Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 13:19   #1381
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
tak. Sciagnelam klienta poczty ze sklepu. Wczesniej uzywalam poczty, ktora byla juz w tel i wszystko dzialalo..
A co to za klient?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:29   #1382
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A co to za klient?

AquaMail
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:54   #1383
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
spróbuję, może wtedy pójdzie, bo cierpię ;/
no i spróbowałam i dupa blada ;/ jeszcze skanowanie antywirusem machnęłam, ale czyściutko jest.

Pójdę do tych magików od internetu, ale oni są tak skłonni do pomocy zawsze, że...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:00   #1384
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Zmieni, bo wtedy zmieniasz rozkład sił w ćwiczeniu. Przy przysiadzie ciężar ciała idzie do tyłu, a ty opierając się o szafkę ciężar ciała przerzucasz na przód i jeszcze ciśniesz sobie na kolana. Tak ja to widzę w każdym razie
To tak jakbyś robiła brzuszki leżąc na mega miękkim materacu
Kuuurde no bo inaczej nie wychodzą mi przysiady Wszyscy narzekają, że czują jak nogi i tyłek pracują a ja nie czuje nic

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Bloglovin', jest super
Sprawdzę, dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, że szampon Babydream mi przetłuszcza włosy?
Stosuję od niedawna i mam tragedię
Wcześniej myłam Biosilkiem i mogłam myć na lajcie co 2 dni, ba, czasem nawet na 3 dzień było ok.
A teraz przy Babydreamie już na drugi dzień mam średnie włosy, a wieczorem to jeden tłuszcz

Czemu tak jest? Czy to przejdzie, bo się włosy przyzwyczajają do nowego szamponu, czy jak?

Strasznie bym żałowała, jakbym musiała go odstawić Bo jest naprawdę świetny, super oczyszcza włosy, pięknie pachnie no i włosy są naprawde świetne po nim..
Mnie po 2/3 opakowania zaczął przetłuszczać i masakrycznie swędziała mnie głowa
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:52   #1385
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Pytanie z rodzaju szpitalnych.
Znajomy dostał skierowanie na zabieg chirurgiczny do szpitala (od lekarza pierwszego kontaktu). I nie wie (ja też nie wiem) co dalej, gdzie z tym iść: do jakiejś przyszpitalnej przychodni czy na izbę przyjęć czy gdzie, żeby ten zabieg w szpitalu, na NFZ zrobić


---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, że szampon Babydream mi przetłuszcza włosy?
Stosuję od niedawna i mam tragedię
Wcześniej myłam Biosilkiem i mogłam myć na lajcie co 2 dni, ba, czasem nawet na 3 dzień było ok.
A teraz przy Babydreamie już na drugi dzień mam średnie włosy, a wieczorem to jeden tłuszcz

Czemu tak jest? Czy to przejdzie, bo się włosy przyzwyczajają do nowego szamponu, czy jak?

Strasznie bym żałowała, jakbym musiała go odstawić Bo jest naprawdę świetny, super oczyszcza włosy, pięknie pachnie no i włosy są naprawde świetne po nim..
Tak, może niestety. To samo robią mi zresztą szampony Barwy niby fajne bo bez silikonów ale włosy szybciej się przetłuszczają. Z dziecięcych szamponów u mnie dobrze sprawdza się ten HIPP. Tyle, że dość drogi jest jak na tę pojemność
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:03   #1386
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Gdzie się kupuje siatki na okno przeciw robalom/moskitiery? Najlepiej takie przyklejane, bo boję się, że te ramkowe mogą mi nie przypasować idealnie.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kuuurde no bo inaczej nie wychodzą mi przysiady Wszyscy narzekają, że czują jak nogi i tyłek pracują a ja nie czuje nic
Odrywasz pięty, jak jesteś na dole?
Może masz zbyt silne mięśnie i dlatego niewiele czujesz? :p
Albo za słabe i za bardzo pochylasz tułów do przodu. A kolana nieznacznie mogą wychodzić za palce. Wszystko zależy od wzrostu, długości piszczeli.

