Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 16:32   #1411
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie to taka średnia (acz kreująca się na wyższą) półka apteczna; miałam balsam, który w połowie się zepsuł (co może akurat nieźle świadczy o jego naturalności (brak konserwy i micel na trzy gwiazdki
Bo Plante system należy do koncernu farmaceutycznego Arkopharma. Ceny w Polsce są chyba zawyżone (zwłaszcza w Superpharm). W kraju producenta są porównywalne do Sanoflore, np. (czyli marki koncernowej, popularnej i masowej).


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Szkoda, bo myslałam że rzeczywiście wszystkie produkty są dobre składowo.
Teraz jest promocja w SP i w zestawie świątecznym 2 kremy za 109 zł, więc nie wychodzi tak źle. Tylko pytanie ile są warte .

Znalazłam skład tych kremów:
- pod oczy:
Formule INCI : aqua (water), centaurea cyanus distillate, butyrospermum parkii, cetearyl wheat straw glycosides, cetearyl alcohol, sesamum indicum oil, glycerin, acacia senegal gum, hydrolyzed rhizobian gum, ruscus aculeatus, arnica montana, macadamia ternifolia oil, arctostaphylos uva ursi extract, theobroma cacao extract, lilium longiflorum extract, macadamia ternifolia extract, olea europaea extract, hippophae rhamnoides extract, camellia sinensis extract, oryza sativa hull powder, chondrus crispus, xanthan gum, tocopherol, citric acid, potassium sorbate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

- nawilżający z wyciągiem z szarotki i glikoproteinami:
Formule INCI : aqua, sesamum indicum oil, simmondsia chinensis oil, lauryl laurate, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glycerin, mannitol, microcrystalline cellulose, cellulose gum, leontopodium alpinum extract, sodium hyaluronate, macadamia ternifolia extract, camelia sinensis extract, hippophae rhamnoides extract, olea europaea extract, alcohol, tocopherol, xanthan gum, glyceryl stearate, polyglycerine_3 stearate, sodium hydroxide, salicylique acid, tetrasodium glutamate diacetate, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, potassium sorbate, citric acid, parfum, geraniol, limonene.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



No to szkoda, bo ceny rzeczywiście do najnizszych nie należą.
Pamietam jak latem pani w SP namawiała mnie właśnie na 2pack ich micela, tak go zachwalała, że kobiety biorą po kilka opakowań bo normalnie jest duuuzo droższy a świetny, wg niej Biodrma przy nim się chowa . Dobrze że się nie skusiłam.
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Miałam pomadkę ochronną - tępą i twardą, suchą i płyn micelarny, beznadziejny i podrażniający, mimo że do cery wrażliwej.
Odradzam
Pomadki są takie jak opisuje Kotwilka, czyli suche, tępe i twarde. Mi odpowiadają bardziej niż np. zachwalane tu Lip Smackery, które rozpływają się, babrzą, nie ratują moich zmasakrowanych warg, nieprzyjemnie pachną i mają niewygodne opakowania, które szybko stają się obskurne. Plante System już jakąś ulgę przynoszą (choć zdecydowanie wolę sztyfty Lavery).
Nie namawiam na te pomadki, bo są specyficzne (wielkość sztyftu, twardość). Cenę rekompensuje wydajność.

Krem liftingujący z ruszczykiem ma słabe właściwości nawilżające i natłuszczające i chyba trochę napina skórę (nie wiem, czy to wrażenie naciągnięcia wynikało z braku nawilżenia czy właściwości "liftingujących").

Z szarotką miałam emulsję. Potrafiła trochę podrażnić (winowajcy, oczywiście, nie jestem w stanie wskazać; tam są i wyciągi roślinne, i substancja zapachowa i konserwanty, które mogą tak działać i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy.).

Emulsję koloryzującą chyba zrecenzowałam.

Firma stosuje jakiś opatentowany sposób pozyskiwania ekstraktów roślinnych. Czy to tylko chwyt marketingowy, czy te procedury istotnie wpływają na jakość i skuteczność składników roślinnych - oto jest pytanie.
Składy są bardziej złożone niż w markach typu Noni, Alterra, Weleda itp. (oprócz tłuszczów roślinnych, ekstraktów, olejków eterycznych jest w nich, np. ksylitol albo hialuronian sodu).

