam sie na wszystko godzic ? " Bo to jego hobby i spelnienie marzen ". On z tego chyba nigdy nie wyrosnie..
kochanie przeczytaj sobie na spokojuz co napisalas, czy tak pisze szczesliwa osoba??? zreszta moze jakas inna dziewczyna ci poradzi bo ja mam swoje zdanie, ze albo nie dorósł i jest dalej dzieciakiem albo chce Cię kontrolować....
Jak to pierwsze to jest szansa ze dorosnie, tylko kiedy,
a jesli to drugi to niezazdroszcze.
Bo zeby jeszcze byl slodki w tej zazdrosci wiesz zebys czula sie wazna kochana i ze to z troski , ale obrazanie sie takie...


ja sie juz klade, jeszcze jakis filmik wlacze, pomysl sobie czy jestes szczesliwa poprostu.....
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/

Edytowane przez serduszkoiz
Czas edycji: 2009-01-27 o 23:36
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:37   #1355
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Ech ostatnio to ja w ogole jestem jak otumaniona jakas. Nie czuje sie szczesliwa od wyjazdu na deske.. Nie pisalam Wam tu bo szkoda gadac. Wtedy we mnie cos peklo . Nieraz mialam jakies doly ale teraz juz cos chyba nieodwracalnie peklo..

Wlasnie on o mnie nigdy nie byl zazdrosny. Czasem mowi, ze nie chce zebym sama szla gdzies np na jakas impreze, bo jestem za ladna. No to jest urocze.

W obrazaniu sie on moglby konkurowac z niejedna dziewczyna. W ten sposob wymusza na mnie rozne rzeczy bo ja nie moge zniesc jak on sie obraza. Ale bezsens..


Dobranoc , do jutra
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:41   #1356
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

czesc dziewczyny

takie male pytanie, gdzie jedziecie na wakacje? :P macie juz jakiekolwiek plany?
bo ja sie juz zastanawiam i chcialabym wybrac w przyszlym tygodniu (jest dużo taniej tak wczesnie) i sie nie umiem na nic a nic zdecydowac ;p
gdzie bylyscie w poprzednie wakacje? (mowie o cieplych zagranicznych krajach) i co mozecie polecic?
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:47   #1357
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

JA mam zamiar do Tunezji, albo Turcji. Byle bylo upalnie Jeszcze nie bylam w cieplych krajach nigdy i bardzo chce zobaczyc jak tam jest.


A u mnie nadal do bani. Wrocil rano z pracy i nawet mnie nie pocalowal.. Spal nie przytulajac mnie:/ OCh jak strasznie go zranilam.. Teraz lezy i sie nie odzywa do mnie.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 10:53   #1358
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
JA mam zamiar do Tunezji, albo Turcji. Byle bylo upalnie Jeszcze nie bylam w cieplych krajach nigdy i bardzo chce zobaczyc jak tam jest.


A u mnie nadal do bani. Wrocil rano z pracy i nawet mnie nie pocalowal.. Spal nie przytulajac mnie:/ OCh jak strasznie go zranilam.. Teraz lezy i sie nie odzywa do mnie.
ja tez nie bylam wlasnie bo zawsze byly plany, ale jakis nagly wypadek nie pozwalal mi wyjechac. w tym roku juz nie odpuszcze Tez chcialam do Turcji, ale wszyscy moi znajomi ktorzy byli w Tunezji i Turcji mowia ze nie polecają bo straszny brud tam panuje. i sie zniechęciłam :p
ja myslalam o Cyprze, Majorce, Thassos i Krecie ;D
Na wyspy mnie ciągnie ;p


oj kapryśnego masz tego tżcika ;p moj na szczescie jest bardzo ugodowy, łatwo dochodzimy do porozumienia
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:54   #1359
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Dzień dobry

Walnji go patelnia w łeb ,mysli zę pępek świata albo rób swoje idz na miasto,zachowuje sie jakbyś Mu cos zrobila a Ty kobieto nic żle nie zrobilas i nie amsz sie czym martwic o!


Ja też chce gdzies jechac a nie wiem gdzie ,mamy z Tzcikiem 4 rocznice a ta racznica dla Nas duzo znaczy i chcemy Ja spędzic wyjatkowo...Ja nie weim co wymyslimy może morze ,miłe wspomnienia mamy ,a tak wogóle to chcemy jechać do Chorwacji i Finlandi
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-01-28 o 10:57
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:02   #1360
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

a ja znow nie zrobilam zdjec
tż zapomnial aparatu zabrac wczoraj ;p ale juz dzisiaj zrobie! 100 zdjec butow sukienki i wszystkiego ;p obiecuje ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:05   #1361
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Poki co sie musze uczyc i nie moge wyjsc z domu. Ale on mnie tak wneriwa. Pan jeden sie znalazl.. Niech sie nie odzywa, jego strata.


