Oleje i olejki do włosów - cz. V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 09:31   #1381
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A czy ktoś tak ma poza mną, że się mu po płukance octowej robią bardziej szorstkie i ciężej je rozczesać?
ja tak mam i zamiast blyszczacych wlosow to mam idealny mat, smiesznie to wyglada ;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:21   #1382
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
nie pisz takich rzeczy
dzis pierwszy raz zrobiła płukanke mam nadzieje że będzie ładnie pieknie
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja tak mam i zamiast blyszczacych wlosow to mam idealny mat, smiesznie to wyglada ;D
No cóż, widać, że nie jestem sama Ale na pewno jestem w mniejszości Próbowałam już octu winnego i octu jabłkowego. No i ja jestem akurat na nie W ogóle, u mnie jak dotąd żadna płukanka się nie sprawdziła. Nawet ta z l-cysteiną. No i nie wiem, jak teraz ją wykorzystać...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:02   #1383
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kurcze blaszka to mnie zagiełas teraz byłam w Rossmannie w którym żadko bywam bo w moim nie było tej maści i tam jest jakiś inny układ asortymentu
nie wiem nie pamietam
spoko

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Tam, gdzie balsamy do ciala i produkty dla kobiet w ciazy. A dokladniej kolo olejku BD fur mama
dziękuje bardzo
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:19   #1384
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Dzień dobry.

Podziękowania dla Was, że taką bazę wiedzy stworzyłyście. Dozgonna wdzięczność !!!

Mam małe dzieci, więc przyznam się bez bicia, że przeczytałam tylko obecną część o olejkowaniu oraz przypisy z pierwszej strony i "przeszukaj ten wątek "

Szybciej piszecie jak ja czytam Oczywiście teraz jak już nadgoniłam będę wracać do poprzednich części bo warto.


Olejkuję włosy od niespełna miesiąca, znaczy teraz olejkuję, bo wcześniej to je topiłam w oleju 45 minut mi to zajmuje na razie Bedzie szyciej ?
Mieszam olej sojowy 2 łyżeczki + 1 łyżeczka rycynowego + 1 łyżeczka olejku ze słodkich migdałów. Wcieram pasmo po pasmie (baaardzo fajna metoda)

ale kupiłam ostatnio olejek jojoba, naczytałam sie o nim, że świetny.
I... teraz nie wiem czy moge go położyć na dłużej, bo na opakowaniu jest instrukcja (do kuracji na ciepło wprawdzie), ale...
załączam zdjęcia i proszę Was bardzo i będę wdzięczna jak któraś mi pomoże i powie czy ten olejek mogę wymieszać z moim sojowym zamiast tego migdała i trzymac te 3-4 godziny ? Czy to jakiś inny olejek ? Ponadto uwielbiam zapach kokosa więc niedługo i on u mnie zagości

Nie krzyczcie na mnie, jeżeli było w poprzednich częsciach, ale przeczytanie tych 170 stron zajmie mi 17 dni razy 4 ...


Serdecznie pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120317.jpg (17,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120315.jpg (31,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120314.jpg (39,6 KB, 19 załadowań)
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:22   #1385
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Podziękowania dla Was, że taką bazę wiedzy stworzyłyście. Dozgonna wdzięczność !!!

Mam małe dzieci, więc przyznam się bez bicia, że przeczytałam tylko obecną część o olejkowaniu oraz przypisy z pierwszej strony i "przeszukaj ten wątek "

Szybciej piszecie jak ja czytam Oczywiście teraz jak już nadgoniłam będę wracać do poprzednich części bo warto.