Pomijając właściwości użytkowe, bardzo trudno jest ocenić ich "jakość" niechemikowi. Bo niby jak?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 17:15   #1412
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Firma stosuje jakiś opatentowany sposób pozyskiwania ekstraktów roślinnych. Czy to tylko chwyt marketingowy, czy te procedury istotnie wpływają na jakość i skuteczność składników roślinnych - oto jest pytanie.
Pewnie chodzi o ekstrakcje nadkrytycznym CO2, to jest metoda inna (ale czy lepsza? to zależy) od destylacji parą, że jest przeprowadzana w niskiej temp. (i b. wys. ciśnieniu) wiec wszystkie składniki wrażliwe na temp. nie ulegną rozkładowi. Czyli CO2 ekstrakt ma skład bardziej zbliżony do tego co faktycznie jest w roślinie. Jest tez bardzo czysty, bo rozpuszczalnikiem jest ciekły przy wysokim cisnieniu, który po powrocie do normalnego cisnienia przechodzi w gaz i paruje zostawiając czysta mase roslinna.
Sęk w tym że to są olejki eteryczne, wiec nie sa żadną alternatywa dla ekstraktów-prochów (czyli tych rozpuszczalnych w wodzie lub wodzie z alkoholem)
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 17:18   #1413
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny czytałam że padła kiedyś propozycja żeby na początku wątku umieścić przykładową pielęgnację każdej z Was...mi bardzo ten pomysł przypadł do gustu, pomogłoby to osobom mało zorientowanym trochę bardziej rozeznać się co z czym, jak i kiedy .
Co Wy na to?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 18:34   #1414
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytałam że padła kiedyś propozycja żeby na początku wątku umieścić przykładową pielęgnację każdej z Was...mi bardzo ten pomysł przypadł do gustu, pomogłoby to osobom mało zorientowanym trochę bardziej rozeznać się co z czym, jak i kiedy .
Co Wy na to?
Nawet ciekawy pomysł.

Mam jeszcze OSTRZEŻENIE.
Alverde wycofuje serię dla dzieci Molkemichel ze względu na obecność bakterii. Przesyłam poniżej zdjęcie serii. Nie widziałam, żeby któraś z Was używała, ale na wszelki wypadek wolę o tym napisać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bilddownload-data.jpg (92,2 KB, 33 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 18:52   #1415
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o ekstrakcje nadkrytycznym CO2, to jest metoda inna (ale czy lepsza? to zależy) od destylacji parą, że jest przeprowadzana w niskiej temp. (i b. wys. ciśnieniu) wiec wszystkie składniki wrażliwe na temp. nie ulegną rozkładowi. Czyli CO2 ekstrakt ma skład bardziej zbliżony do tego co faktycznie jest w roślinie. Jest tez bardzo czysty, bo rozpuszczalnikiem jest ciekły przy wysokim cisnieniu, który po powrocie do normalnego cisnienia przechodzi w gaz i paruje zostawiając czysta mase roslinna.
Sęk w tym że to są olejki eteryczne, wiec nie sa żadną alternatywa dla ekstraktów-prochów (czyli tych rozpuszczalnych w wodzie lub wodzie z alkoholem)
W materiałach reklamowych pojawia się informacja o sposobie pozyskiwania wyciągów roślinnych (np. z kakao, palmy sabałowej itp.).

