Rossmann cz. XIX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 21:27   #1381
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dla mnie Isana i tak jest dość tania, zwłaszcza w stosunku do jakości. No i wiadomo, musi im się opłacać to sprowadzać do nas
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 00:10   #1382
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Bez przesadyzmu żeby te koszta były AZ takie. do tych niemieckich sklepów tez muszą jakos dotrzec.
Skoro można z Chin sprowadzić coś co jest dalej niż niemcy i kosztuje mniej ...
o kosztach to można mowic jak sie jedzie po coś cięzarówką a to jest przywożone w kontenerach...
Ale to nie jest trochę tak jak np. z Inglotem? U nas kosztuje nieporównywalnie mniej niż w Stanach.
A Isana i tak jest stosunkowo tania, ciężko znaleźć coś tańszego, poza tym często jest w promocji. Jasne, też bym chciała, żeby płacić za nią tyle co w Niemczech, kto by nie chciał
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 01:13   #1383
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Rossmann cz. XIX

Kupiłam przedwczoraj kredki z Eveline i Lovely i wziełam również Skarb. Zachęcona podkładem z Eveline 5 in 1 wybrałam się drugi raz do Rossmanna żeby kupić ten podkład ale niestety zostały na pułce 4 sztuczki. Wszystkie kolory były dostępne, ale szczerze powiedziawszy nie wiele się one od siebie różnią. Są dość ciemne ;/. Wypróbował ktoś z was ten podkład ?
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 06:58   #1384
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Ale to nie jest trochę tak jak np. z Inglotem? U nas kosztuje nieporównywalnie mniej niż w Stanach.
A Isana i tak jest stosunkowo tania, ciężko znaleźć coś tańszego, poza tym często jest w promocji. Jasne, też bym chciała, żeby płacić za nią tyle co w Niemczech, kto by nie chciał
No ale do Stanów to faktycznie jest dość daleka sprawa, żeby to przewieźć. A Rossmann to przecież nasz sąsiad, kwestia dnia, żeby przyjechało to do nas, a nie przez ocean
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 09:07   #1385
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
No ale do Stanów to faktycznie jest dość daleka sprawa, żeby to przewieźć. A Rossmann to przecież nasz sąsiad, kwestia dnia, żeby przyjechało to do nas, a nie przez ocean
Ja zrozumiałam, że Isana jest niemiecka a Inglot polski Dlatego Isana jest tam tańsza, niż tutaj u nas, a Inglot jest u nas tańszy niż w Stanach Takie wspieranie lokalnego rynku
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 09:23   #1386
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
Kupiłam przedwczoraj kredki z Eveline i Lovely i wziełam również Skarb. Zachęcona podkładem z Eveline 5 in 1 wybrałam się drugi raz do Rossmanna żeby kupić ten podkład ale niestety zostały na pułce 4 sztuczki. Wszystkie kolory były dostępne, ale szczerze powiedziawszy nie wiele się one od siebie różnią. Są dość ciemne ;/. Wypróbował ktoś z was ten podkład ?
Moja siostra ma jasną cerę, a kolor z próbki (02) był dla niej za ciemny. Dodatkowo wspominała, że bardzo szybko starł jej się z twarzy (ma cerę raczej normalną z przetłuszczającą się strefą T). Aplikacja bezproblemowa.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 09:27   #1387
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Drogie Babeczki zakochane w rossmanie
...
właściwie niby nic takiego bo nikt nikomu nie każe "idź do rossmana kup!"...no ale moj kochany Mąż pokazał mi coś sensownego a pro po tego sklepu i czuję jeszcze większe zniesmaczenie niż miałam do dziś.
Oznajmię w skrócie dla osób którym nie chce się czytać- w naszej sieci Isana kosztuje średnio w zależności od tego co to jest. Można w "promocji" kupić coś taniej.
No więc -za granicą gdzie zarabia się 3-10 (dużo) razy więcej ,te produkty kosztują tak śmieszne pieniądze...popatrzcie
rzuce Wm linkiem http://www.wykop.pl/ramka/1660385/po...kiej-drogerii/
a ja nie jestem zniesmaczona, chyba nie od dziś wiadomo, że ceny tych samych produktów w różnych krajach mogą się znacznie różnić. Isana i tak jest tania jak na nasze warunki (i nie wiem czemu ktoś w tym linku niby sugeruje, że Polacy uważają ją za ekskluzywną, skoro to najtańsza niemal marka w drogeriach), a nikt Ci nie zabrania kupować 2-3 razy droższych Garnierów czy innych, albo robić zakupy w Niemczech jeśli masz taką możliwość. Jesteśmy w Polsce i takie są nasze realia. A ile rzeczy jest u nas tańszych niż za naszą zachodnią granicą.

