Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 07:38   #1381
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
...

Babka, o której pisałam wyżej, przesłała im odwołanie - nawet nie ustosunkowali się do jej wypowiedzi, tylko znowu tę samą formułkę wklepali.

A zresztą możecie same przeczytać :
http://forum.gazeta.pl/forum/w,807,9...lanie.html?v=2
Solciu, przeczytałam tę dyskusję na forum i mi się wydaje, że Twoja sprawa jest jednak inna niż tej pani i akurat ta pani nie miała racji.
Otóż (rzekoma moim zdaniem) wada butów tamtej, to faktycznie uszkodzenia mechaniczne - owo przecieranie na czubkach w miejscu które nazywają obciągami, występuje albo przy potknięciach, kopnięciach i innych działaniach, albo od wewnątrz, kiedy np. stopa jest zbyt duża w stosunku do rozmiaru i/lub kiedy są znoszone i nie jest to wada buta, żaden but ani materiał w standardowym obuwiu nie wytrzyma pewnego traktowania (to tak jakby reklamować obdarty ze skórki obcas, bo nam noga wpadła w np. metalową kratkę)

W Twoim wypadku, jest to zepsucie się zamka, może nastąpić albo ze starości (nie dotyczy), albo kiedy na siłę zapinamy za wąskie kozaki (sądzę, że też nie dotyczy Twoich) albo kiedy po prostu materiał, czyli zamek jest złej jakości, a to jest właśnie wada ukryta, czyli powód do reklamacji.

I w ponownej reklamacji powinnaś to ująć, a możesz także napisać, że w razie ponownej odmowy, skierujesz sprawę do PIH, UOGiK i inszych, a nawet zwrot kosztów drugiej przesyłki, bo ponosisz je z winy sklepu/rzeczoznawcy, który nie wykazał staranności w ocenie, może podziała.

Z drugiej strony, to jest właśnie wada sklepów internetowych, że koszta przesyłki są zniechęcające i rozumiem Twoje obawy i niechęć ponownego wydania kasy na przesyłkę, ja się nachodziłam do Złotych szałasów, ale swoje wychodziłam i dziewczyny w sklepie były życzliwe, ba, nawet mi powiedziały, że teraz jest sporo reklamacji na jakość materiałów i wykonania rzeczy w Venezii (pewnie zaczęli szyć w Chinach)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:49   #1382
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Czyli nie jestem jedyna Normalnie szlag mnie trafił, jak go wycofali. Takiego mam na nich focha, że do dziś nie kupiłam żadnego armaniaka.
Jak wypytywałam w różnych sklepach o Maestro to byli zdziwieni, że szukam akurat tego tuszu, a nie ETK .
Jedynie w jednym z warszawskich D. ze stoiskiem armaniaka pewien pan podzielił mój zachwyt nad Maestro, wyraził też ubolewanie nad jego wycofaniem, bo - jak stwierdził - też go używał (zakładam, że zawodowo robi mejkapy ), no i polecił mi w zamian jednak ETK, choć nie twierdził, że killer mi mistrza zastąpi .
ETK ostatecznie się w ogóle u mnie nie sprawdził i znowu szukam ideału. Jak go znajdę (w co już zaczynam wątpić), to pewnie natychmiast zostanie wycofany, to u mnie powtarzający się z wieloma kosmetykami schemat .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Słyszałam. Strasznie mi przykro.
Czytałam wiele wywiadów z Inglotem, obserwowałam jego karierę i szczerze dopingowałam i podziwiałam. Człowiek z pasją, talentem, mnóstwem pomysłów i niesamowitą operatywnością. Świetny polski biznesmen. Wyprodukował w końcu coś polskiego w Polsce, co cenione jest na całym świecie, niczym kiedyś namioty Aviotexu z mojego rodzimego miasta, obecnie sprzedane i zaprzepaszczone, jak większość sukcesów w naszym kraju. Mam nadzieję, że ktoś mądry przejmie jego dorobek, poprowadzi firmę z polotem i nie sprzeda obczyźnie ideałów Inglota.

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------


Olej ten butyk, wiele negatywnych opinii o nich czytałam. Znalazłam ostatnio sklep z takimi ciuchami/butami/dodatkami/rzeczami do domu, że non stop siedzę i coś kupuję, zalando.pl. To jakby europejski Asos. Ale ceny i promocje bardziej atrakcyjne, wybór bardziej niszowych marek (sporo jest np. niemieckich, w bardziej alternatywnym stylu). Kupiłam m.in. kilka par cudnych skórzanych butów za 130zł. Tylko rzeczy znikają szybko i trzeba się rzucać Dostawa kurierem gratis i zwrot też gratis (!), co budzi we mnie nadzieję na początek obsługi na poziomie w Polsce.