Chyba podobną metodą pozyskuje się olej z pestek róży PAI, bo nie jest tłoczony na zimno jak większość.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:00   #1416
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, nie znalazłam. Chyba ślepa jestem.
Margoltka, no proszę. A przy okazji LF, to pani nadal mi nie odpisała, ech...
Kakulinka, no wiem, że pomysł świetny. A zakupy też rewelacyjne zrobiłaś!
Grazkako, dziękuję.
Anakazar, obiecuję jak najszybciej dać znać.
tu zdjęcie balsamu morelowego
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:04   #1417
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Chyba podobną metodą pozyskuje się olej z pestek róży PAI, bo nie jest tłoczony na zimno jak większość.
Dokładnie, ale różnice pomiędzy tłoczeniem na zimno, a CO2 nie jest wielka, ale zawsze jakaś (tu artykuł na ten temat), tylko czy na korzyść? Z jednej strony na pewno jest super czysty, ale z drugiej zubożony w antyoksydanty i bardziej podatny na utlenianie jak podaje wspomniana publikacja.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 20:25   #1418
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hey, może podaj tytuł artykułu, bo nożyczki systemowe pocięły link.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:26   #1419
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tu zdjęcie balsamu morelowego

Dziękuję. Już teraz kojarzę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:31   #1420
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wachlarzyku ciekawa jestem czy tusz , którego używasz (czytałam , że codziennie ) będzie dobry dla wrażliwych oczu ? Czy miewasz uczulenie na kosmetyki ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 20:32   #1421
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Hey, może podaj tytuł artykułu, bo nożyczki systemowe pocięły link.
rzeczywiście
Comparision of conventional and supercritical CO2-extracted rosehip oil, J.M. del Valle et al.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 21:14   #1422
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wachlarzyku ciekawa jestem czy tusz , którego używasz (czytałam , że codziennie ) będzie dobry dla wrażliwych oczu ? Czy miewasz uczulenie na kosmetyki ?

Będę używać codziennie. Powiem tak. Ja w swoim życiu miałam dwa tusze, które używałam raz na ruski rok, więc trudno mi powiedzieć czy mam wrażliwe oczy, nigdy nic takiego nie zauważyłam. Ja w ogóle nie mam ani alergicznej cery ani skóry, więc wiesz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:50   #1423
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hauschkowy tusz jest najwspanialszy na świecie, nawet do wrażliwych oczu.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:09   #1424
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mozecie mi polecić jakąś odzywkę do włosów? Miała któraś z Was Laverę z mleczkiem rozanym?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:44   #1425
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Mi się podoba ten krem pod oczy z kofeinąTak ładnie napina skórę wokół oczy i jakbym rzeczywiście fiolety miała teraz mniej sineTylko codziennie go nie stosuję,bo zapominam
Mam takie same odczucia, to pierwszy krem pod oczy, który wchłania mi się idealnie i naprawdę nawilża skórę w tym miejscu. Przy czym szalenie przyjemnie się go używa. Ale też zapominam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 07:03   #1426
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Będę używać codziennie. Powiem tak. Ja w swoim życiu miałam dwa tusze, które używałam raz na ruski rok, więc trudno mi powiedzieć czy mam wrażliwe oczy, nigdy nic takiego nie zauważyłam. Ja w ogóle nie mam ani alergicznej cery ani skóry, więc wiesz.
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Hauschkowy tusz jest najwspanialszy na świecie, nawet do wrażliwych oczu.
Dzieki dziewczyny .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 07:34   #1427
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mozecie mi polecić jakąś odzywkę do włosów? Miała któraś z Was Laverę z mleczkiem rozanym?
A jakie masz włosy?
Jak dla mnie na razie najfajnieszje to alepia, yesiki, jmo rozmaryn i mieta, alterra z granatem, biorgane. Jmo z gorzka pomarańczą tez fajna i włosy po niej super, ale trochę mi za bardzo je obciążała - więc jeśli nie masz włosów skłonnych do obciążania to warto spróbować. No i kultowa organinique anti-age
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:27   #1428
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mozecie mi polecić jakąś odzywkę do włosów? Miała któraś z Was Laverę z mleczkiem rozanym?

