Warszawskie Panny Młode II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 17:32   #1381
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Neti to Toxic pisała, że może polecić
neti1 - juz Ci odpisałam na Priv

Ale takaya - zgodze się z koleżanką - przypinki nie dośc że miałaś oryginalne to bardzo bardzo śliczne Pozazdrościć talentu siostrze

Ja też mialam siostrę na świadkową i nigdy w życiu nie pożałuje tej decyzji Spisała się znakomicie i z zalatwianiem panieńskiego I w pomocy co do ślubu jednak siostra potrafi znac siostrę z każdej strony co do różnych rzeczy to fakt

Trinette - to może tu sa miejsca...
http://parafiazbawiciela.org/poradnia-rodzinna/

my natomiast skorzystaliśmy z poradni tu:
http://www.chrystuskrol.pl/

__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2011-07-07 o 17:43
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:53   #1382
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny szperając znalazłam coś takiego:..inne...fajne... delikatne i NIE KICZOWATE...ale kto mi pomoże....i powie gdzie takie kupić????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rejestracjexa1 (1).jpg (32,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiadkowiews2.jpg (13,8 KB, 2 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:24   #1383
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
dziewczyny szperając znalazłam coś takiego:..inne...fajne... delikatne i NIE KICZOWATE...ale kto mi pomoże....i powie gdzie takie kupić????

najciekawsze jakie ja miałam w zanadrzu to były tu...
http://allegro.pl/tablice-rejestracy...644368471.html
te bliżej końca lub te ze słonikami itp.

Ale typowo takie co pokazałas...niestety nie widzialam
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:25   #1384
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

a może gdzies mi ktos takie zrobi??? akurat jak coś znajdę..to tego nie ma gdzie kupić..
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:45   #1385
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Bardzo możliwe czasami te różne sklepy itp.mogą zrobić na wzór lub według własnego pomysłu zawsze warto spytać
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 11:12   #1386
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
No i tu masz rację mylady bo wyprzedaż dotyczy modeli salonowych (najczęściej rozmiar 38/36) które mierzyło tysiące dziewczyn.
Tyle, że mentalność przyszłych Panien młodych jest dziwna wolą kupić suknię z komisu lub wypożyczyć (często za większa kwotę) niż kupić od pierwszej właścicielki z allegro. Widziałam ceny na allegro i są poniżej 50%wartości sukni, za wypożyczenie płaci się 50, 60%.
Takaya, nie uwierzysz... sprzedałam swoją suknię Jestem w szoku, w sumie szybko poszło. Fakt, że za 40% ceny, jednak myślę, że wyższa kwota nie wchodziła w grę. Chyba, że bym jeszcze poczekała do marca 2012 Do tego dziewczyna nawet sukni nie przymierzyła. Mam wysłać ją pocztą. Bardzo się cieszę, że ktoś będzie miał moją suknię i nie zestarzeje się w szafie a do tego coś mi się jednak zwróciło
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 08:45   #1387
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Tygrysia to super!!! To musiała się bardzo spodobać, skoro nawet nie mierzyła Sup[er bardzo się cieszę! A zdradzisz przez jaki portal udało Ci się ją sprzedać? Ja zaczynam się zastanawiać czy nie wystawić swojej na e-bay'u myślałam że w UK czy USA sprzedaż sukni jest rzadkością, ale jest cała masa ogłoszeń!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 10:02   #1388
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya, dziewczyna przeczytała ogłoszenie na tulipano.pl. Jednak wystawiłam suknie na na prawdę wielu portalach.... cały dzień siedziałam
Teraz mam inny problem. W co suknię zapakować, aby się nie zniszczyła. Myślałam o jakimś pudle, ale może masz inny pomysł. Będę wysyłała kurierem.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:01   #1389
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

tygrysia ale fajnie Ja od 2 tygodni nei mogę swojej sprzedać mimo, że obserwowana jest non stoop....Miałaś nei lada szczęście
A jak wysyłasz kurierem...to czy masz ją w pokrowcu>>? Bo jak tak, to wiesz, możesz ją zlożyć w nim na pół i do wielkiego kartonu wsadzic Z naklejką strożnie"
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 15:03   #1390
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A ja już jestem żoną Było cudownie, wzruszająco, pięknie... Ech, mogłabym to robić codziennie, byleby z tym samym mężczyzną
__________________
tak!
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 15:09   #1391
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ruda gratuluję ,wklej swoje zdjęcie w sukni jestem ciekawa jak wyglądałaś w tym pięknym dniu

Tygrysia najlepiej w pokrowiec, może później w jakiś duuuuży worek po śmieciach i w pudło. Tak aby była w miarę jak najmniej zgnieciona Pudło tez możesz dodatkowo jeszcze zabezpieczyć folią taką czarną specjalną, albo zwykłą spożywczą.