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------


Never, a Ty tak po Revitalashu masz, czy naturalnie? Do tego super podkręcone. Zazdraszczam
Co do p. Inglota - podziwiam, że tak potrafił zbudować markę. Naprawdę miło było czytać choćby na Temptalii zachwyty nad rodzimymi kosmetykami, których same tak do końca nie doceniamy (no ja tam wolę MAC'a ). Jednocześnie jakoś automatycznie rodzi się wątpliwość, czy jego wysiłki nie zostaną zaprzepaszczone. Oby nie.

A na Zalando też często przesiaduję. Mam już od nich dwa sweterki i bluzkę, teraz czekam na dwie kolejne "ciuchowe" paczuchy. Tam jest bardzo dużo marek dostępnych i czasem na naprawdę fajne przeceny można trafić. No i najlepsze są darmowe, 30-dniowe zwroty . Raz odsyłałam za małą bluzkę i normalnie pan po nią przyjechał w umówionym dniu i godzinie do pracy .
Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
oh, ja jeszcze nie mam nic - w skrzynce pusto, SMS nie zadźwięczał
ale czekam....


piękne rzęsy, jakie podkręcone i długie....
Ja SMSa też nie dostałam, a przesyłka na pewno przyjdzie, spokojnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:50   #1383
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Byłam już w sądzie konsumenckim i stwierdzam, że nasze prawo jest beznadziejne. Sędzina tylko pytała przedstawiciela czy zgadza się na moje warunki czy nie i tutaj już pozostaje tylko dobra wola sklepu. Jeżeli zgodzi się (przecież mógł to zrobić wcześniej więc wątpię żeby zmienił zdanie) to wygram a jeżeli odmówi to po sprawie. Sąd jeszcze wysyła obuwie do swojego rzeczoznawcy - u mnie napisał, że buty są z niskiej jakości materiałów ale i tak nie mogłam nic wyegzekwować bo przecież przedstawiciel nie zgodził się a sędzina stwierdziła, że w dzisiejszych czasach nie płacimy za jakość tylko za "metkę". Gratuluję jej podejścia
Smutna historia, a wniosek z niej płynie taki, że w przypadku problemów klient może okazać się całkiem bezsilny I całą "ochronę konsumenta" można o kant tyłka potłuc.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:28   #1384
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Smutna historia, a wniosek z niej płynie taki, że w przypadku problemów klient może okazać się całkiem bezsilny I całą "ochronę konsumenta" można o kant tyłka potłuc.
Tak naprawdę to różnie z tym bywa. Wg mnie przegięcia się zdarzają po jednej i drugiej stronie. Są klienci, którzy nadużywają swoich praw, o czym była już tu mowa (np. reklamowanie rzeczy bo już się znosiły) i sprzedawcy, którzy słusznie zgłaszanych reklamacji nie rozpatrują tak jak powinni.
Ja np. ostatnimi czasy dwukrotnie zmuszona byłam reklamować buty Kazara. W jednej parze (płaskie sandałki) po 2 miesiącach zaczęła się od wewnątrz łuszczyć wkładka i jednocześnie pękła podeszwa, a w zwykłych czółenkach za 430 zł (nie wiem skąd oni te ceny biorą) w obydwu butach pękła skóra w miejscu wsuwania stopy i to po piątym użyciu. Obydwie reklamacje zostały uwzględnione bez żadnych problemów i bez większych wysiłków z mojej strony, z tym że trochę to czasu trwało, ale bez przegięć. Oddano mi pieniądze, choć przyznam, że obydwu par szkoda mi było oddać, bo wyjątkowo przypadły mi do gustu.
Z kolei mojej koleżance nie uwzględnili reklamacji w Prima Moda, choć wada ewidentnie tkwiła w samych butach.
Byłam też świadkiem sytuacji, gdy pani przyszła zareklamować klapki, w których odkleiła się podeszwa. Otóż te buty wyglądały strasznie, były znoszone, brudne, po prostu zużyte. Ja wstydziłabym się coś takiego przynieść do sklepu. W sumie to ta odklejająca się podeszwa wyglądała na najmniejszy ich problem . Nie wiem, jak sprawa się skończyła, ale ekspedientka oczywiście zgłoszenie reklamacji przyjęła.