Alterra, naprawdę. Tanie to, wydajne na maksa i dobre. Jedni wolą tą z zieloną zakrętką bardziej inni bardziej wolą tą z czerwoną zakrętką. Nie sugeruj się tym, że odżywka może nie być do twojego rodzaju włosów. Ja używałam odżywki do włosów suchych, zniszczonych, a mam mocno przetłuszczające się i większe przetłuszczanie nie wystąpiło.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:28   #1429
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mozecie mi polecić jakąś odzywkę do włosów? Miała któraś z Was Laverę z mleczkiem rozanym?
ja sie podpinam

moje wlosy sa... hm suche, i takie jakies bez witalnosci

uzywam altery z granatem (tylko tak po niej chyba leca wlosy ) wiec przemiennie z TBS bananowa


i jeszcze...chcialabym cos czym moge posmarowac juz moje suche wlosy mam takie 'maslo' z TBS kokosowo rumiankowe, ale chcialabym sprobowac innej odzywki ktora dodatkowo nawilza, nablyszcza ale jest bez splukiwania, od tak na wykonczenie

bo ja ani nie susze ani nie prostuje wiec moje wlosy sa raczej nie zbyt wyjsciowe
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 08:34   #1430
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja sie podpinam

moje wlosy sa... hm suche, i takie jakies bez witalnosci

uzywam altery z granatem (tylko tak po niej chyba leca wlosy ) wiec przemiennie z TBS bananowa


i jeszcze...chcialabym cos czym moge posmarowac juz moje suche wlosy mam takie 'maslo' z TBS kokosowo rumiankowe, ale chcialabym sprobowac innej odzywki ktora dodatkowo nawilza, nablyszcza ale jest bez splukiwania, od tak na wykonczenie

bo ja ani nie susze ani nie prostuje wiec moje wlosy sa raczej nie zbyt wyjsciowe
ja nie używam więc i nie znam odzywek bez spłukiwania. Odżywki do spłukiwania, które mi najbardziej pasują podałam wyżej
jmo z rozmarynem można uzywac bez spłukiwania, bo jest lekka bardzo, ale czy na suche włosy to nie wiem, nie słyszałam, żeby ktos ją tak uzywał...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:35   #1431
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ok dziekuje zainteresowala mnie ta odzywka o ktorej pisalas z gorzka pomarancza ale ta cena mnie na razie zabija
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:46   #1432
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ok dziekuje zainteresowala mnie ta odzywka o ktorej pisalas z gorzka pomarancza ale ta cena mnie na razie zabija
jmo można wziąć testery - tester ma 10 ml i kosztuje 2 zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:01   #1433
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

o ! super, dzieki

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

a z jakiej strony najlepiej?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:05   #1434
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o ! super, dzieki

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

a z jakiej strony najlepiej?
ja brała testery z ich polskiej strony firmowej stąd.
Wiem też, że dziewczyny pisały do jakiegos sklepu i sklep chyba im za darmo przysyłał, ale nie wiem który to był, musiałabyś wątek przegrzebac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:06   #1435
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

dziekuje Ci bardzo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:16   #1436
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jmo można wziąć testery - tester ma 10 ml i kosztuje 2 zł
Ooo, nawet nie wiedziałam. A oni to przysyłają w opakowaniu takim jak większość testerów czy w malutkiej buteleczce?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:25   #1437
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, nawet nie wiedziałam. A oni to przysyłają w opakowaniu takim jak większość testerów czy w malutkiej buteleczce?
tak jak normalne próbki, tylko wieksze, bo maja po 10ml
można śmiało zamawiac nawet po kilka testerów danego produktu, bo przecież i tak za nie płacisz.
Juz pare razy było tu pisane, że bardziej sie opłaca wziąć 21 testerów po 10 ml (42zł) niż cała odżywkę 210 ml (76).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:34   #1438
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

faktycznie szkoda ze przesylka 5 razy drozsza niz probka hihi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:37   #1439
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


tak jak normalne próbki, tylko wieksze, bo maja po 10ml
można śmiało zamawiac nawet po kilka testerów danego produktu, bo przecież i tak za nie płacisz.
Juz pare razy było tu pisane, że bardziej sie opłaca wziąć 21 testerów po 10 ml (42zł) niż cała odżywkę 210 ml (76).
Też od razu mi się rzuciło, że próbki wyjdą taniej. Ale cii... bo jeszcze przeczytają i ceny podwyższą.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:42   #1440
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

za mwilabym od razu 20.. ale jak mi sie nie spodoba
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.