Olejkuję włosy od niespełna miesiąca, znaczy teraz olejkuję, bo wcześniej to je topiłam w oleju 45 minut mi to zajmuje na razie Bedzie szyciej ?
Mieszam olej sojowy 2 łyżeczki + 1 łyżeczka rycynowego + 1 łyżeczka olejku ze słodkich migdałów. Wcieram pasmo po pasmie (baaardzo fajna metoda)

ale kupiłam ostatnio olejek jojoba, naczytałam sie o nim, że świetny.
I... teraz nie wiem czy moge go położyć na dłużej, bo na opakowaniu jest instrukcja (do kuracji na ciepło wprawdzie), ale...
załączam zdjęcia i proszę Was bardzo i będę wdzięczna jak któraś mi pomoże i powie czy ten olejek mogę wymieszać z moim sojowym zamiast tego migdała i trzymac te 3-4 godziny ? Czy to jakiś inny olejek ? Ponadto uwielbiam zapach kokosa więc niedługo i on u mnie zagości

Nie krzyczcie na mnie, jeżeli było w poprzednich częsciach, ale przeczytanie tych 170 stron zajmie mi 17 dni razy 4 ...


Serdecznie pozdrawiam
Oleju jojoba możesz używać tak, jak i każdego innego Możesz nim więc zastąpić olej ze słodkich migdałów w swojej mieszance.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:25   #1386
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Podziękowania dla Was, że taką bazę wiedzy stworzyłyście. Dozgonna wdzięczność !!!

Mam małe dzieci, więc przyznam się bez bicia, że przeczytałam tylko obecną część o olejkowaniu oraz przypisy z pierwszej strony i "przeszukaj ten wątek "

Szybciej piszecie jak ja czytam Oczywiście teraz jak już nadgoniłam będę wracać do poprzednich części bo warto.


Olejkuję włosy od niespełna miesiąca, znaczy teraz olejkuję, bo wcześniej to je topiłam w oleju 45 minut mi to zajmuje na razie Bedzie szyciej ?
Mieszam olej sojowy 2 łyżeczki + 1 łyżeczka rycynowego + 1 łyżeczka olejku ze słodkich migdałów. Wcieram pasmo po pasmie (baaardzo fajna metoda)

ale kupiłam ostatnio olejek jojoba, naczytałam sie o nim, że świetny.
I... teraz nie wiem czy moge go położyć na dłużej, bo na opakowaniu jest instrukcja (do kuracji na ciepło wprawdzie), ale...
załączam zdjęcia i proszę Was bardzo i będę wdzięczna jak któraś mi pomoże i powie czy ten olejek mogę wymieszać z moim sojowym zamiast tego migdała i trzymac te 3-4 godziny ? Czy to jakiś inny olejek ? Ponadto uwielbiam zapach kokosa więc niedługo i on u mnie zagości

Nie krzyczcie na mnie, jeżeli było w poprzednich częsciach, ale przeczytanie tych 170 stron zajmie mi 17 dni razy 4 ...


Serdecznie pozdrawiam
Spokojnie mozesz uzyc tej jojoby na dluzej, nie musisz kierowac sie instrukcja podana na buteleczce.

Jakiej dlugosci masz wlosy? 17.5cm tak jak jest to napisane w podpisie?
Skoro tak, to 4 lyzeczki to naprawde duzo...
Nie masz pozniej problemow ze splukaniem tej mieszanki?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:27
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:32   #1387
drewniana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nigdy nie wiem gdzie jestem...
Wiadomości: 35
GG do drewniana
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

hej dziewczyny nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to pytanie, ale nie mam pomysłu gdzie by je można zadać, a nie chcę nowego wątku zakładać. Mianowicie czy któraś z Was wie może gdzie mogłabym w Bydgoszczy kupić olej do włosów? Chcę dopiero zacząć przygodę z olejowaniem i wolałabym kupić na miejscu zamiast zamawiać w sieci, z różnych powodów.
Pozdrawiam
__________________
Największe zwycięstwo to pokonanie samego siebie


drewniana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 11:42   #1388
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Spokojnie mozesz uzyc tej jojoby na dluzej, nie musisz kierowac sie instrukcja podana na buteleczce.