Jak widać w tym temacie nie ma reguł i czuby zdarzają się wszędzie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:50   #1385
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to musze miec i tusz gerla To ten z najnowszej kolekcji?
Ja mam dzis chanela na rzęsach i jest rewelacyjny według mnie, fakt moze posklejac przy 2 warstwach ale ja rzesy i tak zawsze przeczesuje wiec nie narzekam. Może uda mi sie cyknac foto jakieś to pokaże
co do chanel le volume podzielam Twoje zdanie, przyznam że kiler z niego i z kolorem i z efektem, u mnie jedna warstwa daje mocne wyraźnie wydłużone i pogrubione rzesy na dzien idealnie, prawda jest z troche skleja imminitable swiezy tez sklejał, jak polezy mysle ze nie bedzie tego problemu szczoteczka przypomina mi They real benefitu.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcia. Tusz mam od rana na rzesach nie opsypuje sie ani nic z tych rzeczy, zdjęcia wyszły jak zwykle do d**y
Never piekne rzęsy


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A moją miłością tuszową właśnie był Lancome. Tyle, że Fatale został wycofany To był geniusz!
ja znalazłam następce o którym tu wspominacie maestro to tez go wycofano
moja ulubione kredke sephorową tez wycofują

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
neath GretchenSp Młoda86 Solciuchna dzięki dziewczyny

ten nowy tusz guerlain to cils d'enfer? Bo kupilam go przed chwila

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39453863]Ja dostałam w zeszłym tygodniu. Mogę jutro obfocić za dziennego światła [/QUOTE]

hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:57   #1386
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tylko bym musiała ciągle odsyłać buty i tracić za każdym razem 15 zł na paczkę, a wątpię, żeby tą reklamację mi kiedykolwiek przyjęli...

Babka, o której pisałam wyżej, przesłała im odwołanie - nawet nie ustosunkowali się do jej wypowiedzi, tylko znowu tę samą formułkę wklepali.

A zresztą możecie same przeczytać :
http://forum.gazeta.pl/forum/w,807,9...lanie.html?v=2
Masz ci los, a tak chwaliłam butyka. Mam od nich trochę szpilek, odpukać, nic się z nimi nie działo. Ale już pewnie nic nie kupię, zwłaszcza, że od jakiegoś czasu wybitnie podchodzą mi buty z Aldo Misianko co do Venezii to swego czasu też się bujałam dość długo z reklamacją kozaków u nich, w końcu posłałam Tżeta (a on jest w stanie załatwić wszystko, tzw. człowiek do trudnych spraw) i koniec konców dobrze się skonczyło, ale jakoś straciłam ochotę na buty u nich. Co najśmieszniejsze najlepiej wspominam gwarację w CCC, miałam od nich kiedyś cudne sandałki, w których nonstop rozwalał się zamek, za każdym razem wymieniali mi na nowe, a potem jak już modelu nie było, mogłam wymienić na coś innego w tej cenie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:00   #1387
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A w ogóle to nie lubię reklamować rzeczy. Ostatnio reklamowałam na butyku i mi odrzucili. Buty na gwarancji. Z tego co czytałam w necie, niechętnie przyjmują reklamacje. Wszystkim odrzucają jak leci, wszędzie ta sama śpiewka. Czytałam z innego forum, jak jedna babka uparła się, chodziła do UOK no i W OSTATECZNOŚCI , z łachą, zwrócili jej 50% ceny za buty, które używała zaledwie 5 dni na półgodzinnych spacerach! Buty oczywiście zatrzymali. Żenada A miałam takie dobre zdanie o tej firmie, lubiłam tam kupować, bo ładne buty mają. Ale skoro dostaję gwarancję, która przysługuje mi tylko w teorii a nie praktyce, to odechciewa mi się tam kupować. Wykosztowałam się niepotrzebnie na przesyłkę.
Ja w Butyku reklamowałam 2 pary butów (botki i balerinki) i reklamacje uznali bez problemu. Jedna była jakoś 3lata temu a druga pół roku temu. Więc z swojej strony nie mam im nic do zarzucenia.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 09:03   #1388
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Temat reklamacji ...brrrrrrrr....
Powiem Wam z pozycji sprzedającego ...
Ludzie potrafią być tak bezczelni i nie posiadający żadnych zahamowań przed .... oszustwem , tak oszustwem, bo oddawanie do reklamacji rzeczy np . celowo zniszczonych to norma ... i ja to postrzegam w kategorii typowego oszustwa ...
Więcej mam do czynienia z mężczyznami ( taka branża) i przynoszenie przez nich butów ( taktycznych , wojskowych , w których , wiadomo, na bale , czy do pracy w banku się nie chodzi) na miesiąc przed końcem "gwarancji" ( 24 miesiące) zdarza się naprawdę dość często ...
Nie maja zachamowań , przynosząc naprawdę cuchnące, znoszone buty, z pościerana skórą - ewidentnie , po prostu zużyte i jako powód reklamacji podają , to że WYTARŁA się ściółka wewnątrz buta ...
Męski kurtki są przynoszone do reklamacji z powodu urwania się "dzyndzelka" od suwaka , albo z powodu tego , że "rękaw się skręca"