Ja tez slyszlaam ze brud, kila i mogila. Ale to zalezy gdzie. Ogolnie ludzie w tych krajach to jakby brudaski Np w Egipcie strasznie smierdzi slyszalam. Na ulicach po prostu jest smrod nie do wytrzymania. Wiec dla mnie Egipt odpada. A Cypr , Kreta, MAjorca to dla mnie sa tereny ktora dawno zostaly podbite przez cywilizacje i wydaje mi sie ze za dyzo tam juz turystow i nie ma tego klimatu egzotycznosci. Najlepiej do Dubaju Na sztuczne wyspy. Ale tam niestety tylko wielcy bogacze moga sobiena to pozwolic, a ja poki co nie mam fortuny Angeliny Jolie np Wiec ja pewnie sie zadowoloe Tunezja, albo wlasni Chorwacja. Ale w Chorwacji plaze kamieniste i to ja nieco dyskwalifikuje.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 11:08   #1362
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Poki co sie musze uczyc i nie moge wyjsc z domu. Ale on mnie tak wneriwa. Pan jeden sie znalazl.. Niech sie nie odzywa, jego strata.


Ja tez slyszlaam ze brud, kila i mogila. Ale to zalezy gdzie. Ogolnie ludzie w tych krajach to jakby brudaski Np w Egipcie strasznie smierdzi slyszalam. Na ulicach po prostu jest smrod nie do wytrzymania. Wiec dla mnie Egipt odpada. A Cypr , Kreta, MAjorca to dla mnie sa tereny ktora dawno zostaly podbite przez cywilizacje i wydaje mi sie ze za dyzo tam juz turystow i nie ma tego klimatu egzotycznosci. Najlepiej do Dubaju Na sztuczne wyspy. Ale tam niestety tylko wielcy bogacze moga sobiena to pozwolic, a ja poki co nie mam fortuny Angeliny Jolie np Wiec ja pewnie sie zadowoloe Tunezja, albo wlasni Chorwacja. Ale w Chorwacji plaze kamieniste i to ja nieco dyskwalifikuje.

no wlasnie mnie tez do odrzuca,ze na tych wyspach wiecej Polakow niz kamieni jest ;p ale moze warto pojechac i sie przekonac czy warto ;p
musze to przemyslec ;p
A w Turcji mnie tylko do Turkow ciagnie ;D
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:09   #1363
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Ale jakie widoki w Chorwacji
a Co Ci tak Angelin akurat do glowy przyszła hehe .
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:11   #1364
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Ale jakie widoki w Chorwacji
a Co Ci tak Angelin akurat do glowy przyszła hehe .
wiecie gdzie jest Budyn?
az sie martwie bo ona zawsze sie tu pojawiala i tak nagle znikla ;(
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:17   #1365
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Ale jakie widoki w Chorwacji
a Co Ci tak Angelin akurat do glowy przyszła hehe .
A bo czytalam ze ona ma tam swoja wlasna wysepke wykupiona

Widoki pewnie sa niesamowite

I do Turkow mnie nie ciagnie, bo potrafia tak zbajerowac kobiete ze szok MOja kolezanka ma tam kochanka sluchajcie . Mieszka ze swoim facetem i tam co jakis czas leci do Turka Swojemu chlopakowi mowi, ze jedzie na pare dni do kolezanki NIezle co? A on pewnie niejedna w hotelu smiga
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:18   #1366
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

No ja nie wiem moze nie wiem gdzies wyjchałą a ona przypadkiem własie nie miał gdzies jechać na pare dni ??(?) ...chyba Ja też musze zniknac z wątkku moze ktos za Mna zatęskni
a teraz uciekam na fajeczke i na miasto
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:22   #1367
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
A bo czytalam ze ona ma tam swoja wlasna wysepke wykupiona

Widoki pewnie sa niesamowite

I do Turkow mnie nie ciagnie, bo potrafia tak zbajerowac kobiete ze szok MOja kolezanka ma tam kochanka sluchajcie . Mieszka ze swoim facetem i tam co jakis czas leci do Turka Swojemu chlopakowi mowi, ze jedzie na pare dni do kolezanki NIezle co? A on pewnie niejedna w hotelu smiga
no moja kolezanka jak miala 11 lat i byla tam z rodzicami to sie jej 5 oświadczylo ledwo na nia patrzac ;p
warto dodac ze kolezanka na pewno do atrakcyjnych nie nalezy, a co dopiero jak miala 11 lat ;p
zaloze sie ze z twoja tylko sypia, ona wraca do domu a on bajeruje kolejne ;p
ale kurcze oni maja cos w sobie te oczy.... mrr

