Zapuszczanie włosów - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 22:26   #1381
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie bo nie powinno sie czesac wlosow mokrych bo sa bardziej podatne na lamliwosc tyle ze ja mam wlosy krecone i jak mam je nie rozczesac po myciu jak przeciez zrobia mi sie koltuny i wtedy dopiero nie bede mogla je rozczesac ...;/;/ zadne rozwiazanie nie jest dobre , sama nie wiem co robic . Mam nadzieje że ktos poruszy ten temat , kto wlasnie ma podobne do mnie wlosy i mi moze da porade jak unikac tego czesania . Czekam na odpowiedz

Kręcone włosy czesze się TYLKO na mokro. Inaczej tworzy siano i puch. Wejdż na wątek dla kręconowłosych. Dziewczyny mają tam mnóstwo sposobów jak uwypuklić skręt i zadbać o kręcioły. Serdecznie Ci polecam.
Niektóre wcale nie czeszą kręciołów, jedynie je przeczesują palcami i odciskają w bawełnianą koszulkę.
Przeczytaj chociaż sam początek i już będziesz wiedziała, że to wątek dla Ciebie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501928

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-23 o 22:30
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 05:54   #1382
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

rozjaśniają się z tego względu że byłam jeszcze w grudniu posiadaczką jasnych blond włosów w styczniu przefarbowałam się na naturalny czyli brązowy i po 4 użyciach nafty wyszło co wyszło farba się wypukała i mam gdzie niegdzie blond a po odrostach tez zauwazyłam że naturalne także zmieniły kolor bo wczesniej byl to bardzo ciemny braz a teraz jest taki szarawy braz ...;/ hmmm ... dziwne ...


no właśnie a co do tego wątku z kręconymi włosami xD ja mam włosy kręcone ale zazwyczaj staram się je tak czesać i kombinować zeby z tym loków zrobiły się bardziej falowane , czytałam wątek o kręconych ale czuję że nie jest dla mnie . Ja nie stosuje kosmtyków do kręconych włosów bo sama wiem że beda mi jeszcze bardziej utrudniały to aby uzyskać optymalnie proste włosy a na tym wątku pełno jest własnie tego co uwazam ze nie jest mi potrzebne a pozatym juz nie kombinuje z odżywkami i maskami do włosów od dluzszego czasu stosuje oleje a co do rozczesania ... jak bym zostawiła do wyschniecia nie rozczesane to by sie poplataly zrobily by sie ze 3 koltuny i nawet jesli bym je rozczesala to nie dość ze bym je połamała to jeszcze by sie tak spuszyły że masakra ... a na mokro jak daje wygladzajaca odzywke i przeczesze je grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami to wtedy łatwo sie rozczesuja i jak sa wilgotne tez musze rozczesac bo inaczej by mi sie znow bardzo pokrecily mega to jest dziwne
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 10:06   #1383
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
ja mam włosy kręcone ale zazwyczaj staram się je tak czesać i kombinować zeby z tym loków zrobiły się bardziej falowane , czytałam wątek o kręconych ale czuję że nie jest dla mnie .
a pozatym juz nie kombinuje z odżywkami i maskami do włosów od dluzszego czasu stosuje oleje

Też wolę jak pofalują zamiast robić sfilcowane korkociągi, korkociągi takie infantylne są i nie pasują do mojego stylu Niestety po deszczu nie mam na nie wpływu. I też odstawiłam maski, pianki, odżywki, wolę oliwki, przymierzam się do oleju kokosowego. I do żelu lnianego na próbę. Teraz mam wizję pt. jak najwięcej natury.

A w temacie - TŻ ma zakola a że nie chce ścinać włosów dostałam dyspensę na kupno Seboradinu/Radicalu/czegoś innego na kurację dla nas dwojga na próbę. Zobaczę jak cenowo.