Mogłabym tak jeszcze długo wymieniać ...
Gdy nie uznaje się takich reklamacji , ludzie Ci zawracają głowę urzędom (UOKiK), a Ty musisz pisać pisma, stawiać się osobiście, robić dokumentację fotograficzną, archiwizować i ustosunkowywać się ....
Ile czasu i nerwów ...Eh ...

I tak , jak któraś z Was wcześniej zauważyła, naprawdę są ludzie, którzy bez skrupułów robią to notorycznie ... To ich sposób na życie ?


Oczywiście istnieją też sytuacje, że to sprzedawca/producent bezzasadnie nie uznaje reklamacji. Liczy na to , że klient odpuści ...
Jeżeli jesteśmy pewni zasadności swojej reklamacji to nie wolno nam odpuszczać ... Po to jest właśnie UOKiK, należy się do nich zwrócić ... Nie odpuszczać, bo to właśnie powoduje , że sprzedawcy próbują nas oszukać...

-------------------------------------------------------------------------

Dziękuję też wszystkim dziewczynom za informacje odnośnie rozświetlacza Chanel.
Koleżanka już zakupiła... zdecydowała się na zakup z allegro ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:16   #1389
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

MissScareAll, dzięki za link, właśnie zbierałam się, żeby tam zajrzeć, ale ciągle to odkładałam - specjalnie, żeby jeszcze zostało coś w portfelu

Misianko, z tym, że moje buty mają już rok, a rzeczoznawca napisał mi, że zepsucie suwaka to moja wina, bo znajduje się on po wewnętrznej stronie i jak chodzę to buty obcierają się o siebie. Fakt, że wcale nie zepsuł się od tego, bo nawet jakbym chciała obcierać o siebie nogami, to musiałabym chodzić jak łamaga, ale jak ja to udowodnię?

Tigerr, a nie jest tak, że sklep niekoniecznie musi zwracać kasę za towar, może po prostu wadę naprawić? Bo naprawić taki dzyndzel od suwaka to raczej mały problem, a taki koleś przynajmniej nie będzie miał podstaw do reklamacji
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:22   #1390
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
...
Misianko, z tym, że moje buty mają już rok, a rzeczoznawca napisał mi, że zepsucie suwaka to moja wina, bo znajduje się on po wewnętrznej stronie i jak chodzę to buty obcierają się o siebie. Fakt, że wcale nie zepsuł się od tego, bo nawet jakbym chciała obcierać o siebie nogami, to musiałabym chodzić jak łamaga, ale jak ja to udowodnię?

...
no właśnie możesz się na ten idiotyzm powołać, takie uzasadnienie to samobój

ja bym walczyła, ale ja zawzięta jestem i dobrze wytresowana w temacie reklamacyjnym i to w obie strony (ostatnia praca mnie sporo w tym względzie nauczyła, niestety nie mogę podać przykładów, bo branża wąska)

Tigerr i OlaM - j.w. zgadzam się w temacie czubków i wyłudzaczy i to oni poniekąd pośrednio przykładają się do sposobu rozpatrywania reklamacji innych (nie usprawiedliwiam sprzedawców, ale wiem skąd talka postawa może mieć źródło)

