Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 12:39   #1381
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Obejrzałam do konca filmik i stwierdzam, że te cienie są przepiękne
Troche mi się ten brąz nie podoba, ale faktycznie używa się go malutko raczej jako liner więc może by 'uszedł' w tłoku
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:12   #1382
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Patrzcie dziewczyny co znalazłam: http://the-coveted.com/blog/2009/10/...riale-holiday/ tam jest fajny filmik jak maluja właśnie tymi cieniami BAL de MINUIT
Zastanawiam się czy blondynce (niedługo bede miala balejaz robiony troche ciemniejszy) piwnozielone oczy pasowałyby takie cienie??
Ten filmik byl juz wklejany pare stron wczesniej Nie powiem, tez mial wplyw na moja decyzje co do zakupu tych dieni Co do Twojego pytania - ja jestem blondynka i uwazam, ze te cienie pasuja do mnie rewelacyjnie (hahaha takie tam moje skromne zdanie). Ale to pewnie zalezy jeszcze czy jestes typem cieplym czy zimnym, itd. Choc jak na moj gust te kolory naleza do kategorii zdecydowanie bezpiecznych

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja chyba jako pierwsze też zakupię właśnie te Bale Po Twoim zachwycie pragnę ich jeszcze bardziej. Chyba za długo się wstrzymywałam po rozczarowaniu starą wersją...

Co do podkładu to może faktycznie przez porę zimową? Dla mniej na zimę idealny jest Aqua. Od 2 dni testuję Parure Gold, ale nawet na mojej mieszanej cerze czuję lekkie ściągniecie.
Ale czym Cie rozczarowala stara wersja cieni? Bale to moje pierwsze cienie Guerlain i uwazam, ze sa rewelacyjne - odpowiada mi zarowno ich konsystencja, jak i napigmentowanie. Poza tym chyba jeszcze nie mialam cieni, ktorymi daloby sie latwiej cieniowac (wiem, wiem, maslo maslane ) a przerabialam juz chyba wszystko oprocz Chanel (jakos nieufnie do nich podchodze )

Co do podkladu - hmmm, moze to rzeczywiscie zima Przy zakupie Bali dostalam probke Aqua - kolor oczywiscie jak dla murzynki , ale zamknelam sie w domu, wysmarowalam i musze przyznac, ze calkiem mi odpowiadal Gdyby jeszcze mial kolor taki jak Parure White #1 ... Ale pewnie znajac zycie wszystko ciemne
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:51   #1383
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Ten filmik byl juz wklejany pare stron wczesniej Nie powiem, tez mial wplyw na moja decyzje co do zakupu tych dieni Co do Twojego pytania - ja jestem blondynka i uwazam, ze te cienie pasuja do mnie rewelacyjnie (hahaha takie tam moje skromne zdanie). Ale to pewnie zalezy jeszcze czy jestes typem cieplym czy zimnym, itd. Choc jak na moj gust te kolory naleza do kategorii zdecydowanie bezpiecznych

Możliwe, że byl wklejany, a ja nie dostrzegając jeszcze potrzeby posiadania cieni nie zwróciłam uwagi
Aż nagle TA-DAM potrzebne mi cienie
Urban jeśli moge Cie jeszcze pomęczyć A Ty jakim typem jesteś ciepłym czy chłodnym? Ja raczej ciepłym, z natury jestem szatynką, a robie się na blond (w wakacje bardzo jasny) a teraz przymierzam się do balejażu blond słoneczny z ciemnym blondem. Oczy piwno-zielone.
DO tej pory używałam cieni: fioletowych - świetnie podkreślają zieleń oczu, na codzień czarnej kredki i granatowego cienia, też ładnie no i wszelkiego rodzaju szarości.
Nie ma nic w neutralnych kolorach i tak dumam czy aby nie potrzebna mi ta paletka...
Muszę jescze poszukać jakichś makijaży z tymi cieniami
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:53   #1384
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! Przekonalaś mnie - może tak do konca ich nie potrzebuję, ale co tam, chyba sie nie powstrzymam...
Ja tak do końca też ich nie potrzebowałam Najpierw wyszły jako limitowanka i z trudem je zdobyłam, a później oczywiście weszły do stałej kolekcji...
Niech ta baza już do Ciebie dotrze, bo jestem ciekawa Twojej opinii.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:58   #1385
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

