Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 22:44   #1381
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

sa dwa wyjscia (wg mnie):
1. malujesz odrost jakims zlotym blondem (tylko pytanie:jak bardzo ciemny i mysi masz swoj naturalny kolor) a pod koniec przeciagasz na calosc (radze uwazac, bo na rozjasnionych, bialych wlosach, zwlaszcza przetlenionych miodowe czy zlote odcienie lubia wychodzic rozowawe)
2. farbujesz odrost farba zloty blond, a po umyciu wlosow na calosc kladziesz saszetke sloneczny blond z palette (tak, wiem, palette ma zla opinie, ale akurat ten sloneczny na blond wlosach sie sprawdza i wychodzi jak na obrazku -testowalam).ten zabieg z saszetka trzeba bedzie powtarzac bo sie bedzie zmywal, ale uwazam, ze nie jest to jakis mega koszt i efekt jest fajny.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 01:12   #1382
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny!
ma ktoras z was doswiadczenie z safira pasemka?
historia moich wlosow jest dosc dluga wiec nie bede zanudzac

powiem tylko, ze mam odrost troche jasniejszy niz reszta wlosow. wlosy dlugie brazowe. nie chce juz farbowac za bardzo.postanowilam sama sobie zrobic te pasemka.ni ewiem jeszcze czy sobie z tym poradze.

co myslicie o tej farbie?
http://w3.moda.pl/gfx/raan/sklep_ofe...1795910288.jpg
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 09:41   #1383
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
a ja jestem nowa ale chciałabym się pochwalić kolorkiem jaki osiągnęła mi moja fryzjerka, zrobiła mi gęsty balejage i na to położyła wella touch silver, bardzo lubię takie zimne odcienie blondu...jak wam sie podoba??
slicznyyyy kolorekkk no i oczywiscie piekna z Ciebie kobieta!!!
Rowniez lubie chlodne odcienie ))

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:43   #1384
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kingusia_XP Pokaż wiadomość
Cześć
Mam zamiar pomalować włosy farbą Palette Intensive color crem cool blonds C12 mroźny blond, ale trochę się boję że wyjdą mi żółte na odrostach. teraz mam bardzo jasny blond balejarz robiony rozjaśniaczem londy, jestem z niego bardzo zadowolona, ale nie chciałabym już stosować rozjaśniaczy.
jak myślicie?
Hej Kingusia...ja właśnie zrobiłam sobie na pasemka blond jasny -Farbą pallette mroźny blond i wyszły mi fioletowe ...po 3 myciach stwierdzam że kolorek mi się podoba..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:46   #1385
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 33
mój kolor włosów

To jakby któraś z was chciała próbować to tak wyglądają włosy po Loreal Chicago + 2 razy Loreal exellence (rozjaśniająca) 01.
sak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 07:25   #1386
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
a ja jestem nowa ale chciałabym się pochwalić kolorkiem jaki osiągnęła mi moja fryzjerka, zrobiła mi gęsty balejage i na to położyła wella touch silver, bardzo lubię takie zimne odcienie blondu...jak wam sie podoba??
Dla mnie - kolor rewelka
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:48   #1387
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez sak Pokaż wiadomość
To jakby któraś z was chciała próbować to tak wyglądają włosy po Loreal Chicago + 2 razy Loreal exellence (rozjaśniająca) 01.
o kurde no to jestem totalnie zaskoczona bylam pewna, ze az tak ciemno nie wyjdzie. kolorek jest bardzo fajny, ciekawy, ale dla mnie jednak za ciemny, dzieki, ze wkleilas te fotke, bo bylam juz wlasciwie zdecydowana, patrzac na kolorek w palecie i na okladce
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 10:36   #1388
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: mój kolor włosów

dziękuję ja już się przyzwyczaiłam ale na początku ten odcień ciemny mi się wydawał, ja po eksperymentach z lorealem exelence nie ryzykuję wychodził mi żółty kurxczak i tylko fryzjerka potrafiła z tym zrobić porządek. teraz tylko ona robi mi włosy i mam takie jak chcę
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:31   #1389
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: mój kolor włosów