Soso - też lubię Aldo, a jeszcze bardziej, od czasu, jak czaiłam się na balerinki bardzo długo, potem nie było numeru, przysłali w końcu z Łodzi i ... zamiast 300 pln zapłaciłam ... 99 (bo weszły przeceny), aczkolwiek rzadko tam kupuję, bo mają mały wybór butów jakie lubię najbardziej (szpilek np. nie noszę prawie w ogóle, mam jedną parę i to dość szczególną)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-26 o 09:38
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:24   #1391
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

coś dla wielbicielek YSL : http://www.ibood.com/health-beauty-p...Saint_Laurent/
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 09:32   #1392
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no właśnie możesz się na ten idiotyzm powołać, takie uzasadnienie to samobój

ja bym walczyła, ale ja zawzięta jestem dobrze wytresowana w temacie reklamacyjnym i to w obie strony (ostatnia praca mnie sporo w tym względzie nauczyła, niestety nie mogę podać przykładów, bo branża wąska)
U mnie przedstawiciel sklepu jeszcze bardziej absurdalne wytłumaczenie podał, guma w trampkach (buty miały wysokość powyżej kostki) pękała, podeszwa rozklejała się, a materiał wychodził z gumy w podeszwie (cena 299 zł), bardzo niewiele w nich chodziłam. Przyczyna: klientka wkładała buty na siłę, bez rozsznurowania - oczywiście to powiedział w sądzie. Musiałabym mieć stopę jak noworodek żeby tak je wkładać
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:38   #1393
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

miałam dziś testować tusze ...
ale z rozpędu się umalowałam
no nic, zabieram pudło na soczewki, wlasną dwufazę, okularki i jakoś to będzie

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
U mnie przedstawiciel sklepu jeszcze bardziej absurdalne wytłumaczenie podał, guma w trampkach (buty miały wysokość powyżej kostki) pękała, podeszwa rozklejała się, a materiał wychodził z gumy w podeszwie (cena 299 zł), bardzo niewiele w nich chodziłam. Przyczyna: klientka wkładała buty na siłę, bez rozsznurowania - oczywiście to powiedział w sądzie. Musiałabym mieć stopę jak noworodek żeby tak je wkładać
eee, a co sąd na to?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:40   #1394
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
U mnie przedstawiciel sklepu jeszcze bardziej absurdalne wytłumaczenie podał, guma w trampkach (buty miały wysokość powyżej kostki) pękała, podeszwa rozklejała się, a materiał wychodził z gumy w podeszwie (cena 299 zł), bardzo niewiele w nich chodziłam. Przyczyna: klientka wkładała buty na siłę, bez rozsznurowania - oczywiście to powiedział w sądzie. Musiałabym mieć stopę jak noworodek żeby tak je wkładać


Jaja sobie robią. A jak Ci udowodnią to, że wkładałaś tak stopę? Kamerki były ukryte w tych trampkach?

Bez kitu, płaci się taką kasę to się wymaga, że to nie będzie szmelc. Jakbym chciała trampki, które zaraz się rozwalą to kupiłabym je za 20 zł na targu
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:49   #1395
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
miałam dziś testować tusze ...
ale z rozpędu się umalowałam
no nic, zabieram pudło na soczewki, wlasną dwufazę, okularki i jakoś to będzie