wiecie, ja tak patrzę na te bale ( jeszcze nie pomacałam ) i chyba dla mnie będą zbyt netralne... hmm
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:02   #1386
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale czym Cie rozczarowala stara wersja cieni? Bale to moje pierwsze cienie Guerlain i uwazam, ze sa rewelacyjne - odpowiada mi zarowno ich konsystencja, jak i napigmentowanie. Poza tym chyba jeszcze nie mialam cieni, ktorymi daloby sie latwiej cieniowac (wiem, wiem, maslo maslane ) a przerabialam juz chyba wszystko oprocz Chanel (jakos nieufnie do nich podchodze )

Co do podkladu - hmmm, moze to rzeczywiscie zima Przy zakupie Bali dostalam probke Aqua - kolor oczywiscie jak dla murzynki , ale zamknelam sie w domu, wysmarowalam i musze przyznac, ze calkiem mi odpowiadal Gdyby jeszcze mial kolor taki jak Parure White #1 ... Ale pewnie znajac zycie wszystko ciemne
Ja miałam paletkę z dwoma odcieniami jasnego różu, coś wpadającego w fuksję i ciemny bordo-brąz. Nie pamiętam nazwy teraz. Jasne były niewidoczne praktycznie, ten najciemniejszy osypywał się brokatem i tylko ta fuksja mi pasowała. Ogólnie były jakieś takie nijakie...
Wielka szkoda, że nie ma większej ilości odcieni Parure, bo sporo problemów mają dziewczyny z bardzo jasną karnacją.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:06   #1387
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Jesli mialabym wybierac miedzy piątkami Diora miedzy Twilight a Moonlight to wybralabym Moonlight jednak
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 14:07   #1388
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wiecie, ja tak patrzę na te bale ( jeszcze nie pomacałam ) i chyba dla mnie będą zbyt netralne... hmm
Aż tak, że nawet nie chcesz ich przetestować na oku? Nie korci Cię? A po ile u Was w UK są czwóreczki?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:11   #1389
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Aż tak, że nawet nie chcesz ich przetestować na oku? Nie korci Cię? A po ile u Was w UK są czwóreczki?
wszystkie do tej pory mnie rozczarowały, chyba trochę impulsywnie je kupiłam i tak nie chcę ich tykać, bo może wtedy sprzedam jak nowe... sama nie mogę się zdecydować
u mnie są po 34,50
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:18   #1390
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

kroliczku zamowilas juz podklad?

ja bym chciala miec prasowane motylki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:33   #1391
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kroliczku zamowilas juz podklad?

ja bym chciala miec prasowane motylki
zamówię prawdopodobnie jutro, bo dzisiaj licytuję róż guerlaina z nowej kolekcji, jak nie wylicytuję, to kliknę podkład, bo za dwie rzeczy to mnie TŻ z domu wygoni
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 14:34   #1392
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

hehe moj TZ juz nic nie mowi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:35   #1393
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hehe moj TZ juz nic nie mowi
mój właśnie zaczął pyskować
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:32   #1394
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mój właśnie zaczął pyskować
szczęście w nieszczęściu nie mam TŻta

ale kiedyś z moim byłym jak mieszkałam i sobie ciągle zamawiałam ciuchy i kosmetyki przez internet to się wyśmiewał ze mnie, i tylko rano pytał: ile dzisiaj paczek przyjdzie?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:41   #1395
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mój właśnie zaczął pyskować
to i tak dużo wytrzymał
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:16   #1396
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wszystkie do tej pory mnie rozczarowały, chyba trochę impulsywnie je kupiłam i tak nie chcę ich tykać, bo może wtedy sprzedam jak nowe... sama nie mogę się zdecydować
u mnie są po 34,50
O to przyjazna cena. Chyba poproszę znajomą, która przyjeżdża na Święta Skoro dla Ciebie są neutralne (Ty lubisz ciepłe prawda?), to dla mnie powinny być w sam raz.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:19   #1397
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