Edytowane przez viosna82
Czas edycji: 2013-09-22 o 09:28
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 10:13   #1388
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann cz. XIX

Ale taka prawda, ze jezeli chodzi o chemie i kosmetyki w niemczech jest taniej i jakoscowo sa lepsze, nawet moi rodzice to zauwazyli kupujac w Rossmannie w niemczech, glupia herbata u nas kosztuje 10 zl u nich 2,5 euro( czyli jakby dla nas 2,5 zlotego) bo tego sie nie przelicza walutowo.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:34   #1389
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Rossmann cz. XIX

Zgadzam sie. moja mama np. przywiozła z Włoch szampon Garnier Fructis i włosy sa po nim o wiele lepsze niz jakby sie u nas kupilo. jestesmy z mama zadowolone. a skad wiem bo próbowałam. używałam tego szamponu zakupionego u nas i wlosy mi sie plataly, siano na glowie, okropne byly a uzywajac przywiezionego przez mame mieciutkie, gładziutkie, bez problemu sie rozczesały, mile w dotyku. jakosc jest o wiele lepsza, a u nas niestety nie placi sie za jakosc tylko za marke. taka prawda.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:34   #1390
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
No ale do Stanów to faktycznie jest dość daleka sprawa, żeby to przewieźć. A Rossmann to przecież nasz sąsiad, kwestia dnia, żeby przyjechało to do nas, a nie przez ocean
Tak, ale nawet koszty tego transportu nie są adekwatne do różnicy cen Chociaż z drugiej strony - są po prostu przystosowane do zarobków na rynku amerykańskim, więc mój "argument jest trochę inwalidą"

Dziś jadę po czerwony lakier z Lovely Ciekawe, czy jeszcze dorwę Skarb...
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:35   #1391
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Rossmann cz. XIX

bedzie teraz nowa gazetka od piatku?

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

U mnie w rossie dorwac skarb graniczy z cudem. nigdy go nie ma
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 11:34   #1392
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
bedzie teraz nowa gazetka od piatku?
tak, będzie nowa jutro powinny pojawić się skany na wątku

a co do dyskusji o cenach-wiadomo, że na ceny danych towarów składa się wiele czynników, ale głównie trzeba patrzeć na siłę nabywczą pieniądza w danym kraju, czyli np. ile produktów danego rodzaju można kupić za średnią krajową
każda z nas wie, że w Polsce wypada to naprawdę słabo w porównaniu do bogatszych państw europejskich (na moje to olejek pod prysznic z Isany może kosztować i 20 zł i być 4 razy droższy niż w Niemczech, ale minimalne zarobki u nas niech wynoszą wtedy ok. 6 tys. zł)
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 12:14   #1393
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Rossmann cz. XIX

Generalnie to się nazywa dumping i jak wiadomo jest zabronniony. Nie mogą producencji sprzedawac towarów swoich zagranica po cenach niższych niż substytucyjny produkt producenta krajowego. Po podchodzi to pod nieuczciwą konkurencyjność
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 12:15   #1394
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XIX

dziewczyny jest jakis wątek supherpharmu? ewentualnie moze mi któraś powiedzieć czy jak mam te indywidualne rabaty na karcie to musze je drukować czy moge sie na nie jakos powołac?

są juz w rossach te nowe piaskowce z wibo? wogóle ja nie wiem czy mi sie cos nie przysniło, bo teraz googluje i nie moge info o nich znaleźc, tylko lovely wyskakuje


jednak mam
http://kosmetyczne-szalenstwoo.blogs...mour-sand.html
o te lakiery mi chodzi są one juz w rossach?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 12:58   #1395
Dosiek_
Raczkowanie
 
Avatar Dosiek_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 36
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziewczyny jest jakis wątek supherpharmu? ewentualnie moze mi któraś powiedzieć czy jak mam te indywidualne rabaty na karcie to musze je drukować czy moge sie na nie jakos powołac?

Wystarczy jak przy kasie powiesz, że masz kupon na to i na to, a później dajesz kartę albo swój nr pesel.
Dosiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 13:11   #1396
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Rossmann cz. XIX

Byłam wczoraj w Ross i miałam już w ręce ten brązowy piasek z Lovely ale w końcu odłożyłam i żałuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 13:54   #1397
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziewczyny jest jakis wątek supherpharmu? ewentualnie moze mi któraś powiedzieć czy jak mam te indywidualne rabaty na karcie to musze je drukować czy moge sie na nie jakos powołac?

są juz w rossach te nowe piaskowce z wibo? wogóle ja nie wiem czy mi sie cos nie przysniło, bo teraz googluje i nie moge info o nich znaleźc, tylko lovely wyskakuje


jednak mam
http://kosmetyczne-szalenstwoo.blogs...mour-sand.html
o te lakiery mi chodzi są one juz w rossach?