Spróbuj może przysiadów sumo (nogi rozstawione szerzej niż biodra, stopy ułożone lekko na zewnątrz i schodzisz w dół bez pochylania klatki piersiowej do przodu i skręcania kolan do środka - kolana mają iść jakby w kierunku stóp).
Albo spróbuj przysiadów izometrycznych ("krzesełko" przy ścianie).
Na udka i tyłek dobre są też wykroki.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:07   #1387
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:11   #1388
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
spróbuję, może wtedy pójdzie, bo cierpię ;/


yt leci niemal w najnizszej jakości i i tak nie wyrabia ;/
Mi ostatnio też youtube wolno działa i ja radzę sobie w taki sposób, że korzystam ze strony keepvid kropka com i tam wklejam link do filmiku i mogę sobie go pobrać w całości na komputer i oglądam później w spokoju.
tobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:12   #1389
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Gdzie się kupuje siatki na okno przeciw robalom/moskitiery? Najlepiej takie przyklejane, bo boję się, że te ramkowe mogą mi nie przypasować idealnie.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



Odrywasz pięty, jak jesteś na dole?
Może masz zbyt silne mięśnie i dlatego niewiele czujesz? :p
Albo za słabe i za bardzo pochylasz tułów do przodu. A kolana nieznacznie mogą wychodzić za palce. Wszystko zależy od wzrostu, długości piszczeli.

Spróbuj może przysiadów sumo (nogi rozstawione szerzej niż biodra, stopy ułożone lekko na zewnątrz i schodzisz w dół bez pochylania klatki piersiowej do przodu i skręcania kolan do środka - kolana mają iść jakby w kierunku stóp).
Albo spróbuj przysiadów izometrycznych ("krzesełko" przy ścianie).
Na udka i tyłek dobre są też wykroki.
Siatki kupisz w sklepach z oknami

Nie, nie odrywam pięt - stopy są płasko na ziemi cały czas. Przy sumo tez nic nie czuje Jedynie lekki dyskomfort w kolanach. Ale tak to totalnie nic! Co do pochylania to specjaalnie robię je przed lustrem żeby kontrolować postawę.
Wczoraj przejechałam na rolkach ~13km i dopiero czuje niektóre mięśnie na udach i pośladkach...
Może spróbuje tego krzesełka!
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2013-05-08 o 16:24
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:24   #1390
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Gdzie się kupuje siatki na okno przeciw robalom/moskitiery? Najlepiej takie przyklejane, bo boję się, że te ramkowe mogą mi nie przypasować idealnie.
.
W sklepach typu obi, praktiker, castorama itp
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:27   #1391
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Moskitiery były teraz w lidlu.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:27   #1392
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Gdzie się kupuje siatki na okno przeciw robalom/moskitiery? Najlepiej takie przyklejane, bo boję się, że te ramkowe mogą mi nie przypasować idealnie.[COLOR="Silver"]
Hipermarkety budowlane
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:36   #1393
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez olap93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Tydzień temu w poniedziałek piłam środek przeczyszczający w celu przygotowania się do kolonoskopii. Zawiera on ponad 8g kwasu askorbinowego, a biorę tabletki anty - to był drugi tydzień brania. Przez jaki czas powinnam się dodatkowo zabezpieczać? Czy w czasie przerwy między blistrami będę już normalnie zabezpieczona? Czy może tej przerwy nie robić? Bo od przyjęcia tabletki minęło 8h zanim przyjęłam lek, więc raczej się wchłonęła, a chodzi mi właśnie o tą końską dawkę wit. c
up
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:37   #1394
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Mi ostatnio też youtube wolno działa i ja radzę sobie w taki sposób, że korzystam ze strony keepvid kropka com i tam wklejam link do filmiku i mogę sobie go pobrać w całości na komputer i oglądam później w spokoju.
Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Net ogólnie chodzi szybko, ale jak dojdzie np. do ściągania czegoś z sieci, to zasysa z niesamowitym powerem - 20 KB/s. Normalnie chodzi jakoś tak z 150 KB/s chyba.


nie mówiąc już o tym, że jakbym miała każda pierdołę z YT ściągać, to by tego było 5 milionów plików na dobę
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:46   #1395
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Siatki kupisz w sklepach z oknami
Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
W sklepach typu obi, praktiker, castorama itp
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Hipermarkety budowlane
Dziękuję. Po przeczytaniu "sklepy z oknami" pomyślałam, że w życiu nie kupię, bo nie mam pojęcia, gdzie takie sklepy w okolicy mam, nie zwracam uwagi na nie. Ale Castoramy i inne Lerła Merlę kojarzę, więc zajrzę.