JA SIE WYPISUJE Z TEGO FORUM

Poszłam na ebaya kliknąć te cienie Bale...
sie naoglądałam filmików to poszłam na drzemke i pierwsze co zamknęłam oczy to zobaczyłam te cienie i nie wytrzymałam, wstałam i kupiłam, bo mnie normalnie szlag trafi. Mam już wizję jak będę (teoretycznie) pięknie wyglądać umalowana nowymi kosmetykami... :marzy: Czekam na 2 pudry kredke i cienie aktualnie. Już nawet wszystkiego nie położę pod choinkę bo wstyd przed rodzinką

W ogóle to czuje się dziwnie, mam dziś 1 wolny dzień od chyba 3 tygodni i nie wiem co ze sobą zrobić, upiekłam rano pierniczki, potem udekorowalam troche dom na święta, w międzyczasie dostałam @ i tylko bym leżała na kanapie. A mam takie wyrzuty jakby sumienia, że jak można dzień wolny marnować na leżenie na kanapie z komputerem, ale organizm odmawia posłuszeństwa Umówiłam się na drinka o 21.00 to się troche rozruszam, bo aż mam dzisiaj doła (no.. troche się zaleczył po zakupie cieni)
A propo zakupów to chyba też do zająca mam zablokowane (przydałby sie taki TŻ coby mi się popukał w głowę) wydałam od miesiąca bardzo dużo jak dla mnie na kosmetyki ale trudno. Tyle mam kredytów, ze ten tysiąc to nic w porównaniu a jeśli mam się lepiej poczuć to chyba warto
To się Wam wygadałam moje drogie
A tak patrzyłam już prowizorycznie na nową kolekcję na lato i nic mnie nie pociąga. Na szczęście... ;D
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:33   #1398
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O to przyjazna cena. Chyba poproszę znajomą, która przyjeżdża na Święta Skoro dla Ciebie są neutralne (Ty lubisz ciepłe prawda?), to dla mnie powinny być w sam raz.
ja akurat wolę zimne
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:12   #1399
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja akurat wolę zimne
O nie! Nie załamuj mnie Ja też wolę zimne, ale łudziłam się, że jak są neutralne to też mi przypasują...

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
JA SIE WYPISUJE Z TEGO FORUM :mdleje
Co Ty za głupoty wypisujesz
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 21:26   #1400
Malawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Kiss kiss Red Booster 520 to odcień zgodnie z nazwą bardziej czerwony czy różowy?Na Allegro są w dziwnie niskiej cenie 25 zł plus przesyłka.Podróba jak sporo czwórek w ostatnim czasie?

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Kiss kiss Red Booster 520 to odcień zgodnie z nazwą bardziej czerwony czy różowy?Na Allegro są w dziwnie niskiej cenie 25 zł plus przesyłka.Podróba jak sporo czwórek w ostatnim czasie?
http://www.allegro.pl/item842713633_...d_booster.html
Malawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:40   #1401
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Co tak mało piszecie dziewczyny

A ja tak tylko spytam (nie żebym planowała zakup) używacie kohla sypkiego Guerlain?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:34   #1402
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Co tak mało piszecie dziewczyny