Jakiej dlugosci masz wlosy? 17.5cm tak jak jest to napisane w podpisie?
Skoro tak, to 4 lyzeczki to naprawde duzo...
Nie masz pozniej problemow ze splukaniem tej mieszanki?
Podpis jest bieżący 17,5 to długość pasemka za uchem, włoski od czubka włosów to obecnie około 35 cm

no właśnie dzisiaj mi została około 1 łyżeczka w miseczce. Za dużo tego pakuję. To moje początki więc troszkę nie śmiało do tego podchodzę. Boję się np naoliwić włoski tylko migdałem.Kocham mój olej sojowy, to mój towarzysz od.... 9 lat, pierwszorzędny w peelengu kawowym czy solnym (przepraszam z offtop, ale może choć troszkę się zrewanżuje za pomoc) pracowałam kiedyś w fabryce kosmetyków naturalnych, a to baza w peelingach i olejkach kąpielowych . Więc robię domieszki z tym właśnie olejem.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Oleju jojoba możesz używać tak, jak i każdego innego Możesz nim więc zastąpić olej ze słodkich migdałów w swojej mieszance.
Dziękuje pięknie

Cytat:
Napisane przez drewniana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to pytanie, ale nie mam pomysłu gdzie by je można zadać, a nie chcę nowego wątku zakładać. Mianowicie czy któraś z Was wie może gdzie mogłabym w Bydgoszczy kupić olej do włosów? Chcę dopiero zacząć przygodę z olejowaniem i wolałabym kupić na miejscu zamiast zamawiać w sieci, z różnych powodów.
Pozdrawiam
zależy jaki olej oliwę z oliwek czy z pestek różnorakich kupisz nawet w małym osiedlowym sklepiku
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:43
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:56   #1389
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez drewniana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to pytanie, ale nie mam pomysłu gdzie by je można zadać, a nie chcę nowego wątku zakładać. Mianowicie czy któraś z Was wie może gdzie mogłabym w Bydgoszczy kupić olej do włosów? Chcę dopiero zacząć przygodę z olejowaniem i wolałabym kupić na miejscu zamiast zamawiać w sieci, z różnych powodów.
Pozdrawiam
Oleje przeznaczone specjalnie do włosów/skóry można kupić w sklepach zielarskich, drogeriach, aptekach... nie pomogę w kwestii konkretnych miejsc, bo nie jestem z Bydgoszczy ale większość z nas tutaj używa przede wszystkim normalnych spożywczych olejów, dostępnych w marketach i zwykłych sklepikach wystarczy rozejrzeć się w pierwszym lepszym po półce z olejami i na pewno będzie oliwa z oliwek, winogronowy... niektóre sklepy mają naprawdę duuuży wybór olejów i właściwie chyba wszystkie nadają się na włosy a to jaki będzie najlepszy dla Ciebie musisz sprawdzić sama - na każde włosy działają trochę inaczej
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:57
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:02   #1390
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Podpis jest bieżący 17,5 to długość pasemka za uchem, włoski od czubka włosów to obecnie około 35 cm

no właśnie dzisiaj mi została około 1 łyżeczka w miseczce. Za dużo tego pakuję. To moje początki więc troszkę nie śmiało do tego podchodzę. Boję się np naoliwić włoski tylko migdałem.Kocham mój olej sojowy, to mój towarzysz od.... 9 lat, pierwszorzędny w peelengu kawowym czy solnym (przepraszam z offtop, ale może choć troszkę się zrewanżuje za pomoc) pracowałam kiedyś w fabryce kosmetyków naturalnych, a to baza w peelingach i olejkach kąpielowych . Więc robię domieszki z tym właśnie olejem.
Z czasem na pewno dojdziesz do wprawy
Ja mam wlosy podobne jak Twoje, ok. 31 cm (nie umiem ich mierzyc, od 3 miesiecy mam taka dlugosc ). Zaczynalam od nakladania 1,5 lyzki, teraz wystarcza mi 3/4