Zaraz idę zmierzyć włosię
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:35   #1384
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zapuszczanie włosów

tragedia z moimi wlosami! zapuszczam 2 lata i nic .Wczesniej prostowlam ale jzu od pazdzierniika tego nie robie ,stosuje pelno masek ,odyzwek i nic.Jadlam belisse.A ani cm >pstatnio podcialam 2 cm.fakt sa moze troche zniszcone a el z porownianie do tego co bylo jest o niebo lepiej....w licpu mam wesele .I chcialabym jakies 5 cm wiecej.ale pewnei nie rusza zalamana jestem .
chyba bede musiala przedluzyc nei chec tego robic ale nei widze innego wyjscia.

moje postanowienie toz aczac jesc jajka i pije pokrzywe.
uzywam polskiegow axa i mgielki radical..szampony zwykle drogeryjne.Juz prpbowlam tyle rzeczy i majatek wyrzucialm w błoto.I tak...jak to im nie starczy to pewnie juz nic.
mam do ramion a marza mi sie do polowy plecow.
w kazdym razie dlugie ...
czy tez mieliscie tak ,ze mimo nie prostowania stosowania masek stalyw miejscu? to trwa juz pol roku...
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2011-03-24 o 12:39
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:38   #1385
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja właśnie znalazłam sposób na tańszy olej kokosowy ale jeszcze nie wiem jak to będzie nie chce zapeszać i tak dalej czekam na pieniązki i w weekend wyrubuje własnie zrobiłam sobie włosy tylko i wyłacznie olejem z pestek winogron bo juz wszystko co miałam na składzie wykorzystałam bede musiała sobie wiecej tego wszystkiego kupic a drazni mnie niesamowicie to, ze olej rycynowy jest mały ... ten za 2.50 wystarcza mi dosłownie na 3-4 razy;/ poprostu porażka jakaś.... a oliwe z oliwek miałam tylko 250ml a że mam kosmetyki z siostra to wiadomo że trzeba liczyć podwójnie za każda rzecz dziś mogłam zrobic nafta ale się powstrzymałam bo coś mnie głowa zaczeła po niej swędzieć a ze używam seboradinu mógła by to być straszna mieszanka na włosy także nafte na tydzien odstawiam zastanawiam się nad podcieciem ... sama nie wiem sis mówi że mi sporo urosło ale jak ja na nie patrze codzien to sama nie wiem juz ... a bardzo mi zalezy na ich kondycji też więc sie zastanawiam nad taką ewentualnoscia oleje nakładam żeby tez koncowki się sklejały i nierozdwajały i nie łamały bo jednak 2 lata prostowania daje swoje;/ juz rok je regeneruje widze znaczna poprawe bo sie nie krusza przynajmniej tak mi się wydaje a jak widze ze są chodz trochę koncowki popsute odrazu olejem je traktuje i pozniej znow sa 2-3 dni ładne i tak w kółko
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:39   #1386
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zapuszczanie włosów

Z tym że po olejowaniu włosów powinno sie nałożyć odzywkę d/s.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:49   #1387
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
tragedia z moimi wlosami! zapuszczam 2 lata i nic .Wczesniej prostowlam ale jzu od pazdzierniika tego nie robie ,stosuje pelno masek ,odyzwek i nic.Jadlam belisse.A ani cm >pstatnio podcialam 2 cm.fakt sa moze troche zniszcone a el z porownianie do tego co bylo jest o niebo lepiej....w licpu mam wesele .I chcialabym jakies 5 cm wiecej.ale pewnei nie rusza zalamana jestem .
chyba bede musiala przedluzyc nei chec tego robic ale nei widze innego wyjscia.

moje postanowienie toz aczac jesc jajka i pije pokrzywe.
uzywam polskiegow axa i mgielki radical..szampony zwykle drogeryjne.Juz prpbowlam tyle rzeczy i majatek wyrzucialm w błoto.I tak...jak to im nie starczy to pewnie juz nic.
mam do ramion a marza mi sie do polowy plecow.
w kazdym razie dlugie ...
czy tez mieliscie tak ,ze mimo nie prostowania stosowania masek stalyw miejscu? to trwa juz pol roku...