Toxic 2tyg to mało jeszcze potencjalna klientka nie znalazła ogłoszenie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 19:40   #1392
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
tygrysia ale fajnie Ja od 2 tygodni nei mogę swojej sprzedać mimo, że obserwowana jest non stoop....Miałaś nei lada szczęście
A jak wysyłasz kurierem...to czy masz ją w pokrowcu>>? Bo jak tak, to wiesz, możesz ją zlożyć w nim na pół i do wielkiego kartonu wsadzic Z naklejką strożnie"
Teraz jest kiepski okres na sprzedaż sukni Na allegro, też wiele osób obserwowało aukcję, ale nic z tego nie wynikło.
Tak będzie w pokrowcu

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
A ja już jestem żoną Było cudownie, wzruszająco, pięknie... Ech, mogłabym to robić codziennie, byleby z tym samym mężczyzną
Moje gratulacje !!! Pokaż koniecznie zdjęcia

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość

Tygrysia najlepiej w pokrowiec, może później w jakiś duuuuży worek po śmieciach i w pudło. Tak aby była w miarę jak najmniej zgnieciona Pudło tez możesz dodatkowo jeszcze zabezpieczyć folią taką czarną specjalną, albo zwykłą spożywczą.
Oki, dzięki. Tylko teraz muszę to pudło kupić... Masz może jakiś namiar, gdzie można duże pudło nabyć?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:11   #1393
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Tygrysia a po co kupować, przejdź się do jakiegoś Euro RTV czy molocha i zapytaj dadzą ci pudełko Bo tak to możesz mieć kłopot z kupieniem dużego pudła a tak dół sukni złożysz na 2, 3 razy bo nie ma sensu wysyłać w jakimś długim pudełku, bo jest duże prawdopodobieństwo,że pudło się uszkodzi
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:13   #1394
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, rzadko tutaj piszę, udzielam się głównie na sierpniowych, ale mam do Was pytanie: czy któraś z Was wynajmowała śpiewaczkę do kościoła? Potrzebowałabym kogoś sprawdzonego na 7.08. Gdybyście miały jakiś kontakt, byłabym wdzięczna.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 17:28   #1395
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tygrysia a po co kupować, przejdź się do jakiegoś Euro RTV czy molocha i zapytaj dadzą ci pudełko Bo tak to możesz mieć kłopot z kupieniem dużego pudła a tak dół sukni złożysz na 2, 3 razy bo nie ma sensu wysyłać w jakimś długim pudełku, bo jest duże prawdopodobieństwo,że pudło się uszkodzi
Znalazłam fajny sklep z pudłami i tam kupiłam. Mają wiele rozmiarów pudeł, do tego taśmy różnego rodzaju.
Zerknij: http://www.neopak.pl/kartony-pudeka-...3d3dca9e9ed378

Ja mojej sukni nie mogę jakoś bardzo złożyć przez te falbany. Ponadto, mam też koło, a ono ma z metr średnicy....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:12   #1396
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

takaya - no właśnie też wiem, że 2 tyg, to krótko jeszcze Do tego Pani w komisie mi powiedziała, że teraz sezon się kończy ale trzeba mieć nadzieję, że być może ktoś zechce ją kupić Jak nie teraz to od stycznia zacznie się sezon

tygrysia - fajny sklep Zawsze na wszelki wypadek sie przyda

Ruda - witaj jako żona Gratulacje
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:50   #1397
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Ruda - witaj jako żona Gratulacje
Dziękuję
A ja swojej sukienki nie sprzedaję na razie, najpierw muszę ją jeszcze wyprać do sesji plenerowej, jeśli takowa się odbędzie

Zdjęć cały czas nie mam żadnych, powinnam dostać jakieś od koleżanki dziś wieczorem, ale czekam czekam i nic