Cytat:
Nie, nie odrywam pięt - stopy są płasko na ziemi cały czas. Przy sumo tez nic nie czuje Jedynie lekki dyskomfort w kolanach. Ale tak to totalnie nic! Co do pochylania to specjaalnie robię je przed lustrem żeby kontrolować postawę.
Wczoraj przejechałam na rolkach ~13km i dopiero czuje niektóre mięśnie na udach i pośladkach...
Może spróbuje tego krzesełka!
Puść sobie od razu jakiś dwugodzinny film, bo być może wytrzymasz na krzesełku bez krzesełka długo i się zanudzisz.
Jak już poczujesz mięśnie przy krzesełku - spróbuj wtedy zrobić przysiady i zobacz czy czujesz mięśnie pośladków i nóg.
Zobacz jeszcze tu http://tygryskowym-okiem.blogspot.co...ozwiewamy.html czy wszystko się zgadza.

O, i jeszcze urozmaicenie. Przysiady z wyskokiem. Za każdym razem jak wstajesz z przysiadu wyskocz do góry. Może wtedy bardziej poczujesz.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:18   #1396
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Pytanie z rodzaju szpitalnych.
Znajomy dostał skierowanie na zabieg chirurgiczny do szpitala (od lekarza pierwszego kontaktu). I nie wie (ja też nie wiem) co dalej, gdzie z tym iść: do jakiejś przyszpitalnej przychodni czy na izbę przyjęć czy gdzie, żeby ten zabieg w szpitalu, na NFZ zrobić


---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Tak, może niestety. To samo robią mi zresztą szampony Barwy niby fajne bo bez silikonów ale włosy szybciej się przetłuszczają. Z dziecięcych szamponów u mnie dobrze sprawdza się ten HIPP. Tyle, że dość drogi jest jak na tę pojemność
1. Niech zadzwoni na oddział, gdzie ma mieć robiony zabieg i się umówi. Albo telefonicznie, albo każą mu przyjechać.

2. Dzięki, czyli jednak d.upa, a szkoda, bo mam naprawdę super włosy po nim, ale mycie codziennie doprowadza mnie do szału
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Mnie po 2/3 opakowania zaczął przetłuszczać i masakrycznie swędziała mnie głowa
Ech, czyli chyba nic z tego
TŻtowi też nie posłużył, bo dostał po nim łupieżu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:20   #1397
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Dziękuję. Po przeczytaniu "sklepy z oknami" pomyślałam, że w życiu nie kupię, bo nie mam pojęcia, gdzie takie sklepy w okolicy mam, nie zwracam uwagi na nie. Ale Castoramy i inne Lerła Merlę kojarzę, więc zajrzę.


Puść sobie od razu jakiś dwugodzinny film, bo być może wytrzymasz na krzesełku bez krzesełka długo i się zanudzisz.
Jak już poczujesz mięśnie przy krzesełku - spróbuj wtedy zrobić przysiady i zobacz czy czujesz mięśnie pośladków i nóg.
Zobacz jeszcze tu http://tygryskowym-okiem.blogspot.co...ozwiewamy.html czy wszystko się zgadza.

O, i jeszcze urozmaicenie. Przysiady z wyskokiem. Za każdym razem jak wstajesz z przysiadu wyskocz do góry. Może wtedy bardziej poczujesz.


Przeanalizuję wszystko i zobaczę co z tego wyjdzie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:25   #1398
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Pytanie z rodzaju szpitalnych.
Znajomy dostał skierowanie na zabieg chirurgiczny do szpitala (od lekarza pierwszego kontaktu). I nie wie (ja też nie wiem) co dalej, gdzie z tym iść: do jakiejś przyszpitalnej przychodni czy na izbę przyjęć czy gdzie, żeby ten zabieg w szpitalu, na NFZ zrobić

Najlepiej zadzwonić i zapytać, kiedy się zgłosić. Nie wszystko robią od ręki. Zadzwonić na izbę przyjęć najlepiej, jak coś przełączą na chirurgię. Albo iśc osobiście na izbę przyjęć - bo tam ze skierowaniami.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:53   #1399
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

jak się nazywa (o ile takie coś istnieje) taki pasek na rzep, który można założyć na przedramieniu, by włożyć w to np. mp3 lub telefon?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 18:26   #1400
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Można grillować w parku czy nie? Bo napotykam sprzeczne informacje
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:27   #1401
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