dziewczyno nie chce Cie zasmucac ale nadzieji tez Ci tu nikt nie może dawać trzeba popatrzec realnie jeśli nie prostujesz od pazdziernika to uwazam ze to i tak jest za krotki czas na to żeby przestały sie łamać pociełaś 2 cm spoko ale to za mało ... co miesiąc po 1 cm wiem ze to bolesne jest dla Ciebie ale jesli chcesz ratowac włosy to ja innego wyjscia z tej sytuacji nie widze odstaw odzywki drogeryjne !!! to nic nie daje na dluzsza mete wlosy sa jeszcze gorsze zakup oleje czyt. kilka postow wyzej nafte ... a z tym ze jajka bedziesz jadła ... hmmm mysle ze nic to ci nie pomoze zniszczylas strukture wlosa trzeba sie z tym liczyc kup oleje nie stosuj maseczek z sylikonami zrezygnuj z zabiegow chemicznych czesz wlosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami kup seboradin an porost wlosow jest to faworyt w tej dziedzinie

a co do włosów doczepianych ... ja doczepiałam przez 2 lata metoda clip-in oraz na mikroringi jesli chodzi tylko o slub czyli na jeden raz super beda clip-in 5 min roboty wlosy do pasa u fryzjerki jak dopniesz je to beda wygladac na 100% naturalne

Ja zapuszczam od jakis 4 lat. z czego 3lata stały w miejscu wiec sama wiem jak to jest odliczac kazdy milimetr lub jego ubytek zadbaj o kondycje jesli wlosy beda potrzebowac sciecia to je zetnij kazda dziewczyna ci tak by doradzila bo jak by byl idealny sposob na piękne włosy to mysle ze kazda by miala juz do pasa

Mojej sis zaczely sie kruszyc także gdzies okolo pol roku temu teraz stosuje oleje i poprawia sie jej stan wlosow uwaza ze sa dluzsze o jakies 2 cm takze zawsze to cos lepiej 2 niz nic

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Z tym że po olejowaniu włosów powinno sie nałożyć odzywkę d/s.

nakladam odzywkę delikatną tylko i wylacznie po to żeby włosy pozniej rozczesac ale nie dodalam tego jakos tak z rozpedu zapomnialam
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 13:03   #1388
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zapuszczanie włosów

NelluSiIa no pewnei ze 2 lepsze niz nicZAwsze mialam grube ,ładne , długie wlosy i rosly jak szalone do momentu az nie zachcialo mi sie prostych.Wtedy codziennie na maks temperaturze To juz byl nalog.
Zmadrzalam .Nie prostuje.Susze jedynie co 3 dni.drugie raz przestaje w tamtym roku zrobilam 4-miesieczna przerwe ale powrocilam od matury do zelaZka.Teraz znow od pazdziernika.
stosowalam w tamtym roku nafte olejek rycynowy i zoltko .Lub pojedynczo>Zagranicznego waxa stosuje od pol roku albo i ponad.Ostatnio kupilam polski bo jest lepszy sklad.mam buteleczke olejku i wmasowuje w skore.Ale i tak nic.

seboradin ? mowisz o jakim dokladnie specyfiku tej firmy? jaki jest najlepszy ile kosztuje szampon jakis jest dobry?

wlasnie clip -in myslalam o tej metodzie.Zalezy mi ,zeby wygladalo to naturalnie.Ale glupio tak codziennie zdejmowac wlosy.Cos slyszlam o tych mikroringach ale nei orientuje sie to staly zabieg?
nie chce zeby bylo gorzej.
3 lata Ci nie rosly? ;p jej mysllaam ze ja mam najgorzej
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:04   #1389
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja odpuszczam sobie mierzenie i rozpaczliwe zerkanie do lustra, czy tylko urosły.... moż edlatego, że też mam jakiś zastój i straciłam cierpliwośc... niech sobie rosną po swojemu
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:15   #1390
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja odpuszczam sobie mierzenie i rozpaczliwe zerkanie do lustra, czy tylko urosły.... moż edlatego, że też mam jakiś zastój i straciłam cierpliwośc... niech sobie rosną po swojemu
Nie wazne czy zastoj czy nie, zwyczajnie jak dla mnie mierzenie jest niepotrzebnym stresem, i strata czasu.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:22   #1391
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
NelluSiIa no pewnei ze 2 lepsze niz nicZAwsze mialam grube ,ładne , długie wlosy i rosly jak szalone do momentu az nie zachcialo mi sie prostych.Wtedy codziennie na maks temperaturze To juz byl nalog.
Zmadrzalam .Nie prostuje.Susze jedynie co 3 dni.drugie raz przestaje w tamtym roku zrobilam 4-miesieczna przerwe ale powrocilam od matury do zelaZka.Teraz znow od pazdziernika.
stosowalam w tamtym roku nafte olejek rycynowy i zoltko .Lub pojedynczo>Zagranicznego waxa stosuje od pol roku albo i ponad.Ostatnio kupilam polski bo jest lepszy sklad.mam buteleczke olejku i wmasowuje w skore.Ale i tak nic.