Jest osobny wątek, nawet go miałam w subskrypcjach, ale chyba wywaliłam.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 14:11   #1398
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jest osobny wątek, nawet go miałam w subskrypcjach, ale chyba wywaliłam.
Wątek superpharm
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681590
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 16:55   #1399
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dawno nie było mnie na wizażu i mam pytanko: co z akcją -40 % o której miałyśmy przecieki jakoś w czerwcu?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 17:34   #1400
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
Dawno nie było mnie na wizażu i mam pytanko: co z akcją -40 % o której miałyśmy przecieki jakoś w czerwcu?
Nie ma takiej akcji. To były bardziej nasze życzenia. Obowiązują jednak dodatkowe promocje, które są w Skarbie
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:09   #1401
babyblue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 46
Dot.: Rossmann cz. XIX

Hej Czy widzicie w swoich Rossmannach Babydream Fur Mama balsam do kąpieli?
Już od ok. miesiąca nie mogę go dostać, są tylko puste miejsca po nim. Szukałam u siebie i w miejscowości obok. Pytałam Pań w sklepie ale nie wiedziały dlaczego go ostatnio nie przywozili. Jeśli go widujecie ostatnio to proszę dajcie znać, mam nadzieję, że go nie wycofali.
babyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:15   #1402
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
są juz w rossach te nowe piaskowce z wibo? wogóle ja nie wiem czy mi sie cos nie przysniło, bo teraz googluje i nie moge info o nich znaleźc, tylko lovely wyskakuje


jednak mam
http://kosmetyczne-szalenstwoo.blogs...mour-sand.html
o te lakiery mi chodzi są one juz w rossach?
dziś byłam w rossie i u mnie nie było tego

Cytat:
Napisane przez babyblue Pokaż wiadomość
Hej Czy widzicie w swoich Rossmannach Babydream Fur Mama balsam do kąpieli?
Już od ok. miesiąca nie mogę go dostać, są tylko puste miejsca po nim. Szukałam u siebie i w miejscowości obok. Pytałam Pań w sklepie ale nie wiedziały dlaczego go ostatnio nie przywozili. Jeśli go widujecie ostatnio to proszę dajcie znać, mam nadzieję, że go nie wycofali.
Są. Stoją przy płynach i żelach do kąpieli


Dziś mój tż zrobił mi prezenciora
Kupił mi słynną szczoteczkę OralB tą z ładowarką oraz żel - krem z Lirene Youngy co obecnie jest w promocji. Marzyły mi się te dwie rzeczy. Kochany jest. Czasami
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:19   #1403
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
dziś byłam w rossie i u mnie nie było tego



Są. Stoją przy płynach i żelach do kąpieli


Dziś mój tż zrobił mi prezenciora
Kupił mi słynną szczoteczkę OralB tą z ładowarką oraz żel - krem z Lirene Youngy co obecnie jest w promocji. Marzyły mi się te dwie rzeczy. Kochany jest. Czasami
znalazłam juz na rosnecie że bedą od 1 października
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:38   #1404
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
tak, będzie nowa jutro powinny pojawić się skany na wątku
Dziekuje ci bardzo
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:47   #1405
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez viosna82 Pokaż wiadomość
a ja nie jestem zniesmaczona, chyba nie od dziś wiadomo, że ceny tych samych produktów w różnych krajach mogą się znacznie różnić. Isana i tak jest tania jak na nasze warunki (i nie wiem czemu ktoś w tym linku niby sugeruje, że Polacy uważają ją za ekskluzywną, skoro to najtańsza niemal marka w drogeriach).
dokładnie się pod tym podpisuję,jak można być zniesmaczonym że coś kosztuje u nas 5 zł zamiast 2.50? ekskluzywna Isana no bez jaj

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Ross i miałam już w ręce ten brązowy piasek z Lovely ale w końcu odłożyłam i żałuję
.
a u mnie tydz.temu w Rossku widziałam brązowego piaskowca ale nie z tej nowej serii,tylko starej,Baltic Sand,byłam zaskoczona bo od miesięcy były zawsze tylko 3 kolory a tu nagle czekoladowy brązik...żałuję ze nie wzięłam bo był ładny

jutro kupuję tele tydzień z ulotką ale i tak mnie wyprzedzicie ze skanami zanim wrócę z pracy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:54   #1406
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

a ten cc do ciała z bielendy jest juz u kogoś? zastanawia mnie czy to coś ala rajstopy w spreju tylko ze w balasamie??
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 22:10   #1407
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a ten cc do ciała z bielendy jest juz u kogoś? zastanawia mnie czy to coś ala rajstopy w spreju tylko ze w balasamie??
Będzie dopiero od 1 października
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 07:06   #1408
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Witajcie dziewczyny, mam prośbę czy możecie mi polecić fajną odżywkę/maskę do włosów aby rozplątała moje włosy po szamponie? Zastanawiałam się nad tą z Dove ale nie wiem czy warta http://www.rossnet.pl/Produkt/Dove-S...aca,98659,1836

Też czekam na gazetkę
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 08:29   #1409
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Zupełnie zapomniałam, że wychodzi nowa gazetka. Również czekam na skany od dobrej duszyczki.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 08:53   #1410
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam prośbę czy możecie mi polecić fajną odżywkę/maskę do włosów aby rozplątała moje włosy po szamponie? Zastanawiałam się nad tą z Dove ale nie wiem czy warta http://www.rossnet.pl/Produkt/Dove-S...aca,98659,1836

Też czekam na gazetkę
kilka/kilkanaście postów wstecz była już odpowiedź na to pytanie, nikt nie wie co zadziała na czyjeś włosy, ale z tego co pamiętam były polecane odżywki w spreju z gliss kura

przeglądałam nową gazetkę w tt w sklepie i nic specjalnego nie było
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.