Ogólnie od momentu ślubu chodzę i uśmiecham się jak głupia do całego świata ze szczęścia
__________________
tak!
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:10   #1398
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A już za nie cały miesiąc - i się cieszę i jestem zdenerwowana

Bardzo was proszę o doradzenie. Poniżej moje zdjęcia z przymiarki - suknia nie jest jeszcze zwężona (kobiecina z tyłu mi trzyma) poza tym na zdjęciach wyszła trochę inaczej a mianowicie dziwczyna robiła zdjęcia trzymając aparat na wysokości swojego brzucha i jakoś tak dziwnie proporcje się zagubiły - jest napewno o wiele bardziej rozłożysta ( myślałam że tylko ja źle widzę ale moja mama która była ze mną potwierdziła, że na zdjęcia ch wygląda całkiem inaczej) Zdjęcie katalogowe też poniżej - choć na zdjęciu modelka ma chyba jakąś mego rozłożystą halkę bo aż tak rozłożysto tez nie wyglądałam

Na zdjęciach jestem w welonie prostym z kryształkami - i moim zdaniem wyglądam nijako , nie pasuje wg mnie do dołu sukni

Bardzo mi się podobają toczki , ten jeden jest może za wysoki ale ten niższy bardzo mi się podoba ( na zdjęciu jest biały ale może być też ecru)

Co w ogóle sądzicie?

Załączam swoje propozycje welonów , jak wam się podobają? Wiem ,że mogę się spotkać z opiniami że za dużo tego wszystkiego... ale z tym prostym welonem jakoś mdło wyglądam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (111,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (105,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (101,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (102,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (107,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MD051.jpg (46,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MD221.jpg (44,3 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez Niuniaczek
Czas edycji: 2011-07-16 o 09:47
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:49   #1399
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

I welony:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1247916835_mercator_161_www.jpg (22,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1266593993_W 103.jpg (20,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1266594758_W 45.jpg (22,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini_1232227047_7.jpg (5,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57.jpg (25,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58.jpg (28,8 KB, 6 załadowań)
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 12:30   #1400
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Powiem Ci że ten toczek nie byłby zły gdyby nie to że ma jeszcze welon z tyłu...
Ja do takiej sukni założyłabym tylko kwiat we włosy no ale ja w ogóle lubię minimalizm.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 21:37   #1401
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

No właśnie , sama nie wiem, ale ja chcę mieć welon a jak wyglądam w tym prostym welonie? Pasował by jakiś welon z tych podanych przeze mnie?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:43   #1402
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Moim zdaniem pasowałby prosty welon, ale jakoś dziwnie wygląda tak założony na ramiona, chcesz tak mieć w kościele?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:38   #1403
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
No właśnie , sama nie wiem, ale ja chcę mieć welon
Hej, zobacz te pannę młodą w tym video. Ma podobną suknię do Twojej - gorsetową z burzą falbanek. To co zalożyła na głowe moim zdaniem jest idealne, bo gęsty czub na glowie z welonem i gęsty dol może nie wyglądać za dobrze - w sensie za duzo dobrego
filmik:
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:08   #1404
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
I welony:

Suknia zawsze będzie lekko inaczej wyglądac na danej osobie niż na zdjęciu Pamiętajmy, że na fotach maja one pod spodem tak ułożone suknie by wyglądaly na takie "pelne" itp. Suknia Twoja jest śliczna bardzo zbliżona stylem do mojej...tyle, że ja miałam większy dekolt w serce wycięty i delikatne ramiączka idące na szyje

Co do welonu...ten pierwszy co masz jest ladny Mi sie podoba ale jak mogę być szczera, to bardziej mi się podoba toczek (gdyby był bez welonu - jest prześliczny) i patrzać na zdjęcia samych welonów, to ten pierwszy jest fajny i ten ostatni ale to tak na koniec...kwestia który z nich lepiej wygląda z suknią
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 22:28   #1405
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pasowałby prosty welon, ale jakoś dziwnie wygląda tak założony na ramiona, chcesz tak mieć w kościele?
Był taki pomysł, żeby zasłonić ramiona welonem zamiast bolerka w Kościele - ale to i tak się nie sprawdzi - musiałabym chyba go przykleić by się nie zsuwał