seboradin ? mowisz o jakim dokladnie specyfiku tej firmy? jaki jest najlepszy ile kosztuje szampon jakis jest dobry?

wlasnie clip -in myslalam o tej metodzie.Zalezy mi ,zeby wygladalo to naturalnie.Ale glupio tak codziennie zdejmowac wlosy.Cos slyszlam o tych mikroringach ale nei orientuje sie to staly zabieg?
nie chce zeby bylo gorzej.
3 lata Ci nie rosly? ;p jej mysllaam ze ja mam najgorzej


słuchaj mikroringi to takie ringi które specjalnymi kombinerkami przyciskaja ci włosy do twoich n0siłam je raz przez 3 tyg. stała się rzecz okropna zwiazalam włosy a te ringi z tymi wlosami zaczely schodzic mi z głowy razem z moimi włosami poprzycinały mi żywcem włosy!! ... jak chyciłam po sciagnieciu swoje włosy to garsc mialam w rece ...;/;/;/ nie polecam raczej chyba ze ktos ma mocne włosy ... mi te ringi je poprzecinały ...................zakład ała mi je moja przyjaciolka
oto ringi : http://allegro.pl/ringi-mikroringi-z...515112540.html

włosy:http://allegro.pl/pasemka-wlosy-natu...506600261.html


oraz przyząd do zacisku : http://allegro.pl/cazki-przedluzanie...504797785.html (
tzn .ciazki)



ja tez miałam taki okres w zyciu ze prostownica była moim nałogiem ... strasznie ciezko mi bylo z tego wyjsc ale dalam rade jesli chcesz zeby te wlosy ruszyly z kopyta to nie radze nawet aby je suszyc suszarka najlepiej naturalnie niech schna


Seboradin Inter Fragrances- lotion do psikania ( ale musi byc rożowy z czarnej rzepy do przetluszczonych ) bo tylko on stymuluje porost oto zdjęcie : http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...piez-200ml.jpg kup z dozownikiem koniecznie !! bo inaczej to wiecej wylejesz niz dasz na głowe nie chcę się zaglebiac w seboradin i powtarzac masz to 2-3 strony w tym watku wczesniej takze mozesz sobie poczytac moje posty ,jest tam cena tego specyfiku i miejsca gdzie go mozesz znalesc takze jest watek o seboradinie na wizazu.


Szampon ... hmmm ... ponoc lepsze jest mycie odzywka ale sama nie wiem nie jestem do konca przekonana ale co do szamponu akurat stosuje garnier fructis poniewaz mama mi go kupila i musze skonczyc uwazam ze jest dosc lagodny i radzi sobie z olejami takze ten szampon polecam jesli ci sie wlosy krusza i rozdwajaja polecam ta mgileke do wlosow z Gliss kura koszt. 15zl ok bardzo dobra na rozdwojone konce http://esentia.biz/images/31880m.jpg jest na bazie bardzo dobrych olei takze warto wyprubowac