Skoro pracowalas w takim miejscu to na pewno masz mase informacji, ktorymi moglabys sie tu podzielic
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:06   #1391
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez drewniana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to pytanie, ale nie mam pomysłu gdzie by je można zadać, a nie chcę nowego wątku zakładać. Miaosów? Chcę dopiero zacząć przygodę z olejowaniem i wolałabym kupić na miejscu zamiast zamawiać w sieci, z różnych powodów.
Pozdrawiam
Zawsze możesz kupić olejki z rossmanna. Są łatwo dostępne, stosunkowo tanie. Ja mam alterry z migdałem i papaja i dobrze mi służy. Dziewczyny do włosów używają również z grantem i antycellulitowy z pomarańczą i brzozą - podobno najlepiej działa na włosy. Ciekawy skład ma również oliwka babydream fur mama. Przeznaczona jest dla kobiet w ciąży, i ma zapobiegać powstawaniu rozstępów ale do włosów też się nada.
Wszystkie możesz je znaleźć tam gdzie balsamy do ciała.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 12:12   #1392
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

ale kupiłam ostatnio olejek jojoba, naczytałam sie o nim, że świetny.
a gdzie dorwałas taki olejek?

mi jednak ewidentnie nie sluzy heenara :( nawet jesli zmieszalam pol na pol z kokosem, wrocilam do alterry i włosy takie jak byc powinny

moze zdobęde olejek alverde z pachuli i cassis i dwie odzywki
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:22   #1393
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cześć dziewczyny
Jestem blondynką, mam włosy do ramion, moim zdaniem są zdrowe, czasami znajdę rozdwojoną końcówkę, ale od kiedy lepiej o nie dbam - olej kokosowy, to jest chyba poprawa.
Dopiero zaczynam przygodę z olejowaniem - używam tylko oleju kokosowego, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Myślicie, że ten z winogron się nada: OLEJ GUSTI ITALIA Z PESTEK WINOGRON ?
Pewnie jest rafinowany, nie? Wato go wypróbować, czy raczej dać sobie spokój?
Pomóżcie, proszę.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:40   #1394
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem blondynką, mam włosy do ramion, moim zdaniem są zdrowe, czasami znajdę rozdwojoną końcówkę, ale od kiedy lepiej o nie dbam - olej kokosowy, to jest chyba poprawa.
Dopiero zaczynam przygodę z olejowaniem - używam tylko oleju kokosowego, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Myślicie, że ten z winogron się nada: OLEJ GUSTI ITALIA Z PESTEK WINOGRON ?
Pewnie jest rafinowany, nie? Wato go wypróbować, czy raczej dać sobie spokój?
Pomóżcie, proszę.
Jak masz taki w domu to jasne, nakładaj na włosy Może się okaże, że olej z pestek winogron jest dla Ciebie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:47   #1395
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jak masz taki w domu to jasne, nakładaj na włosy Może się okaże, że olej z pestek winogron jest dla Ciebie
dzięki za odpowiedź
ale nie popsuję sobie tym włosów? ja trochę panikara jestem.
nie przyciemnię ani nic złego sobie nim nie zrobię, tak?
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:49   #1396
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
ale nie popsuję sobie tym włosów? ja trochę panikara jestem.
nie przyciemnię ani nic złego sobie nim nie zrobię, tak?

od winogronowego nic niepożądanego nie powinno się stać
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:13   #1397
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
ale nie popsuję sobie tym włosów? ja trochę panikara jestem.
nie przyciemnię ani nic złego sobie nim nie zrobię, tak?
Olej z pestek winogron nie przyciemnia jasnych włosów. Na początku tego wątku jest pigułka, a w niej duuużo ciekawych informacji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:32   #1398
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a gdzie dorwałas taki olejek?

mi jednak ewidentnie nie sluzy heenara :( nawet jesli zmieszalam pol na pol z kokosem, wrocilam do alterry i włosy takie jak byc powinny

moze zdobęde olejek alverde z pachuli i cassis i dwie odzywki

Na moich włosach również Heenara cudów nie działa. Jak nałożyłam ją pierwszy raz to włosy były mega błyszczące, a teraz jak ją nakładam to wyglądają na wysuszone :/
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:38   #1399
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Ja odstawiam i tylko na skalp będę używać i tak prawie miesiąc męczyłam nią włosy to chyba przez te zioła.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 15:50   #1400
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Czyli beda się tak te końcówki wywijać ..
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:50   #1401
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Hej
co myślicie o tym składzie?