sak, prosiłas o zdjęcia. Wychodziłam od czarnego brazu, który wyglądał jak granatowa czerń. Mój kolor włosów naturalny to ciemny ciepły blond. Pierwsze zdjecie jest w dniu dekoloryzacji po nałożeniu już średniego blondu. Wydaje mi się, że ten kolor jest bardzo podobny do Twojego obecnego.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-11 o 11:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:10   #1390
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Najlepsze farby BLOND

czesc dziewczynki moja prosba jaka farba blond pokryje naturalny ciemny blond? bo niewiem czy dalej uzywac rozjasniacza czy jak..do tej pory uzywalam wellaton 12/0 i zoltemi sie zrobily zadowolona bylam z tej farby ale palette skandynawski blond z szaszetkami rozjasniacza troche niszczy wlosy:/
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:10   #1391
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
sak, prosiłas o zdjęcia. Wychodziłam od czarnego brazu, który wyglądał jak granatowa czerń. Mój kolor włosów naturalny to ciemny ciepły blond. Pierwsze zdjecie jest w dniu dekoloryzacji po nałożeniu już średniego blondu. Wydaje mi się, że ten kolor jest bardzo podobny do Twojego obecnego.
kolor mi sie bardzo podoba
sluchaj, co oznacza "po dekoloryzacji"? sama to robilas?
i pytanie- czy mialas jakiekolwiek odrosty przed nalozeniem tej farby loreal!?

bo ja robilam xlat temu pamietam ta farbe i mi zrobila sie wielka roznica w odcieniach pomiedzy odrostami, ktore mialam a reszta wlosow.
chcialabym uzyc tej farby, bo chce rozjasnic wlosy, ale mam te odrosty troche i sie boje
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 17:28   #1392
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mysia m rewelacyjnie wyszly ci te kolorki!!!!!!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:10   #1393
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: mój kolor włosów

Dzięki dziewczyny
natalalala
, tak robiłam wszytsko sama. Dekoloryzacje robiłam już z 2-3 cm odrostem. Dekoloru nie nakładałam na odrost, jedynie na sam koniec na 5 minut, zeby było równomiernie. Loreal 7 nałozyłam na całosc bez kombinacji i chwyciło mniej wiecej równo. W kazdym razie roznica prawie nie była widoczna. Zarówno exellence jak i recital nakładałm na włosy z niewielkim odrostem, bo zrobiłam 2tygodniowe odstępy. Najpierw nakladalam na środek i końce w formie balejazu. Po upływie 15 minut na resztę środka i końcówek, a wiec jakies 5-6 cm od skóry głowy. Po kolejnych 15-20 minutach na czubek ale nie na samą skóre głowy. I ostatnie 5-10 minut spieniałam na odrosty az do skóry głowy. Efekt wyszedł jednolity i wielotonowy, bez jajecznicy na czubku. Teraz mam juz ze 2 cm odrostu i znów bede robic recitalem.

Oczywiscie delikatna roznica miedzy koncówkami a resztą jest, bo cięzko zejsc z czarnego do blondu, ale w całosci wygląda to bardzo dobrze. Odrost jest troche mniej złoty od reszty, dlatego kolejnym razem bede nakładała loreal champaigne X, zeby to wyrównac.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-11-17 o 09:04
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:01   #1394
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: mój kolor włosów

a czym robilas dekoloryzacje?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:05   #1395
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: mój kolor włosów

zwykłym drogeryjnym eclair clair z loreala. Kosztował 50zł za opakowanie. Na długie włosy trzeba by użyc dwóch.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 13:09   #1396
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 33
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
sak, prosiłas o zdjęcia. Wychodziłam od czarnego brazu, który wyglądał jak granatowa czerń. Mój kolor włosów naturalny to ciemny ciepły blond. Pierwsze zdjecie jest w dniu dekoloryzacji po nałożeniu już średniego blondu. Wydaje mi się, że ten kolor jest bardzo podobny do Twojego obecnego.
Dziękuję! O to ja mam bardzo podobne już teraz . Niestety tego najjaśńiejszego blondu naturalnego z recital nie mogę*nigdzie znaleźć w rossmanie czy naturze, nawet w almie nie ma... . Ale pofarbowałam exellence i też polecam, rozjaśnia dobrze dosyć...