aaa i bym zapomniała ;D mikroringi to staly zabieg , ale jesli jestes uczulona na nikiel to niestety ale nie mozesz doczepiac ta metoda wlosy staly zabieg ale co pol roku trzeba te ringi przesuwac ku gorze zeby je nie bylo widac bo wiadomo wlosy rosna
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 13:55   #1392
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
czy tez mieliscie tak ,ze mimo nie prostowania stosowania masek stalyw miejscu? to trwa juz pol roku...
To i tak krótko, moje przez kilka lat stały w miejscu bo co podrosły to musiały się najwidoczniej łamać na końcach. A męczyłam się z jedwabiami, gloriami, waxami, nigdy nie prostowałam ani nie używałam lokówki. Dopiero jak odstawiłam praktycznie wszystko łącznie z suszarką, farbami i układaniem, używałam tylko jakiegoś tam szamponu, oliwki Bambino po umyciu jako odżywki b/s i codziennie latałam w warkoczu to zaczęły rosnąć. Któregoś dnia umyłam, ugniotłam loki trochę na odwal i zdębiałam, że wyglądają tak zdrowo i sprężyście, dużo lepiej niż kiedyś po półgodzinnym układaniu i są dłuższe.
Z drugiej strony Bambino zawiera parafinę więc może to iluzja sprężystości. Tak czy siak odstawiłam ją na rzecz Hippa.
Narazie pasuje mi taki leniwy sposób, nie muszę być piękna przez najbliższy rok i mam zamiar kontynuować minimalną stylizację i dużo olejowania

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Z tym że po olejowaniu włosów powinno sie nałożyć odzywkę d/s.
A wystarczy mycie odżywką? Mam do zużycia balsam Mrs. Potter's aloesowy, widziałam, że dużo zakręconych myje nim włosy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:26   #1393
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

dziewczyny ja juz straciłam rachube czy mam zapuszczać czy przedłużać.
Może lepiej zainwestować w herbatki i preparaty?
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:32   #1394
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Która mgiełka Radical jest taka super bo już zgłupłam?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ow.html&next=1 ochronna czy wzmacniająca? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ow.html&next=1
Skład ochronnej:
Skład: aqua, alcohol, herba equiseti arvense extract, cetrimonium chloride, cameliaa sinensis extract, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein and lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat starch, PEG-25 PABA, d-panthenol, laureth-10, perfume
i wzmacniającej:Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laureth-10, Polyquaternium 20, PEG - 25 Paba, Panthenol, Cameliaa Sinensis, Parfum, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Citronello, Linalool.
Na bordowo zaznaczyłam wspólne składniki, ochronna ma krótszy skład ale i tak mi te pozostałe nazwy ze wzmacniającej nic nie mówią.Help!

TŻtowi kupię Seboradin Niger z czarną rzodkwią.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:49   #1395
Agnieszka12o1
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka12o1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 5 010
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja odpuszczam sobie mierzenie i rozpaczliwe zerkanie do lustra, czy tylko urosły.... moż edlatego, że też mam jakiś zastój i straciłam cierpliwośc... niech sobie rosną po swojemu
ja tez tak mysle
ja ostatnio nie mam motywacji zeby zapuszczac wlosy i ogolnie o nie dbac .. ; P
__________________
PEOPLE ALWAYS LEAVE
Agnieszka12o1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:57   #1396
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

przed chwilą przeczytałam pielegnacje jednej z forumowiczek z pieknymi włosami ... napisała że nakłada olej i zakrywa go fryzurą i wychodzi tak na ulicę a ja się zastanawiam jak takie coś jest możliwe jak włosy przecież są takie tłuste że sie nie da przecież na ulice wyjść ...;/ spotkałyście się z takim czyms ? zastanawiam sie nad tym bo jak by się tak dało fryzura zakryć ten olej to wtedy moje włosy by cały czas dostawały optymalnego nawilżenia ale z drugiej strony przeciez to absurdalne wyjsc z takimi tłustymi włosami do szkoły....