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
No ja nie wiem moze nie wiem gdzies wyjchałą a ona przypadkiem własie nie miał gdzies jechać na pare dni ??(?) ...chyba Ja też musze zniknac z wątkku moze ktos za Mna zatęskni
a teraz uciekam na fajeczke i na miasto
a ja jutro znikam, wyjezdzam i do pon mnie nie bedzie takze sobie ode mnie mozecie odpoczac ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:34   #1368
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

To podobnie jak Włosi. Moja kolezanka, ktora jest mozna powiedizec brzydka. Ma tam tyle propozycje ze szok ! Ciagle ja ktos podrywa, zaczepia itd. Sami przystojniacy. Jak mi pokazuje fotki to mi szczeka nieraz opada A u nas Jakis burak conajwyzej zaczepi Bo fajnych facetow jest strasznie malo mowiac szczerze. Za to ladnych dziewczyn od groma
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:37   #1369
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
To podobnie jak Włosi. Moja kolezanka, ktora jest mozna powiedizec brzydka. Ma tam tyle propozycje ze szok ! Ciagle ja ktos podrywa, zaczepia itd. Sami przystojniacy. Jak mi pokazuje fotki to mi szczeka nieraz opada A u nas Jakis burak conajwyzej zaczepi Bo fajnych facetow jest strasznie malo mowiac szczerze. Za to ladnych dziewczyn od groma
tylko ze oni sa przystojni tylko za młodu ;p
starzy sa brzydcy i grubi, juz nasi lepsi ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 11:45   #1370
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Nie wiem, wszyscy na starosc nie maja sie czym popisac

A ja ostatnio widzialam w kinie Stefano Terrazzino jesli juz mowa o wlochach Ale on slodki
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:51   #1371
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Nie wiem, wszyscy na starosc nie maja sie czym popisac

A ja ostatnio widzialam w kinie Stefano Terrazzino jesli juz mowa o wlochach Ale on slodki
z fiulmu to ja sie zakochalam w Robercie Pattinsonie
ogladalas moze "zmierzch"?

Matko on jest cudowny!
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:52   #1372
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Nie nie widzialam

No jest cudowny. Na zywo jeszcze ladniejszy. Taki naprawde slodki, ale jakis maly sie wydawal. Mial czasny plaszcz i bialy szalik. mmm
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:04   #1373
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Nie nie widzialam

No jest cudowny. Na zywo jeszcze ladniejszy. Taki naprawde slodki, ale jakis maly sie wydawal. Mial czasny plaszcz i bialy szalik. mmm
gdzie ty go widzialas? :O
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:09   #1374
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Silver Screen w Promenadzie W Warszawie. A szedl z taka beznadziejna baba ze szok ! ! Blondynka oczywiscie
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:02   #1375
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Kur... Ja juz nie moge z nim ! Wstal, nie odezwal sie do mnie . Zapytalam dlaczego sie do mnie nie odzywa. To rzekl- bo mam zly humor. A jak spytalam kiedu my przejdzie. Odpowiedzial- moze za 10 lat.

No i fajnie. Dodam ze on na ten rajs chcial isc podczas pracy ! Chcial sie zwolnic na godzinke . I glownie dlatego mu zabrobilam, bo nie ma jeszcze stalej umowy a juz szaleje. I co mnie za to spotyka..

Moze ja mam szalec i prosic go by przestal. W ogole nie wiem co mam zrobic Juz mam dosc takiej atmosfery.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:06   #1376
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Mówie Ci kochana idz gdzies zostaw Go zabaluj,albo poprostu powiedz żeby nauczył sie rozmawiać bo po co ciagnac dalej taki spory kłótnie

Ale Mi noigi zmarzłyale grzeje Sobie teraz w cieplutkiej wodzie ide na tv i zjesc cos
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:09   #1377
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

O wlasnie tak mu powiem - niech sie nauczy rozmawiac.

A ja wracam do nauki
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:29   #1378
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

on sie zachowuje jak dziecko rozkapryszone.
;/
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:35   #1379
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Jak dziecko połączone z marudna starą babą. Nie wiem czego on teraz oczekuje. Co mam go przeprosic czy co?

Jak sie wkurze spakuje manatki i pojade do domu.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:52   #1380
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wirtualna Przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Jak dziecko połączone z marudna starą babą. Nie wiem czego on teraz oczekuje. Co mam go przeprosic czy co?

Jak sie wkurze spakuje manatki i pojade do domu.
eh a jak tak zrobisz to jestem pewna ze bedziesz zalowac
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.