Zdjęcia w świetle dziennym i sztucznym... po 3 myciach...

Edytowane przez sak
Czas edycji: 2009-11-17 o 13:33
sak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:17   #1397
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKwiatNaLace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jaka farba do włosów da mi taki kolor?


jesli masz juz rozjasnione wlosy to taki kolorek uzyskasz goldwell colorance 10 GK
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 00:00   #1398
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
natalalala
, tak robiłam wszytsko sama. Dekoloryzacje robiłam już z 2-3 cm odrostem. Dekoloru nie nakładałam na odrost, jedynie na sam koniec na 5 minut, zeby było równomiernie. Loreal 7 nałozyłam na całosc bez kombinacji i chwyciło mniej wiecej równo. W kazdym razie roznica prawie nie była widoczna. Zarówno exellence jak i recital nakładałm na włosy z niewielkim odrostem, bo zrobiłam 2tygodniowe odstępy. Najpierw nakladalam na środek i końce w formie balejazu. Po upływie 15 minut na resztę środka i końcówek, a wiec jakies 5-6 cm od skóry głowy. Po kolejnych 15-20 minutach na czubek ale nie na samą skóre głowy. I ostatnie 5-10 minut spieniałam na odrosty az do skóry głowy. Efekt wyszedł jednolity i wielotonowy, bez jajecznicy na czubku. Teraz mam juz ze 2 cm odrostu i znów bede robic recitalem.
wow na serio szacun dla ciebie kurcze znasz sie na tych klockach

mam pytanie jeszcze. co wychodzi zaraz po tej dekoloryzacji? jak wlosy po niej wygladaja? trzeba od razu farbowac czy mozna posmigac bez farbowania?
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 11:43   #1399
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: mój kolor włosów

sak, pierwszy kolorek ekstra, ale na drugim chyba było złe światło, bo jakoś marchewkowo to wygląda, a chyba nie jest, skoro na pierwszym jest beżowy odcien?

natalalala, hihihi na kolana! A tak serio to miałam trochę praktyk fryzjerskich, wiec mniej więcej wiem co robic.
Dekoloryzacja to złożony temat. Jak robisz na zniszczone włosy, wiadomo ze bedziesz miec bardziej zniszczone. Kolor tez wychodzi rozny, jednym kurczak, innym machon a innym wściekle rudy i ogólna jest na głowie tęcza po tym, wiec nie radze chodzic z takimi włosami po ulicy. Najlepiej jednak cos na nie nałozyc. No chyba, ze możesz się zaszyc na długi czas w domu i inwestowac w odzywianie, bo jest to inwazyjny zabieg. Wychodzi zaleznie od koloru wyjsciowego, czy masz czarny, braz czy po prostu nieudany eksperyment na głowie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 18:07   #1400
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: mój kolor włosów

ah, tak czułam wlasnie ze byłas w fryzjerstwo zamiesznana zyklemu smiertelnikowi takiemu jak ja, to by nie przyszlo do glowy
tak sobi epomyslalam, ze zabieg jest inwazyjny dlatego chcialam dac wlosom odpoczac. no ale tak to sue nie da zyc
mam dlugie wlosy ( z 10 cm pod łopatkami) i w bardzo dobrej kondycji, wiec chyba sie wstrzymam z ta dekoloryzacja bo troszke mi szkoda ich.
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:21   #1401
Kingusia_XP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

farbowałam wczoraj włosy farbą Palette intensive color crem cool blonds c9 srebrzysty blond. ogólnie jestem zadowolona. moje włosy są nadal miękkie, nie zrobiła się z nich siano kolor na włosach wcześniej farbowanych rozjaśniaczem (3 miesiące temu)jest bardzo ładny. jasny chłodny.taki jak lubię. na odrostach trochę ciemniejszy ale zauważyłąm że po myciu trochę się zmywa i dochodzi do jaśniejszego koloru.
Kingusia_XP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:34   #1402
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
a ja jestem nowa ale chciałabym się pochwalić kolorkiem jaki osiągnęła mi moja fryzjerka, zrobiła mi gęsty balejage i na to położyła wella touch silver, bardzo lubię takie zimne odcienie blondu...jak wam sie podoba??
bardzo ładne
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 07:13   #1403
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 33
Dot.: mój kolor włosów