Ja nie jestem w stanie nie myśleć o włosach bo codzień je widze są dla mnie obsesja jakas juz xD a moja sis mi codzien o nich gada i przypomina nie moge przestac myslec o zapuszczaniu bo aktualna dlugosc ok 41-43 w graniach bo mierzone byly miesiac temu a wydają się znacznie krotsze co wprowadza mnie w taki stan maniakalny ;d ze wziaz mi mało tych centymentrow na glowie
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:32   #1397
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
przed chwilą przeczytałam pielegnacje jednej z forumowiczek z pieknymi włosami ... napisała że nakłada olej i zakrywa go fryzurą i wychodzi tak na ulicę a ja się zastanawiam jak takie coś jest możliwe jak włosy przecież są takie tłuste że sie nie da przecież na ulice wyjść ...;/ spotkałyście się z takim czyms ? zastanawiam sie nad tym bo jak by się tak dało fryzura zakryć ten olej to wtedy moje włosy by cały czas dostawały optymalnego nawilżenia ale z drugiej strony przeciez to absurdalne wyjsc z takimi tłustymi włosami do szkoły....


Ja nie jestem w stanie nie myśleć o włosach bo codzień je widze są dla mnie obsesja jakas juz xD a moja sis mi codzien o nich gada i przypomina nie moge przestac myslec o zapuszczaniu bo aktualna dlugosc ok 41-43 w graniach bo mierzone byly miesiac temu a wydają się znacznie krotsze co wprowadza mnie w taki stan maniakalny ;d ze wziaz mi mało tych centymentrow na glowie
zawsze możesz nałożyć olej tylko na długość, związać w ciasny koczek i nikt nie zauważy, że masz olej, bo przecież włosy u nasady będziesz miała suche
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:33   #1398
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
przed chwilą przeczytałam pielegnacje jednej z forumowiczek z pieknymi włosami ... napisała że nakłada olej i zakrywa go fryzurą i wychodzi tak na ulicę a ja się zastanawiam jak takie coś jest możliwe jak włosy przecież są takie tłuste że sie nie da przecież na ulice wyjść ...;/ spotkałyście się z takim czyms ? zastanawiam sie nad tym bo jak by się tak dało fryzura zakryć ten olej to wtedy moje włosy by cały czas dostawały optymalnego nawilżenia ale z drugiej strony przeciez to absurdalne wyjsc z takimi tłustymi włosami do szkoły....


Ja nie jestem w stanie nie myśleć o włosach bo codzień je widze są dla mnie obsesja jakas juz xD a moja sis mi codzien o nich gada i przypomina nie moge przestac myslec o zapuszczaniu bo aktualna dlugosc ok 41-43 w graniach bo mierzone byly miesiac temu a wydają się znacznie krotsze co wprowadza mnie w taki stan maniakalny ;d ze wziaz mi mało tych centymentrow na glowie
a myslalam ,że tylko ja jestem uzależniona od włosków
dobrze ,że nie jestem sama
a teraz jakie masz?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
zawsze możesz nałożyć olej tylko na długość, związać w ciasny koczek i nikt nie zauważy, że masz olej, bo przecież włosy u nasady będziesz miała suche
jaki olej boja nie w temacie
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:50   #1399
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zapuszczanie włosów

40 cm to dla mnie marzenie
moja siostar tez prawie nic nie stosuje a rosna jej szalenie.a mi sie łamią non stop.
zastanawia mnie przedluzanie ...musiabym sciac jakes 5 cm zeby wyrownac je do clip -in ...ale moje wlosy nie są ani proste ani krecone sa dosc geste.I nie wiem czy by sie nie wyroznialy za bardzo..pozatym musialabtym ufarbowac a wolalabym moih chorych wlosow nie obciazac ...zwlaszcza ze tez lubie swoj kolor wlosow.

moze tez kupie szampon bambino
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 16:57   #1400
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
40 cm to dla mnie marzenie
moja siostar tez prawie nic nie stosuje a rosna jej szalenie.a mi sie łamią non stop.
zastanawia mnie przedluzanie ...musiabym sciac jakes 5 cm zeby wyrownac je do clip -in ...ale moje wlosy nie są ani proste ani krecone sa dosc geste.I nie wiem czy by sie nie wyroznialy za bardzo..pozatym musialabtym ufarbowac a wolalabym moih chorych wlosow nie obciazac ...zwlaszcza ze tez lubie swoj kolor wlosow.

moze tez kupie szampon bambino
jak chcesz je ruszyc to nakładajn olejek rycynowy
mi to nawet po nim rzesy rosna expreso
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:58   #1401
Dusia100
Przyczajenie
 