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



eee, a co sąd na to?
Nie zrobiło to na niej wrażenia, tylko wysłuchała, protokolantka notowała i tyle. Sędzina już na początku dała do zrozumienia, że sprawa jest przegrana bo płacę za metkę (Adidas) - to są jej dosłowne słowa przy wszystkich (to samo powiedziała na rozstrzygnięciu sprawy). Moje argumenty też zanotowali i tyle. Cała sprawa sprowadzała się tylko do tego, że sąd pytał przedstawiciela sklepu czy chce przyjąć moje warunki (chciałam obniżenia wartości obuwia). Jeżeli chce to wygrywam, a jeżeli nie to przegrywam. Sprawa trwa 10-15 minut. Poszłam tam bo miałam wolny czas i chciałam zobaczyć jak to wygląda.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:49   #1396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Umalowałam dzisiaj pierwszy raz rzęsy Le Volume De Chanel i bardzo ładnie wydłuża i podkręca. Pogrubienie też ciekawe. Świetna mocna czerń. Na dodatek szczoteczka o krótkich silikonowych wypustkach pozwala na nieinwazyjne malowanie się, tzn. nie fajtam sobie powieki
Co do sklejania - nic takiego nie zaobserwowałam u siebie - przeciwnie - ile bym nie dała warstw, to potrafi po każdej precyzyjnie je rozczesać i to mi się bardzo podoba. Natomiast moim zdaniem nie jest lepszy od macowego In Extreme Dimension.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:28   #1397
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowałam dzisiaj pierwszy raz rzęsy Le Volume De Chanel i bardzo ładnie wydłuża i podkręca. Pogrubienie też ciekawe. Świetna mocna czerń. Na dodatek szczoteczka o krótkich silikonowych wypustkach pozwala na nieinwazyjne malowanie się, tzn. nie fajtam sobie powieki
Co do sklejania - nic takiego nie zaobserwowałam u siebie - przeciwnie - ile bym nie dała warstw, to potrafi po każdej precyzyjnie je rozczesać i to mi się bardzo podoba. Natomiast moim zdaniem nie jest lepszy od macowego In Extreme Dimension.
Eve czyli mamy jeden tusz ktory nam obu pasuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:40   #1398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve czyli mamy jeden tusz ktory nam obu pasuje
No, na to wygląda dodam jeszcze ze moim zdaniem jest lepszy od ysl efc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:01   #1399
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Never, a Ty tak po Revitalashu masz, czy naturalnie? Do tego super podkręcone. Zazdraszczam
Dzięki Rzęsy mi odrobinę urosły po revi, ale oglądając zdjęcia innych dziewczyn i czytając o efektach jestem zawiedziona. Spodziewałam sie jakiegoś wow, odżywkę stosuję juz 4 miesiąc. Zależało mi na zagęszczeniu, ale niestety dalej są jakie są No cóż jak skończę revi poszukam czegoś innego

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
co do chanel le volume podzielam Twoje zdanie, przyznam że kiler z niego i z kolorem i z efektem, u mnie jedna warstwa daje mocne wyraźnie wydłużone i pogrubione rzesy na dzien idealnie, prawda jest z troche skleja imminitable swiezy tez sklejał, jak polezy mysle ze nie bedzie tego problemu szczoteczka przypomina mi They real benefitu.

Never piekne rzęsy
Dziękuje Wcześniej używałam pytona Helenki i nie ma w ogóle porównania- Chanel bije go na głowe Co prawda jego szczoteczką lepiej mi się rozczesywało rzęsy, ale dla efektu Chanel warto się troszkę pomęczyć Ogólnie to mam jeszcze kilka tuszy w zapasie ( od niedawna stałam się maniaczką ich ) więc będę z czasem testować kolejne. Póki co Chanel mnie bardzo zadawala

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowałam dzisiaj pierwszy raz rzęsy Le Volume De Chanel i bardzo ładnie wydłuża i podkręca. Pogrubienie też ciekawe. Świetna mocna czerń. Na dodatek szczoteczka o krótkich silikonowych wypustkach pozwala na nieinwazyjne malowanie się, tzn. nie fajtam sobie powieki
Co do sklejania - nic takiego nie zaobserwowałam u siebie - przeciwnie - ile bym nie dała warstw, to potrafi po każdej precyzyjnie je rozczesać i to mi się bardzo podoba. Natomiast moim zdaniem nie jest lepszy od macowego In Extreme Dimension.
Jak ja wam zazdroszczę dostępności MAC'a U mnie w mieście to ja sobie o nim mogę pomarzyć co najwyżej
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 11:30   #1400
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, na to wygląda dodam jeszcze ze moim zdaniem jest lepszy od ysl efc

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość



Dziękuje Wcześniej używałam pytona Helenki i nie ma w ogóle porównania- Chanel bije go na głowe Co prawda jego szczoteczką lepiej mi się rozczesywało rzęsy, ale dla efektu Chanel warto się troszkę pomęczyć Ogólnie to mam jeszcze kilka tuszy w zapasie ( od niedawna stałam się maniaczką ich ) więc będę z czasem testować
kolejne. Póki co Chanel mnie bardzo zadawala

ja mam 3 w uzyciu i 1 miniatura
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:41   #1401
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

wróciłam ... zachwycona kolorem fioletowego Guerlaina i wściekła na siebie, bo ostatecznie nie przetestowaałam naprawdę - uprzytomniłam sobie, ze po demakijażu na miejscu, nie założę soczewek = nie potestuję (mam -4,75, więc malowanie w ichnich lustrach bez wspomagania mija się z celem)
pomazałam tylko na swój czarny i tyle

szczoteczka Chanela nie wzbudza mojego zaufania, za krótkie wypustki, moich rzęs nie rozczesze w życiu