[QUOTE=sak;15368461]
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
sak, pierwszy kolorek ekstra, ale na drugim chyba było złe światło, bo jakoś marchewkowo to wygląda, a chyba nie jest, skoro na pierwszym jest beżowy odcien?

To jest ten sam kolor tylko w różnych oświetleniach
sak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:10   #1404
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: mój kolor włosów

cześć wszystkim wczoraj koleżanka fryzjerka zajęła sie w koncu moimi włosami,zrobiła mi balejaż dużo cieniutkich blond pasemek,jak wyszły no te od góry tzn mój naturalny myszkowaty kolor to sa białe,jaśniutkie,ale końce sa zółtawe,wchodzące w jasny rudy ale nie najgozej bałam sie ze wyjda gorsze,chce dojść do całości blond,teraz odczekam 4 tyg znowu zrobie balejaz no i potem mam zamiar nałożyc farbe garniera 111 bardzo jasny popielaty blond,najchętniej juz bym nałożyła ale powiedziała mi że nie równo mi pokryje najlepiej jak zrobie jeszcze raz balejaz a potem dopiero farba,jakoś wytrzymam nie jest najgorzej najwazniejsze ze znowu stałam sie blondynką,dośc długo czekałam bo musiałam poczekac az mi odrosnie mój kolor bo farbowałam ciemnym szatynem i były dość ciemne,więc sukces bo tylko końcówki sa rudawe a od góry blond.Mam pytanko jak myślicie czekac i zrobić ponownie balejaż a potem dopiero farba?????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:41   #1405
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: mój kolor włosów

jesli chcesz ladnego, rownomiernego efektu to poczekaj i zastosuj sie do porad fryzjerki...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:14   #1406
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: mój kolor włosów

co myslicie o farbach Intercosmo, moja fryzjerka teraz na lorealu pracuje a wiem że przechodzi na właśnie intercosmo i boję się że nie będzie to dobre dla moich włosków, loreal zawsze ładnie rozjaśniał i byłam z efektu zadowolona...jak będzie teraz??
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:09   #1407
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: mój kolor włosów

co myślicie o tej farbie jak ona wychodzi boje się odcieni jajka i złota chce ciepły blond ale nie żółto-złoty bo to tandetne
http://www.essentialcolor.de/index.php?id=303
chce coś trochę takiego jak na pierwszej fotce a ja to 3 fotka
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:21   #1408
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
co myślicie o tej farbie jak ona wychodzi boje się odcieni jajka i złota chce ciepły blond ale nie żółto-złoty bo to tandetne
http://www.essentialcolor.de/index.php?id=303
chce coś trochę takiego jak na pierwszej fotce a ja to 3 fotka
tu sa zdjecia jak wychodzi:
klik!
klik!

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:35   #1409
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: mój kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tu sa zdjecia jak wychodzi:
klik!
klik!

no widzisz koleżanko bardzo ładnie i o to mi chodziło...bardzo dziękuje

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
no widzisz koleżanko bardzo ładnie i o to mi chodziło...bardzo dziękuje
jak tylko wypłatę przeleją to lecę i kupuje i ci zaprezentuje mój wielki łeb w wydaniu 205, a w Auchan jest promocja na tą farbe
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 14:33   #1410
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: mój kolor włosów

Dziewczyny!!!! jak myślicie w jaki sposób otrzymam taki kolor włosów? na początek użyłam rozjaśniacza a teraz chcę nałożyć farbę tylko nie wiem jaki kolor uzyć żeby wyszedł jak na obrazku. Wcześniej używałam bardzo jasny popielaty blond z garniera ale wyszedł tak jakbym chciała. Kolor krótko trzymał.Z góry dziękuję!
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.