Avatar Dusia100
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Zapuszczanie włosów

hej dziewoje
też jestem na etapie zapuszczania włosów ;] najważniejsze dbać o ich zdrowie i ładny wygląd a wtedy szybko zobaczymy efekty . ;] Widzę, że dużo dziewczyn pisało o problemie z rozdwajającymi się końcówkami. Jak dla mnie najlepszy sposób to nakładania odżywki na końce i częste wiązanie włosów, gdyż wtedy jest mniejsza powierzchnia ocierania się włosów. Rozpuszczone włosy trą się o materiał i szybciej rozdwajają, a związane zmniejszają powierzchnie tarcia.
Dusia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:11   #1402
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
zawsze możesz nałożyć olej tylko na długość, związać w ciasny koczek i nikt nie zauważy, że masz olej, bo przecież włosy u nasady będziesz miała suche

Poczekaj czyli mam włosy ponizej gumki naolejować a nastepnie zrobic koka? wiem że cięzko kapująca jestem dzisiaj ale głowa mnie boli


a tu jeszcze mój jeden ból ... włosy jeszcze 3 miesiace temu sie mi kruszły ale już przestały od 3 miesiecy rosną boję się że jeśli zrobie im ciasny kok to się połamią...

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtti91 Pokaż wiadomość
a myslalam ,że tylko ja jestem uzależniona od włosków
dobrze ,że nie jestem sama
a teraz jakie masz?




jaki olej boja nie w temacie


nie mierzyłam wiesz staram się tego nie robić bo coraz bardziej bede fiksować rosną jak rosną jak zobacze naprawde wielką różnicę to zmierzę i się wtedy pochwalę moge tyle powiedzieć że grzywka mi rośnie jak szalona


-olej kokosowy(najlepszy)
-olej z pestek winogron
-olej z oliwek
-olej lniany
-olej z ogrzechów włoskich
-olej rycynowy
sa wiele wiele innych jeszcze olei ale mysle ze kazdy ty bardziej ma na mysli kokosowy rycynowy z pestek winogron

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
40 cm to dla mnie marzenie
moja siostar tez prawie nic nie stosuje a rosna jej szalenie.a mi sie łamią non stop.
zastanawia mnie przedluzanie ...musiabym sciac jakes 5 cm zeby wyrownac je do clip -in ...ale moje wlosy nie są ani proste ani krecone sa dosc geste.I nie wiem czy by sie nie wyroznialy za bardzo..pozatym musialabtym ufarbowac a wolalabym moih chorych wlosow nie obciazac ...zwlaszcza ze tez lubie swoj kolor wlosow.

moze tez kupie szampon bambino

a jaką masz teraz długość włosów ? jak się łamią to olej nałoż i po kłopocie mi się łamały włosy od 3 miesiecy stosuje naokraglo oleje i już mi się nie kruszą szampon babydream ponoc jest dobry

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtti91 Pokaż wiadomość
jak chcesz je ruszyc to nakładajn olejek rycynowy
mi to nawet po nim rzesy rosna expreso

mi tez rzesy zaczeły rosnąc po tym oleju i paznokci stan sie zmienil

Edytowane przez NelluSiIa
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:03
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:12   #1403
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Poczekaj czyli mam włosy ponizej gumki naolejować a nastepnie zrobic koka? wiem że cięzko kapująca jestem dzisiaj ale głowa mnie boli


a tu jeszcze mój jeden ból ... włosy jeszcze 3 miesiace temu sie mi kruszły ale już przestały od 3 miesiecy rosną boję się że jeśli zrobie im ciasny kok to się połamią...