jeżelil w Zarze sa spodenki, które kosztują 22 euro, a polska cena to 129, to mogę zapłacić euro czy muszę udawać, że jestem obcokrajowcem?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:30   #1402
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Dlaczego jak np. robi się imieniny czy urodziny i goście wręczają prezent, to się go odstawia od razu w jakieś miejsce albo zanosi do innego pokoju? Czemu po podziękowaniu za niego nie zagląda się do torebki i nie mówi, 'o, jakie fajne, dziękuję!'
Tylko zagląda się dopiero wtedy, jak goście pójdą?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:32   #1403
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dlaczego jak np. robi się imieniny czy urodziny i goście wręczają prezent, to się go odstawia od razu w jakieś miejsce albo zanosi do innego pokoju? Czemu po podziękowaniu za niego nie zagląda się do torebki i nie mówi, 'o, jakie fajne, dziękuję!'
Tylko zagląda się dopiero wtedy, jak goście pójdą?
Ja tam od razu patrzę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:32   #1404
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Można grillować w parku czy nie? Bo napotykam sprzeczne informacje
w parku Reagana trzeba zawiadomić straż pożarną i kogoś tam jeszcze (chyba zarządce danego terenu). w każdym bądź razie, jeżeli można to powinna być tablica informacyjna o tym
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:35   #1405
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Jak ściągnąć aplikację z google market na komputer?
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:44   #1406
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Pytania dotyczące wymianek

1. czy jak wystawię książki to mogę je wymienić na coś innego np kosmetyk?
2. zakładając, że oddam kilka książek a wezmę np jakiś kosmetyk to jak to jest z wysyłką? bo książki deko cięższe niż np podkład.. więc i cena wyższa.. jak to wygląda?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:54   #1407
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja tam od razu patrzę
no właśnie ja też! Może nie na beszczela wyrywam z rąk i zaglądam, tylko podziękuję, zaproszę do pokoju i wtedy zajrzę Większość mojej rodziny i znajomi zaglądają potem do prezentu, dlatego to dla mnie dziwne. Chociaż może chodzi o to, żeby widzieli, że zapraszamy ich dla tego, że chcemy aby nam towarzyszyli w tym dniu a nie tylko dla prezentów ?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2013-05-08 o 18:56
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:04   #1408
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dlaczego jak np. robi się imieniny czy urodziny i goście wręczają prezent, to się go odstawia od razu w jakieś miejsce albo zanosi do innego pokoju? Czemu po podziękowaniu za niego nie zagląda się do torebki i nie mówi, 'o, jakie fajne, dziękuję!'
Tylko zagląda się dopiero wtedy, jak goście pójdą?

dla mnie bardzo jasne.

Wytłumaczę Ci na moim przykładzie.

Robię imieniny. Przychodzi X i daje mi prezent. Ja go otwieram i czy jestem zadowolona, czuję się ZMUSZONA reagować zadowoleniem i zachwyceniem

Także otwieranie przy osobie, która ci prezent dała wymusza 'zachwycenie' się nad nim
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:06   #1409
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;40711479]Pytania dotyczące wymianek

1. czy jak wystawię książki to mogę je wymienić na coś innego np kosmetyk?
2. zakładając, że oddam kilka książek a wezmę np jakiś kosmetyk to jak to jest z wysyłką? bo książki deko cięższe niż np podkład.. więc i cena wyższa.. jak to wygląda?[/QUOTE]

1. oczywiscie, wszystko zalezy jak się dogadasz z inną Wizazanka, choć niektóre mają określone zasady. Ja czesto wymienialam ciuchy na książki.
2. Ja w takim wypadku mówiłam że dana rzecz jest cięższa i zazwyczaj dodaje sie jakiś gratis np lub jeszcze jedna rzecz.
Ogólnie trzeba się kontaktować, dogadywać tak żeby obie strony były zadowolone i niepokrzywdzone
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:37   #1410
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 19

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dla mnie bardzo jasne.

Wytłumaczę Ci na moim przykładzie.

Robię imieniny. Przychodzi X i daje mi prezent. Ja go otwieram i czy jestem zadowolona, czuję się ZMUSZONA reagować zadowoleniem i zachwyceniem

Także otwieranie przy osobie, która ci prezent dała wymusza 'zachwycenie' się nad nim
No tak też można to rozumieć. Głupio powiedzieć "eeeee... to nie w moim rozmiarze", albo "mam już taką samą bluzkę" No, to w sumie łatwiejsze niż ściema prosto w oczy.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.