i zakochałam się w Prisme Libre Givenchy, Delicate Beige

w skrzynce nie ma Sephorowej zniżki

boli mnie brzuch
chyba zły dzień dziś
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-26 o 12:44
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:17   #1402
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowałam dzisiaj pierwszy raz rzęsy Le Volume De Chanel i bardzo ładnie wydłuża i podkręca. Pogrubienie też ciekawe. Świetna mocna czerń. Na dodatek szczoteczka o krótkich silikonowych wypustkach pozwala na nieinwazyjne malowanie się, tzn. nie fajtam sobie powieki
Co do sklejania - nic takiego nie zaobserwowałam u siebie - przeciwnie - ile bym nie dała warstw, to potrafi po każdej precyzyjnie je rozczesać i to mi się bardzo podoba. Natomiast moim zdaniem nie jest lepszy od macowego In Extreme Dimension.
Mimo iż ostatnio trzymam się nadzwyczaj dzielnie- kupuję tylko to, co niezbędne i właśnie mi się skończyło, muszę przyznać, że mam ochotę kupić tego Maca
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:21   #1403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mimo iż ostatnio trzymam się nadzwyczaj dzielnie- kupuję tylko to, co niezbędne i właśnie mi się skończyło, muszę przyznać, że mam ochotę kupić tego Maca
Wiesz, ja nie gwarantuję, ze na innych rzęsach tez da efekt wow!, ale póki co u mnie od 2 miesiecy jest nie do pobicia i sądze, ze nie prędko drugi taki tusz się trafi mam nadzieję, ze nie przestaną go produkować kiedys tam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:22   #1404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A póki co wstawiam chanelowy Le Volume - jak się u mnie prezentuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg volume.jpg (31,9 KB, 222 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:24   #1405
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Jak nie spróbuję, to nie będę wiedzieć

Chyba będę musiała się mu przyjrzeć i kogoś poprosić o zakup

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A póki co wstawiam chanelowy Le Volume - jak się u mnie prezentuje
O w mordę
Corii wyglądasz zjawiskowo!!!!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:26   #1406
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

misianko, możemy umówić się razem na zakupy, bo ja zniżkę dostałam

Corii jakie Ty masz rzęsy! Jak sztuczne
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:29   #1407
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A póki co wstawiam chanelowy Le Volume - jak się u mnie prezentuje
Piękne rzęsiska
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:43   #1408
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

o mamma mia! znowu te włochate oczy umrę z zazdrości!!!
Corii mam pytanko techniczne - czy Ty używasz zalotki? Bo masz takie fajnie podniesione te rzęsiska! Zastanawiam się własnie czy mi przypadkiem nie potrzebna
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:50   #1409
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak nie spróbuję, to nie będę wiedzieć

Chyba będę musiała się mu przyjrzeć i kogoś poprosić o zakup

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



O w mordę
Corii wyglądasz zjawiskowo!!!!
Damon, nie chce Cię do maca zniechęcić, ale przy nim trzeba się trroszkę napracować - operowanie ta maczugą aby dała teatralny efekt wymaga czasu i precyzji i na pewno jedna warstwa to za mało, ale moim zdaniem warto się pomeczyć dla efektu
I dziękuję

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
misianko, możemy umówić się razem na zakupy, bo ja zniżkę dostałam

Corii jakie Ty masz rzęsy! Jak sztuczne
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Piękne rzęsiska
Dzięki Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o mamma mia! znowu te włochate oczy umrę z zazdrości!!!
Corii mam pytanko techniczne - czy Ty używasz zalotki? Bo masz takie fajnie podniesione te rzęsiska! Zastanawiam się własnie czy mi przypadkiem nie potrzebna
Monia, nie nie używam zalotki,bo przy tym Chanelu, tak samo jak przy macu jest to nadzwyczaj zbędne - jak zacznie się malowac silikonem tuż przy rzęsach unosząc je, to otrzymamy własnie taki efekt podkręcenia
Więc nie, nie ejst Ci potrzebna, ale jak coś to mam macowa na zbyciu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-02-26 o 14:51
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:53   #1410
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o mamma mia! znowu te włochate oczy umrę z zazdrości!!!
Corii mam pytanko techniczne - czy Ty używasz zalotki? Bo masz takie fajnie podniesione te rzęsiska! Zastanawiam się własnie czy mi przypadkiem nie potrzebna
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.