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------





nie mierzyłam wiesz staram się tego nie robić bo coraz bardziej bede fiksować rosną jak rosną jak zobacze naprawde wielką różnicę to zmierzę i się wtedy pochwalę moge tyle powiedzieć że grzywka mi rośnie jak szalona


-olej kokosowy(najlepszy)
-olej z pestek winogron
-olej z oliwek
-olej lniany
-olej z ogrzechów włoskich
-olej rycynowy
sa wiele wiele innych jeszcze olei ale mysle ze kazdy ty bardziej ma na mysli kokosowy rycynowy z pestek winogron

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------




a jaką masz teraz długość włosów ? jak się łamią to olej nałoż i po kłopocie mi się łamały włosy od 3 miesiecy stosuje naokraglo oleje i już mi się nie kruszą szampon babydream ponoc jest dobry
dziekuje bardzo
tomusze sie zaopatrzyc w olej kokosowy ,z pestek winogron i oliwek
tak sie zastanawiam czy szampon Seboradin ,Lotion i jeszcze oleje to nie zadużo na włosy
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:22   #1404
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kejtti91 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo
tomusze sie zaopatrzyc w olej kokosowy ,z pestek winogron i oliwek
tak sie zastanawiam czy szampon Seboradin ,Lotion i jeszcze oleje to nie zadużo na włosy


Olej winogronowy kupisz w biedronce za 15zl 1L... Fair way sie nazywa jest bardzo duży kupilam sobie własnie oliwe z oliwek extra virgin z pierwszego tloczenia ale kosztowała 15zl i bylo jego tylko 0.25L ... ;/ takze duzo mniejsze za ta sama cene a w biedronce za litr taka sama cena i jest wiekszy ...ehh ... ja uzywam seboradinu w postaci lotionu niestosuje szamponu raczej nie za duzo mi nie szkodzi ;D
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:24   #1405
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Olej winogronowy kupisz w biedronce za 15zl 1L... Fair way sie nazywa jest bardzo duży kupilam sobie własnie oliwe z oliwek extra virgin z pierwszego tloczenia ale kosztowała 15zl i bylo jego tylko 0.25L ... ;/ takze duzo mniejsze za ta sama cene a w biedronce za litr taka sama cena i jest wiekszy ...ehh ... ja uzywam seboradinu w postaci lotionu niestosuje szamponu raczej nie za duzo mi nie szkodzi ;D
dzieki jutro polece do biedrona po niego mam nadzieje ze u nas bedzie
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:38   #1406
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Poczekaj czyli mam włosy ponizej gumki naolejować a nastepnie zrobic koka? wiem że cięzko kapująca jestem dzisiaj ale głowa mnie boli
tak, dokładnie
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:00   #1407
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zapuszczanie włosów

apropo olejowania to jakie sa ? ja uzywalam tylko rycynowego.Gdzie mozna kupic kokosowy ? oliwa z oliwek -jaka konkretnie na wlosy? ile kosztuje?winogronowy?
ktoey najlepszy an suche i łamiace sie wlosyale dzis duzo pytan zadaje
rycynowy jest ciezki bardzo ...i musilabym polowe butelki naraz .Mam wlosy do ramion.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2011-03-24 o 18:03
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:02   #1408
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
apropo olejowania to jakie sa ? ja uzywalam tylko rycynowego.Gdzie mozna kupic kokosowy ? oliwa z oliwek -jaka konkretnie na wlosy? ile kosztuje?winogronowy?
ktoey najlepszy an suche i łamiace sie wlosyale dzis duzo pytan zadaje
wszystko jest powyzej
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:08   #1409
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
apropo olejowania to jakie sa ? ja uzywalam tylko rycynowego.Gdzie mozna kupic kokosowy ? oliwa z oliwek -jaka konkretnie na wlosy? ile kosztuje?winogronowy?
ktoey najlepszy an suche i łamiace sie wlosyale dzis duzo pytan zadaje
rycynowy jest ciezki bardzo ...i musilabym polowe butelki naraz .Mam wlosy do ramion.
wszystko jest w watku apropo kokosowego to w sklepach ze zdrowa zywnoscia wszystko jest kilka stron wczescniej poczytaj od strony 40 mysle ze jest tam mnustwo przydatnych informacji
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:19   #1410
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Zapuszczanie włosów

znalazlam kokosowy na allegro 150ml a wydajny jest?
nie lepiej litr winogronowego w biedronce kupic?:
tak sie zastanawiam
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2011-03-24 o 18:23
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.