A ja tak tylko spytam (nie żebym planowała zakup) używacie kohla sypkiego Guerlain?
Używam kolor brun dore i jestem bardzo zadowolona
Oczywiscie nie piszę tego, żebys poczuła się zachecona do zakupu
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:01   #1403
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Używam kolor brun dore i jestem bardzo zadowolona
Oczywiscie nie piszę tego, żebys poczuła się zachecona do zakupu
Tak tylko z czystej ciekawości A to prawda, że 'wybiela' optycznie oko? Ja bym wzięła czarny, tzn gdybym planowała zakup. A do końca roku co najmniej mam zakaz kupowania czegokolwiek oprócz szarego mydła
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:18   #1404
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A ja wlasnie kliknelam szaraczkowa czworke I juz mnie kusi Brun Mordore :/
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:43   #1405
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja wlasnie kliknelam szaraczkowa czworke I juz mnie kusi Brun Mordore :/
Gdybym miała coś kupić kupiłabym dwójki z linerem szare
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:00   #1406
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak tylko z czystej ciekawości A to prawda, że 'wybiela' optycznie oko? Ja bym wzięła czarny, tzn gdybym planowała zakup. A do końca roku co najmniej mam zakaz kupowania czegokolwiek oprócz szarego mydła
ja używam czarnego i turkusowego, ale jakoś strasznie nie przepadam
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:13   #1407
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Co tak mało piszecie dziewczyny

A ja tak tylko spytam (nie żebym planowała zakup) używacie kohla sypkiego Guerlain?
Ja mam czarny Ale używam go bardzo rzadko... Tylko jak mam czas, ale efekt dla mnie jest piękny. Faktycznie lekko wybiela.

Nie wiecie przypadkiem czy warto zainteresować się tym pędzlem? Kusi od dłuższego czasu i nie wiem czy wybić go sobie z głowy czy nie

http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94711/#DETAIL

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-06 o 15:33
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:03   #1408
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak tylko z czystej ciekawości A to prawda, że 'wybiela' optycznie oko? Ja bym wzięła czarny, tzn gdybym planowała zakup. A do końca roku co najmniej mam zakaz kupowania czegokolwiek oprócz szarego mydła

mam burn dore i efekt kreska na wew. krawędzi dolnej powieki długo się utrzymuje, cały dzień, noc i jeszcze dłużej, ale ostatnio mnie podrażnia, mam oczy królika i jest w odstawce, zastępczo używam khola w kredce od Chanel i też polecam ale tu już co 2h poprawki...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:33   #1409
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja mam czarny Ale używam go bardzo rzadko... Tylko jak mam czas, ale efekt dla mnie jest piękny. Faktycznie lekko wybiela.

Nie wiecie przypadkiem czy warto zainteresować się tym pędzlem? Kusi od dłuższego czasu i nie wiem czy wybić go sobie z głowy czy nie

http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94711/#DETAIL
ja nie mam akurat tego pędzla, ale mam inny terracotty i bardzo lubię
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:52   #1410
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Malawa Pokaż wiadomość
Kiss kiss Red Booster 520 to odcień zgodnie z nazwą bardziej czerwony czy różowy?Na Allegro są w dziwnie niskiej cenie 25 zł plus przesyłka.Podróba jak sporo czwórek w ostatnim czasie?

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Kiss kiss Red Booster 520 to odcień zgodnie z nazwą bardziej czerwony czy różowy?Na Allegro są w dziwnie niskiej cenie 25 zł plus przesyłka.Podróba jak sporo czwórek w ostatnim czasie?
http://www.allegro.pl/item842713633_...d_booster.html
Cena jest bardzo podejżanie niska, poproś o więcej zdjęć na maila, na górze złotego opakowania szminki powinno być logo Guerlain, a na dole napis "Guerlain"
Dziwne, że nie widać tego na zdjęciu, to znacznie by uwiarygodniło aukcję - na czy powinno zależeć sprzedającemu

Ja bym tego nie kupiła
__________________
Nieprawdą jest że kobieta jest obłudną komediantką.
Mężczyzna stokroć zręczniej maskuje swoje myśli i uczucia.
Alfred Aleksander Konar
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.