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Hej, zobacz te pannę młodą w tym video. Ma podobną suknię do Twojej - gorsetową z burzą falbanek. To co zalożyła na głowe moim zdaniem jest idealne, bo gęsty czub na glowie z welonem i gęsty dol może nie wyglądać za dobrze - w sensie za duzo dobrego
filmik:
No właśnie już sama nie wiem .. niby jest ryzyko że będzie "gęsty czub : ale bez tego czuję się jakoś łyso, zobaczę jeszcze jak fryzura wyjdzie . Ta dziewczyna z filmu wygląda prześlicznie ale ona ma typowy toczek - czyli pseudo kapelusik- tego nie chę

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Suknia zawsze będzie lekko inaczej wyglądac na danej osobie niż na zdjęciu Pamiętajmy, że na fotach maja one pod spodem tak ułożone suknie by wyglądaly na takie "pelne" itp. Suknia Twoja jest śliczna bardzo zbliżona stylem do mojej...tyle, że ja miałam większy dekolt w serce wycięty i delikatne ramiączka idące na szyje

Co do welonu...ten pierwszy co masz jest ladny Mi sie podoba ale jak mogę być szczera, to bardziej mi się podoba toczek (gdyby był bez welonu - jest prześliczny) i patrzać na zdjęcia samych welonów, to ten pierwszy jest fajny i ten ostatni ale to tak na koniec...kwestia który z nich lepiej wygląda z suknią
Czyli ten co mam na głowie tak? , ten ostatni welon i tak zamówię , na allegro kosztuje 18 zł a w salonie na Jana Pawła babeczka mi krzyknęła 200 zł. Toczek mnie cały czas kusi
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:25   #1406
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cześć dziewczyny Ja tez już po
oto moja relacja i zdjęcia:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=528318&page=94

szkoda, że już po wszystkim
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 09:04   #1407
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Badzia szkoda, że nie dałaś linka bezpośrednio do notki
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:27   #1408
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziękuję za życzonka
ale nie wiem jak to zrobić
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:20   #1409
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzonka
ale nie wiem jak to zrobić
Każdy post na górze po prawej stronie ma swój numer. Kliknij na niego i skopiuj jego adres
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:12   #1410
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczynki...ja to chyba mam niefart!!!!
od ponad roku umówiona z wizastką...potem urywa nam się kontakt...w popłochu szukam kogoś innego...jak prawie znajduję ...ona się odzywa...wszystko więc ustalone...na próbny umówione...ale ona nie pyta o mój adres..???
wczoraj raniutko napisałam jej czy jest jej potrzebny....a tu cisza!!! i potem dostaję smsa od niby jej męża..że ona jest w szpitalu..nagle ma jakiś zabieg i że muszę kogoś innego poszukać.....ja nikomu źle nie życzę..a wypadki się zdarzają...ale ja miałam z nią przejścia od początku....i zawsze cieszyłam si,ę , że znalazłam kogoś z dobrymi opiniami i w dodatkuza bardzo małe pieniądze...i czywiście nie na wszytskim należy ciąć koszta i oszczędzać!!! tak więc wczoraj o 11 zostałam na lodzie- 4 godziny przed planowaną próbną stylizacją...i kilka godzin więcej przed moim panieńskim!!!
ale..powrociłam szybko do pisanych maili, wtedy gdy szukałam kogoś innego..i natchnęłam się na jakieś nazwisko...wrzuciłam w google...SZOK...super recencje...DZWONIE...nie odbiera - piszę smsma...jaka sprawa..że jestem w rozpaczy...a dziewczyna o dziwo-MA CZAS..o dziwo...bo to jedna z tych "bardziej znanaych" w tym świecie...i wna dzień ślubu ma też czas...jeju serce zabiło mocniej..jeszcze mocniej jak cenę podała... )) ale nie aż tak mocno..
no ale co zrobić..szczęście w nieszczęściu...i suuuper..makijaż miałam mocny jak nigdy...oko wielkie...że siostra mi się przyglądała wiecznie...fryzurka też ok..dziewczyna twórcza ..z pomysłem...słuchająca moich wyobrażeń...
Gorąco polecam Ewę Mrozowską..młodą i nieco zwariowaną otwartą i utalentowaną osobę...http://www.evamrozowska.com/
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.