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor Oil) Oil, Isopropyl Myristate, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Ethylhexyl (ocyl) Methoxycinnamate, BHT

Pomoże włosom?
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:18   #1402
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Hej
co myślicie o tym składzie?

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor Oil) Oil, Isopropyl Myristate, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Ethylhexyl (ocyl) Methoxycinnamate, BHT

Pomoże włosom?
Co to za produkt?
Ja bym wolała wymieszać kokosa z rycyną i nałożyć to na głowę niż wydawać pieniądze na to wyżej, bo pewnie droższe, ale to tylko ja .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:34   #1403
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

A ja ostatnio nie domyłam heenary W ogóle nie potrafię myć odżywką.. Dzisiejszy wieczór i noc również spędzimy razem Mam nadzieję, że pomoże mi na moje wypadanie.
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:40   #1404
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a gdzie dorwałas taki olejek?

mi jednak ewidentnie nie sluzy heenara :( nawet jesli zmieszalam pol na pol z kokosem, wrocilam do alterry i włosy takie jak byc powinny

moze zdobęde olejek alverde z pachuli i cassis i dwie odzywki
Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość

Na moich włosach również Heenara cudów nie działa. Jak nałożyłam ją pierwszy raz to włosy były mega błyszczące, a teraz jak ją nakładam to wyglądają na wysuszone :/

a ja się z heenarą bardzo polubiłam

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No cóż, widać, że nie jestem sama Ale na pewno jestem w mniejszości Próbowałam już octu winnego i octu jabłkowego. No i ja jestem akurat na nie W ogóle, u mnie jak dotąd żadna płukanka się nie sprawdziła. Nawet ta z l-cysteiną. No i nie wiem, jak teraz ją wykorzystać...
u mnie nie sprawdza się nawet mydełko sesa, a to mydełko + płukanka octowa = idealny mat
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:40   #1405
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Co to za produkt?
Ja bym wolała wymieszać kokosa z rycyną i nałożyć to na głowę niż wydawać pieniądze na to wyżej, bo pewnie droższe, ale to tylko ja .

http://www.helfy.pl/kokosowy-perfumo...ejek-do-wlosow

Już i tak kupiłam
tylko 100 ml, mam właśnie na głowie
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:52   #1406
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

kupiłam sobie zachwalany tutaj Babydream do zmywania olei i zamierzam go dziś wypróbować
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:57   #1407
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a gdzie dorwałas taki olejek?
W sklepie ze zdrową żywnością Holland & Barrett

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Skoro pracowalas w takim miejscu to na pewno masz mase informacji, ktorymi moglabys sie tu podzielic
Z miłą chęcią podpowiem, doradzę

zakupiłam okej kokosowy i taki smalec tam w środku ... nie pachnie
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-02-25 o 18:59
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:19   #1408
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
zakupiłam okej kokosowy i taki smalec tam w środku ... nie pachnie
Olej kokosowy ma postać stałą, rozpuszcza się pod wpływem ciepła A skoro nie pachnie, to pewnie jest rafinowany. Jakiej masz firmy?
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-02-25 o 20:44
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:24   #1409
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Co tutaj taka posucha dzisiaj? Nikt nie olejuje?


Dziewczyny,który olej wybrałybyście jak ten naj,gdybyście miały wybór-Khadi,Sesa,Heneera czy Bhringraj?I czy olej kokosowy z KTC ma zapach(bo jest rafinowany)?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:43   #1410
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Jak dla mnie khadi
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.